Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17851) blaca83


blaca83
őstag

Tudja valaki, hogy mit kell beírni a játékon belül, hogy mutassa magától az FPS-t?
(a konzolablak aktiválása után kell valamit beírni)

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#17852) SkyS1gn válasza Olympos (#17849) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Balancenak hívják nem harcászatnak!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#17853) lofagi válasza blaca83 (#17851) üzenetére


lofagi
addikt

perfoverlay.drawfps 1

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#17854) Frozzy válasza r-chee (#17842) üzenetére


Frozzy
őstag

már látom magam előtt.. jön a patch.. letöltök kb 2gb-ot.. és ugyan úgy nem megy a játék :C ;] :DDD

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#17855) Gippo válasza blaca83 (#17851) üzenetére


Gippo
senior tag

PM-re visszaírni? :DDD

(#17856) lofagi


lofagi
addikt

Ehhez a javítóshoz nekem is van egy szuper történetem, amitől már a xanax gondolata is felmerül, jó persze nem, csak na. Szóval, Paracel, attackboatban ülök és megyek az ellen boatja felé, hogy kisebb felületen tudjon rám lőni, két gunner tolja hátulról ezerrel, persze, hogy nem a squadomból valók. Szóval odaérek a másik mellé, TV kilő, hit, kiugrom a boatból, elkezdem hegeszteni az ellenfél hajóját, az felrobban, elkezdem javítani a miénket, feljavítom és mielőtt még bárhova is beülhetnék, az már fel sem merült bennem, hogy sikerül visszaülnöm a kapitányi székbe, de még, hogy meg se várják,hogy beüljek... a víz közepén lebegtem tovább. Csapatjáték az van...

(#17854) frozzyZTE: azaz, tuti így lesz :D ezért kiadnak egy másikat is rövid időn belül, ami a foltnak a foltozásának a foltozása lesz :D

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#17857) Frozzy válasza lofagi (#17856) üzenetére


Frozzy
őstag

és még az se fog menni :Y :W

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#17858) dejaris válasza bul07 (#17836) üzenetére


dejaris
addikt

Elmodanad, hogy melyik az a valrol indithato raketa, ami leamortizal egy abrahams-t a valosagban? :U

(#17859) blaca83 válasza lofagi (#17853) üzenetére


blaca83
őstag

Köszi! ;)

Az AB monitoroz már 64bit-en egyébként? :F

(#17855) Gippo :
Bocsi, elfelejtettelek. :B :P

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#17860) ForRedGlory válasza Plezs21 (#17847) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ha van lehetőséged, akkor logikailag is értelmezd, amit utoljára írtam.

(#17861) general válasza breakout123 (#17843) üzenetére


general
addikt

nyomom én, de nem történik semmi!
viszont ha van előttem ellen, és gyorsba nyomok egy Q-t és bal egérgombot, akkor kiadja a támadás parancsot és be is jelőli őt/őket!

(#17862) kisza25 válasza ScomComputer (#17841) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

active protectionra gondoltam amíg megy nem talál el minden rakéta csak amivel rendessen megcéloznak pl rpg

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#17863) bul07 válasza dejaris (#17858) üzenetére


bul07
nagyúr

RPG is kiüti ha szerencsés a találat, de a lánctalpját biztos hogy le tudja szedni , utána max futva mennek tovább a katonák

És még akkor ott a FGM–148 Javelin [link]

Vagy a MILAN is

És még kitudja hány fajta rakéta van még, Kínaiaknak is biztos van

De miért kérdezed ezeket, valóságot nem lehet lemásolni egy játékhoz , mert a páncélos járművekkel nem sokra mennének , ha rálátása lenne a gyalogos katonának 2Km-ről bemérné a tankot Javelinnel és vége is a tanknak

Na de mindegy nekem az állandó hibák zavarnak a leggjobban, nem a fegyverek sebzésse

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#17864) blaca83


blaca83
őstag

Találtam egy jó dolgot:

http://data.hu/get/7096505/user.rar

-Aki ki akarja íratni az FPS-t az tömörítse ki és másolja be a játék főkönyvtárába.
-A játék indítása után folyamatosan írja a jobb sarokban az aktuális FPS-értéket. :C

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#17865) ingalls


ingalls
senior tag

Biztos volt már, de lehet tudni, mikorra válik újra megkerülhetővé ez a buta origin?

