Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18901) Ybron válasza ujlakany1993 (#18899) üzenetére


Ybron
senior tag

Nekem ezt mondhatod, számomra ez még kínai, nem játszottam csak bf2-vel az is kezdetekkor. Szóval az ilyen dolgok egyelőre nem fognak meghatni még :D

(#18902) Gyula84 válasza mackosajt (#18744) üzenetére


Gyula84
veterán

Arra gondoltam hogy ha pb azt mondja #89623 csalás akkor felrakja a fő szerverre a bf4 szerok frissítenek, majd az emberek mennek a levesbe, ha meg azt mondja 1hét múlva, hogy jajj bocs ez mégsem csalás akkor kiveszi majd megint update és akiket ez miatt bannolt az mehet újra gamelni. Persze a ggc meg a többi stream ebbe nem nagyon szól bele. :R

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#18903) Chabe89 válasza raggg (#18889) üzenetére


Chabe89
addikt

Memory leak-re egyetlen megoldás működik nálam. Minden kör után kilépek meg vissza így egyáltalán nem jön elő. Próbáltam már mindent amit a fórumokon írtak, de egyik sem működött.

(#18904) lofagi válasza raggg (#18900) üzenetére


lofagi
addikt

igen, sajnos nagyon drága lett a ram mostanság, nézd meg hardveraprón hátha találsz valamit, érdmes, vagy pedig megvárod a patch-et ami talán javít majd valamit a memória problémán.

nem mellesleg bár bf topic de állítólag a cod-nak 6 giga ram kell,hogy elinduljon és nincs 3 giga amit használ

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#18905) Gippo válasza raggg (#18900) üzenetére


Gippo
senior tag

OMG, tudtam, hogy drágult... de ennyire? :D Mostanában sem fogok bővíteni (bár lehet nem is lesz rá szükség egyelőre :D )

(#18906) ujlakany1993 válasza lofagi (#18904) üzenetére


ujlakany1993
aktív tag

CoD-ot már levitték 4gigára. Amúgy 2gb eszik max.

(#18907) HwAdokVeszek válasza lofagi (#18904) üzenetére


HwAdokVeszek
aktív tag

Én árulok memóriát (DDR3 4GB, DDR3 2GB).
Most kifogytam viszont, és csak jövőhétre lesz belőle újra.

(#18908) Ybron válasza front3r (#18894) üzenetére


Ybron
senior tag

Elméletileg újra raktam, de ugyan úgy kapom ezt a hibát, még szenvedek vele egy kicsit.

ujlakany1993: Nekem elsőnek a játék megismerése a cél, nem akarok eleinte ezzel foglalkozni ,de a későbbiekben sem tervezem, csak szórakozni szeretnék... bár ennyi hibával úgy látom nem lesz egyszerű :D

(#18909) duc válasza almos94 (#18757) üzenetére


duc
aktív tag

Ez nagyon állat, ilyet még nem láttam! Video nincs? :)

üdvöske, redmondi óriás, tetszetős, rendre, légkavaró, akár, megoldás, kicsike, ipar.

(#18910) Ybron válasza duc (#18909) üzenetére


Ybron
senior tag

Megvan mi a teendő:
PnkBstrA.exe

[ Szerkesztve ]

(#18911) Kecuhun


Kecuhun
senior tag

Vki magyarázza már el, hogy hogyan működik ez az XP Boost. Kaptam egyet vmelyik battlepackba, de azóta se tudom, hogy ez most magától "aktiválódik", vagy én kapcsolom be akkor amikor akarom. :F

(#18912) lofagi válasza HwAdokVeszek (#18907) üzenetére


lofagi
addikt

nem nekem kell, de köszi :]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#18913) lofagi válasza Kecuhun (#18911) üzenetére


lofagi
addikt

Be mész a játékba, multiba persze, és nyomsz egy ESC-t, hogy feljöjjön a menü, a jobb alsó sarokban ott lesz az XP boost, ráklikkelsz és kiválasztod a neked szimpatikusat, viszont azt jó ha tudod, hogy ha crashel a játék akkor buktad az időt belőle és persze az +xpidet is.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#18914) HwAdokVeszek válasza lofagi (#18912) üzenetére


HwAdokVeszek
aktív tag

Igen, késő vettem már észre :)
Bocsi :)

(#18915) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Hoppá, BF4.exe leállás esetén már megadja a pontokat?

(#18916) Kecuhun válasza lofagi (#18913) üzenetére


Kecuhun
senior tag

Időben hogy van meghatározva ez a boost? Meddig lehet használni?

