Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31001) X Factor válasza zack (#31000) üzenetére


X Factor
addikt

Battlelogban, van egy olyan opció h. join as a spectator, kb ugyanott ahol commanderként lehet jelentkezni.

Make things work

(#31002) Gyula84 válasza X Factor (#31001) üzenetére


Gyula84
veterán

jó nagy hülyeség ez a megoldás nem értem miért nem lehet csak simán átváltani spectre :(

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#31003) zack válasza X Factor (#31001) üzenetére


zack
nagyúr

Köszi. ;) Ez a megoldás így tényleg fos. :F

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#31004) sixpak válasza Gyula84 (#31002) üzenetére


sixpak
nagyúr

Kifigyelni a campereket spectatorban, átváltani és szétvágni a torkukat? Jól hangzik.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#31005) aizen92 válasza zack (#31003) üzenetére


aizen92
addikt

És ne lepődj meg, nem minden server oszt ki spectator helyeket

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#31006) X Factor válasza sixpak (#31004) üzenetére


X Factor
addikt

Nem tudom, de spectatorból egyből belehet csapatba állni? Nem kell rejoinolni?

Elnéztem h. mire reagáltál. :R

[ Szerkesztve ]

Make things work

(#31007) kriszpontaz válasza aizen92 (#31005) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Nem csoda, mert azért szép eredményeket lehet vele elérni ha a haver felmegy spectator módban és közben TS-en az ellenfél minden játékosáról sportközvetítést ad a másik csapatban a haveroknak. Így bújhat mindenki mindenhová, úgyis onnan szedik ki ahová pont nem figyel. ;]

(#31008) aizen92 válasza kriszpontaz (#31007) üzenetére


aizen92
addikt

azért csak nem... :D legalább is ki az a perverz aki spectatorból jelentgetni órákon át....

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#31009) X Factor válasza aizen92 (#31008) üzenetére


X Factor
addikt

Normál szerveren szvsz sok értelme nincs, max hardcore-n, de oda meg szvsz nem ilyen jellegű játékosok járnak.

Make things work

(#31010) Trevi válasza aizen92 (#31008) üzenetére


Trevi
tag

Én ismerek egy ilyen embert :D

(#31011) R3laX


R3laX
addikt

Pff Battlefield működése leállt... De rohadt rég volt ilyen... Már megint kezdi? Pedig rohadt jól álltam...

(#31012) warmonger441


warmonger441
aktív tag

Spectator... ugyan kérlek :D olyan késések és pontatlanságok vannak... MI úgy látjuk hogy a földet lövi, közben meg pontosan céloz... Megfigyeltük haverokkal: van hogy spectatorban előbb látták a megfigyelők hogy lő, mint hogy kifut a fal mögül az enemy-t. Ha 30-40es pingel és átlagos sávszélességgel szükség van a network smoothingra, akkor az bizony azt jelenti hogy lehetetlen a spectator értelmes használata :D így még a battlerecordernek se lenne értelme a hatalmas mennyiségű packet loss illetve téves adat (amit előre számol magának a kliens) kombója miatt. Még a CS:GO-ban se sikerült használhatóvá tenni teljesen a spectatort, nem hogy a bf-ben xD talán a nagyon durva AIMBOT-osokat lehetne vele elkapni azokat is csak ha egyszerre 10 irányba lőnek :D Egyébként nem sokat ér... (na majd most jönnek a pro adminok hogy ők bizony minden csíííítert megtalálnak vele SŐT még ingame is mentalista képességeiknek köszönhetően tudják hogy ki véééházik meg makróóóózik meg iszik laktóz mentes tejet ;] ;] ;] )

http://www.youtube.com/user/warmonger441 -------- https://www.twitch.tv/warmonger441

(#31013) aizen92 válasza warmonger441 (#31012) üzenetére


aizen92
addikt

sajnos minden egyes ponttal egyetértek.
az utolsó pár sor gonosz ;) de tény hogy nagyon nehéz kiszűrni a csítereket.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#31014) Kevin's


