Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35001) gyilok82


gyilok82
csendes tag

De, zavodon voltam és Cés a D környékén és onnan írtotam a népet, ha valami jött inkább vissza gyors a kezdőre.

[ Szerkesztve ]

(#35002) Sontir Fel válasza aizen92 (#34996) üzenetére


Sontir Fel
őstag

Milyen neven vagy?
Megoldom erobol. bosszubol. duhbol :D

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#35003) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Meddig tart most a Dupla XP? :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#35004) TechArtist


TechArtist
aktív tag

Na első csaló, akire nem csak dühből mondhatom rá, hogy csaló, hanem tényleg az, majdnem 40 kill MAV-val 1 körön belül. Aki nem szereti a csalókat, az itt jelentheti.

Statja is "érdekes"...

[ Szerkesztve ]

(#35005) Miles válasza Sontir Fel (#34963) üzenetére


Miles
aktív tag

Tartsd lenyomva a defibrit mielőtt megsütöd. Nekem úgy sikerült hogy tetőkempereket kerestem fekve. Ott kettőt is halálra kezeltem. Egy nagy löket kell neki, kicsi nem ér semmit.

(#35006) beers válasza TechArtist (#35004) üzenetére


beers
addikt

Szerintem nem csal.....

M&N

(#35007) pilu85 válasza beers (#35006) üzenetére


pilu85
őstag

hogy lehet ölni mav-val?

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#35008) TechArtist válasza pilu85 (#35007) üzenetére


TechArtist
aktív tag

Sehogy. :U

Főleg nem így:

beers (#35006)

Akkor szerinted mit csinál?! :W Csak nem te voltál?

[ Szerkesztve ]

(#35009) Sontir Fel válasza Miles (#35005) üzenetére


Sontir Fel
őstag

kiprobalom, koszi

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#35010) DeadMeat válasza TechArtist (#35008) üzenetére


DeadMeat
veterán

Nem a fenét nem. Felrobbant egy aknát c4-et, elüt vele.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#35011) TechArtist válasza DeadMeat (#35010) üzenetére


TechArtist
aktív tag

A közelben nem volt egyik sem... Közvetlen MAV-val ölt, nem valamin keresztül.

(#35012) DeadMeat válasza TechArtist (#35011) üzenetére


DeadMeat
veterán

Hogy? Milyen mapon volt amúgy?

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#35013) TechArtist válasza DeadMeat (#35012) üzenetére


TechArtist
aktív tag

Flood zone. Engem spec. "csak" 2x ölt meg. Szervert meg újraindította az admin az utolsó pillanatban, úh. nincs report csak kép, le akartam videózni, de addigra vége lett a körnek. Ott a statja meg lehet nézni mivel ölt legtöbbet járművek közül.

[ Szerkesztve ]

(#35014) Olympos


Olympos
aktív tag

Ha a játék közben kifagyok, és nem megyek vissza, akkor a pálya végén megkapom a pontokat; ezt tudom.
De ha a kifagyás után közvetlenül visszamegyek, akkor a fagyás előtti és utáni pontjaimat összeadja vagy egyiket-másikat felülírja?

(pl.: 5 perccel a vége előtt ha kifagyok és volt már vagy 10ezer pontom, akkor vissza merjek jönni vagy nem érdemes, mert az 5 perc alatt megszerzett pontjaim regisztrálja csak és az addig megszerzett 10ezer pontomat elvesztem?)

[ Szerkesztve ]

(#35015) Enxtheone


Enxtheone
tag

Yo,

azt megtudnátok mondani hogy 64 fős multihoz (720p- medium) milyen minimális cpu-vga páros kéne hogy meglegyen a 30 fps? :D

(#35016) DeadMeat válasza Olympos (#35014) üzenetére


DeadMeat
veterán

Ne menj vissza ilyenkor már, mert azt a pontot kapod, amivel épp befejezed a játékot. Ha a szerver nem fagy megkapod mindig.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#35017) =HG= válasza Enxtheone (#35015) üzenetére


=HG=
addikt

Ez kb a minimum gépigénynek felel meg.

(#35018) xFLOWEx válasza TechArtist (#35004) üzenetére


xFLOWEx
tag

csak a "szokasos" :) loadout heavy barrel+ergo grip :DDD = no recoil macro. Kesz ennyi !