(#17866) Hooper válasza Hooper (#17593) üzenetére


Hooper
őstag

eddig megérte megvenni..most raktam fel, már vagy az ötödik connect dob le. van minden az alsó pirso sávban... login fail, no connect with ea, error, disconnect... legalább változatos indokok vannak :W
GG

(#17867) Winne


Winne
nagyúr

BF4-ről kicsit bővebb tapasztalati észrevételem is van: ez egy hígfos! :DDD

A BF a járművezésre van építve, ami itt full megfordult. A járművekkel lassan menekülni kell, ha meglátsz pár gyalogot. A heliben gunnerként a 90 lövegből 70-et belősz egy szállító helibe és még nem robban fel, te meg lesel és legózol, mert nem tudsz rá lőni. Ugyanez attack ellen csak a szenvedés megy, a két fél sokszor csak lesi egymást ammo nélkül. Vicc az egész. A sok kifagyásról és szerver leállásról, timeoutról, EA onlineról ne is beszéljünk.

Nem vártam sokat, mert a beta sem tetszett, de még ezt is sikerült alulmúlni. :)

Köszönöm a figyelmet! :R

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#17868) eugabesz válasza Winne (#17867) üzenetére


eugabesz
őstag

Miért,gondolod figyelt valaki is... :P ;) Mi is olyanok vagyunk mint az EA/DICE párocska...a bevételi ablakocskát figyeljük csak...a többi le van f...sva.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#17869) xavix13 válasza Winne (#17867) üzenetére


xavix13
senior tag

Jó ez! Csak meg kell szokni! :DDD

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#17870) zso73 válasza blaca83 (#17864) üzenetére


zso73
veterán

A konzolos megoldás is tökéletes. "0" , és perfoverlay.drawfps 1 , és egy kb enter. Folyamatosan írja....
Esetleg Fraps. Ott meg a sarok is választható,hogy hova írja.....

Amúgy a játék egy tejszínhabos, híg fos ! Minden pályán befagy,kidob....Gyári dobozos, és prémium.....Mindez 24k-ért 14+ 10 PRÉMIUM.

[ Szerkesztve ]

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#17871) ZeroX92P válasza xavix13 (#17869) üzenetére


ZeroX92P
tag

úgyúgy:D

(#17872) Edem05 válasza xavix13 (#17869) üzenetére


Edem05
őstag

+1 :DDD

(#17873) ingalls


ingalls
senior tag

Statokat azokat nem nagyon ment a játék még mindig? Már az 5. köröm és még mindig csak 1 kill:D

(#17874) dejaris válasza bul07 (#17863) üzenetére


dejaris
addikt

Na miutan befejezted az almodozast, jojjenek a tenyek: eddig meg egyet sem lottek ki valrol indithatoval. Ezek falkaban, gyalogsagi tamogatassal szinte elpusztithatatlanok. Egyedul felulrol veszelyesek ra, de alapveto taktika, hogy addig nincs szarazfoldi offenziva mig nem uraljak a legteret.

(#17875) pohár válasza dejaris (#17874) üzenetére


pohár
félisten

elvileg a Javelin szétkapja a tankot, mert ugye felülről repül rá, plusz vállról is indítod :))

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#17876) nanorambo válasza Winne (#17867) üzenetére


nanorambo
őstag

Bár nem játszottam sokat a játékkal (mert nem engedi :D ), de azt én is észrevettem, hogy ha két attack heli egymást lövi igazából nem történik semmi. Kilövik az összes töltényt egymásra minden fegyverzetből és még egyik sem zuhan le, egymással szemben malmoznak. Enyhén röhejes. :DDD

(#17877) dejaris válasza pohár (#17875) üzenetére


dejaris
addikt

Elvileg.
Valosagban reactive lelovi magarol, fustel meg zavarhato. Es mivel a javelin is amerikai, igy agyon nehez lopni ilyet.

(#17878) bul07 válasza dejaris (#17874) üzenetére


bul07
nagyúr

Na na te nem azt kérdezted hogy mivel lőttek ki valóságban Abrams tankkot, hanem hogy mivel lőhetnék ki

( #17877 ) dejaris

Olvasd el a linket a Javelinről
Idézem:
A robbanófej tandem elrendezésű,
elől található egy kisebb harci rész - ami
becsapódáskor működésbe lépteti a harckocsi
reaktív páncélzatát - így a mögötte található
fő töltet már közvetlenül a harckocsi
páncélzatán robban.

