Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18451) eugabesz válasza front3r (#18450) üzenetére


eugabesz
őstag

Ezt a hozzáállást sosem fogom megérteni a "mutass jobbat",meg az "így kellett kiadniuk"...könyörgöm miért??
A BF3 megjelenésekor 4-5 évet jósoltam az EA-DICE párocskának,el fog tőlük fordulni a vásárló közösség,még egy ilyen játék kiadás után.
Ez nem játék baszki,hanem egy hibahalmaz...amiből megpróbálnak valami játékszerűséget kicsikarni...
én nem más játékot akarok,meg mutatni sem akarok másikat,én a pénzemért egy működő valamit szeretnék.
Túl nagy kérés...??

(Szerk.)
És mondom ezt úgy,hogy a játék első két napján semmilyen hibám nem volt...szerverleálláskor természetesen kidobott,s nem is jöttem ide,sem máshová panaszkodni,néha előfordul.
De azóta....amit a fórumon leírtak hibajelenséget,már az összeset produkálta nálam.S nem csak nálam sajnos.
Mi ez,ha nem a fogyasztók szándékos megtévesztése??

[ Szerkesztve ]

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#18452) huby80 válasza front3r (#18450) üzenetére


huby80
senior tag

+1 :K

(#18453) Xirtam


Xirtam
veterán

Na hát eddig, tegnapig semmi problémám nem volt. Most folyamatosan server crash, elmegy a hang, és textura hibák vannak. Király :U 20 óra játékidő után elkezdte az anomáliát. Óriási. :D

(#18454) Winne válasza front3r (#18450) üzenetére


Winne
nagyúr

Egy két éves kapkodás, aminek ott volt a BF3 alapnak, hát nem semmi, tényleg kapkodniuk kellett. :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#18455) blaca83 válasza po1son (#18432) üzenetére


blaca83
őstag

"elmebeteg"... :Y :N :W

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#18456) Zoltn válasza ForRedGlory (#18448) üzenetére


Zoltn
senior tag

;] Én már kettőt le is lőttem!

"Music is your only friend. Until the end!"

(#18457) zack válasza Xirtam (#18453) üzenetére


zack
nagyúr

Isten hozott az "anomália csapatban". :DDD

Most nekem is előjött a fagyás, hang beakad, csak feladatkezelőből tudom kilőni. Jó lett a szerver oldali karbantartás. Eddig legalább nem fagyott.

A játékban egyébként melyik a legerősebb csipa fegyó? M98B?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#18458) devilinsid3 válasza Delta× (#18437) üzenetére


devilinsid3
addikt

/a 3ban még így volt/
tőled nagyobb szintűt ölsz több skillt kapsz, mintha kisebb rangút ölnél meg, ha megöl a kisebb szintű több skillt veszítesz, mintha nagyobb ölne meg
foglalásért is kapsz, hs gondolom, csak gondolj bele szerinted mire adhat :D
amúgy ez a skill is hülyeség, mert szarul van megcsinálva..

(#18450) front3r az egy
dolog, hogy minden játéknak megvan a maga bugja, de azt nem nevezném bugnak, ha a játékosok 90%a kifagy, 6x kell, hogy szintet lépje, elmegy a hang.. vagy ezek neked a közel tökéletes játék ismérvei?
a 3al ezeket már eljátszották, a faszért kell ezzel is?
a közönség azért nem bír nagy erővel hatni rájuk, mert itt is vannak közöttünk a fórumon olyanok akik azt vallják, hogy ez így jó játék "csak kifagy, de amúgy tökéletes" .. épp ezért nem lehet jónak nevezni, mert kifagy, elmegy a hang meg minden alapvető error benne van a játékban -.-"
annyit meg nem balanszol a játékélmény, mert az meg kevés a sok kifagyás miatt

(#18454) Winne a másik meg ez.. ott van a bf3 tökéletes alapnak szerintem, erre meg ugyanazokat a köröket futják mindig
nincs hang
kifagy
dx error
"mert nekünk muszáj kiadni 2 éven belül egy másik bfet, mert kell az a kurva pénz", hát remélem van mire költeniük akkor

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#18459) zzola


zzola
félisten

Eddig nem csinálta, de tegnap többször is belefutottam hang hibába, beléptem a szerverre és semmilyen hang sem volt...WTF?
Ki-be lépegettem, sokadik után néha jó lett... :O
Only in Battlefield 4!

