Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Azonnali notebookos kérdések órája (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-20 18:40:24

LOGOUT.hu

A topikban főleg meglevő notebook miatt kérdezhetsz, ha vásárolni szeretnél, ezek az ajánlott topikok:
Milyen notebookot vegyek?
Milyen HASZNÁLT notebookot vegyek?
NOTEBOOK / NETBOOK / Mac beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15901) tevike válasza Dell XPS (#15898) üzenetére


tevike
senior tag

Intel HM77-es a lapkészlet, igen! :R

- NO PAIN ~ NO GAIN -

(#15902) Dell XPS válasza tevike (#15901) üzenetére


Dell XPS
veterán

Intel HM77:

"2. gen, Core i processzor támogatás: Sandy Bridge - mobil platform

"3. gen Core i processzor támogatás: Ivy Bridge - mobil platform

Szemezgessél! ;]

Van egy eladó i7-es proci jó áron NTonee kollégának, ha úgy gondolnád. A proci tesztelt, hibátlan! :K

Üdv, Dell XPS

(#15903) Dell XPS válasza akos86 (#15900) üzenetére


Dell XPS
veterán

Milyen GPU van a Te gépedben?

[ Szerkesztve ]

Üdv, Dell XPS

(#15904) tevike válasza Dell XPS (#15902) üzenetére


tevike
senior tag

;] :R

- NO PAIN ~ NO GAIN -

(#15905) NTonee válasza Dell XPS (#15902) üzenetére


NTonee
veterán

(#15906) akos86 válasza Dell XPS (#15903) üzenetére


akos86
aktív tag

ATI Radeon HD5650

[ Szerkesztve ]

3dfx, gone but never forgotten...

(#15907) Dell XPS válasza akos86 (#15906) üzenetére


Dell XPS
veterán

szvsz északi híd hibás a noti sajnos.

(#15905) NTonee: Köszönöm! :B :R

[ Szerkesztve ]

Üdv, Dell XPS

(#15908) akos86 válasza Dell XPS (#15907) üzenetére


akos86
aktív tag

Ott tartok hogy jelenleg a gép második/harmadik indításra szépen elindul tuti vmi hardverhiba lehet :/

3dfx, gone but never forgotten...

(#15909) Dell XPS válasza akos86 (#15908) üzenetére


Dell XPS
veterán

Nincs normális, megfelelő hardver-vezérlés, ezért írtam, hogy hibás lehet a chipset. Nagyon gyakori, mondhatni típushiba az 5552G-nél. Csodálkoztam is, hogy miképpen reagált a Bios recovery-re.. :U

Üdv, Dell XPS

(#15910) akos86 válasza Dell XPS (#15909) üzenetére


akos86
aktív tag

Köszönöm szépen! :R Hát akkor alaplapcserével lenne orvosolható a probléma bár ez nem ér annyit úgyhogy ameddig így elketyeg addig használjuk.

3dfx, gone but never forgotten...

(#15911) Lejszi


Lejszi
senior tag

Sziasztok!
kolcson kaptam egy HP pavilon laptopot (eleg uj nincs fel eves) hogy tegyen ujra a windows-t, de amikor lepnek be a bios-ba, egyszeruen azt tapasztalom, hogy a 'DEL' vagy 'ENTER' gombra nem reagal, ha pedig az F2-t nyomon behoz vmi HP menut ahol tesztelni tudom a kulonbozo reszegysegeket valamint informaciokat kaphatok roluk. Semmi BIOS menu!

Hogy tudok belepni a BIOS-ba? :F

(Van rajta egy kulon particion egy Recovery, de en nem a Win8-at akarom ra ujra feltenni, hanem a 7-et, uh be kene allitanom, hogy a DVD irorol bootoljon.

HELP HELP HELP :R

(#15912) D5 válasza Caddigan (#15897) üzenetére


D5
aktív tag

Ha rádugom a notira, akkor semmilyen jelzést nem kapok, hogy felismerte-e, vagy sem.
Drivereket sem adtak hozzá.

Elvileg "plug and play"...

