Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18401) SkyS1gn válasza pohár (#18397) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Sose értettem mit lehet ezen élvezni. Anno a 100 himars sv start is így szette össze Lara, de inkább használom a dolgokat mint így hülyéskedjek!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#18402) nanorambo válasza Barcageri (#18382) üzenetére


nanorambo
őstag

Tudsz dobni egy linket erről?

(#18403) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

...

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#18404) Csaber


Csaber
senior tag

Most nem tudom mi a bajotok a szervereken 64 főből 35sniper van 20 enginer és 6 doki és mellé 4 ember még dobálja a lőszert , szerintem ez így tökéletes egy alapvetően járműves /tankos játékban ;]

(#18405) Winne válasza scope2007 (#18393) üzenetére


Winne
nagyúr

Najó, de Ő nem ember, ezt mind tudjuk. :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#18406) @rglaaf


@rglaaf
veterán

dx error-nál mi a teendő? tegnap még semmi baj nem volt most meg se multi se single vmi ötlet?

PSN:BiZzare_0 ️

(#18407) Gippo válasza Barcageri (#18382) üzenetére


Gippo
senior tag

De most tényleg, dobj már egy linket :DDD :DDD :DDD

(#18408) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

EA KÖSZI HOGY EZT TETTED VELÜNK, BSZÓDJ MEG!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#18409) sixpak válasza q13579 (#18394) üzenetére


sixpak
nagyúr

Én is kipróbáltam, nem olyan rossz. 5 perc alatt csináltam vele egy 11:0-t. :)
Illetve volt egy redeploy-om, ezért 1.
Engem az idegesít, hogy nincs normális hangja a rakétáknak, meg amikor mérsz valakit, akkor is csak kattog vagy mi a fasz..... :)

Más: Tescoban láttam vagy 3 ilyet, nagyon nyomják:

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#18410) haly válasza q13579 (#18330) üzenetére


haly
őstag

Ez nem igaz amit mondasz. A leírtak nagy részével találkoztam BF3-ban is nem egyszer! (tökmindegy, hogy most éppen BF4-ről van szó) Igenis van sok csapatjátékos pubon is. :K

(#18411) Gippo válasza SkyS1gn (#18408) üzenetére


Gippo
senior tag

Szinte majdnem egyértelmű volt, hogy ez történt... Nyilván ha az EA nem lépne a tökükre, hogy ki kell adni, akkor biza ez jövőre jelent volna meg.

(#18412) S1M0N válasza sixpak (#18409) üzenetére


S1M0N
senior tag

És nem gyújtottad fel/törted össze? ;] :DDD
--------------------------
Nálam most nagyon szeret kifagyni a játék, illetve a Cris99 által linkelt problémával is gyakran találkozok délután óta... :W

[ Szerkesztve ]

(#18413) SkyS1gn válasza Gippo (#18411) üzenetére


SkyS1gn
félisten

És rá is ért volna megjelenni jövő február március...

Én mondtam hogy KI KELL JÖNNIE cod elött! /EA/

DICE mostmeg mentheti ami menthető, meg megtesz mindent amit lehet! Istenem tudtam hogy ez lesz! :U

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#18414) csibe1 válasza Kloss (#18198) üzenetére


csibe1
addikt

Köszönöm! :)

(#18200) pohár

Neked is köszi! :)

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#18415) front3r válasza SkyS1gn (#18413) üzenetére


front3r
őstag

Azért valljuk be elég jó a játék, csak a bugok idegesítenek minket. Nem? :U
Amúgy az EA CoD megdöntő terve idén nem jött össze, de hát a BF nem is a nagy tömegnek való, hanem a kicsit intelligensebb embereknek, azok meg nincsenek túlnyomó többségben! :DDD

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#18416) Kucsek


Kucsek
aktív tag

Az EA-Dice ezzel a dallal kedveskedik mivel mást nem tud tenni :W

Neked Kell Lenned A Legeslegjobbnak, Mert Ha Szar Vagy Akkor Lenyomnak!!!!

(#18417) zack


zack
nagyúr

Vannak olyan szerók, ahol lövök egy GL-t, és egyből kilép exe leállt hibával. Visszalépek, és ismét u.a. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#18418) Snip3r_HUN válasza SkyS1gn (#18408) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

„Azután, hogy tavaly meglepő módon az Electronic Arts nyerte el az Amerika legrosszabb cégének járó díjat, remény volt arra, hogy a vállalat észbe kap: ne kezeljék malacperselyként a vásárlóikat, s ne adjanak ki annyi félig kész és/vagy rossz játékot annak reményében, hogy leakaszthatnak egy kis pénzt a felhasználókról, olyan tartalomért, melyet meg kellett volna kapniuk. Idén mégis itt vagyunk, s az EA az első cég, ami másodszor nyeri el ezt a díjat.”