(#18460) SkyS1gn válasza pohár (#18436) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Máshol is kinn lenne, énse láttam twitteren, szerintem kacsa.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#18461) q13579


q13579
senior tag

Tanulni kell az esetből. Én úgy gondolom, hogy ha lesz BF5, akkor azt már sokkal óvatosabban fogják megvásárolni a gamerek.

Sajnos azt el kell ismerni, hogy a marketing első osztályú volt megint...

VEDD MEG ELŐRE A GAME-t és kapsz ezt azt... És csomóan benyalták. A többség tuti.

Vagy. Annyira felfokozzák a várakozást, hogy aki nem rendelete elő, nem vette még meg originen, azok úgy érzik, hogy lemaradtak valamiről, ezért még lóhalálában megveszik a hivatalos szerverindításra, vagy pár napon belül. (sajnos én is ilyen hülye voltam).

Aztán a potenciális vásárlók 80%-nál már ott is a játék... ÚGY, HOGY HIVATALOS TESZTET, VÉLEMÉNYT MÉG SENKITŐL NEM HALLOTT!

Na ez a tökéletesen propaganda. Innentől kezdve az EA tudja nagyon jól, hogy mit kell tennie... A promokon, beharangozókon van a hangsúly.

Nem akarnak ők már nagyon robbantani, mint anno az 1942-vel, amikor megteremtették ezt a stílust. Vagy a BF2-vel, amikor tökéletesítették... Onnantól kezdve csak hanyatlás van játékmenetben és a játék stabilitásában. A grafika és a motor esett át ténylegesen fejlődésen, de ezt a kényszer szülte. Ha nincs csili-vili külső, eladhatanná válik.

Én pedig nem azért fizetek egy battlefield-ért, hogy tátottszájjal nézzem végig, ahogy ledől egy toronyház, vagy ahogy partra veti a hullám a csatahajót..... Nem kell nekem, hogy újra feltalálják a spanyol viaszt. Az kell, amit a BF2 tudott, se több, se kevesebb, csak a jelenkornak megfelelő grafikával és pár új, érdekesebb mappal.

Remélem tanul a játékostársadalom a BF3 és BF4 előrendelésével és agyonhype-olásával kapcsolatban és a következő résznek már nem ugranak neki ennyien.

Speciel ha vártam volna egy hetet, most TUTI nem venném még meg a játékot.... Jó lenne nekem még egy ideig a BF3 is.

(#18462) kisbancsa


kisbancsa
senior tag

Üdvözlet mindenkinek. Nem tudom ki mit hallott, tapasztalt win8 és Battlefield 4el kapcsolatosan de én vettem a bátorságot és teszt erejéig feltettem a win8.1et. Első benyomásra jelentős FPS javulást észleltem és simán fel tudtam tolni ultra beállításra a gamet. (64 fős large conquest mappon). Elsőnek a 13.9es Ati drivert használtam (átlag fps 60-80 között volt), majd feltoltam a 13.11et és ott már 100-130fps körül mozgott a dolog. Itt kaptam agyér görcsöt, mert Win 7 alatt high beállítások mellett átlagosan 60-80 fpsem volt 13.9es driverrel, viszont nem sokkal nőtt meg 13.11el sem. (kb 10-15fps). Ami még figyelemre méltó win8 terén, az catalystben lévő CPU tuning. Win7 alatt hiába ment automatikusan 4.7 ghzig fel (3.5ről) 1xüen nem lehetett sehogy alkalmazni. Nem töltött be textúrát, win7 alatt az asztalt berakta full alapra stb. Ellenkező esetben win8on gond nélkül ment a dolog. ( lehet emiatt is nőtt az fps. Biosban nem akartam húzni kíváncsi voltam mit lehet csinálni rendszer alól.) VGA-ra is toltam 1 kis tuningot 1050/1450en futott mind2 rendszernél. DE, azt vettem észre hogy hiába darálom a szerencsétlen fejét ( üres szerveren próbálgattuk) egyszerűen a számítógép válaszideje (latency) borzalmas 8.1en. Win7 en volt 50-80 között, 8 on pedig 1500-3000 között, ami iszonyatosan érezhető volt game közben.(dpclat programmal mértem). Próbálgattam beállítani 1-2 dolgot kikapcsoltam minden létező futó alkalmazást, de semmit nem ért. 1 szó mint száz hiába van 100fölött az fps ha a gép válasz ideje tragikus. Szóval vissza tettem a win7et és várom az új teljes ati drivert. Későbbiekben viszont jó lesz a 8as rendszer csak még várni kell vele. ( személyes vélemény).
(Géppel tesztelve: asrock 990fx extreme 3 lap
fx6300 black edition proci
Corsair 8gb 2133mhz ram
7850 OC 2gb VGA
Hitachi 7200 1tb vinyó.)
Ha bármi kérdés lenne szívesen válaszolok akár privátban is.

