Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2001) Def26 válasza leviske (#1999) üzenetére


Def26
félisten

"PC Gaming Crowd Logic on 2013:

- Buy a 600€ Graphics card
- Buy a new Intel CPU exactly with the same performance as the former, 200€ spent
- Wait for "OMG BF4 look at the graphics"
- Realize everyone is playing on (new) consoles
- Realize Competitive FPS gaming is on console
- Realize it´s 2013 and no one cares about PC Gaming anymore (apart from LoL, SC and WoW)"

:DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#2002) prokxy válasza leviske (#1999) üzenetére


prokxy
veterán

Ugyan már, nem kell ennek 7970CF, nem sokkal szebb, mint a BF3, nem indokolja ezt a teljesítményt.
Az egy dolog, h azon fut, de nem írják, h hány FPS-sel... ;)
Egy 7970-nel kell menjen rendesen, legrosszabb esetben high-on! Azért nem kurvulnak el, mert sokan még a 7970-et sem engedhetik meg maguknak, sőt!
A bádogdobozokat meg ne hasonlítsuk már a PC-hez, pl. graf szempontjából is ég és föld...

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2003) SkyS1gn válasza Def26 (#2001) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Ezt hívják úgy hogy szánalom....

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#2004) leviske válasza SkyS1gn (#2000) üzenetére


leviske
veterán

Év eleje óta kapják a Kaveri APU-kat a fejlesztők, ami már masszívan közelít ehhez a felépítéshez. Felteszem a DICE kedvéért még pár 8gb gddr5 memóriával szerelt bga tokozásút is legyártottak volna.

Emellett nekem úgy rémlik, hogy ezek nélkül a kritériumok nélkül, amit Abu írt, jó pár effekt egyszerűen kivitelezhetetlen. Ezért írta többször, hogy butított játékok jönnek majd PC-re. Szóval a dolgon nem kéne, hogy segítsen, ha bivalyabb hardver kerül a gépbe, mert az annyit jelentene, hogy semmivel nem változik a helyzet a X360/PS3 időszakhoz viszonyítva.

MOD: itt is Abu ide vonatkozó hsz-a.

Mindenesetre ha új kártyát vennék, akkor nálam csak a HD7850 vagy a HD8850 játszik... Egyszerűen nem látom értelmét egy konzol árából VGA-t venni.

(#2001) Def26: Hát... BF4 akkor se lesz konzolra, mert nem lenne kivel menni. Ráadásul a multi is pénzes még PS4-en is.

(#2002) prokxy: Valós grafikát multiban még egyik oldalon se láttunk.

[ Szerkesztve ]

(#2005) Winne válasza prokxy (#2002) üzenetére


Winne
nagyúr

Szerintem sem kell, elég vicces is lenne, a fele játékos társadalmat kirekesztenék vele PC-n. Ami miatt ez gépigényesebb lesz valószínűleg, az a sok repkedő bizbasz, annó MW2-ben is emiatt lehetett jóval kevésbé komfortosan játszani felvétel mellett..

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#2006) FaTHI válasza leviske (#2004) üzenetére


FaTHI
őstag

A sok NV kari után én is nagyon meg vagyok elégedve a kis 7850-es karival.Agyalok is még egy beszerzésén,a BF4-miatt. Csak félek hogy CF-ben nem lesz az igazi. microlag, vagy ilyesmire gondolok.

[ Szerkesztve ]

(#2007) Def26 válasza leviske (#2004) üzenetére


Def26
félisten

Abu azt is írta, hogy nv kártyán is ugyanúgy el fog futni minden, mert nem tehetik meg azt, hogy amd -re optimalizálnak. Abból cirkusz lenne, ha egy közepes amd kártyán úgy futna a játék mint egy high nv -n.

