Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33001) beers


beers
addikt

De jó, mikor a battlelog szerint frissíteni kell, az origin szerint meg minden ok :W !

M&N

(#33002) raubisoda válasza beers (#33001) üzenetére


raubisoda
senior tag

Telepítés javítás és megy zökkenő mentesen. :)

104 pozitív és 0 negatív https://outervision.com/power-supply-calculator

(#33003) lofagi válasza @rglaaf (#33000) üzenetére


lofagi
addikt

Kiszúrják a szemedet egy csomó battlepackkel :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#33004) @rglaaf válasza lofagi (#33003) üzenetére


@rglaaf
veterán

remek a multkor is vagy 3-4 ott volt nem tudom mióta elfelejtettem kinyitni:D meg van egy csomó 200-s 100-s boostom amit fel se használtam majd jó lesz valamire, nem lehet el giftelni valamire?:D

PSN:BiZzare_0 ️

(#33005) Rico45 válasza @rglaaf (#33004) üzenetére


Rico45
őstag

De! Majd lehet DLC-re :DD

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#33006) lofagi válasza @rglaaf (#33004) üzenetére


lofagi
addikt

Kicsit fentebb írtam,h nagyon jó,h kompenzálni akarnak csak épp pont azokról feledkeznek meg akik kezdetektől nyomják és már unlockolva van minden és lvl110 is meg van.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#33007) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

"[Report] The AMD Catalyst 13.35 beta driver that comes with Mantle API support as well as TrueAudio support sizes 316 MB - #BF4"

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#33008) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ha megveszem a játékot itt aprón letöltő kód formájában. Akkor van valami opció Premium edition-re való upgrade-re?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#33009) FollowTheORI válasza lofagi (#32976) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Többség??? Na neee... :DDD ;]

Én még messze nem... :P

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#33010) lofagi válasza .LnB (#33008) üzenetére


lofagi
addikt

Azt is megveszed és aktiválod, ennyi.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#33011) #16729600 válasza .LnB (#33008) üzenetére


#16729600
törölt tag

Veszel egy prémium kódot is és kb. ennyi a történet.

(#33012) @rglaaf válasza FollowTheORI (#33009) üzenetére


@rglaaf
veterán

Ugyan már gondolom prémiumod van, hetente van dupla xp arra rányomod a 200-s boostokat felmész valami 1k tiketes serverre és egy kör alatt van 2-3 lvl fejlődés:

PSN:BiZzare_0 ️

(#33013) .LnB válasza lofagi (#33010) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Köszi, nem tudtam, hogy van külön Premium kód. Akkor jól láttam Origin-en, az a 50€ "csomag" lenne az? Mert akkor kicsit nevetséges, hogy 4000Huf körül megveszem az alap gamet, és 50€ hozzá a Premium kód :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#33014) D.Orion válasza .LnB (#33013) üzenetére


D.Orion
veterán

4K-ért csak valami kerülőúton(eladó vga kuponkód stb. stb.) illetve nagy akcióban tudod megvenni az alap játék letöltő kódját. A prémium azért ennyi, mert ahhoz szintén jár a majd később megjelenő összes DLC is. Egyébként 10K környékén van magyar boltokban a prémium kiegészítő, mint ahogy az alapjáték is. Fogalmazzunk úgy, hogy nem valami jó az Euro árfolyama és ezért ilyen drága az Origin.

[ Szerkesztve ]

(#33015) FollowTheORI válasza @rglaaf (#33012) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nincs hetente honnan vetted? :)
Havonta 1x volt eddig. :)

Persze van rakás boost, de azért nem olyan gyors ha valaki nem pörög minden nap ezzel... de tudom hogy gyorsan meglehet, látom. ;)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#33016) .LnB válasza D.Orion (#33014) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Itt néztem Hardveraprón, egyértelmű, hogy "kerülő út". Mindig ott kezdem a keresgélést :) Arra, hogy kirpóbáljam a Mantle-t, elég lesz az alap játék is.

(#33017) yodamester10 Annyi pénzért a Premium ki van zárva. Viszont nem kell engem félteni, nem ma kezdtem a Multiplayer játékokat :) Mondjuk nem a BF a legfőbb "játékom".

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#33017) yodamester10 válasza .LnB (#33013) üzenetére


yodamester10
őstag

Szerintem meg jól gondold meg,hogy megveszed-e a prémiumot.Nekem biztos nem ér meg annyit,a 10 rugót is sajnáltam érte.Most vagyok 109-es rangnál és marhára kezd unalmassá válni.Lassan a rafináltabb "játékosok"megtalálják azokat a helyeket a pályákon amik borzasztóan elveszik az ember kedvét a szórakozástól.Persze mindenkinek szíve joga eldönteni mire ad ki pénzt.

[ Szerkesztve ]

(#33018) D.Orion válasza .LnB (#33016) üzenetére


D.Orion
veterán

Én is itt vettem anno. :C

(#33019) yodamester10


yodamester10
őstag

Az AMD tulajoktól kérdezném,hogy most azt várjátok a mantletól,hogy pl: egy 7770 majd megver egy gtx 780 -at fps-ben?Vagy mennyi fps növekedést szeretnétek?Csak kíváncsiságból kérdezem,semmi vita!

