Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18301) ZGO válasza almos94 (#18296) üzenetére


ZGO
tag

Simán van rá lehetőség.
Én egy (GTX 260 OC) DX10-es videókarival tolom (+I7), 40-55 átlag fps-el, medium grafikai beállítás mellett. High-on már ez az érték inkább 25-30 Fps-re, de mozgalmasabb részen 15-re is leesik.
Lassan már csereérett a kari, de megvárom, míg mi történik VGA piacon.

(#18300) S1M0N Jó hír, remélem én is hasonló tapasztalattal gazdagodom :)

[ Szerkesztve ]

(#18302) @rglaaf válasza devilinsid3 (#18299) üzenetére


@rglaaf
veterán

itt most az van hogy simán le tudod kamikazézni jet, heli-vel a tankot még fel se kell c4-ezni

PSN:BiZzare_0 ️

(#18303) Atla


Atla
senior tag

Én is azt vettem észre ha felmegyek egy szerverre az első pár percben van olyan hogy hiába lövöm nincs találat.Most vagy én vagyok a béna és kell egy tíz perc mire belejövök, vagy a net kód a hibás.

[ Szerkesztve ]

(#18304) almos94 válasza ZGO (#18301) üzenetére


almos94
aktív tag

Viszont nekem DX11-es VGA-m van. Szóval valahol van-e lehetőség állitani, hogy DX10-ben fusson?

Miért érdemes tanulni??? A tanulás meghozza gyümölcsét, a gyümölcsből meg ugyebár pálinkát lehet főzni...

(#18305) @rglaaf válasza almos94 (#18304) üzenetére


@rglaaf
veterán

lehet a prof save profile -ban dx11 értéket 1-ről 0-ra átirod

PSN:BiZzare_0 ️

(#18306) csobanandras


csobanandras
tag

Két haverom accountját is feltörték ma.. Lehetséges ez?

(#18307) kriszpontaz válasza csobanandras (#18306) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Ha a jelszavuk 12345 volt tuti :D.

(#18308) Gippo


Gippo
senior tag

A pinges hsz-nél a magas pingnél bőven kb 100 felettire gondoltam... Nekem is a legjobb ami szokott lenni, az úgy 30 körül, de az már ritka. Sokan szerintem úgy keresnek szervert, hogy nem is nagyon nézik a pinget.

Most játszottam 48-as zavod 311-et... egész jónak tűnt most a szerver, nem volt nagyon kirívó "wtf" halál. Szerintem apránként felszámolják a problémákat. Persze, lehet, hogy csak jó szervert fogtam ki.

(#18309) csobanandras válasza kriszpontaz (#18307) üzenetére


csobanandras
tag

Nem az volt :D

(#18310) almos94 válasza @rglaaf (#18305) üzenetére


almos94
aktív tag

Sajnos nincs ilyen abban a fájlban.

Miért érdemes tanulni??? A tanulás meghozza gyümölcsét, a gyümölcsből meg ugyebár pálinkát lehet főzni...

(#18311) Rico45 válasza csobanandras (#18306) üzenetére


Rico45
őstag

Persze hogy létezik!

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#18312) devilinsid3 válasza kriszpontaz (#18307) üzenetére


devilinsid3
addikt

van akinek 123456, azokét még nem sikerült :D

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#18313) Erdei88 válasza @rglaaf (#18305) üzenetére


Erdei88
veterán

dx00 :U

;]

(#18314) ZGO válasza almos94 (#18304) üzenetére


ZGO
tag

Jah, hogy így akarod! Bocs, nem néztem az adatlapod!
Ehhez nem értek, talán valaki itt tudja a mókolás menetét :)
Miért akarod, hogy DX11 helyett DX10 legyen? Van valami előnye?

(#18315) prokxy


prokxy
veterán

Tegnap 2 körről is úgy vágott ki az adott szerver - miközben végig első voltam, nem is utolsóként joinoltam be - kb 10-15 perc játék után, h server is full. :Y
Azóta nem fordult elő, de ezt hogy? :U

Másik kérdés, h az MBT LAW ellen tankban, IFV-ben mivel védekezzek? Az AP ideig-óráig jó, smoke szart se ér, csak a menekülés van! :W 2-3 engi úgy szétkap, mint foxi a lábtörlőt...

