Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25001) R3laX


R3laX
addikt

Na most este, első nekifutásra.

Mi van a Mantle-val amúgy? Kezdem azt hinni, hogy ők sem értik ezt az egész Mantle dolgot...

[ Szerkesztve ]

(#25002) errorcode06 válasza eugabesz (#25000) üzenetére


errorcode06
őstag

Kb 7850-el egyszintű (saccra gtx650 már biztos hogy jó lesz), és min 2gigás.

Bár azt nem tudom hogy nálad mi a "jól futna".

[ Szerkesztve ]

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#25003) =HG= válasza eugabesz (#25000) üzenetére


=HG=
addikt

[link] jaaaaa, hogy nvidia! akkor: 650Ti

[ Szerkesztve ]

(#25004) Atla


Atla
senior tag

Supportnak ez az MP-ATS ez mire jó?Festeni nem tudok vele csak nézelődni meg spottolni fantasztikus.

(#25000) eugabesz Most ne vegyél NvidiátNem azért mert Ati párti vagyok,előző kettő nekem is NV volt,de most ne vegyél olyat.

[ Szerkesztve ]

(#25005) Shodan


Shodan
addikt

Na végre benne vagyok a budapesti top30-ba :D

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#25006) Gippo válasza R3laX (#25001) üzenetére


Gippo
senior tag

Kiderül majd mi lesz vele... Remélem öröm és bódottág lösz

(#25007) raggg válasza eugabesz (#25000) üzenetére


raggg
senior tag

Szerintem csak akkor költs vga-ra ha már élvezhető lesz a játék.. Ez csak egy tanács :-)

ragklaatPS

(#25008) sutyi^ válasza Atla (#25004) üzenetére


sutyi^
senior tag

A állványos trafipax?

Az szétlövi a rakétákat a hasonló hülységeket. Olyan mint harkocsikon az active protection.

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#25009) FollowTheORI válasza eugabesz (#25000) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

760/660Ti

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#25010) FollowTheORI válasza =HG= (#24986) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nem tudom próbáltad e mostanában, de elég meredek visszamenni ma már... Én próbáltam. :DDD

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#25011) mackosajt válasza eugabesz (#25000) üzenetére


mackosajt
addikt

maradhatsz nyugodtan a vörösöknél ;)

Leginkább azt kéne meghatározni, hogy szerinted mekkora keret állhat majd rendelkezésre a cél érdekében?

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#25012) pohár válasza eugabesz (#25000) üzenetére


pohár
félisten

650Ti Boost/660/660Ti/670/760, elég széles a paletta

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#25013) =HG= válasza FollowTheORI (#25010) üzenetére


=HG=
addikt

Nem, de lehet mindjárt letöltöm! :) A BF3 után is fura volt a BF2-őzni ! :K

(#25014) Gippo válasza eugabesz (#25000) üzenetére


Gippo
senior tag

AMD 7850/7870

(#25015) spanglee001


spanglee001
addikt

Get a kill with pistol in a round 1 ölés pisztoly
Get a kill with 40mm grenade in a round ???
Get a kill with the defibrillator in a round 1 ölés defibrillátorral

ezt mind egy kör alatt? és 40 mm grenade mit takar?

Ennél:
Get a kill with a shotgun in a round 1 ölés shotgunnal
Get a kill with a DMR in a round 1 ölés dmr el
Get a kill with C4 in a round 1 ölés c4 el

ezt mind megcsináltam egy kör alatt mégse adott meg semmit, vagy csak én nemértek hozzá :W
lehet :DD :DD :DD

a suav megvan, elég jól irányítható, de miért fordított a fel le irány :F

Jet Fighter ribbon x3 ezt, hogy??? 3 ölés jettel. nekem nagyon nemmegy a jet

[ Szerkesztve ]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#25016) #02119936 válasza eugabesz (#25000) üzenetére


#02119936
törölt tag

Egységnyi pénz keretből AMD-vel jársz jobban hosszabb távon. Hallgass szerintem a többiekre.
High beállítás használva onnan indul a bf4 mint ahol a bf3 befejezte. Nem az .exe crash szarakodásról beszélek, mert az trágya.

[ Szerkesztve ]

(#25017) kisza25 válasza spanglee001 (#25015) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

igen egy kör és m320 a 40mm

Eladó: Ryzen 5 4600G 6C/12T BOX (hűtővel) 35 hónap garancia 29,9eFt, posta van

(#25018) Olympos válasza SimonYana (#24941) üzenetére


Olympos
aktív tag

ez a "tavasz van" vagy "jó ez a cucc" pálya...