(#18917) M3oH válasza ForRedGlory (#18915) üzenetére


M3oH
addikt

Ha nem lépsz vissza, akkor elvileg igen. Mert ugye a szerver tárolja az adatokat.

(#18918) Colos1 válasza Kecuhun (#18916) üzenetére


Colos1
őstag

1 óra játékidő. Tehát csak akkor számol, ha éppen játszol. Figyeltem, ha meghaltam és vártam a spawn -ra, akkor már nem számol.

(#18915) ForRedGlory: Ha az összeomlás kliens oldali, akkor megkapod, amint a szerveren véget ér a kör. Ha a szerver összeomlása miatt áll le, akkor elveszik. Viszont - kliensoldali összeomlás esetén - a feloldott cuccokat a BF menüjében azonnal látod, és használhatod. Csak a Battlelogon akkor adja meg, ha vége a körnek.

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#18919) lofagi


lofagi
addikt

Ez jó! :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#18920) @rglaaf válasza Kecuhun (#18916) üzenetére


@rglaaf
veterán

ha kinyitod ott van az óra is számol vissza, ha nem nyitod ki addig ott lesz ameddig ki nem nyitod ;]

PSN:BiZzare_0 ️

(#18921) eugabesz


eugabesz
őstag

Mindenkinek köszönöm a hathatós segítséget,immáron win 8.1 fut a gépemen,a játékot még most töltöm,nem tudok nyilatkozni jobban fut-e?

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#18922) lofagi válasza ForRedGlory (#18915) üzenetére


lofagi
addikt

Igen, amennyiben nálad van a hiba akkor már megkapod őket, az unlockokat, amennyiben szerver oldali akkor ugye továbbra sem.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#18923) Winne válasza eugabesz (#18921) üzenetére


Winne
nagyúr

Skizó vagy kicsit? :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#18924) ForRedGlory válasza M3oH (#18917) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Akkor ez volt eddig a gond, mentem vissza korábban :D ezután nem fogok :(((

(#18925) M3oH válasza ForRedGlory (#18924) üzenetére


M3oH
addikt

Az gond. Mert, ha visszamész, akkor nullázza a statot, azt kapod meg, amivel zársz. És körvégén ment a szerver.

(#18926) ujlakany1993 válasza M3oH (#18925) üzenetére


ujlakany1993
aktív tag

És másik szerverre attól felmehetsz?

(#18927) Erdei88 válasza lofagi (#18878) üzenetére


Erdei88
veterán

Persze minden lehetséges, de azért ha minden köre ilyen akkor nagyon "tudhat"

(#18928) lofagi válasza Erdei88 (#18927) üzenetére


lofagi
addikt

Igen, ebben egyet értek, ha minden köre ilyen akkor az megint más tészta. :]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#18929) eugabesz válasza Winne (#18923) üzenetére


eugabesz
őstag

Mai hír a Twitter-en:
"A Microsoft fontolgatja,ne kérjenek-e külön összeget a Ctrl-Alt-Del gombok használatáért az Electronik Arts-tól"...

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#18930) ujlakany1993 válasza eugabesz (#18929) üzenetére


ujlakany1993
aktív tag

Azdekemény:D :C

[ Szerkesztve ]

(#18931) Gippo


Gippo
senior tag

A message from Creative Director Lars Gustavsson

Gold battlepack azoknak, akik építő jellegű visszajelzést adnak! :DD

(#18932) prokxy


prokxy
veterán

Mi a követelménye, h tableten, telón commanederkedjek?

Asszonynak van egy Samsung Galaxy Tab 7-ese és azon nyomnám néha! ;)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#18933) Rico45


Rico45
őstag

Sziasztok! Androidra van bf4 battlelog app?

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#18934) front3r válasza prokxy (#18932) üzenetére


front3r
őstag

Nem tudni, November 19.-én jelenik meg, vagy akörül az androidos commander alkalmazás meg az új battlelog app is.
Láttam többen írták már, de megpróbálok utánanézni a dátum iránt, mert lehet a kamu twitteres srác írta ezt is. :D

Rico45: Ezt neked is üzenem! :)

[ Szerkesztve ]

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#18935) Frozzy válasza Rico45 (#18933) üzenetére


Frozzy
őstag

van persze Battlelog néven megtalálható Play-n keresztül! :R

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#18936) Rico45


Rico45
őstag

Köszi megnézem.

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#18937) prokxy válasza front3r (#18934) üzenetére


prokxy
veterán

Azon 2.3.x van, remélem, h nem követelmény a 4.x, mert ez szívás lenne. :O

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#18938) mcmike


mcmike
őstag

Szerdán megkaptam játékot postán (PC GURU előfizetés), este gyorsan telepítés, és egyből volt klántársakkal 4 kör TDM...