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#18316) almos94 válasza ZGO (#18314) üzenetére


almos94
aktív tag

Talán DX10-ben pár fps-sel több lenne... :DD
Bár nem tudom, hogy sikerülni fog-e. :F

Miért érdemes tanulni??? A tanulás meghozza gyümölcsét, a gyümölcsből meg ugyebár pálinkát lehet főzni...

(#18317) Laraxior válasza prokxy (#18315) üzenetére


Laraxior
titán

:K Ennyi, ha egynél többen lőnek rád LAW-al, akkor tipli, nincsen más lehetőség. Az Active Protection is max 2-3 találatot véd.

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#18318) devilinsid3 válasza prokxy (#18315) üzenetére


devilinsid3
addikt

meg lett mondva, hogy a járművekkel nem elől kell menni :(
megvárod míg veled is bemegy 4-5 infantry, aztán ha szerencséd van neked már nem kell félned járművel az inf. ellen :)

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#18319) prokxy válasza devilinsid3 (#18318) üzenetére


prokxy
veterán

Dejó...ez csodás. Lassan ott tartunk, h az RPG-től kevésbé parázok járműben, mint ettől az alap cucctól. Bezzeg az rpg-t unlockolni kell, ezt a vackot meg nem és még célozni sem kell vele. Ki érti ezt... :(((

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#18320) faranus


faranus
aktív tag

Most komolyan van akinek javult a kidobások száma? Ma 6ból 6 szero dobott ki egyből! Már nagyon kezd elmenni a kedvem e miatt ettől a fantasztikus játéktól!

tisztelettel faranus :R

(#18321) S1M0N


S1M0N
senior tag

Mindent visszavonok: Most fagyott ki a játék, igaz a mai napon ez volt az első.. :(((

(#18322) devilinsid3 válasza S1M0N (#18321) üzenetére


devilinsid3
addikt

15:20, lassan hazaér mindenki, megint leterhelik a szervereket :D
ez volt a betaban is, csak azt nem értem, ha tudták, hogy ott is ilyen miért nem próbáltak azalatt a 2 hét alatt még valamit baszni velük? illetve már megint 1 hét eltelt és ezek szerint szinte semmi..
a 3 pont jó volt tesztnek, most pedig megint ugyan azokat a köröket futják a 4el, mint a 3al.. kicsit vicces :(

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#18323) prokxy válasza front3r (#18269) üzenetére


prokxy
veterán

UPDATE #4 (Nov 6):
R7 Server Update Rolled Out:

Ez most kint van vagy mi ez? Mert ahogy olvasom, sokaknak nem változott semmi sem. :F
Este én is tudok nyilatkozni...vagy megyek COD-ozni! ;] ;]

szerk: Az appcrash-be még beletörődöm (hova jutottam...), mert a befektetett játékidő (megszerzett dolgok, stat, pontok, stb) megmarad, de a timeout-os kilépéstől ideggörcsöt kapok! :W

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#18324) S1M0N válasza S1M0N (#18321) üzenetére


S1M0N
senior tag

Most meg egyfolytában kifagy ez a sz@r... :W

(#18325) front3r válasza prokxy (#18323) üzenetére


front3r
őstag

Igen, szerver oldalon ez jelent meg a délelőtt folyamán.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#18326) xTREem


xTREem
tag

Ajánlom EZT a szervert! Mióta kint van a játék, most először tudtam kifagyás/kilépés nélkül 6 kört egymás után játszani.

(#18327) ЯΞD válasza jozefgucci1 (#18255) üzenetére


ЯΞD
senior tag

Én meg arra azt mondom, hogy pubon idegennékkel az nem igazán csapatjáték. Meg tudtad beszélni bárkivel mit hogyan? Egy adott szitunál nem tudtok improvizálni mivel nincs kommunikáció. A csapattársaid azt sem tudják fiú vagy, vagy lány... Csapat játék onnantól van ha minimum kommunikáltok, stratégiát beszéltek, alkalmazkodtok az aktuális szituhoz... Pubon is van azért csapatjáték full idegenek között de az nagyon ritka. Mondjuk ha egy 3-4 tag fent van egy klánból és a te oldaladon akkor velük tudsz menni és alkalmazkodni látod mit csinálnak még kommunikáció nélkül is...

