Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24001) mcwolf79 válasza S1M0N (#24000) üzenetére


mcwolf79
veterán

+1
Szerintem is felesleges. De akinek hiányzik,az benyom alá valami zúzós MP3-at,és hadd szóljon :U
Ez a PC egyik "csodája",prevgenkonzolon ez macerás, nextgen nem tom natívan támogatja-e az ilyen multitaskingot.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#24003) WaterWawe


WaterWawe
őstag

Egyáltalán nem trollkodás gyanánt mondom, de mikor a 7950 CF után beraktam a 780 SLi-t minden anomáliája megszűnt a játéknak. Nincsenek DX Errorok, random crash-ek, és villogó textúrák sem.

Egyébként ez a Battlefield széria akkor kezdett ilyen instabil lenni mikor elkezdték konzolokra írni őket. Nem mintha konzolon nem lenne gond.

(#24004) kisza25 válasza scope2007 (#23981) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Nekem német nyelvű a billentyűzetem mégis tudok normálisan írni, a winfoshoz meg belehet állítani a magyar nyelvet ;)

[ Szerkesztve ]

2x Ryzen 5 3600 # 2x Sapphire RX 570 8GB # 2x G.SKILL 16GB Ripjaws V DDR4 3600Mhz # KINGSTON 500GB NV1 M.2 PCIe M.2 3,500MB/s read, 2,100MB/s write,

(#24005) RichieTri válasza zack (#23990) üzenetére


RichieTri
senior tag

nem is tudtad???
active protection :D

live:RichieTriH , origin:RichieTriH , uplay:RichieTri

(#24006) Enton


Enton
addikt

Másnál is ilyen ez az IRNV optika:

Kicsit lassú de hogy még így szépen átrendezi a tájat. ;]
Mondjuk ha már használatban van akkor viszont elég hasznos tud lenni, nem egy reflex irányzék. :K

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#24007) SkyS1gn válasza Enton (#24006) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Ja elég fura... hajón is ezt használtam de kiégett a szemem, ráadásul a thermal sokkal jobb, azóta mindenre azt raktam... IFV, MBT, RCB

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#24008) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

MP7-hez kell...

"Destroy an air vehicle with portable AA 0/1"

Mire gondol? IGLA vagy mi? Mert azzal már lőttem le...

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#24009) Csabroncka válasza SkyS1gn (#23964) üzenetére


Csabroncka
addikt

Cris tudod a legtöbb idősebb játékosnak nem is ezzel van a gondja, (mármint a hibákkal), hanem maga a játék olyan mint BF3 DLC, és ez itt a legfőbb baj! Ha belegondolsz az első 5 széria a BC2-ig bezárólag mind hozott teljesen újat. Aztán a BF3-nál ez lecsökkent ~30-40% újításban, a BF4-ben pedig ~10% vagyis a pályákon kívül alig van tényleges különbség. Én ebben látom a legnagyobb bajt, a hibákat meg előbb utóbb kijavítják, hogy játszható legyen...

"in medias res"

(#24010) Snip3r_HUN válasza SkyS1gn (#24008) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Nekem a másik assingmentekhez sem számolja a dolgokat, pl.: L96-hoz is csak a 3 sniper ribbont könyvelte el magának, lőttem egyet dmr-el + 1 c4 kill , kör végén nézem játékban az assingmenteket jelzi hogy ezek teljesítve vannak , nézem battlelogon ott meg nem :U

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#24011) blaca83 válasza SkyS1gn (#24008) üzenetére


blaca83
őstag

Én pár napja unlock-oltam az MP7-et, 1 ölés a Stinger-rel és 3 AA ribbon. :K

Elvileg az Igla is "Portable AA", de akkor próbáld meg azzal. :U

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#24012) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Hogy rakja szájba a jó édes... Megint a kicseszett Revive bug, meghalsz felélesztenek és semmit nem tudsz csinálni csak kilépni a szeróról :W

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#24013) Gyula84 válasza Snip3r_HUN (#24012) üzenetére


Gyula84
veterán

én tegnap revive után se célzás se fegyver váltás csak lőni tudtam mint a cs ben :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#24014) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Remélem ezt Neoteric olvassa majd, a szerótokon elvileg nem lehet mesterlövészkedni, akkor hogy a búsba van az hogy 3szor lőttek le M98b-vel és a csávó nem kapott se kill-t se kicket ? :U

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#24015) Neoteric válasza Snip3r_HUN (#24014) üzenetére


Neoteric
addikt

[11:19:53] (PlayerSay Fameez) Fameez no Sniper Rifle
[11:20:08] Snip3r_HUN > no sniper nemde ?

