Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18701) gali777 válasza Stunts666 (#18695) üzenetére


gali777
őstag

Itt a 4-ben nem lehet a suppression-re alapozni, itt visszatudnak lőni akkor is, ha hamarabb lőttél. :U

(#18702) Stunts666 válasza devilinsid3 (#18698) üzenetére


Stunts666
őstag

Akkor lehet, hogy többet iszom a kelleténél és romlik a célzásom. :D

(#18703) M^xx válasza wagi (#18696) üzenetére


M^xx
aktív tag

Szerintem meg amerikai idő szerint 12:00-tól azaz hat óra alatt.

Free ts3 szerver IP:battlezone.hu

(#18704) Snip3r_HUN válasza gali777 (#18701) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

nem azzal van a baj hogy visszalőnek (az természetes túlélőösztön :DDD ), de néha a netkód miatt a hajamat tépem én is, meg persze jó párszor az ellenfél is az tuti ;]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#18705) wolf13 válasza lofagi (#18697) üzenetére


wolf13
őstag

Nem akarlak elkeseríteni , engem 2012.januárjában egy szerver admin dobott ki.

Nekem annyi a szerencsém , hogy a pb banra nem kerültem fel , és így csak a német szerverekre nem tudok csatlakozni , ezzel dob ki mindig a játék :

Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster kicked player
'name' (for 1 minute) ... Cheater banned by GGC-Stream.NET. Ban on GUID a6dd69f70a7e559bb5ff3ef42b3c4a55.
Contact GGC-Stream.NET for details. [Admin Decision]

Én egy kollégám segítségével több ticketet írtam az evenbalance , és a GGC-Stream -nek , egyik a másikhoz küldött. Azóta sem tudtam levetetni a nevemről és szánalmasnak tartom , hogy sosem használtam semmit. Más meg össze vissza hackel , és vígan elvan.

Én szurkolok neked , hogy sikerüljön még így frissiben. Nekem elég hamar reagált mindegyik fél.

(#18706) devilinsid3 válasza wolf13 (#18705) üzenetére


devilinsid3
addikt

a nevedről vagy az accodról nem vették le? mert ha a nevedről akkor elég váltani :U

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#18707) wolf13 válasza devilinsid3 (#18706) üzenetére


wolf13
őstag

Az accuontról , mivel a GGC streamen látszik az is , hogy nevet váltottam még előtte.

Nem tudtam, hogy origin név fog megjelenni , így pár napra rá váltottam...

(#18708) devilinsid3 válasza wolf13 (#18707) üzenetére


devilinsid3
addikt

én tudtam csak jó volt belekötni :P :D
viszont ezt nem értem teljesen, hogy egy mezei szerver admin, hogy képes így kibannolni :U

flagrunolóknak: amúgy van a reportnál "boosting" lehetőség, így ne csodálkozzon az akinek a statja resetelve lesz :)

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#18709) Viper26


Viper26
nagyúr

Lenne egy kis időm játszani de komolyan mondom nem merek felmenni, hátha nálam is előjön ez a ban-f@szság.. :(

Pixel 7 | FR955

(#18710) Csaber


Csaber
senior tag

Azért most is beleszaladtam egy mukiban , sniperként a pálya végén 1800 pont /perc mellett tolta a kört Rogue Transmission pályán Conquest Large módban , az azért durva volt hogy a közelébe mentél azonnal fejlövést kaptál tőle (a pálya túlvégéről kifejezetten jó 45% találati aránnyal játszik...)... mondjuk párszor meghalt , mert annyi esze volt , hogy azért a tankból nem lő ki.... :W

(#18711) Gippo válasza Viper26 (#18709) üzenetére


Gippo
senior tag

Detto... :(

(#18712) wolf13 válasza devilinsid3 (#18708) üzenetére


wolf13
őstag

Én sem értettem , annyit írt azt hiszem az eve , hogy forduljak a 3. félhez (ez lenne az admin) de a fene sem tudta már , hogy melyik seron kaptam ezt.

Így kénytelen voltam belenyugodni. Még levelet is elkezdtem írni , olyan hangvételűt , hogy a végén inkább kitöröltem.

