Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9001) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Ultrán 80-90 fps átlagban. ;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9002) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Galaxistól kedden jön a cucc, 29. amcsi megjelenés, majd lesz ügyeskedés proxival :DDD
LE + Prémium

"A kiszállítás illetve átvétel várható legkorábbi napja:
GLS házhozszállítás várható ideje: 2013. október 29., kedd"

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#9003) - = Zk = - válasza SkyS1gn (#9002) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ára?

(#9001) kovy29
mi a futtató vas paramétere hw ügyileg?

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9004) Bjørgersson válasza - = Zk = - (#9003) üzenetére


Bjørgersson
félisten

i5-2500, 8GB, GTX660. :D Egyébként nálam is játszhatatlan, most nincs hozzá hangulatom. Majd talán hétvégén szenvedek még vele egy kicsit. Lehet amúgy csak egy valami fos driver kellene hozzá, mint februárban a Crysis 3-hoz.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9005) execute93


execute93
őstag

Ugye pénteken open beta, na most leszedtem az origint, bétát honnan tudom letölteni? :R

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#9006) pohár válasza SkyS1gn (#9002) üzenetére


pohár
félisten

no, akkor remélem, hogy ide is küldik hamar a Platinumosok :D

execute93... szerintem nem nagyon kell majd keresned, egyből az orrod elé tolja majd az Origin :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#9007) SkyS1gn válasza execute93 (#9005) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Majd valamikor akkor tudod...

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#9008) Bjørgersson válasza SkyS1gn (#9007) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ilyenkor jót érzel amúgy, amikor begyökérkedsz valamit?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9009) tixem


tixem
addikt

Ez mi a veszett fene már megint? Tegnap óta hozzá se nyúltam, dx-et/catalystot nem baszkuráltam :W Konfigom az adatlapon.

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#9010) execute93 válasza pohár (#9006) üzenetére


execute93
őstag

Köszönöm, csak azt hittem előre letudom szedni.:R
(#9007) Cris99:R

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#9011) - = Zk = - válasza Bjørgersson (#9004) üzenetére


- = Zk = -
félisten

jahoygtevagyaz :v :D

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9012) SkyS1gn válasza Firkavadasz (#8920) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Magyarul?

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#9013) Bjørgersson válasza tixem (#9009) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nyugalom ez még csak béta, gondolom nem te vagy az egyetlen, akinek kifagy. Inkább ez legyen szar, mint a végleges játék.

(#9011) - = Zk = -: Ja hogy én. :P

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9014) tixem válasza Bjørgersson (#9013) üzenetére


tixem
addikt

jó de már egy órája szórakozok vele és semmi eredmény. Most nehogy már emiatt rakja win-t újra

beta, beta... attól még nem kéne mindennek behalnia

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#9015) Bjørgersson válasza tixem (#9014) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem hinném, hogy emiatt újra kellene húzni az egész rendszert. :N

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9016) SkyS1gn válasza Bjørgersson (#9008) üzenetére


SkyS1gn
félisten

A segítség is baj? Nekik nincs előtöltés, péntek 10 tájékán lehet szerintem!

Akkor menjetek a `csába.... Csak nyávogjatok tovább, dugjátok a fejetek a homokba, leírtam a megoldást a low fps-re is de csak rinyáljatok!

Szevasztok!

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#9017) gali777 válasza gali777 (#8991) üzenetére


gali777
őstag

Na szóval ezzel a beállítással jobban megy mint full lowon. Akkor ilyenkor mi limitál? A proci vagy a vga? Én a vga-ra gyanakszom mert nem egy erőbajnok :D A proci meg nehogy már ne bírja, azért nem gyenge :) Beleférne talán egy vga csere, egy 7870-re gondoltam vagy az új r9-valami megfelelőjére, de ha nem lenne érdemi fejlődés akkor hagyom inkább az egészet. Nem kéne fullhd-n ultra-n hasítania, de azért az én felbontásomon medium-high körül menjen el, azzal bőven kiegyeznék :DDD Van itt valaki aki hasonló procival/vga-val hasonló hasonlóan alacsonyabb felbontással tolja?

Mondjuk az volna a legjobb, ha a teljes verzió optimalizálva lenne annyira, hogy az én kártyámon is eldöcögjön :DDD

Amúgy nektek is unlockolt egy csomó mastery dogtagot? Nekem összevissza dobál mindenféle dogtagokat :D

[ Szerkesztve ]

(#9018) Bjørgersson válasza SkyS1gn (#9016) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Mi volt ezen a segítség? Nehéz lett volna egyből ezt írni? Most is te nyávogsz, hogy úristen mennyien írnak a saját topicodba. Nyiss valami új topicot, amit telesírhatsz. Egyedül.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9019) emiki6 válasza gali777 (#9017) üzenetére


emiki6
veterán

7870 ultrán (msaa is) csak célzáskor akad.

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#9020) SkyS1gn válasza Bjørgersson (#9018) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Mer most mit írtam másképp MR OBVIOUS?

Te meg köss a 2 hetes tehénszarba, hozd a formád!