(#18328) devilinsid3 válasza ЯΞD (#18327) üzenetére


devilinsid3
addikt

a csapatjáték nem feltétlen kommunikáció hiányában marad el..
nem dob packet
ha van egy villogó pont amit foglal az enemy ők meg el sem indulnak arra, ilyenek még.. hidd el, pub játékosok bf2ben is jó csapatjátékosok voltak, javítottak és írni sem kellett, ammot is dobtak stb. legtöbbnél ez sajnos hiányzik..

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#18329) S1M0N válasza xTREem (#18326) üzenetére


S1M0N
senior tag

Igen, innen dobott ki vagy 2x is most a játék... :W

Délelőtt semmi problémám nem volt a játékkal, lehet, hogy tényleg a délutáni tömeget nem bírja a rendszer.

(#18330) q13579 válasza devilinsid3 (#18328) üzenetére


q13579
senior tag

Pontosan.

Valahogy felhígult az egész.

Tisztán emlékszem, hogy sokkal szervettebben tolta mindenki a BF2-ben. Ott ugye javították egymást a járművek is, ha egymás közelében voltak és engineer-rel szálltál be. Csomószor bevárta egyik a másikát és még kérni sem kellett...

Néha szólni sem kellett járműveknek, ha elment melletted, lelassított, hogy felvegyen...
Ammot, medic pakkot dobálták, mint a veszett fenve.

Arról nem is beszélve, hogy ha szakaszban játszottam, az esetek nagy részében totál együtt mozogtunk. Valahogy ez volt a természetes.

Itt meg rohangászik mindenki, mint pók a falon. Mindenki megy a saját dolgára. Commanderként érdemes egyszer kétszer belépni és rákkattintani a szakaszokra. 4 ember, a pálya 4 sarkában zöldellik...

Tele van idiótával a játék. Az a lényeg, hogy a statja legyen klassz, a többi nem fontos. Képesek 3-4-en végigkempelni egy kört egy tetőn, ami alatt ott a zászló, de foglalni már nem ugrik le. :W :W Iszonyat idegesítő.

Nem tudom mikor fog ez a réteg kikopni, de az a legcélravezetőbb, ha társaságban játszunk, legalább egy szakasznyian...

Tényleg. Szakaszvezető itt dobhat ki szakasztagot?

(#18331) Gippo válasza q13579 (#18330) üzenetére


Gippo
senior tag

Kicsit sok már ez a bf2-zés... rétegjáték volt, most már nem az - sajnos

Dobhat ki igen, én már csináltam. Sőt. próbálkoztam azzal is, hogy csinálok egy squadot és írom, hogy aki együtt akar dolgozni az csatlakozzon. (nyilván nem volt túljelentkezés... ) :DDD

(#18332) Viper26 válasza q13579 (#18330) üzenetére


Viper26
nagyúr

Stathuszárok kemények amúgy...játszottam már olyannal aki , szó nélkül kilépett, és otthagyott a szarban, utána kérdezem mi volt ez?
Közölte, hogy az a kör nem nyerhető, ő ugyan nem marad bent olyan szerveren.. :Y :C

Egyébként szerintem a BF szériában a szobanövény szintű agyi tevékenységet mutató kétlábúak aránya nemhogy csökken, de aggasztóan emelkedik... :U

Pixel 7 | FR955

(#18333) SkyS1gn válasza q13579 (#18330) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Ahogy a gaming egyre népszerűbb lett, kialakult a casual réteg. Ezek száma csak nőni fog. Velük találkozhatsz!

Multkor Paracelen helivel felkaptam 2 embert a vízből, mentünk E-re, kiraktam őket, míg ők behúzták addíg leszedtem egy helit, utána vették a lapot és beszálltak újra, aztán mentünk tovább! :)

Meg is köszönték, vannak kivételek!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#18334) @rglaaf válasza Viper26 (#18332) üzenetére


@rglaaf
veterán

reportba attól loss-ba megkapja szóval semmi értelme kilépni

PSN:BiZzare_0 ️

(#18335) Kucsek


Kucsek
aktív tag

Nem tudom milyen javítás érkezett, de szart sem ér.
Vagy nem ima jön Patch.Server Disconnect még mindig , hang még mindig egy fos a gátnál.

Neked Kell Lenned A Legeslegjobbnak, Mert Ha Szar Vagy Akkor Lenyomnak!!!!

