Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63001) bucketb0b válasza konzultáció (#63000) üzenetére


bucketb0b
őstag

Nincs olyan lehetőség.

(#63002) prokxy válasza DeadMeat (#62999) üzenetére


prokxy
veterán

Jövökmá'

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#63003) Bjørgersson válasza prokxy (#63002) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Senki nincs még, pedig 19:50-kor volt sorakozó.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#63004) westcoastog válasza Bjørgersson (#63003) üzenetére


westcoastog
veterán

Jövök én, csak legyetek. :D

(#63005) Bjørgersson válasza westcoastog (#63004) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Már ketten vagyunk. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#63006) konzultáció válasza bucketb0b (#63001) üzenetére


konzultáció
tag

Köszönöm a választ. Hát az kár... Mostanra ha fejlesztették volna szuperjó lehetne. Anno tán kapott is díjat az AI megoldására.

(#63007) konzultáció


konzultáció
tag

Milyen gyakran fordul elő olyan hiba, hogy megszakad a kapcolat? Korábban amikor idejártam szinte nem volt oldal, ahol ne lett volna legalább egy hozzászólás arról, hogy megint nem lehet, játszani, megszakadt stb....

(#63008) sixpak válasza konzultáció (#63007) üzenetére


sixpak
nagyúr

Ez abszolút nem valós probléma. Nincs ilyen, én konkrétan nem emlékszem ilyen esetre...persze mindjárt jön néhány nagyokos, aki megmondja, hogy én vagyok a kiválasztott. :D
Ha a géped elég erős ahhoz, hogy ne a minimum settings-re legyen elég és nincs tele a géped mindenféle hackelt fos programokkal és nem utolsósorban megbízható, stabil neted van, akkor már nyomhatsz is a buy now gombra. :)

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#63009) konzultáció válasza sixpak (#63008) üzenetére


konzultáció
tag

Hát nem tudom... Azt sajnálom, hogy nincs AI. Persze, ha van megfelelő magyar csapat akkor nem is kell már annyira. Vannak itt viszonylag szilárd teamek?

(#63010) @rglaaf válasza konzultáció (#63000) üzenetére


@rglaaf
veterán

Én örülnék olyan módnak, hogy nem kell net. Van ilyen?

2014 írunk mond ez valamit? ;]

PSN:BiZzare_0 ️

(#63011) sixpak válasza konzultáció (#63009) üzenetére


sixpak
nagyúr

Innen a fórumból sokan játszanak együtt, úgy nagyságrendekkel jobb a móka...persze a HC módot preferálók, mint jómagam is, kimaradunk ebből. :)

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#63012) westcoastog válasza Bjørgersson (#63005) üzenetére


westcoastog
veterán

Még bf3-ban megszerzem az 5. support service start és megyek is. :D

(#63013) marilllyo válasza bucketb0b (#62997) üzenetére


marilllyo
veterán

Nem annyira zavaró konzolon az fps mint billentyűzeten az autós. Megszokható. Plusz más ha egy fps t direkt konzolra írnak. A Killzone 2 egy olyan játék amit minden fps imádónak ki kéne pörgetnie. Egyébként a bf3 mat ps3 on játszottam. Nem zavart semmi. Hidd el ha nincs otthon pc csak konzol és a haverjaiddal nyomod... Eszedbe sem jut az egér hiánya. Meg aztán ugye tudjuk, hogy van konzolhoz is egér.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#63014) CsonkaImo válasza konzultáció (#63009) üzenetére


CsonkaImo
addikt

A nevén kívűl semmi köze a 4-nek a 2-höz. Ha ezen túl tudod tenni magad, akkor élvezheted a játékot. Csapatjátékra ne számíts, hacsak nincs egy-két tag akivel tudsz együtt dolgozni.

(#63015) konzultáció válasza @rglaaf (#63010) üzenetére


konzultáció
tag

Igen tudom, de akkor sem örülök neki. Jobb lett volna ha másként alakul. AI-nak vannak előnyei, ha tényleg intelligens. Meg hányan irták már itt, hogy nem fogadta el a kimagasló jó eredményedet a szerver felügyelője, meg átrakott másik csapatba, hogy kiegyenlítettebb legyen a játék. Ez utobbi milyen hülyeség már... nyerni akarok a csapatommal a ellenséget totálisan a földbe akarom döngölni, kipróbálni egy új taktikát aztán a közepén hopp átraknak.

(#63016) konzultáció válasza CsonkaImo (#63014) üzenetére


konzultáció
tag

Azért csak van közé... Láttam róla pár videót. A sqvadok is visszatértek aminek örülök. Meg van mindenféle jármű amit vezethetek, hatalmas terek. Na és látod ez az egyik előnye egy jó AI-nek. Pl. a medic kell és kérvényezem akkor jön, és nincs az, hogy nem érti mit akarok, ha beleszakadok is. Egy AI-val jobban meg tudom valósítani az előre kidolgozott terveimet, emberekkel csak ha szerencsém van.