A játék nem fagyott ki egyszer sem (x64-es változattal nyomtam), minden statom elmentődött a körök végén. :U

Ezek szerint szerencsém van? Vagy csak rendben van a gépem? :D

UI: egyelőre nagyon tetszik, de még csak az infantry-s részbe láttam bele egy kicsit...

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

(#18939) GoZoL válasza prokxy (#18937) üzenetére


GoZoL
senior tag

4.x-em van és kiírja, hogy nem kompatibilis az ön készülékével. :DDD Sajna ban listán még mindig rajta vagyok, tegnap írtam a supportnak, még nem reagáltak rá!

(#18940) Madn!ght válasza mcmike (#18938) üzenetére


Madn!ght
addikt

Ha visszaolvasol, voltak olyanok, akinek 20 óra játékidő után jöttek elő a bugok.
Idő kérdése... :B

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#18941) front3r válasza mcmike (#18938) üzenetére


front3r
őstag

Főleg szerver oldali hibák vannak, azért száll el a játék. Ezek akkor jelentkeznek ha nagyon sokan játszanak, pl. délután/este/hétvégén.

Battlelog app frissítés és Commander app november 19.-én jön!

[ Szerkesztve ]

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#18942) ujlakany1993 válasza mcmike (#18938) üzenetére


ujlakany1993
aktív tag

Amíg nem jön ki patch, addig tuti jelentkezni fognak majd nálad is. A bug mindenkit utólér. :O

[ Szerkesztve ]

(#18943) prokxy válasza front3r (#18941) üzenetére


prokxy
veterán

:C :R :R

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#18944) R3laX


R3laX
addikt

Új Beta!

(#18945) ujlakany1993 válasza R3laX (#18944) üzenetére


ujlakany1993
aktív tag

Már megvan :DD

(#18946) general


general
addikt

na ezen meglepődtem.. :D

egy kérdés: mik azok a Mission-ök? hogyan lehet létrehozni, minek, mire jó..? :)

én a BF3-at kihagytam, a BF2 volt a nagy kedvenc, szóval eléggé új sok minden. lehet találni valami leírás-szerűt pl a játékmódokról? mi-micsoda, hogyan... vagy a tonnányi fegyverkiegészítőről, melyik mire jó, milyen hatása van, stb. jó lenne valami gyorstalpaló... :)

illetve lehet-e valamit csinálni a perspektivikus látószöggel, kicsit zavaró nekem, hogy ultranagylátószög... a singleplayerben nem ennyire durva. állítható, vagy szokjam meg? :)

több kérdést is olvasok itt a fórumon, de választ alig, mindenki csak a DICE-t, meg EA-t szidja meg nyavalyog... bocs, de tele van szemetelve vele a fórum... értem, hogy nem tökéletes a játék, értem, hogy várjuk a javítást, de... ez van. ha meg valaki feltesz egy kérdést, azonnal el is tűnik a süllyesztőben, le se szarja senki a nagytudásúak közül itt...

bocs, de kikívánkozott. remélem a nagy felháborodás lassan alábbhagy. nekem a SP kifagyott sokszor, a multi viszont még nem. nincs 50 órám, lehet, hogy nálam is lesz bibi, de eddig nem volt.

peace

(#18947) lofagi válasza general (#18946) üzenetére


lofagi
addikt

A missionok kb az,hogy a barátaid közül kinek a f... nagyobb :D dogtageket tudtok szerezni, ha egymással versenyeztek. A járművekről, fegyverekről LVLCap illetve XfactorGaming youtube csatornákon nagyon sokat megtudhatsz. A látószöget pedig a FOV állításával tudod állítani. Röviden és tömören.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#18948) Delta×


Delta×
senior tag

Vannak még bannolásos gondok a multi felületén ? Mert tegnap olvastam hogy elég sok mindenkit ok nélkül kidobtak !!

Rúgkapálva, és ordítva jöttem a világra, miközben valaki másnak a vére borított. Nem gond, ha így is múlok el

(#18949) law007


law007
aktív tag

ma próbábul felcsatlakoztam egy szerverre, és NEM DOBOTT LE.
A fellebezésekre még nem jött válasz, de lehet az én gondom rendeződött. Sok sikert a többieknek!

kérlek privátot is küldj!

(#18950) GoZoL


GoZoL
senior tag

Srácok rossz hírem van!
Tényként közli a battlefiled.hu hogy csalók vagyunk! LINK! :W :O

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.