(#33020) isizakhi03


isizakhi03
tag

Lehetséges lenne, hogy ez az fps droppolás szerver függő? Voltam most fen 4 szerveren. Mindegyiken 64 játékossal. Három szerveren nem droppolt az fps stabil 100 feletti, viszont a negyediken 139-ről leugrott 52-re hirtelen ! Majd Vissza 132-re, és megint le 25-re ! :W :W Mindegyik szerveren a Flood zone map volt.

Yoda: Furcsa lenne ! Nem kell sokat várni tőle, én is ezt mondom. Lehet szuper lesz, de kell neki egy kis idő, mire kiforr ! Nem kell 45% javulás, de ha elérsz legalább 20%-ot, vagy legyen 15% az már jobb. Mármint a semminél !

.LnB: Neked milyen fps-ek vannak azzal a kártyával?

[ Szerkesztve ]

Intel Haswel i5 Feel the Real Power !

(#33021) SkyS1gn válasza yodamester10 (#33019) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Azt hogy a 3 monitoron ultrában menjen a 290X-el mint ahogy demózták, ne medium high-on hogy csipázni is tudjak! ;]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#33022) .LnB válasza yodamester10 (#33019) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én őszinte leszek, 20FPS növekedésnél az én gépemmel maximálisan elégedett leszek.
Gépem az adatlapomon, gond nélkül fut jelenleg a játék. De fontos megjegyeznem, hogy a monitorom miatt csak 1440x900-ban játszom.

(#33020) isizakhi03 Eddig csak Sinlge-t próbáltam (torrenttékás verziót) 45-50fps körül, Fraps-el mérve. Bőven megy 50főlé is de nagy átlagban annyi. Minden kimaxolva, de az előbb említett felbontáson. Semmi fps drop, vagy akadás.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#33023) KillerKollar válasza yodamester10 (#33019) üzenetére


KillerKollar
senior tag

35%-ot.Azt írták hogy UP to 45% de az kaveri apu+290X volt,Intel CPU mellett 35% gyorsulás lenne az elvárható.

[ Szerkesztve ]

(#33024) isizakhi03 válasza .LnB (#33022) üzenetére


isizakhi03
tag

Remek :) Szerintem be kéne újítani egy ilyenre nekem is :)
Köszi szépen.

[ Szerkesztve ]

Intel Haswel i5 Feel the Real Power !

(#33025) FollowTheORI válasza yodamester10 (#33019) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Alapvetően hozhat olyan javulást bizonyos konfigokon, hogy pl jobb grafikát tud engedélyezni.
Vagy épp a sebességnövekedés jobb játszhatoságot eredményez.

Nálam pl mondjuk most is jól fut, szóval nálam max az utóbbi játszhat be, ha még simábban fut akkor csak "nice to have" és jobb lesz ennyi. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#33026) .LnB válasza isizakhi03 (#33024) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én meglepődtem mekkora előrelépést jelentett a 7770 OC-hez képest. Elégedett vagyok vele.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#33027) prokxy


prokxy
veterán

Üdv!

A konfigommal (adatlap) kimaxolva a game, FullHD-ben megvan a 70-100 FPS, de amikor egy LAV-val szemben aktiválom az AP-t a tankon, akkor még 10-20-ra is leugrik...ja és persze ilyenkor nem tudok értelmesen célozni, aztán ilyenkor 1 lövésen múlik, h én maradok-e alul vagy sem.

Ez az FPS beesés nálatok is előjön?

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#33028) lofagi válasza prokxy (#33027) üzenetére


lofagi
addikt

:K
Lentebb kell venni a grafikát és jó lesz.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#33029) eugabesz válasza prokxy (#33027) üzenetére


eugabesz
őstag

Nekem speciel nem...nincs minek beesni...ez is előny... :U

(Letöltött az Origin egy 74Mb-os frissítést...)

[ Szerkesztve ]

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#33030) DeadMeat válasza prokxy (#33027) üzenetére


DeadMeat
veterán

Aha. Amikor a karcoló dől sanghaion, vagy hainanon a hotel szárnyai... 20-40 fps... Egyéb esetben 80 alá sohase nem esik be.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#33031) r-chee válasza .LnB (#33022) üzenetére


r-chee
őstag

Én a 15%+ futásbeli növekedést már jónak tartanám. S ahogy olvasgattam, a Mantle megszünteti a DX függőséget, s szélesebb körben könnyebbé válhat a konzol-PC közti portolás. Szal mindenképpen jó lesz.
Amúgy a main kívül van még kettő egész nap e hónapból, már csak az a kérdés, driver ill. patch is érkezni fog-e a hétvégre? :U

[Remélem, nem írtam túlságosan ide nem illőt.... ;] ]

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#33032) yodamester10 válasza prokxy (#33027) üzenetére


yodamester10
őstag

No para :DD néha még 780-nál is érezhető fps lassulás.

