Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18801) Ybron


Ybron
senior tag

A múltkorában rábukkantam egy ilyen összesített listára ahol batlelog nevek szerepeltek, tudná nekem valaki linkelni legyen szíves, felvennék pár emberkét, hogy legyen kivel ökörködni :)

szerk:
köszöntem lofagi , renard, Lavidaloka :R

[ Szerkesztve ]

(#18803) almos94


almos94
aktív tag

Nem szivok semmit és nagyon nem vicces az ilyen hsz.
Virtut nem használom.
Az előbb teljesen letöröltem Safe modban a drivert, majd a legújabb bétát felraktam és még mindig ugyanaz...

Miért érdemes tanulni??? A tanulás meghozza gyümölcsét, a gyümölcsből meg ugyebár pálinkát lehet főzni...

(#18804) Mr.White válasza Ybron (#18801) üzenetére


Mr.White
senior tag

(#18805) sixpak válasza r-chee (#18792) üzenetére


sixpak
nagyúr

Én most fejeztem be egy kb. másfél órás partit. Nem volt semmi gond, ráadásul első is lettem, kaptam vagy 18000 pontot és a csapatunk is nyert.
Viszont tovább nem kísérletezek....megyek tolok egy Bioshock-ot. :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#18806) Lavidaloka válasza Ybron (#18801) üzenetére


Lavidaloka
aktív tag

Battlefield 4 PH!-s játékosnévsor

ホンダシビッククーペ

(#18807) mackosajt válasza almos94 (#18803) üzenetére


mackosajt
addikt

Bocsánat, ha a lelkivilágodba gázoltam a hozzászólásommal.
Csak a képek alapján viccesen néz ki, még ha neked nem is az.

devilsind: mi a bajod vele? Miért zavar az, hogy megosztja másokkal, hogy kapott 15%-os kupont, mert vette a fáradtságot, és felvette a kapcsolatot a supporttal a ban miatt?
Talán mások is követik, és ők is kapnak kupont. Még ha effektíve nem sokat ér.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#18808) csab1


csab1
csendes tag

Az exe-s kifagyásokra talált valaki megoldást? :U

(#18809) Laraxior válasza csab1 (#18808) üzenetére


Laraxior
titán

Én amióta maximum 48-as szerveren játszom azóta sosem volt sem fagyás, sem szerver crash. A 64-es mapokon állandóan.

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#18810) csab1 válasza Laraxior (#18809) üzenetére


csab1
csendes tag

Engem most épp egy 32-esről dobott le, előtte meg egy 48-asról. :W

(#18814) Laraxior válasza Snip3r_HUN (#18812) üzenetére


Laraxior
titán

De hát nincsen mivel....

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#18815) devilinsid3 válasza lofagi (#18813) üzenetére


devilinsid3
addikt

de az a játék crash és talán más tudja mi baj van stb. nem pedig a te hírneved amit indokolatlanul bannoltak, mindenki tudja, hogy vissza fogják adni, de te valahogy ezt nem akarod megérteni és még leírod 8x..
többször nem kell

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#18816) Ybron


Ybron
senior tag

Felvettem mindenkit akit lehetett :D
iNWhiT néven.

(#18817) lofagi válasza devilinsid3 (#18815) üzenetére


lofagi
addikt

elkezdtem írni a választ, de felesleges...

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#18818) Snip3r_HUN válasza devilinsid3 (#18815) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Ők okkal féltik a tulajdonukat, ha már pénzt költöttél rá ne b@szakodjon, bug vagy nem bug akkor menj fel játsz hátha kidob és te is beállhatsz a károsultak sorába... Attól sem lesznek a bannok feloldva és nem jut el az ea-hoz hogy itt "offolod" a jónépet, legalább annyiszor mint ahányszor a "bann" szó előkerült... :U

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#18819) nrk


nrk
tag

Egy kis fegyver összehasonlítás ahol minden érdemleges információt megtaláltok az adott fegyverről... sebzés, tűzgyorsaság, lövedék esése, etc...

Egy kis sorozat készült belőle, esetleg akit érdekel 2 naponta fogjuk megosztani a képeket a Team Amazing fb oldalán, de ha van rá igény linkelhetem ide is.

i7-6700K - 32GB DDR4 - MSI GTX1080G - 1,75TB SSD

(#18820) woker válasza STC Speed (#18781) üzenetére


woker
aktív tag

Persze, hogy fagyogat. Nálam tegnap óta már a Battlelog böngésző pluginja is összeomlik ha megáll a játék.