(#15913) Dell XPS válasza Lejszi (#15911) üzenetére


Dell XPS
veterán

HP Pavilion laptopoknál: ESC", illetve F10-el lépsz be, F9-boot menü; itt tudod kiválasztani az eszközt, nem kell állítgatni a Bios-ban. :) F11 - recovery mód.

[ Szerkesztve ]

Üdv, Dell XPS

(#15914) Lejszi válasza Dell XPS (#15913) üzenetére


Lejszi
senior tag

koszi, mindjart ki is probalom. :R
at akarom allitani hogy DVD-rol bootoljon.

(#15915) petyus_ válasza Dell XPS (#15899) üzenetére


petyus_
senior tag

Azóta már pár órát ment ugyanúgy a gép (mármint pont azok a programok, amikkel lekapcsolt), de nem történt még meg újra.

Eseménynaplóban elég sok hibát ír a postgreSQL, használt közben kb percenként kír valamit (egyébként nem vettem észre, hogy hibásan működne). Ezenkívül ezek a figyelmeztetések jelennek meg:

Figyelmeztetés 2014.06.22. 9:28:43 Kernel-PnP 219 (212)
A(z) USB\VID_0FCE&PID_0169\BX903BTPYX eszköz \Driver\WUDFRd illesztőprogramja nem töltődött be.

Figyelmeztetés 2014.06.22. 9:33:18 Kernel-Processor-Power 37 (7)
A(z) 0 csoportban lévő 0 processzor sebességét a belső vezérlőprogram korlátozza. A processzor a legutóbbi jelentés óta 6 másodpercig volt ebben a csökkentett teljesítményű állapotban.

És ez a Kernel-Processor-Power ez 4x jelenik meg, 0/1/2/3 processzorra.

Aztán vannak még ezek:

Figyelmeztetés 2014.06.22. 14:27:01 DNS Client Events 1014 Nincs
A(z) dns.msftncsi.com név feloldása során időtúllépés történt, miután a beállított DNS-kiszolgálók egyike sem válaszolt.

Hiba 2014.06.22. 9:16:32 Dhcp-Client 1001 Címkonfigurációs állapotesemény
A számítógéphez nincs hálózati cím rendelve (a DHCP-kiszolgáló által) a(z) 0x8C705A86B4E5 hálózati címmel rendelkező hálózati kártyán. A következő hiba történt: 0x79. A számítógép megkísérel önállóan hálózati címet kérni a hálózati címkiszolgálótól (DHCP).

Figyelmeztetés 2014.06.22. 9:14:38 Wininit 11 Nincs
A rendszer minden alkalmazáshoz betölti az egyéni dinamikus kötésű kódtárakat. A rendszergazdának ajánlott áttekinteni a kódtárak listáját, hogy meggyőződjön arról, mind megbízható alkalmazáshoz tartozik.

Figyelmeztetés 2014.06.22. 9:14:28 b57nd60a 4 Nincs
Broadcom NetXtreme Gigabit Ethernet: The network link is down. Check to make sure the network cable is properly connected.

Figyelmeztetés 2014.06.22. 0:48:42 WLAN-AutoConfig 4001 Nincs
A vezeték nélküli automatikus konfigurációs szolgáltatás sikeresen leállt.

[ Szerkesztve ]

(#15916) Dell XPS válasza petyus_ (#15915) üzenetére


Dell XPS
veterán

Köszi! Készíts légy szíves stressz-tesztet AIDA64-el (~ 15' perc), majd ellenőriz le a memória modulokat Memtest-el éjszaka, ami kb: ~ 8 óra. Természetesen csak akkor futtasd végig ha nem hibázik az első 'körökben". :)

Üdv, Dell XPS

(#15917) Zsami


Zsami
csendes tag

Sziasztok!
Adott egy Fujitsu Siemens Amilo Xa 1526 Laptop.
A probléma az lenne, hogy a gép a bekapcsoláskor már piros pöttyös oszlopok vannak a képernyőn függőleges irányban.(én videómemória problémára gondolok).
A win 8.1 en van kép, amig a videókártya drivert fel nem teszi windows update ról.
Amint feltelepszik a videó driver, abban a pillanatban megáll, és ezt a hibát írja ki.
"kmode exception not handled"
A kérdésem, az hogy ilyenkor hova érdemes fordulni.
Memtest et futtattam rajta, végig ment, de a # mellett néha ! et írt, de pirossal nem listázott alulra semmit.
Köszönöm a válaszokat előre is.