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#17879) dejaris válasza bul07 (#17878) üzenetére


dejaris
addikt

De a mult bizonyitja, hogy sehogy. Igy ertelmet veszti a felvetesed, hogy a valosaghoz kozelebb all a bf4 gyengebb a tankja a bf3 erosebbjevel szemben.

(#17880) Winne válasza xavix13 (#17869) üzenetére


Winne
nagyúr

Ebből a vége még igaz is, mmint az a rész, hogy meg kell szokni.. :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#17881) blaca83 válasza Winne (#17867) üzenetére


blaca83
őstag

Mivel Én is sokat ültem heliben gunner-ként sajnos osztanom kell a véleményedet. :((( Rettentően le van gyengítve a támadóheli, a BF3-hoz képest. :W

(#17870) zso73
Ha letöltitek azt az 1db file-t amit linkeltem, akkor nem kell írogatni, mert a játék indítása után már folyamatosan és automatikusan ír mindent a jobb felső sarokban. :K
[link]

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#17882) devilinsid3 válasza LamaCube (#17828) üzenetére


devilinsid3
addikt

szerintem a fordulásra értettük mindannyian a "lomhább" tankokat :B

(#17836) bul07 ameddig egy emberbe 2 rpg kell, hogy meghaljon addig a tankba ne 2-3 kelljen már..
valóságban is van a tankon rakéta elhárító egyébként így nem 1 kell neki :B

(#17844) Plezs21 a leírtak alapján te igen komoly játékos lehetsz, mindent tudsz, mindent megoldasz, király vagy :C

#17849) Olympos a szakács és a kaja, tudod.. vagy akkor sem olvastál topikot?

#17860) ForRedGlory sajnos híján van, és az, hogy az időnek vagy a logikai értelmezésnek, azt ki-ki döntse el maga :D

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#17883) devilinsid3


devilinsid3
addikt

a megszokásról illetve a "majd megszokodról"
képzeljük azt, hogy akkor ezentúl csak szar kaját kapunk, az elején lehet nem fog tetszeni, sőt valaki akár 1-2 napig nem is eszik belőle, de majd megszokja mindenki!

"- Anya, anya mi lesz ma az ebéd?
- Szar rizzsel.
- Jaaaaaj, neeee, már megint rizzsel?"

(#17878) bul07, #17875) pohár : ha jól tudom egy Javelin nem teljesen minősül vállról indítható rakétának, mert a kezeléséhez 3?! ember szükséges.. ráadásul azt messziről is lőheted és nem 10 méterről lövöldözgetik az emberek a járművekre :D

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#17884) Gippo


Gippo
senior tag

Amiről beszéltek, lehetséges, hogy később balancolni fogják majd? A heli vs heli néha engem is idegesít, cserébe az attack jet 2 másodperc alatt szétkap :DDD

(#17885) Laraxior válasza Gippo (#17884) üzenetére


Laraxior
titán

Főleg a stealth jet a 30mm-es gepagyuval :))

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#17886) kisza25 válasza Winne (#17867) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

szerintem meg jobb lett, mert kiegyenlítettebb a játék, BF3ban volt egy pro jet, vagy heli már a bázisról nem tudtam kijönni tankkal, pedig azért nem vagyok akkora balfék, itt ha jó vagy tankkal, vagy lav-al, vagy helivel, jet-el, infinatryval... ugyanúgy lehet érvényesülni, de ilyen 100-0 statok- nem olyan egyszerűek, azért már 18-0-át sikerült csinálnom, LAV-al 64-es szerón, pedig rengeteg volt az mbt gyalog és még csak javítani sem szálltam ki, mert éppen supportot húztam :P
abban igazatok van, hogy gyengébbek a helik, és tényleg az aktív raksi egy vicc, meg az mbt law, de valamit ki kellett találniuk, hogy a COD-ból átjött gyerekeknek is legyen sikerélménye:P

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#17887) ScomComputer


ScomComputer
veterán

Nekem....nincs semmi bajom a játékkal,ezt a fagyásokra,meg egyébre értem,jól fut!
Ezek szerint rám talált a szerencse.... :K
:C :DDD