(#18821) Hunzolka2 válasza GoZoL (#18663) üzenetére


Hunzolka2
csendes tag

Hali, úgy néz ki hogy globális a probléma. Vagy meghekkelték egy rakás játékos GUID-ját, vagy szoftverhiba van a háttérben. A probléma megoldását elősegítendő, küldhetsz egy, a ban feloldására irányuló kérelmet az EvenBalane-hez, akik a PB-t csinálják (én már küldtem :K ).

Itt tudsz hibabejelentést tenni:
[link]

Komolyabban veszik a bejelentést, ha technikai info-val is szolgálsz. A letiltott GUID-ú (azonosítójú) játékosokról információt tartalmazó adatbázis weboldala itt érhető el, ahol a GUID-et kérik ott írd be, és a lekérdezés eredményét másold be a hibajelentésbe.
[link]

A GUID-odat kicsit nehéz megtalálni, itt egy videó arról hogy milyen fájlokat kell létrehozni hogy a PB naplóját megnéhesd, abban lesz:

[link]

Ha kész vannak a fájlok, indíts egy játékot és a .log fájlban megtalálható a GUID-ot, amit a fentebbi oldalon beírva le tudod kérni az infodat...

... vagy pár napig nem játszol és megvárod hogy mások bejelentései alapján megoldják a hibát.

Volt ilyen a BF3-nál is, azt is gyorsan megoldották. Akkor tömegesen hamisítottak GUID-okat és ezért bannoltak vétlen játékosokat.

(#18822) GoZoL válasza Hunzolka2 (#18821) üzenetére


GoZoL
senior tag

Köszi, leadtam hibára én is. A GUID-ot megtaláltam de azt megjegyzésként hozzáírtam a számát!

(#18823) BlazR


BlazR
tag

Üdv.
A mai nappal én is csatlakoztam az BF4-esek táborához. Eddig kb. 2 órát nyomtam és örömteli hír, de nem lökött ki, nem fagyott meg... eddig megérte. :R

E

(#18824) SkyS1gn válasza Lavidaloka (#18806) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Cris99 - SkyS1gn

Mi ez a sok bannolgatás? Az lenne fasza holnap belépnék 1 hét után aztán bannolva lennék :DDD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#18825) WaterWawe válasza SkyS1gn (#18824) üzenetére


WaterWawe
őstag

Ma waroztunk a csapattal és a GGC fél percenként írkálta ki hogy kiket banoltak :D
A leggyakoribb ok PB Hack és Game Hack volt.

(#18826) emiki6 válasza SkyS1gn (#18824) üzenetére


emiki6
veterán

Azért nem igazolsz vissza?

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#18827) kisza25 válasza S1M0N (#18756) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ok köszi megyek:P

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#18828) SkyS1gn válasza emiki6 (#18826) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Azért mert ts-en nem beszélünk szerintem.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#18829) emiki6 válasza SkyS1gn (#18828) üzenetére


emiki6
veterán

Még.

Kell pár ember aki után tudok menni hogy ne legyek egyedül, bár kisza mindig fent van valahol. :DDD

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#18830) BlessedElroy válasza devilinsid3 (#18693) üzenetére


BlessedElroy
senior tag

Írtam, hogy nem téged akarlak basztatni :D
Csak a Te neveden akadt meg a szemem először ezzel a témával kapcsolatban. Gondoltam megemlítem hogy ott voltam, TS-en is amikor az a 30 feletti kill és kevés deathes kör volt. Tényleg csak ennyi :))

Origin: BlessedElroy

(#18831) r-chee


r-chee
őstag

Akinek kell az alábbi Dexter-utánzat embléma, lekopizhatja:

Nem a legtökéletesebb, de....csinálj jobbat :).

