Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17701) Scholes9 válasza Gyufaaa (#17697) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Az oks, de játék közben is észre lehet valami különbséget venni? :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#17702) gali777 válasza Scholes9 (#17701) üzenetére


gali777
őstag

Max annyit, hogy jut jármű :DDD Amúgy nem, csak a töltési idő rövidül.

(#17703) Scholes9 válasza gali777 (#17702) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Köszi.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#17704) Winne


Winne
nagyúr

Lehet vótmá, de vannak itt is ügyes srácok: [link] :D

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#17705) ZGO válasza STC Speed (#17695) üzenetére


ZGO
tag

Köszi a videót, erről a pillanatról eddig lemaradtam, mert valaki mindig lefoglalt :-D

(#17706) xavix13


xavix13
senior tag

Ty DICE hogy sikeresen elkúrtátok a helizést! Csak így tovább! :K

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#17707) H.Ezredes


H.Ezredes
őstag

Végre nekem is megérkezett a BF4+Premium-om.... Azért fájt,hogy a rohadt posta nem ért ide csütörtökre de mától Online vagyok :DDD

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#17708) pelenka35


pelenka35
őstag

Second Assault DLC lesz xbox360-ra ?
(Operation Firestorm, Operation Metro, Caspian Border, és Gulf of Oman térképek )

[ Szerkesztve ]

Gamertag:Rob3rt75

(#17709) pohár válasza pelenka35 (#17708) üzenetére


pohár
félisten

biztos kiadják current és next-gen konzolokra is, persze :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#17710) lofagi válasza xavix13 (#17706) üzenetére


lofagi
addikt

Miért? Mi a baj a helizéssel? Littlebird szerintem nagyon állat lett.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#17711) xavix13 válasza lofagi (#17710) üzenetére


xavix13
senior tag

Hát talán az hogy az irányítás finoman szólva is ***, mintha papírból volnának.
Az hogy minden szar erősebb lett a heli ellen, miközben a helit gyengítették.
Az hogy semmi esélyed sincs védeni a rakétákat mert nem is csipog hogy jön.
Az hogy tankban gunnerként leszednek egy attack helit, de sőt még egy transportot is (!) finoman szólva szánalmas.
Kihagytam valamit? Hmmm. még gondolkozom.

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#17712) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

na az attack heli után ma a scout heli a terítéken :DDD ;]
.50cal vs Scout Heli

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#17713) tarti19


tarti19
senior tag

Azt hittem, hogy ma délután gondtalanul lehet nyomatni a játékot, erre bő 10 perc után megint leállt a játék működés közben :P
Legalább jól működik a que:P

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#17714) ЯΞD


ЯΞD
senior tag

üdv, Tudja valaki, hogy több óra játék után mért kezdi el azt a fagyást, hogy működés leállt majd ezt dobja. Eddig szépen ment a kezdetek óta és semmi update-et nem töltöttem, változtattam. Ki érti ezt. Mert ha szar akkor mindig legyen szar. De most mitől?

(#17715) SkyS1gn válasza xavix13 (#17711) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Tény hogy sokszor csak lesek mi sebez mert meg nem mondanám... aztán egy tank gunnerja lő érted.

A pályák meg túl kicsik az AA sugarához... átlövi az egész pályát. De még Paracelen is hiába megyek a plafonig akkoris lő még.

A stealth jet gunja egy vicc, dogfight mint olyan nem létezik, az attack jet meg szétszedi egyből a másikat. Egy sorozat a repülőbe vagy helibe aztán wehicle damage 5.. az kemény!

Balanszot nemtudom hogy gondolták, su-50 15g-vel fordul, j20 10el, f35meg 7-8al....

A su50 ugy fordul hogy 2 kört tesz meg mire te egyet!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#17716) STC Speed


STC Speed
őstag

Na szerencsére ma 1xdobott ki a játék,lehet ért vmit az a szerver oldali javítás.

(#17717) xavix13


xavix13
senior tag

De hogy ez az MBT LAW is mekkora egy csicskaság.
Most már a buziknak célozni se kell tudni, mert az a szar, automatikusan eltalál. És hiába sebez csak 20-at, ha 2 engi van, hipp-hopp szétkapják a tankod, mert egyrészt csak az uccsó másodpercben csipog, másrészt max. csak 1-et tudsz védeni smoke-al utána védtelen vagy.
Ráadásul alap engi tankelhárító. :W
Mintha a dice szándékosan akarná ellehetetleníteni a járművezést. Gratulálok.
Eddig egyedül a hajó tetszik a járművek közül. De lemerem fogadni hogy pár hét és azt is elcseszik. :U

[ Szerkesztve ]

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#17718) apollo12 válasza xavix13 (#17717) üzenetére


apollo12
veterán

xp bonus bármikor fel lehet használni ugye??