Térdig érő szélben kekszet kaszálni hülyeség, mert néma gyereknek még a vak anyja se látja a fától az erdőt

(#18463) kisza25 válasza kisbancsa (#18462) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

hogyan lehetett win7 alatt ultrán 60-80 FPS-ed mikor nekem full high-on van 60-80 1100/5000Mhz HD7870 és i5-3470-el :U és akkor még erre írsz 15fps javulást bétával, nekem azzal van 60-80
más akinek még mindig fagy a játék érdemes kipróbálni a következőt:
egyik fórumtárs írta le(Madn!ght)és nálam is működik a dolog(ezuton köszönöm neki :R ):

a BF4/installer/directx/redist mappában lévő setupot lefuttattam.
ezután mikor elindul a játék villódznak a textúrák, kell nyomni egy resetet a videóbeállításokban, kivállasztani a az auto beállításokat, majd kilépni a játékból és újra elindítani innentől állítgathatjuk ahogy szeretnénk, nekem tegnap 1x nem fagyott ezután :)) remélem másnak is segíteni fog :)

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#18464) kisbancsa válasza kisza25 (#18463) üzenetére


kisbancsa
senior tag

akkor olvasd el még 1x pls amit írtam :) mert ezek szerint nem tudtad értelmezni amit leírtam :U

[ Szerkesztve ]

Térdig érő szélben kekszet kaszálni hülyeség, mert néma gyereknek még a vak anyja se látja a fától az erdőt

(#18465) xTREem válasza kisbancsa (#18462) üzenetére


xTREem
tag

Ha cumimentes életet szeretnél, egyelőre inkább a sima Windows 8-at próbáld.

(#18466) Madn!ght válasza kisza25 (#18463) üzenetére


Madn!ght
addikt

Örülök, hogy rajtam kívül másnak is segített! :C ;)

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#18467) kisza25 válasza kisbancsa (#18464) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

igazad van high-ra irtál 60-80FPS-t win7 alatt és az nőtt 10-15-el béta drivertől, csak azt nem értem, hogy nekem 1100-ra húzott HD7870-el van annyi:
Itt kaptam agyér görcsöt, mert Win 7 alatt high beállítások mellett átlagosan 60-80 fpsem volt 13.9es driverrel, viszont nem sokkal nőtt meg 13.11el sem. (kb 10-15fps)

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#18468) boogie84 válasza kisza25 (#18467) üzenetére


boogie84
veterán

Nalam is nott a beta win7-hez kepest a vegleges win 8.1 eredmeny!
Probald meg a 8.1-et! Hidd el jobb lesz! Egy kisebb program segitsegevel win7 skint varazsolsz a 8.1-re, eszre sem veszed a kulonbseget, kiveve h ha ssdn van a rendszer akkor 10mp alatt a windowst latod bekapcsolasnal! Kikapcsilas meg olyan h ha elengeded a gephaz bekapcsgombot mar le is allt a geped!

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#18469) csibe1 válasza boogie84 (#18468) üzenetére


csibe1
addikt

Kikapcsolod vagy hibernálod?
Nem mindegy. :U
Az egérgondot már megoldották?

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#18470) zzola


zzola
félisten

Üdv!
Búcsúzni jöttem, végeztem a PC-s verzióval! Eladom a gépem, ebből elegem volt! Köszönöm a türelmet illetve a játékot!
Sziasztok!

