Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17801) ForRedGlory válasza xavix13 (#17754) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Meg is lett az eredménye :))

(#17760) Plezs21: Taktikázz "máshogy", ez jó duma, kár, hogy nincs létjogosultsága. B3-ban a tank olyan volt, amilyennek kell, érezni benne az erőt, lomha, lassan fordul, de ott van a tekintély, ahogy xavix13 is mondta. Ne kelljen attól szarni, hogy most ha meglát két gyalogos, akkor futhatok, mert 5 másodperc alatt szétkapnak egy tankot. B3-ban szerintem bátran állíthatom, hogy NAGYON alaposan kitanultam a tankozást azzal a több mint 300 órával, és most tuti egósan hangzik (ami nem érdekel), de jöhet bárki egy az egyben, vagy akár 2 vs 1 tank esetén is, jó eséllyel nem nekem kell kipattannom, mert a taktikával semmi gond az égvilágon.

Aztán beülök B4-ben is a tankba, majd úgy fordul, mint ahogy Kubica rallizik (már amikor éppen nem töri össze magát :), amit nem tudok elfogadni, mert egy mocskos tank lomha, lassan fordul, "súlya van". Az meg hogy tényleg fosik az ember benne, nonszensz, mert nem lehet vele értelmesen nyomulni. Értsd: zászlót foglalni, ne adj Isten azt megtartani, mert jön az engineer és kiszed belőle secperc alatt. Az nehogy már taktika legyen, hogy tankkal csak 100 méterről lövöldözzem az ellenséget, a gyalogosságot... Viszont kezd érdekelni, mégis milyen taktikával is kellene menni egy tankkal? Arról még nem is írtam, hogy e B4-ben a füst egy kalap szar, ami nem is igazán füst, csak elhárító, aminek el sem látja a feladatát.

[ Szerkesztve ]

(#17802) Def26 válasza xavix13 (#17776) üzenetére


Def26
félisten

Jól beszélsz, ha pc -n tolnám agyrémet kapnék. Valószínűleg a konzolok voltak előtérbe helyezve :D, mert nagyon könnyű lett a játék. Szinte az egész olyan mint egy cod járművekkel.
PC -n sajna megint csak egy konzol portot kaptatok amin szépen lehet tesztelni a r9 290x -et mantle -val.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#17803) Laraxior


Laraxior
titán

Azért a Ghosts sem szegyenkezhet a maga 28, 6GBjaval. :Y

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#17804) Snip3r_HUN válasza Laraxior (#17803) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

jó de annak fele a "bent felejtett" vagy fel nem használt textúramaradék az első cod óta... :U

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#17805) Laraxior válasza Snip3r_HUN (#17804) üzenetére


Laraxior
titán

Aszittem ez ilyen gyűjtő pakk :D CoDátólcettig

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#17806) Snip3r_HUN válasza Laraxior (#17805) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Ha jól emlékszem mw3-ban "lelkes kutató" játékosok találtak a cod2-es időkből textúrákat ;]
Na és persze olyan map terveket/képeket amiket fel sem használtak... :P

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#17807) nanorambo válasza soultrapp (#17795) üzenetére


nanorambo
őstag

Én! Nekem olyan, hogy megy folyamatosan, aztán 5 másodpercenként leesik 2-3 fps re. Ez a stuttering és 3gb os kártyával is csinàlja... Majd jön a patch. Ezt leszámítva amúgy nagyon szépen fut(na).

[ Szerkesztve ]

(#17808) xavix13


xavix13
senior tag

Na, csak nem bennem van akkor a hiba, ahogy nézem más is így gondolkodik a játékról ahogy én. :))

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#17809) devilinsid3 válasza Snip3r_HUN (#17806) üzenetére


devilinsid3
addikt

csak félrevezetés az avatatlanok számára :)

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#17811) devilinsid3 válasza Cobra652 (#17810) üzenetére


devilinsid3
addikt

majd jó lesz

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#17812) front3r válasza Cobra652 (#17810) üzenetére


front3r
őstag

Lépj ki battlelogból majd újra be! Nekem ez után működött minden.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#17813) Snip3r_HUN válasza Cobra652 (#17810) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

A 12 db battlepackot havi leosztásban kapod meg, 3 járt az alapjátékhoz ( delux-nál legalábbis nálam ) és 3 a premiumhoz, a többi meg értelem szerűen később..