(#17719) H.Ezredes válasza xavix13 (#17717) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Micsoda ? Mi talál automatikusan ?!?! :S Mi ez a szar csak a fost olvasom itt a játékról.... :/

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#17720) xavix13 válasza H.Ezredes (#17719) üzenetére


xavix13
senior tag

A csúdálatos DICE ötlete volt, hogy nehogy má jóskapista netudja ellőni rpgvel a tankot, adjunk má neki olyan tankelhárítót, ami automatikusan betalál, jóskának elég legyen csak nagyjából oda célozni ahol az a szerencsétlen tank áll. És a legjobb hogy ahogy néztem mintha légi jármú ellen is működne. :Y :W

MBT LAW: Smart Anti-Tank missile that automatically detects vehicles near the warhead and guides to the target. Easy to use but low damage from all angles of attack. Capable of locking on to laser-designated targets.

(#17718) apollo12: Igen, bármikor.

(#17722) Plezs21: Mondjuk lehet hogy ha nem pattogna, laggzana, ugrálna a kép a tankban még el is találnám azt a 2 engit. Meg sokszor nincs is mivel rájuk lőni mert nincs lőszer, az lmg meg lófaszt nem ér ellenük. Sorozom fél órákig ő meg röhögve belém lő még 2 raksit majd elugrál a ház mögé. Majd amikor 2en szétszedtek, beírják chatbe hogy 2EZ. Megnézném hogy a 3-ban hogy tudnának érvényesülni. Ott nem volt ilyen hogy nem mertem bemenni a házak közé, mert tudtam hogy onnan nem jövök ki többet.

[ Szerkesztve ]

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#17721) X Factor válasza H.Ezredes (#17719) üzenetére


X Factor
addikt

Mert akinek semmi baja nincs, az inkább játszik. Mindig az elégedetleneknek van nagyobb visszhangja.

Make things work

(#17722) Plezs21 válasza xavix13 (#17717) üzenetére


Plezs21
tag

Az régen rossz ha két engi szét tud kapni. Kicsit gondold át akkor a harckocsival való taktikádat. :)

H. Ezredes. Nem talál automatikusan, Csak már nem tudják hova fokozzák a fikázást. Annyi az egész ha rálősz egy járműre az MBT közvetlen előtte felmegyek kicsit magasabbra és felülről csapódik be. Amúgy meg annyit sebez mintha egy szúnyog böködné a tank tetejét.

X Factor Te vagy AZ? A jutubos? Nem is tudtam, hogy magyar vagy :D

[ Szerkesztve ]

i5-4670, ASUS GTX 760, 120GB SSD, 1 TB, H87 PRO, 8GB RAM, DELL U2312.

(#17723) X Factor válasza Plezs21 (#17722) üzenetére


X Factor
addikt

Ne haragudj, de nem egészen értem :B

Make things work

(#17724) gali777 válasza Plezs21 (#17722) üzenetére


gali777
őstag

Ja csak kb újratöltési ideje nincs is. 1-2 engi pillanatok alatt szétspammeli a tankot.

(#17720) xavix13: "Ott nem volt ilyen hogy nem mertem bemenni a házak közé, mert tudtam hogy onnan nem jövök ki többet."
Jah hát igen, proxy nélkül én se merek szűk helyeken lavírozni, mert ugye azt is el kellett venni, csak a gunnernek van, de ott is olyan, mint ha nem is működne :D Azért alkottak, sikerült valamit elb@szni minden téren.

Mondjuk ezek ellenére is tetszik, csak hozzá kell szokni a sok bullshithez. Óvatosabban kell járművezni, mint a 3-ban.

[ Szerkesztve ]

(#17725) HwAdokVeszek


HwAdokVeszek
aktív tag

Csináltam egy Ventrilo szervert ph-s bf4-eseknek!
A cím: webdesign2010.hu:3784
vagy
ip: 84.2.228.129:3784
Esetleg volna valaki aki lenne admin?
Csatornákat létrehozni, moderálni stb..

