Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47001) Gyula84 válasza prokxy (#47000) üzenetére


Gyula84
veterán

hi

ez lesz az

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#47002) yodamester10 válasza Snip3r_HUN (#46998) üzenetére


yodamester10
őstag

Szerinted mielőtt belépek a szerverre feljövök ide olvasgatni?? :F

De attól még egy fos.

[ Szerkesztve ]

(#47003) Snip3r_HUN válasza yodamester10 (#47002) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Nem tudom ki mikor olvassa a hsz-eket, meg nem is lehet mindenkinek a kedvére tenni. :U ;)

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#47004) GERIlla83 válasza kisza25 (#46993) üzenetére


GERIlla83
tag

i3-3240

Olyan hülye vagy, hogy ha te lennél Zorro "Y"-t rajzolnál a falra!

(#47005) prokxy válasza Gyula84 (#47001) üzenetére


prokxy
veterán

Nem segített.. :O

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#47006) regener


regener
veterán

eugabesz: az IRAM szeró óvodásoknak van beállítva? Mi ez hogy kivág káromkodásért istenem... a külföldi kutya mindig 1db kisheli tölténnyel öl, hagy küldjem már el a másvilágra -.-

(#47007) Nxn908xxx
Magyarul szidtam, ezért dobott ki.

[ Szerkesztve ]

(#47007) Nxn908xxx válasza regener (#47006) üzenetére


Nxn908xxx
őstag

Szidjad magyarul. :DDD

(#47008) prokxy válasza prokxy (#47005) üzenetére


prokxy
veterán

Problem solved! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#47009) prokxy válasza regener (#47006) üzenetére


prokxy
veterán

Én már azért nem járok oda, mert az egész IRAM közösség M2 SLAM-mel járkál, mert csak úgy tudtak kiszedni! :DDD Ugye Gabesz? :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#47010) regener


regener
veterán

Kipróbáltam az MG4-et ha már úgy dícsérik páran: [link]

Igaz hogy Locker meg HC, de Rush defend win.

Kár hogy nem vettem fel, 4-en szavaztak a kidobásomra amikor 17-es killstreakből haltam meg :C
Mindjárt felis rakom a PlayClawot :P

[ Szerkesztve ]

(#47011) Whysperer


Whysperer
addikt

Ha nekem normal BF4 van meg valami ráfizetéssel lehet belőle premium vagy csak mindig megveszem a kieget vagy egy új BF4 premiumt kell vennem?

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#47012) regener válasza Whysperer (#47011) üzenetére


regener
veterán

Csak egyszer kell prémiumot venned és a kiegek jönnek maguktól majd amint kiadják őket. (persze ami már kintvan azokat szedheted is le azonnal)

(#47013) M@rdel válasza Whysperer (#47011) üzenetére


M@rdel
őstag

Csak prémium kell, azzal kapod az összes kieget.

regener Megelőztél!
MG4-l 3005 killem van, jól adja. :D

[ Szerkesztve ]

(#47014) pohár válasza regener (#47010) üzenetére


pohár
félisten

mivel 660-ad van, ott a ShadowPlay...

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#47015) regener válasza pohár (#47014) üzenetére


regener
veterán

Nekem az van, de ez öcsém gépe HD5830-al.

(#47013) M@rdel
Még kikell húzni a fegyót 510-re valamikor, utána majd rágyúrok :D

[ Szerkesztve ]

(#47016) mackosajt válasza prokxy (#47009) üzenetére


mackosajt
addikt

Na pont ezért lettek beállítva a dolgok most úgy, ahogy.

Mert ugye az engi azért nem járt hegesztővel, csak slam-mel, mert a jármű úgyis javult.
Az assault azért nem vitt pakkot, mert úgyis gyógyult.

Most kell a hegesztő és a medikpakk is.

Ja, és a fegyverrel is óvatosan kell bánni, mert a tárazáskor a még bent maradt skulók is buknak. ;)

Nincs 3d spot, de van minimap, mint a bf2-ben.

Este meló előtt toltuk, sokkal élvezetesebb volt játszani úgy, hogy végre javítani is volt értelme, meg gyógyítani is, és nem csak SLAM mező volt.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#47017) eugabesz


eugabesz
őstag

Ugyan...mindig az az ügyeletes op fegyver,amivel soxor kiszednek..vettesse ki a játékból ,oszt nem kell tartani tőle...nem értem,mivel menjek tank vagy APC ellen,késsel??Vagy lövöldözzek rá 5 rpg-t??...kösz nem.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#47018) fornettisuti válasza mackosajt (#47016) üzenetére


fornettisuti
veterán

Akkor mar majdnem hardcore beallitas lett beteve, azon meg elvezetesebb a jatek :K

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#47019) kisza25 válasza GERIlla83 (#47004) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

mondjuk az már a gyorsabbak közül való :)

Eladó: Ryzen 5 4600G 6C/12T BOX (hűtővel) 35 hónap garancia 29,9eFt, posta van

(#47020) yodamester10 válasza mackosajt (#47016) üzenetére


yodamester10
őstag

Kinek mi jön be ;) Tök jó,hogy ki lett írva hogy bf2 stílus,de aki nem játszott vele :F És így belegondolva még jó hogy nem játszottam vele :D Na majd kivárom a haverokkal együtt míg visszaáll a normális kerékvágásba az iram szeró.