(#18336) S1M0N válasza @rglaaf (#18334) üzenetére


S1M0N
senior tag

---

[ Szerkesztve ]

(#18337) deadwing válasza Viper26 (#18297) üzenetére


deadwing
addikt

A te tapasztalatod alapján én miért gondoljam újra? Én nem tapasztalom ezt, nehezen halnak az emberek az igaz, de tudom magamról hogy nem lövök túl jól, én ennek tudom be, nem a netkódnak :) Persze ettől függetlenül lehet van valami abban amit mondasz, de még egyértelmű bizonyítékot nem láttam, ami ezt alátámasztaná. YT tele van ilyen videókkal, de a ping értéket sehol sem látni, épp ezért ezeket nem tekintem bizonyítéknak :)

60Hz = lakossági frissítés :) Jabarkas!

(#18338) zack válasza deadwing (#18337) üzenetére


zack
nagyúr

Nálam is ez van, nem csak Viper-nél, ping-től függetlenül. :U Van ahol működik, minden, és élvezetes, de van ahol játszhatatlan, és nem adja be. Voltam olyan körön gyenge csapatban, hogy brutál xar lett a stat, de jót játszottam. Aztán azok már idegesítőbbek, amikor jól menne, hátulról megy a felsőtest sorozat 10-20m-ről, majd megfordul, és 1 lövésből leszed. Sajnos a normális körök vannak kisebbségben, és ez utóbbi a gyakoribb. Nem érdekel a stat, ha úgy lesz vége hogy jó játék volt. De az idegesít, ha a hibámon és a tudásomon kívül leszek elszámolva kör végén.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#18339) scope2007


scope2007
addikt

Tegnap este mikor hazaértem munkából (23 óra után) , akkor igen csak szépen futott a játék, ki se fagyott, hang se ment el
Ma délelőtt 10perceként kb bf4 crash...

Tényleg függhet attól, hogy mennyi online player van
Fogadni merek ma éjjel megint jó/jobb lesz.

A másik:
Én is hülyét kapok, mikor egy târat kilovok a gyerekbe, ő megfordul és lelő pl pisztollyal 3 lövéssel...

Wtf shit!!!!!

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#18340) Erdei88 válasza scope2007 (#18339) üzenetére


Erdei88
veterán

Mert körbelövöd :D

Netcode-dal semmi baj nincsen, kivétel amikor meg se látom és már halott vagyok :W

(#18341) faranus


faranus
aktív tag

olyankor mi a teendő amikor végigtolok egy 40 perces pályát kapok egy csomó kitüntetést meg pörök a 200% xp boostom azát kifagy a játék a vége előtt 3 percel és nem menti el a pontokat?

tisztelettel faranus :R

(#18342) zzola válasza faranus (#18341) üzenetére


zzola
félisten

Nyelsz egyet és ennyi...

(#18343) Mr.White válasza Erdei88 (#18340) üzenetére


Mr.White
senior tag

és ennek mi köze a netkódhoz?

amúgy attól még hogy nem találkoztak sokan ezzel, még nem azt jelenti hogy nem létezik és minden faszányos.
mindig nézem szerverkeresésnél hogy mekkora a ping, és ennek ellenére nem egyszer futottam bele ebbe a hibába.

(#18344) Erdei88 válasza Mr.White (#18343) üzenetére


Erdei88
veterán

Ez?
6. videó

[ Szerkesztve ]

(#18345) faranus válasza zzola (#18342) üzenetére


faranus
aktív tag

sajnálattal hallom pedig egy csomó király dolog unlockolodott

tisztelettel faranus :R

(#18346) bul07


bul07
nagyúr

Talált már valaki valami megoldást a fagyásokra , mert kezd megőríteni hogy 10-20 percenként kifagy a játék

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#18347) DjDanee87 válasza Erdei88 (#18344) üzenetére


DjDanee87
addikt

És aki ilyeneket tapasztal az levette az erre vonatkozó slidert a beállításokban? (most azért nem kapcsolom be a játékot, hogy megnézzem hogy is hívják)

(#18348) Neoteric


Neoteric
addikt

bf4 netcode

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#18349) Erdei88 válasza DjDanee87 (#18347) üzenetére


Erdei88
veterán

Én nem kapcsoltam ki semmit. Milyen beállítások?

(#18350) q13579


q13579
senior tag

Van egyébként valami PH-s közösség, akik rendszeresen együtt játszanának? Lehet hozzájuk csapódni?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.