[11:22:08] (PlayerSay alix-son55) alix-son55 no Sniper Rifle
[11:23:41] (PlayerSay alix-son55) alix-son55 no Sniper Rifle
[11:24:11] Snip3r_HUN > camplow

Minden kill után le lettek ölve, de egyik se érte el a 3-at. Admin killt viszont értelemszerűen nem adja hozzá a deathekhez, szóval te a statisztikájában azt nemlátod, h hányszor ölte le az admin.
Megelőzni sajna egyelőre nem lehet a problémát (fegyver kiválasztását eleve nem engedni), csak azt lehet büntetni aki már használta az adott fegyvert.

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#24016) gali777 válasza Neoteric (#24015) üzenetére


gali777
őstag

Nem az volt még megjelenés előtt valamikor mondva, hogy teljesen testreszabható lesz a szervereken, hogy mondjuk ez meg az a fegyver nem használható? Mármint, hogy equipelni se engedi. Nekem rémlik valami, hogy volt ilyesmiről is szó.

(#24017) tojaaji


tojaaji
aktív tag

Commanderként hogy tudom használni a Tomahawk-ot?

(#24018) devilinsid3 válasza Winne (#23986) üzenetére


devilinsid3
addikt

megint gyúrsz? :D ;]

#24016) gali777 és még hány dolgot ígértek ami nem, hogy nem valósult meg, de még csak szó sem esett róla, hogy miért nem :D

#24017) tojaaji kell hozzá a Tomahawkos pont?!

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#24019) Neoteric válasza gali777 (#24016) üzenetére


Neoteric
addikt

Mondtak sok mindent, ja. :(
Kell egy pár hónap mire lesznek fasza bugmentes pluginok a kezelő programokhoz, bár igazából ilyen szempontból sokkal rózsásabb a helyzet mint bf3 idejében, mert már eleve van pár bf3-as ami működik itt is.

PSN: ne0teric_sAN

(#24020) SkyS1gn válasza Csabroncka (#24009) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Én úgytudtam "idősebb játékos" szemmel hogy visszafelé fejlődtünk...Bár én a BF2-t kihagytam a '42 után, de a BC2 egy nagy kaki konzolport volt... no jet, no commander... semmi, bf3-ba visszajött ez-az, itt a 4-be is van elég új tartalom, csak egyszerűen NEM MŰKÖDIK a termék! Tehát egyszerűen szar a balance, crashel, játszhatatlan, olyan orbitális bugok vannak hogy na!

Kit mást ha nem az EA-t kéne szapulni? Megint kiadatták félkészen, szokás szerint...és akkor olyanokat lenyilatkoznak hogy nem akarnak a legrosszabb cég lenni megint, erre tessék ezt nektek, egy félbetört BF.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#24021) gali777 válasza Neoteric (#24019) üzenetére


gali777
őstag

Hát ja, mondjuk én nem a pluginokra gondoltam, hanem azt nyilatkozták asszem, hogy a játékba lesz beépítve, mert a pluginok ugye nem tudták letiltani a fegyvert, max büntetni aki használta. És akkor így szabad kezet akartak adni az adminoknak, hogy teljesen letilthassák azt a fegyvert amit akarnak. ű

A pluginos megoldás se rossz végülis, csak ez jobb lett volna, ha belerakják. :)

(#24022) k.soma válasza tojaaji (#24017) üzenetére


k.soma
senior tag

Általában egy, a pálya közepén lévő zászlóhoz van rendelve a Cruise Missile. Ha azt elfoglalja a csapatod, akkor küldhetsz le rakétát bizonyos időközönként (talán 1-2 perc).

Azt mondják a munka éltet.. de a pihenésbe sem halt még bele senki.