Nem is neked írtam, de neked bele kell trollkodnod mindenbe, fogd vissza magad!

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#9021) tixem válasza emiki6 (#9019) üzenetére


tixem
addikt

nekem is 7870 van azért ultrán elég vérszegény a teljesítménye. Custom-on egész jó: minden amit lehet az high, 2x msaa, SSAO és motion blur meg vsync off így kb 60 köré áll be
Ja és nyilván 1920*1080

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#9022) Malachi


Malachi
addikt

én végignyomtam a BF3-at az első nyilvános bétától, és akkor is volt soksok nyafi, de ennyi...szerintem nem. ami tényleg fura, mert azt persze tudjuk, hogy fórumba szinte csak panaszkodni jár mindenki, és tanácsot kérni, akinek baja van - akinek megy a cucc, az tolja :) - de ez még csak a premium beta, és itt is, gyakorlatilag mindenkinek van valami komoly gondja. ez elég rossz jel azért. :(

előrendeltem már egy hónapja, de kezdek bizonytalan lenni. ha a konfigomon HD miden lag lesz, fájó szívvel lemondom, én ezért nem terveztem bővítést, és szeretném azért közel teljes pompájában látni. vagy sehogy.

(#9023) Bjørgersson válasza SkyS1gn (#9020) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Oké főni, többet nem írok csak engedéllyel. Jó lesz így?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9024) DeadMeat válasza SkyS1gn (#9016) üzenetére


DeadMeat
veterán

Én erről lemaradtam, mi a megoldás? Bár a voip-ot letiltva sokat javult nekem az fps drop, de még nem az igazi. Van más okosság is?

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#9025) Plezs21


Plezs21
tag

Én csak egy dolgot nem értek. Hiába mondta LvLCap is, hogy SZERINTE ez az utolsó előtti build a gameből. Az a fura, hogy mikor ezt ledemózták e3-on akkor ott tökéletes volt. Milyen gépek lehettek akkor azok? Mert itt is akad egy-két ember akinek masszív gépe van és nála is vannak fps droppok. Ha lett volt fps drop az alphaban azt láttuk volna. Pedig van nem összevágott videó is a mapról. Meg ha megnézitek Paracel Storm is milyen jól fut. Milyen atomerőművekkel vonult ki az EA meg a DICE azt ledemóztatni? Vagy ez a map lett optimalizálatlan, vagy ami szerintem inkább lehetséges, kiadtak egy régebbi buildet hátha mi találunk olyan hibákat benne amit ők nem. Nem hiszem el, hogy egy hónappal a megjelenés előtt levegőben maradó gépalvázak , tank és/vagy járműalvázak maradnak a levegőben. Plusz az attack boat is rossz helyekre spawnol. Sőt Spawntérképről rá se lehet spawolni, mert egyből az uszodába dob. Nem merem elhinni, hogy a DICE ezek nem veszi észre, vagy így meri hagyni. Tuti turpisság van a dolgokban. Legyen igazam!!! :D

i5-4670, ASUS GTX 760, 120GB SSD, 1 TB, H87 PRO, 8GB RAM, DELL U2312.

(#9026) gali777 válasza tixem (#9021) üzenetére


gali777
őstag

Akkor megérné beneveznem egy 7870-be? Most jönnek majd az új radeonok, hátha lenyomják a régi kártyák árát. A mantle api fogja támogatni a 7xxx szériát, ha jól tudom, az is jól jönne :) Nekem csak 1440x900 felbontáson kéne mennie, gondolom akkor ott még jobban teljesítene :)

(#9027) Plezs21 válasza Malachi (#9022) üzenetére


Plezs21
tag

Hát azért ez a premium béta nem akkora kiváltság.

i5-4670, ASUS GTX 760, 120GB SSD, 1 TB, H87 PRO, 8GB RAM, DELL U2312.

(#9028) ricshard444 válasza Plezs21 (#9025) üzenetére


ricshard444
veterán

7970CF + FX8350 volt a demo gép valószínűen 1080P-n, ami a tesztek szerint is elég a folyamatos futáshoz.
Az FPS Drop a 4 szál miatt van /8ből 7 embernél/

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#9029) embe válasza DeadMeat (#9024) üzenetére


embe
nagyúr

Talán erre gondolt.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#9030) Malachi válasza Plezs21 (#9027) üzenetére


Malachi
addikt

nem kiváltság, hanem még kevesen férnek hozzá, de már most ennyi a panasz. szerinted, ha elindul a nyilvános, mi lesz?

(#9031) blaca83


blaca83
őstag

Ma sikerült kicsit többet játszanom csapatban és egész jó volt. ;]

Kipróbáltam mindegyik kasztot és ami nagyon tetszett, hogy végre betették azt az opciót, hogy elfogadod-e az "élesztést". ;)

Így legalább egy ajtóban nem fognak 3-4 X a halálba húzni. :C

680 Lightning-el nálam szépen fut és csak egyszer-kétszer fagytam ki ami szerver hiba volt valószínűleg.

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#9032) tixem válasza gali777 (#9026) üzenetére


tixem
addikt

650-hez képest mindenképp előrelépés lenne. Talán egy 660 ti, vagy majd most jön nv-nél is tán 2 új gpu a 300 dodó alatti sávba. De a Mantle miatt én csak Radeont vennék.

