Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59001) Snip3r_HUN válasza STC Speed (#59000) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Ugyan már, jön a Hardline, meg a Battlefront, inkább ne csináljanak semmi mást, akkor nem tudják elb@szni...

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#59002) Bjørgersson válasza STC Speed (#59000) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Főleg, hogy emlékeim szerint egyesek már a Battlefield 3-ban is véltek utalásokat felfedezni. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#59003) Nemt0m12


Nemt0m12
tag

Valaki esetleg arra, hogy miért fagy ki random a game? :F

(#59004) =HG= válasza Nemt0m12 (#59003) üzenetére


=HG=
addikt

Ha nem túl sűrűn fagysz, akkor természetes állapot.

(#59005) @rglaaf


@rglaaf
veterán

ma kezembe akad egy SR2 nagyon butál:D

PSN:BiZzare_0 ️

(#59006) Találtgyerek


Találtgyerek
addikt

Sziasztok!
Valaki megtudná mondani,hogy mennyit számít a Hyper-Threading a játékban?Most egy Pentium G2120-al megy a játék 50-60 fps-el low grafikán.Egy HD7850-es ATI kártya mellett.Cpu limitem van.Egy i3 2120 javítana valamit a helyzeten?Ugye a különbség 200Mhz és a Hyper-Threading.

06-3o/9759I39

(#59007) regener válasza Találtgyerek (#59006) üzenetére


regener
veterán

Szerintem inkább egy használt i5-re gyűjts (/ válts), többet fog érni mint a HT főleg hogy multiban eléggé kell a proci erő. Egy i5 2300 pl. simán elég és a kártya is szárnyakat fog kapni, akkor meg videókártya limites leszel :D ;]

(#59008) Bjørgersson válasza Találtgyerek (#59006) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Akkor ezek szerint egy Q9650 és egy i5-2300 között is csak 200 MHz különbség van? A Q9650 javára?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#59009) zzola válasza regener (#59007) üzenetére


zzola
félisten

Kivéve, ha egy i7-et vásárol... :DDD

(#59010) Nemt0m12 válasza =HG= (#59004) üzenetére


Nemt0m12
tag

Olyan 4-5 menetenként random beáll de csak a game.. persze belehet zárni

(#59011) Találtgyerek válasza Bjørgersson (#59008) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Végül is én egy 775-ös és egy 1155-ös procit hasonlítottam össze nem?Két 1155-ös proci!
i3 g2120
A számomra kérdéses ügyben miben különbözik szerinted a órajelen és a Hyper-threading-en kívül?
Igen a gyártás technológia meg 1-2 extra.Biztos sok fps-t jelent a játékban.
Kiemelem neked a kérdést,mert arra sajnos nem válaszoltál,inkább kötekedésbe kezdtél.
Valaki megtudná mondani,hogy mennyit számít a Hyper-Threading a játékban?

Regener: Köszönöm a válaszodat.Ez egy átmenti gép,itt vannak az új gép alkatrészeinek nagy része a polcomon.Nem akarok nagyon foglalkozni vele 1-2 hónapon belül úgyis összerakom az újat.Ez a proci csere filléres dolog lenne.Azért kérdeztem,hogy javulhat-e a Hyper-Threading-tól.Hátha erre a kis időre élvezhetőbbé tenné a játékot.

[ Szerkesztve ]

06-3o/9759I39

(#59012) regener válasza Találtgyerek (#59011) üzenetére


regener
veterán

BIztosan javulna, de ha itt az új gép a látóhatáron belül akkor én meg nem költenék erre, hanem arra mégtöbbet :D

(#59013) Találtgyerek válasza regener (#59012) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Hát még kb 2 hónap mire mindenre meglesz a pénzem.És néha eléggé idegesít amikor leesik az fps harc közben.4-5000 Ft-ot megérne nekem a nyugalmam,ha a csere segítene ezen.

