Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17651) @rglaaf válasza Gippo (#17633) üzenetére


@rglaaf
veterán

lehetetlen stat 100-0 is de helivel egy jó gunner pilóta párossal nem

PSN:BiZzare_0 ️

(#17652) Laraxior válasza @rglaaf (#17651) üzenetére


Laraxior
titán

Bármelyik járművel... minden csak azon múlik, hány ticketes a szerver :K

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#17653) Khaosz55


Khaosz55
addikt

Hali,

ha a "K" billentyűt használok másik billentyűvel akkor blokkol mindent, még az egeret is. Én nem a "WASD" mozgást használom hanem a "IJKL"-t.

A K+J tuti blokkol. Próbáljátok ki. Tudtok megoldást?

(#17654) Laraxior válasza Khaosz55 (#17653) üzenetére


Laraxior
titán

Dehogy blokkol, az a chat ablakra vonatkozó billentyűparancs :)) J-K-L

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#17655) @rglaaf válasza Laraxior (#17652) üzenetére


@rglaaf
veterán

na az meg a másik

PSN:BiZzare_0 ️

(#17656) nismoka válasza Khaosz55 (#17653) üzenetére


nismoka
addikt

Esetleg ez? Nem tudom erre jó-e de nekem megoldotta a joy left trigger freeview lock problémám. [link]

(#17657) kriszpontaz válasza prokxy (#17645) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Én már kibontottam, rajos camo van benne :D.

(#17658) devilinsid3 válasza Khaosz55 (#17653) üzenetére


devilinsid3
addikt

talán próbáld meg úgy, hogy csak 1 parancs van 1 billen :D

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#17659) Khaosz55 válasza devilinsid3 (#17658) üzenetére


Khaosz55
addikt

Úgy próbálom.

K+J blokk. Próbáld ki. Nincs semmi más a K-n és a J-n sem. Se chat semmi. K+J = blokkolás.

(#17660) Khaosz55 válasza nismoka (#17656) üzenetére


Khaosz55
addikt

Köszi kipróbálom.

(#17661) aizen92 válasza wolf13 (#17642) üzenetére


aizen92
addikt

3rd party alkalmazás vagy ez el van rejtve valahol? "legális" ? nem bannolnak érte? hol érhető el?

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#17662) q13579 válasza devilinsid3 (#17637) üzenetére


q13579
senior tag

Igen, ez igaz.

De szerintem van közöttünk nagyon sok, aki pl rengeteget játszott a BF2-vel. Azoknak gondolom nem kell magyarázni, milyen hatalmas előnyt jelentett a commander...

Itt meg még az is nehezükre esik, hogy eflogadják a parancsot. Pedig ezért még pont is jár :S. Komolyan mondom a 80% szerintem azt sem tudja, hogy mi az a szakasz és mik azok a nyilak a pontokra. Nem szól az egész másról, mint a fragvadászatról.

Én volt hogy egész kör alatt két pont között szaladgáltam, mert a commander azt kérte. Szerencsére a szakaszom szintén. Meg is volt a két középső pont Zavod-on szinte végig...

Pont ettől lenne többek között a battlefield battlefield...

(#17663) Plezs21


Plezs21
tag

Ez a nyamvadt Obliteration egyszer még szívrohamot okoz :D

q13579 Azért tegyük hozzá, hogy nincs egészen egy hete, hogy megjelent a game. Sok az új játékos. A kiskutya sem egyből tanult meg ugatni.

Amúgy megjegyzem a tac. lightot akinek van és épp Lockeren jár próbálja ki. Élmény nézni, hogy mikor felvillantod az ellenre olyanok mint molyok a lámpa körül. Azt se tudják merre az arra :D

[ Szerkesztve ]

i5-4670, ASUS GTX 760, 120GB SSD, 1 TB, H87 PRO, 8GB RAM, DELL U2312.

(#17664) DjDanee87 válasza Laraxior (#17652) üzenetére


DjDanee87
addikt

Szerintem is úgy működhet, mint a cheat-o-meter. Az sem mondott valakit cheaternek csak azért, mert nagy volt a KDja vagy nagyon pontosan lőtt. Szépen átnézett minden statot és egybe az egészet értékelte. Nekem úgy tűnt elég jól meg tudta állapítani ki cheater és ki nem.