[ Szerkesztve ]

(#15918) Dell XPS válasza Zsami (#15917) üzenetére


Dell XPS
veterán

De jó volna.. szvsz hibás a chip, de Ő ki tudja cserélni megfelelő módon: [link]

Üdv, Dell XPS

(#15919) Zsami válasza Dell XPS (#15918) üzenetére


Zsami
csendes tag

Köszönöm a gyors választ!

(#15920) Gausz


Gausz
aktív tag

Sziasztok,

az új, gyárilag win8.1es Asus laptopommal akadnak wifi gondjaim (Broadcom 802.11ac adapter). Ha az itthoni G-s wifire csatlakozom, akkor pár percenként elkezd szakadozni a Skype, aztán megjavul, lásd a csatolt képet.

Próbáltam 2 másik N-es hálózaton, mindkettőnél megtörténik ugyanez.
A G-es hálózatot beállítottam fix 54Mbps-re, a jelerősség maximális, de nem javult a helyzet. Eddig csak Skypenál tűnt ez fel, mivel folyamatos kapcsolat kell a két fél közt, böngészésnél ugyebár észre sem veszem.
Előző notin és USB Wifi-s PC-n nem voltak ilyen problémák, szóval csak a noti lehet.
BIOS és driverek aktuálisak, minden win updatet telepítettem.

Az energiagazdálkodási lehetőségeknél a vezeték nélküli adapter beállításai alatt a legnagyobb teljesítményre van kapcsolva telepről és hálózatról egyaránt.

Hálózati és megosztási központ/Adapterbeállítások módosítása/Energiagazdálkodás fülön "A gép kikapcsolhatja ezt az eszközt, hogy energiát takarítson meg" pipa ki van véve.

Valahol ezt is javasolták parancssorba beírni:
netsh int tcp set heuristics disabled
netsh int tcp set global autotuninglevel=disabled
netsh int tcp set global rss=enabled

Ennél többet nem találtam guglin, bár elég sokan szidják wifi gondok miatt a win 8at :) Valakinek van hasonló tapasztalata?

(#15921) artiny


artiny
őstag

Hasznalt,van valakinek ilyesmi cucca (10.1 + w8 tablet keyboarddal)
http://www.alza.sk/lenovo-miix-2-10-silver-d1634869.htm
http://www.alza.sk/acer-iconia-switch-10-sw5-011-d1383436.htm

szerintetek ez helyetesitheti az en kis notebookomat es a tabletemet ? (lenovo s205, concorde tab speed)

megprobalnam oket eladni es venni egy ilyet :)

[ Szerkesztve ]

(#15922) MurdR válasza artiny (#15921) üzenetére


MurdR
veterán

Az a Te felhasználási szokásaudtól függ.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#15923) artiny válasza MurdR (#15922) üzenetére


artiny
őstag

notebookot foleg pdf,netezesre,esetleg programozas ,matlab...

ezekben az uj fajta tabletekben erosebb a proceszor?

(#15924) MurdR válasza artiny (#15923) üzenetére


MurdR
veterán

z3745 benchmark

Egy gyengébb C2D teljesítményét hozza. (T5850 pl)
A matlabhoz nemtudom milyen teljesítmény kell, de szerintem egy subnotebookkal jobban járnál.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#15925) artiny válasza MurdR (#15924) üzenetére


artiny
őstag

vagy esetleg ez:

http://www.alza.sk/acer-aspire-e11-silver-d1636242.htm#popis

http://www.alza.sk/lenovo-flex-10-black-d1148842.htm

ezek kozul szerinted? a mostani netbook e350 apu,6gb ram >> netezeshez a proci baromi lassu

[ Szerkesztve ]

(#15926) MurdR válasza artiny (#15925) üzenetére


MurdR
veterán

Ezek az N-es procik sem egy erőgépek...