Én azt gondolom, hogy megmarad ez az egységes egyenlő teljesítmény. Fej-fej mellett teljesítenek majd az amd és nv kártyái.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#2008) leviske válasza Def26 (#2007) üzenetére


leviske
veterán

Nem is írtam ennek az ellenkezőjét. Eleve míg az nVIDIA ugyanúgy leköveti a DX szabványokat, mint az AMD, addig nincs is észérv amellett, hogy lassuljanak a konkurenciával szemben. Viszont, ha megnézzük, hogy mit jelentettek ki az Intellel szemben...

(#2006) FaTHI: Milyen felbontásban játszol, hogy előirányoztad egy másik beszerzését is?

(#2009) FaTHI válasza leviske (#2008) üzenetére


FaTHI
őstag

1920x1080-ban játszom, és elég jól is megy a BF3-ultrán, kicsit megcibálva akarit.De ha nagyobb lesz a gépigény lehet kelleni fog a CF, vagy egy erősebb kari.

(#2010) aAron_ válasza leviske (#2008) üzenetére


aAron_
őstag

miért, mit jelentettek ki az intellel szemben?

[ Szerkesztve ]

What is your ikigai?

(#2011) leviske válasza aAron_ (#2010) üzenetére


leviske
veterán

(#2012) Def26 válasza leviske (#2011) üzenetére


Def26
félisten

Akkor itt az intel & nv vonal labdába sem rúghat? :)

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#2013) leviske válasza Def26 (#2012) üzenetére


leviske
veterán

Nem tudom, mindenesetre olybá tűnik, az AMD igyekszik mindent megtenni, hogy AMD alapú PC-re ne legyen nagy munka portolni a konzolos játékokat, de ez elvileg csak a Kaveri esetében lesz járható út azokban a játékokban, amik tényleg ki is használják a PS4/XO felépítését.

MOD: Miután a BF4 egy FX procin futott, szerintem inkább a PC-s verziót portolják konzolra. Szóval itt szvsz még AMD előnyről nem beszélhetünk, max annyira, mint a BF3 esetében, ami semmi...

[ Szerkesztve ]

(#2014) pockhome válasza Def26 (#2012) üzenetére


pockhome
senior tag

MIért ne rúghatna? max egy fokkal erősebb fog kelleni hozzá, mint AMD konfigból.
Ez megint csak a pénz miatt van. Mi meg átlag userek szívjuk a lóbrét amiért X ideje nem AMD-t vettél mert nVidián jobban futott pl a CoD...

leviske: Naná, hogy ezt igyekszik, mivel mindkét konzolban AMD belső van, vagy nem?
Szerintem evidens, hogy ha konzolra készül, akkor azért; ha pc-re -abból is inkább AMD komponensekre- készítik, akkor pedig azért lesz egyszerűbb/könnyebb a portolás.

[ Szerkesztve ]

Girls call me ugly, 'till they find out how much money I make. Then they call me ugly and poor.

(#2015) Def26 válasza leviske (#2013) üzenetére


Def26
félisten

Kaveri. Ha pc gamer vagyok akkor én soha nem veszek egy apu -t. Ki az aki társítani tudja majd az apu -t egy gamer pc -vel. Tudom, hogy így lesz, de nekem ez olyan felfoghatatlan, hogy egy egyszerű apu odabassza a high end pc -ket. Márpedig amit abu írt abból ez következik. Itt már csak a programozókon múlik, hogy kihasználják e ezt. :)

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#2016) SkyS1gn válasza Def26 (#2015) üzenetére


SkyS1gn
félisten

A konzolok felépítése nagyon messze van az asztali apuktól. Nagy vonalakban hasonlít rá.

(#2017) Godlike79 Talán ha nem metrora járnál, ahol az összes csicska veri az e-péniszét akkor nem találkoznál csíterekkel, én nagyon kevéssel találtkoztam conquest során...

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#2017) kriszpontaz válasza SkyS1gn (#2000) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Hát, a pénztárca kímélő megoldások közt még mindig a PS4 a nyerő. Talán ott nem fogok aimbot meg wallhack cheaterekkel találkozni, meg olyanokkal akik ammo boxal vernek fejbe a pálya másik végéről, vagy radio baconnal csapnak pofán ugyanolyan távolságból. Már csak egyet várok nagyon, hogy legyen billentyű+egér támogatás fixen, akkor tuti PS4 lesz belőle. Ennyit nem ér egy játék hogy egy valag pénzt beleöljön az ember egy normális gépbe vagy csak simán egy VGA-ba.

