Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17751) Plezs21 válasza lofagi (#17746) üzenetére


Plezs21
tag

Azok spec azért horpadnak be, mert be vannak horpadva :D azok a légkondihűtők így néznek ki találat után :D

i5-4670, ASUS GTX 760, 120GB SSD, 1 TB, H87 PRO, 8GB RAM, DELL U2312.

(#17752) Laraxior válasza front3r (#17750) üzenetére


Laraxior
titán

:K Ma már nemigen fagyott ki, de észrevettem, hogy leginkább sokfős mapokon fagy, főleg amikor indul a levolution, Shanghaion pl amikor a torony dőlni kezd. :K

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#17753) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Hát kisf@szom a mocskos dájszba, akik így ellehetetlenítették a tankokat. Aki kitalálta az M142-t, azt a t@kénél lógatnám ki egy felhőkarcoló tetejéről. Másodpercenként talál el füst mögül, köpi a lövegeket 6 km-ről, esély sincs bármit is kezdeni ellene, egyből robban a tank. Úgy kanyarodik a tank, mintha jégen menne, komolyan tiszta dodzsem, szánalom a köbön. Asszem itt is maradok az Operation Firestormnál, ha kiadják, mert egyszerűen vagy a sok majom a házak tetejéről cénégyezik, vagy valami istenadta 100 megatonnás bombákkal szórja a terepet, ami totál elveszi az ember életkedvét is. Már nem is a kemperekkel van gondom (hogy is lehetne, úgy nehéz kárt tenni egy tankban), hanem a kis huszárokkal a házak tetején, akik arra várnak, mikor megy el alattuk egy tank és már potyog is a cénégy eső :W Ki is kaptunk mint a szar, egyedül a stat lett jó, de szar az egész. Megyek is B3-ra egy kis lélekmelengető Operation Firestorm körre.

[ Szerkesztve ]

(#17754) xavix13 válasza ForRedGlory (#17753) üzenetére


xavix13
senior tag

Változtass a taktikádon, nekem is ezt mondták... :U

"Megyek is B3-ra egy kis lélekmelengető Operation Firestorm körre."
Tedd azt nekem is jól esett hogy mehettem 2 kört a 3-ban, ahol a heli még ért is valamit. :K

[ Szerkesztve ]

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#17755) Honzi


Honzi
senior tag

COD ghosts streamek ha ennyire nem jön be a bf ott a cod.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#17756) Csaber válasza front3r (#17750) üzenetére


Csaber
senior tag

Így várhatólag délután 3-ig nem kell BF4-ezni , és akkor még gyorsak voltak.

(#17757) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Battlefield 4 Mythbusters: Episode 1

Vótmá?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#17758) Xirtam válasza Bjørgersson (#17757) üzenetére


Xirtam
veterán

:R

(#17759) pelenka35 válasza front3r (#17750) üzenetére


pelenka35
őstag

Minden platformon?

Gamertag:Rob3rt75

(#17760) Plezs21 válasza xavix13 (#17754) üzenetére


Plezs21
tag

Végülis igaz. Változtak a járművek és azt nézitek hülyének akinek eszébe jut, hogy most másképp kell taktikázni. :D Mert nem olyan supreme jószágok a tankok. Komolyan olyan emberek vannak itt :D Csak jöjjön meg a Premium kódom... :D

i5-4670, ASUS GTX 760, 120GB SSD, 1 TB, H87 PRO, 8GB RAM, DELL U2312.

(#17761) q13579 válasza xavix13 (#17720) üzenetére


q13579
senior tag

Enyhén szólva is sebezhetőek lettek a járművek. Földiek, légiek egyaránt. Simán ki tudok szedni anti-tank-kal bármilyen járművet, ha nincs totál nyílt terep. Ha tudok bújkálni egy kicsit, 4-et simán beleeresztek. Főleg, hogy elég felé lőni és eltalálja :D. Vicc....

Komolyan már sokszor LAV-vel sem merek közelebb menni, mert tuti ugrás lesz a vége, ha van ott engineer. Ráadásul szánalmas ezen járművek sebzése is. AA-gun-nal pl nem elég szerintem 4 találat egy emberre. (Snipereket akartam leszedegetni, de csak az x-et láttam, egyszerűen nem akart meghalni).
Scout helivel ugyanez a helyzet. Ha meglátom a helit, inkább megfordulok és megpróbálom kilőni, mert tudom, hogy 4-5-ször el kell találnia, az meg annyira nem egyszerű, mint amennyire elsőre hallani.