(#17726) xavix13 válasza gali777 (#17724) üzenetére


xavix13
senior tag

Én most szerintem megyek 1-2 kört bf3-ban hogy lehiggadjak egy kicsit. Mondjuk lehet ha kilesznek unlockolva a cuccok több esélyem lesz majd, meglátjuk. Egyelőre viszont nagyon felk**ta az agyam. :(((

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#17727) devilinsid3 válasza Snip3r_HUN (#17712) üzenetére


devilinsid3
addikt

ugyan az, mint tegnap az utolsó 6 damaget te sebezted bele :U
(tegnap ennyit adott vehicle hitre) ;]

(#17715) Cris99 itt valaki megint nem olvasott el valamit tőlük :D
szerintem itt csak a név alapján osztották le a dolgokat, mert az oké, hogy a stealth jet ne legyen pusztítóbb, mint az attack jet, csak az a baj, hogy a gépeket felcserélték :D és azért ehhez csak józan paraszti ész kéne, hogy mi micsoda szerintem.. de hát nekem könnyű, hisz én játékkészítő is vagyok már :D
egyébként a dogfight 2ben volt kurva jó, már a 3ban is butították ezzel a ~310km/h val istencsászár vagy, azon kívül meg baszhatod kb. ha olyan ellen fordulsz

(#17717) xavix13 várom már, hogy az engi víz alatti robbanó hordókat tudjon lerakni a hajó ellen a "slot 3" customize slotban így lehet nála rpg,stinger, akna/bomba :D

(#17722) Plezs21 miért érzem azt, hogy te ezeknek a bullshiteknek örülsz? lószart nem érő heli, no recoil, enyhén guided rocket..

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#17728) xavix13 válasza devilinsid3 (#17727) üzenetére


xavix13
senior tag

Ne adj nekik ötleteket. :D

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#17729) beers válasza xavix13 (#17717) üzenetére


beers
addikt

Érdekes, mert nemhogy a law nem talált most, de még a stinger is elmegy a halál f@szára......(hiába mértem be rendesen, mielőtt még kérdeznétek...) !
Ahány kör, annyi csoda........

M&N

(#17730) Csaber válasza xavix13 (#17720) üzenetére


Csaber
senior tag

A legjobb hogy nem lát rád lő és talál :W amúgy nem tudom ki az az idióta aki kitalálta a skill rendeszert itt felugrok egy szerverre , lelőnek 2-szer (egyik rpg_vel 5 méterről mert az a biztos) ezután lelövök egy embert 1.5 perc játék maximum , vége a körnek -22 skill összeszedsz ezután egy 20-3-mat +7 skill...

[ Szerkesztve ]

(#17731) xavix13 válasza beers (#17729) üzenetére


xavix13
senior tag

Szerintem csak nyomott egy smoke-ot. Vagy csak bugzott. 2.-ára betalál az.

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#17732) beers válasza xavix13 (#17731) üzenetére


beers
addikt

Nem nyomott semmit, előttem húzta a zászlót 25m-re!
Bemértem 3-szor egymásután, felment mind az égbe......

M&N

(#17733) Plezs21 válasza devilinsid3 (#17727) üzenetére


Plezs21
tag

...Oohhhh tényleg. Mivel én nem az assault kasztot húzom nem tudom milyen a no recoil fegyver.

A Little Bird elég paraszt módon aprítja a népet. Az attack heliket ritkán reptetem mivel egyenlőre a földi egységek kimaxolásán vagyok rajta.

Beers. RPG. Mindenre jó. Az nem tér ki hidd el.

[ Szerkesztve ]

i5-4670, ASUS GTX 760, 120GB SSD, 1 TB, H87 PRO, 8GB RAM, DELL U2312.

(#17734) beers válasza Plezs21 (#17733) üzenetére


beers
addikt

Jó persze, de akkor nem az volt akkor a repertoárban........

M&N

(#17735) xTREem


xTREem
tag

Van annak valami oka, hogy most hét (7) próbálkozásból összesen 2 percet tudtam játszani aztán instant fagyi? Egyéb esetekben bf4.exe leállás, dx error, csontra fagyás x86 és x64 vegyesen. Tegnap nagyjából még ment, volt valami "frissítés", "javítás" amiről tudnom kéne?