[ Szerkesztve ]

06-3o/9759I39

(#59014) kisza25 válasza Találtgyerek (#59013) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

én toltam i3-mal (most noti i5-el, de az is ua, mint i3) egész játszható, de a 64fő mappokon azért vannak gondok

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#59015) silver87 válasza regener (#58999) üzenetére


silver87
tag

A többi videó rövidebb és sűrűbb esetleg nézdd meg azokat is. Átlaghelyzeteket akarok bemutatni, nem szuperképességű levegőből rpg-zem ki az ejtőernyőst jeleneteket.

(#58998) huby80
Ha valami nem jó akkor mondd el miért? :)

(#58997) Illusion1010
Pont ez volt a cél, hogy átlag játékot mutassak be. Ez amolyan kedvcsináló. A gyenge zene azért szerintem túlzás, de ha egy zenét mutatsz ami jobban illene hozzá akkor megfontolom a következőben.

(#58996) =HG=
Nem. Túlságosan élvezem. :)

(#58995) Zolar
Nem bizony, de először kérek véleményt, hogy jobb legyen az következő.

(#59016) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Undorító, fostos, gané, fosszarhugy, segghugyozás DMR-ek.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#59017) yodamester10 válasza silver87 (#59015) üzenetére


yodamester10
őstag

HG azért írta amit írt, mert ki a szart érdekel 1 évvel a megjelenés után videó game play erről a foshalmazról :F

(#59018) afrojack1 válasza yodamester10 (#59017) üzenetére


afrojack1
senior tag

Engem! :DDD

SC: Herczku_Death

(#59019) marilllyo válasza Bjørgersson (#59016) üzenetére


marilllyo
veterán

+1

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#59020) silver87 válasza yodamester10 (#59017) üzenetére


silver87
tag

Én se tartom sokra a játékot, de valamiért még mindig ez köt le a legjobban.
Hidd el ha bármilyen más játék kijön hasonló grafikával, erősebb és nem scriptelt rombolhatósággal ahol megválogathatom, hogy taktikai játékstílusban vagy agyatlan lövöldében akarom tolni akkor azzal fogok játszani :)

(#59021) Butcher-HUN


Butcher-HUN
senior tag

Megvettem a BF3 Premiumot. Nem akarok unnepronto lenni, de multiban sehol nincs a BF4. Nem gondoltam volna ekkora kulonbseg lesz Frostbite 3 ide vagy oda.

✔<<<My Gaming PC>>>: http://butcherproductions.webs.com/my-gaming-pc ✔ <<<My Gameplay Channel>>>: https://www.youtube.com/user/szakozs✔

(#59022) Olympos válasza Találtgyerek (#59011) üzenetére


Olympos
aktív tag

A Hyper-Threading a BF4 játékban semmit, azaz az égvilágon SEMMIT nem számít.

i5 2320-ról váltottam i7-4790K-ra, R9 280X kártya megmaradt.
(i3-nál és i7-nél van HT támogatás.)

FPS javulás: nulla.
Játékélmény javulás: nulla.
Egyetlenegy egy jót tudok elmondani, aminek sincs semmi értelme: 80-85% CPU helyett már csak 40-50%-ot eszik a játék a háttérben FullHD Ultra beállításban növelt FOV mellett.

[ Szerkesztve ]

(#59023) zzola válasza Olympos (#59022) üzenetére


zzola
félisten

Pedig sokak lag problémáját oldotta meg R290X-nél a HT...

(#59024) Olympos válasza zzola (#59023) üzenetére


Olympos
aktív tag

Hallottam a mikrolagról...
Lehet, hogy egy játék update is megoldotta volna, vagy lehet, hogy már meg is oldotta...

[ Szerkesztve ]

(#59025) Olympos válasza Találtgyerek (#59006) üzenetére


Olympos
aktív tag

Emeld a grafikát addig, amíg nem CPU , hanem GPU limited limited lesz; aztán gondolkodj el, hogy GPU-t vagy CPU-t akarsz e venni....