[link]

(#17814) Sz.Miki HD7970 és i5 3570k mellett gond nélkül viszi kimaxolva...

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#17814) Sz.Miki


Sz.Miki
őstag

Sziasztok!

Adott egy HD7970 vga hozzá egy I7-4770K 8GB memória. Hogy az istenbe van az, hogy High beállítás mellett multiban egy csomó pályán zavaróan akadozik, 50-90Fps között ugrál de mégis meg meg áll egy pillanatra az egész.

Létezik, hogy kevés lenne a gép? Azért ez röhej....

(#17815) Mr.White


Mr.White
senior tag

ilyen szép textúrákat másnál is produkál?

(#17817) lotTóni


lotTóni
tag

Paracel Storm Domination 300 ticketes szeró ,vége előtt 5 perccel kimerevedett,feladatkezelővel tudtam kilépni - ilyen már volt nem is egy...De hogy a battle report is megjött és az unlockolt cucc is...nahát :DDD

....two beer or not to be....

(#17818) aizen92


aizen92
addikt

ma vagy 4szer lőttem el a nagy heli farkát MBT fő löveggel és elporzik. hihetetlen.........

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#17819) Snip3r_HUN válasza Cobra652 (#17816) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

A 3 db-hoz kellett lenni a dobozban egy kódnak, de lehet keverem a delux-hoz járó battlepack kóddal...

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#17820) Rico45 válasza Mr.White (#17815) üzenetére


Rico45
őstag

Néha igen van nálam is ilyen! :((

Más : valaki esetleg nem tudna erre a képemre ,a fehér mezőbe feketével egy ZotyAdry feliratot csinálni?
Nekem nem jön össze valahogy :-(

Nagyon megköszönném!

[ Szerkesztve ]

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#17821) front3r válasza Mr.White (#17815) üzenetére


front3r
őstag

Igen, nekem is furcsák a távoli textúrák, néha villognak is, de nem annyira zavaró. De csak néhol a játékban.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#17822) aizen92 válasza ForRedGlory (#17801) üzenetére


aizen92
addikt

itt is erős a tank szerintem. csak mindent unlockolj hozzá és kell egy jó gunner aki javít. ( mint 3-ban ). ez a mai termés tankocskámmal.

az irányítást meg szokni kell. legalább nem szappan doboz mint 3-ban. :F

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#17823) woker válasza xavix13 (#17776) üzenetére


woker
aktív tag

Ó, várd csak meg amíg nem lesz minden tankon rakétaelhárító meg a környékén lévő infantry-nál is lesz portable (MP-APS), mindezt megfejelve olyan összedolgozó engineer sofőrökkel akiknél lesz egy mechanic lvl4-en.
Gyanítom azért lesz itt még pár nerf/buff, bár félek, hogy megint baltával faragnak majd mint a BF3-nál ahol pl. a stingert nerfelték se perc alatt használhatatlanná, de engem is zavar, hogy mennyire használhatatlanok a járművek.

(#17824) Sz.Miki válasza Snip3r_HUN (#17813) üzenetére


Sz.Miki
őstag

Win 7 vagy 8 alatt?

(#17825) KillerKollar válasza Sz.Miki (#17824) üzenetére


KillerKollar
senior tag

Ilyen sokat számít?

(#17826) Mr.White válasza KillerKollar (#17825) üzenetére


Mr.White
senior tag

bétánál nagyon sokat számított.

(#17827) emiki6


emiki6
veterán

Én azon akadtam ki hogy a 25mm-es nem sebez ha gyalogos mellé csapódik be, legalább is nekem úgy tűnt. Minigunnal a scout helin tök jól ment, aztán jött egy másik ami canonnal szétszedett pillanatok alatt. Most canonnal megyek, de alig tudok vele ölni. Csatában a heet seeker kerül előtérbe, így szinte oda is felesleges. Viszont hogy mennyi stingeres van... a torony tetején, a földön, a hàzak között, de még a scout heli oldalán is. Soroz minigunnal és közben oldalról stingereznek. Továbbá a littlebird jobb mint a z11w... :(((

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#17828) LamaCube


LamaCube
addikt

Azért nem a 40-es években vagyunk harckocsi lomhaságban sem. :N
Csak 1-2 adat és egy kis videó bemutató, mennyire lomhák ezek a mai harckocsik. Semmi offense csak egy kis bemutató és technikai adatok. M1A2 Abrams

2.5 óra játék alatt egyetlen egy kifagyás sem volt.