(#18471) prokxy válasza zzola (#18470) üzenetére


prokxy
veterán

Mindez a BF4 miatt??? :F

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#18472) zso73 válasza kisza25 (#18463) üzenetére


zso73
veterán

Csak állításoknál fagyott a játék, vagy akció közben ?
Nekem az Origin frissítése után nem lehetett állítani a minőséget...Origin-ben kellett bűvészkedni....32 bit 64 bit kiválasztása..

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#18473) zzola válasza prokxy (#18471) üzenetére


zzola
félisten

Többek között igen. Konzolról jöttem, béna vagyok én ehhez, de a befejezéshez ez a bughalmaz nagyban hozzájárult!

(#18474) kriszpontaz válasza zzola (#18470) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Pont most írták hogy a konzolos verziók is ugyanúgy fagynak.

(#18475) HwAdokVeszek válasza boogie84 (#18468) üzenetére


HwAdokVeszek
aktív tag

Valóban ennyi fps növekedés volna?
A profilomba látható géppel van most átlag 80fps ultran. (Win7)
Akkor ezek szerint ha 8.1-et használnék akár lehetne 90-95 is? :)

Ja, és nekem még mindig nem volt semmi hiba mint amit sokan emlegetnek.
Akkor lép csak ki a játék, ha a szerver kifagyott.
De akkor is csak simán kilép a játék szóval nem kell feladatkezelő stb...
Pár napja a hangproblémák is megszűntek nálam.
Néha, nagyon ritkán megy el a hang egyes járműveknél, de mondjuk tegnap pár óra alatt nem is tapasztaltam ilyet.

Sokan meg szerintem túlreagáljátok a dolgot (pl.: Zolar)....

[ Szerkesztve ]

(#18476) Viper26 válasza boogie84 (#18468) üzenetére


Viper26
nagyúr

Naszóval EA / Dice páros tudta jól, hogy nincs kiadásra kész állapotban a játék, a quality control meg csak dísznek volt...

EA pushed Battlefield 4 through quality control to beat Call of Duty

Nem válasz akart lenni, sorry.

[ Szerkesztve ]

Pixel 7 | FR955

(#18477) ForRedGlory válasza zzola (#18470) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nem kell martirkodni. Amugy meg meglatjuk, hogy jossz-e meg ide, gyanitom hogy igen. Bar a felesleges szitkozodasbol kevesebb lesz igy talan.

(#18478) alázógyík válasza Viper26 (#18476) üzenetére


alázógyík
őstag

Csodálatos.... :W

(#18479) gali777 válasza Viper26 (#18476) üzenetére


gali777
őstag

(#18480) prokxy


prokxy
veterán

Most akkor van patch vagy nincs?

Tegnap olyan hiba jött elő /pont PH-sokkal toltam/, hogy beragadt a hang, tehát addig folyamatosan lőtt a hajó, míg meg nem döglöttem. Az elmegy a hang rész is megvan még, az is előjött, de szerver fagyás, stb nincs.

(#18477) ForRedGlory: BF3-ban nekem is előjött ez a szindróma az elején, hogy abbahagyom. De úgy voltam vele, h azért csak nem vagyok olyan béna...elsőnek felvettem a játékmenetem és utólag megnéztem, aztán szörnyülködtem, h mit nem veszek észre, mit csinálok rosszul, mire nem figyelek, stb. Rengeteget tanultam belőle és fejlődtem szépen. Azóta sem a scoreboard végén kullogok! ;)
Nekem ez a visszanézés segített, na meg gyakorolni kell és haverokkal menni.

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#18481) front3r válasza zzola (#18473) üzenetére


front3r
őstag

Ez igen. Ennyire felhúzod magad egy játékon? Én nem is idegeskedem egyáltalán, pedig 21k-t kiadtam érte. Majd javítják. Az életben sokkal nagyobb gondok vannak, mint ez. :D Ja és a BF5-öt is megveszem első nap, engem az ilyen apróságok nem izgatnak, majd játszom később, a új részig minimum lesz 2 év, hanem több, addig meg úgy meg lesz a lvl100, mint a kisangyal, meg az összes mapot rongyosra játszom. ;)
Nálam fontosabb a játékélmény, amit ez a játék megad. A bugokat meg eltűröm, mert én nem tudom kijavítani a hibát, vagy nem játszom addig, amíg ki nem jön egy értelmes patch.