Kevin's
senior tag

Ma megjelent az új Nvidia Driver 332.21 aki eddig még nem tette fel az feltétlen rakja fel BF4 alatt 20% teljesítmény növekedést hozott nekem :) WHQL támogatás is van szóval érdemes frissíteni :R

♥♥♥HTC One M8 Grey 16Gb ♥♥♥--->★A nő olyan, mint az autó néha le kell cserélni a kisebb fogyasztás érdekében ... :DDDD

(#31015) warmonger441 válasza aizen92 (#31013) üzenetére


warmonger441
aktív tag

Gondoltam előre beoltom a magukat felsőbb rendű lénynek tartó adminokat, mivel azok úgy is csúnyán reagálnak még a normálisan megfogalmazott kritikára is xD Sajnos valóban nehéz :S Még a VAC-on is át-át jutnak és megússzák ideig óráig. Arról nem is beszélve hogy tényleg van 1-2 elvetemült játékos akik már egybenőttek a gépükkel és átlagos szemmel nézve feltűnő a játékuk. Úgy gondolom ilyenkor tisztességesebb arra hivatkozva bannolni hogy mások játékát rontja el, mint arra hogy csíííter. Annyiszor ordítanak minden játék minden szerverén farkast, hogy a normális adminok egyedül maradnak és bizony nehéz is a dolguk. Legtöbbször a pub szerverekkel az a helyzet hogy bannolniuk kell fűt-fát, ha azt akarják hogy a szerverük "jó hírben" maradjon. Bf3-ban volt egy nagyon durva, mondhatni "pro" szerver. Only infantry szeró volt (nevére már nem emlékszem) ahova kb csak warosok jártak. Oda ha betévedt egy átlagos játékos (pár száz óra játékkal 1 és 2 közötti K/Dval) akkor ott nem lőtt többet mint 20as assistot :D Gondolom most is vannak ilyen "gyűjtő" szerók, ahova a warosok járnak. Ha jól tudom ilyen a disloyal pub szerója is (ha még meg van nekik). A másik nagy probléma hogy bár sok jó játékos csak "bemelegíteni" megy fel a random pub szerókra, a többség még mindig csak az alázásért... Jajj istenem hány "pro"-val találkoztam akik 91:10-ben voltak de 30ból 29-szer csak átfutottak a csapattársaik felett az élesztés helyett és végig csak nooboztak :D

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/user/warmonger441 -------- https://www.twitch.tv/warmonger441

(#31016) gali777 válasza warmonger441 (#31015) üzenetére


gali777
őstag

Szerintem a legtöbb ilyen pubstomper azért pubstomper, mert az ő szintjén lévő emberek szarba alázzák és valahol csak ki kell élnie magát... És ha ilyenkor megkérdezzül, hogy miért nem megy oda játszani ahol van kihívás, akkor ilyenkor jön azzal a szöveggel, hogy most ő nem komolyan játszik csak funol. Jah... máshol elpicsázzák akkor jön a pubstomp.

Tisztelet a kivételnek.

[ Szerkesztve ]

(#31017) csibe1 válasza Mappa (#30949) üzenetére


csibe1
addikt

" Viszont itt részben jobb lett a hitbox."

Melyik részben, mert nekem nem tűnt fel. :D

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#31018) Mappa válasza csibe1 (#31017) üzenetére


Mappa
addikt

A jobb részben :D

nem kötelező megadni

(#31019) PeetR válasza warmonger441 (#31015) üzenetére


PeetR
aktív tag

ANR volt a szeró neve ;)

(#31020) warmonger441 válasza PeetR (#31019) üzenetére


warmonger441
aktív tag

jah jah ANR :D na az jó volt ^^ only m16 és aek xD na meg azok a pronade party-k B-n... mindegyik fcking god-nak érezte magát és pronadeezték b-t... én meg mentem általában hátba az üres széleken xD Na de egy Seine ott nagyon brutál volt :D régi szép idők :D

Ez a bf4 infantry nagyon nem jön be... még maga a játékstílus oké, de a pályák.... camp on roof with gl :D

http://www.youtube.com/user/warmonger441 -------- https://www.twitch.tv/warmonger441

(#31021) Svájcinéger válasza Mappa (#31018) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Vedd már meg a prémiumot.

