Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18001) Xirtam válasza Freiherr (#17998) üzenetére


Xirtam
veterán

Mondjuk ebben maximálisan igazad van. Ezért is próbálok magamnak egy jó csapatot csinálni, egy jó squad-ot. Ahol mindenkinek megvan a feladata. Csak nehéz ilyen embereket találni , akik a Battlefield -el úgy akarnak játszani ahogy kellene.

(#18002) Mr.White válasza Gyula84 (#17986) üzenetére


Mr.White
senior tag

a commander jelölte ki a csapattársad hogy védjétek őt.
gondolom a field upgrade-ek miatt, meg mert jól kente.

(#18003) Freiherr válasza Csaber (#18000) üzenetére


Freiherr
őstag

Ki beszélt arról? :F A tankról volt szó,ha nem világos.A többi meg lehet,hogy el van cseszve,de ez pont jó,kell egy jó csapat,ahogy lejjebb is írták.

[ Szerkesztve ]

XXX

(#18004) @rglaaf válasza Winne (#17994) üzenetére


@rglaaf
veterán

Egyenlőre én az a megoldást javaslom hogy gyorsan kimaxolni a tankot flagrun-on felpakolni rá minden vackot és 24-max 32 cq-n tolni amig nem kezdenek valamit a játékkal :)

[ Szerkesztve ]

PSN ID:BiZzare_0

(#18005) #57919488 válasza Freiherr (#17998) üzenetére


#57919488
törölt tag

Kicsit probaltak arra menni, hogy csapatjatek legyen ez miatt. Ne az legyen, hogy ott egy tank es hoppa, mar a kill lista tetejen is van az illeto teljesen egyedul.

(#18000) Csaber:
A taktikaval kapcsolatban hozott fel realitast :U

(#18006) kisza25 válasza Winne (#17990) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

miért kellene rettegni? Active protection kell a tankra, bemész foglalni, rádlő egy gyalog, benyomod a protectiont mikor kilép, hogy belédküldje a következőt jön a meglepi és lelövöd 3 gyalogig simán lekaszálom öket, 4 már necces, de a BF3-ban volt 4 aknavetős gyalog azok is simán szétszedtek egy tankot;)
pl. most voltam rushon, ahol aztán szinte csak gyalog van, mi támadtunk, 1x nem javítottak és én sem mert medicet húzom éppen voila nem értem mitől kell rettegni :F csak azért nem végeztem elöbb, mert megkellett 2x várnom, hogy visszajavuljon a tank, mert nem volt repaitoolsom

[ Szerkesztve ]

Eladó: Xiaomi Redmi Note 10S 6/128Gb, független, DualSim, NFC, 33W töltő 39900Ft

(#18007) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Sziasztok!

Ezen a konfigon hogy futna a BF4? i3-540 3.7ghz, 4GB ram(később 8), 6950.

Szerk.: Régen BF3-al 5850-el játszottam, de már nem emlékszem milyen beállításokon futott. :B Felbontást kifelejtettem, FHD.

[ Szerkesztve ]

(#18008) kisza25 válasza HollyBoni (#18007) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

kb, mint BF3 -20 fps:P vagy eggyel visszavett részletességen ua.
egyébként én azt nem értem, hogy miért akarja mindenki, hogy olyan legyen, mint a 3 :F akkor meg mindenki azzal jönne, na fasza ezt kiadhatták volna DLC-ként is a 3-hoz,
szerintem meg pont az a jó, hogy ezt is meg kell tanulni, én is a füstöt próbáltam erőltetni eleinte, mert BF3-ban a tanknál az sok mindenre jó volt és elég gyakran is lehetett elnyomni, itt nem sokra menni vele, mert nagyon lassan tölt vissza, itt active protection kell, a LAV-ra is mást kellett felpakolnom, hogy jó legyek vele, én nyomtam már 130órát a játékba bétával együtt és csak most kezdem kapisgálni, BF3-ba sem lehetett belejönni fél óra után :N