(#24023) mackosajt válasza gali777 (#24021) üzenetére


mackosajt
addikt

Utoljára BC2 alatt volt "normálisan" beállítható admin eszköz.

Ott már leszületéskor vége volt a játékosnak, ha nem engedélyezett fegyverrel akart leszületni.
No meg a játékosok koordinátái sem voltak rosszak, hogy arról is volt információ.
Így aki a kezdőről kempelt, lehetett "jutalmazni", meg aki oda állandóan belőtt.

Ezeket a funkciókat hiányolom.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#24024) Csabroncka válasza SkyS1gn (#24020) üzenetére


Csabroncka
addikt

Vissza tekintve nem volt a BC2 annyira ratyi azért! Ott volt először rombolható a környezet, ez volt a legnagyobb újítása, azon kívül, hogy teljesen új és más módon nézett ki minden. Most pedig ugyan az van csak kicsit grafikusan feltuningolva. Na jó oké nekem tetszenek bizonyos részek, a víz animációt szerintem nagyon eltalálták, de csak azért nem nevezném új játéknak!

Látod most van Jet, és ha kicsit ügyesebb a pilóta le is lőhetetlen ;].

"NEM MŰKÖDIK a termék! Tehát egyszerűen szar a balance, crashel, játszhatatlan, olyan orbitális bugok vannak hogy na!" erre értettem, hogy talán még ez a legkisebb baj, csak az a szomorú, hogy nekünk van viszonyítási alapunk. Persze az aki max az utolsó két résszel játszott a BF-ben nem tudja mik voltak az előző szériákban.

-Mondjuk mi is volt a commander jelentősége valójában OMG!
-8 évvel ezelőtt :Y milyen fizikával lehetett a helikoptereket vezetni
- mekkora újítás volt a Titan mód a 2142-ben

"in medias res"

(#24025) devilinsid3 válasza Csabroncka (#24024) üzenetére


devilinsid3
addikt

és akkor ezeket miért nem tudják megcsinálni most? :D
ugyanúgy lenne igény jó játékra, de már a kis pöcsök felé mennek akiknek semmi fizika nem kell meg jó a szar játék is.. azok akik meg várják a bftől az év játékát azok meg csalódnak, mert csak hitegetnek vagy amit beletesznek az meg közel sem hasonlít arra amit várnál tőlük :(

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#24026) Csabroncka válasza devilinsid3 (#24025) üzenetére


Csabroncka
addikt

A válasz nagyon egyszerű: nincsen konkurencia ebben a szegmensben! (elnézést a COD-osoktól, van abban a játékmenet is amit szeretni lehet, de a BF-nek nem ellenfele, kár a hasonlítgatás)

"in medias res"

(#24027) Pietrosz


Pietrosz
addikt

Üdv!
Tudtok linkelni normális rush szervert? Ahol nincsenek 2 perces körök? :D Vagy bugos a ticket állítás? Mert a szerver nevében hirdetett ticket számok nem éppen hitelesek úgy látom.

(#24028) RichieTri válasza LamaCube (#23933) üzenetére


RichieTri
senior tag

--- OFF ---

na figyu!

amin annyira kiakadtál post/hozzászólás az nem neked és nem is Svájcinégernek szólt. nem szólt senkinek...
mivel egy vélemény volt és közvetlenül a játékról tehát ebbe a topikba való!

a reakciód alapján magadra vetted...nem kellett volna, de így legalább mindenki tisztában van a játék-stílusoddal :)

felhívnám figyelmedet, hogy ez itt egy interneten folytatott fórum jellegű eszmecsere melyre egész másmilyen nyelvtani szabályok vonatkoznak. sehol nem foglalkoznak ezzel az egész világon. sőt az a trend, hogy rövidítenek,átalakítanak,egyszerűsítenek... érdekes módon eddig rajtam kívül párezer hozzászóláson keresztül senkit nem zavart és senki nem kifogásolta a kis/nagybetű és ékezet használatát.
viszont Neked most meg kellett ezt jegyezned egész egyszerűen azért mert érdemben nem tudtál semmi hasznosat hozzáfűzni a gondolataimhoz. amik hangsúlyozom senkihez sem szóltak.