(#2018) Def26 válasza SkyS1gn (#2016) üzenetére


Def26
félisten

Ami most jelen van a piacon attól messze áll. Abu szerint viszont a kaveri minden téren hasonlít rá. Megfelelő programozással ki lehet belőle hozni a max. -ot.

No, majd meglátjuk. Drukkolok azért amd -nek. :K

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#2019) SkyS1gn válasza Def26 (#2018) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Kilehet, de pc-n mg mindíg nem beszélünk fix hardverről, szóval ez ugrott!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#2020) leviske válasza Def26 (#2015) üzenetére


leviske
veterán

Én eddig úgy vettem le, hogy PC-n kicsit másképp fog kinézni a felállás. Az APU-k felváltják a CPU-kat, elszámolgatják a fizikát meg egyéb olyan dolgokat, amiket muszáj oda-vissza dobálni a GPU-CPU közt, a VGA-k pedig számolgatják majd a grafikát tovább.

Szóval, ha jól értem nevezhetnénk az APU-kat ACPU-nak is, csak előbbi szebben mutat. Nem tudom mennyire kivehető a gondolatmenetem, főképp, mert több részt töröltem szerkesztgetés közben. :)

(#2014) pockhome:A Radeonokban 3 generáción keresztül volt benne ugyanaz a tesszellátor, mint a X360-ban és mind a 3 generációban csak feleslegesen foglalta a helyet...

Attól, hogy ők gyártják a konzolba a hardvert, nem lesz magától értetődő, hogy a PC-s verzióban bármilyen előnyük is származna belőle. Ezért kell erősen nyomulniuk most.

(#2017) Godlike79: Szvsz a BF4 multi a haverokról szól majd, nem a játékról. Ahogy a BF3 is. Számomra ezért nem annyira könnyű a döntés a PS4 és PC közt. Plusz nem szívesen fizetném ki évente egy játék árát azért, hogy legyen értelme még egy játék áráért megvennem majd a BF4-hez a multi DLC csomagot (ha lesz).

(#2021): Konzolon is van API. Amennyit ott nyersz, visszaszerezheted PC-n azzal, hogy erősebb hardverre ugrasz.

[ Szerkesztve ]

(#2021) kriszpontaz válasza SkyS1gn (#2019) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Valamint ott az API ami erősen korlátozza a teljesítményt.

(#2022) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Battlefield 4 Trolling Noobs - Funny Moment in BF4 E3M13

:DDD Na már kezdődik itt is

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#2023) gali777 válasza SkyS1gn (#2022) üzenetére


gali777
őstag

És mi volt ebben a nagy trollkodás? :U

(#2024) SkyS1gn válasza gali777 (#2023) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Az első próbálkozás, nemtudom miért nem küldött neki egy gránátot, amúgy itt is látszik a vakító gránát, azt dobálja.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#2025) kriszpontaz válasza leviske (#2020) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Ha nekem erősebb hardverre kellene ugrani, akkor ezt választanám és ott tartanék hogy AMD FX8350 = 54.000.-, RAM (Kingston HyperX 8GB 1866MHz DDR3) 27.000.- (vagy ha már veszek akkor 2X ennyit), ALAPLAP ~30-35000; VGA HD7950 ~90.000.-, +táp, ~20.000 (más minden megvan, amit nem cserélek) itt normális cuccokról beszélek, erős hardverről. Ez 1,5X, majdnem 2X annyi mint a PS4, és az emellett egy multimédia központ. A havi díja az online cuccnak ~1500 ft. Ha akarom veszek, ha nem, nem.

