Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#65001) kriszpontaz válasza prokxy (#64997) üzenetére


kriszpontaz
veterán

A Wolf és a Sinle player nem is arról szól. Eleve a hangulata más, de mondjuk kell hozzá elfogultság is, én az egész Wolf/Doom szériát imádom (a Doom 3 mondjuk nem a szívem csücske) de ez a Wolf ez marhára el lett találva és több történet szál van, van benne újrajátszási faktor (na meg acsi/Enigma vadászat).
Pont azért jó hogy direkt retardáltak az ellenfelek (mondjuk ez is nehézség függő, meg játéka válogatja) mert kb. úgy lehet szopatni mindet mint a kemper csipákat BF-ben.
Doom 4 BETA betárazva, úgyhogy az is tuti instant vétel lesz. Ezzel a 4-el én szerintem a BF korszakot egy jó időre lezárom, elég lesz ez még egy ideig, a Hardline esélytelen, helyette beújítottam a Payday 2-t (ha már bankrablózni akarok csinálom rendesen, nem bohóckodok Hardline-ban). Na meg tank helyett ott a Spintires....

(#65002) prokxy válasza @rglaaf (#64998) üzenetére


prokxy
veterán

Ok, majd nyáron visszatérünk rá, addig meg BF (Hardlány)! :DDD

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#65003) @rglaaf válasza prokxy (#65002) üzenetére


@rglaaf
veterán

hardlány-al tuti nem szemetelem össze a gépem :D

PSN:BiZzare_0 ️

(#65004) spanglee001 válasza @rglaaf (#65003) üzenetére


spanglee001
addikt

gondolom a nyílt bétát csak kipróbáljátok, aztán már csak haveri ökörködés alapon 90% innen meg fogja venni. ez az én véleményem :K

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#65005) prokxy válasza spanglee001 (#65004) üzenetére


prokxy
veterán

Én megveszem, ökörködni jó lesz! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#65006) FollowTheORI válasza @rglaaf (#65003) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Persze aztán a végén ugyis mindenki itt fog vele "szívni", mert nem bírja ki... ;]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#65007) Bjørgersson válasza spanglee001 (#65004) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Fogja a lófäsz! ;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#65008) spanglee001 válasza prokxy (#65005) üzenetére


spanglee001
addikt

én már rég megrendeltem :C
De pc-re nincs delux edition, ha jól vettem ki a delux edition csak battlepackokat ad pluszba, ha igen akkor lényegtelen számomra.

kovy: azért szerintem nevicceljé :DDD , majd meglátjuk lehet nem lesz ez rossz

[ Szerkesztve ]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#65009) Bjørgersson válasza spanglee001 (#65008) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Battlefield™ Hardline Digital Deluxe

70€-ért teljesen megéri... :) Nem! :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#65010) kriszpontaz válasza spanglee001 (#65004) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Pont a BETA alatt döntöttem el hogy egy fillért nem ér.

(#65011) spanglee001 válasza kriszpontaz (#65010) üzenetére


spanglee001
addikt

elvileg a felhasználói vélemények alapján átdolgozták, az új bétán majd meglátjuk mi változik. attól független megveszem.

sikerült már valakinek valakinek 10ks torony :F nem adja meg a rohadék.

[ Szerkesztve ]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#65012) Bjørgersson válasza spanglee001 (#65011) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem a játékkal volt gond, hanem a címével, azt kellett volna átdolgozni 'Battlefield: Hardline'-ról 'Hardline'-ra.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#65013) marilllyo válasza spanglee001 (#65008) üzenetére


marilllyo
veterán

Egy próbát teszek azért az új BETA-val. Nincs semmi játék amire most azt mondanám, hogy érdekel. :( GTA V-t nyomnám de a PS4-re még gyűjtögetni kell. Itt az ideje elővenni a Steamon humblebundle-ben megvett retrokat. :D

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#65014) prokxy válasza Bjørgersson (#65012) üzenetére


prokxy
veterán

Nekem a cime mindegy, beta alapjan dontom el, h megveszem-e,de a gameplayek tetszettek. Lvlcap videoit neztem, kikapcsolodasnak nem lesz rossz. Nekem ;)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#65015) prokxy válasza spanglee001 (#65011) üzenetére


prokxy
veterán

Ma megprobalom azt az assignmentet, mar erdekel. :)
Eloszor olok, majd mav leszallas.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#65016) MaTpr0F válasza prokxy (#65015) üzenetére


MaTpr0F
senior tag

A kill streak-nek és a leszállásnak egyazon körön belül kell teljesülnie?