Ez a Commander mód így elsőre nagyon bejött nekem, lehet később megunom, nem tudom. De igazán élvezetes, ha egy kis változatosságra vágyik az ember. Viszont ahogy látom a másik commander-t csak úgy tudom "legyőzni", ha a csapat hallgat a kiadott parancsaimra, illetve amit adok supportot azt használja és nem megy el mellette, mint pl a supply drop. Tehát ez nem teljesen rajtam múlik, és akkor nem olyan élvezetes, ha senki sem hallgat rám. Itt is van hang bug, a pálya töltőzenéje beragad és azt hallom végig, viszont vizuálisan is látom szerencsére a legfontosabb dolgokat.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#18482) eugabesz válasza HwAdokVeszek (#18475) üzenetére


eugabesz
őstag

Lehetne bizony és fú,mennyit számítana.... ;]

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#18483) zzola válasza ForRedGlory (#18477) üzenetére


zzola
félisten

VGA-t már eladtam, a többi alkatrésztől is megválok. Nem jövök már vissza és nem vagyok mártír...

(#18484) vlaho válasza Viper26 (#18476) üzenetére


vlaho
aktív tag

A hang probléma, a hangtompító miatt van? Sírnom kell .................. a röhögéstől. :DDD

Mindenki jó valamire.....ha másra nem,hát elrettentő példának

(#18485) Winne válasza zzola (#18483) üzenetére


Winne
nagyúr

Tegnapelőtt még játszottunk együtt, nem? :D

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#18486) zzola válasza Winne (#18485) üzenetére


zzola
félisten

Igen. Tegnap játszottam utoljára....

(#18487) pendre54


pendre54
addikt

Üdv!
Szóval a single rész egyszeri végigjátszásra emészthető lenne, ha nem lenne néhány idíóta bug. Kettővel már eddig megküzdöttem, tegnap többen is írtak itt ezekről, de ez a mostani lehet, hogy a játék végét jelenti számomra, pedig elvileg már nem sok lenne hátra. Ott tartok, hogy a gátat kell felrobbantani, és itt van egy olyan rész, hogy át kellene ugrani egy létrára.
Ez az a rész:

Már vagy harmincszor nekiugrottam, de állandóan leesek. Nyomom veszettül a Space-t, majd az E-t, már az F-el is próbáltam, volt hogy nekifutással sprintelve ugrottam el, azután állóhelyzetből a deszka legszéléig kiállva ugrottam, stb.,de eredmény nélkül.
Tehát, ha valakinek van még valami épkézláb ötlete, annak megköszönném, mert azért elég bosszantó, hogy egy ilyen baromság miatt keljen abbahagynom.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#18488) HwAdokVeszek válasza pendre54 (#18487) üzenetére


HwAdokVeszek
aktív tag

Nekem ez elsőre sikerült, nem volt gond.
Próbáld meg a pályát előröl kezdeni.

[ Szerkesztve ]

(#18489) tarti19 válasza pendre54 (#18487) üzenetére


tarti19
senior tag

Szerintem ez is egy scriptelt rész, s addig amíg a közelben nem végeztél mindenkivel nem is tudsz tovább haladni. Én így jártam, amikor a felvonós rész felé haladtunk 1 katona elbújt valahol s bő negyed óra volt, mire megtaláltam, mert addig a társak basztak jönni utánam.

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#18490) pendre54 válasza pendre54 (#18487) üzenetére


pendre54
addikt

Ja, és még valamit megemlítenék. Próbálkozok azzal is, hogy az ugrás gombot a Space helyett valami másik gombra rakom rá ideiglenesen, hátha ezzel megy. Hasonló a szitu, mint a GTA 4 záró jelenetében volt, amikor a motorról felugorva a helire, nem lehetett felmászni, csak úgy, hogy más gombra kellett az ugrást átrakni. Na ezzel a trükkel is próbálkoztam volna, de nekem valamiért a menüben nem engedi a gombokat átvariálni, de lehet hogy csak valamit nem jól csinálok.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#18491) zack válasza zzola (#18483) üzenetére


zack
nagyúr

Kicsit elkapkodtad. :U
Miért nem kérdeztél meg olyat akinek mindkét oldalra van rálátása? Mert akkor elmondtam volna neked, hogy azért adtam el az Xbox360-at, mert az FPS műfaj játszhatatlan rajta. Amire jó az a szerepjáték, platform, sport, és szimulátor. Ennyi. Mivel én az FPS-t szeretem, felesleges volt a többi keveset játszott műfajért megtartani a konzolt. Konzolhoz külön tv is kell, feltéve ha van asszonyság, mert sok lesz a balhé. Ha pl. tolod a Forza-t és az asszonykád meg nézné a kedvenc sorozatát, komolyabb háborúban lesz részed mint a Battlefield 26. ;] Én ezeken túl vagyok, a gépembe legalább beleraktam 4-5 konzolnyi lóvét, de így nyugodtság van. Én játszom, ő meg nézi amit akar. :DDD

