Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Azonnali notebookos kérdések órája (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-20 18:40:24

LOGOUT.hu

A topikban főleg meglevő notebook miatt kérdezhetsz, ha vásárolni szeretnél, ezek az ajánlott topikok:
Milyen notebookot vegyek?
Milyen HASZNÁLT notebookot vegyek?
NOTEBOOK / NETBOOK / Mac beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16351) Dell XPS válasza Ivy.4.Ever (#16347) üzenetére


Dell XPS
veterán

Szerintem sérült az OS, esetleg a lemez, vagy mindkettő. Nézd meg egy másik telepítő médiával, mert a leírás alapján esélyes.

Üdv, Dell XPS

(#16352) Speedhs


Speedhs
őstag

Hali,

Van egy packard bell laptopom(fapados).

A gond, hogy nem lehet bekapcsolni, a ledek sem világítanak.
Van multiméterem, azzal lehet valahogy ellenőrizni az akksin feszültséget? Vagy mi lehet a baja?

Köszi. :R

[ Szerkesztve ]

(#16353) Dell XPS válasza J.G. (#16348) üzenetére


Dell XPS
veterán

Biztos, hogy nem árt egy portalanítás, hőelvezető csere a notinál. Nem volt throttling stressz-teszt alatt?

Üdv, Dell XPS

(#16354) Dell XPS válasza Francia91 (#16349) üzenetére


Dell XPS
veterán

Szerintem ne kínozd tovább AIDA-val, amúgy is 85-90 fok között van terhelésen a noti, Ugyanolyan vastagságú rézlapka nem mindig jó, mert elnyomja a hűtőt, hiszen a thermalpad-ban van lehetősége 2-3 tizedet süllyedni, illeszkedni a felületekre. Itthon kapható Gap-pad-ok nagyon kemények, nem fekszenek fel tökéletesen, terhelésre "elmelegszenek" a komponensek.

Nézd át, hogy tökéletesen illeszkedik-e mindenhol (0.5mm ?), itt lehet még javítani egy kicsit szvsz. Sárgaréz hőelvezető képessége 100x jobb a gap-pad -nél. (6W/mK ->110W/mK)

[ Szerkesztve ]

Üdv, Dell XPS

(#16355) Dell XPS válasza Livius (#16350) üzenetére


Dell XPS
veterán

Szvsz LCD -hiba (fénycső), de lehet inverter is, teljes pontossággal vizsgálat után lehet megállapítani. Javítható könnyedén mindkettő, LCD panel kicsit drágább művelet 14.1"-es kijelző esetében.

Üdv, Dell XPS

(#16356) Dell XPS válasza Speedhs (#16352) üzenetére


Dell XPS
veterán

Miért kell akkumulátorról indítani a laptopot, adapter? Mi a pontos típusa a notinak?

Üdv, Dell XPS

(#16357) Speedhs válasza Dell XPS (#16356) üzenetére


Speedhs
őstag

Szia,

Packard bell easynote tk11bz 231hg a típusa.

Igazából nem vágom ezeket a szerkezeteket. Ha rádugom töltőre, akkor sem világít a led, a gépet sem lehet beindítani. Elvileg jó a töltője, meg az akksi is. De ezt én is tudom ellenőrizni? (másik laptop hiányában, mondjuk nem nagy kunszt szerezni másikat..:))

(#16358) Francia91 válasza Dell XPS (#16354) üzenetére


Francia91
veterán

Egyáltalán nem feszül, pont jó oda a 0,5 mm-es rézlapka. Ennyire képes a hűtés "megtuningolva"

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#16359) Dell XPS válasza Speedhs (#16357) üzenetére


Dell XPS
veterán

Jó eséllyel alaplaphibás lett az AMD-és cucc, de próbáld meg:

SMBus -reset, majd komponensek nélkül kellene megpróbálni elindítani a laptopot ( akku, hdd, odd, ram).

Üdv, Dell XPS

(#16360) Speedhs válasza Dell XPS (#16359) üzenetére


Speedhs
őstag

Köszönöm, meg lesz!

Egyébként lényeges dolgokat hdd-ről lementettem, remélem a notit is sikerül.