(#59026) zzola válasza Olympos (#59024) üzenetére


zzola
félisten

Lehetséges, de ennél a játéknál bármi előfordulhat...elég ratyi módon van megírva, mint tudjuk...

(#59027) Olympos válasza zzola (#59026) üzenetére


Olympos
aktív tag

igen, sajnos így van.

a nagy őszi "Fall Patch" megint visszahozott egy régi bugot:
- ha újraélesztenek, akkor az első pár másodpercben csapattársaidat is ellenségnek látod, mert nincs felette baráti jelzés.
Gondolom emlékeztek arra, amikor random nem jelezte ki a BF4 kezdetek kezdetén, hogy ki az ellenség.
Nagyon "imádtuk" HC módban, na ezt most újra megkaptuk, mint javított verziót.
...de legalább lehet állítani a HUD színét és eggyel kevesebb RGO gránátom van....ez tényleg fontos volt.

Mindegy, már nem érdekel...beletörődtem.

[ Szerkesztve ]

(#59028) zzola válasza Olympos (#59027) üzenetére


zzola
félisten

A 0%-os kill is visszajött...

(#59029) zzola


zzola
félisten

Fa*a a specactor mód, az általam csalónak hitt embereket le lehet figyelni....úgy néz ki nagyon sokszor tévedek... :U

(#59030) zack válasza zzola (#59029) üzenetére


zack
nagyúr

Ja hogy te a macrozást is látod? :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#59031) zzola válasza zack (#59030) üzenetére


zzola
félisten

Hát így is nehéz megítélni. Éjjel lefigyeltem egy palit, nekem úgy tűnt, hogy nála is van recoil, de mint írtam, nehéz megítélni....

(#59032) marilllyo válasza zzola (#59029) üzenetére


marilllyo
veterán

Ezért kerülöm a no-spectator szervereket.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#59033) kisza25 válasza Olympos (#59022) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

pedig számít, én is próbáltam a játékot pentium, i3, i5, i7-el és minden esetben hozott a HT-nálam,
alapon a játéknak kell a 4 szál, tehát rossz az i5-vs i7 összehasonlítás, a pentium 2szál az i3 meg 4, csak a dx11-nek kell 2 szál ez a probléma, mert mellette még ki kell szolgálni a háttérben futó programokat is

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#59034) zack válasza zzola (#59031) üzenetére


zack
nagyúr

Ennyi. És itt most nem azokról van szó, aki noob, és jól akar játszani. Hanem azokról, akik eleve elértek egy szintet, és nem játszanak rosszul. Csak a no recoil-lal akkor előnyük lesz hozzád, meg hozzám képest, és kiszűrhetetlen. Mert ahhoz, hogy tudd, ott kellene állni mellette. Tehát egy jó játékost még jobbá tesz, és pont ezért szinte észrevehetetlen. Az AIMbot, wallhack-et csak a noobok használják.

És hogy ki a pro és ki nem? Egy Epsilon-os lebukott állítólag. [link]

Mondjuk a tárazást pont kiszúrod spectator-ba, de a no recoil-t, super accuracy-t nem.

Egyszer mentünk egy nemzetközi kupában egy svéd klán ellen (Homefront)...A legjobb stat a 6 fős klánunkból 0.6 volt. Az enyém 0.2-0.3. Úgy lőttek, hogy azt fel kellett volna venni. Alig láttam az embert, de meg se tudtuk őket közelíteni, mert lőtávolon kívülről jöttek a fejesek mindenkinek. Biztos nem AIMbot volt, mert azzal könnyű dőlni egy nemzetközi porondon.
Kicsit olyan ez a macro mint a dopping...Cheat-nek minősül, de nem kellően szankcionálják, holott a korrekt és ügyesebb játékosok érvényesülését gátolják. Ezért is számomra kezd halott lenni a multiplayer-es játék.
Ahol nincs, ott kaki a multiplayer, ami meg népszerű (COD,BF), ott meg szinte mindenki tolja a macro-t.