És ugye akkor még ott a korábban tárgyalt active radar az AA-ra, amivel ugye elég kilőni két rakétát, ami majd célt keres magának :D. És ugye ezt a légijárműben nem jelzi semmi. :W

Az a gond, hogy ilyen butaságokkal elérik, hogy mindenki tudjon mindennel játszani. Elmosódnak a különbségek, egy bizonyos "szint" elérése után már nem tudsz egyszerűen jobb, gyorsabb, pontosabb lenni, mert ezt nem engedi a technika.
A battlefield-nek pedig pont az a lényege, hogy ne legyen mindenki mindenben pro. Legalábbis átlagos játékos ne érthessen mindenhez szerintem. Ahhoz igenis baromi sokat kelljen játszani, ilyesmikkel ne könnyítség meg a kezdők dolgát.

(#17762) nanorambo válasza q13579 (#17761) üzenetére


nanorambo
őstag

Hmm régi szép Battlefield 2 :B

(#17763) lofagi válasza Plezs21 (#17751) üzenetére


lofagi
addikt

Jaaaaaa :D:D:D jól van, oda csak helivel kilőni az embereket járok fel. :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#17764) Honzi


Honzi
senior tag

Az egyik codos streamnél valaki bedobta ezt:
Srácok most döntöttem le egy felhőkarcolót!
A halak hogy vannak? :C :DDD

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#17765) front3r válasza pelenka35 (#17759) üzenetére


front3r
őstag

Annyit írtak, hogy "Backend Service", platformot nem írtak.

Honzi: Ez hatalmas!!! :D

[ Szerkesztve ]

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#17766) r-chee


r-chee
őstag

Véglegesítve lett az emblémám:

:D :D

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#17767) q13579 válasza LamaCube (#17737) üzenetére


q13579
senior tag

A BF3-ban is meg volt a légijárművek hatásos ellenszere. A hangsúly itt is a csapatjátékon volt. Ha volt legalább egy snipa, aki jelölte őket, JAVELIN-nel simán szedhetőek voltak.

Ha meg ez nem volt, AA biztosan volt. Ott csak zoom kellett és gyönyörűen lehetett határt szabni a levegőben levőknek....

Viszont itt ugye max a pálya felééig tudtál hatékonyan "arcoskodni". Nem biztos, hogy leszedted őket, de elriasztottad, azt tuti. Heli bekapott egy sorozatot, inkább visszafordult és fedezékbe vonult.

Itt sajnos erre rohadt kevés a lehetőség. Ha egyszer elkezdtek kóstolgatni, majdhogynem onnan nincs visszaút. Ha szerencséd van, akkor el tudsz bújni. De, hogy visszalőjj és ne adj isten kiszedd, mielőtt téged szednek ki, ESÉLYTELEN!

Feltételezem finomítanak majd ezen, a BF3-ban is voltak azért nagyobb változások. Az erőviszonyok még nem kiegyensúlyozottak.

(#17768) Gippo


Gippo
senior tag

ULPS kilövése segíthet a (grafikai)lagban szerintetek?

(#17769) xavix13 válasza Plezs21 (#17760) üzenetére


xavix13
senior tag

Ti pedig azt nézitek hülyének, akik elvárják azt hogyha egy jármű megjelenik a pályán annak legyen valami tekintélye.
Ne a járműben ülő embert kerülgesse már a félelem, hogy "kis" túlzással "úristen semmi esélyem sincs az inf ellen."

Alapból ha már akkora spawn ideje van a helinek (legalábbis a bf3-as átlaghoz képest és itt most nem az instant vehicle szerókról beszélek) hogy megőszülök mire visszajön, hagy várjam már el hogy nem halok meg benne minden szartól.

