Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17901) kisza25 válasza busman (#17894) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

csak meg kell tanulni játszani;)
na ez most dupla lett

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#17902) Def26 válasza kisza25 (#17901) üzenetére


Def26
félisten

Jaja. :))

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#17903) Gyula84 válasza blaca83 (#17864) üzenetére


Gyula84
veterán

ezt mindenki tudta vagy te nem ? :B

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#17904) gali777 válasza kisza25 (#17889) üzenetére


gali777
őstag

A 3-ban is szétkapott az "attack jet" és még egy teljes sorozat se kellett hozzá. Mindennek könnyebb lett az iránítása, csak nem kellett volna emellé még ilyen nerfelgetést is véghezvinni.

(#17886) kisza25: "de valamit ki kellett találniuk, hogy a COD-ból átjött gyerekeknek is legyen sikerélménye:P"

Legyen sikerélménye, de azért dolgozzon is meg. Most, ha én átmennék codozni, tuti esnék kelnék csak, de nem sírnék, hogy miért nem nerfelnek szanaszét mindent, mert új játékos vagyok és nem tudok érvényesülni. Régen nem volt ilyen hozzáállás bakker. Még anno kipróbáltam cs után az mw1-et asszem. Alig tudtam pozitív k/d-t hozni, majd pár nap gyakorlás után már ment, nem az volt, hogy ez szar, nerfeljenek mindent.

Codos hülyegyerekek miatt nekem ne lehetetlenítsék el a járművezést, amiről szólnia kéne a BF-nek. Gondolom a cod-ban se dobnak be olyan feature-t, hogy átcsalogassák a BF játékosokat. (és most ne jöjjetek azzal, hogy mekkora a 2 játékos bázis, mert hiába nagy a bevétel, mindig lehet több, mindig csalogathatnának, olyan vezető biztos nincs az activison-nél aki azt mondaná, hogy elég a mostani játékosbázis, nem kell több). Bár, ott már nincs mit nagyon butítani :DDD

(#17905) Ybron válasza busman (#17894) üzenetére


Ybron
senior tag

(#17906) Csaber válasza kisza25 (#17901) üzenetére


Csaber
senior tag

Hogyne járműbe ne legyél mert 3 ms alatt szétszed a repcsi feküdni kell az épületekben vagy a tetőn és c4-et dobálni , az sem tartozik a megbocsátható hibák közép meghalsz mert épp bemérték a járművedet csak már fél perce elment a hang...mellé már 6-odjára lockolod ki ugyanazt és lehet örülni na végre kaptál reportot na meg végre megvan amiért küzdöttél....egy szemétdombot kaptunk kár szépíteni ennek a játéknak a jelenlegi állapotát tekintve talán márciusban kellett volna megjelennie....

(#17907) Madn!ght


Madn!ght
addikt

Van egy halom battlepackom (premium+deluxe miatt), érdemes kinyitogatni az elején, vagy van értelme tartogatni?

(#17908) Def26 : köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#17908) Def26 válasza Madn!ght (#17907) üzenetére


Def26
félisten

Van benne egy csomó xp boost, meg fegyver kiegészítések. Szerintem már csak az xp boost miatt is érdemes kinyitogatni.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#17909) Chris78


Chris78
aktív tag

Na végre volt időm tegnap este felrakni és játszani. Érdekes ,hogy 64 bit a gépem de azzal az indító ikonnal nem tölti be a multit :F . A sima viszont szépen megy 2-3 óra alatt 1x volt fagyás ill 2x esett el a szerver de akkor mindenkit ledobott. Nem rosz de a 3-hoz képest még szokni kell.

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#17910) Krakesz27


Krakesz27
tag

csatlakoznék :)

(#17911) Gyufaaa válasza Chris78 (#17909) üzenetére


Gyufaaa
veterán

"Érdekes ,hogy 64 bit a gépem de azzal az indító ikonnal nem tölti be a multit"

Nézd meg, hogy a NET Framework 3.5 fel van-e telepítve.