(#25019) lofagi


lofagi
addikt

Altari Range BMEG MI SZÁJBAKÚRT ANNYUKAT GONDOLTAK EZEK A DICENÁL!??!

Ezt most komolyan gondolta bárki is? 4 AA egy pályán??? EZ most valami vicc??? Hát komolyan mondom mikor megláttam... Nyílt terepen bmeg, JÓ van is kis domb a pálya közepén, ÓRIÁSI fedezéket nyújt ha két oldalról jönnek az AA-val. De most komolyan, ez komoly? Felszállni nem érdemes... NO COMMENT

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#25020) Gippo válasza lofagi (#25019) üzenetére


Gippo
senior tag

2-2 vagy 4-4? azt észrevettem, hogy sok AA van... de nem számoltam meg őket..

(#25021) lofagi válasza Gippo (#25020) üzenetére


lofagi
addikt

2-2, de szerintem ez is olyan,hogy attól függ melyik pontot szerzed meg, szóval szerintem akár lehet 3-1 is az arány, de nem tudom, mert még csak egy FÉL kört mentem rajta

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#25022) lofagi


lofagi
addikt

3 új pályán voltam, alapból minimum -10 fps minden pályán... köszönjük EMESE

imádom mikor sikerül olyan szerverre bemennem, ahol képes az utolsó 10 ticketnél átbalanceolni a vesztes csapatba, IMÁDOM!!!! kell ez nekem még a napi 12 óra meló után, de én vagyok a ... hogy ilyenkor még belépek...

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#25023) eugabesz


eugabesz
őstag

Köszönet fiúk,akkor nézelődünk és ha lesz mani,vásárolunk...(nemsokára)

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#25024) Mr.White válasza lofagi (#25022) üzenetére


Mr.White
senior tag

na akkor nem csak nálam lett jóval alacsonyabb az fps dlc-s mapeken.

(#25025) zack


zack
nagyúr

Patch után nekem jobban megy. :U TDM-et toltam ma, és nem nagyon voltam 2-3 k/d alatt. Fel is ment 200-ról 362-re a skill... :B

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#25026) Stunts666 válasza eugabesz (#25023) üzenetére


Stunts666
őstag

Mennyi a keret?

(#25027) Gippo


Gippo
senior tag

Kell valakinek egy garry's mod kulcs? (ingyé :D )

(#25028) batt


batt
aktív tag

Nektek nincs olyan érzésetek hogy ez az egész bf-4 map felhozatala elég kidolgozatlanok és gyengék!

Fölég a China rising igénytelen és gyorsan összedobott? Egyre rosszabb és rosszabb lesz!

Van bőr a képükön és elkérnek 10-20k-t és egy xar gyorsan össze dobot bugos játékot adnak ki! Nekem lesülne a pofámról a bőr ha ilyet adnék ki! És ezzel csak azért van baj mert aszt hiszik tetszik az embereknek és jó irányba haladnak mert a neve miatt megveszik és meg is fogják venni a játékot! :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Asus Rog Flow X13 @XG Mobile RTX 3070*^*Asus FX505GM

(#25029) TTomax válasza batt (#25028) üzenetére


TTomax
nagyúr

Minden játék igy jár ami az EA-hoz kerül,amibe azok belelógatják a kezüket mind halálra van itélve....

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#25030) zack válasza TTomax (#25029) üzenetére


zack
nagyúr

Ámen

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#25031) Colos1


Colos1
őstag

Nem tudtam játszani, de benéztem a pályákra. A sivatagoson és a nagy nyílt terepesen "Made in China" érzésem volt, DLC occóé... [/ferde szemű sárga smily/]
A két hegyes meg olyan, mintha az előző kettő helyett is ezekkel foglalkoztak volna...
Viszont a CPU-GPU grafikon emlékeztet arra, mint amit bétánál a patchok előtt láttam :(((

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#25032) RichieTri válasza spanglee001 (#25015) üzenetére


RichieTri
senior tag

az elsőt assaulttal kell megcsinálni az utóbbit meg reconnal.

a másodiknál volt, hogy vmiért kasztot váltottam és hiába volt meg a shotis meg c4-s killem(supporttal) nem számolta fel...

live:RichieTriH , origin:RichieTriH , uplay:RichieTri

(#25033) #02119936 válasza batt (#25028) üzenetére


#02119936
törölt tag

A barlangos Guilin Peaks térképre igaz amit mondtál, Itt esik 20-at az fps és csúnya is többihez képest olyan mintha ezt már nem tudták volna időben befejezni.
A többi jól össze van rakva. Lehet normálisan repülni a hegyek között. Nem úgy mint a felhőkarcolók között a Shanghai mapon . Itt végre letudom rázni a pro jeteseket is.
Még sivatagos is nagyon szép. hogy víztócsa mit keres ott a sivatagban az rejtély.
Nekem kellemes meglepetés, hogy négyből három térkép egész jó.