Ha meg azzal jönnétek hogy ne várjak rá, addig is menjek foglalni gyalog stb. akkor:
1. Én úgy vagyok vele hogy mindenki csinálja azt amiben a legjobb. A kőműves sem áll neki főzni, mint ahogy a pék sem házat építeni, mert nem ért hozzá.
Én a bf3-ban elég jól kitanultam a helizést ~100 órával a hátam mögött, így azzal is megyek/mennék :U a legtöbbet és a legszívesebben.
2. Ha pedig még is úgy adódna hogy van nálam jobb helis a csapatban, a csapat érdekében automatice átengedem neki a helyet, ahelyett hogy menne a buziskodás hogy most ki helizzen.
(Persze ezt elég szubjektív megítélni hogy ki a jó és ki a rossz, de ezt mindenkinek magának kéne belátnia. Pláne hogy rossz helis, nem is nagyon van csak max. csak kezdő, kivéve a gyökereket)

Érdekes nálunk squadon belül, sosincs ebből vita, hogy most ki, mivel menjen, mivel szó nélkül tudja mindenki, hogy ki, miben a legjobb. Ha pl. nincs winnie akkor bizzare vezet én gunnerkedem, ha bizzare nincs akkor én vezetek winnienek mivel ő jobb gunner mint én. Ha pedig mind a ketten fent vannak akkor megyek pl. tankkal foglalni, vagy jettel támogatni őket stb., mivel winnie jobb gunner és bizzare jobb pilóta nálam.
De lehet ez csak nálam alapelvárás, és én vagyok a hülye, hogy azt gondolom hogy mindenkinek kéne áldozatokat hozni a csapat érdekében. (És nem olyanokat hogy azzal megy amihez egyáltalán nem ért, hanem azt csinálja amiben relatíve jó)

Bocs ha kicsit hosszú lett, peace. :)

(#17761) q13579: Jól összefoglaltad a lényeget, én is ezt próbálom elmagyarázni, már jó pár komment óta. Legalább van aki érti miről beszélek. :R

[ Szerkesztve ]

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#17770) q13579 válasza nanorambo (#17762) üzenetére


q13579
senior tag

Igen. Érdekes, de akik azóta követik a BF-eket (főleg, akik még az 1942-vel kezdték) tudják nagyon jól, hogy grafikán kívül semmilyen téren nem sikerült még überelni.

Mekkora ötlet volt pl, hogy légi járműveknek vissza kellett menni mindig a homebase-re lőszerért... Nem töltött után automatikusan, szépen keresztül kellett repülni a kifutópályán. :).

Vagy a rakéta, amit kilőttél és utána tudtál még irányítani... Nem automatán ment a célra, úgy, hogy még rá se zárt arra....

Jaaaaj, kár is volt felhozni, offba is rakom a hsz-t, nem akarom fájdítani a szívem :)

(#17771) Plezs21 válasza xavix13 (#17769) üzenetére


Plezs21
tag

Hát én ha tankban ülök a legfőbb ok ami miatt aggódok az az attack heli meg egy másik tank. A gyalogság nem izgat mivel ritkán hoznak olyan helyzetbe amiben én maradnék alul. Mi lenne ha még jó tankos is lennék :D Azt csak Te gondolod (nem tudom miért amúgy, hogy egy tanknak nincs tekintélye a 4-ben. Jah, hogy az engi ijedtében nem fut el? Vagy a sniper akinél ott a c4? :D Mindegy én nem vitázom a tudókkal. :)

[ Szerkesztve ]

i5-4670, ASUS GTX 760, 120GB SSD, 1 TB, H87 PRO, 8GB RAM, DELL U2312.

(#17772) nanorambo válasza q13579 (#17770) üzenetére


nanorambo
őstag

Igen, pont most olvastam egy tesztet, ahol elmondják valami istencsászár sosem látott dolognak a BF4-es commandert, meg hogy sokkal komplexebb, mint a BF2-ben volt. Hangosan felröhögtem. A Battlefield 2 volt az utolsó Battlefield.

(#17773) beers


beers
addikt

ERROR
Game disconnected: could not join server. :W 5-ből 5.....

Hihetetlen, hogy a szerverkereső sem talál semmit....

M&N

(#17774) gali777 válasza nanorambo (#17772) üzenetére


gali777
őstag

Azok is csak hallomásból tudják akkor, hogy milyen volt a commander a 2-ben... Csapni kéne egy kis BF2-es játékot valamikor :DDD

(#17775) beers válasza gali777 (#17774) üzenetére


beers
addikt

Inkább poe 2-t vagy usi-t :)!

M&N

(#17776) xavix13 válasza Plezs21 (#17771) üzenetére


xavix13
senior tag

Látom még mindig nem érted (vagy nem akarod érteni, nem tudom) hogy mi a problémám.

Leegyszerűsítve:

Battlefield 3: Csapatjáték kellett ahhoz, hogy kiszedj egy tankot, helit, akármilyen járművet. Korrekt, a végén már egész balanceos volt a dolog, beállt a rend.