Ne netbookot keress, hanem subnotebookot. Találsz aprón 100k körül i3-i5 procikkal. Na azzal már el lehet szüttyögni.

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#15927) petyus_ válasza Dell XPS (#15916) üzenetére


petyus_
senior tag

Helo!

Memtest lefutott éjszaka, nem talált hibát, AIDA stresszteszt meg ment 40 percig, ott sem volt hiba.

(#15928) Dell XPS válasza petyus_ (#15927) üzenetére


Dell XPS
veterán

Hali!

Azért nem teljesen nyugtatott meg, mert léteznek olyan hardver hibák is, amik nem teljes terhelésen jelennek meg, sőt eléggé megtévesztően pont hibátlanul működik ilyenkor a noti.

Vagy egy kezdődő hardverhiba ami random módon jelentkezik, így nehéz "elkapni" amikor éppen hibázik, vagy sérült a rendszer és reinstall. Próbáld lecserélni esetleg a chipset drivert még, ill újratelepíteni. Kellene egy BIOS frissítés is, de azt ne kockáztassuk ilyen rendszer alatt, illetve kondíció mellett.

Live Linux alatt ellenőrizném, tesztelném, vagy egy másik merevlemezzel, friss rendszer alatt (könnyen beszélek.), ill gyorsan újrahúznám az OS-t, és úgy BIOS update ha egyáltalán szükséges lenne. Ezeket látom.. :) :R

[ Szerkesztve ]

Üdv, Dell XPS

(#15929) Rivaul válasza Dell XPS (#15928) üzenetére


Rivaul
addikt

Volt olyan memóriám ami csak játék alatt dobta el a gépet. Minden mást órákig lehetett nyúzni. Mondanom se kell garanciába vagy 5x csináltam a gépet mikor minden alkalommal este már hívtak hogy még mindig nem jó :((( Végül kiderült hogy esténként a családból egy kis gyerkőc játszhat rajta egy keveset... :D

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#15930) Dell XPS válasza Rivaul (#15929) üzenetére


Dell XPS
veterán

Gondoltam rá én is, hogy "jelenség" esetén nézze meg egy modullal is a gépet (vagy egy másikkal próbálja ha lenne), esetleg a hálózati eszközöket tiltsa, vagy cseréljen illesztőket, esetleg rendszer-visszaállítás, javítás, stb. Ezeket egyébként nem nagyon bírja el a Win7 sajnos, marad nyoma, nem lesz a régi. Szóval lenne még ötlet, csak félő, hogy így jómunkásember lesz belőlünk a megoldásig, különösen ha mégis hardver hiba lenne. :)

[ Szerkesztve ]

Üdv, Dell XPS

(#15931) Sheld válasza Dell XPS (#15930) üzenetére


Sheld
senior tag

Az nem lehet, hogy az energiatakarékosság a ludas a dolgoban? Túl kevés feszültséget ad neki, ami kevés a normális működéshez? Teljes terhelésnél megkap mindent és jó, "terheletlenül" "elég" neki a kevesebb, és nem jó, mert mégsem elég. Kuszán van megfogalmazva, de remélem érthető a dolog. :D

Az a vezeték, amiben van áram, pont úgy néz ki, mint amelyikben nincs, csak más a fogása!

(#15932) Wisdome


Wisdome
tag

Sziasztok!

Azzal a reménnyel fordulok hozzátok, hogy tudtok a problémám megoldására valami javaslatot.
Adott egy notebook, név szerint Lenovo IdeaPad Z575Am, AMD A8-3520 procival, valamint egy Radeon HD 6620G-vel szerelve.

A problémám pedig a következő. Egy adott játék indításánál (jelen esetben League of Legends), amikor bejön a teljes képernyő és elkezdene tölteni a játék a gép szabályszerűen lefagy. De nem is mondanám szó szerinti lefagyásnak, inkább csak belassul, de olyan mértékben mintha egy 100Hz-es processzorral erőlködne. Megnő a reakcióidő, egy kattintás 10-15mp, ezáltal nem tudok eljutni sehova, nem marad más csak az újraindítás. Ellenben újraindítás után ha visszacsatlakozom a játékba, tökéletesen fut a program.
Először azt hittem, hogy a játék hibája, de amint megpróbáltam elindítani a Watch Dogs-ot ugyanez a probléma jelentkezett.