[ Szerkesztve ]

Eladó: Xiaomi Redmi Note 10S 6/128Gb, független, DualSim, NFC, 33W töltő 39900Ft

(#18009) eugabesz válasza #57919488 (#18005) üzenetére


eugabesz
őstag

Ha a csapatjátékot akarták ezekkel visszahozni,akkor nem kellett volna úgy kiadni a BC2 és BF3 játékokat...az nem megy,hogy az egyik résszel leszoktatjuk,kvázi statbuzivá tesszük a játékosokat,aztán a következőben meg hoppá,legyen csapat orientált...ezért elcseszni a járműveket,olcsó fogás...és szerintem csupán ezt szeretnék sugallni. Szerintem és többek szerint a járműves részt szeretnék ellehetetleníteni,s ezzel megölve még a maradék "bf életérzést" is.

A fagyásokra.
Mindenki "piszkálgatja" a gépét,beállításait,hát nem veszitek észre,hogy nem nálatok van a hiba??
Egy elcseszett,optimalizálatlan bug-halmazt kaptatok,kedves játékosok. Ha nem lenne a csapatunk,élvezhetetlen lenne...

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#18010) zso73


zso73
veterán

Bf 4 Katasztrófa 13.9 Drájver. A játékban nem lehet állítani a kép minőségét, csak a felbontást. AMD 6970.64 bit win 7.
Mitől lehet ?

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#18011) Gippo


Gippo
senior tag

Remélem azért a tankokat erősítik később... Tényleg seperc alatt szétkapnak, igaz volt körülöttem vagy 6 engi :DDD

(#18012) #57919488 válasza eugabesz (#18009) üzenetére


#57919488
törölt tag

A gond tenyleg ott van, hogy szorakoznak a jatekosokkal akik nem keveset fizettek a jatekert :((
Ha elternek a regi BF vilagtol am legyen de azt vegyek figyelembe, hogy akik ezt most megvettek a BF3-bol mentek at es nem a regi BF reszekbol. Annak kellene eleget tenni akik megveszik a jatekaikat nem azt csinalni amihez eppen kedvuk van. Kedvenc peldam a WoW, volt sotet meg veres meg minden kiegeszito erre szo nelkul beallitottak a pandamacikkal xD

[ Szerkesztve ]

(#18013) Gyufaaa válasza HollyBoni (#18007) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Sima liba. Teljesen játszhatóan. :K

(#18014) prokxy válasza kisza25 (#18006) üzenetére


prokxy
veterán

Hogy működik pontosan ez a Active protection? Eddig csak szívtam vele, nem fogott fel semmit, pedig úgy villogtam, mint a Karácsonyfa! :U

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#18015) Winne válasza kisza25 (#18006) üzenetére


Winne
nagyúr

Jó akkor ezt hagyjuk, nem akarok megtéríteni senkit.

A következő menüpont, hogy domination-ön 25 pont egy foglalás, amiért kb senki sem foglal, mert nem ér annyit. Ettől hogy lesz pörgős a játék? Az egyik pályán a 3 pontból 2 felül van, ahol azt kell keresgetni, hogy hol lehet felmászni, majd felérsz és lekempel, aki egyszer már felért, hát pff, pörgős játék ez tényleg.. :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#18016) Chris78


Chris78
aktív tag

Leállás után felraktam NET Framework 3.5 . Azóta 64bit -el reccenéstelenül megy :) .Néha a nagyobb pályákon a jármű hang "elvész" de egyébként 6-7 körön keresztül jó volt. Nagyon bejövős pl a viharos pálya nagyon ász.
Köszi a tippet :Gyufaaa :R :R :R

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#18017) Gyufaaa válasza Chris78 (#18016) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Örülök! Nincs mit! :) A hang az DICE-on múlik..

(#18018) nanorambo válasza Gyufaaa (#18017) üzenetére


nanorambo
őstag

De nem a 4.5 a legújabb? 3.5 -el jobb?