Volt olyan profi játékos akinek valami 10% alatti értéket adott (kevesebb mint 10% volt a progi szerint, hogy csaló), pedig ránézve a statjaira simán el tudnám képzelni. Míg másnál szarabb statra is 70%ra mondta, mert volt mondjuk 1 fegyvere amivel csak 250et ölt, de azt mondjuk 50%os pontossággal és 80%ban headshottal. Legalábbis remélem, hogy valami ilyesmi elven működik ez a FF. (Nem mintha én veszélyben lennék az 1es KDmmal :P)

(#17665) lofagi


lofagi
addikt

Imádom mikor úgy fagy le a játék, hogy még a feladatkezelőből sem tudod kilőni, mert nincs ott... Ja és eddig azt hittem a fagyások csak multinál jöhetnek szóba, ma rácáfolt a kicsike. :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#17666) devilinsid3 válasza DjDanee87 (#17664) üzenetére


devilinsid3
addikt

a cheat-o-meter egy nagy szar szerintem :D
az okosabb cheater nem 90% headshot-t fog lőni, a többi meg úgyis lebukik, láttam már igazi cheaterre is 10% alattit kiírni szóval :U de adja Isten, hogy működjön..

(#17662) q13579 nem tudom mennyi szerepe lehet a commandernek, de szerintem nem kört befolyásoló, míg a 2ben azért igen nagy segítség volt, ha jó volt a commander.. spottolt, ammot dobott (járművet..) na meg az articsókáról nem is beszélve, itt szerintem csak belerakták, hogy meg legyen az igazuk a "bf2es alappal" de a többség tényleg nem is tudja mi lehet az a commander :D

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#17667) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Beta óta változott valamit a játék sebessége? Azt minimumon sem bírta a gépem és gondolkodom, hogyha jóval gyorsabb esetleg a végleges, akkor megveszem. Csak a multi érdekel :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#17668) BlessedElroy


BlessedElroy
senior tag

Tök jó, hogy ma aktiváltam az első XP boostot :W
Kösz Gali! :R

Origin: BlessedElroy

(#17669) devilinsid3 válasza Scholes9 (#17667) üzenetére


devilinsid3
addikt

milyen sebesség? :D meg mikor játszottál a betaval? a 2. héten már optimalizáltabb volt (bár most is vannak fps droppok ahogy olvasom, de ezek javítva lesznek szerintem, csak hát a srácok órabérben vannak ott bent :))

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#17670) Olympos válasza BlessedElroy (#17668) üzenetére


Olympos
aktív tag

az meg mi...és hol kell aktiválni ? :)

(#17671) devilinsid3 válasza Olympos (#17670) üzenetére


devilinsid3
addikt

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#17672) SkyS1gn válasza Laraxior (#17626) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Nekem ugy is ultrán maradt, és énse fagytam vasárnap!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#17673) LLKobe válasza devilinsid3 (#17671) üzenetére


LLKobe
veterán

Ez eddig a legjobb a tengernyi trollkodós hsz.-ed közül. Komolyan miért nem küldenek már el hűsölni?

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#17674) Olympos válasza devilinsid3 (#17671) üzenetére


Olympos
aktív tag

:) látom színvonal megvan. segítség helyett linkelsz egy vackot. :C
vagy neked a virtuális BF a valós életed is, triviális benne minden újdonság?

(gondolom, hogy a Battlepackban található XP boost lehet az, amit a Custom menüben (Offensive, Deffensive, stratégia. stb.) helyen lehet aktiválni, de azért rákérdeztem, hátha nem az.)

az ilyen magatartás nem fórumra való.

[ Szerkesztve ]

(#17675) xavix13 válasza LLKobe (#17673) üzenetére


xavix13
senior tag

De basszus ha egyszer igaza van...
Csak az utóbbi 200 hsz.-ból, legalább 30 arról szólt hogy miaz és hogy kell aktiválni. :U

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#17676) devilinsid3 válasza Olympos (#17674) üzenetére


devilinsid3
addikt

igen az a valódi életem

[link]

"Csak az utóbbi 200 hsz.-ból, legalább 30 arról szólt hogy miaz és hogy kell aktiválni."
máskor ne csak írj, hanem olvass is mielőtt beszólogatsz :) :B

belinkeljem az összes erről szóló kommentet az elmúlt pár napból vagy pedig megtalálod?