[ Szerkesztve ]

(#17736) lofagi válasza xavix13 (#17711) üzenetére


lofagi
addikt

Helizésről illetve, az egész játékmenetről, azt gondolom,hogy nagyon rámentek arra, hogy csapatjáték. Littlebirdben tegnap haverokkal nyomultunk, egyszerűen képtelenek voltak kilőni. Szerintem nem baj az,hogy egy körben nem tudja valaki megnyerni a csatát egyedül, mert annyira pro a heliben, vagy annyira jó a jetben. Bár azt én is aláírom,hogy a stealth jet vagy mi az, tényleg nem túl jó, főleg az alap gépfegyvere, az valami vicc, de pl nekem nagyon bejön az, hogy végre a transport helit nem csak arra lehet használni,hogy A-ból B pontra vigye az embereket. Egyik oldalról, valószínűleg te a helis oldalról közelíted meg, tényleg nem könnyítették meg a helyzetet, viszont a másik oldalról ala infantry, van esélyed kilőni a helit/jetet. Ill volt eddig is, de most több. Szóval biztos finomítanak még mindenen, mert valószínűleg megy majd a sírás, hogy úúú nem elég op és egyedül nem tudom megcsinálni, kell hozzá egy csapat. Hmm és akkor elérkeztünk oda, hogy ez tulajdonképpen egy multiplayer játék ahol nem egyedül mész.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#17737) LamaCube


LamaCube
addikt

Szerintem nem annyira nagy baj, hogy a járműveket gyengítették. Tudom ez a hozzáállás ördögtől való. Pl. egy helivel+ jet+1-2 harckocsi és a gyalogság teljesen értelmét veszti a játékban. Miért is írom ezt? Igaz csak pubolok és csapatban sem tolom, de nagyon sokszor pubon is összejött rushon két olyan csapat, aki a feladatával törődött. Mindenki tette a dolgát. Hogy hogyan jön ide a gyengítés. Úgy hogy pl. 10 ember majd nem arra vár a kezdőn , hogy mikor tud beszállni egy rohadt járműbe a többiek meg sz..nak a comnál. Eddig az volt, hogy mentem engivel és hiába a stinger, javelin, egyszerűen leszedhetetlenek a járművek. Kiporzanak, mindig eltérítik stb. Arról nem is beszélve, hogy egy jó heli+gunner felmegy a mennyországig a kezdőjükről, ahol az atyaúristen kóc hengeres f..za se tudja leszedni, de ők leszednek mindent. Persze itt közbejön, hogy legyen egy jó helis a másik csapatban is. Én úgy csináltam volna, hogy a légi járművek erősek legyenek a légiek ellen. A földiek meg a földiek ellen.
Tegnap volt egy szitu. Beszálltam egy tankba gunnernek a kezdőn. Erre a "vezető" GET OUT GET OUT felkiáltással kitessékelt a tankból. Vagyis nem indult el addig. Persze, ahogy olvastam ki is szálltam, gondolván biztosan itt van valami spanja és arra vár. Ezt el is fogadtam, bár nem lett volna muszáj. Erre a köcsögduda elindul "üresen" és kilövi a 1 db hummert, amibe be akartam volna szállni, hogy minél hamarabb odaérjek a zászlóhoz. Hát szakadjon az ilyen marhára 3 emelet hígfos. :(((
Én nem vagyok nagy járműves ezt aláírom, de mindig segítek, hegesztek, spotolok és defizek, ha kell. /még itt bf4-ben is, mert nem a pont számít, hanem hogy nyerjük a kört/ Les.arom a k/d-t meg a skillt meg minden challenget a lényeg, hogy mindent megtegyek /persze a tudásom szerint/ a csapatért. 100 szónak is egy a vége, mindegy hogyan nerfelik a dolgokat, ha a játékosok nem csapatként tolják, akkor bele lehet sz--ni az egészbe.
Persze ez az én személyes véleményem és írhatjátok, hogy menjek codozni , de 8 év után tértem át a bf-re éppen ezekért a taktikai csatározásokért.
Na jöhetnek a "köpködések" :))

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#17738) xavix13 válasza lofagi (#17736) üzenetére


xavix13
senior tag

Oké hogy csapatjáték de az hogy a tank gunnere hamarabb szétkap a kis géppuskájával mint én őket a helivel egyszerűen szánalmas.
Du. is flooded zone-on artikához beültem a lav-ba gunnernak. Jött a full hp-s venom és 2 újratöltésből szétszedtem őket. Komolyan én éreztem szarul magam hogy omg ez mi... Okés hogy nem javították, de ne vicceljünk már, a 3-ban 2 tv kellet ahhoz hogy azt a batár dögöt lelőjük az égről, itt meg egy tank gunnere röhögve kiszedi. Vicc az egész. Eleve a tank gunnerének végtelen ammoja van, míg a heli sokszor úgy ér oda hogy nincs neki lőszere.
Meglehetett volna a balancot finomabban is oldani, nem csak úgy hogy konkrétan használhatatlanná tesszük az attack heliket. És ezt nem csak én gondolom így, hanem rajtam kívül még nagyon sokan.