(#16361) Dell XPS válasza Francia91 (#16358) üzenetére


Dell XPS
veterán

Inkább arra gondoltam, hogy nem elég magas a lapka (0.75mm), és ebből még adódhatnak problémák. Valóban nagyon gyenge a hűtés (ventilátor), de ha tökéletesen felfekszik és nem a paszta tölti ki, akkor ennyi lesz a vége.

Üdv, Dell XPS

(#16362) RedCactus válasza Speedhs (#16360) üzenetére


RedCactus
senior tag

Pont ugyanez a bajom egy HP 550-el. Próbáld végig amiket én, neked talán szerencséd lesz...

[ Szerkesztve ]

(#16363) Pöttön


Pöttön
őstag

Sziasztok!
Egy Samsung Series 7 700Z5C laptop-nál megoldható hogy a dvd író helyére ssd-t tegyek?
Ha igen tudnátok egy hozzá való beépítő keretet linkelni? :)

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#16364) Speedhs válasza RedCactus (#16362) üzenetére


Speedhs
őstag

Nem használt. :(

(#16365) RedCactus válasza Speedhs (#16364) üzenetére


RedCactus
senior tag

Fenébe! Pedig szorítottam neked. :)

(#16366) Ulius80


Ulius80
tag

#16335-ös kérdésre valaki?Kép lentebb,karikázva!
Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

"A Jurassic Parkban NEM a T-rex üldözte a dzsippet. Chuck Norris üldözte a T-rexet, és a dzsippet!!"

(#16367) DithenS


DithenS
senior tag

Sziasztok! Egy fontos kérdés miatt fordulnék ide,szóval laptop vásárlás előtt állnék és szeretném kifogni a maximum 130e Ft-os keretből a legjobbat! Játszani is szeretnék vele(Ha netezésre kellene nem vennék ennyiért :P)
http://ipon.hu/webshop/product/acer_aspire_e5_551_nx.mldeu.004_fekete/726920

Ezt néztem ki,AMD A10 7300 APU-val van felszerelve ami Kaveri kiadáshoz tartozik,tehát eléggé új! Érdekelene a vélemény,mire elég mennyire erős és tudnátok e esetleg ajánlani ebből a keretből olyant,ami jobb mint ez?Nézegettem de annyira nem értek hozzá,viszont azt tudom hogy ez az APU az intel i5U-t előzi meg kicsivel de nem sokkal,de az APU-ja is jobb mint az intelé nameg az i5 gépek amúgy is 160e Ft-tól kezdődnek.

(#16368) DithenS


DithenS
senior tag

Jah de az is lehet hogy az AMD A10 FX-7600P teljesítménye azonos az i7u val :D Már annyit néztem hogy teljesen belekavarodok,mind1 ne vegyétek figyelembe! Csak válaszoljatok :D

[ Szerkesztve ]

(#16369) Kbali válasza DithenS (#16367) üzenetére


Kbali
nagyúr

A kérdésedet inkább ide.

(#16370) DithenS válasza Kbali (#16369) üzenetére


DithenS
senior tag

Rendben.

(#16371) Adoka120


Adoka120
tag

Sziasztok gyors kérdésen lenne hozzátok.
Van egy Lenovo thinkpad t61-esem amibe egy nvidia nvs 140-es gpu van.
Sajnos elég melegedős én szerintem ugyanis netezésnél 59-64 fok között mocorog és játéknál 69-70 között.
Ezt szeretném picit csökkenteni sok videóba látom mikor szét szedik a r61-es és t61-es gépeket hogy réz lap vagy réz pénz érme van a gpu és a hűtő felület között azon gondolkodom ez javítana a helyzetemen vajon vagy csak kárt tenne?
Ha javítana akkor a gpu és a rézlap/réz érme közé is kell paszta vagy oda nem? egyáltalán kell paszta mert ők a videoban nem használtak egyáltalán.