(#17910) Krakesz27: Konkrétan hova? :U

[ Szerkesztve ]

(#17912) blaca83 válasza Gyula84 (#17903) üzenetére


blaca83
őstag

Nem tudtam....! :N

Mivel inkább játszottam mostanában, mint írogattam ezért nem olvastam olyan részletesen a topikot, de szerintem még így is lesz aki most fogja letölteni és berakni a főkönyvtárba. :B :K :P

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#17913) kisza25 válasza Csaber (#17906) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

itt most nem arról volt szó, hogy egy bughalmaz, azt mindenki tudja:)
a hibákat kijavítják fasza kis játék lesz ez, nekem tetszik, akinek nem tetszett a béta minek rendelte elő?miért nem várta meg mik lesznek a vélemények, persze, ezt most a játékélményre írom, arra semmi mentség, hogy folyamatos exe és szerver oldali hibák vannak

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#17914) Gyufaaa válasza blaca83 (#17912) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Én sem tudtam. Köszi! :R

(#17915) Xirtam válasza zso73 (#17870) üzenetére


Xirtam
veterán

A híg fosozást meg is érteném, ha nem tudtam volna beleölni 17 órát crash nélkül. . . vegyetek már vissza kicsit. Komolyan mondom hányás amit csináltok. Nekem miért nem omlik össze folyamat?! Másik dimenzióból játszom vagy mi? Mi lenne ha nem agyonmókolt windowssal játszanátok ami tele van hulladék toolbar-okkal stb.?! Esetlegesen. De csak egy feltevés.

(#17916) HwAdokVeszek válasza Xirtam (#17915) üzenetére


HwAdokVeszek
aktív tag

Teljesen igazad van.
Nekem se volt eddig semmi, csak néha a szerver adta meg magát.
Szóval szerintem szerver oldalon vannak hibák és nem kliens oldalon :)
Tegnap óta a hangproblémák is elmúltak nálam :)

(#17917) Madn!ght válasza Xirtam (#17915) üzenetére


Madn!ght
addikt

Nálam tegnap első két játékom kb. 2 perc után kidobott (BF4.exe leállt), pedig nagyon puritán rendszerem van.

Aztán a jól bevált megoldást alkalmaztam, a BF4/installer/directx/redist mappában lévő setupot lefuttattam.

Nem tudom, hogy van-e összefüggés, de ezt követően egész este hiba nélkül ment. :K ;)

[ Szerkesztve ]

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#17918) Gyufaaa válasza Xirtam (#17915) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Csatlakozom. Nálam sincs probléma. Hang-al volt tegnap 1 szerón, de azóta sem. Pedig a "gép" sem alapon ketyeg...

(#17919) nanorambo válasza Xirtam (#17915) üzenetére


nanorambo
őstag

Semmi "mókolás" nincs a windowsomba. Tiisztán tartom a rendszert, de még is játszhatatlan.

[ Szerkesztve ]

(#17920) bul07


bul07
nagyúr

Battlepack-nál mindenki egyforma cuccokat kap vagy különbözőeket
Például most is a kapot Gold Battlepack esetén mindenki egyformát kapott vagy különbözőeket?
Nekem ez esett:

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#17921) Gyufaaa válasza nanorambo (#17919) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Próbáltad úgy is, hogy a 32bit-et indítod?

(#17922) blaca83 válasza bul07 (#17920) üzenetére


blaca83
őstag

Teljesen "random"! Amit dob a gép, azt kapod.... :P

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#17923) gali777


gali777
őstag

Bakker a su-50-et tényleg nem lehet kifordulni... Ez lesz a BF4 J-10-e? :D

(#17924) nanorambo válasza Gyufaaa (#17921) üzenetére


nanorambo
őstag

Igen. Már mindent próbáltam, de a "stuttering" megmarad, bármit csinálhatok. Várom a patchet.