Ha csak PS4-et veszek, marad az asztali gép tervezésre, meg a többi meglévő Steam/Uplay˛Origin játékra, mert azoknak bőven elég. Anyagilag jobban jövök ki szerintem, bár mondom ezt úgy, hogy az életben nem volt konzolom, viszont ma is vettem 2 játékot Steamen, szóval ami érdekel, úgyis megveszem (de nem COD-ot ;] ), így mindegy hogy konzolra vagy PC-re költök (vagyis nem, mert a fix hardver miatt szerintem időtállóbb a konzol mint a PC, de ez majd kiderül).

(#2026) Winne: tervezőprogramok alatt jobban teljesít mint egy i5 (ami ugyanennyibe kerül), egy közepes i7 szintjét hozza, viszont nem, 80ezerért. Nem csak játékra kell a gép, így ezt is szem előtt tartom. Van i7-es gép is nálam, de nem estem tőle hanyatt. Van ilyen procival szerelt gép az irodánkban, és teljesen meg vagyunk vele elégedve. Az i7 nem ér annyit amennyiért adják.

[ Szerkesztve ]

(#2026) Winne válasza kriszpontaz (#2025) üzenetére


Winne
nagyúr

Még mindig van ember, aki ilyen árban AMD procit választana? :F :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#2027) aAron_ válasza kriszpontaz (#2025) üzenetére


aAron_
őstag

nem jó...

inkább ezt:

AMD FX 8320 40k

KINGSTON 8GB HyperX XMP Blu DDR3 1600MHz CL9 KIT KHX1600C9D3B1K2/8GX 18k

ASUS M5A97 EVO R2.0 25k

AMD HD 7950 GIGABYTE GV-R795WF3-3GD 80k

FSP Hexa 500W 13k

ha SLI/CF késpes lap kell: MSI 990FXA-GD65 30k

jóval olcsóbb, normális cuccok, erős hardver

kb pont annyi fps-ed lenne ezzel mint amit te írtál

(#2011) leviske: ez nekem jó hír :K

[ Szerkesztve ]

What is your ikigai?

(#2028) pohár válasza Winne (#2026) üzenetére


pohár
félisten

nekem 55-be jön a 3770... :D
best buy

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2029) Def26 válasza aAron_ (#2027) üzenetére


Def26
félisten

Én se vennék már intel -t. Sztem a bf4 -ben az 50k -s amd fx83xx procik simán hozzák majd az intel 3770k, 4770k szintet.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#2030) Winne válasza pohár (#2028) üzenetére


Winne
nagyúr

Delles lesajnált darab? :DDD ;]

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#2031) kriszpontaz válasza aAron_ (#2027) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Ez sem rossz, de nekem ez munkaeszköz is. Jelen pillanatban notin nyomom, de ezt tovább tuningolni nem lehet, csak cserével:

ASUS G75VX
Core™ i7 3630QM, 24GB DDR3 1600, GTX670MX 3GB DDR5 (a többi spec lényegtelen).
Ez most átlagosan közepes-magas beállításhoz épp elég BF3ban. Viszont semmivel sem gyorsabb mint amit leírtam fentebb AMD konfigot.

Már egy ideje nem veszek Intel konfigot anyagi megfontolásból. Főleg amióta majdnem minden évben foglalatcserézik. Drágább proci, drágább alaplap......max 15%-al nagyobb teljesítményért.

(#2032) Def26 : csak annak látszik, egy asztali GTX650Ti szintjén van.

[ Szerkesztve ]

(#2032) Def26 válasza kriszpontaz (#2031) üzenetére


Def26
félisten

Azért ez sem egy gyengusz laptop. GTX670. :Y

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#2033) kriszpontaz válasza Def26 (#2032) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Kicsivel erősebb csak mint az asztali HD7770.

[ Szerkesztve ]

(#2034) aAron_ válasza kriszpontaz (#2031) üzenetére


aAron_
őstag

ha komoly munkára is kell a gép az más, akkor még a 8350 is megérheti, meg a 16 gb ram :)

(#2035) Laraxior: őszinte részvétem :(

[ Szerkesztve ]

What is your ikigai?