Szeretem azt hinni hogy valami meg marad a halál után.. De az is lehet, hogy ez olyan mint a kikapcsoló gomb. Csak egy kattintás, és már itt sem vagy. Lehet, hogy ezért nem akartam soha ki-be kapcsolo gombot tenni, az apple-eszközre ,,Steve Jobs"

(#16372) Francia91 válasza Adoka120 (#16371) üzenetére


Francia91
veterán

Helló

Én csináltam ilyet T60p és más noti esetében, ott -10 fokot jelentett. Én mindkét oldalán közel tükrösre polírozott 1 Ft-os érmével csináltam ezt, de a legjobb a vörösréz, ha tudsz szerezni. Arra figyelj, hogy pont olyan vastag legyen, mint a Gap Pad a chip-nél érintkező felületnél, mert ha befeszül, akkor baj lehet, ha nem ér hozzá, akkor meg még jobban melegszik. Az érme/rézlap mindkét oldalára kell egy csöppnyi paszta, mert tökéletesen tükrös nem lehet a felület, a paszta meg ezért van:

"A paszta csak azért kell hogy kitöltse a minimális réseket a borda és a proci között, ha vastagon van az rontja a hűtés hatékonyságát.'

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#16373) Adoka120 válasza Francia91 (#16372) üzenetére


Adoka120
tag

O köszönöm szépen a választ vannak némi gondojaim jelenleg segítséget kérnék.
A jelenlegi Nvidia gpu-n nincs gapad nem is volt.. én coolermaster bronz krémet kentem oda de gapad nem volt.
Most találtam a dobozkámba egy 2004-ben gyártott one penny érmét ami rézből és acélból készült ez jó lenne oda? van még ezer más érmém rézből meg minden féléből ennek vastagsága 1mm.
A gpu-ra akarom ezt tenni kicsi krém rá és akkor ez így jó lesz? ez nem veszélyes?
Le csiszoljam az érmét szerinted?

Szeretem azt hinni hogy valami meg marad a halál után.. De az is lehet, hogy ez olyan mint a kikapcsoló gomb. Csak egy kattintás, és már itt sem vagy. Lehet, hogy ezért nem akartam soha ki-be kapcsolo gombot tenni, az apple-eszközre ,,Steve Jobs"

(#16374) Francia91 válasza Adoka120 (#16373) üzenetére


Francia91
veterán

Ha közvetlenül fekszik rá a réz hűtőborda a GPU magjára, és nem is volt közte semmi, akkor ne is tegyél, mert be fog feszülni! Csak akkor lehet ezt csinálni, ha Gap Pad volt/van a GPU és a borda között, tehát 0,5 - 1 mm-es hézag van közte, ha közvetlenül érintkezik, akkor marad a paszta, minimum MX-2-es minőségű nem árt, az NVS 140M nem szereti a hőingadozást, elhalós széria, jó sok T61 és R61-es pusztult el GPU hiba miatt, a BGA tokozás nem bírta és ez az nVidia sara volt. Amúgy igen, érdemes mindkét felületét az érmének síkra csiszolni/polírozni, ha kell oda

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#16375) losi73


losi73
senior tag

üdv nem tudom jó e a kérdés ide,de az érdekelne,hogy az intel hd4000 minimum mhz-ét lehete feljebb állitani mint gyárilag van? i5 3317u prociban van.

"Elmebeteg emberek irányítják világunkat elmebeteg célokkal. És az egészben az a legelmebetegebb, hogy aki erről beszél, azt azonnal elmebeteggé nyilvánítják." - John Lennon

(#16376) Adoka120 válasza Francia91 (#16374) üzenetére


Adoka120
tag

használtan vásároltam a készüléket.. van egy intel chipset a nvidia alatt azon gapad van viszont a nvidián nincsen ott csak kenőcske volt ez hogy lehet? a kettő közötti táv tv 2cm egyiken van másikon nincs ez hogy megy?:D és ugyan azon az elven húzodik le a hűtés.. ilyen van az enyémen:

[ Szerkesztve ]

Szeretem azt hinni hogy valami meg marad a halál után.. De az is lehet, hogy ez olyan mint a kikapcsoló gomb. Csak egy kattintás, és már itt sem vagy. Lehet, hogy ezért nem akartam soha ki-be kapcsolo gombot tenni, az apple-eszközre ,,Steve Jobs"

(#16377) Dell XPS válasza Adoka120 (#16371) üzenetére


Dell XPS
veterán

Videokártyához paszta kell, északi hídnál van gap-pad. Mindenképpen kell pasztázni mindkettő felületet (előbb a heatsink -et), 1mm-es, de inkább 0.7mm-es rézlapka kell a thermalpad helyett. Javul 8-10 fokot a komponensek hőmérsékleti értéke, sőt alaplap sem melegszik annyira, így teljesen más összhatás érhető el.