Battlefield 4: Csapatjáték kell ahhoz, hogy nagy nehezen életeben tarts egy tankot, helit, akármilyen járművet. Szerintem elég unfair dolog, lévén járműből van mittomén van 5 darab, míg infből legalább 20.

Ezzel nem azt akarom mondani hogy a bf3ban nem kellett csapatjáték a járművek hasznos (!) használatához. Hanem azt hogy ott használhatóak voltak egyáltalán.

Lassan átlehet nevezni az egész játékot Call of Duty: Extened Edition-ra, a doboz hátoldalán egy felirattal hogy "Battlefieldre jellemző elemeket nyomokban tartalmazhat. pl. járművek."
Túlságosan előtérbe került az infantary ami szerintem nem jó irány.

Vagy szerinted az? :F

Egy counqest körnek alapvetően a járművekről kéne szólnia. Ha infantaryzni akarok, megyek egy kör domination, vagy tdm-et.
De hogy cq-n miért tolják ennyire előre az infet, nem tudom a választ. Vagyis de.
Meg kell szerezni a codos vérpistikéket a konkurenciától, viszont ehhez le kell nerfelni a járműveket a picsába + erősíteni az inf lehetőségeit járművek ellen, mert szegény pistike másképp nem tudna érvényesülni.
Ezt kell elfogadni ez az új irány... GOGO DICE hajrá!!!

Szerk.: De szerintem itt legyen is lezárva a téma, feleslegesen futjuk ugyanazokat a köröket, dülőre úgysem jutunk.
Nekem egyedül ez az egyetlen problémám van a játékkal, hogy a járművek sz@rt sem érnek, de ez az én hibám, hogy azt várom el egy BATTLEFIELD-től ami a lényege. :U

[ Szerkesztve ]

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#17777) nanorambo válasza xavix13 (#17776) üzenetére


nanorambo
őstag

"Túlságosan előtérbe került az infantary". Igen ezt a hivatalos fúrumon is írták elég sokan, hogy kezdi elveszteni a játék azt, amitől Battlefield. Én meg még nem tudok állást foglalni, a megjelenés óta nem sikerült normálisan játszanom...

(#17778) pohár válasza lofagi (#17746) üzenetére


pohár
félisten

hát ezt nem vettem észre, még tanulom a Vegast, lehet az cseszett el nekem valamit :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#17779) faranus válasza xavix13 (#17776) üzenetére


faranus
aktív tag

tökéletesen igazad van! Megyek egy tankkal odajön hozzám egy csicska csipás rámdob egy c4 et és már végem is!!! Azért ez szerintem felháborító.

tisztelettel faranus :R

(#17780) Macka válasza xavix13 (#17776) üzenetére


Macka
veterán

Gondolatod kibővítve: a legtöbb gyalogos engineer és recon. Ami nagyon idegesít még: a határtalan és gusztustalan kempelés. Nyílt mapokon mindenhol, városi pályán a háztetőn. Nem értem, hogy mi értelme pl. a 64 fős mapon annak, hogy 30 sniper.

[ Szerkesztve ]

(#17781) Neoteric válasza xavix13 (#17776) üzenetére


Neoteric
addikt

Battlefield 4: Csapatjáték kell ahhoz, hogy nagy nehezen életeben tarts egy tankot, helit, akármilyen járművet. Szerintem elég unfair dolog, lévén járműből van mittomén van 5 darab, míg infből legalább 20.

Ez pont h jó sztem, még inkább meg kell védeni azt a kevés járművet, tehát még nagyobb csapatjáték kell. Ugyanakkor épp ezért egyedül már fel se megyek cq-ra, mert ha nincs legalább egy ember aki nézi a seggem, javít ha kell, stb. akk kb cseszhetem, mert oké h a játék elvárja a csapatmunkát, csak hát hiába, ha egyszer túl sok a dilettáns sügér.

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#17782) Gyufaaa


Gyufaaa
veterán

Ha valaki szeretne TS szobát az priviben jelezze. Vagy ha csatlakozna egy esténként játszadozó koca BF3 / BF4 brigádhoz. :) A szeró non-stop elérhető!

