Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17001) zzola válasza sittes79 (#17000) üzenetére


zzola
félisten

Én is Mexikóban vásároltam, de a Premiumot is hozzácsaptam....(de minek).

(#17002) SzlobiG válasza zzola (#16998) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ezt már nem dobja ellenben az Ea-s hülyeséget folyamatosan...

(#17003) lofagi


lofagi
addikt

A szokásos crashre gyanakodtam...

10-1 -es volt a statom... nagy kalad erre bmeg...

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#17004) ->Raizen<-


->Raizen<-
veterán

Client closed down connection na ez nekem új.

(#17005) Mr.White


Mr.White
senior tag

nálatok egyébként hogy használja ki a videókártyát?
nálam van hogy 30-40%-on, van hogy 90%-on.
ezzel elég nagy fps dropjaim vannak sajnos.

(#17006) ->Raizen<- válasza Neoteric (#16994) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Nem csak nálad nálam is nem a gépem szar. :U

(#17007) Sondi1986 válasza zzola (#16998) üzenetére


Sondi1986
addikt

Együtt érzek.

Nálam azt tegnap előtt csinálta ma más miatt lépet ki nekem valami APPCRASH. asszem.

(#17008) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

NA OKÉ

Eddíg még le tudtam tolni pár kört, most már ritkaságszámba megy... ez így JÁTSZHATATLAN!

PERCENKÉNT beszarik!

Fel nem fogom épp ésszel egy MŰKÖDŐ béta után hogy juthat ide el?! :W

Crash, fagyás, .exe leállt, szerver meghal... stb stb stb!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#17009) csaba951 válasza sittes79 (#17000) üzenetére


csaba951
veterán

Na, akkor viszont érdemes lenne megpróbálnod! Akinek gondja van, az kb. augusztus 25 óta nem tud semmit kifizetni, mert hibaüzenetet kap a vásárlás végén. A te eseted nem ilyen, tehát majdnem biztos, hogy menne ennek is a megvétele.

#17008 Cris99
>Fel nem fogom épp ésszel egy MŰKÖDŐ béta után hogy juthat ide el?!

Rengeteg, kitartó munkával! Nem ment könnyen, de megcsinálták! :))

[ Szerkesztve ]

(#17010) Gyula84 válasza SkyS1gn (#17008) üzenetére


Gyula84
veterán

4kör semmi hiba nélkül :P

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#17011) lofagi válasza SkyS1gn (#17008) üzenetére


lofagi
addikt

Ez mondjuk nagyon igaz, betában nem volt ilyen nekem sem.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#17012) zzola válasza SkyS1gn (#17008) üzenetére


zzola
félisten

Azon gondolkodtam, hogy BF3-ban colonel 25 körül vagyok, letolom 100-ig, az vagy fél év, addig csak megjavul ez a fos... :DDD

(#17013) Elixión


Elixión
tag

Na egész jó a game:) 1x, 2x-er kifagy.. leáll . de játszható. reméljük hamar orvosolják a hibát!.:;)

(#17014) r-chee válasza SkyS1gn (#17008) üzenetére


r-chee
őstag

Olyan még a multi, mint a kisbaba: percenként besz*rik és gondozásra szorul :D

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#17015) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

:Y :Y :Y

Mondom megyek Obliterationozni... bombás csávó enemybe csak áll és csipázik, mondom WTF... nem megy semerre, megyek elütöttem a trasport helivel... no akkor menjünk rakjuk fel NODE hol a bomb site?! 3/3 mind2 csapatnak fel volt robbantva, a kör nem ért véget, nyomok egy TAB-ot.. a kör már 607 PERCE MEGY! :Y :DDD :C

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#17016) LamaCube válasza SkyS1gn (#17008) üzenetére