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#18492) zack válasza pendre54 (#18487) üzenetére


zack
nagyúr

Restart mission. Én is végig tudtam tolni. Újból kezdtem a missziót, és be tudtam állni a hajó belsejébe.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#18493) BorgBoss válasza zack (#18491) üzenetére


BorgBoss
tag

"asszonykád meg nézné a kedvenc sorozatát, komolyabb háborúban lesz részed mint a Battlefield 26."
:DDD :DDD Na ez alapigazság!!!

“A nyájat terelgetjük, a csordát hajtjuk, az embereket vezetjük. Vezess, kövess, vagy takarodj az utamból.” G. Patton

(#18494) prokxy válasza zack (#18491) üzenetére


prokxy
veterán

+1

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#18495) zack válasza BorgBoss (#18493) üzenetére


zack
nagyúr

Aki ismeri ezt a szitut, és amikor vágni lehet a szobában a feszültséget, az tudja miről beszélek. Nincs vacsora, nincs rosé, semmi sincs. Max napokig tartó durcázás. Megéri? :DDD Inkább a nyamvadt PC-be ölöm a százezreket, ez jobban megéri, és a hasam se marad üres. ;]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#18496) M^xx válasza BorgBoss (#18493) üzenetére


M^xx
aktív tag

:DDD

Free ts3 szerver IP:battlezone.hu

(#18497) boogie84 válasza csibe1 (#18469) üzenetére


boogie84
veterán

Kikapcsolásnál. Pikk pakk leáll.

(#18470) Zolar: Hidd el ki fognak mindent javítani, csak idő kérdése! Felesleges eladni a géped. Közel fele annyiért tudod csak eladni amennyiért vetted. Várj türelemmel.

(#18475) xboxmod: Hányok a win telepítéstől, de megléptem. Én nem bántam meg! A Báta knai pályát akkor még nem vitte ultrán. Most meg vígan! Engem meggyőzött! Személyes tapasztalatom alapján mindenkit buzdítok a win 8.1-re! Konkrét értékeket nem tudok mondani h nálad mennyi lesz, de nálam béta még nem volt élvezhetően játszható ultrán, most meg vígan!!! Ez nem szám, de meggyőző! Sztem! :R

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#18498) nismoka válasza zack (#18491) üzenetére


nismoka
addikt

Sokszor játszom x360 joy-al pc-n a BF3-at és mostmár a BF4-et, persze egérrel jobb célozni de joy-al kényelmesebb a nagy tv előtt, és így is a topban szoktam lenni a meccsek végén, de azt tudni kell hogy leginkább járművezek. Meg amúgy sem vagyok stat huszár. ;) A steambox controllerre nagyon kiváncsi vagyok azért!

[ Szerkesztve ]

(#18499) Eagl3


Eagl3
veterán

A stability a hosszú sorozatokat erősíti, azaz kevésbé szór szét a fegyver jól gondolom? Az accuracy pedig a röv sorozatok 2-3 lövés pontossága?

(#18500) prokxy válasza zack (#18495) üzenetére


prokxy
veterán

Úgy látom, h azért itt is vannak olyanok, akik nem tizenévesek és nem csak én tolom 30 év felett a BF-et! :D
Sok tapasztalt legény, hehe :DDD
Rám már mondja a csajszi, h kocka vagyok, pedig csak este játszom, vagy éjjel.
Még jó, h van egy plusz hangkari a gépben: én toltam a monitoron a Diablo3-at ő meg nézte a PC-n futtatott tvájlájtot a TV-n :D

(#18497) boogie84: de írták itt nemrég, h 8.1-en megnő a latency, 1500-3000-re 80-100-ról! Tehát igencsak késés van, Te tapasztaltál ilyet?

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.