Üdv, Dell XPS

(#16378) Adoka120 válasza Dell XPS (#16377) üzenetére


Adoka120
tag

értem de akkor a rézlapot hova tegyem a északira ahol a intel chipset van? vga attől hűvöseb lesz?
hol lehet ilyen lapot venni?

Szeretem azt hinni hogy valami meg marad a halál után.. De az is lehet, hogy ez olyan mint a kikapcsoló gomb. Csak egy kattintás, és már itt sem vagy. Lehet, hogy ezért nem akartam soha ki-be kapcsolo gombot tenni, az apple-eszközre ,,Steve Jobs"

(#16379) Dell XPS válasza Adoka120 (#16378) üzenetére


Dell XPS
veterán

Látom közben a kolléga is megválaszolta: igen, gap-pad helyett használd a "rézlapkát" Nagyon melegszik az északi híd is, így számít a megfelelő hőátadás. Leginkább sehol (eBay), marad a "házi-barkács"; méretre vágás, polírozás.

Hűtőmodul sem egyforma (gáz, elhasználódás, stb), lehetnek hőmérsékleti eltérések gépenként. :)

[ Szerkesztve ]

Üdv, Dell XPS

(#16380) Adoka120 válasza Dell XPS (#16379) üzenetére


Adoka120
tag

Értem kolléga köszönöm és ha esetleg fognék egy ilyne érmét:

simára le políroznám és ezzel helyetesíteném nem lenne jobb?

Szeretem azt hinni hogy valami meg marad a halál után.. De az is lehet, hogy ez olyan mint a kikapcsoló gomb. Csak egy kattintás, és már itt sem vagy. Lehet, hogy ezért nem akartam soha ki-be kapcsolo gombot tenni, az apple-eszközre ,,Steve Jobs"

(#16381) Dell XPS válasza Adoka120 (#16380) üzenetére


Dell XPS
veterán

Komoly meló lesz polírozni (előbb csiszolni kellene), de ha meg tudod oldani akkor biztosan jó lesz.

Üdv, Dell XPS

(#16382) tepenzed válasza Adoka120 (#16371) üzenetére


tepenzed
őstag

egyébként játéknál mióta sok a 70fok? 80 fokon van mindenem komolyabb játék során és semmi lassulás vagy hiba

(#16383) Caddigan


Caddigan
csendes tag

Sziasztok!

Hátha itt sikeres választ kapok:

Asszonynak van egy régi Asus A3HF tipusú notija, XP-s rendszer alatt tökéletesen működött, most lett ráhúzva egy Win7-es. Minden jól működik, bár érződik a gyenge CPU. Illetve mégsem... A legújabb Realtek R2.75-ös audio driver ment rá többszöri próbálkozás után, és az istennek sem tudok hangot ki és becsalni az alaplapi jack aljzatokon keresztül. Mikor indul a gép, "DOS"-ban van hangja a rádugott külső hangfalnak, utána mégis csak a hangszórói szólnak.

Ötlet? Több drivert próbáltam már sikertelenül. :(

Válaszokat, tanácsokat előre is köszönöm!

Üdv: Caddigan

(#16384) akoska23


akoska23
aktív tag

1
Sziasztok! HP G62 laptopon hogyan tudok a két videókártya közül választani?(elvileg van benne egy dedikált és egy integrált,akitől vettem ezt mondta) A bios ban nem találtam semmit)Vagy a rendszer automatikusan a neki jobbat használja? Hogy tudom megnézni mennyi RAM-ot használ a kártya?Néha a szövegben 1-2 betű el van mosódva kicsit görgetek ez megszűnik,mitől van ez?

OP rendszer cserélve lett a gyári win7 ről win8.1 re (igaz a win 7 ben sem láttam hol lehetne választani)
Ati Catalyst fel van rakva a gépre
Friss telepítéskor az eszközkezelőben is két kártya volt már csak 1 van
Ja és azt sem értem miért a win drivere van a gépen mikor a HP oldaláról leszedtem az Ati drivert

ps: A felkiáltójeles eszközzel mit tudok csinálni mi az?