#17677) Olympos és amikor az jött elő, hogy "xp boost aktiválás" egy kommentben akkor mit csináltál? tovább pörgetted? bele sem olvastál? kérlek.. mai nap is volt legalább 5 komment erről.. vagy azt is nehéz lenne visszaolvasni? :U

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#17677) Olympos válasza xavix13 (#17675) üzenetére


Olympos
aktív tag

a hétvégén volt, hogy egy délután alatt 3-400 hozzászólás érkezett.
hidd el, elkezdtem olvasgatni - mikor meguntam a játékot -, de nem menten rajta végig: annyi időm nem volt rá.

akkor olvasok el egy fórumot A-Z-ig, ha egy konkrét hibára, sokak által tapasztalt jelenségre akarok rákeresni.
pl.: VPN aktiválás, DX hibák, szerver disconnection probléma, stb. Ezeknél mindent elolvasok.

...de ha az érdekel, hogy a rohadt papagáj melyik fán található azon a mittudoménhogyhívják tájfunos pályán, akkor simán rákérdek.

(#17678) q13579 válasza devilinsid3 (#17666) üzenetére


q13579
senior tag

Szerintem a csapatokat itt is nagyon hatékonyan tudja a megfelelő helyre irányítani. Illetve UAV-t irányíthat egységek fölé, supportot dobhat nekik. Szerintem ez igenis hatalmas segítség tud lenni pl egy pontfoglaláskor. Ha tudom hol az enemy, bizony óriási segítséget jelent.

Sokkal ütőképesebb egy olyan csapat, amely követi a JÓ commander utasításait, mint az, amelyik össze vissza szaladgál. Főleg 16-os csapatnál, ahol egyszerűen nincs esély minden pontot tartani, muszáj frontvonalat kialakítani és védeni azt...

A térképen kiválóan látszik, hol vannak, illetve előreláthatólag hol lesznek az ellenséges egységek. Ezt a földről nehéz kiszúrni, ha nem közvetlenül körülötted folyik az esemény.

Illetve azért ne felejtsük el, hogy ott van a cirkáló rakéta. Baromi ütőképes kis eszköz, ha meglátod, hogy éppen zászlót foglalnak, közepébe nyomod, nagyon valószínű, hogy megvédted a pontot...

De egy kérdés! Commanderként tudsz spottolni enemy-t direktbe? Mert nekem még nem sikerült. BF2-ben emlékszem, hogy ha észrevettem, akkor tudtam a többieknek jelezni, hogy ott van. Most ezt csak UAV-vel tudom elérni, illetve infantry scan-nel. De én random perpill nem tudom spottolni.

(#17679) Scholes9 válasza devilinsid3 (#17669) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Fene tudja mikor játszottam a bétával már, de azért látatlanba nem adok ki 8k-t :) Na mind1, majd körülnézek a neten, h hasonló géppel mik a tapasztalatok.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#17680) pohár


pohár
félisten

szűk 3 óra alatt egyszer se dobott ki, se lag, se semmi :))
egyedül Sanghai-on vágta ki az emberek 80%-át a szerver, szerencsére én nem voltam köztük :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#17681) Gippo válasza q13579 (#17678) üzenetére


Gippo
senior tag

Nem lehet spotolni... egyébként nehéz commanderként irányítani a squadokat, ha szét vannak szakadva a squadok... ugye, ha nincs kijelölve, akkor csak a squad leadereket mutatja, volt olyan, mikor az összes egy helyen volt, a többi tag meg a map négy sarkán. (ezt a problémát már felvetette valaki, tudom)

Más: Better Battlelog 3.8.0!!! Megoldották az emblémakészítőt, mostmár nem összevissza van az állítgatás. Egyébként lehet szöget, méretet és elhelyezést állítani értékek beírásával.