Próbáltam már több rendszeren is, teljes újratelepítés után. (Win7/Win8/win8.1)
És szintén kipróbáltam többféle verzióban a Catalyst drivert. (13.12/14.4/és a legújabb béta)
Amikor egy adott rendszeren próbáltam másik drivert felrakni természetesen előtte csökkentet módban letöröltem az azt megelőzőt.

Jelenleg Win7 alatt vagyok a Catalyst 14.4-es verziójával. Nézegettem a hőfokokat, terhelés nélkül 55-60fok, míg játék futtatása alatt 70fok környékén jár.

Közben ránéztem a gépem garanciajegyére, ahogy lennie kell május 8-án a 2év leteltével lejárt.

Előre is köszönök mindenfajta segítséget!

update: tettem egy próbát, újraindítás előtt kivettem a 2GB-s ramot és így még visszacsatlakozni sem akart a játék, pedig előtte az még ment. A RAM lehet a ludas? Lefuttattam egy memóriadiagnosztikát, de az meg nem mutat hibát :F (az nem lehet, hogy egyik pillanatról a másikra így megnövekedett a játék memóriaigénye, min. 1éve játszom már vele.. a gépben pedig van 4+2GB RAM)

[ Szerkesztve ]

(#15933) TheProb


TheProb
veterán

Sziasztok!

Új noti vásárláson gondolkozok, de a kiszemelt gépben csak 4giga RAM lenne, szerintetek mennyire fontos a 8GB ha játékok mennek és alkalmanként PS-t használok? Mert néztem és most elég húzósak a RAM árak, így ha nem olyan létszükség akkor inkább később vennék bele +4et. Bár a jelenlegi gépemben is 8giga van és nem nagyon volt még olyan eset ha jól emlékszek hogy nagyon kellett volna a 8GB.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#15934) MurdR válasza TheProb (#15933) üzenetére


MurdR
veterán

Szia. A játékok nagytöbbsége bőven elfut 4en, BF4 kér patch nélkül 6ot. El leszel egy ideig 4gyel is.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#15935) TheProb válasza MurdR (#15934) üzenetére


TheProb
veterán

milyen pöcs? mert bf4-et pont hajtom.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#15936) MurdR válasza TheProb (#15935) üzenetére


MurdR
veterán

Tudtommal a BF4 kér 6gigát, de patch-csel orvosolható.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#15937) tmximum


tmximum
tag

Sziasztok! Megvettem az Asus n550jk cn033d-t és próbálnám rárakni a windows 8.1-et, de sehogy sem akar sikerülni. Pendrive-ról. (usb 2-es.) próbáltam már a rufust, meg a windows 7 usb/dvd download tool-t. Ha bedugom a pendriveot a gépbe a biosban nem találom. A gép alap memója le lett cserélve egy SSD-re és az alap vinyó meg az optikai meghajtó helyére lett rakva. ezek látszanak a biosban. Ha bekapcsolom a gépe 3 opció van, de egyik sem indít el telepítést.
1: Load free dos with maximum RAM free, using EMM386
2: Load free dos including HIMEM XMS-memory driver
3: Load free dos without drivvers...
Előre is köszönöm

(#15938) Wisdome válasza Wisdome (#15932) üzenetére


Wisdome
tag

Sikerült megoldani a problémát, leírom azok kedvéért akik netán hasonlóba ütköznek a későbbiekben.
A hiba forrása az, hogy ehhez a kártyához nem adott ki az AMD a 2011-es drivernél újabb támogatást, ezáltal ha valaki a 2011-es Catalystnál újabbat akar felrakni, az megszívja. Közel sem úgy fog működni ahogy annak kéne.
Elég egyszerűnek hangzik a megoldás, de azért megizzasztott egy kicsit.. :W