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#17829) BlessedElroy válasza Mr.White (#17815) üzenetére


BlessedElroy
senior tag

Nálam ma hajnalban csinálta, de nem minden mapen. Se előtte, se utána.

Origin: BlessedElroy

(#17830) gali777 válasza lotTóni (#17817) üzenetére


gali777
őstag

Igen, mert ha te fagysz ki, attól a szerver megy tovább, befejeződik a kör és megkapod. Viszont, ha a szerver hal meg akkor nem kapsz semmit. :)

(#17831) BlessedElroy


BlessedElroy
senior tag

Meg tudom nézni valahol a másoktól szerzett dog taget?

Origin: BlessedElroy

(#17832) r-chee válasza zack (#17797) üzenetére


r-chee
őstag

Én azért találkozom csapatmunkával külföldi szerókon. Utolsó két meccen pölö egészen összetartott a csapat, bár egyiken veszítettünk. Én igyekszem arra menni, ahová többiek is, s ha sokan mennek egyfelé, jönnek a többiek is azért. Amelyik pálya nem egyenlő a totál vízszintessel ,és az épletek száma is bőven 10 felett van, azokon ki lehet cseszni a sznájpolókkal is. Csak csettintgetnek a tetőtől, lent meg behúzzuk a zászlóikat :)

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#17833) nanorambo válasza Sz.Miki (#17814) üzenetére


nanorambo
őstag

LINK
Majd jön patch.

(#17834) ScomComputer


ScomComputer
veterán

HOGYAN tudok belenézni a szerverekbe,hogy hányan vannak rajta,mennyi ticket van még, mert már unom hogy belépek oszt vége a meccsnek, van erre valami lehetőség?
:W

(#17835) general


general
addikt

üdv! én kihagytam a BF3-at, a 2-est imádtam, ma is tolom néha, de ma végre beruháztam a 4-esre! :C

most kezdtem el, tényleg bocs, ha láma kérdés, de ismerkedem az újdonságokkal..
szóval a singleplayer elején (végigcsinálom szerintem, hogy szokjam, tanuljam), amikor a falat kirobbantjuk, majd a kezembe nyomnak egy elektronikus távcsövet, legalábbis annak néz ki, ott ha jól látom a tutorialt, a "Q" betűt kell lenyomjam, hogy lássak is, meg szpottoljak gondolom, de a világon semmi nem történik, kiírja, hogy a "T" betűvel zoomolok, de semmire nem reagál.... én vagyok béna? mit csinálok rosszul? :)

(#17836) bul07 válasza ForRedGlory (#17801) üzenetére


bul07
nagyúr

Azt azért ne felejtsétek ell hogy a tankok nem mobil bunkerek amik végtelen ideig bírják a lövésekket, vissza kell vonulni főleg ha betalált már pár rakéta és meg is van oldva

Én örülök neki hogy erőssebbek lettek a gyalogos katonák , ha jobban hasonlítana a valósághoz elég lenne egy rakéta is hogy kiiktason egy tankot de tudom ez játék

Próbáltam a HC-t is, de még nem megy, nem ismerem még a pályákat és hamar hallok, de biztató hogy nem kell fél tár az ellenbe

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#17837) Gippo válasza general (#17835) üzenetére


Gippo
senior tag

Az nálam sem működött sajnos, remélem javítják. Igaz, én már végigjátszottam - egyébként enélkül is végigjátszható, lehet "nyersen" is spotolni ellenfelet azon a részen (is).

(#17838) blaca83 válasza BlessedElroy (#17831) üzenetére


blaca83
őstag

Elvileg a saját adatlapodon is számolja, miből -mennyi darabot késeltél az ellenfelektől.