[ Szerkesztve ]

(#17783) Mr.White


Mr.White
senior tag

Game disconnected: you were kicked by an admin. Stated reason: Making Room for Members

végre nem dobott ki erre kidob az admin. :D

(#17784) gali777 válasza Neoteric (#17781) üzenetére


gali777
őstag

Az a baj, hogy olyat várnak el a játékosoktól amit a 3-ban sem tudtak megcsinálni. Csapatjáték? Kérlek... Gunnerkedek a squadtársam mellet a tankban, meglőtték, kiszállok javítani és otthagy, persze a következő sarkon szarrá lőtték. Felesleges javítani, mert senki nem várja meg, megy be a sűrűbe meghalni. És ez csak egy minimális szelete a csapatjátéknak.

(#17785) devilinsid3 válasza Neoteric (#17781) üzenetére


devilinsid3
addikt

csapatjáték.. igen :D
kár, hogy olyan dolgokra van alapozva a játék ami nincs benne pub szinten :D
a legtöbb esetben 2 találat után kiugrik mellőled az inas és nem javítani.. ja igen, hát hogy is javítana sniperként.. minek ül be?
heli 2 találat után a pilóta kiugrik mikor még az a heli bőven használható
csapatjáték igen :D baráti társasággal meg van, de azt is figyelembe vehetné az EA, hogy pont ez kezd kihalni a játékból és akármennyire próbálják visszatuszkolni, nem fog sikerülni.. és pont az ilyen irányú módosítások miatt

#17782) Gyufaaa koca? ;] a sok részeg disznó :D

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#17786) xavix13 válasza Neoteric (#17781) üzenetére


xavix13
senior tag

Szvsz, jó volna, csak mintha átestek volna a ló túloldalára.

Azért a bf3ban is pikk-pakk szétszedték alólad a tankot, helit, akármit ha nem dolgoztatok össze.

De mint írtam is, szerintem a bf3-ban balanszos volt.
Itt én úgy érzem nem az. Ha mondjuk csak az ammo dolog változott volna akkor pont jó lenne.
De nem csak az változott hanem szinte minden.

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#17787) nanorambo


nanorambo
őstag

Valaki tud dobni egy linket, hogy melyik a legújabb nvidia driver, amivel működik a BF4? Havernak kéne neki egy GTX570 ese van.

(#17788) eugabesz


eugabesz
őstag

Gyerekek,ha holnap javítás,akkor szerintem még van idő egy közös imára,hogy ne sok mindent csesszenek el...(azért nevetséges és kétségbeejtő egy ilyen címnél ilyet leírni,de sajnos a tapasztalat ezt mutatja.) :U

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#17789) nanorambo válasza eugabesz (#17788) üzenetére


nanorambo
őstag

De csak szerver oldali... Azzal nem sokra megyünk egyelőre, mert minden jel arra utal, hogy kliens oldalon is rengeteg a hiba.

(#17790) q13579 válasza faranus (#17779) üzenetére


q13579
senior tag

Pontosan... Régebben hogy vágytunk rá, hogy bemehessünk épületekbe :). Most meg olyan szinten átjárhatóvá tettek mindent, hogy úgy érzi az ember magát játék közben, mint a sólyom végveszélyben filmben lévő amerikai katonáknak.

Beállok egy épületbe, a tetőn kempelő csipa meg rámdobja a c4-et. :D Tökéletesen életszerűtlen. És ez még hagyján, de kilőni sem lehet őket a tetőről... Ha lenne egy scout helid, amivel talán kikaphatod, tuti van a másik oldalon egy AA, ami röhögve leszedi.

Ez már nagyon az infantry-ról szól, nincs sok potenciál a harckocsikban. Egy-egy ellen esetleg van esélye egy tanknak egy engineer-rel szemben, de ha két engi van, abból pukkanás, vagy ugrás lesz... Ja és javításnak semmi értelme.
Ráadásul nézzétek meg milyen sebességgel tölt újra a rakétavető... Ha menekülni próbálnál sem tudnál, mert úgy köpködik a "hőkövető" rakétákat az inf, mintha kézigránát lenne.

Megyek is firestorm-ra, helizni egyet, hátha visszajön az önbizalmam :)

(#17791) BlessedElroy válasza devilinsid3 (#17727) üzenetére


BlessedElroy
senior tag

Ne adjál már nekik ötleteket baszod! ;]
Ha lesz víz alatti bomba, az a Te lelkeden fog száradni, de akkor Chris szétrúgja a picsádat... :D

[ Szerkesztve ]