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#18832) lofagi válasza r-chee (#18831) üzenetére


lofagi
addikt

Ez király lett! :] :C

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#18833) BlessedElroy válasza r-chee (#18831) üzenetére


BlessedElroy
senior tag

Inkább Cartmant csináltál volna... ;]
Amúgy fasza :R

[ Szerkesztve ]

Origin: BlessedElroy

(#18834) zack


zack
nagyúr

Látom újabb fejezethez érkeztünk a banolásokkal. :DDD
Tisztelet a kivételnek...De nem zörög a haraszt ha nem fújja a szél. :U
A 36 éves korom azt mondatja velem, mivel legjobb védekezés a támadás, az is lázad aki csaló, és vissza akarja kapni az acc-ot. Hiszen ez neki is pénz. Főleg ha BF4+Premium+Cheat-et is megvette, simán benne van a 24k-ban. Ebben a katyvaszban meg dönts el ki az aki ténylegesen csalt és ki az aki nem. Lehet minden jól működik, csak ténylegesen ennyi a csaló, és minimális hibaszázalék azért maradt. Tehát lehet hogy az 5-10% vissza fogja kapni az acc-ot. Én azt mondom, inkább legyen ez, mint a ló másik oldala, ami évek óta megy pofátlanul.
Sosem csaltam, nem is makrózom, pedig évek óta felső kategóriás Logi gamer cuccaim vannak. Mondjuk aki azt mondja a 0.9 k/d arányomra hogy csaló vagyok, az egy igazi idióta. :DDD
Sajnos a multi bevonzza a csítereket, és aki nem csal, annak tönkreteszi a játékát. Ebből már sokan sportot űznek, és pénzt keresnek vele, lásd 6000ft-ért megvehető cheat pack. Ennek elejét kell venni, és lehet most jött el ez az idő. Mert el ne mesélje nekem senki hogy a 60/6 vagy a 50/10 egy 32/48-as szerón TDM-ben elérhető amikor a többség max 1.0-2.0 k/d-t tud összeszedni. Helyes. B@sszanak csak oda, és az összes mocskos csaló egye meg amit főzött...Az az jó étvágyat a kőleveshez (aki ismeri az alapművet az érti) !. :DDD A flag run-t mintha Lara is írta volna, hogy csinálta, de lehet rosszul emlékszem. Ha a szigor nőtt, akkor ez is jogosulatlan előnyszerzésnek minősül, de a stat reset korrekt bünti, mert ez nem akkora "bűn". Elölről kezdve pedig kissé át fogja értékelni mindenki, hogy mi mit ér meg a pontok gyűjtése érdekében. Simán elképzelhető, hogy a jelenlegi játékosok 30-40-50% is ilyen-olyan előnyökkel kezdett játszani (cfg mod stb), mert annak a legnagyobb a f@sza akinek a stat teljes pompájában fénylik. Lehet tényleg annyi a csaló, hogy a 0,9 k/d-t ezeknek köszönhetem, azon túl hogy 1 év kiesett, és vissza kell rázódnom a BF világába. 0.7-ről indultam, és lassan de biztosan javulok.
Ugyanakkor sok a WTF szitu, amit nem jelentek, de ráncolom a szemöldökömet. Az hogy M98B-vel az ember úgy osztogatja a fejeseket mozgó célpontra, mintha assault lenne, nem normális. Biztos vannak képzett játékosok, de hogy a csipások nagy része ilyen, az nem reális. Csipánál ráadásul nehéz kiszűrni, játék közben ki az aki csalhatott. Én abból indulok ki, hogy 1x1 bejöhet mozgó célpontnál, de az, hogy TDM-en folyamatosan 1 ember szed ki úgy, hogy mozgásban vagyok, és fejes, nem túl reális.

Mielőtt flame kerekedne belőle, nem azt mondom, hogy akit innen banoltak, az mind csaló, csak a nagy számok törvénye alapján biztos van ilyen is. Azt sem értem, miért csak pár magyar akadt fenn a rostán. Ha ez akkora hiba lenne, már tömegesen jönnének a banok.
Én most kezdek játszani, remélem nem esek bele a szórásba. :DDD

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#18835) r-chee válasza BlessedElroy (#18833) üzenetére


r-chee
őstag

Megpróbálom majd :) Ennél a Dexternél is majdnem kitéptem a hajam, mikor a hajába csináltam azt a két lóf*sz karikát :)

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#18836) yodamester10


yodamester10
őstag

Látom nem csak nálam van ez a hiba jelenség sajna:

[ Szerkesztve ]

(#18837) Dr.Burn


Dr.Burn
őstag

Lekopogom, de amiota felraktam a beta drivert azota nem volt crash. :U

[ Szerkesztve ]

"Later Nerd!"