(#2035) Laraxior válasza Gyula84 (#1961) üzenetére


Laraxior
titán

Még jó, hogy Note 3-at akarok venni... :DDD Az S3 mehet a kukába úgytűnik... pluszberuházás, a plusz VGAn felül... :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2036) pohár válasza Winne (#2030) üzenetére


pohár
félisten

nem hiszem, új, nagykeres a cucc, egy itteni fórumtárs intézte 1 év garival :))

Lara... hova lett az S4?

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2037) sixpak válasza Laraxior (#2035) üzenetére


sixpak
nagyúr

Én megvárom a HTC One nagytesóját. Remélem még idén piacra dobják, valahol 6 és 7" között lesz. Vicces lesz vele telefonálni.:-)

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#2038) Def26 válasza pohár (#2036) üzenetére


Def26
félisten

Én régebben mindig LeC -től vettem ezeket. :K

sixpak:

Galaxy S4 -nél nem kell több. Lakáshitel mellé ez is éppen elég.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#2039) Laraxior


Laraxior
titán

Mondjuk nem is igazán tervezek az ágyból, vagy a klozetről Commanderkedni.. :DDD

pohár: tudod, hogy vannak nálam a dolgok...jönnek-mennek :DDD

Ma remélem megjön a GTX480am testvére...bár van helyben egy GTX680 Lightning.... :Y :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2040) Winne válasza pohár (#2036) üzenetére


Winne
nagyúr

Az az lesz. :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#2041) sixpak válasza Def26 (#2038) üzenetére


sixpak
nagyúr

Ja, most szólsz? Lakáshitel? Akkor elég lesz egy Galaxy mini is.:-)

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#2042) pohár válasza Def26 (#2038) üzenetére


pohár
félisten

ez most blaca-féle cucc lesz :D

Lara... tudomm de fejvesztve rohantál értem mikor kijött :D
a 480SLI csak szerintem hülyeség, mikor már van 680 is jó áron?

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2043) kriszpontaz válasza Laraxior (#2039) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Kábelfektetés közben ordítasz a csapatnak a budin, meg küldöd a tankokra a bombát. :DDD

(#2044) sixpak válasza pohár (#2042) üzenetére


sixpak
nagyúr

Nem, szerintem is hülyeség. Azon a vram is kevés, ha jól emlékszem. Plusz nagyobb táp, több hő és több szarakodás...

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#2045) Laraxior válasza sixpak (#2044) üzenetére


Laraxior
titán

1536MB ram... Corsair HX1000W a tápom, és vízzel hűtök ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2046) pohár válasza sixpak (#2044) üzenetére


pohár
félisten

én se látom igazán az értelmét, azt nyáron lehűteni igazi mutatvány lesz, plusz a zaj, meg fogyasztás, kizárt dolog :D
plusz még a driveres gebaszok, főleg majd az új játékoknál

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2047) pockhome válasza Laraxior (#2045) üzenetére


pockhome
senior tag

Nagy fába vágod akkor a fejszét :D
De nehogy így járj:

...hogy aztán nem látod a végét ;]

Girls call me ugly, 'till they find out how much money I make. Then they call me ugly and poor.

(#2048) sixpak válasza Laraxior (#2045) üzenetére


sixpak
nagyúr

Jó, de te tehetős vagy, szegény pohár pedig nem. :DD

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#2049) Laraxior válasza sixpak (#2048) üzenetére


Laraxior
titán

:Y vagyok egy baszást, koszos melós vagyok, a múlt hónapban 31/31-et sikerült dolgozni. Ha leosztom én sem kapok többet egy gyármelósnál aki havi 20 napot dolgozik. Nem iszok, nem cigizek, jóhogy jut valamicske egy kis "szórakozásra... a benzinen kívül ;] :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2050) sixpak válasza Laraxior (#2049) üzenetére


sixpak
nagyúr

"Nem iszok, nem cigizek." De jó neked. Én is gazdag lennék, ha leszoknék a piálásról meg a cigiről. De erre a kis időre már nem érdemes. :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.