Valaki meg tudná mondani, hogy a két utolsó snipert, hogy tudom unlockolni ? Az egyiknél mintha az lenne, hogy egy körben shoti, dmr + c4 kill. Megcsináltam de nem kaptam semmt. Vagy CR-n kell ?

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#31022) lofagi válasza zack (#31000) üzenetére


lofagi
addikt

Rákeresel a srv-e 3 lehetőség van, JOIN SRV, COMMANDER, SPECTATOR , az elő biztos, hogy van mindenhol a második kettő pedig srv függő, amennyiben a Battlelogon nem találod meg a 2. kettőt akkor nem tudsz sajnos inspectálni.

Hoppá, kicsit rég frissítettem! :D

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#31023) Ybron válasza Svájcinéger (#31021) üzenetére


Ybron
senior tag

Meg van Sniper Rifle ribbon x3 ?
Olyan nekem is volt hogy nem adta be egyből, annak tudtam be hogy custom-on mentem és nem normálon.
Nem kell CR-es mapon menni, de nem árt ha conquest-en csinálod, bár nem tudom a többin beadja-e, én mindenesetre biztosra mentem.

(#31022) lofagi : ja szerver függő, de legtöbb tdm-en nincs spectator.

[ Szerkesztve ]

(#31024) Gyula84 válasza sixpak (#31004) üzenetére


Gyula84
veterán

oda is kell érni ahhoz a kemperhez :D cod ban így volt örök életbe egyszer nem láttam hogy valaki ezt csinálta volna :U

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#31025) afrojack1


afrojack1
senior tag

Hali
Mi a neve a bf4-ben a rakéta hordozónak az a nagy autó amiből azt a nagy rakétákat lehett kilőni?

SC: Herczku_Death

(#31026) Laraxior válasza afrojack1 (#31025) üzenetére


Laraxior
titán

M142

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#31027) eszakas válasza afrojack1 (#31025) üzenetére


eszakas
senior tag

Vagy Katyusa :)

Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

(#31028) FollowTheORI válasza eszakas (#31027) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Attól azért már messze járunk.

M142 High Mobility Artillery Rocket System (HIMARS)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#31029) Mappa válasza Svájcinéger (#31021) üzenetére


Mappa
addikt

Várom a premium kódot :K megvettem itt aprón, akit mondtam.

nem kötelező megadni

(#31030) Svájcinéger válasza Ybron (#31023) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Mintha meglenne. Csak TDM szerókon csipáztam. Megcsináltam mindegyikkel a service star 1-et, azt azóta nagyjából le is tettem őket. Azóta a DMR-eket húzom, ha olyan map van, de már jó lenne, ha a két utolsó sniper is meglenne. :R

NetTom: Annyira azért nem. A BF3-ban BM-23 volt. A Magyar Honvédségnél BM-21. Na ennek elődje a BM-19, ami a Katyusa. Mondjuk igazán tehettek volna be BM–30 Szmercset is vagy US oldalra MLRS-et, bár a Szmerccsel ha jól emlékszem 18 km-mel messzebb lehet lőni. :D

Mappa: ok.

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#31031) afrojack1


afrojack1
senior tag

És mivel kell a windows tálcát eltüntetni vagy hogy ne fusson a windows vagy mi?