(#25031) Colos1 Neked semmi nem jó, ami más mint a cod.. :P

[ Szerkesztve ]

(#25034) melega


melega
őstag

Ezt végigjátszottam (Battlefield 4 -et), csak annyi, hogy a minimális gépigényből nem
E 6600-as, hanem E 6500 -as processzorom van Core 2 duo-s,
és a 4 Gb az ddr 2, a Windows 7, a 20 000 Ft-os videocard,
és 50 Gb szabad hely,
meg a 370 W-os táp megvan hozzá.
A multi mivel német, meg francia csapatokhoz csatlakozom, jobban szaggat, idegesítő. Szerintem az is mák, hogy végig tudtam játszani.

Azért ezt választottam, mert a Cod Ghost alaplap, processzor, memória, sata portok miatt DVD-writer cserét is igényelt volna, az pedig drága mulatság. Év garfikája lett.

Az Assassin's Creed IV Black Flaget is végigjátszottam, de mikor Fekete Szakáll meghalt, annál a hajónál cheat programot kellett használnom, mivel a hajóm fejlesztésre szorult, olyan nagy hajókhoz amin Fekete Szakállt megölték. Mivel nagy piros vitorlás hajók köröztek, a tengeri csaták elég nehézzé váltak, sokkal húzosabbak mint a 3. részben. a végén, nem csak a jövendőmondó hajóját kellett elsűlyesztenem, de két akkora piros vitorlás hajót is mint az ővé. Kingstonban nem kellett csalnom után, a keresztes ember lehellgatásához, és várbeli megöléséhez. Aztán Rogerset kelle egy padról kivégezni. Végül vissza Afrikába és végezni a gonosszal. Olyan kódokat kellett ezekhez feltörni, egy számsort megfejteni+ csuszkákon végigugrálni, nem lehet pirosra ugrani. A gyors csuszkákkal nagyon kellett vigyázni. Elég nehéz és tartalmas játék. Tele kihívásokkal, rejtőzködéssel, észrevétlen követéssel, és lehallgatással. Az embereimet is nehéz volt megtalálni, akiket le kellett hallgatni.

Azért ezt, mert a Watch dogs magas lenne a gépemnek. Szintén: alaplap, processzor memória, DVD író cserét igényelne.

A multi pály pedig remélem jön 17.-én a Battlefield 4 -hez.

(#25035) Colos1 válasza #02119936 (#25033) üzenetére


Colos1
őstag

Húúú, ezt nagyon kikérem magamnak :D Amúgy COD -al sohasem multiztam, single is legutoljára az MW1 volt, ami tetszett. De aztán ki tudja, lehet ha kipróbálnám a Ghost -ot - vagy mi a legújabb része - , akkor azonnal megutálnám a BF -t :DDD :O

(#24999) bul07: "Semmi fantázia nincs bennük,csak le vannak dobálva a tereptárgyak" Igen, mert ha a természet épít valamit, azt mérnöki pontossággal, precízen hozza létre, ugye?!? ;]

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#25036) DieHard válasza SimonYana (#24941) üzenetére


DieHard
senior tag

Anno én is linkeltem ilyet! A 7990 produkálja, valszeg amiatt, mert futott valami video felület, vagy több a háttérbe. 1 hete nálam kiirta hogy a Vga driver stopped, vagy mifene.
Kikapcsoltam a sok poresz overlayt meg tökömtudja mit és megszünt. Ez kb annyit tesz, hogy ne recskázz, ha játszol!

(#25037) raggg


raggg
senior tag

Írtátok páran, hogy kevesebb az FPS-etek az új mapokon. Érdekes módon nálam ez nem volt érezhető, mérni nem mértem, de feltűnt volna. A barlangos cucc különösen jól futott. Mondjuk highon vagyok nem ultra-n, de szerintem a goldmudon sincs több fps-em. Amúgy a járműveket tényleg egy kicsit "elsózták" szerintem, infantryként nem nagyon tudtam kínomban hova bújkálni silk roadon meg azon a nagy dombos pályán. A barlangos cucc viszont egyszerű, de menő lett. Ami engem zavart, hogy egy csomó sziklára, kiszögellésre képtelen volt space-szel felkapaszkodni és kínlódnom kellett.

... ja meg sikerült bespotolni a hegy mögötti helit az egyik mapon.