(#18838) Gippo válasza zack (#18834) üzenetére


Gippo
senior tag

Teljesen egyetértek! Most sajnos úgy vagyok vele, hogy nem merek játszani, míg nincs valami hivatalos álláspont az egészről. (mondjuk, ha tényleg csalókat szedett le, akkor lehet nem is lesz, ellenben örülök, hogy ilyen aktívan dolgozik a PB)

(#18839) huby80 válasza zack (#18834) üzenetére


huby80
senior tag

+1 Jol beszélsz tesó.

(#18840) lofagi válasza zack (#18834) üzenetére


lofagi
addikt

Hát figyelj, 30 évesen 100e ftos fizetésből 30e ftos hitel mellett tényleg megengedhetem magamnak, hogy minden hónapban kidobjak 20e ftot. Igen, én is ismerem ezt a közmondást, hogy nem zörög a haraszt. Valószínű, hogy pont ezt gondolnám én is, ha nem engem baszott volna ki ez a ... Tökéletesen egyet értek azzal,hogy igen basszanak oda akinek kell, de az, hogy olyanokat is kibasznak akik semmit nem hackeltek/makróztak az azért na... A másik gondolod, hogy itt nagy pofával hirdetném, hogy kibasztak? Itt senki nem tudná meg ha valóban így lenne és okkal történt volna, valószínű inkább meghúznám magam. A másik,hogy azért vannak a listán olyan emberek akik Bf3as rank100as accal rendelkeznek 1000+ óra játékkal. Nincs az a hülye aki hozzáadja a másik accjához, hogy veszélybe sodorja azt. Mind1, kár is győzködni bárkit is, ilyen az élet. Haters gonna hate!

Erre ez a legtökéletesebb videósorozat.

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#18841) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Ehh... pont tegnap ment szervízbe a Razer Deathadder egerem, és bedugtam addig egy Logitechet. Szerencse, hogy csak B3-al játszottam érdemben, azt hiszem hagyom ezt a kupac szart még pár hétig, jó az a B3, sőt...

(#18842) emiki6 válasza ForRedGlory (#18841) üzenetére


emiki6
veterán

Nekem is lassan be kell adnom... Dupla klikk...

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#18844) ForRedGlory válasza emiki6 (#18842) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nálam a bal gomb hol fogja az adást, hol nem. Gondolom mondani sem kell milyen jó, ha célkeresztben van a hurkalé, erre lövök, de semmi :D Azt hittem elsőre, hogy B4 újabb bugja, de másnap már a böngészőben is csinálta. Lehet B4 ártott meg neki... az a pár óra, amit elszenvedtem vele.

(#18845) Xirtam


Xirtam
veterán

Én nem tudom mit csinálnak. De hétvégén még istenítettem. Tegnap már fura volt. Ma meg szétb@sz az ideg. FPS-em kevesebb lett, hiába lövök én halok meg hamarabb mindezt 20 as pingel. Egyre rosszabb. BF3-al anno ugyan ez volt, megvettem juj de jó. Jöttek a PATCH-ek majd az egyik miatt fél évig folyamatosan EXE error-om volt. Így közel 1 évet vártam amíg jött megfelelő javítás. :D Jó ez genyóóóóóóóóó :P

(#18846) ForRedGlory válasza lofagi (#18840) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Jah, neked külön. Ne aggód túl nagyon, hirtelen túl sok lett ahhoz a ban, hogy jogos legyen. Menj, zabáld tele magad, utána egy sör, majd egyből le se szarod a dolgot. Mondjuk kellemetlen, ezt aláírom, mert ki tudja mikor kapod vissza. Szopóág :(

(#18847) nanorambo válasza Cobra652 (#18843) üzenetére


nanorambo
őstag

Ugyan ez van nálam is... Meg még 100000 embernek [link]

Nincs ellenszere, várni kell a patchre :(

(#18848) r-chee


r-chee
őstag

Kész a Cartman utánzat embléma, prémiumosoknak lopható:

Szemei kicsit furán állnak, meg nagyanyós a sapkája :D

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#18849) BlessedElroy válasza r-chee (#18848) üzenetére


BlessedElroy
senior tag

Akkor lopom :C
Köszönöm :R

Origin: BlessedElroy

(#18850) Illusion1010


Illusion1010
senior tag

Nekem most volt a valódi első játékom :)
Nem fagyott, nem dobott ki, semmi gond nem volt vele. lowon (mash ultra) 110-130 fps, nem akadozik, nem droppol, egyszóval nekem szerencsén volt. :) Tetszik.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.