(#18713) Viper26 válasza Gippo (#18711) üzenetére


Viper26
nagyúr

Összesen ha két órám van benne, eddig, most jobb pihentetni ameddig nem lesz játszható. :(
Majd alakul remélhetőleg, aztán csapatjuk ahogy kell...bízzunk benne. :))

Pixel 7 | FR955

(#18714) Svájcinéger válasza lofagi (#18649) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Én csak annyit mondtam, hogy volt arra példa más játéknál, hogy egyesek jogtalanul VAC-bant kaptak. Kárpótlásul a Steam bácsitól ingyér valami játékot kaptak és levették a VAC BAN-t. Most ezzel mi rosszat mondtam ?

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#18715) lotTóni válasza zack (#18495) üzenetére


lotTóni
tag

+1 :K

Arról sem feledkezzünk meg,hogy nincs az a füles,ami kint tartaná a nem odaillő asszonykahangokat.:DDD Így 35 évesen jobb már a nyugi :B

....two beer or not to be....

(#18716) DjDanee87 válasza Stunts666 (#18702) üzenetére


DjDanee87
addikt

Én is hasonló cipőben járok. BF3ban 20% fölött van a pontosságom és igaz, hogy 95%ban suppression perket használtam ott (ha más a squadban nem használta) de nem azzal van a gondom itt sem, hogy visszalőnek. Egyszerűen nem megy úgy a célzás, mint ott ment és sajnos nem jövök rá mi lehet a gond. Kilőttem BF4 megjelenés előtt windowsban az egér beállításainál a "rámutatás pontosságának javítása" dolgot, lehet ettől felejtettem el célozni, nemtudom :( Ja igen, most 11% az accuracym BF4ben, és tényleg iszonyat szarul megy BF3hoz képest. 1es KDnak is örülök dominationben.

(#18717) M^xx válasza wolf13 (#18712) üzenetére


M^xx
aktív tag

A szerver admin max saját szerveréről tud kibannolni, PB és GGC bant nem tud adni hacsak bizonyítékot nem küld valamelyik szervnek.

Free ts3 szerver IP:battlezone.hu

(#18718) lofagi válasza Svájcinéger (#18714) üzenetére


lofagi
addikt

semmit semmit, ez a felháborodás nem neked szólt, vagy a hozzászólásodra, hanem az ő hozzáállásukra, hogy kaptak az érintettek cserébe valamit, véletlenül sem volt semmi problémám a hozzászólásoddal

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#18719) Mr.White válasza DjDanee87 (#18716) üzenetére


Mr.White
senior tag

szintén zenész.

(#18720) Kami11 válasza M^xx (#18694) üzenetére


Kami11
őstag

Pedig a chat ablakban írta folyamatosan. Azért tűnt fel, mert előtte itt olvastam róla.

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#18721) WaterWawe


WaterWawe
őstag

Üdv!
Mértem egy FPS benchmarkot multiban Fraps-el. Elég szépen megy a 7950 CF
Beállítások: 1080p, FOV:90, R.Scale: 100%, Minden Ultra, 4xMSAA, Ambient: OFF
Rám lehet fogni hogy beleírkáltam, de nem tettem. Engem is meglepett a dolog. :)

(#18722) Chris78


Chris78
aktív tag

A szakadozó hangra talált már valaki megoldás? Nekem csak a járműves pályákon szarakodik. :F

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#18723) LLKobe válasza WaterWawe (#18721) üzenetére


LLKobe
veterán

Valóban szép :)

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#18724) Shodan


Shodan
addikt

Commander módot ipaden hogy lehet használni???
Feltelepítettem a battlelogot ott kiválasztok egy servert és ráállok hogy commander akkor annyit ír ki hogy:
Error commander app is not installed

De nincs is ilyen app vagy legalábbis én nem találok :N

ja hogy nov 19.től akkor ezért nem találom :)

[ Szerkesztve ]

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#18725) Peetyaa


Peetyaa
tag

Ti mivel írjátok ki a videókártya adatait? Eddig msi ab-t használtam, de az nem működik bf4-be. :F