(#65017) spanglee001 válasza MaTpr0F (#65016) üzenetére


spanglee001
addikt

igen :K
és azt vettem észre hogy leszállni a végén kell, mert ha először leszállsz akkor nem számolja a ks-t
leszállni mav-val is lehet

rio: mert te vagy a kiválasztott, és a dogtaghunter is :C

[ Szerkesztve ]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#65018) marilllyo válasza prokxy (#65015) üzenetére


marilllyo
veterán

Fura. Én tutira fordítva csináltam és meglett!

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#65019) func93


func93
senior tag

Mennyire elég 4gb ram a bf4-hez?

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#65020) Bjørgersson válasza func93 (#65019) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Annyira, hogy elinduljon, aztán a Windows sírjon a kevés memória miatt. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#65021) stoon válasza marilllyo (#65018) üzenetére


stoon
őstag

+1 de már mikor!négy4! :DDD

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#65022) tom_tol válasza marilllyo (#65018) üzenetére


tom_tol
addikt

Ha jól emlékszem én is. Könnyebb volt a 10ks, mint a toronyra szállás, mindig legyilkoltak közben, bár talán azért, mert a fejembe vettem, hogy a gunshipről kell ugranom.

(#65023) prokxy válasza marilllyo (#65018) üzenetére


prokxy
veterán

Ok, akkor forditva. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#65024) Gyula84 válasza spanglee001 (#65004) üzenetére


Gyula84
veterán

biztos hogy nem :( ez csak hardline nem bf ;) 90% kicsit erős szerintem

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#65025) Enton válasza func93 (#65019) üzenetére


Enton
addikt

Ha ügyes vagy nem a 4GB ram fog visszatartani.
Megjelenés óta 4 giga van a gépben de még annyira nem éreztem szükségességét, hogy bővítsen. Persze ha lenne rá felesleges 10e-em akkor már dupla ennyi lenne. ;]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#65026) func93 válasza Enton (#65025) üzenetére


func93
senior tag

Most upgradeltem a gépet egy i5 4670+R270X combóra!

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#65027) bucketb0b válasza Bjørgersson (#65009) üzenetére


bucketb0b
őstag

Te teljesen hülye vagy? Annyiért kettőt kérek egyszerre..

(#65024) G4ula84: van egy sanda gyanúm, hogy azok nagyrészt benne vannak a 90%-ban akik szerint az mbt law vagy active radar jó fegyver és még több ilyet a bf-be!

(#65028) westcoastog


westcoastog
veterán

(#65029) Enton válasza westcoastog (#65028) üzenetére


Enton
addikt

Az eleje óta vacak ez a visszajelzés rendszer, kezdve ugye a ki ölt meg kit mivel dolgog. De alapvetően ahogy nézem mostanság, amit kapok asszisztot és irva vagyon mennyi maradt az kb stimmelni szokott.
Kivéve ha 100-on marad de ugye erről szólt a videó.
Annyi a baj, hogy pörgés közben pont nem nézi az ember épp mennyi hp maradt, ugyis fedezékben tölt/heal-el. Ott meg az számít kit tudtál lelőni még az adott akármennyi hp-val is.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#65030) westcoastog válasza Enton (#65029) üzenetére


westcoastog
veterán

De most már legalább van magyarázat a one-hit-kill-ekre, már amelyikre, soha nem figyeltem volna meg ezt magamtól.

(#65031) Telda válasza urbi73 (#64989) üzenetére


Telda
addikt

Hali!

Ez a sweetfx csak annyi, hogy amit linkeltél, azt letöltöm és a csomagolt fáj tartalmát bemásolom az exe mellé?