Origin: BlessedElroy

(#17792) r-chee válasza devilinsid3 (#17785) üzenetére


r-chee
őstag

Sokszor, ha kiszállok 2-3 találat után a tankból, hogy javítsak - és legtöbbször squad esetén be is írom, hogy javítok, ha szükséges - mit csinál a barom drájver....javítás közben elhúz a g*cibe, aztán vagy megdöglik a tankba, vagy kiugrik belőle és szétlövik....80%-ban ez van. :(
Meg kapnak egy 20%-os sebzést helire, és kiugrik a pilóta. Motor leáll, és zuhanunk. Tisztán, mint a modern A-TEAM-ben :D

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#17793) alázógyík válasza r-chee (#17792) üzenetére


alázógyík
őstag

Basszus, éppen most átkoztam jó néhány marhát, aki javítás közben elmegy a tankkal. Mekkora lángelme mind... :W :D

(#17794) q13579 válasza devilinsid3 (#17785) üzenetére


q13579
senior tag

Ez többek között azért van, mert túl gyors lett a game. Nem szabadott volna ennyire felpörgetni. Gyakorlatilag olyan lett a BF4 is, mint a rendes fogyasztói társadalom. Kicsit sérül valami, dobd el, majd lesz másik helyette :).

Meghaltál és emiatt elveszik a pont? Na és... A lényeg a k/d és a következő unlock...

Nézzetek meg ingame videokat a BF1942 BF2 Bad Company 2 BF3 és BF4-gyel kapcsolatban. Óriási különbségeket fogtok látni.

Komolyan klános meccsen nem lesz engineeren kívül más kaszt a játékban. Egy 4 fős szervezett engineer szakasz ellen nincs semmi esélye 3-4 tagból álló konvojnak sem.

(#17795) soultrapp


soultrapp
senior tag

hello!
Valaki játszik bf4-et multiban 6950 1gb-os karival?
Mert nekem mediumon van majdnem minden,de van fps drop rendesen.
Ez gondolom az 1gb miatt van,
Másnál mi a helyzet?

(#17796) devilinsid3 válasza r-chee (#17792) üzenetére


devilinsid3
addikt

abban a modern A-Teamben a "leghülyébb" is keményen kente a dolgokat, de itt :D :U

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#17797) zack válasza r-chee (#17792) üzenetére


zack
nagyúr

Ne is mondd...Tegnap kivétel nélkül szopóágra kerültem, bármelyik módot választottam (CQ, TDM).
Agyatlan stat huszár vérpistikékkel van tele a multi, képtelenség jól szerepelni. Tőlem is lopkodják a tankokat, most úgy látszik ez a menő. Kevés a tank, és szinte ölnek érte. Persze SSD-vel nekem mindig jut, ha éppen tankozni szeretnék.. ;]
Ha nem csapatban megyünk fel TS-t használva, egyelőre használhatatlan a csapat munka. Persze ez az előző részeknél is előny volt, de most jobban érezhető, ha egy szervezett összedolgozó team az ellenfél a vérpistikék ellen.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#17798) BlessedElroy válasza zack (#17797) üzenetére


BlessedElroy
senior tag

Játszál egy kis obliterationt, mondjuk Shanghaiban. Ott lesz csapatmunka.

Origin: BlessedElroy

(#17799) Neoteric válasza devilinsid3 (#17785) üzenetére


Neoteric
addikt

Jaja, ezt mondom, h (ilyen szinten) nem a játék van elbazilikázva, hanem többségében azok akik játszanak vele. Más a célcsoport nyilvánvalóan, mint anno volt mondjuk a bf2 idején, de ezt le kell nyelni.. se a fejlesztő, se a kiadó nem szeretetszolgálat, érthető h a profit felé mennek, még akkor is ha ezzel párak szemében nemtetszést váltanak ki. Vagy megszoksz, vagy megszöksz..
Ezért érdemes pl itt is szervezkedni egy kicsit és egymással játszani ts-en, úgy még élvezhető a dolog (+ persze ha nem crasheli össze magát a játék és/vagy a szerver negyedóránként). :))

PSN: ne0teric_sAN

(#17800) nismoka


nismoka
addikt

Alapvetően a járművek miatt szeretem a BF sorozatot, de ez a mostani eléggé lelombozó ezen a téren. Régen volt egy Frontlines nevű játék, sokan szídták de a járművezés az remek volt, egyszerre akár 4-4 heli is plusz 2-2 jet repkedhetett, iszonyat légiharcok voltak benne. Lent rengeteg tank és egyéb. Az AA lövéseinek hangja mint a mennydörgés, miközben korom fekete felhőket képeztek robbanás után a lövedékek az égen, imádtam.. :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.