(#47021) Bjørgersson válasza prokxy (#47009) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Hisz tudod, a hatékonyság a cél. ;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#47022) =HG= válasza yodamester10 (#47020) üzenetére


=HG=
addikt

Nekem az az érzésem, hogy elszállt belőled az erő! Bexarsz egy kis HC beállítástól ? Feltétlen kell neked a piros háromszög a feje felett, hogy lelőj valakit? Sírsz itt össze-vissza, hogy jajj, most mi lesz!?

(#47023) marilllyo


marilllyo
veterán

Talán a tárcserés dolog amit meg kell majd szokni. Minden kilőtt sorozat után ráütök az "R"-re. :DDD

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#47024) yodamester10 válasza =HG= (#47022) üzenetére


yodamester10
őstag

Nem a 3 szög a gond :((( hanem tegnap azért dobott ki az a fos,mert javítás közben elütöttem a társam különböző időben 4x.Maradjunk annyiban nekem személy szerint nem jön be.Ezt kibaszottul rühellem,hogy egyes magyar emberek mást nem tudnak írni mert ők profik,hogy "Sírsz itt össze-vissza" szavakkal dobálóznak.6.-ik vagyok az iram szerveren 20 ezer játékosból,és képzeld nem szarok be a HC módtól,csak nem szeretem.Talán ha valaki negatív kritikát ír valamiről az szerinted sírás?Te profi vagy :U
Ja és 40 évesen nem nagyon rajongok a változásokért ;)

[ Szerkesztve ]

(#47025) =HG= válasza yodamester10 (#47024) üzenetére


=HG=
addikt

Én nem vagyok profi, csak szeretek játszani..Ja és több vagyok mint 40...Igen, figyelni kell a TK-ra...nomeg a többieknek is, hogy óvatosan szaladgálunk a jármű körül, mert eltapos...
Ja és olvass vissza, hogy inkább sírás-rívás volt mint negatív kritika..Először én sem szerettem a HC szervereket, de egy idő után megszoktam...
De jól sejtettem, neked fontos a stat.".6.-ik vagyok az iram szerveren 20 ezer játékosból"

[ Szerkesztve ]

(#47026) yodamester10 válasza =HG= (#47025) üzenetére


yodamester10
őstag

Nem izgat a stat,csak a bexarsz-ra reagáltam.Tudok lőni ha akarok,csak nem szeretem ha mazsolának titulálnak,ha nekem valami nem teszik.El kell fogadni,hogy létezik negatív kritika is,ez vonatkozik a szerverre is.Nem az enyém,nem fizetek érte,ha be jön felmegyek,ha nem,nem megyek,ennyi.

(#47027) prokxy válasza mackosajt (#47016) üzenetére


prokxy
veterán

Ez oké, de sajnos a HC játék az esetek nagy többségében a kempelésről szól. Most nem CQ-ről beszélek elsősorban, hanem a domination-ről és a TDM-ről...beül egy jó kis helyre és aki arra fut, bumm...grat.

Jó a HC, nekem is jobban tetszett, régebben sokat toltam, de ezek miatt totál elment a kedvem.
Az életszerűséggel jönnek sokan, tény, ez közelebb áll hozzá, rá kell érezni az ízére. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#47028) =HG= válasza yodamester10 (#47026) üzenetére


=HG=
addikt

Na ez volt a negatív kritika.. :K

(#47029) afrojack1 válasza =HG= (#47028) üzenetére


afrojack1
senior tag

én nem hc-ba is elütöm az embereket! :DDD kiszállok az elüti és killed in.....

SC: Herczku_Death

(#47030) =HG= válasza afrojack1 (#47029) üzenetére


=HG=
addikt

:D Na ja! BF3-ba a helire várakozók szerették az ilyen közlekedési baleseteket! ;)

(#47031) mackosajt


mackosajt
addikt

Tegyük tisztába, ez nem HC!

A HC-n nincs minimap, nincs fegyver infó, nincs 100% életerő, nincs "célkereszt".

Itt van.

