Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18101) ScomComputer


ScomComputer
veterán

Fasza szerók vannak ebben a szarban 2/14 nyomtuk az előbb és még a nooboknak állt feljebb mikor kértem :valaki álljon át már hozzánk ne csak ketten legyünk....a sok kis idióta kölyökkel tele a BF4.. :W

(#18102) JamesHun válasza ScomComputer (#18101) üzenetére


JamesHun
addikt

majd lekopnak :)
meg a szervereken lesz majd az automata átpakoló rendszer és nem lesz ilyen, vagy arra a szerverre nem mész fel
úgy is előbb utóbb meglesz az 5-6 favorit szervered és első körben azokra nézel rá ha játszanál nem?

SeriesX: JamesSHun

(#18103) kissadam22 válasza xavix13 (#18086) üzenetére


kissadam22
tag

Szia. Igen én vettelek fel. Miért... ???
Mert ha jó a csapattársam akkor sokat tudok töle tanulni es fejlödni...
Élvezni akarok a multinak az örömét... Meg még pár fórumtársunkat felvettem barátnak.. hátha tudok tanulni tölük is...
Volt olyan Hun csapattársam... Hiába voltam vele.. én fedeztem meg ujra élesztettem.. ha baj volt elszaladt..
Irtam is neki ez lenne a Team..
De ahogy gondolod....
Igaz még kezdö vagyok de tanulok.....
Megértésed köszi

[ Szerkesztve ]

(#18104) Terminator17


Terminator17
senior tag

hát nekem nagyon nehéz ez a bf4. elég sokat halok és általában csak az eslő 12 be vagyok benne. bf 3 ban sokkal jobban ment a kill. rohadtul sok a kocka, csapatjáték mint fogalom, nem létezik senki szótárába !!!

Terminator17 felhasználónak nagyon sok pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Asus Z170-P // I5 6600K //16 gb Curcail 2133 Mhz // 980 GTX // Chieftec modular 750 W // Samsung 2x2 TB // Noctua NH-D14 // LG IPS277 // CM 924

(#18105) PeetR válasza Xirtam (#18080) üzenetére


PeetR
aktív tag

5v5 és Domination játékmód.

(#18106) ScomComputer válasza JamesHun (#18102) üzenetére


ScomComputer
veterán

Igazad van de a "team balance On" szeró volt....
:O

No majd csak kiforrja magát a játék,előbb-utóbb!
:D

[ Szerkesztve ]

(#18107) Xirtam válasza PeetR (#18105) üzenetére


Xirtam
veterán

Köszönöm a segítséged.

(#18108) r-chee válasza Terminator17 (#18104) üzenetére


r-chee
őstag

Nézd meg ennek az úriembernek a túravezető videóit. ezekből jó hangulat közepette ki fog derülni, mit és hogyan kell tenned a cél érdekében ;).

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#18109) STC Speed


STC Speed
őstag

Valaki betudja linkelni ph ról egy srácot aki 6 ezerért árult premiumot?
szerk: tényleg volt 6 ért,és 8 volt a játék,de lehet elfogyott a srácnak...

[ Szerkesztve ]

(#18110) ЯΞD válasza STC Speed (#18109) üzenetére


ЯΞD
senior tag

6000-ért? 8500-ért linkelték ha jól emlékszem. eladó gamecardok pont ma utaltam neki én is.

[ Szerkesztve ]

(#18111) xavix13 válasza kissadam22 (#18103) üzenetére


xavix13
senior tag

Ok, Csak Bf3-ban is volt olyan, aki felvett a fórumról és sztem még csak egy szót sem beszéltünk egymással, nem hogy játszottunk volna.

Ahogy winnie is mondaná a battlelog nem facebook. :U

[ Szerkesztve ]

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#18112) Xirtam válasza xavix13 (#18111) üzenetére


Xirtam
veterán

Bocs én azért vettelek fel, mert szándékosan olyan emberekkel akarok játszani akik a fórumról valóak. Mert talán nem COD-ot akarnak játszani a BF-ben, hanem BF-et a BF-ben. . . De ha problémát jelent törölj nyugodtan. ;)

Richie_0717

(#18113) Gippo


Gippo
senior tag

Azt amúgy észrevettétek, hogy a claymore megmarad halál után is? :C :C

(#18114) devilinsid3 válasza front3r (#18082) üzenetére


devilinsid3
addikt

grafikailag meg egyébbe biztos előrelépés, de így a leírtak alapján jármű és inf. téren nem hiszem, hogy előrébb vannak (a netkódot megoldották, hurrá :C ) a papír jármű fizika szerintem nem egy "jobb" dolog :)
a másik része meg fertelmes, hogy eltelt 1 hét és még mindig csak vártok a javító patchre..

