Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55001) killer095 válasza zzola (#55000) üzenetére


killer095
őstag

Hát kb velem is ez van .. :DDD

Na jó talán a stilust kivéve :DD

[ Szerkesztve ]

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#55002) spanglee001 válasza killer095 (#55001) üzenetére


spanglee001
addikt

Jó lenne a holnap, de "munkából" jövet 24órás csatározásra megyek a boldogi laktanyába. vasárnap délután jövök akkor meg alszom. De a mai az jó volt. jövőhéten lehetne még ilyen

Van mikrofon csak melóközbe csendbe kell lenni :DD

[ Szerkesztve ]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#55003) SkyS1gn válasza spanglee001 (#55002) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Meg szerezz mikrofont ;)

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#55004) killer095 válasza spanglee001 (#55002) üzenetére


killer095
őstag

Jelölj be aztán majd toljuk :)

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#55005) r-chee válasza mackosajt (#54990) üzenetére


r-chee
őstag

Lehet ma is ilyen közös összezördülés, olyan cq mapokkal, ahol infantry nagyobb szerepet játszik :U

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#55006) eugabesz válasza SkyS1gn (#54997) üzenetére


eugabesz
őstag

Nem egyszer nyertünk már meccset miatta...az ellenség 90%-a életcélul tűzte ki,hogy őt,vagy őket likvidálja,addig a többiek az összes többi pontot simán behúzták,ellenállás nélkül...de van akinek ez sosem esik le....

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#55007) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Afrojack rémlik ? ;] [link]

(#55008) Zolar : yea, akkor a normális hétvégi játékra nem is lehet számítani a sok agyhalott miatt.

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#55008) zzola válasza r-chee (#55005) üzenetére


zzola
félisten

Mától duplaXP lesz/van, megint előkerülnek a hero-k.. :DDD

(#55009) kisza25 válasza SkyS1gn (#54997) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

nem szólt neki senki, hogy CQL nem pedig RUSH:P ;]
r-chee: privátba lehetett írni mackósajtnak pályákat, de én voltam az egyetlen aki írt neki ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#55010) v!ct0y válasza zzola (#55008) üzenetére


v!ct0y
veterán

Ezaz lehet metrózni :)

(#55011) zzola válasza v!ct0y (#55010) üzenetére


zzola
félisten

Én szoktam azt is, de nem csak XP alatt... :DDD

(#55012) Csaber válasza r-chee (#55005) üzenetére


Csaber
senior tag

Nem rossz ötlet tegnap mondjuk csak 2 kört voltam fent , fáradt voltam .

(#55013) v!ct0y válasza zzola (#55011) üzenetére


v!ct0y
veterán

Csak prémmel van dupla xp ?

(#55014) prokxy válasza v!ct0y (#55013) üzenetére


prokxy
veterán

:K

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#55015) @rglaaf válasza eugabesz (#54992) üzenetére


@rglaaf
veterán

maplist most elég korrekt Silk road-n nem lehetne CH vs RU frakciót beállítani? :)

PSN:BiZzare_0 ️

(#55016) marilllyo válasza Csaber (#55012) üzenetére


marilllyo
veterán

Nekem is csak 2 körre futotta. Fenn voltam TS-en de a párom tv-zett. Csak hallgatóztam. :(((

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#55017) pendre54


pendre54
addikt

Üdv!
A tegnapi pályakiosztás tökéletes, esetleg még az egyik kedvencem a Caspian 2014 bekerülhetne egy kör erejéig, ez alkalmas járművezésre, meg gyalogosnak se kopik le a bakancs a lábáról a kör végére.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#55018) HRC95 válasza @rglaaf (#55015) üzenetére


HRC95
tag

Usa tank miatt mi? :D Csak szerintem lassabb vagy tényleg így van?

MSI Z270 | i5 7600K | G.Skill Ripjaws 16GB | Rog Strix GTX 1080 TI

(#55019) Bjørgersson válasza HRC95 (#55018) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Meg akkora segge van, mint a néger nőknek. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#55020) SkyS1gn válasza eugabesz (#55006) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Én scout helivel szedtem ki az ablakon keresztül, sok vizet nem zavartak, csak idegesítő volt visszamenni mindíg.

A taxizás az nagyvolt Zavodon :DDD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#55021) pendre54


pendre54
addikt

Uraim!
Kellene egy kis segítség. Tegnap este ugyan jelen voltam a TS3-on, de folyamatosan kaptam az ívet a csapattársaktól, hogy néma kacsaként viselkedek. Na most mentségemre szolgáljon, hogy egy ilyen 1 Ft-ot se érő kínai csodás mikrofonom van amibe, ha teli torokkal ordítozok is, alig hallható a többiek részéről.