[ Szerkesztve ]

A 23-as szám a nevem melett nem az életkorom jelöli, nincs titkolnivalóm, ezért nem változtatom 2006-óta a nicknevem sehol

(#16385) Adoka120 válasza Dell XPS (#16381) üzenetére


Adoka120
tag

Van itthon eszközöm hozzá csak megtudom oldani.
én annak a híve vagyok másik kollega hogy 70fok oké nem sok de csökkenti az élettartalmat a sok 70fok-25 fok 70-fok 25 persze hogy csöken és ha esetleg 60 fok lenne max vagy 55 már az is nőveli az élettartalmát.. :)

Szeretem azt hinni hogy valami meg marad a halál után.. De az is lehet, hogy ez olyan mint a kikapcsoló gomb. Csak egy kattintás, és már itt sem vagy. Lehet, hogy ezért nem akartam soha ki-be kapcsolo gombot tenni, az apple-eszközre ,,Steve Jobs"

(#16386) Dell XPS válasza Adoka120 (#16385) üzenetére


Dell XPS
veterán

Általában a műhely, eszközök hiánya szokott gondot jelenteni a rézlapka megmunkálására, de akkor ezzel nem lesz probléma. Ha minden jól sikerül, és a heatsink is megfelelő, a hőmérsékletek nem nagyon lépik át a 70 fokot terheléssel sem. :)

Üdv, Dell XPS

(#16387) Adoka120 válasza Dell XPS (#16386) üzenetére


Adoka120
tag

értem kolléga küldtem egy üzenetet segítséget kérnék tőled ne itt beszéljünk erről :)

Szeretem azt hinni hogy valami meg marad a halál után.. De az is lehet, hogy ez olyan mint a kikapcsoló gomb. Csak egy kattintás, és már itt sem vagy. Lehet, hogy ezért nem akartam soha ki-be kapcsolo gombot tenni, az apple-eszközre ,,Steve Jobs"

(#16388) Francia91 válasza Dell XPS (#16386) üzenetére


Francia91
veterán

Nekem volt egy ThinkPad T60p-m, benne egy FireGL V5250-es GPU-val, melegedett, mint a marha :D
A gyari gap pad-dal felment 100-102 fokra is, ha adtam neki komolyabb munkat, na mondom ebbol eleg, a szivbaj kerulget ilyenkor. Fogtam egy 1 Ft-ost, es szepen felpoliroztam (elotte csiszoltam) mindket oldalat, megfelelo vastagsagura, majd a gap pad-ot kihajitva betettem annak helyebe. Full terheles alatt 89 fokig ment ezutan (90 nm-es nagy etvagyu GPU-rol van szo, ennyit birnia kell siman)
A te esetedben viszont nem art vigyazni, mert az NVS 140M majdnem egy idozitett bomba elhalos szeria

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#16389) Adoka120 válasza Francia91 (#16388) üzenetére


Adoka120
tag

nem teljesen értem 60 fok sok a nvs140- gpu-nak?

Szeretem azt hinni hogy valami meg marad a halál után.. De az is lehet, hogy ez olyan mint a kikapcsoló gomb. Csak egy kattintás, és már itt sem vagy. Lehet, hogy ezért nem akartam soha ki-be kapcsolo gombot tenni, az apple-eszközre ,,Steve Jobs"

(#16390) Francia91 válasza Adoka120 (#16389) üzenetére


Francia91
veterán

Az még nem sok, annyi oke. A BGA tokozas leginkabb a nagy hoingadozastol mondja fel, vagy a tul nagy hotol. Azert irom csak, mert sok nVidia-s T61 elhullott, T61p is Quadro FX570M-mel. Ha kimeletesen hasznalod, akkor birja, a csaladban is van egy nVidia-s T61.

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#16391) akoska23


akoska23
aktív tag

Az előző problémám megoldódott a win csinált egy nagy frissítést azóta tudok videókártyát váltani. Viszont az mitől lehet hogy sem a gombokkal sem a win-be nem tudok fényerőt állítani? Ez lehet a win hibája? Vagy ezt a kérdést a win8 topikba kellene felraknom? Win7 alatt ment a fényerőállítás.