(#18726) xTREem válasza DjDanee87 (#18716) üzenetére


xTREem
tag

Ugyanez pepitában! Az a meglátásom van a játékkal kapcsolatban, mintha a képernyőn megjelenő akciótól tizedmásodpercekre lenne lemaradva a program, ami a találatokat, mozgásokat számítja. Ha képletesen szeretném kifejezni, mintha egy gumimassza lenne a játékos és játék között, ami ugyan követi a jelenetet, de lekerekítve, lesimítva, az "éleket" eltompítva, ha értitek, mire gondolok. Talán nem véletlen van a sok összelövés, mikor közvetlen közelről mindkét fél megfekszik. Ehhez képest a BF3 teljesen közvetlen, ott tudhatod, HC módban mész, lősz az ellenre hármat és már fordulsz is tovább, mert tudod, hogy feküdni fog, max. 0.1 másodperc, mire odaér az áldás. Talán nem véletlen, hogy a battlelog fórumokon a netkódot savazzák úton, útfélen. Remélem érthető voltam!

(#18727) HwAdokVeszek válasza lofagi (#18718) üzenetére


HwAdokVeszek
aktív tag

Én is kickelve lettem pb álltal :O
http://www.pbbans.com/master-ban-index.html

Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster kicked player 'Frrost' (for 0 minutes) ... Violation (GAMEHACK) #89265

Pedig semmit nem csináltam :(
Kb 2 másodpercet tudtam játszani :(

[ Szerkesztve ]

(#18728) lofagi válasza HwAdokVeszek (#18727) üzenetére


lofagi
addikt

te vagy Frrost, most akartam írni,hogy újabb magyar van a listán.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#18729) LLKobe válasza HwAdokVeszek (#18727) üzenetére


LLKobe
veterán

Komolyan, mostantól ha ezt a topikot olvasom, mindig be fogom tenni a Benny Hill zenét aláfestésnek, mert amit ez a game produkál, az már tényleg kabaré :)

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#18730) Barcageri


Barcageri
tag

Jó hír azoknak akiket tényleg ok nélkül bannolt PB!
legfrissebb Twitter:
" We have noticed the problem of Punkbuster and we are going to solve this issue. Please be patient, we will refund all of your accounts. "

(#18731) gali777 válasza LLKobe (#18729) üzenetére


gali777
őstag

Áruld már el légyszíves, hogy a játéknak ehhez mi köze. :U Szerintem ez a punkbuster sara.

[ Szerkesztve ]

(#18732) Laraxior válasza HwAdokVeszek (#18727) üzenetére


Laraxior
titán

Eddig 4 magyart... Az első reggel 5kor, 9-kor, 11kor és most...

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#18733) mackosajt


mackosajt
addikt

Tegyük már tisztába a dolgokat gyerekek, mert akkora tévedések vannak, mint az állat.

Van a Punkbuster, amit az Evenbalance csinál.
Ez van beépítve magába a játékba. Aki itt bannolódik, az azt a kulcsot dobhatja a levesbe, azzal sosem fog már játszani.

Van a pbbans és a ggc.
Ezek ilyen kiegészítő, azon szerverekkel kapcsolatban álló szolgáltatások, amik azért jöttek létre, mert az evenbalance féle punkbuster nem volt képes a jó csíterszűrésre.
Ezek csak ott élnek, ahol be vannak állítva.
Magyarul ha te bérelsz egy szervert egy olyan szolgáltatónál, ahol ezek nincsenek, akkor csak a mezei punkbusterre számíthatsz.

Szerencsére egyre kevesebb szolgáltató akad, aki ne lenne pbbans/ggc stream partner.

Remélem érthető, hogy ezen utóbbiakon egy olyan ban, amit a stream rendszer ad, az nem egyenlő az összes szerverről való bannal.

Valamint ha megfigyelitek, a pbbans oldalán ez van írva:

There have been 164 ban(s) in the past 24 hours.
There have been 212 ban(s) in the past 30 days.

Eléggé gyanús, hogy valami olyan jellegű probléma van, amit majd javítani fognak, és egy korábbi állapotra fogják visszaállítani a ban adatbázist. Volt már erre példa korábban is.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#18734) Gippo válasza Barcageri (#18730) üzenetére


Gippo
senior tag

Linket!!!