(#33033) eugabesz válasza r-chee (#33031) üzenetére


eugabesz
őstag

Várd ki a végét...mondjuk az is előny,hogy nem az EA-DICE párocska adja ki,de hogy a bf4-el hogyan fog együttműködni,az szerintem még kérdéses,mivel abban már ők is ott vannak...

A játékosok 1/3-a még mindig szenved a csatlakozási és egyéb hibáktól,pedig állítólag már lázasan javítanak...csak mindig más harmada,s így nem feltűnő annyira.

[ Szerkesztve ]

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#33034) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

vótmá?
Ajándékok a Battlefield 4 játékosainak februárban

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#33035) raubisoda válasza kisza25 (#33034) üzenetére


raubisoda
senior tag

Ámen :)

104 pozitív és 0 negatív https://outervision.com/power-supply-calculator

(#33036) prokxy válasza yodamester10 (#33032) üzenetére


prokxy
veterán

Kösz! :)

A többieknek írom, h 7970GHz edition kártyán, ami 1100/1600-on pörög most, így beesik az fps. Sosincs ilyen gond, csak ha a fenti eset van. Ez azért fura...
Nekem nem kell + 10-20 FPS a Mantle-től, csak ezt a hülyeséget javítsa. :B

Más: néztem ezt a 74MB-os frissítést (ami fogalmam nincs, h mi a tök) és a betterblog vagy mi 4.x-re frissült, de most meg nem jelenik meg a chrome-ban.
Nektek jó?

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#33037) gali777 válasza kisza25 (#33034) üzenetére


gali777
őstag

Sokra megyek vele :D A packek nem érdekelnek, a fegyverek már megvannak. Jobban tudnék értékelni egy új pályát, mármint a 4 map/dlc-n felül, mert ezekkel az "ajándékokkal" max azok járnak jól akik eddig hébe hóba beletoltak 10-20 órát. Akik meg játszanak rendesen vele azok le vannak szarva kb...

(#33038) Madn!ght válasza kisza25 (#33034) üzenetére


Madn!ght
addikt

Remélem egyik battlepack-ben netkód ápdét lesz, mert már a tököm tele van a sok instant killtől. :DDD

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#33039) sixpak válasza kisza25 (#33034) üzenetére


sixpak
nagyúr

Battlepack....hiányzott, mint egy falat kenyér.... :(

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#33040) FollowTheORI válasza prokxy (#33036) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Őszintén szólva, én nem figyeltem meg ilyen beesést. Persze lehet a játék hevében nem tűnik fel csak, nem vagyok rá annyira érzékeny.

De nem nem rémlik ilyesmi. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#33041) r-chee válasza kisza25 (#33034) üzenetére


r-chee
őstag

Remélem lesz köztük "No more connection failed" nevő ezüst battlepack is :D

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#33042) eugabesz


eugabesz
őstag

Hát jah.....elvből nem nézek videókat,de ez rövid volt...hát ja,van ilyen...

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#33043) SkyS1gn válasza eugabesz (#33042) üzenetére


SkyS1gn
félisten

:DDD :C

Én trailer alapján még azthittem anno hogy a JDAM pukkan akkorát amekkorát a detonálós pályárasz..rt töltetek, az még korrekt is lett volna!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#33044) Gyula84 válasza eugabesz (#33042) üzenetére


Gyula84
veterán

hát igen erős ..... se ér a játékban :(

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#33045) isizakhi03


isizakhi03
tag

nem akarok flamet indítani, de valaki mondta múltkor nincs vízcsepp a monitoron AMD kártyákon. ezt erősen megcáfolnám, nekem van. nem is kevés. de lehet már lerágott csont, nem tudom.

[ Szerkesztve ]

Intel Haswel i5 Feel the Real Power !

(#33046) batt válasza sixpak (#33039) üzenetére


batt
aktív tag

+1
Szerintem kaphatnánk hűségünk jeléül 1db EGYEDI dogtag-et is!

Asus Rog Flow X13 @XG Mobile RTX 3070*^*Asus FX505GM

(#33047) pelenka35 válasza eugabesz (#33042) üzenetére


pelenka35
őstag

Fejlesztőkhöz nem jutnak el ezek a videók???? Ő is jót röhög rajta és lelkiismeret nélkül lefekszik aludni??

Gamertag:Rob3rt75

(#33048) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Carbine fegyvereket nem engedi használni... :W
Ki vannak szürkülve, amikor rájuk megyek.
Engineer-el kellene unlockolni őket?
Segítsetek légyszíves, mert már kezdek idegbajt kapni.

Cris99 & DeadMeat
Köszönöm a segítséget. :R
Utána már Assault-ként is használható lesz ugye? :B

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#33049) SkyS1gn válasza gyuromoj (#33048) üzenetére


SkyS1gn
félisten

:K

- :K

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#33050) DeadMeat válasza gyuromoj (#33048) üzenetére


DeadMeat
veterán

Igen, engivel kell unlockolni.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.