(#17888) devilinsid3 válasza kisza25 (#17886) üzenetére


devilinsid3
addikt

a 2ben még erősebb volt minden és mégis mindenki játszott, ha megláttak egy járművet nem a röhögőgörcs, hanem a félelem kapta el őket :)
itt már minden túl van balanszolva aztán már átesünk a ló túloldalára.. szerintem már lassan hatékonyabb egy tank, mint a heli és ez szerintem ez nem jó így :( a 2 után érdekesen álltam a járművekhez, de a 4 után csak jobbnak tűnik az a 3as :D
ezzel az átcsábítással nem is lenne baj (legyen infantry téren olyan, még elviseljük szerintem a norecoilt valahogy), de ne a BF alapját azaz a járművezést butítsák már le a COD playerek miatt -.-"

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#17889) kisza25 válasza ScomComputer (#17887) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

szerverfüggő is, tegnap nekem sem volt "csak" 2fagyi tudtam is fejlődni lvl 22-ről 30-ra :K
de 2napja szinte mindig szerverhibám volt
devilinsid3: nem vagyok egy nagy helis, de én könnyebben szétszedek egy tankot 4-ben, mint 3ban, 3ban max disadledig szoktam jutni, de az is ritkán volt, itt meg első próbára, szétkaptam egyet, nekem könyebb lett az irányítása, sanghaion simán lavírozok a házakközött, bf3 helivel ez nem lenne ilyen egyszerű, heli vs heli azt tényleg elbaszták, de tank/inf ellen szerintem még erősebb is lett, a jet viszont szerintem még erősebb lett, az is 3ban max disabledre lőtt itt simán szétkap

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#17890) Gippo


Gippo
senior tag

Kinek nincs egyetlen barátja sem battlelogon?

Lehet, hogy troll... de tényleg mi van, ha pl. az ingame battlelog fagyasztja ki a játékot?

(#17891) DieHard válasza Gippo (#17890) üzenetére


DieHard
senior tag

Az meg mire? Ott a Arckönyv. Ott kell barátkozni. Meg egyéb társkeresőkön.

Törlök is mindenkit. A lényeg hogy a K/D jó legyen :C

[ Szerkesztve ]

(#17892) lotTóni válasza gali777 (#17830) üzenetére


lotTóni
tag

(#17830) gali777
(#17850) lofagi
Köszönöm a választ :R Este már nem bírtam logikusan gondolkodni és elhomályosította elmém az a kicsiny öröm,amit okozott a fent említett meglepetés :DDD

Más:
Kész haláltusa az újraélesztés.Természetesen nekem.Eddig még nem tudtam felkelni,mikor kaptam a 300V-t a két tappancsból,mert rögtön követte egy fél sorozat az ellenfél fegyveréből.De legalább a csapattársam pontjai gazdagodtak...

....two beer or not to be....

(#17893) busman


busman
addikt

Origin frissült reggel,25 megát szedett le..remélem jobb lesz..

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#17894) busman


busman
addikt

Ez egy fos,okádék...mintha mindenki sokkal jobb fegyverekkel menne.
:((( Már bánom,hogy egy fillért is kiadtam rá,vehettem volna belőle vajas kiflit.

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#17895) Svájcinéger válasza busman (#17894) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Nekem ma jött meg. Biztató kilátások.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#17896) DieHard válasza busman (#17894) üzenetére


DieHard
senior tag

Én elég régóta nem játszotttam már fps játékkal. Bf3mal toltam de kiestem formából. Most látszik is teljesitményemen. De biztatlak, mert egyre jobban lövök, fegyvereket szokni kell, és játszani jó sokat. NE add fel!

(#17897) front3r válasza busman (#17894) üzenetére


front3r
őstag

Ebben a játékban jobban oda kell figyelni, jobb, pontosabb a hitreg. Nekem már nagyon adja a játék. Ennyi. Az én fegyverem is "durva", ha fejre lövök pl., az ellenség meg sem tud mukkanni.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#17898) Gyufaaa válasza busman (#17894) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Ez nem annyira "könnyű" mint a BF3. Szerintem inkább BC2-re hajaz az egész. Nekem nagyon bejön. :)

(#17899) S1M0N válasza kisza25 (#17839) üzenetére


S1M0N
senior tag

Este kár volt lelépned, a szerver nem omlott össze, befejeztük a kört, igaz lagok voltak, de leginkább járművezés közben volt érezhető.
Nekem meg egész jó köröm volt (persze nem a hozzátok hasonló elitepro-khoz hasonlítva :DDD ), pozitív K/D mutatóval. Igaz, hogy kikaptunk 14 tickettel, de jó kör volt. :K

(#17900) kisza25 válasza S1M0N (#17899) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

nagyon lagoltam és scothelit húztam volna de úgy nem lehetett :(

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.