1. ez internet és ha annyira művelt vagy akkor
2. ez egy FPS játékról szóló és nem irodalmi topik
3. nem neked szólt a posztom
4. ha ezekkel nem lettél volna eddig tistában akkor Neked vannak szövegértési problémáid...némi koordinációs zavarral megspékelve!

Svájcinéger legalább próbált a témánál maradni, de Te egész más oldalát fogtad meg a dolognak.
ráadásul nekiálltál személyeskedni két hozzászólásban is. kérdőre vontad a helyesírásomat és a szövegértésemet...ráadásul az iskolai végzettségemre tettél megjegyzést?!
fogalmad sincs róla, hogy ki vagyok. nem ismersz.

MIT KÉPZELSZ?!

--- ON ---

[ Szerkesztve ]

live:RichieTriH , origin:RichieTriH , uplay:RichieTri

(#24029) SkyS1gn válasza Csabroncka (#24024) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Össze vissza beszélsz, ha bf veterán vagy, hogy a francba tetszhetett a BC2 annyira?

Aztán meg azt írod:
"csak az a szomorú, hogy nekünk van viszonyítási alapunk. Persze az aki max az utolsó két résszel játszott a BF-ben nem tudja mik voltak az előző szériákban."

Most akkor mivan?

-Az tény hogy minden vissza van butítva, hogy a kispista is tudja használni a péjesnégyen meg az ákszbokszoánon! :U

(#24030) kisza25

igazából portable AA-t ír, tunguska meg lav stb. oké talán mobil AA, de hogy portable? Az kicsit erős! :D

:R

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#24030) kisza25 válasza SkyS1gn (#24008) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

a mobil AA az amibe beleülsz és haladsz vele:D
Snip3r_HUN: nálam ugyanez a helyzet azt jelzi nincs kész közben rég megvan a fegyver, meg van olyan amit megcsináltam nem jelzi és nem is kaptam meg

Get a kill with the bombing raid 0/1 meg ez mit takar, mert a bombázóval öltem és nem kaptam meg?

[ Szerkesztve ]

2x Ryzen 5 3600 # 2x Sapphire RX 570 8GB # 2x G.SKILL 16GB Ripjaws V DDR4 3600Mhz # KINGSTON 500GB NV1 M.2 PCIe M.2 3,500MB/s read, 2,100MB/s write,

(#24031) Mr.White válasza Neoteric (#24015) üzenetére


Mr.White
senior tag

melyik a Ti szerveretek?

(#24032) lofagi


lofagi
addikt

Imádom ezt az obliteration modot.... az emberek 10% tudja, hogy mi a feladat kb... de az a 10 is biztos mindig az ellenfélnél gyűlik össze... ráadásul még jó, hogy rush szervert kerestem...

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#24033) Laraxior válasza kisza25 (#24030) üzenetére


Laraxior
titán

Honnan volt neked bombázód? :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#24034) gali777 válasza SkyS1gn (#24029) üzenetére


gali777
őstag

Hát a BC az nem is igazi Battlefield. Inkább egy afféle spinoff.

Amúgy a portable AA a stinger meg igla. Nekem valamelyikkel megadta, nem tudom melyiket használtam.

(#24035) kisza25 válasza Laraxior (#24033) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

akkor mi az a jet amivel lehet bombázni a földi járműveket:P
vagy akkor ott mégis mivel kell ölni :B

[ Szerkesztve ]

2x Ryzen 5 3600 # 2x Sapphire RX 570 8GB # 2x G.SKILL 16GB Ripjaws V DDR4 3600Mhz # KINGSTON 500GB NV1 M.2 PCIe M.2 3,500MB/s read, 2,100MB/s write,

(#24036) SkyS1gn válasza kisza25 (#24035) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Attack jettel lehet, de az assingment a China Rising mapokon lévő bombázóra utal.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#24037) sixpak válasza gali777 (#24034) üzenetére


sixpak
nagyúr

Az lehet, de a BC2 jobb volt mint a a két utolsó BF együtt. :K

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#24038) FollowTheORI válasza SkyS1gn (#24029) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Multi részben semmiben sem másabb mint a többi BF. Igazából a BF3 meg a BF4 elődje.