(#18019) Gyufaaa válasza nanorambo (#18018) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Valamiért a 3.5-öt kéri, így azt adtam meg neki. :)

(#18020) nanorambo válasza Gyufaaa (#18019) üzenetére


nanorambo
őstag

Ja. Ok.

(#18021) @rglaaf


@rglaaf
veterán

remélem a Revive buggal nem vagyok egyedül plusz az egér bind se müködik még mindig 1 gombon

PSN ID:BiZzare_0

(#18022) Gyufaaa válasza @rglaaf (#18021) üzenetére


Gyufaaa
veterán

"egér bind se müködik még mindig 1 gombon" Ez alatt mit értesz? Nem találom a hsz.-t. Nekem elfogadott mindent amit ráállítottam. :U

(#18023) Lavidaloka válasza M^xx (#17989) üzenetére


Lavidaloka
aktív tag

aAa-DRUNKKZ3..nah ez a kis köcsög csalt agybafőbe.... a Magyar szerón:W

Hát nem érdekes hogy mindig csak no vehicle-be nyomja.. ?:W

[ Szerkesztve ]

ホンダシビッククーペ

(#18024) prokxy válasza Winne (#18015) üzenetére


prokxy
veterán

Nagyon negatív vagy ma... :)
Azért nem olyan rossz a BF4, főleg, ha javítják a hibákat!
2 napja kiborult a bili nálam a hibák miatt, de azóta nem volt gondom vele. A járművek kezelését, erejét pedig megszoktam, mint ahogy a fegyverekét is.

A kedvenced a TV rakéta, a BF3-hoz képest elég furán működik. Mintha a hatótávja is rövidebb lenne, nemcsak az ereje csökkent.
Nekem a favorit a tank, btr, hajó, ezek mind iszonyat tetszenek. TDM-en pedig az a Operation map zseniális! (asszem vmi ilyesmi a neve)
Jó lesz ez, csak ne ugrálj a BF3-4 közt! :D

(#18006) kisza25: hogy húzod a tankban a medicet? Akkor javarészt a tankbra és a fő statra (szintlépés) kapod a pontot, nem?

Az Active Protection-t magyarázza már el vki! :B

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#18025) Plezs21 válasza Xirtam (#18001) üzenetére


Plezs21
tag

Hát én mindenesnek jó vagyok :D Egyikhez sem nagyon csak kicsit :D

i5-4670, ASUS GTX 760, 120GB SSD, 1 TB, H87 PRO, 8GB RAM, DELL U2312.

(#18026) Mr.White válasza Lavidaloka (#18023) üzenetére


Mr.White
senior tag

semmi extra nincs a statján, és nem cq-t játszik hanem domination-t.

(#18027) HollyBoni


HollyBoni
veterán

BF3-hoz képest a grafika, hang milyen? Imádtam a BF3-at, szép volt a grafikája, csak elég fakó. A hangokkal viszont nem voltam megelégedve, nagyon sok fegyver ugyanúgy szólt, BC2 ebből a szempontból sokkal jobban tetszett.

(#18028) Gyufaaa válasza HollyBoni (#18027) üzenetére


Gyufaaa
veterán

A grafika szerintem ütősebb. Színesebb, élesebb, szebb.

(#18029) Chrys_


Chrys_
addikt

Hogy lehet Battlelog-ban a BF4-t kiválasztani alapértelmezett játéknak?

(#18030) R3laX


R3laX
addikt

Sztem egyre többet kidobál... exe leáll.