(#18102) JamesHun ez szerverfüggő, hogy van-e rajta autobalance vagy nincs, de azért azt is megnézném, hogy alakul ki a 14v2 :)
legtöbb esetben bf3nál amikor mi játszunk úgy, hogy azok akik azt hitték császárok a játékban nem bírják elviselni, ha le vannak lőve egyből lelépnek és gyakorlatilag kiürül a szerver.. értem én, hogy jót akar szórakozni, de az ilyet aki kör közben sokadjára elhagyja a szervert én 10 percre biztos kitiltanám..
ezzel meg azok kedvét bassza el akik ott maradtak és próbálnak fordítani stb. de a sok "pro" meg lelép, mert nem bírja elviselni, hogy nem a nyertes csapatban van.. ez sem egy jó hozzáállás szerintem, hogy lelépegetnek a szerverről (nem azokra értem akik ellen van egy 200/0s cheater..)

#18110) ΩМΞGΔЯΞD 1el találkoztam aki 6ért árulta a bf4 premiumot hardveraprón :B
akit érdekel a többit pü-ben, de ígérni nem tudok semmit, hogy lesz-e játék most neki :)

#18113) Gippo ez biztos? nem csak bug? :B
amúgy jó lenne, mert ha az akna megmarad akkor a claymore nem értettem már a 3ban sem miért ne maradhatna meg.. (nyilván a c4 ne maradjon meg, mert az már más kategória, de a claymore jöhet :) )

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#18115) STC Speed válasza ЯΞD (#18110) üzenetére


STC Speed
őstag

Sajnos elfogyott:(
[link]

(#18116) LamaCube válasza ЯΞD (#18110) üzenetére


LamaCube
addikt

Én 13000-ért vettem az alapot és a prémiumot. 7 az alap 6 a prémium. Mondjuk pár óra alatt elvitték az összes et. :K

Egyébként assaultnak van olyan felszerelése /mellénye/, ami jobban védi?

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#18117) xavix13 válasza Xirtam (#18112) üzenetére


xavix13
senior tag

Mondtam én ilyet hogy probléma? Már elfogadtam amúgy. :)
Az előbbit nem rád értettem, hanem másokra, akik még régebben vettek fel és még egyszer sem játszottam velük. Dísznek meg nem tárolgatom őket a listen.

Konkrétan most azért töröltem embereket, mert titeket már nem bírtalak volna felvenni helyhiány miatt.

[ Szerkesztve ]

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#18118) Mappa válasza Xirtam (#18112) üzenetére


Mappa
addikt

LOL én is töröltelek sry. Megmondom őszintén nem tudtam kihez tenni a nickneved. Küldtem vissza felkérést.

nem kötelező megadni

(#18119) kissadam22 válasza xavix13 (#18111) üzenetére


kissadam22
tag

szia igen nem facceebook..
de olyan embereket akarok -tam felvenni aki itt megtalálható a fórumon.és követi a Bf4 életét.mint én is teszem mindennap olvasom a hozzászólásokat.. ...és jobban vágja a multit mint én.... :R :R

[ Szerkesztve ]

(#18120) Xirtam válasza kissadam22 (#18119) üzenetére


Xirtam
veterán

Szintén! :P

(#18121) Lavidaloka válasza STC Speed (#18115) üzenetére


Lavidaloka
aktív tag

Én vettem meg az uccsót.... ;] :R

ホンダシビッククーペ

(#18122) STC Speed


STC Speed
őstag

Szemetek:D:D:D

(#18123) ,meaT'


,meaT'
csendes tag

Sziasztok, a következő a problémám, de Battlefield 4-től ezt az üzenetet kapom amikor megpróbálom elindítani, minden driver a legfrissebb hozzá teszem, próbálkoztam a dll-fájlok cseréjével, de már nincs ötletem, így most várom a tiéteket!
A játékot 64 bites exe-vel szeretném indítani, és a következő hibakód fogad: 0xc000007b

(#18124) SEMY


SEMY
tag

vistyan - vigyázzatok vele mert nem tud szerezni , nem kis időmbe telt mire visszaszereztem a pénzem tőle. Nem ajánlom senkinek sem.

Battle.net : SEMY#2518 Battlefield : SEMY_HUN Uplay : SEMY72

(#18125) tgulyas


tgulyas
senior tag

Üdv

tudnátok abban segíteni hogy mit tegyek ha meg vásároltam üzletből a játékot .De telepítésnél amikor be írom a kódot a kor azt írja hogy ezt már használják .