LamaCube
addikt

Nekem van egy összeesküvés elméletem. Direkt bétára rágyúrtak, hogy megugorjon az előrendelés. Persze az elején ott is voltak hibák és érdekes módon pár nap alatt javították és játszhatóvá tették. Mindenki szajkózta, hogy fél éves játék, meg semmi extra textúrázás meg ez csak a szervereket teszteli. Ezek ellenében mit kaptunk: Összeomló szerverek, kifagyások, el nem mentett szintek, járműveknél eltűnő hangok, én ma találkoztam olyannal, hogy gyalogosként se volt semmi hang, csak annyi, hogy kínaiul magyarázott amikor spotoltam és a poén az volt, hogy amikor lőttem egyet, akkor valamennyi ideig visszajött.
Ennek ellenére bizakodok, mert a játék tetszik. Viszont, ha az eladások és minél hamarabb megjelenés miatt adtak ki ilyen "munkát" a kezükből azt cseszhetik, mert a codot nem fogják letolni az első helyről az előrendelési listán ezek után meg főleg. És most mondhatjuk, hogy a cod szériának könnyű a dolga, mert 1000 éves a motor, de a dice-nak se a nulláról kellett már építkeznie. Eddig vártam a mantle-t is, de már előre félek, hogy azzal is csak a bas...kodás lesz.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#17017) csibe1 válasza LamaCube (#17016) üzenetére


csibe1
addikt

Szerintem telibe trafáltál. :K :C
Lehet pár év múlva tanítják is majd; "hogyan ássunk el egy jó játékot" címmel. ;] :D

[ Szerkesztve ]

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#17018) Xirtam


Xirtam
veterán

Az enyém kis egyszerű! :D

(#17019) tarti19


tarti19
senior tag

Hali
Egy olyan kérdésem lenne, hogy valamelyikőtök nem tapasztalt iszonyat lassú pályabetöltést? Minden más játéknál a mapok betöltése gyors, pedig egyik játék sincs SSD-n. igazából az zavar, hogy 1080P ultrán minden s 2x msaa mellett is jól fut a játék? Ez a betöltési idő nagyon elszomorít:

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#17020) Egonyolc


Egonyolc
aktív tag

Biztos vagyok benne, hogy direkt ilyen.
Mikor aki akart átment kutyusozni, majd nagy csinnadrattával bejelentik, hogy mindent javítottunk lehet vissza jönni. És kiadják végre az 1.0-át, ehelyett a 0.87-as változat helyett.

Vala hogy le kell kezelniük, hogy egy héten belül van a két meghatározó AAA cím.

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

(#17021) LamaCube válasza tarti19 (#17019) üzenetére


LamaCube
addikt

Hát nekem ssd-n van a bf4, de a bf3-at át tettem hdd-re. Az ssd-hez képest nagyon lassú a hdd. Majdnem 1 perc mire betöltődik egy map. Ssd-n kb. 15-20 mp, de lehet annyi se.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#17022) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

Most vettem észre hogy egy ideje ki van kapcsolva az SLI :W (Az már más kérdés hogy emiatt a szívbaj kerülgetett Metro teszt közben, hogy miért csak 30 fps!!!). Eddig is elég jól ment a BF4, de most az igazi.
Bekapcsoltam, és így az fps vsync mellett 60 -on áll ultrán, minden maxon.
Még felvétel közben sem ment le egyszer sem, viszont kb 40 perc után lement 20 -ra, majd 10-re. Azt hiszem ez a túlcsordulásos hiba engem is utólért :O

A játék az nem játék!

(#17023) ngabo


ngabo
csendes tag

sziasztok! nekem pár percenként van elég komoly fps laggom. régi rossz gépem van de azért egy 25-30 fps-sel viszi a játékot. Másnak is van ez a kifagyás? Valami ötlet esetleg mivel lehetne ezt az fps dropot kiküszöbölni? Előre is köszi!

(#17024) Enton válasza Egonyolc (#17020) üzenetére


Enton
addikt

Jah, böffencs3 és a böffencs4 is SSd-n csücsül, mindkettő nagyon gyorsan be tud tölteni.
20mp-nél soha nem több az már hétszentség.