SC: Herczku_Death

(#31032) Mappa válasza afrojack1 (#31031) üzenetére


Mappa
addikt

Egy ilyen gombot keress

nem kötelező megadni

(#31033) pohár válasza Mappa (#31032) üzenetére


pohár
félisten

:DDD :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#31034) afrojack1 válasza Mappa (#31032) üzenetére


afrojack1
senior tag

Haha

SC: Herczku_Death

(#31035) emiki6 válasza afrojack1 (#31034) üzenetére


emiki6
veterán

Mégegyszer, mit is szeretnél??? :F

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#31036) fletoka


fletoka
tag

Sziasztok!Lenne egy olyan kérdésem,hogy a network smothingot mire állitsam?Kb ping érték körülire?Agyfaszt kapok a vaktöltényektöl:)

(#31037) kisza25 válasza Svájcinéger (#31030) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

1 körön belül kell megcsinálni, ha jól emlékszem

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#31038) Svájcinéger válasza kisza25 (#31037) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Akkor nem értem. Egy körön belül csináltam shotival, dmr-rel, meg C4-gyel. Akkor még ma nekifutok. Köszi.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#31039) kisza25 válasza Svájcinéger (#31038) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

és mindet sniperel, amúgy az is bugos, mert nekem már meglett CR előtt azóta is minden kör végén mutatja az assignmentet, hogy meg van belőle egy valamilyen kill, ha éppen shotival/DMR/C4-el öltem:P

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#31040) daveoff válasza Svájcinéger (#31038) üzenetére


daveoff
veterán

Nekem is csak második próbálkozásra adta meg…

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#31041) Laraxior válasza Svájcinéger (#31030) üzenetére


Laraxior
titán

Melyiken megy vele a legjobban? Mert én is azoknál vagyok elakadva. Már csak azok hiányoznak, és megvan akkor az összes weapon. M39 jön éppen, tehát az utolsó 3 van hátra még. :W De nagyon kínlódás.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#31042) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Alan Kertz
‏@Demize99

Rebalance. DMR. V40. RGO. FB. MAA. Heli. Hand Flares.

Oh the humanity!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#31043) Laraxior válasza SkyS1gn (#31042) üzenetére


Laraxior
titán

Vajon a DMR-t főfelé, vagy lefelé? :DDD Nem bánnám ha legalább HCn egy lövés lenne egy ember. :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#31044) Ybron válasza kisza25 (#31039) üzenetére


Ybron
senior tag

Ja, bugos, pl nekem ki sem jelzi hogy megvan a c4, dmr, shoti : [link]
Nekem talán ötödjére írta jóvá, úgy hogy egy krön belül próbálkoztam 5x és közben nézegettem assignments-et hogy jóvá van-e már írva, mert nem mindig jelzi hogy megkaptad amit unlock-olni akarsz.

(#31045) Gyula84 válasza Laraxior (#31043) üzenetére


Gyula84
veterán

azért az faszság lenne :U :D ki használna bolt action akkor ha azzal meg 'sorozatot' adsz le :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#31046) Laraxior válasza Gyula84 (#31045) üzenetére


Laraxior
titán

Én egyiket se akarom használni, csak jó lenne ha meglenne mind és jónapot.
Mondjuk az ACB-90-et nem tudom melyik battlepackban fogja megadni, mert a kések között nemigen találom. :(

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#31047) Ybron válasza Laraxior (#31046) üzenetére


Ybron
senior tag

E szerint a video szerint, meg fórumokon olvasgatva veteran battlepackban adja: [link]

(#31048) afrojack1 válasza emiki6 (#31035) üzenetére


afrojack1
senior tag

Hogy ha játszok ne legyen ott a tálca sem a bezárás gomb tehát az egész képernyőn a játékot lássam !

SC: Herczku_Death

(#31049) Balika23hun


Balika23hun
aktív tag

mondjuk tedd teljes képernyőre a játékot a beállításokban :B

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#31050) csibe1 válasza afrojack1 (#31048) üzenetére


csibe1
addikt

Azért csak haladunk. :DDD
Akkor te most ablakban játszol.A grafikai beállításoknál át kell állítani full screenre, elsőre nekem is ablakban indult el.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.