ASUS ROG STRIX Z390-H GAMING Intel Core i9-9900K VGA 2060 Super 2x G Skill RipjawsV F4-3200C16-8GVKB win 10 pro

(#18126) spanglee001


spanglee001
addikt

Végre elkészült a roccat power grid, egy kiegészítő vezérlő egység telefonnal vagy táblagéppel csatlakozik.
bf3 hoz van már plugin, bf4 hez még csak spectator van, de monitorozásra is jó alkalmazás, plusz játék közben vezérelhető a gép.

[ Szerkesztve ]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#18127) zzola válasza tgulyas (#18125) üzenetére


zzola
félisten

Érintetlen volt a kódot tartalmazó lap, te bontottad a játékot?

[ Szerkesztve ]

(#18128) pohár válasza tgulyas (#18125) üzenetére


pohár
félisten

és biztos nem te használtad fel? ezesetben irány vissza a bolt, vele kell leboxolni :K

na jó, ez elég hülye kérdés volt :DDD
ha te bontottad ki a játékot a zacskójából, akkor biza az EA-hez kell menni új kulcsért :K

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#18129) lofagi válasza tgulyas (#18125) üzenetére


lofagi
addikt

EA supportal kéne felvenni a kapcsolatot elsősorban. Utána pedig szépen reklamálni a boltban, ahol amennyiben nem jól állnak a dologhoz, a fogyasztóvédelem követi.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#18130) STC Speed


STC Speed
őstag

Megcsinálták ma a fagyást? egyszer sem fagy mióta hazajöttem.

(#18131) tgulyas


tgulyas
senior tag

Az van hogy az auchan ban vetem fólia nem volt rajta kicsit féltem is töle és igazam lett. Holnap meg próbálom vissza cserélni egy fóliásra.

ASUS ROG STRIX Z390-H GAMING Intel Core i9-9900K VGA 2060 Super 2x G Skill RipjawsV F4-3200C16-8GVKB win 10 pro

(#18132) Gippo válasza tgulyas (#18131) üzenetére


Gippo
senior tag

Fel volt már használva a kód? enyje.... ha nem akarják cserélni, akkor mondd ki a varázsszót (fogyasztóvédelem)

nekem még kiskoromban (a pc-s aranykorban) volt olyan, hogy nem volt benne a telepítőlemez a dobozban :DDD Akkor nem volt internetem sem, nem hogy DRM

[ Szerkesztve ]

(#18133) lupus1337


lupus1337
csendes tag

Sziasztok!
Nektek is csinál olyat a BF4, hogy nem menti el a rangotokat? :S
Ma vettem meg a játékot. Már 3 órára játszok, de még mindig private first class II vagyok, mert ellándóan visszadob, pedig már 3-szor uppoltam private first class III-ra

(#18134) Svájcinéger


Svájcinéger
senior tag

Deluxe Edition-hoz 3X Arany Harci Csomagot kaptam. LOL :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#18135) tgulyas válasza Gippo (#18132) üzenetére


tgulyas
senior tag

Igen aktiváláskor azt írta hogy a kód már használatban van .

ASUS ROG STRIX Z390-H GAMING Intel Core i9-9900K VGA 2060 Super 2x G Skill RipjawsV F4-3200C16-8GVKB win 10 pro

(#18136) Attix82 válasza tgulyas (#18135) üzenetére


Attix82
őstag

Hát ezt nehéz lesz bizonyítani, mivel ott láthattad milyen és ki is fizetted... elég zéró az esély.

(#18137) ForRedGlory válasza Gippo (#18132) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ezzel a helyzettel senki sem fog tudni kezdeni, jol kotberohogik es elkuldik. Bizonyitsa be hogy nem volt benne vagy serult volt a csomagolas. Szopoag.

(#18138) Snip3r_HUN válasza Svájcinéger (#18134) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Az a deluxhoz alap dolog :U :K

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#18139) devilinsid3 válasza Attix82 (#18136) üzenetére


devilinsid3
addikt

pont ezt akartam én is írni
egyrészt már hazavitte szóval még a pénztártól való távozás után esete is fennállhat
a másik meg, hogy ráadásul aktiválva van a kód.. gondolom valaki ott felbontotta aztán örült magának :D
csak azt nem értem ő miért vette meg azt, illetve, hogy ezt miért nem látták amikor fizetted ki, hogy az egy felnyitott doboz..
mind2 oldalon mulasztás történt szerintem :U

#18137) ForRedGlory kamera felvételt elvileg kikérhet, mert minden kasszát elvileg kamera figyel, de gondolom pont nem fogják megtalálni azt :U
egyébként jogosan röhöghetik ki, mert bontott csomagolásos játékot megvenni, háát :)
aki viszont ott felbontotta és most azzal játszik annak Respect :D

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#18140) ЯΞD válasza tgulyas (#18135) üzenetére


ЯΞD
senior tag

EA magyar support-ot hívd fel! Kedvesek segítőkészek! Szóval elmondod neki és szépen letiltják a csába azt a serialt és beszopja aki kilopta! Te meg kapni fogsz újat... Már csak azért is lépd meg ezt mert ne használja már az a szemétláda!