Nekem nagyon szép emlékeim vannak onnan... meg a Vietnam kiegből is. :K

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#24039) SkyS1gn válasza FollowTheORI (#24038) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Nem mondom hogy rossz volt, de ne hasonlítsuk már a rendes bf-ekhez.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#24040) gali777 válasza sixpak (#24037) üzenetére


gali777
őstag

Nekem annyira nem jött be. Nekem az túl infantrys volt. :B A nagy járműves harcokat szeretem. Máig a BF2 az etalon, azt hittem a 4 fel fog nőni hozzá, de úgy tűnik már egyik bf se lesz olyan jó, mint az volt :)

De hát ízlések és pofonok :)

(#24041) Bjørgersson válasza SkyS1gn (#24039) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Miért, mitől annyira más, amiért nem lehet őket összehasonlítani? Mert nincs benne commo rose?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#24042) =HG= válasza gali777 (#24040) üzenetére


=HG=
addikt

+1 Nekem is a BF2 adta a legtöbb játékélményt! Szerintem Pl :abban volt a legjobb a helizés.. No meg a bombázás.. :K

[ Szerkesztve ]

(#24043) FollowTheORI válasza SkyS1gn (#24039) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Én odateszem... végig toltam minden BF-et szinte, csak a 2142 maradt ki... és bőven ott van a BC2 is.
Nem tudom miért ne lehetne hasonlítani hozzájuk.

Ilyen alapon az 1942-höz sem hasonlíthatóak az újak. Pedig az az igazi BF! :)
Ott még csatahajó is volt ágyúkkal!

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#24044) SkyS1gn válasza FollowTheORI (#24043) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Megnéznék egy '42-t Frostbite 3-al, EA nélkül! ;)

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#24045) sixpak válasza gali777 (#24040) üzenetére


sixpak
nagyúr

Persze, igaz. :K Nem lehetünk egyformák.
Mondjuk én ott is szinte csak járműveztem, voltak azért ott is. Bradley milyen fasza volt például.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#24046) devilinsid3 válasza =HG= (#24042) üzenetére


devilinsid3
addikt

sajnos az a baj, hogy abból már semmit nem fognak visszahozni :(
bombázás, heli hentelés.. ha valahol ott erős volt, nem úgy, mint a 3ban, hogy "jaj erős a heli".. még sem sírt senki érte, hanem szaladt előle és kész.. rögzített AA-k és nem az, hogy minden kis köcsög le tudja vadászni a heliket/jeteket.. még is jó (jobb) volt szerintem

#24043) NetTom a bc2 inkább infantryra lett kihegyezve így nem feltétlenül érdemes a normál "járműves" bfekkel összehasonlítani, de nekem igen tetszett
a 2142 szerintem annyira nem sikerült jól, mint amennyire várták, de azzal is el lehetett játszani
viszont a 3 és 4, ha csupán azt nézzük akkor talán ha hoz egy átlagos szintet (sajnos)

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#24047) Gippo válasza Enton (#24006) üzenetére


Gippo
senior tag

Én eddig csak FLIR-t használtam... ott ugyanez... sőt, az is előfordul, hogy nem tölti be rendesen és kb olyan mintha egy rendes csőbe néznél... viszont olyankor átváltok gyors pisztolyra és vissza és megjavul. :)

(#24048) Stunts666 válasza sixpak (#24037) üzenetére


Stunts666
őstag

Az idő megszépiti az emlékeket. :D

Terep 2 és a Stunts is mekkora király (volt). Most már nem tudnék játszani egyikkel se 2 percnél tovább.

(#24049) Laraxior


Laraxior
titán

800 ticket, a vége: 0-3 :D Jó szoros kör volt :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#24050) Ybron


Ybron
senior tag

Variációk Sniperkedésre:
[link] Ezt még nézni is rossz :D
[link] Igaz hogy össze van vágva.
Ha pedig jobban belegondolunk, egy snipernek az a dolga mint az első videon, nem rohangálni a csatatéren.
Persze távol álljon tőlem ez a játéksítus, hogy hogy nem unják meg mikor hatodjára sem talál be..

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.