[ Szerkesztve ]

(#17682) devilinsid3 válasza q13579 (#17678) üzenetére


devilinsid3
addikt

erről nincs információm, hogy lehet-e direktbe, a 2ben lehetett, de itt azt hiszem van olyan is, hogy counter UAV, szóval a spot sem mindig megoldható :)

#17679) Scholes9 azt csak tudod, hogy az 1. vagy 2. héten :D a 1. héten még nem volt optimalizálva

- ha teheted előtte kérj meg valakit, hogy ki tudd próbálni a játékot hogyan fut úgy mégis
-13 ezerért lehet venni alap+premium bf4 kulcsot, megbízható forrásból itt hardveraprón (alap 7, premium 6 ezer)

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#17683) spanglee001


spanglee001
addikt

xp boost?? :DD :DD
32biten is ultrán maradt minden, de ma csak 3 game ment le aztán exe hiba a kövimap váltásnál, de megmaradt minden, a 10kmedal a 100xp boostal jólett :DD

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#17684) gali777 válasza Gippo (#17681) üzenetére


gali777
őstag

Ezaz... Annyira le van butítva a commander, hogy még spotolni se tud. Meg ez is, hogy pontokhoz van kötve a scan meg minden képesség. Tegnap commanderkedtem egyet, de ezt random emberekkel nem lehet. Véletlenül se csinálták azt amit mondtam. Direkt írtam, hogy melyik zászlót fogja húzni az ellen, spawnoljanak oda és védjék... semmi. Ezt max ismerősökkel, az ő squadjukat segítve lehet játszani, random emberekkel nem.

(#17685) devilinsid3 válasza gali777 (#17684) üzenetére


devilinsid3
addikt

ezeken a játékosokon már a commander sem segít :D

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#17686) lofagi


lofagi
addikt

Akinek van PREMIUM-ja talán most már megkapta a Battlepackot, nekem is bent van már.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#17687) Khaosz55 válasza nismoka (#17656) üzenetére


Khaosz55
addikt

Kipróbáltam a K+J továbbra is blokkol.

Nem tudom mi lehet. Tuti BF bibi, mivel másnál is csinálja. :o

(#17688) k.soma


k.soma
senior tag

Ma egyszerűen nem lehet játszani :( 1 órája próbálok valójában játszani.. az utóbbi 6 szerveren max 10 percet töltöttem összesen.

Azt mondják a munka éltet.. de a pihenésbe sem halt még bele senki.

(#17689) ->Raizen<- válasza k.soma (#17688) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Nem lehet megerősítem! :W

(#17690) TXT


TXT
őstag

Hogyan lehet kiiktatni, hogy a "B" billentyu lenyomasaval ne a console jojjon elo??? Megorjit! :W
Bocs, ha mar volt!

(#17691) zzola válasza lofagi (#17686) üzenetére


zzola
félisten

Megerősítem, elérhető a Battlepack! Köszi!

(#17692) Khaosz55 válasza TXT (#17690) üzenetére


Khaosz55
addikt

Azt hiszem ez is BF4 bug.

IJKL bug: [link]

B bug: [link]

(#17693) Csaber válasza q13579 (#17678) üzenetére


Csaber
senior tag

Kipróbáltam a commanderkedést , utoljára BF2142-ben találkoztam vele sokminden nem változott , ha 2 csapat fele követi az utasítást na az már über jó :DDD nem az elejétől nyomtam kikapásra álltunk ~200 tickettel , de [lnyertünk]

(#17694) q13579 válasza Csaber (#17693) üzenetére


q13579
senior tag

Erről van szó...

Én is játszottam most egy hasonló kört. Igenis számít a commander. Ha már van két szakasz, aki követi az utasításokat, baromi hatékony az egész...

(#17695) STC Speed


STC Speed
őstag

Paracel Storm destroy the ship
[link]

(#17696) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Még 1 kérdésem lenne: mennyire "gond" az, hogy nem SSD-ről futtatnám a játékot? (Azon a Diablo 3 van most) :) Anno BF3-nál eléggé lehetett érezni a különbséget az SSD javára, ha oda volt telepítve és arról futtattam a vinyóval szemben.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#17697) Gyufaaa válasza Scholes9 (#17696) üzenetére


Gyufaaa
veterán

A töltési idő csökken. Észrevehető minden játéknál.

(#17698) Lavidaloka


Lavidaloka
aktív tag

Tudnátok ajánlani Magyar szervereket....? ;]

ホンダシビッククーペ

(#17699) xavix13 válasza Lavidaloka (#17698) üzenetére


xavix13
senior tag

Nem! ;]

Magyar Bf4 szerverek

[ Szerkesztve ]

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#17700) ScomComputer


ScomComputer
veterán

A win8 és a win8.1 között van különbség a játékban(fps),vagy teljesen mindegy melyik van fenn?
:B

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.