A szavazás még áprilisban volt, tehát a helyzetükön nemigazán javítottak... :U

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#18419) zack


zack
nagyúr

És akkor itt a bizonyos szervereken jelentkező driveres anomália is. ;]
[link]

Minden egyben van. :DDD

AMD a helyzet magaslatán. :((

És akkor a Mantle még sehol. :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#18420) gali777 válasza front3r (#18415) üzenetére


gali777
őstag

Hát ahogy olvasom gamepodon a híreket, a cod ott tesz keresztbe magának ahol tud :DDD

(#18421) Gippo válasza zack (#18419) üzenetére


Gippo
senior tag

Ahh, ilyen nálam is volt, de csak rövid ideig. Most jött elő először

(#18422) pohár válasza zack (#18417) üzenetére


pohár
félisten

ja, a GL tud crash-t okozni, már pár helyen hangoztatták is :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#18423) nanorambo válasza gali777 (#18420) üzenetére


nanorambo
őstag

Azt mondom, hogy most tényleg kimutatta minkét cég o foga feh... sárgáját. Az ami a battlefield körül zajlik, nem normális és röhejes. A call of duty dettó, a kamu gépigénnyel stb. Ezek után én már semmin nem fogok meglepődni. Következő bf egy 2gigás fájl lesz és majd pénzért tudod upgradelni hogy egyáltalán elinduljon... Codban meg majd töltényenként kell fizetni és csa 312 giga rammal fog elundulni...

(#18424) SkyS1gn válasza front3r (#18415) üzenetére


SkyS1gn
félisten

NANÁ, a játék eszméletlen jó, de így kiadni BŰN volt.

Soksok teszt meg tweak/balance ráfért voltna, pár hónapot ülhetett volna még a dice tervezőasztalán!

Nem értem miért jobb ha a cod elött jön ki? Nem jobb ha kijön késöbb de normális állapotban?

Jobb lenne mindenkinek!

Kliens patchről tudni valamit?

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#18425) pohár válasza SkyS1gn (#18424) üzenetére


pohár
félisten

itteni idő szerint reggel 6-tól tölthető elvileg már :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#18426) emiki6 válasza @rglaaf (#18406) üzenetére


emiki6
veterán

Lehet valami progi "blokkolja". Nekem az OSD okozott ilyet.

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#18427) SkyS1gn válasza pohár (#18425) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Forrás?

Oké hogy patchelik a szerókat de a kliensre is kéne mert az fagyogat többször, dx errorok, hang beakad és kifagy... ugyis tudjátok!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#18428) Stunts666


Stunts666
őstag

Tunguska nem ér semmit sem, az a vicc...

(#18429) pohár válasza SkyS1gn (#18427) üzenetére


pohár
félisten

twitterre írták ki (november 7. 12:00 AM EST)

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#18430) Gippo


Gippo
senior tag

"Hi guys,

Flagrun is not allowed in BF3 or in BF4, see our Rules of Conduct (bottom on Battlelog is a link).

http://tos.ea.com/legalapp/ROC/US/en/PC/BF4 [tos.ea.com]

Examples of abuse in Official Servers and Ranked Servers in violation of the TOS include, but are not limited to:
Creating a play environment which, by definition or action, creates an inflated scoring scenario such as 'flagrun'

You may get kicked by FairFight(not banned) and have your stats reset if you still choose to do this."

Forrás

Pohár: dobj már egy linket kérlek, mert nem tudom kinek a twitter falán nézzem

[ Szerkesztve ]

(#18431) nanorambo válasza pohár (#18425) üzenetére


nanorambo
őstag

Linket tudsz dobni.?

(#18432) po1son


po1son
addikt

kiskorúaknak nem ajánlott! :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#18433) Delta× válasza po1son (#18432) üzenetére


Delta×
senior tag

Giga alapján osztályozni egy játékot ? Gratulálok :N

Rúgkapálva, és ordítva jöttem a világra, miközben valaki másnak a vére borított. Nem gond, ha így is múlok el

(#18434) zack válasza po1son (#18432) üzenetére


zack
nagyúr

Az ilyenek kattannak be, és írtják ki a családjukat, ha megzavarják őket játék közben, vagy egy gyenge stat után bekopog az anyja, hogy gyere le, mert vacsora.
De valami tudatmódosítót tuti tolt előtte. :DDD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#18435) Gippo válasza zack (#18434) üzenetére


Gippo
senior tag

Igen, mert a videójáték erőszakossá teszi az embert.
Szerk: elvágom a torkod

[ Szerkesztve ]

(#18436) pohár válasza nanorambo (#18431) üzenetére


pohár
félisten

én is itt olvastam, elvileg twitterre tették ki, azt kéne megkérdezni, aki megtalálta ott :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#18437) Delta×


Delta×
senior tag

Valaki meg tudja mondani mitől függ hogy mennyi a skill pontom ? Mitől lesz kevesebb illetve több ?