Meg lehet kövezni, de lehet én is kipróbálom, mit ad nekem ilyen tudás mellett. Csak hogy legyen róla fogalmam. Úgy gondolom, már a "no recoil" is akkora segítség, hogy 4-5 k/d-ket fogok lőni. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#59035) Találtgyerek válasza kisza25 (#59033) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Na ez egész biztatóan hangzik.Akkor befektetek egy i3-ba.

06-3o/9759I39

(#59036) zack válasza zack (#59034) üzenetére


zack
nagyúr

Itt egy tök jó véleményezés:

"Na igen, olyan szintre be lehet már állítani a cheateket is, hogy soha nem veszed észre. Csak az idióták állítják aktivba az aimot. Az túl feltűnő. Elég egy norecoil/nospread, 2d radar, meg pár egyéb segédeszköz, aztán mehet a proskodás. A többség egyébként beéri a makrókkal is, az is elég nagy segítség, és esély sincs a lebukásra. Személyes véleményem szerint, ameddig ezzel a makrózás dologgal nem kezdenek valamit, az esport, mint olyan egy vicc kategória."

Ha pedig valaki felteszi a kérdést, ha egy Epsilonosnak lehet, neki miért nem, hát...Erre nem igazán lehet mit mondani. Ha az ESL-ben elfogadott, nem szankcionált, akkor public szerveren miért ne lehetne használni?
Ezeknek a majmoknak kellene példát mutatni, pláne az ESL-ben, ehhez képest azt az igét hirdetik, makrózz, mert egyébként senki és semmi nem vagy.

Az AEK971-et makrózom én is aztán jövök a tapasztalataimmal.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#59037) kisza25 válasza zack (#59036) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

az ilyen makrohuszárokat szoktam pofán lőni rpg- vel, azt makrózhat nekem, vagy tank/lav-al:D
aztán még nooboznak nekem, pedig ez benne van a játékban (valós háborúban is lőnek emberekre rpg-vel)
például lockeren/metron, az áttöréshez az egyik legjobb dolog, de általában tiltva van

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#59038) Olympos válasza kisza25 (#59033) üzenetére


Olympos
aktív tag

i7 4790K procim van, így 4mag és HT adott.
Kipróbáltam egy tesztet, az FPS helyek ugyanarról a pontról származnak.
Eredmény: 2 mag HT nélkül magas CPU teljesítménnyel már elég a BF4-nek.

1. BIOS-ban kikapcsoltam 2 magot és a HT-t.
a. Levettem a CPU teljesítményt 4400MHz-ről 3000Mhz-re.
- FPS 50-70 között mozgott, érezhető mikrolag volt, ha mozgattam az egeret, mintha 20-30 FPS-em lenne.
Ekkor a CPU 50%-on volt. (Furcsa...) Játék élvezhetetlen a viszonylag magasabb FPS ellenére is.
b. Visszaemeltem a CPU teljesítményét 4400MHz-re.
- Eltűnt a mikrolag, FPS stabilan 80-90 között volt, CPU terhelés emelkedett 80-90 köré.

2. BIOS-ban bekapcsoltam mind a 4 magot, de a HT kikapcsolva maradt.
a. Levettem megint a teljesítményt 3000MHz-re.
- FPS stabilan 97 körül mozgott, semmi mikorlag. CPU terhelés 75-80%-on volt.
b. Felemeltem az órajelet 4400MHz-re.
- Ekkora az FPS 97-ről 100MHz-re "ugrott", proci teljesítmény leesett 50% körülire. (Csak 3 FPS-t nyertem +1300MHz-el.)
Játékélmény ugyanaz maradt: eddig sem volt már mikorlag, most sem.