[ Szerkesztve ]

(#63017) bucketb0b válasza marilllyo (#63013) üzenetére


bucketb0b
őstag

Az esélyegyenlőség miatt online engedélyezve van az egér? Amúgy engem nem kárpótolna semmilyen konzol PC helyett :) Ez egyéni vélemény, de a konzol pár órás szórakozásra való, a PC meg többre is hivatott, és még akkor is ezt mondanám, ha játékra használnám.

(#63018) @rglaaf válasza bucketb0b (#63017) üzenetére


@rglaaf
veterán

ne rendes egér supportra gondolj csak egy átalakitoval a joy- konvertálja

PSN:BiZzare_0 ️

(#63019) marilllyo válasza bucketb0b (#63017) üzenetére


marilllyo
veterán

Nincs engedélyhez kötve. FragFX. Nekem volt. Közepes egérsebességig ugyanaz mint pcn. Gyorsnál szar. Mindegy.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#63020) konzultáció


konzultáció
tag

Amúgy meg ami az új battlefieldek(3, 4) grafikáját illeti, szerintem a tájak gyönyörűek. Emlékszem, bf3 bétájál úgy megtetszett a táj, hogy kedvet kaptam kirándulni. Viszont a 3-nál az emberek grafikája irtó gáz. Bár lehet, hogy már javították, de én még láttam amikor kijött a teljesértékű játék a béta után és szörnyű volt. A négynél azért már javult a helyzet. / Ti szoktatok commanderek lenni? Én birtam anno és most, hogy normálisan elismerik pontokkal a commander munkáját, meg kitágultak a lehetőségek még jobban tetszene.

(#63021) Taposo válasza konzultáció (#63000) üzenetére


Taposo
aktív tag

Sajnos itt már nincs offline mód botokkal, csak egy mindennek nevezhető csak kampánynak nem offline story mód, de az extrém rövid, hátborzongatóan gagyi játékmenettel és szerintem a történelemben eddigi legrosszabb AI-val :((( Csak a multi része ajánlott, de az erősen, Igen voltak problémák de mára sztem olyan 95% -os játszhatóságot biztosit, mindenképp próbáld ki, ez már nem BF2, ez más de nem rossz értelemben !!!

(#63022) konzultáció válasza Taposo (#63021) üzenetére


konzultáció
tag

A story a háromban sem volt valami ütős, akkor itt nem volt fejlődés, pedig annak is hogy örültem, hogy Kína vs USA van benne. Call of duxs fickót kellett volna szerződtetni a stroyhoz. / Nem tudom miért mondja itt több mindenki, hogy ez már nem battlefield... a három se az nektek? Azt jobban ismerem,én felismerem benne a battlefieldet, a sok tapasztalattal kapható új fegyverek ami új meg nagyon tetszettek. A javalin is milyen klassz, hogy benne volt(mondjuk késöbb semmit se ért a repölük ellen.) / Azért annak örülök, hogy te is szeretnél AI-t. Szerintem ha sokan szeretnék visszajöhet, mert engem kiakaszt, hogy ha a többi csapattag együttműködése zéró. (ami lehet, hogy csak azért van mert nem tud angolul)

(#63023) konzultáció válasza Taposo (#63021) üzenetére


konzultáció
tag

Ami nagy csalódás volt nekem a 3-ban, hogy a Gulf of Oman kedvenc pályám volt csak úgymond újragondolt, vagyis jelentősen megváltoztatott a visszahozott régiek közül...

(#63024) Gyula84 válasza Taposo (#63021) üzenetére


Gyula84
veterán

rémlik a neved nem te csaltál bf3 ban? :D no offense csak kérdem :DDD
[link]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#63025) sixpak válasza Gyula84 (#63024) üzenetére


sixpak
nagyúr

Na de Gyula!!! :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#63026) HRC95


HRC95
tag

Ha nem tudom a biztonsági kérdésemet akkor mit tudok csinálni, hogy tudjam az adataim módosítani :C Annak idején volt annyi eszem, hogy ráfeküdtem a billentyűzetre arra gondolván, hogy erre úgy sem lesz szükségem :U :W

MSI Z270 | i5 7600K | G.Skill Ripjaws 16GB | Rog Strix GTX 1080 TI

(#63027) bucketb0b válasza HRC95 (#63026) üzenetére


bucketb0b
őstag

Írj a supportnak, ha már voltál olyan ügyes, hogy ráfeküdtél a billre, de szerintem a supportnak is kell valami amivel bizonyítod, hogy az a te fiókod és nem csak belépve maradt valaki más amivel te most garázdálkodnál.