(#17742) gali777: 3 minimum de sztem kell abba 4 is. (Hajóból kiindulva 1 biztos kiporzik) Bár helire még nincs meg a tv, de ha rajtam múlik egy ideig meg sem lesz, mert nem éri meg még a közelébe se menni.

[ Szerkesztve ]

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#17739) faranus válasza xTREem (#17735) üzenetére


faranus
aktív tag

nekem ugyan ez van! Tegnap egész jó volt végig tudtam játszani 1 pályát de ma 6 óra óta próbálok felmenni szerverekre vagy töltés közben fagy ki vagy
ERROR
Game disconnected: client closed down connection.

tisztelettel faranus :R

(#17740) spanglee001 válasza LamaCube (#17737) üzenetére


spanglee001
addikt

na végre egy normális ember,én is aképp játszom mint te :DD
de azért most elmegyek a cod átadóbulira, és codozom kicsit mert nem ismerem a játékot még, de közben bfezem is.
sok hülye meg : megyünk helivel 3an mind egy squadból, senki nem lő minket semmi gond erre kiugrik mindenki, én meg lesem hogy mivan :DD , gyorsan e, e és én voltam a pilóta, hamar ki is szedtem még 2 helit a squad többi tagja addigra már rég halott volt. De rengetszer maradok egyedüli utas a heliben, ott heggesztek egyedül :DD
nade majd változik remélhetőleg

[ Szerkesztve ]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#17741) pohár


pohár
félisten

ShadowPlay tesztelése közben pont elkaptam egy promóvideóba tökéletesen beleillő pár másodpercet :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#17742) gali777 válasza xavix13 (#17738) üzenetére


gali777
őstag

Akkor itt kell neki vagy 5-6 TV ;]

(#17743) Snip3r_HUN válasza devilinsid3 (#17727) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Jetre 22 hitel a barett szemből ... :U

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#17744) devilinsid3 válasza LamaCube (#17737) üzenetére


devilinsid3
addikt

az értelmesebbje a feladatra koncentrál kör közben legyen az járművel vagy anélkül.. aki meg retardált annak mindegy, hogy most épp a járműre vár kezdőn vagy csak simán balfasz..
azért nem kéne szinte el lehetetleníteni a járműveket, mert kell a csapat összhang stb.
bf2ben pubon is volt csapatösszhang és a járművek is odabasztak mindennek :(

#17738) xavix13 ezzel én is így vagyok :D betaban tisztára rosszul esett, hogy pdw-vel 200 méterről lazán ledaráltam a gyereket :D

(#17743) Snip3r_HUN ha jól látom helit lőttél tegnap és ma is :U
amúgy ha "vehicle hit 6"-t ír nem hiszem, hogy többet venne le :D

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#17745) Snip3r_HUN válasza devilinsid3 (#17744) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Mikor honnan... 2 hitből ne vonj le végleges következtetéseket. Ja és igen helik voltak, a jetre 22 hitet szemből ezt vedd akkor zárójeles dolognak... :P

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#17746) lofagi válasza pohár (#17741) üzenetére


lofagi
addikt

120-as FOV? vagy miért van az,hogy közel mész a tárgyakhoz és "behorpadnak" :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#17747) TechArtist válasza ЯΞD (#17714) üzenetére


TechArtist
aktív tag

Intel virtu. Kapcsold ki.

(#17748) Gyufaaa


Gyufaaa
veterán

Skacok. Ilyen "orosz" verzióval játszik valaki? Vannak hátrányai? :U Ha veszek egy ilyen kulcsot, ez tudni fogja az angol nyelvet is? :U Bocs a láma kérdésért.

[ Szerkesztve ]

(#17749) huby80 válasza pohár (#17741) üzenetére


huby80
senior tag

:D :C :D

(#17750) front3r


front3r
őstag

Holnap délelőtt 10 és 11 óra között KARBANTARTÁS lesz a Battlefield 4 szerverein!!

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.