(#18031) wolf13 válasza Chrys_ (#18029) üzenetére


wolf13
őstag

Azt mentsd el könyvjelzőkent

(#18032) devilinsid3 válasza Gyufaaa (#17898) üzenetére


devilinsid3
addikt

pont az ellentéte.. aki játszott a bf3al annak még egyszerűbb dolga van itt

(#17915) Xirtam csak 1x fagyjon ki 1 játék neked.. arról ne a user tegyen már, hogy a játék becrashel..
mert itt szerintem a user errort kizárhatjuk amikor ennyi embernek kifagy és az is biztos, hogy nem a toolbarok miatt.. van akinek megy 32bites rendszerrel, van akinek nem, van akinek el sem indul, van akinek még nem fagyott ki
örülj, hogy te azok közé tartozol -.-"

(#17923) gali777 nem, bf3 script utódnak hívják :D

(#17939) gali777 már a saját játékukat is el lehetetlenítik meg csalogatják át az embereket :D hihetetlen :D vagy gondolom nem tudják megoldani a 2 külön futtatását

(#17998) 00KID úgy látom még 1 ember aki összekeveri a realizmust, a játékot és a kettő közötti balanszt
meg kell találni a kellő hangsúlyt, de az, hogy a háztetőn bujkáló engi szétszedi a tankot? ne vicceljünk már.. legjobb lenne, ha bele se tennék a tankokat lassan, mert amikor a kocsit szeded szét 3 lövésből akkor 1 tankot ne 3 lövésből szedjek már szét..
balansz nincs a játékban és nem realizmus kell.. épp ész és ezek megvalósítása

(#18005) K_mester abba mi a csapatjáték, hogy 4 engi kempel a háztetőn és simán megerőszakolja a tankod? esélyed sincs kijavítani, főleg úgy, hogy a legtöbben szarnak rád.. a csapatjáték nem ott kezdődik, hogy tsen 4en együtt vagytok, hanem hogy az utolsó kis szarjancsi is arra törekszik a szerveren, hogy segítse a másikat..
az, hogy ti fent vagytok együtt tsen 5en és a többiek meg szarnak bele mindenbe az nem csapatjáték olyan szinten amiről itt a változások szóltak

(#18015) Winne a legszebb, hogy a legtöbb ilyen állítom úgy van megcsinálva, hogy 2 helyről mehetsz fel és az nyer aki hamarabb ér oda fel, mert nincs az az Isten, hogy leszedd őket..

#18027) HollyBoni a grafika egyesek szerint jobb, mások szerint nem sokkal tér el a 3tól, a hangról nem sokan tudnak véleményt formálni, mert kb. mindenkinek elmegy időközönként :D
ez vagy direkt van megcsinálva így, hogy megsüketülsz a sok lövéstől
vagy pedig csak egy sima bug amit a bf3 End Game DLC óta nem sikerült javítani kb. mert azóta lelhető fel ez a probléma..

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#18033) #57919488 válasza devilinsid3 (#18032) üzenetére


#57919488
törölt tag

Marmint 1 tank szedi a gayalogosokat mint a legyeket mert altalaban senki nem jatszik mar csapatjatekot a BF-ben mert minek? :U
De az annyira gondolom jo volt BF3-ban, hogy 1 tanker volt es mar mindeki menekult vagy nezhette az ujraeledesi pontokat...

[ Szerkesztve ]

(#18034) Mr.White válasza devilinsid3 (#18032) üzenetére


Mr.White
senior tag

hát nekem jóval sz@rabbul megy mint a 3.bár tény az fps-em is kevesebb, meg még szoknom is kell.

(#18035) kisza25 válasza Winne (#18015) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

na domination az el van b@szva úgy ahogy van, ebben egyet kell hogy értsek :DDD :P
elsőre felmentem egyre, na mondom ez nem gyerebe, majd kapott még egy esélyt , majd még vagy 5-öt, de nagyon szar pályarészek vannak rá kiválasztva, pl. sanghi mindenki a tetőn zászlót nem is láttam benne:P
prokxy: mikor benyomod akor zöld lesz a jármű felső része akkor aktív, ez kb 5másodperc ilyenkor van arra időd, hogy a gyalogokat leszedd, nem mondom, gyorsnak kell lenni, de megoldható, meg miután rádlőnek 1-2 raksit és nem talál utána már nem is próbálkoznak inkább iszkolnak:P
amikor pirosan világít akkor meg töltődik, ez viszont kb 20 másodperc szóval, mondhatni egy ütközetben 1x tudod használni