(#18141) lupus1337 válasza lupus1337 (#18133) üzenetére


lupus1337
csendes tag

valaki?

(#18142) devilinsid3 válasza lupus1337 (#18141) üzenetére


devilinsid3
addikt

mindenkinél van ilyen, majd megjavul, ha patchelik
néha olvasd is a topikot :B

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#18143) tgulyas


tgulyas
senior tag

kösz a biztatást, de rutinos vissza váltó vagyok az auchaná. 2 napja vetem a ruhaszárítót. felbontatom de nem jött be a fazon . Meg volt a blokk vissza vittem és vissza adták a zsét. Szerintem it is ez lesz . De fel hívom a EA suportot ott mi a menete az ügyintézésnek ?

ASUS ROG STRIX Z390-H GAMING Intel Core i9-9900K VGA 2060 Super 2x G Skill RipjawsV F4-3200C16-8GVKB win 10 pro

(#18144) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Közben kipróbáltam a CoD: Ghosts játékot. Ilyen grafikailag elmaradott kupac trágyát, de komolyan. A Frostibe zéró alfa jobban nézhetett ki, mint ez. Nulla környezeti interakció, statikus szar.

(#18143) tgulyas: Azért ez a példa, amit leírtál finoman szólva is vicces. Ne erre alapozd a refundot :O

[ Szerkesztve ]

(#18145) devilinsid3 válasza tgulyas (#18143) üzenetére


devilinsid3
addikt

a ruhaszárítóval is átbasztak :D
nem lehet, hogy belőled él az Auchan? :D

amúgy most magyarul írd már le ezt a történetet kérlek :D
meg amúgy is.. ez nem is hasonló eset, mint a ruhaszárítós (bár ott nem tudom mi volt, mert nem tudtam értelmezni :D )
ott volt a kulcs benne, te meg most vissza mész, hogy már fel van használva.. lehet el fognak küldeni, mert ezzel szerintem sokan próbálkoznak egy újabb kulcs reményében :U
üzletvezetőként ezért nem téríteném meg a károd

(#18146) CsonkaImo az se ma volt, de legalább visszaolvasol :D

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#18146) CsonkaImo válasza Mr.White (#17200) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Sokat nem veszítesz vele... ha esetleg bejutnál a játékosok 90% camper.

(#18147) Ybron válasza tgulyas (#18143) üzenetére


Ybron
senior tag

Hát igen... Általában, akik csak serilat árulgatnak, hadrverapró, azoknak a nagy részük így szerzi meg (vagy másféleképpen, de nem tisztán) és itt vagy máshol szépen eladja.

szerk: most olvasom devilinsid3 hsz-át, vagy pedig így próbálnak hozzájutni, persze nem rád értem, vagy bárki másra itt, ez csak spekuláció :DDD

[ Szerkesztve ]

(#18148) nanorambo válasza tgulyas (#18143) üzenetére


nanorambo
őstag

Tescoval lehet jobban jártál volna :)
Azok leszarják. Szerintem a szemetsből kibányászott üres cd tokot is visszavihetnéd, hogy nem volt benne semmi, azt is visszavennék. Akkora forgalmuk van, hogy telibe l*szarják azt a pár ezer Ft-ot. :D

(#18149) Ybron válasza nanorambo (#18148) üzenetére


Ybron
senior tag

Akkor próbáljuk már ki, vigyünk vissza egyet, meg egyet úgy hogy nyomtatunk borítót is a tokra(legyen olyan ami bf3 van, meg egy olyan amin gtaV :és követeljük a BF4-et): DDD

(#18150) fornettisuti válasza tgulyas (#18135) üzenetére


fornettisuti
veterán

ez esetben ea supportot felhívod, elsírod bánatod és kb 90% esélyed van, hogy kérni fogja a doboz+(ha van lemez)+kód fényképét.
elköldöd emailen kapsz uj kódot/törli arról az accountról ahová be lett regelve és a te accountodhoz beregeli.

kb 2 éve ellopták az accountomat és kb a fentiek volt a menet, hogy visszakapjam az accountom mindenestől.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.