A 23-as szám a nevem melett nem az életkorom jelöli, nincs titkolnivalóm, ezért nem változtatom 2006-óta a nicknevem sehol

(#16392) Dell XPS válasza akoska23 (#16391) üzenetére


Dell XPS
veterán

Általában GPU -driver hiba, hogy nem tudsz állítani a fényerőn.

Üdv, Dell XPS

(#16393) Adoka120 válasza Francia91 (#16390) üzenetére


Adoka120
tag

Értelek furcsa dolog történt most..
Volt itthon egy 512mb ramom ddr2-es gondoltam bele pakolom a t61-be hogy legyen 2,5gb
2gb-on a vga 60-65 fokot inogot.
Most hogy bele tettem +512mbot így 57-58 foko között inog és a proci ami 60fokos volt bekapcsolást követően azonnal az most 55 fokot ért el és 44 fokon tartja magát neteztésnél szerinte ez jó és még hűtő padot se raktam alá míg a 2gb ramnál igen lehetséges ilyen?

Szeretem azt hinni hogy valami meg marad a halál után.. De az is lehet, hogy ez olyan mint a kikapcsoló gomb. Csak egy kattintás, és már itt sem vagy. Lehet, hogy ezért nem akartam soha ki-be kapcsolo gombot tenni, az apple-eszközre ,,Steve Jobs"

(#16394) Francia91 válasza Dell XPS (#16392) üzenetére


Francia91
veterán

En talakoztam sokszor ilyennel, de friss chipset driver telepitese utan ment a fenyero allitas. Szinte kivetel nelkul ujratelepiteskor talalkozo, ilyennel.

Adoka120: Ez nekem is furcsan hangzik, nemtom mi lehet

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#16395) Dell XPS válasza Francia91 (#16394) üzenetére


Dell XPS
veterán

Valóban telepítéskor jelentkezik legtöbbször, gondolom nem tetszik neki a legfrissebb Catalyst 8.1 alatt, esetleg régebbi verzióval kell összehangolni, hogy minden okés legyen. Nem egyszerű..

Üdv, Dell XPS

(#16396) cashback


cashback
őstag

Sziasztok.

Van egy Asus X51L laptopom. Hibás a wifi adapter benne. AzureWave AW-GE780
Betehetek más laptopból bontott ilyen foglalatú wifi kártyát vagy szereznem kell egy ugyan ilyet.

Istenem, adj türelmet a hülyékhez... mert ha erőt adsz, megölöm őket.

(#16397) akoska23 válasza Dell XPS (#16392) üzenetére


akoska23
aktív tag

A gyártó honlapján is csak a windowsos driver van fönt, mit tudok csinálni?

A 23-as szám a nevem melett nem az életkorom jelöli, nincs titkolnivalóm, ezért nem változtatom 2006-óta a nicknevem sehol

(#16398) _adaml21_


_adaml21_
őstag

Sziasztok!

HP elitebook 8730w notebookról lenne szó. Csatlakoztatva volt egy logitech vezetékes egér a géphez, ami használatban is volt. Majd időközben egy másik USB portra be lett dugva egy Kindle Paperwhite 2, töltés céljából.
Ebben a pillanatban az egér megállt működni, a piros fény sem világít a lézernél, a Kindle pedig megfagyott. Ezután bármely, USB portra kötött eszköz esetén észlelte a gép, hogy USB eszköz lett csatlakoztatva, de nem ismert fel semmit. (másik egér, pendrive, stb.)
A Kindle alján a sárga fény felvillan, illetve a pendrive-ban levő LED is világít, ha bedugom, de nem ismeri fel.

Mit lehet tenni, vagy mivel lehetne a hibát diagnosztizálni?

Köszi

(#16399) Roxy27


Roxy27
tag

Hali, van egy Benq Joybook R55V egyik napról a másikra ez a kép fogadott... konkrétan mindenhol 4 fele van a kép, mámint a desktop 4x látható... BIOS-ban is!
Ötletek???

Hogy egyszerűbb legyen...Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=roxy27

(#16400) Pöttön


Pöttön
őstag

Sziasztok!
Egy Samsung Series 7 700Z5C laptop-nál megoldható hogy a dvd író helyére ssd-t tegyek?
Ha igen tudnátok egy hozzá való beépítő keretet linkelni? :)

A sport a legjobb kikapcsolódás...

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Azonnali notebookos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.