[ Szerkesztve ]

Eladó: Xiaomi Redmi Note 10S 6/128Gb, független, DualSim, NFC, 33W töltő 39900Ft

(#18036) Laraxior válasza prokxy (#18024) üzenetére


Laraxior
titán

Active protection: Felrobbantja a bejövő, beérkező rakétát, de csak addig amíg zölden villog.
Tehát figyelni kell hozzá, és akkor aktiválni amikor jön a támadás. Azt nem tudom, hogy lézeres bemérés ellen is jó-e, de valószínűleg. Általában csak egy lövést bír az ideje.
Irányított rakéta ellen a legjobb, a 30-40-es sebzése helyett kb 5öt sebez.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#18037) devilinsid3 válasza #57919488 (#18033) üzenetére


devilinsid3
addikt

hidd el a sok szemetet összefújja a szél, akarom mondani a sok random player aki a háztetőn kempel hamarabb szed le téged a tetőről meg akármilyen szikla mögül, mint te őket :U
beta alapján ez a véleményem.. kezdetben jól adta a löveget, de azután jött valami patch és megint 2 kellett 1 emberbe..
amúgy nem értem mi azzal a baj, hogy ha valaki egyedül 1 tankkal lő egy 40-0t? semmi, mert talán tud játszani ? jah, hogy ezt "csapatjáték" címszó alatt vissza kell butítani (legyen szó bármilyen járműről gyakorlatilag most már) .. ne már..

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#18038) r-chee válasza Winne (#17990) üzenetére


r-chee
őstag

Valójában egy gyalogos enemy-től is rettegned kéne. Youtube-on vannak fent videók, pl. ahogy fóxer tetőről harcképtelenné tesz rakétavetővel egy tankot. Nem nagy ügy. Itt meg kell 4-5 RPG egy tankba, hogy megpusztuljon :U

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#18039) Laraxior válasza r-chee (#18038) üzenetére


Laraxior
titán

ha jó helyen találod el, akkor elég egy. Lődd SRAW-al, azt lehet irányítani :))

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#18040) kisza25 válasza Laraxior (#18039) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ja azt észrevettem, hogy lánctalp hátsó görgője 1-2 lövés kampó az enemy tank :Y seggbe 2 löket kell :DDD
amúgy mi van veled flagrun maister:P fogunk még valaha együtt harcolni, vagy csak zászlókat kergetsz ;]

[ Szerkesztve ]

Eladó: Xiaomi Redmi Note 10S 6/128Gb, független, DualSim, NFC, 33W töltő 39900Ft

(#18041) Def26 válasza kisza25 (#18035) üzenetére


Def26
félisten

Még a játék elején elmondták, hogy a csapatjátékon van a lényeg. Ahhoz, hogy nyerni tudjatok fel kell húzni a zászlókat. Nem a pontokért kell húzni zászlót hanem azért, hogy a csapatod minél több ponton legyen domináns és ez által nyerjetek. Igaz, nem lehet benne olyan gyorsan fejlődni mint a 3 -ban, de viszont van cserébe xp boost, mi egy nagyon jó ötlet. :K
Elején még én is puffogtam ezen, de ma már úgy vagyok vele, hogy ezek a szabályok mindenkit rákényszerítenek a csapatjátékra. Akiknek ez nem jön be azok úgy is lemorzsolódnak és nem játszanak a játékkal. :K

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#18042) Gippo válasza Def26 (#18041) üzenetére


Gippo
senior tag

Jajj, mikor az egész csapat ottmarad az első helyen a pontokért.... :DDD Felbecsülhetetlen 1-2 jó squad még mindig nyer egy rossz csapatot egyébként...