(#65032) Bjørgersson válasza bucketb0b (#65027) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem én vagyok a hüje, ha rajtam múlna, 1€-ért osztogatnák. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#65033) bucketb0b válasza Bjørgersson (#65032) üzenetére


bucketb0b
őstag

Még így is lehúzásnak tűnik :U :DDD

(#65034) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Battlefield 4: Payback Trailer ezmiez? :U

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#65035) sixpak válasza SkyS1gn (#65034) üzenetére


sixpak
nagyúr

Homárzene és BF egyvelege...nem jó, a "zene" hazavágja az egészet. :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#65036) pohár válasza SkyS1gn (#65034) üzenetére


pohár
félisten

én totál nem értem, hogy mit akartak ezzel a fesztiválfelvételekkel, és ingame videókkal :F :F

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#65037) Gyula84 válasza sixpak (#65035) üzenetére


Gyula84
veterán

nem értem miért kell egy ilyen zenét alávágni.. akinek nem tetszik annak az egész nem fog szerintem.. ki is nyomtam

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#65038) SkyS1gn válasza Gyula84 (#65037) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Ha AC/DC koncert van alatta se jobb, mi értelme van ennek? Ahogy pohár mondja...

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#65039) bucketb0b válasza SkyS1gn (#65038) üzenetére


bucketb0b
őstag

Hát látod, hogy volt pár elvetemült akiknek tetszett (lájk szám) és még ki tudja mennyien nem lájkolták, de tetszett nekik :D

(#65041) FollowTheORI válasza pohár (#65036) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

"The Battlefield 4 team has collaborated with Dimitri Vangelis & Wyman X Steve Angello combining their hit song, Payback, with community gameplay clips to create a trailer thanking both fan bases for all of their great support."

Szerintem elég egyértelmű... ;]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#65042) pohár válasza FollowTheORI (#65041) üzenetére


pohár
félisten

hjaaa... akkor én meg a Children of the Wildot kivágom az UMF-es szettjéből (ha már megvan), és közévágok pár kocka BF-et :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#65043) prokxy


prokxy
veterán

Úgy elvertek tegnap minket az egyik Lockeren, mint buzi a f@szát...Volt 2 csávó, lelőni nem lehetett, pedig kitettünk magunkért. EMS meg szokás szerint csíterkedett és első volt állandóan! :DDD

kovy! kár, h nem jöttél, kellettél volna! Zero,artika is lelépett. :(

Pendre ellen nem leszek a büdös életben, az AWS-sével büntet a srác! :D

Többi kört elvileg hoztuk, de az az egy, áááá.
Összességében jó volt a tegnap esti Lockerezés, kösz Urak! :R :R

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#65044) Gyula84 válasza prokxy (#65043) üzenetére


Gyula84
veterán

engem kivágott ping miatt aztán már nem mentem vissza, érdekes egy kőr alatt sem dobott ki csak akkor és nem vettem észre, hogy nehezebb lenne valakit leszedni.. :U

(#65038) Cris99
nem tudom mi ez :(

[ Szerkesztve ]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#65045) prokxy válasza Gyula84 (#65044) üzenetére


prokxy
veterán

A pinged ingadozott, azt láttam...ment a YT a háttérben, mi? :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#65046) marilllyo válasza prokxy (#65043) üzenetére


marilllyo
veterán

Gyiku engem is spammelt invite-okkal...de Breaking Bad volt asszonnyal. :B

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#65047) Bjørgersson válasza prokxy (#65043) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Sajnálom, fostos Lockerhez nem volt kedvem. :B

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#65048) atee


atee
őstag

Ha már locker akkor gyertek only pistol! :)

BF4DB.com #2 | Pistols Only! | No Smoke/Flash/Flare/M34

D-day 2002-01-04 01:54

(#65049) prokxy válasza Bjørgersson (#65047) üzenetére


prokxy
veterán

NP, bemelegítésnek indult és maradtunk.
Legközelebb ki sem szállok a konzervdobozból! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#65050) @rglaaf válasza prokxy (#65049) üzenetére


@rglaaf
veterán

látod beszélhet neked az ember:D

amúgy az uccsú dlc mapokon van levolution?

PSN:BiZzare_0 ️

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.