(#17925) Csaber válasza kisza25 (#17913) üzenetére


Csaber
senior tag

A béta jobb volt komolyan , jobban futott legalábbis az utolsó pár napon lehet nem volt ennyi fps-em de , nem dobált le nem fagyott ki stb , és nem volt benne ennyi hiba + abból nem derült ki hogy ennyire kiegyensúlyozatlan a játék , a támadó repcsi 3 ms alatt szétszed a bázisról nem jössz ki , nemhogy még az első zászlóig eljuss vele .

(#17926) Egonyolc


Egonyolc
aktív tag

xp boost-t mere kell aktiválni?

Mert nekem jókor sikerült, MVP, ACE sqad.

Még mindíg nem értem, mi olyan nehéz a squad order kiadásában, ráfordul arra a qurv*a pontra amit támad és megnyomja kétszer a "q"-t nem egy agy sebészet... +30-50% xp-t lehetne csinálni körönként.
Sohasenem fogom megérteni :W :W :W :W :W :W :W :W

szerk:
Más, a nem fegyver service starokat megtalálta már valaki? Hol lehet megnézni őket?

[ Szerkesztve ]

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

(#17927) Eagl3


Eagl3
veterán

aktiváltam egy XP BOOST-ot, rá fél percre leálltak a szerverek. Most az aktív marad majd vagy bebuktam?

(#17928) kisza25 válasza Eagl3 (#17927) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

csak akkor számol mikor játékban vagy, ha pl állítgatod a fegyver/jármű beállításokat akkor sem számolja, csak akkor bukó, ha a szerver omlik össze
bul07: mindenki mást
Csaber: értem :R

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#17929) blaca83 válasza Eagl3 (#17927) üzenetére


blaca83
őstag

Csak annyi időt von le az 1 óra időtartamból, amennyit ténylegesen a játékban töltöttél. :K

Ha visszalépsz majd onnan pörög tovább a számláló, ahol abbahagyta. :C

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#17930) Eagl3 válasza kisza25 (#17928) üzenetére


Eagl3
veterán

Tul.képpen a serverek omlottak össze... no mind1, majd elválik. :)

(#17931) kisza25 válasza Eagl3 (#17930) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

most minden le lett állítva, de azt amit most játékban töltöttél xp boostal az valószínű bukta,
reméljük mikor újraindul megszűnik minden eddigi bug és kapunk helyette másikat ahogy lenni szokott, tehát minden megy a maga útján :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#17932) Lavidaloka


Lavidaloka
aktív tag

Nálam most a Battlelog-ba nem jelentkezik be.... :F Frissítenek valamit? :U

[ Szerkesztve ]

ホンダシビッククーペ

(#17933) kisza25 válasza Lavidaloka (#17932) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

szerintem frissítés van, vagy egy hacker aki megvette a játékot berágott arra, hogy ilyen bughalmazt adtak ki és jól meghackelte öket bosszúból:P

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#17934) aizen92 válasza Xirtam (#17915) üzenetére


aizen92
addikt

friss 1 hetes eredeti win8-al tolom, semmi mókolás, semmi felesleges program és képzeld k***a idegesítő hogy kb 2 szintet elbuktam, egy 45-ös killstreaket és egy tonna fegyver módosítást,assignmentet és még folytathatnám. attól hogy nálad nincs probléma nem kell leugatni azt akinél ténylegesen lefagy. TS-en 10 emberből kb 7-8at dobált ki kb 15-30 percenként az elmúlt pár napban. kb tegnap óta normalizálodott a helyzet.
de imádom ezt a hozzáállást. "nálam nincs probléma a többi mehet a pi***ba" :(((

(#17932) Lavidaloka: 10-11 CET idő szerint javítás van. ki volt írva Battlelogba.

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#17935) BlessedElroy válasza kisza25 (#17933) üzenetére


BlessedElroy
senior tag

Tegnap este írták, hogy lesz egy kis baszakodás ma.