(#18043) kisza25 válasza Def26 (#18041) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

nekem nem is az a gond, hogy 25pontért nem megyek zászlóra, hanem, hogy ott campel az összes, mert olyan helyeken vannak, hogy nyilt pályarészről lehet megközelíteni, szóval esélytelen :N

Eladó: Xiaomi Redmi Note 10S 6/128Gb, független, DualSim, NFC, 33W töltő 39900Ft

(#18044) #57919488 válasza devilinsid3 (#18037) üzenetére


#57919488
törölt tag

Tankbol 1 hit a gyalogos aki nem tud visszaloni altalaban de ha loni is tud azert a tanknak nem 1 hit kell :U
Szegeny tankerek, de sajnalom oket ...
Nincs ezzel amugy semmi gond csak ameddig a gyalogosoknak egymast kell tamogatni loszerrel, medic meg minden cuccal addig a tanker egymaga megold mindnent.

[ Szerkesztve ]

(#18045) devilinsid3 válasza #57919488 (#18044) üzenetére


devilinsid3
addikt

betaban az esetek többségében 2 kellett (szerintem ez nem változott bár nem játszottam még vele, de sok változás nem hiszem, hogy történt)
3t lő az infantry a tankba és szétszedi szerintem, ha nincs rajta minden anti rocket meg faszomelhárító szerkezet.. ez ahhoz képest, hogy mibe mennyi kell szerintem nincs kibalanszolva megint

mégis mit akarsz kezdeni mediccel a tank ellen? :D
az lenne a jó meglátás, hogy futni kell, mert megöl és nem az, hogy majd m320al szétszedem :U

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#18046) #57919488 válasza devilinsid3 (#18045) üzenetére


#57919488
törölt tag

M320? Soha! Ha medic akkor HP toltes :D
1x ugyis kiszallnak a tankerek javitani ... ;] :DDD

(#18047) Gippo válasza #57919488 (#18046) üzenetére


Gippo
senior tag

Jaja, olyankor ha nem vesz észre, meg kell várni fedezékben, hogy kiszáljanak és FLANK :DDD

[ Szerkesztve ]

(#18048) devilinsid3 válasza #57919488 (#18046) üzenetére


devilinsid3
addikt

most már tudsz 2féle dolgot vinni..
az 5ben elég lesz, ha revive-al megrázod a tankot aztán Godlike a 3as killre (már most multi killt adnak a dupla killre :D)

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#18049) Laraxior válasza kisza25 (#18040) üzenetére


Laraxior
titán

Mostanában, ha egyedül tolom, meg a többiekkel se megyünk 64-es szerverre, mert crashel, majd ha helyrehozzák megyünk. Addig én Flood Zone-ra járok IFV-zni :D Jobban adja mint a tankozás, főleg ezen a mapon, van két enemy IFV, az nem okoz gondot, egy scout heli, attól sem ijedek meg nagyon... úgyhogy mondhatni bejövős :D
Bírom a Paracel Stormot is, hajókázni, meg a Lancang Damot, de azt csak 64esben, tankozni jót lehet rajta.

(#18046) K_mester: Tegnap egy telepített rakétával medicként szétszedtem egy IFV-t. Elhajigáltam jobbra a gránátot, elfordult arra, én meg másik irányból beletoltam a rakétát, ezt még eljátszottuk kétszer, utána jobbnak látta lelépni, akkor meg a hátuljába kapta, mire odaértek a srácok engineer, meg support, már enyém volt a pont. :D Hainan Resort "A" pontnál.

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#18050) prokxy válasza Laraxior (#18049) üzenetére


prokxy
veterán

Lara, kisza! Kösz az infókat! :R

más: nézzétek már meg nekem kérlek, hogy a reactive csak kívülről látszik a tankon, ifv-n? Mert a 3-ban láttam belső nézetből, h mondjuk jobbról lekapták rólam. Majd addig szikráztattam, míg vissza nem került! ;]
De itt csak kívülről látom a + rácsot. :W

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.