(#35019) Lavidaloka válasza gyilok82 (#35001) üzenetére


Lavidaloka
aktív tag

Megérdemelted........én is mind kitíltanám az összest aki AA-val élvezkedik..... :W Mondjuk mit lehet abban élvezni,hogy csak nyomkodja az aktívot....azt nem tudom.... :W

[ Szerkesztve ]

ホンダシビッククーペ

(#35020) S1M0N


S1M0N
senior tag

Nem tudom mi a fenét csinálnak ezzel a játékkal, de nálam mostanában -30-40 FPS-em van ultrán, szóval most lowon játszok... :W :DDD

Nem tudom, hogy csak szerver lag volt-e de nagyon idegesítő volt, hogy másodpercekre mindenki akadozva ment/repült... A négy négyzetecskés akármi nem "jelzett", szóval a hiba nem nálam volt. No meg más is "dicsérte" a játék fejlesztőit. :(((

Ja, de legalább a Battlepack megjött, szóval máris jobban érzem magam! :C :R //sarcasm off :W

[ Szerkesztve ]

(#35021) Sontir Fel válasza Miles (#35005) üzenetére


Sontir Fel
őstag

Koszi, igy sikerult. Rogton megkaptam az open firet. :R

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#35022) afrojack1


afrojack1
senior tag

Az egyik szerón le van tiltva a c4 erre a köcsög fel c4-ezi a tankom aztán oda dob egy gránátot és megöl és nem dobta ezé ki a szeró mert nem c4-el szedet ki!!!ilyen köcsögöt ááa :W :W :W :(( ;]

SC: Herczku_Death

(#35023) Enxtheone válasza =HG= (#35017) üzenetére


Enxtheone
tag

2 magon meg kb 5-6 éves vga-n megy mediumon multiban?

lol

(#35024) pohár válasza Enxtheone (#35023) üzenetére


pohár
félisten

nehéz lenne leírni a pontos konfigot? :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#35025) Gyula84 válasza TechArtist (#35004) üzenetére


Gyula84
veterán

valahol ott kempelhetett és így csinálhatta
[link]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#35026) yodamester10 válasza Gyula84 (#35025) üzenetére


yodamester10
őstag

És mióta van fegyver a MAV-on?Vagy kézrátéttel csinálja mint a tévében? :DDD :DDD

(#35027) Enxtheone válasza pohár (#35024) üzenetére


Enxtheone
tag

Pontos konfig az nincs :D

Most csak egy kis htpc-m van, és érdekelne hogy mi az a minimum cpu-vga párositás amivel játszható az online :D

(#35028) TechArtist válasza Gyula84 (#35025) üzenetére


TechArtist
aktív tag

Mint már írtam közvetlenül ölt vele, (nem robbanószereket lövöldözött, hanem embereket) nem véletlenül írták neki vagy 6-an, hogy jelentve lesz, meg hogy "fucking hacker" etc. Kb. 10 mp-ként ölt egyet, szerinted flood zone háztetőkön mennyi C4, slam stb. van egy 32 fős szerveren? Úgy semennyi...

[ Szerkesztve ]

(#35029) aizen92 válasza Gyula84 (#35025) üzenetére


aizen92
addikt

na jó. ezt ki kell próbálnom. gondolom explosivet tud felrobbantani. c4/slam stb.

áááh találtam valamit. EMP-je van és azzal tud robbantani

(#35030) G4ula84 : igen! van EMP-je amivel felrobbant minden rombbanószert.

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#35030) Gyula84 válasza yodamester10 (#35026) üzenetére


Gyula84
veterán

fel lehet vele robbantani a c4et meg a slamet :F

(#35028) TechArtist
úgy már más

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#35031) ThePoweR


ThePoweR
senior tag

Nem értem az embereket. Szeretnek halni vagy mi? Attack jet-el gyaláznak. 2x-1-be van. Lespawnoltam stingerrel. Megöltem 3x és lelépett. Senkinek sem jut eszébe?

(#35032) Snip3r_HUN válasza Gyula84 (#35030) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Claymore-t meg C4-et már a 3-ban is durrantotta a MAV. ;]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#35033) Kevin's válasza Gyula84 (#35025) üzenetére


Kevin's
senior tag

Én is kipróbáltam sanghai mappon ez hatalmas funny :DDD Csinálok is belőle egy troll videót dáhhhhh ;] :DDD
Egyébként nem robban fel egyből úgy 3-4 másodperces időzítéssel kezd fel robbanni :D

♥♥♥HTC One M8 Grey 16Gb ♥♥♥--->★A nő olyan, mint az autó néha le kell cserélni a kisebb fogyasztás érdekében ... :DDDD

(#35034) gyilok82


gyilok82
csendes tag

(#35035) H.Ezredes válasza gyilok82 (#35034) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Ez nagyon jó tényleg :DDD

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#35036) TechArtist válasza TechArtist (#35013) üzenetére


TechArtist
aktív tag

Mégiscsak lett battlereport.

(#35037) aizen92 válasza gyilok82 (#35034) üzenetére


aizen92
addikt

ehhez hány óra felvétel kellett? mert az enyémet mindig kiszedik. amúgy nagyon kemény killek vannak benne.
úgy érzem ráfekszek én is jobban erre a MAV-ra. brutális kis fegyver.

főleg RUSH-on lehet ez király.