Cserébe nincs 3d spot (meg kell szokni, hogy tényleg észre kell venni az ellenséget, nem csak a piros háromszög alá lőni :) ), nincs autorepair/autoheal (fene vigye el, de az engi és assault kaszt kénytelen lesz kivenni a részét a csapatmunkából hatékonyabban).
Ami a legfontosabb, hogy érezhetően kiegyensúlyozottabbá váltak tegnap a körök, és ezáltal hosszabbak is lettek, mert elkezdtek a játékosok javítani és gyógyítani. Köztük én is, hisz elővettem a korábbi szériákban kedvenc kasztjaimat, és nem csak supporttal darálok. :D

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#47032) Bjørgersson válasza mackosajt (#47031) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Egyre jobban kezded meghozni a kedvem, este felnézek szerintem. :K

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#47033) - = Zk = - válasza Bjørgersson (#47032) üzenetére


- = Zk = -
félisten

el akarod bacni az Ő kedvüket is?!.. degenyóvagy :F
;] :P

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#47034) afrojack1 válasza - = Zk = - (#47033) üzenetére


afrojack1
senior tag

:DDD ha rossz a kedvük akkor megmutatja a tangáját és elélveznek! ;] :DD

SC: Herczku_Death

(#47035) - = Zk = - válasza afrojack1 (#47034) üzenetére


- = Zk = -
félisten

lál :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#47036) marilllyo válasza Bjørgersson (#47032) üzenetére


marilllyo
veterán

~9 fele vagyok már én is. Csatlakozom hozzátok .

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#47037) mackosajt válasza Bjørgersson (#47032) üzenetére


mackosajt
addikt

Gyere nyugodtan.

Én most megyek, és leteszem a zixem a nagyEUnak, utána egy kis kocsikázás, hogy megünnepeljük após 82. születésnapját, és ha visszatértem, marad vagy 1 órám játszani meló előtt.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#47038) KYZRR válasza Bjørgersson (#47032) üzenetére


KYZRR
őstag

Csak leporoljuk mar az oreg TCE vasat, nem?
Szolj elotte fb-n, es majd megyek megmentlek. ;)

You can only die once, make sure it is worth it...

(#47039) afrojack1 válasza KYZRR (#47038) üzenetére


afrojack1
senior tag

Nevet kérek pübe! :K

SC: Herczku_Death

(#47040) Bjørgersson válasza KYZRR (#47038) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Hogy a viharba ne?! :D Beüzemeltem az ssd-t, úgyhogy este tolhatjuk. :K Jön Ricsi is? DeadMeat, arti? :D

(#47036) marilllyo: Helyes!

(#47037) mackosajt: Majd csak olyan 7-8 óra fele leszek, de lehet később.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#47041) afrojack1 válasza Bjørgersson (#47040) üzenetére


afrojack1
senior tag

Ati jön? :DDD

SC: Herczku_Death

(#47042) marilllyo válasza Bjørgersson (#47040) üzenetére


marilllyo
veterán

Háát ha megint sikerülne 3634634-en beveregődni egy squad-ba mint múltkor akkor még én is felvállalnám a TCE-s platoon tag-et. :DDD

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#47043) Gyula84 válasza afrojack1 (#47039) üzenetére


Gyula84
veterán

kájzermárc :D

(#47041) afrojack1
az Arti :D

más: tegnap vagy mikor rálestem egy ESL meccsre és a sraw vagy mi a rák engedélyezett? ezek ekkora gyökerek?

[ Szerkesztve ]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#47044) Bjørgersson válasza marilllyo (#47042) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Sajnos nem rajtunk múlik a dolog, pedig akkor valószínűleg az egész csapat egy nagy squad lenne. :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#47045) yodamester10 válasza mackosajt (#47031) üzenetére


yodamester10
őstag

És meddig marad ez az állapot?

(#47046) marilllyo válasza Gyula84 (#47043) üzenetére


marilllyo
veterán

Jah...egy percet néztem belőle...és pont azt láttam amikor a srác rakétavetővel lőtt egy ablakban mozgó ellent. :D Publicon meg jó nagy low az ilyen. Ki érti ezt?!

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#47047) afrojack1 válasza Gyula84 (#47043) üzenetére


afrojack1
senior tag

Én nem artikára gondolok hanem ati007 re aki a SoA teambe van! :D

SC: Herczku_Death

(#47048) DeadMeat válasza Bjørgersson (#47040) üzenetére


DeadMeat
veterán

Arra várhatsz, hogy én oda felmenjek... ;)

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#47049) - = Zk = - válasza DeadMeat (#47048) üzenetére


- = Zk = -
félisten

:C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#47050) Bjørgersson válasza DeadMeat (#47048) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Megyünk akkor máshova, csak gyere. :) :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.