Este 10 után meg egyébként is hangoskodni életveszély, mert az asszony a másik szobából átjön, és hátulról a bipodos késsel elintéz, oszt nyomkodhatom én az F-et, hogy kivédjem.
Szóval akik nem mikrofonost fülest használnak, azoktól kérnék javaslatot valami jobb minőségű mikrofonra a tapasztalatok alapján, pár ezer Ft. értékhatárig.
Előre is köszönöm a tippeket.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#55022) fornettisuti válasza pendre54 (#55021) üzenetére


fornettisuti
veterán

jó hogy néma kacsa, ha be sincs dugva a jack :DDD

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#55023) Bjørgersson válasza pendre54 (#55021) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Elég lenne először szerintem a Vezérlőpultban megnézni az erősítést. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#55024) marilllyo válasza Bjørgersson (#55023) üzenetére


marilllyo
veterán

+1

Volt nekem is ilyen mikrofonom még régen. Nem volt ezzel gond. Vagy valamelyik hangerő nem jó...vagy maga a készülék hibás.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#55025) kisza25 válasza @rglaaf (#55015) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

én voltam a map választó:P :B
marilllyo: ja ez a TS dolog nálam is ez miatt rossz, hogy páromat zavarja én is csak hallgatóztam :B
HRC95: olyan érzés vele menni, mintha 2x nehezebb lenne
kovy29: jó hasonlat :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#55026) SkyS1gn válasza @rglaaf (#55015) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Yep, azért az nemrossz mennyivel késöbb lett meg neked game de majdnem dupláját játszottad már :DDD

Kill viszont majdnem ugyan annyi...

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#55027) r-chee válasza kisza25 (#55025) üzenetére


r-chee
őstag

Én meg több, mint fél órán keresztül kerestem a Roccat mikrofonját mire megtaláltam, s újabb fél órát bűvészkedtem a driverekkel/beállításokkal, aztán valamiért nem volt mic hangom....Pfff :)

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#55028) yodamester10 válasza pendre54 (#55021) üzenetére


yodamester10
őstag

Vegyél egy ilyet,nem drága,ez sima mikrofon.

Talán van nekem is egy ilyen valahol elfekvőben.
De amióta ezt használom többet ölök :DDD

[ Szerkesztve ]

(#55029) Bjørgersson válasza r-chee (#55027) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Neked is meg kellene nézni az erősítést a Vezérlőpultban.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#55030) pendre54 válasza Bjørgersson (#55023) üzenetére


pendre54
addikt

Köszi, belenéztem a Realtek HD hangkezelőjébe, és találtam egy "Mikrofonjel erősítő" funkciót, ezt maxra húztam, hát majd este, ha lesz folytatás elválik, hogy mennyit használt.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#55031) Bjørgersson válasza pendre54 (#55030) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Kérlek. :) Még a zajcsökkentést is bepipálhatod.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#55032) SkyS1gn válasza pendre54 (#55030) üzenetére


SkyS1gn
félisten

TS-ben meg realtekben is tudsz erősíteni amúgy... lehet 30 soklesz ;]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#55033) pendre54 válasza yodamester10 (#55028) üzenetére


pendre54
addikt

Köszi, ennek az alsó cuccnak mi a pontos elnevezése, mert lehet, hogy hosszabb távra benevezék majd egy ilyenre, egy ASUS Xonar társaságával.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#55034) pendre54 válasza SkyS1gn (#55032) üzenetére


pendre54
addikt

Neked is köszi, majd csak összejön valami, egyébként ez lenne az? Sajnos angol a TS-em, az meg nem igazán megy, ugye a hatvanas években még az oroszt eröltették nekünk.

[ Szerkesztve ]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#55035) Bjørgersson válasza pendre54 (#55034) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Igen, jó csúszkát izgatsz, de szerintem nyugodtan maradhat nullán, 30 dB-es erősítéssel elégnek kellene lenni, nekem is úgy van beállítva. Inkább a pipák nézzenek így ki.

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#55036) pendre54 válasza Bjørgersson (#55035) üzenetére


pendre54
addikt

Köszi megléptem, este elválik, hogy mi lesz belőle.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#55037) Bjørgersson válasza pendre54 (#55036) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Szívesen, remélem így már jó lesz.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#55038) @rglaaf válasza SkyS1gn (#55026) üzenetére


@rglaaf
veterán

őőőő most akkor kill-re játszuk a cq-t? vagy milyen irányú fogyatékosságomra akarsz itt rávilágítani tulajdonképpen? vagy vágysz valami elismerésre jó okés bevallom, sokkal jobb játékos vagy mint én :R most boldogabb vagy? 20-25 fps-el nem vagyok többre képes, tudom kifogás.cfg de ez van

PSN:BiZzare_0 ️

(#55039) SkyS1gn válasza @rglaaf (#55038) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Félrenyelted a reggelid? :B

Legkevésbé érdekel a stat, csak az időre értettem, év eleje felé lett meg neked nem?