A patchnél is ez volt... valaki beköpött egy üzenetet, de nem linkelt hozzá semmit... ÉS AZ A PATCH-es IS TE VOLTÁL...

[ Szerkesztve ]

(#18735) LamaCube


LamaCube
addikt

Basszus inkább ma nem játszom. :N Nézek inkább egy filmet :K

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#18736) wolf13 válasza M^xx (#18717) üzenetére


wolf13
őstag

Kértem , hogy mutassanak bárminemű bizonyítékot. Állítólag a stream -el figyelt szerver volt , és mivel az admin azt mondta hack , így ki lettem csapva , és a stream elkönyvelte.

Legalább is ez szűrtük le a levélből.

(#18737) Gippo


Gippo
senior tag

Előző hsz-emhez...

Te írod ezeket a twitter üzeneteket amúgy?...

(#18738) devilinsid3 válasza LLKobe (#18729) üzenetére


devilinsid3
addikt

te is csak trollkodni jársz ide?

amúgy megnyugodhatsz végre l0f4gi te is, a neved tisztára lesz mosva :)

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#18739) lofagi válasza devilinsid3 (#18738) üzenetére


lofagi
addikt

jaja remélem is :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#18740) HwAdokVeszek válasza lofagi (#18739) üzenetére


HwAdokVeszek
aktív tag

Sorba kerülnek fel az emberek a pb listára. :Y

(#18741) Gyula84 válasza mackosajt (#18733) üzenetére


Gyula84
veterán

Hát szerintem a bf3 ban is volt egy gyerek aki a pb által bannolodott indokolatlanul, majd 2-3 hónapra rá levették azt a féle bannolást mert kiderült egy app okozza :U ki is volt írva pb oldalára

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#18742) devilinsid3 válasza HwAdokVeszek (#18740) üzenetére


devilinsid3
addikt

és majd sorba le.. nem kell tovább ragozni szerintem :)

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#18743) Hooper


Hooper
őstag

mennyire imádom...
ha nem bug miatt szakad meg a game akkor ma már a második ilyen:

Error
Game disconnected: you were kicked by an admin. Stated reason: Reserved space!

Csak nehogy megszokjam hogy majdnem 1 órát fent töltök 1huzamban :D :P

(#18744) mackosajt válasza Gyula84 (#18741) üzenetére


mackosajt
addikt

a pb nálad mit jelent?

Mert nem biztos, hogy egyre gondolunk, mint azt írtam is korábban.

Amúgy persze, ha beigazolódik az ellenkezője, az evenbalance is képes levenni a bant.
Csak ha eleve ők rakják rád, akkor a másik kettő már mellékes.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#18745) Lavidaloka válasza HwAdokVeszek (#18740) üzenetére


Lavidaloka
aktív tag

Igen...kb 2-3 percenként...1 játékos:Pinkbuster BF4

[ Szerkesztve ]

ホンダシビッククーペ

(#18746) HwAdokVeszek válasza Lavidaloka (#18745) üzenetére


HwAdokVeszek
aktív tag

De legalább működik, már tudjuk :D :)) :DDD

Pedig már vártam hogy melóból haza érjek és játszak.
Hoztam 2 üveg Leffét is :(

[ Szerkesztve ]

(#18747) apollo12 válasza Lavidaloka (#18745) üzenetére


apollo12
veterán

németet még nem találtam :D

(#18748) lofagi


lofagi
addikt

ahogy így nézegetem a játékosokat azért vannak itt köztük még lvl10 alattiak is, alig tolta még a gémet és már bannolják :D igazi nagy élmény lehet.

1-2 10 éves Pistike mit csinál? megveteti újra? azt se tudja majd, hogy mi történt

Tessék itt egy német.

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#18749) DjDanee87 válasza Lavidaloka (#18745) üzenetére


DjDanee87
addikt

Ezzel a "GAME HACK #89265"el van tele. Szerintem is javítva lesz és leveszik ezeket az embereket a listáról.

(#18750) Csaber válasza lofagi (#18748) üzenetére


Csaber
senior tag

Én ,arra lennék kíváncsi hogy a sok orosz játékosból , hány fő lepődik meg a bannon :DDD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.