(#17023) ngabo:

Sajnos nincs még rá gyógy ír, meg mivel mindkét oldali a hiba forrása így egyhamar nem is lesz szerintem csak részleges javítás.
Szerver oldali javítást most nagyon gyúrnak azt közzétették:
[link]
Mivel singleplayer módban is csinálja így ezért kétoldali a baj forrás, valószínűsíthetően memóriakezeléssel lesznek bajok a programkódban.
Plusz még sokan a netkód-ot is ludasnak vélik ezen hiba forrásának, amire az bizonyíték hogy 4-5playerig még a botladozó serverek is lehet játszani normális fps drop nélkül 8-9+ player után kezdődik az fps drop. :(

[ Szerkesztve ]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#17025) kisza25 válasza LamaCube (#17016) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

nekem sokkal jobban fut mint a béta és ma 1 fagyi volt összesen, már rank20-nál járok :))

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#17026) Lézerparaszt válasza Enton (#17024) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Át lehet simán másolni a telepített játékot SSD-re vagy oda kell telepíteni eleve?

A játék az nem játék!

(#17027) Mr.White


Mr.White
senior tag

az első képen 1920*1080, másodikon 1600*900.
fps semmi növekedés, és a videokártyát se használja rendesen.
van olyan pálya ahol jó a kihasználtság egy ideig és egyszercsak leesik 30-40%-ra.
ugyanez volt béta alatt, csak akkor 100%-on ment a cpu, de a peccs segített rajta.
másnál is van ilyen gigszer?

(#17028) sittes79


sittes79
addikt

Persze, mert csak a 20 éveseké a világ....lol

(#17029) killer095


killer095
őstag

Sziasztok lenne egy problémám az egér hogy ha gyors mozdulatot csinálok jobbra-balra valamilyen fps játékban akkor a karakter nem gyorsan fordul hanem csak 1-2cm elmozdul és semmi...
Egyszoval nem tudok gyorsan fordulni
X7 xl747h egerem van
Milehet a probléma?

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#17030) LamaCube válasza kisza25 (#17025) üzenetére


LamaCube
addikt

Nekem is fps-ben jobb, de ezek a kifagyások nagyon idegesítőek. Már 8-as lennék, ha nem dobott volna ki 5x. Mondjuk engem nem nagyon érdekel a szint lépés, de mégis bosszantó, hogy valamit már megszereztem és még sincs meg. Én is azt vettem észre, mint itt írták már, hogy amint kezd megtelni a szerver egy idő után kidob. Amíg voltunk 16-20-an a szerveren semmi baj nem volt. utána megtelt 64-re bejött egy kis lagg /persze ez nem meglepő/ ezután kivágott.
Egyébként nagyon jó köröket toltunk. :R

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#17031) ngabo válasza Enton (#17024) üzenetére


ngabo
csendes tag

köszi a gyors választ! reméljük minél hamarabb kijavítják mert ez így nagyon nem ér 12ezer forintot :(

(#17032) Enton válasza Lézerparaszt (#17026) üzenetére


Enton
addikt

Asszem az origin telepítési helyétől függ hova települ a játék.
Tehát ha c:\-n van origin telepítve mellette a játék a program files(x86) mappában a játék. Akkor annyi a dolgod hogy origin uninstall, és feltelepíted origint d:\ meghajtóra aztán az ott megfelelően ugyanolyan elérésű program files(x86) mappába bemásolod a gémet, aztán originen belül leellenőrizteted a telepítés aztán megy is játék.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#17033) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Valszeg meg lett mi volt a baj nálam routeren portot kellett nyitni neki bár még nem akarom elkiabálni, de most lement kettő meccs is gond nélkül. :D

(#17034) 7600 GS válasza SzlobiG (#16739) üzenetére


7600 GS
addikt

Imádlak én is titeket. :D

Most fejeztem be egy 1600 ticketes conquest large-ot, 51 percig tartott. Semmi komolyabb anomáliát nem észleltem azt leszámítva, hogy néha eléggé laggolt a szerver. Nem is akartam elhinni, hogy nem fagyott ki a játék. :D

(#17035) Elixión


Elixión
tag

Az érdekes..:D tegnap előtt lelőtt egy LVL 52 es játékos:D Hmm..Not Bad!:D azért az vicces nem?:D..