(#15939) Dell XPS válasza Sheld (#15931) üzenetére


Dell XPS
veterán

Teljesen érthető, szintén megfordult a fejemben, főleg elolvasva a hibanaplót is. Ambivalens a helyzet, mert erőltetném a BIOS frissítést/reinstall-t, csak nem OS alól a leírtak miatt. :)

Üdv, Dell XPS

(#15940) Dell XPS válasza TheProb (#15933) üzenetére


Dell XPS
veterán

Felhasználói szokásaidat ismerve nem lesz elég a 4GB memória még kezdetnek sem. Egy olcsó 2GB-os modult tegyél mellé ha nagyon "feszítve" vagy, és nem megy több. :)

[ Szerkesztve ]

Üdv, Dell XPS

(#15941) Dell XPS válasza tmximum (#15937) üzenetére


Dell XPS
veterán

Nem telepítettem még a laptopot, de az alábbiakat nézném meg:

1, ) 'ESC' boot- menü kiválasztás

2,) BIOS Setup: Fast Boot: disebled, Launch CSM: enebled, Secure Boot: disabled

3.) USB3 port? driver?

(#15933) TheProb: ** olcsó 4GB-os modul! HA?

[ Szerkesztve ]

Üdv, Dell XPS

(#15942) TheProb válasza Dell XPS (#15941) üzenetére


TheProb
veterán

elég beteg RAM árak vannak most, 10től kezdődik a 4gigás modul :F
Bár közben megint hanyagolni kell a témát..., mert megint lemondták a gépemet. Nevetséges, hogy nem lehet eladni, nincs komolya vevő...

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#15943) SirKero


SirKero
őstag

Üdv.

Telepítés után ezt a hibaüzenetet kapom:

the file is possibly corrupt. the file header checksum does not match the computed checksum

Win7 Ultimate 64Bit. HP 8510p A merevlemez 100/100

Mi a gond :F

[ Szerkesztve ]

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#15944) Dell XPS válasza SirKero (#15943) üzenetére


Dell XPS
veterán

BIOS Setup: dátum- és időbeállítások? CMOS akku??

[ Szerkesztve ]

Üdv, Dell XPS

(#15945) SirKero válasza Dell XPS (#15944) üzenetére


SirKero
őstag

Egy "működő" rendszer volt rajta csak az utóbbi időben az indításnál állandóan kiírta,hogy nem tud valamit konfigurálni a windows újra indult és úgy állt csak fel a rendszer. Gondoltam teszek rá egy friss Win7-t de ezt a hiba üzenetet kapom. Feltelepíti de amikor a telepítés után újra indítja magát akkor jön ki ez a hiba üzenet.
A biosban a dátum idő beállítás stimmel.

[ Szerkesztve ]

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#15946) TheProb


TheProb
veterán

Ugye a "mai" gépek mindegyike már DDR3L-es? Mert arra gondoltam, hogy a jelenlegi gépemből kiveszek 4 giga ram-ot és úgy adom el, azt meg berakom az újba. De nem akarom, hogy valami kompatibilási gond legyen és ne menjen dual-ban, bár ha jól tudom ez csak régen volt gond, hogy pontosan ugyan olyan RAM kellett, hogy fixen menjenek egymást mellett a modulok. vagy tévedek?

Azért kérdem, mert cpu-z/hwinfo is csak DDR3-at ír, de elvileg L-es ez is

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#15947) Dell XPS válasza SirKero (#15945) üzenetére


Dell XPS
veterán

ha felváltva megnézed egy-egy memória modullal?

Üdv, Dell XPS

(#15948) SirKero válasza Dell XPS (#15947) üzenetére


SirKero
őstag

Úgy még nem próbáltam nézek akkor egy memória tesztet is :U

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#15949) Dell XPS válasza SirKero (#15948) üzenetére


Dell XPS
veterán

csak egy indítási kísérletig kellene kipróbálni a memóriákat! :K

Üdv, Dell XPS

(#15950) SirKero válasza Dell XPS (#15949) üzenetére


SirKero
őstag

Lehet,hogy ez lesz az. :K Ki vettem az egyik ramot és el sem indul. A másikkal meg igen és csinálja is a telepítést úgy látom :R

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Azonnali notebookos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.