Origin: BlessedElroy

(#17936) Telda válasza Eagl3 (#17927) üzenetére


Telda
addikt

Én úgy vettem észre, csak akkor számolja, mikor játszol.

(#17937) alázógyík


alázógyík
őstag

Hivatalos leállás van 10 és 11 között, nem kell f.sni. :N

(#17938) Lavidaloka


Lavidaloka
aktív tag

Szinte minden szerón látom néha hogy valakit kidob a GGC....csalás miatt :W

Ilyenkor legalább bukja az ACC--ot?

[ Szerkesztve ]

ホンダシビッククーペ

(#17939) gali777 válasza kisza25 (#17933) üzenetére


gali777
őstag

10-11-ig updatelnek. És milyen szép, hogy a 3-al se lehet nyomni, ha a 4-ben b@szakodnak :DDD

[ Szerkesztve ]

(#17940) Chris78 válasza Gyufaaa (#17911) üzenetére


Chris78
aktív tag

Köszi a tippet.
NET Framework 3.5 ? Az lényegében mit csinál? Bár most nálam az egész battlelog összesz>#ta mágát. :) :C
Szerk : Ja látom akkor most "hivatalosan" szart be :C

[ Szerkesztve ]

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#17941) @rglaaf


@rglaaf
veterán

még jó hogy van egy bf3 és nem ugyanazok a bugok vannak 4-be is Battlefield 4 vehicle physics ;]
most komolyan mi a franccal töltötték el ez a 2 évet?

[ Szerkesztve ]

PSN:BiZzare_0 ️

(#17942) front3r válasza Lavidaloka (#17938) üzenetére


front3r
őstag

Legalább kidobja őket! :) Elvileg a FairFight is működik faszán. Remélem lesz egy cheater bannoló csoport is a DICE-nál, nem úgy, mint a 3-nál, akik voltak, de nem csináltak semmit.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#17943) nanorambo válasza gali777 (#17939) üzenetére


nanorambo
őstag

LOL tényleg. :D

(#17944) Chris78


Chris78
aktív tag

Az ilyen leállásos server patch-töl már előre félek mert edig aránylag ment. Most majd lehet ,hogy nem fog. :F
Nem tudom másnál is így van -e de én nagyon sokára veszem észre ,hogy meghalt az enemy mert már összeesik de csak akkor irja ki allulra ,hogy (Kill...stb) és én meg még vígan lövöldözök rá. :) Mikor engem lelőnek és már bekapcsolt a killcam akkor pedig az ellen tüzel még 2-3mp-t.

[ Szerkesztve ]

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#17945) ujlakany1993


ujlakany1993
aktív tag

Emberek bízzatok kicsit bennük.
(#17947) gali777: Messze van még a 11óra. Addig még sokat változhat.

[ Szerkesztve ]

(#17946) Gyula84 válasza @rglaaf (#17941) üzenetére


Gyula84
veterán

csináltak 10új pályát meg mocorog a víz :D

(#17939) gali777
ez tényleg gáz :W

[ Szerkesztve ]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#17947) gali777


gali777
őstag

Na most bejött a 3-nak a battlelogja, de tiszta bug az egész. :DDD

(#17948) Lavidaloka válasza aizen92 (#17934) üzenetére


Lavidaloka
aktív tag

Nálam is hála eddig hibátlanul futott a játék.Nem dobált ki egyszer sem,nem laggol sosem...pedig nem egy full gamer pc-ről nyomom. :R

[ Szerkesztve ]

ホンダシビッククーペ

(#17949) Gyufaaa válasza Chris78 (#17940) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Konkrétan nem tudom, hogy mi pontosan a köze hozzá, de havernál ez megoldotta a dolgot. Ezért nem is néztem utána. :D A leírása.

(#17950) R3laX


R3laX
addikt

Nem megy a Battlelog. Hiába írom be a jelszóm, felhasználónevet, akkor sem akarja... Originbe persze belép. Másnak is?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.