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#9033) DeadMeat válasza blaca83 (#9031) üzenetére


DeadMeat
veterán

Eddig is el tudtad utasítani. ;)

Embe: Köszi, kipróbálom ezt is majdan. :R

[ Szerkesztve ]

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#9034) Whysperer válasza ricshard444 (#9028) üzenetére


Whysperer
addikt

az közel se 1080p volt !!!!!!! Jóval nagyobb felbontáson volt a bemutató!

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#9035) gali777 válasza tixem (#9032) üzenetére


gali777
őstag

Hát én vagy egy 7870-ben vagy 7850-ben gondolkozom, az új kártyák hátha lenyomják az árukat. Az új kártyák egy ideig biztos jóval drágábbak lesznek, eleve 1:1 számolják át általában dollárról eurora, meg ugye az "újdonság adó" :DDD Mondjuk nem tudom mennyire lesznek új kártyák. Úgy olvastam, hogy azért lesz pár átcímkézés, azért meg akkor nem fizetnék sokkal többet, ha kb ugyanaz a kártya.

Hmm nem tudom mi legyen :D Megvárom én a teljes játékot és megnézem a teszteken melyik kártya, hogy teljesít.

(#9036) nanorambo


nanorambo
őstag

Ha vótmá', akkor bocs. :D
A béta más kódra épült, mint a végleges

De, hogy mi értelme más kódolású programot kidobni béta néven...

[ Szerkesztve ]

(#9037) ricshard444 válasza Whysperer (#9034) üzenetére


ricshard444
veterán

Megerősítés nem volt /de ha volt akkor szurasd be/, csak a gépet tudni biztosra.
A lényeg, hogy 2 VGA 8 szálas procival

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#9038) blaca83 válasza gali777 (#9035) üzenetére


blaca83
őstag

Akkor már inkább 7870-es, ha belefér a keretbe.

MÁS:
Azt tudja valaki, hogy amikor lelőnek és beadja a killcam-ot akkor a bal alsó sarokban megjelenő dolgok mit jeleznek? :F

-Van amikor csak az ellenséges zászló
-Máskor mindenféle "színes jelzés"
-Láttam "9X3"-at is es az X-et egy halálfej mintázta.
-stb-stb

Mi ez, hogy lehet esetleg állítani??? :B :U :F

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#9039) mobal


mobal
MODERÁTOR

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#9040) tixem válasza blaca83 (#9038) üzenetére


tixem
addikt

profile settings -->Zölddel keretezett részen lehet beállítani egyéni emblémát, nekem vörös sarló kalapács :DDD

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#9041) blaca83 válasza tixem (#9040) üzenetére


blaca83
őstag

ÁÁÁhhhh! Köszi! :C :R

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#9042) huby80


huby80
senior tag

CrossFireX müködik valakinek? és ha igen mivel? :R

(#9043) dejaris


dejaris
addikt

En a bf3-at low beallitasokkal 30-50 fps-sel jatszom, bf4-nel raboktem az auto beallitasokra, high-t bokte ki tobbsegeben, es kb ugyanannyi vagy tobb fps-em van, ha elindul persze.

(#9044) Whysperer válasza dejaris (#9043) üzenetére


Whysperer
addikt

nem tudom nekem fx 8120-am van 4,2-n meg egy 6870-em 16 Giga ram meg SSD-n van és úgy akad low/medium/high és igen tudom ez beta csak mondom ahavermnak i5-s 3.5 ghz-en egy 7750-es 2 gigás kártyával full jól megy szóval nem értem mi alapján meg yjól vagy nem jól

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#9045) Gyula84


Gyula84
veterán

kell ennél több fps? :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#9046) dejaris válasza Whysperer (#9044) üzenetére


dejaris
addikt

Az ssd-nek sok koze van a dologhoz.

(#9047) Whysperer válasza dejaris (#9046) üzenetére


Whysperer
addikt

Csak anyni köze van hozzá mielőtt elkezdesz kötözködni ,hogy annyi idő alatt tölti be a játékot mint egy év!

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#9048) dejaris válasza Whysperer (#9047) üzenetére


dejaris
addikt

Szoval tenyleg sok koze van az fpshez.

(#9049) Pietrosz válasza Plezs21 (#9025) üzenetére


Pietrosz
addikt

Nekem pont ugyanúgy fut, mint a BF3, szóval a gépigény nem vészes. De ez csak win8 alatt igaz, win7-el bármit csinálok, nem bírtam megoldani, hogy ne lagoljon. Próbáltam visszafelé 5 drivert, legfrisebb directx, pb reinstall, high priority, stb stb. Semmi nem segített. Win8 alatt meg úgy fut ahogy kell. Szóval nem reménytelen a helyzet, szerintem a véglegessel már nem lesz ilyen gond.

(#9050) xavix13 válasza tixem (#9040) üzenetére


xavix13
senior tag

Itt az enyém :))

[ Szerkesztve ]

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.