Egyenlőre még ez is bug-os mert nálam is csak 1-2 db-ot mutat ki rendesen. :(((

@scomcomputer:
A "várólista" már javításra került a szervereknél, de ha jól tudom akkor ez a funkció nem megy még itt a 4-ben.

[ Szerkesztve ]

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#17839) kisza25 válasza ForRedGlory (#17801) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

aktív armor és nem talál el csak ha céloz is;)

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#17840) M3nyus


M3nyus
aktív tag

BF4 heli stream ügyes :C

Én vagyok M3nyus!

(#17841) ScomComputer válasza kisza25 (#17839) üzenetére


ScomComputer
veterán

Hát a reactive armor, nem sokat ér, a thermal meg valami iszonyat lett szinte kisüti a szemem,minden vakító fehéren csillog... :W :W

blaca83: köszi,akkor azért nem találom.... :R :R

[ Szerkesztve ]

(#17842) r-chee


r-chee
őstag

Lehet, hogy volt már, de: Úton van a patch a BF4-hez

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#17843) breakout123 válasza general (#17835) üzenetére


breakout123
aktív tag

Hosszan kell nyomni a "Q"-t a távcsőhöz, nem úgy mint spottoláskor.

Itt meg egy nagyon ügyes jetes streamel: [link]

Origin: malysztor

(#17844) Plezs21 válasza ForRedGlory (#17801) üzenetére


Plezs21
tag

Érdekes másoknak ment az új taktika kitalálása/alkalmazása. Füst is csak bemérés esetén működik. Az MBT meg nincs bemérve, csak van hangjelzés arra, hogy kurvára jön. A legjobb megoldás komolyabb gyalogosok elleni harc esetén az Activ protection. Na arra lődözhetnek mert amikor aktiválod 4-5 másodpercig semmi nem talál el. Az meg elég arra, hogy csökkentsd az előtted levő engik számát. Csak azért hiszed, hogy az Abrams tank és társai akkora jampik mert egyiket sem vetették be komolyabb akcióban. A tálibok egy házat nem találnak el nem, hogy egy tankot. A Sivatagi viharban is kivénhedt ruszki tankokra céllövöldéztek. De mint köztudott az Abramset egyetlen pontos találat elintézed, nem, hogy 6-7 egy játékban. Azt meg ne hidd, hogy ezek a dögök az életben is úgy mozognak mint a 3-ban. Én szerencsére láttam T-72-est bemutatón és az a régi kis dömper is fürgén mozog.

i5-4670, ASUS GTX 760, 120GB SSD, 1 TB, H87 PRO, 8GB RAM, DELL U2312.

(#17845) ForRedGlory válasza Plezs21 (#17844) üzenetére


ForRedGlory
félisten

"Érdekes másoknak ment az új taktika kitalálása/alkalmazása"

Feltételezem, hogy nekik a játék is ment és volt rá idejük, mert nem a bf4.exe leállást sasolták, mint én... Látom megmagyarázni mindent tudsz, remélem összefutunk egy pályán. Téma részemről off.

(#17846) zso73


zso73
veterán

Srácok a következő patch mikor jön ki ? A SP rész játszhatatlanul bugos szar.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#17847) Plezs21 válasza ForRedGlory (#17845) üzenetére


Plezs21
tag

Nem erről szólt a fenti beszélgetés ha jól emlékszem. Nem emlékszem, hogy exe hibát tárgyaltunk volna.

i5-4670, ASUS GTX 760, 120GB SSD, 1 TB, H87 PRO, 8GB RAM, DELL U2312.

(#17848) SkyS1gn válasza devilinsid3 (#17727) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Mit nem?

Naná hogy nem olyan erős egy stealth mint egy attack de így meg használhatatlan a 20mm canonnal, 30 lehet jobb de kb sose lesz meg...

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#17849) Olympos


Olympos
aktív tag

tök jó: mindenki harcászati szakértő :)
nem is értem a bf3 mellé miért nem adtak kadét diplomát mindenkinek :))

(#17850) lofagi válasza lotTóni (#17817) üzenetére


lofagi
addikt

Amikor a cliens oldal ratyizza össze magát, akkor a szerver oldali dolgok megmaradni, így lehet az, hogy te megkaptad a cuccokat, viszont fordított esetben nincs semmi amit kapsz.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.