Tegnap is többen mondták hogy vezessek csak meg nem-e akarok vezetni, akar a halál, ha te ültél be először akkor vidd, kivagyok én hogy elvegyem akárkitől az élményt "hamar meghalunk úgyis" aztán akkor mivan, kiugrok javítok, teszem amit tudok, a lényeg hogy együtt játszunk, aztán menjen a PTFO! ;)

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#55040) Nxn908xxx válasza pendre54 (#55021) üzenetére


Nxn908xxx
őstag

Nekem is ilyenem van csak feketébe. Valami gubanc lesz nálad mert engem hallanak ts-en (legalább is remélem :D).

[ Szerkesztve ]

(#55041) mackosajt


mackosajt
addikt

A pozitív visszajelzések végett, ha kell, akkor ma is lehet bandázni az IRAM szerveren.
Ma asszonyért sem kell elugranom, és sört is vettem. :D

Ami a TS-t illeti, akik pedig úgy érzik, élőszóban beszélve jobb a játék, és állandóan ide-oda szoktak csak csapódni, jöjjenek bátran, és ha kell, külön szobákat is adunk. ;)
Jobban örülünk, ha nem csak a szolgáltatók élnek meg a pénzből, amit kapnak tőlünk, hanem másoknak is segíthetünk ezzel. ;)

maplist javaslatok jöhetnek, és hogy mindenkinek jó legyen, infantry, rush, chainlink stb., bármi lehet.
Csak legyetek is rajta. ;)

Illetve ha valaki TS-en jelzi, hogy nem prémiumos, és ha kivennénk mapot, akkor fel tudna jönni, mert szeretne, akkor szóljon azért is, mint tegnap Sósperec. ;)

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#55042) mackosajt válasza mackosajt (#55041) üzenetére


mackosajt
addikt

A maplisteket privátban küldjétek. (kifutottam a szerkesztési időből)

Jah, és makcika és a fia igyekeztek elterelni a figyelmeteket Zavodon.
Máskor be szokott jönni a "csel". :)

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#55043) Tomdriver


Tomdriver
őstag

Sziasztok, szeretném kérni a segítségeteket.

Tegnap megvettem az Origin oldaláról a BF4 most akciózott digital deluxe edition változatát, le is töltődött szépen, csak sajnos valamiért nem indul.
Pl. ha a Test Range-t akarom indítani, a kezdőképernyőnél kifagy. Vagy ha rácsatlakoznék egy szerverre, egy error üzenettel értesít, hogy sikertelen és task managerrel lépjek ki.
Konfigom win7/64.

Lehet az indítás előtt még valamit be kéne állítanom? :U

(#55044) Bjørgersson válasza Nxn908xxx (#55040) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ja, sajnos mindig halljuk a hangod. ;]

(#55043) Tomdriver: Origin játékpanelt kapcsold ki!

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#55045) Bjørgersson válasza mackosajt (#55041) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Lehetnének kicsit vegyesebb pályák, pl. Naval Strike-ból akár az összes carrier assault módban, Caspian, Guilin Peaks. Játékmód meg lehetne rush is conquest mellett. Ezek a tank-orientált pályák, módok egy idő után unalmasak. :P

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#55046) mackosajt válasza Bjørgersson (#55045) üzenetére


mackosajt
addikt

Esetleg javasolhatom, hogy a TS-en fent, élőszóban vitassátok meg, mik legyenek, és berakjuk. ;)
Hogy úgymond előre lezsírozzuk azt, amit mindenkinek el kell viselnie. ;)

Csak mondom, az a lényeg, úgy lőjjük be, hogy ha jön valaki adott DLC nélkül, ne kelljen sokat törölni. ;)

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#55047) Tomdriver válasza Bjørgersson (#55044) üzenetére


Tomdriver
őstag

Köszi, de valami más gond is lehet.

A játék jelzi alul, hogy kapcsolódtam a szerverhez, de az előtérben látható kép nem mozdul, lefagy és a kurzor se látható, csak task manager alól tudom kilőni a játékot.
Érdekes, nálam soha semmijen játék nem produkált ilyen hibát - talán meg kéne próbálnom újra telepíteni?

[ Szerkesztve ]

(#55048) Bjørgersson válasza Tomdriver (#55047) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Próbálj előbb Originből egy repair installt.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#55049) FollowTheORI válasza r-chee (#55005) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Lehetne, bár ahhoz kieg kell, mondjuk ezek szerint nem gond mert Silk is volt...

Akkor Lumpin Garden meg Guilin Peaks is lehetne. :)
Bár a Metro/Locker is inf végülis. ;]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#55050) pendre54 válasza FollowTheORI (#55049) üzenetére


pendre54
addikt

Én még csak javasolnám a 2014-es Caspiant is, legalább egy kör erejéig, az gyalogosnak, meg járművesnek is jó.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.