3. BIOS-ban bekapcsoltam a HT-t is.
a. Levettem megint a teljesítményt 3000MHz-re.
FPS: 100 stabilan, CPU 50% körül.
b. Visszaemeltem 4400Mhz-re.
FPS: 100 stabilan, CPU 50% körül.

Azt szűrtem le ebből, hogy 2 maggal, HT nélkül nagy CPU frekvencián már nincs gond a játékkal, ugyanis mikrolagg nélkül, viszonylag magas FPS-el tudtam játszani.
Aki viszont haladni akar a korral, de nincs pénze i7-re, akkor annak azt tudom mondani, hogy 4 maggal, HT nélkül (i5) már ugyanazt az adatokat és élményt tapasztaltam BF4 esetén, mint 4 maggal, HT-val (i7), frekvenciától függetlenül.

Ez egy elég amatőr teszt volt, de legalább vmi tesztféle, így a profiktól bocsánatot kérek.

[ Szerkesztve ]

(#59039) Olympos válasza zack (#59036) üzenetére


Olympos
aktív tag

Tudtommal ESL-ben fel kell venni a játékot videóra. Ha csak egyvalaki nem teszi meg a csapatból, akkor a csapat a teljes meccset bukta.
Másik ellenérv, hogy a 2d radar Punkbuster által lebuktatható, ugyanis tudsz képernyőképet kérni a játékos gépéről PB parancs által és nem muszáj, hogy csak a középtájék látszódjon, így kiszűrhető a képernyőn megjelenő WH, radar vagy egyéb Cheat program beépített menüje. (Persze ezt akkor kell elkapni, amikor épp aktív.)

Sajnos no-recoil ellen tényleg nincs orvosság.

[ Szerkesztve ]

(#59040) tom_tol


tom_tol
addikt

Nv karisok!
A 344.48 driverrel minden rendben van ? Már többször lefagytam, elvileg ok nélkül és keresném a hiba okát.

(#59041) kisza25 válasza Olympos (#59038) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Melyik pálya? milyen felbontás? hány fős pálya?
én ugyanezt eljátszottam anno i7-2600K-val, meg i5-3470-el (meg játszottam i3-3250-el), 2maggal 4,4Ghz-en 64főnél full HD low/medium játszhatatlan volt, ha nem mozdultam volt FPS rendesen, de mikor belementem a sűrűjébe olyan FPS dropokat produkált, hogy ihaj.
i5-3470-el is rápróbáltam mikor kidobták a jubileumi pentiumot, igaz csak 3,8Ghz-re tudtam húzni, mert non K, de ugyanaz volt, jármű nézetváltásnál beakadások komolyabb harcokban beakadások,
teljesen sima/akadásmentes játékhoz az i5-3470 már jó választás (használtan 33-35eFt) az i7-nél a minimum FPS-ek mentek feljebb és stabilabban hozta az átlagot, i3-al azért meg-meg akadt néha.

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#59042) zack válasza Olympos (#59039) üzenetére


zack
nagyúr

Ha Epsilon szinten meg tudják, és meg merik csinálni, akkor az egész morál, és védelem meg van b@szva. :(
Igen. Nekünk is fel kellett venni a ligában, és volt közvetítés is aki mindig MAV-val közvetített.
De mondom, kipróbálom. Megnézem mennyit ad. Találtam egyet...Atyaég. :((( Az eddig "jet pro"-nak kikiáltott huszárok pedig..

Jet Macros Pack
+ Jet Loop Turn macro.
+ Jet Brake, and Turn macro.
+ Jet Atack Easy dogfight attack enemy jet macro.
+ Jet 360 On its own axis 360° turn macro.