Amm Bekerülhetnék a Battlefield 4 PH!-s játékosnévsor -ba?.... hEROISM_RecKer néven futok:)

UI. : Paracel Storm Oblivion játékmódva valaki tapasztalt olyant , hogy le spwanol a játék és egy láthatatlan "összedőlt " házba . és nem tudsz kijutni.. se gólyó semmi... érdekes.. mert ha mozgok olyan mint ha izomból laggolnék.

[ Szerkesztve ]

(#17036) killer095


killer095
őstag

Sziasztok lenne egy problémám az egér hogy ha gyors mozdulatot csinálok jobbra-balra valamilyen fps játékban akkor a karakter nem gyorsan fordul hanem csak 1-2cm elmozdul és semmi...
Egyszoval nem tudok gyorsan fordulni
X7 xl747h egerem van
Milehet a probléma?

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#17037) pohár válasza Elixión (#17035) üzenetére


pohár
félisten

oblivion?? :DDD :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#17038) DeadMeat válasza killer095 (#17036) üzenetére


DeadMeat
veterán

Hibázik az egered szenzora.Ne tégy így... vagy vegyél új egeret.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#17039) kisza25 válasza LamaCube (#17030) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ja jó körök voltak :R , ma csak azon a szerón voltam 2x dobta el magát összesen:)
killer095: kapcsold ki az egérgyorsítást, és a rámutatás pontosságának a javítását winfosban, ha ez nem segít akkor passz

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#17040) Bjørgersson válasza Mr.White (#17027) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Próbáltad már ki- és bekapcsolni?

;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#17041) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

vga memory... kifagy....exe leállt.. kifagy... vga memory... szerver crash....

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#17042) Honzi válasza SkyS1gn (#17041) üzenetére


Honzi
senior tag

További jó játékot. :DDD ;]

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#17043) Gippo válasza SkyS1gn (#17041) üzenetére


Gippo
senior tag

egy exe leállt-t kihagytál

(#17044) Mr.White válasza Bjørgersson (#17040) üzenetére


Mr.White
senior tag

azt kéne valóban. :D

(#17045) SkyS1gn válasza SkyS1gn (#17041) üzenetére


SkyS1gn
félisten

+ még 2 .exe leállt, aztán bf leállt... meg még 3 crash

TOTÁL JÁTSZHATATLAN EZ A FOS!

EL NEM HISZEM HOGY SENKI SE TESZTELTE BELSŐLEG!

De azt se hogy neki KVÁRA nem jött elő se a HANG hiba se az összes 10 féle crash ami csak létezik! :W

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#17046) haly válasza SkyS1gn (#17045) üzenetére


haly
őstag

Most mit vagytok úgy oda? BF3 az elején tök ugyan ilyen volt. Emlékszem ott is pontosan erre a hibára, erre a hang eltűnős szarra. Ha valaki ennyire utálja a játékot, meg elege van belőle, akkor az nyugodtan kölcsönadhatja egy-két órára holnap, mert kipróbálnám multiba. Inkább, mint, hogy azt olvassa mindenki, hogyan idegeskedtek. ;)

(#17047) boogie84


boogie84
veterán

Nálam megáll a játék. Beakad a hang. :U Remélem jön valami javítás.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#17048) killer095 válasza DeadMeat (#17038) üzenetére


killer095
őstag

Próbáltam másik egérrel ugyan ez....

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#17049) SkyS1gn válasza haly (#17046) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Az egy dolog hogy elmegy a hang... okés!

De azt ne mondja senki hogy az a maréknyi ember aki tesztelte DICE-nál, meg a külsős playtesterek se futottak bele azokba a hibákba, crashekbe, összefosódásokba amikbe a PC-sek 99,9999999999%-a belefut percenként! :U

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#17050) emiki6


emiki6
veterán

Kösz, hogy rossz színben tüntettétek fel a játékot, így legalább sokkal jobb, mint amire számítottam! :R

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.