[ Szerkesztve ]

ragklaatPS

(#25038) kisza25 válasza Mr.White (#25024) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

most jövök, rá, hogy veled játszottam tegnap, csak ezeket a folytonos névcseréket nem tudom már követni :P
a barlangban azon az infinatry pályán lemegy 45-50-ig is, amúgy 60-85, az alap mapokon 80-120 volt eddig :Y

[ Szerkesztve ]

Eladó: Ryzen 5 4600G 6C/12T BOX (hűtővel) 35 hónap garancia 29,9eFt, posta van

(#25039) eugabesz válasza Stunts666 (#25026) üzenetére


eugabesz
őstag

Nem sok...egyenlőre egy árva petákom sincs,de most "üzletelek" egy sráccal aprón,beszámítja a mostani kártyámat egy 7770-asbe,oszt rátolok egy keveset...apropó...valaki játszik ilyen kártyával??Milyen a 4-be??

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#25040) kisza25 válasza raggg (#25037) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

nálad lehet még több is az FPS mint eddig, mert az alap mapokon CPU limited volt, most meg VGA,
nekem ua VGA van, mint neked, de i5 :)
én meg heliből kiugorva felfedeztem 2db campert a hegyoldalba, lekéseltem őket, majd lehasaltam, mert jött egy tank+ LAV és átláttam a hegyen amin hasaltam:P
eugabesz: azzal azért már biztos szebben fog futni, HD6850 teljesítmény kisebb fogyival, BF3 lowon 80-120 FPS-el ment nekem HD6850-el, tudom, hogy nem BF4 de talán segít belőni a kártya teljesítményét

[ Szerkesztve ]

Eladó: Ryzen 5 4600G 6C/12T BOX (hűtővel) 35 hónap garancia 29,9eFt, posta van

(#25041) kisza25 válasza kisza25 (#25040) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

kimaradt, hogy fullHD low-on volt 80-120 FPS

Eladó: Ryzen 5 4600G 6C/12T BOX (hűtővel) 35 hónap garancia 29,9eFt, posta van

(#25042) raggg válasza kisza25 (#25040) üzenetére


raggg
senior tag

Itt miért nincs CPU limit? (64-es szerón). A levölúsön ennyit nyúzná a procit?

ragklaatPS

(#25043) FaTHI válasza batt (#25028) üzenetére


FaTHI
őstag

Megnéztem én is az új pályákból hármat, de olyan gagyin néztek húúúú grafikailag nagyon össze vannak csapva, mondjuk nem is számoltam nagy valamire, de igy elsőre nagyon gyengék.

[ Szerkesztve ]

(#25044) kisza25 válasza raggg (#25042) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

mert VGA limit van az új pályákon, lehet az FPS-ed emiatt ua., mert az alap mappokon CPU limit miatt van kevesebb

Eladó: Ryzen 5 4600G 6C/12T BOX (hűtővel) 35 hónap garancia 29,9eFt, posta van

(#25045) Algotis


Algotis
addikt

Jol olvasom, hogy majd lesz valami update amivel a gcn-es radeonokon jobban fog futni majd a jatek?
Ez lenne az a mantle?

Androidos Outlookból küldve

(#25046) raggg válasza kisza25 (#25044) üzenetére


raggg
senior tag

Ezt értettem, csak azt nem, hogy miért van az előző (alap-) mapokon CPU limit. :-)

(#25045) Algotis: Mantle api igen, de csak win8.1 alá. Ahogy fogynak az exe hibák muszáj valamit kitalálni. :DDD

ragklaatPS

(#25047) WaterWawe válasza eugabesz (#25039) üzenetére


WaterWawe
őstag

7770?
Talán lowon lesz 40-50FPS FullHD-ba

Más: Hun a Mantli?! Azt ígérték a China Risinggal együtt jön majd? Én nem láttam viszont frissítésnél semmiféle Mantlit.

[ Szerkesztve ]

(#25048) Algotis válasza raggg (#25046) üzenetére


Algotis
addikt

Akkor win7re nem varhato semmi ami javulast hozna?

Androidos Outlookból küldve

(#25049) sixpak válasza WaterWawe (#25047) üzenetére


sixpak
nagyúr

Semmi ilyesmit nem ígértek.

Amúgy minek érdekel, belöksz majd megint pár hsz.-t, hogy még mindig a te nvidiád a legkirályabb?

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#25050) Colos1 válasza WaterWawe (#25047) üzenetére


Colos1
őstag

Amikor mindenkinek megjelenik a China Rising, nem csak a premiumosoknak.

Különben is, szerintem még nincs is kész a Mantle... ;]

(#25046) raggg: Tudtommal Win7 -en is menni fog.

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.