(#63028) kisza25 válasza sixpak (#62981) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

vittem volna, de nem jelentkeztél, 14.-én jöttem ki;)

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#63029) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

GOBi szervert messziről kerüljétek, kis tizenéves agyonvernivaló gyökerek az adminok, felváltva szopkodják egymás bréjét. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#63030) Gyula84 válasza sixpak (#63025) üzenetére


Gyula84
veterán

na semmi rosszat nem mondtam :D

(#63029) kovy29
tehát az a baj hogy csak egymásét? :DDD ;]

(#63031) kovy29
akkor nem is megyek oda :DDD

[ Szerkesztve ]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#63031) Bjørgersson válasza Gyula84 (#63030) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Pontosan....... :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#63032) bucketb0b válasza Gyula84 (#63030) üzenetére


bucketb0b
őstag

(#63033) general


general
addikt

ez miért jön elő, tudja valaki? mit jelent? 4-ből 2x ezzel vágott ki körökből egy-egy óra játék után... de jó is az, buktam az összes pontot, mindent. .( Nincs húzva semmi a világon a gépben.

(#63034) bucketb0b válasza general (#63033) üzenetére


bucketb0b
őstag

Driver hiba nem? A körben elért pontot pedig nem bukod el. Ha újracsatlakozol egy szerverre akkor a battle reportban az utolsó joinolásodtól számolja az eredményt, de ettől függetlenül elment minden statot. Egyedül akkor nincs stat mentés ha a szerver vagy EA részről omlik szét valami.

(#63035) eugabesz válasza general (#63033) üzenetére


eugabesz
őstag

No para,tedd újra a directx-et és jó lesz.Az Origin games battlefield4 installer mappában van.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#63036) pendre54


pendre54
addikt

Üdv!
Tetszett a tegnap esti TCE-s megmozdulás, volt olyan kör, hogy szépen hoztuk a sormintát, az összes TCE-s kibérelte az első hét helyet.[link]

Remélem ma folyt. köv.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#63037) LLD válasza pendre54 (#63036) üzenetére


LLD
aktív tag

Szééép!
Látom csikorogtak a korcsolyák a pályán!! ;] Csak így tovább!

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott."

(#63038) pendre54 válasza LLD (#63037) üzenetére


pendre54
addikt

Mondjuk ez a kör speciel éppen nem a korizásról szólt, mert mindenki a benti két zászlóért folytatott "öldöklő" küzdelmet, szóval akár pólóban, és kisgatyában is futkorászhattunk volna, nem fagytunk volna le.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#63039) Bjørgersson válasza pendre54 (#63038) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Szépen tartottuk azt a két zászlót, még a legnagyobb rage-elések közepette is. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#63040) westcoastog


westcoastog
veterán

Beletettek egy trollkodós videóba. :DDD

(#63041) Gyula84 válasza westcoastog (#63040) üzenetére


Gyula84
veterán

sztár vagy :D

[ Szerkesztve ]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#63042) westcoastog válasza Gyula84 (#63041) üzenetére


westcoastog
veterán

Ha még Chaboyyhd-ék trollkodtak volna be, még nagyobb sztár lennék. :DDD

holnap letöltöm a CTE játékot, tetszik hogy vannak ilyen időszakos hülyeségek benne, karácsonyi, téma például. :)

(#63043) Nxn908xxx
Linkeld már be légyszi. XD

De nagy sztár vagyok.. :D

[ Szerkesztve ]

(#63043) Nxn908xxx válasza westcoastog (#63040) üzenetére


Nxn908xxx
őstag

Én már láttalak bf3 helis videóban, pont szétszedték a tankod. :DDD

(#63044) BIROD5


BIROD5
tag

1 hete nem tudok játszani . Kb. 10 mp.után leesik az fps majd megy tovább . 5 perc játék után kifagy a kép és csak a feladatkezelőben tudom kilőni . Vga drivert cseréltem . Dx -et újra tettem , kivettem az origin játék panelt. Próbáltam mantléval . Nincs váltlzás . Más gaméval nincs bajom . Valami ötlet ? Köszi !

(#63045) regener válasza BIROD5 (#63044) üzenetére


regener
veterán

Milyen géped van pontosan?
Windows mikor volt utoljára újratéve, melyik verzió egyáltalán? (7/8/8.1 ?)

Futó programok kilövése nem segít?
Meg a szokásos víruskeresés (nod32/eset smart security), féregkeresés (malwarebytes antimalware), törezedezettségmentesítés (auslogics disk defrag free) és windows takarítás (ccleaner + revo uninstaller).

[ Szerkesztve ]

(#63046) Bjørgersson válasza westcoastog (#63042) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ezeket a kreténeket még mindig nézik? :o

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#63047) westcoastog válasza Bjørgersson (#63046) üzenetére


westcoastog
veterán

Én szeretem a videóikat. :D

[ Szerkesztve ]

(#63048) BIROD5 válasza regener (#63045) üzenetére


BIROD5
tag

win 8.1, i5 4440 ,msi 270 , 8 giga ram.

(#63049) LLD válasza westcoastog (#63040) üzenetére


LLD
aktív tag

Telerakja a tankodat c4 el és nem veszed észre lol! :DDD

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott."

(#63050) westcoastog válasza LLD (#63049) üzenetére


westcoastog
veterán

Szoktál te tankozni? :D
Nem mindig lehet észrevenni hogy ott egy gyalogos, főleg ha belső nézetből helikopterekre vadászok éppen.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.