Szerintem ezért érzem azt amit. Azt írják többen használják multi közben a macro-t mint akik nem. Csak ugye itt jön képbe, hogy aki béna, az a 0.5 helyett lő majd 1.00 k/d-t TDM-en, ami abszolút nem feltűnő. Viszont ha 32-es szerón az enemy 16 játékosából csak 8 makrózik akiből 4 ügyesebb, az a mi eredményeinken is meg fog látszani. Mert a reflex ide már kevés.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#59043) yodamester10 válasza zack (#59042) üzenetére


yodamester10
őstag

És amikor szóváteszed,hogy "szerintem te csalsz"akkor jó magyar szokáshoz híven jön a válasz,hogy "ne sírjál inkább játssz"Ez egyes magyar szervereken ki is volt írva amit most nem neveznék meg.Fiatalabb koromban :B jártam még hálópartikra,és ott is volt olyan aki be próbálkozott,de hamar lebukott szépen összepakol-tatuk a és el lett zavarva haza,és örüljön,hogy verés nélkül megúszta ;)

(#59044) zack válasza yodamester10 (#59043) üzenetére


zack
nagyúr

Na igen. LAN partin ha senki sem makrózik, ott könnyű megdőlni. Ne is mondd...A sok "dont crying noob"-tól már a f@szom tele. :(((

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#59045) Olympos válasza kisza25 (#59041) üzenetére


Olympos
aktív tag

FullHD, Ultra (MSAA=off) beállításon teszteltem.
A szerver üres volt, de éppen azért választottam üres szervert, hogy ugyanazt a "tesztkörnyezetet kapjam".

Továbbra is fenntartom azt, hogy nálam 64fős teli pályákon is ugyanazt a játékélményt adta az i5-2320 procim, mint az új i7-4790K procim.
Ezt az üres pályás tesztek alátámasztják, de teli szerveren is kipróbálhatom.
(Természetesen teli szerveren kevesebb FPS-em lesz és, de akkor is ugyanazt tapasztaltam.)

[ Szerkesztve ]

(#59046) glspeter1 válasza yodamester10 (#59043) üzenetére


glspeter1
őstag

A baj ott kezdődik, hogy te "jó" szokásodhoz híven mindenkire rámondod aki az adott játékban jobb nálad.

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#59047) kisza25 válasza zack (#59042) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

akkor teljesen büszke lehetek magamra az önerőből elért és tartott 1,5 feletti K/D-re, én soha nem használnék hasonló dolgokat, mert én önerőből szeretem elérni a dolgokat különben mi értelme az egésznek :F önámítás....

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#59048) eugabesz


eugabesz
őstag

Ne már...ti most tényleg azt taglaljátok,hogy ha ESL szinten használják,akkor még elfogadható is a dolog??
Ez véleményem szerint egy aljas dolog,mind egy milyen szinten használja valaki egy online fps-ben.
Valószínű,persze,hogy ti is így gondoljátok,de akkor messzire határolódjatok el tőle,mert ettől alajasabb,unfair dolgot még nem láttam.
A BC2 óta macrozható egerem van,de meg sem fordult a fejemben,hogy használjam is...53 évesen is meg tudnám csinálni,értek annyira hozzá,de az már nem én lennék.Amit elértem,azt én értem el,nem az egerem segédprogramja.Ha kevés,kevés,de akkor se mondja senki rám,hogy rohadt csaló.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#59049) Olympos


Olympos
aktív tag

Mindig lesz csaló, csak valójában sokkal kevesebb, mint amit az egó megenged magának.

@eugabesz:
Szerintem senki nem azt taglalja, hogy ha az ESL-nek szabad, akkor másnak is szabad.
Pont azt írják, hogy nekik kellene példát mutatni a többieknek.

[ Szerkesztve ]

(#59050) yodamester10 válasza glspeter1 (#59046) üzenetére


yodamester10
őstag

Szerintem te maradj csendben ichigo ;) TE jó szokásodhoz híven NEM csalsz pedig MINDEN pályán legyen az járműves, vagy sima gyalog első vagy 2-es k/d felett 50-60 gyilokkal.Szépen maradj csendben és olvasgasd a topikot ;) természetesen mindig van egy jobb a másiktól,de TE kirívó eset vagy.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.