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#35038) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

BF4Central ‏@BF4Central 3 ó

According to our sources, a new #BF4 PC patch is getting ready for next week.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#35039) Gyula84 válasza SkyS1gn (#35038) üzenetére


Gyula84
veterán

kíváncsi vagyok milyen új bug jön vele, de legyünk optimisták minden jó lesz :D de ha nem legyen duplaxp meg 300% os boost

(#35032) Snip3r_HUN
most hogy mondod :D

(#35033) Kevin's
én is meglesem majd :D

(#35029) aizen92
én is lestem ezt a videót :)

[ Szerkesztve ]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#35040) pohár válasza SkyS1gn (#35038) üzenetére


pohár
félisten

na, akkor előkészítik a SA-ot, és mehet a Metroooooo :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#35042) Kevin's válasza Frozzy (#35041) üzenetére


Kevin's
senior tag

Szóval téged lőttelek le tankkal :DDD Hatalmas Epic volt ahogy repültél :C Eugabesz is kapott egy kis C4 et jól meg kergettem hehe :DDD nevettem olyanokat best server iRam :R ;]

[ Szerkesztve ]

♥♥♥HTC One M8 Grey 16Gb ♥♥♥--->★A nő olyan, mint az autó néha le kell cserélni a kisebb fogyasztás érdekében ... :DDDD

(#35043) Frozzy válasza Kevin's (#35042) üzenetére


Frozzy
őstag

jó volt az.. :D silk road amúgy sem a kedvenc mappom :DDD így funolgattam.. végére azért behoztam magamat.. de az eleje több epic momentből ált :Y :C

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#35044) Kevin's válasza Frozzy (#35043) üzenetére


Kevin's
senior tag

Pedig van videóm róla,de csak a robbanást rögzítette ... utálom amikor jó pillanat van és a vége rögzül ... kár érte ,de majd csak lesz még ilyen :DDD Én imádom a silkroad mappot TDM-ben,shotival 50/1 statot produkálok lehet aprítani :D

♥♥♥HTC One M8 Grey 16Gb ♥♥♥--->★A nő olyan, mint az autó néha le kell cserélni a kisebb fogyasztás érdekében ... :DDDD

(#35045) Miles válasza Sontir Fel (#35021) üzenetére


Miles
aktív tag

:C :C :C

(#35046) S1M0N


S1M0N
senior tag

Locker-en kezdem megkedvelni az Assault kasztot, a 3-ban szinte csak "mentőset játszottam", itt viszont eddig nem nagyon láttam értelmét (bár BF3-ban is vígan elvoltam a nyitottabb pályákon, de a 4-ben valahogy nem adja úgy), most meg elég jól nyomtam, élesztgettem, meg ilyesmik. :DDD

Lowon játszottam továbbra is, 150FPS-sel hasítok, néha már én is elcsodálkozok, hogy milyen jól ment. :DDD

(#35047) Winne válasza Liquidator (#34946) üzenetére


Winne
nagyúr

Nyomd el magad te te kis áruló! :DDD

Meddig vagy száműzetésben? :D

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#35048) Winne


Winne
nagyúr

Most nézegettem meg kicsit a fegyvereket, hogy mit is lehet rájuk aggatni, valaki árulja el nekem, hogy mit érdemes a 3 kategóriából választani. Azt látom mi változik, de érdemes egyáltalán egy muzzle brake-et, compensatort, esetlen egy heavy barrelt rátenni?

A BF3-ban assault fegyvereken használtam csak a heavy barrelt, ha olyan pályán voltam, ahol messzebbre kellett lövöldözni, minden közelharci dologra meg inkább nem tettem rá semmit. Ez itt is megállja a helyét?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#35049) kisza25 válasza fornettisuti (#34989) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

én ezt azalapján írtam amit leírtál, nekem ez jött le, használtam már minden fegyvert, bf3/4-el több, mint 2000 órám van, 3-ban minden fegyverrel megcsináltam a mastery dogtag-et(500kill) szóval van némi fogalmam, én csapatban szoktam játszani, jelöljük az elfoglalandó pontot és az egész squad arra koncentrál...ezt a játékot mindenki úgy játssza ahogy akarja, ez jó is meg rossz is:)

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#35050) Miles válasza Winne (#35048) üzenetére


Miles
aktív tag

Nekem akkor megy rá heavy barrel ha ellensúlyozza a másik item felrúgást. Nem mindegy hosszú sorozatra rövidre vagy egyesre mész rá. Ha egy tárral 2-3 kinyiffan akkor sztem oké a fegyver.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.