Rúgkapálva, és ordítva jöttem a világra, miközben valaki másnak a vére borított. Nem gond, ha így is múlok el

(#18438) busman válasza Gippo (#18400) üzenetére


busman
addikt

+1

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#18439) HeZzZ válasza Gippo (#18400) üzenetére


HeZzZ
senior tag

paracel stormon a rush is kb u.a.

powered by Tiger Lake & GA10x

(#18440) nanorambo


nanorambo
őstag

Na mi van? Még sem lesz patch vagy mi? :D
Sehol nem írják, hogy november 7-én jönne patch...

(#18441) Hooper


Hooper
őstag

Azt lehet tudni hogy ha szintet lépek jatek közben miért írja ki vagy 8x h you have promoted?
Ez elég bagatel bug lenne ha az.

Valamint: a score rendszer h van a map befejezése után? Ha kapok pl 14ezret utánna battle reportban csak olyan 10et látok. Ezt most vettem észre hogy utólag kevesebbet ir. (Természetesen megvannak a pontok, hozza adja amit jatek végen ir)

(#18442) ZS0LT3 válasza nanorambo (#18440) üzenetére


ZS0LT3
csendes tag

Pedig nagyon ráférne... :DDD

Egy pillanatnyi türelem nagy bajtól óvhat meg ~ egy pillanatnyi türelmetlenség tönkreteheti az egész életed.

(#18443) Csabroncka válasza Hooper (#18441) üzenetére


Csabroncka
addikt

hátha elfelejted, és, hogy jól megjegyezd! Én még mindig nem vagyok kibékülve a B-gom=konzol megoldással :W

"in medias res"

(#18444) HeZzZ


HeZzZ
senior tag

egyedül vagyok, vagy néha tényleg az idegösszeroppanásig fel tudom magam húzni ezen a játékon?!

persze hála istennek van 110% önkontroll, de legbelül iszonyatosan végem van :')

powered by Tiger Lake & GA10x

(#18445) zzola válasza HeZzZ (#18444) üzenetére


zzola
félisten

Nem, én veled vagyok! Néha szét tudnám verni a billentyűt! Sőt, azon gondolkodom, hogy eladom a gépem nagy részét, hogy még véletlenül se tudjak PC-n játszani ezzel a játékkal... :O

(#18446) Hooper válasza Csabroncka (#18443) üzenetére


Hooper
őstag

Ezt a hsz-t bocsi de nem értem.

(#18447) eugabesz


eugabesz
őstag

Nyugi gyereke,jövő ilyenkorra egész jó játék lesz...mindenki azt mondja.(Nekem speciel mondták a hangok is)
Sokan felemlegetik,hogy a 3 milyen jó lett a sok pach-től....hát,kicsit amnéziásak,mert nem lett jobb,csak az elfogadható alsó határát súrolja,még most is.
Tényleg annyit ér,amit most akciósan kértek érte.1 dolcsi,vagy euro......sajnos ez a 4-re is érévnyes.

Hooper: Lemaradt a "b gomb" arról lenne szó,neki azzal jön elő a konzol...:)

[ Szerkesztve ]

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#18448) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Paracel Stormon valaki összefuttott már vele? Én vissza is fordultam utána, le is szedtek, de megérte. Csak pislogtam :))

(#18449) Gippo válasza eugabesz (#18447) üzenetére


Gippo
senior tag

Elfogadható határát súrolja... :W
hmmm 1 eurós vétel meg pont elrontotta szerintem.

(#18450) front3r válasza eugabesz (#18447) üzenetére


front3r
őstag

Nekem megérte a maga 21 ezrét ez a játék. Jobbat nem tudsz mutatni, de még olyat sem, ami távolról megközelíti ezt. Ennyire élvezetes számomra, kész. :)
Amúgy meg minden játéknak vannak bugjai, hibái, kellemetlenségei, és mind a mai napig. Az egyszerűbb játékok tudnak valamennyire bugmentesek maradni, de azok is csak valamennyire.
A játékot meg az EA sürgette, ki kellett adni, a DICE kapkod, kb örülnek ha ki tudják javítani a hibákat. Viszont biztos vagyok benne, hogy nem a bugok irtásával töltik csak az idejüket, hiszen ott van a többi játék és azokkal KELL foglalkozniuk, nincs mese: SW: Battlefront, Mirror's Edge "2", új Battlefield.
Itt az EA-t kellene jobb belátásra bírni, viszont a közösség nem bír akkora erővel sajnos, hogy tudjunk rájuk hatni, ez van.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.