Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#37651) sto1911


sto1911
veterán

SD3 alatt sikerult vkinek kikapcsolni az usb debuggingot? Kiikszelem, az ikon ott marad, reboot utan meg a pipa is visszajon :DD

[ Szerkesztve ]

(#37652) kelzsoca válasza Nerd (#37650) üzenetére


kelzsoca
félisten

Az első hozzászólás végén ott van a recoveryből telepíthető Tts csomag.....

(#37653) AnTigy válasza Majci (#37648) üzenetére


AnTigy
tag

Szia,
Dobnál nekem egy linket az általad használt "api-féle b18" romhoz?

Köszi szépen :R

Minél többet megismersz, annál világosabbá válik milyen keveset is tudsz

(#37654) MxM19


MxM19
aktív tag

Csinálom a romot.
Szerintetek milyen hibára vall hogy a zöld droid után nem megy tovább?hibás app vagy mi?
reco bejön.

KERESEK ZTE BLADE ELŐLAPOT OLCSÓN!!!!!Vagy olyan illetőt aki T-mobilnál dolgozik,stb...

(#37655) kelzsoca válasza MxM19 (#37654) üzenetére


kelzsoca
félisten

Amihez nem értek, inkább nem nyúlok :)

(#37656) Sir Riccio válasza Surfym@n (#37641) üzenetére


Sir Riccio
addikt

Nézem, de szerintem ebben nincs SIM Checker funkció...vagyde?!:)

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#37657) Majci válasza AnTigy (#37653) üzenetére


Majci
tag

Szia ! Kerestem, de már nem látom a hungariandroid.com-on. Esetleg vedd fel a kapcsolatot api29-e

ui.:full screen caller ID-vel használom a tts-t

[ Szerkesztve ]

Két fajta vélemény létezik: az ENYÉM és amit leszarok.

(#37658) stefi68 válasza TRob1 (#37647) üzenetére


stefi68
addikt

Fel tudnád valahova tenni az Android Lost-ot?

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#37659) kelzsoca


kelzsoca
félisten

============
Two-Face_VII
============

Valószínűleg ez volt az utolsó olyan Cyanogenmod rom, amit nightlyból módosítottam, ezentúl forrásból fogom felépíteni a CM romokat, és további optimalizálás várható (sebesség és méret)

További megvalósításra váró tervek között szerepel, hogy besegítek a CM Teamnek a Magyar nyelvi lokalizációban, tehát forrásból történik majd a honosítás, így az ha sikeres és jóváhagyják, mindenki számára elérhető lesz, akár a nightly romokban akár a többi verzióban is.

A kiszivárgott 2.3-as rom, és annak átdolgozását befejeztem, megfelelő forrás nélkül nem megvalósítható az amit szerettem volna, így a Sweet Dreams sorozatnak vége.

Továbbá mostantól a WayteQ ZTE Libra készülék is támogatva lesz custom rom téren.

Joestone kollega reszeli közben a 2.3-at, ha időm engedi neki is besegítek, mert egyedül ez nem kis munka, illetve a többi hozzáértő rom moddert is arra kérném, inkább támogassuk egymást, mint egymás ellen legyünk.

[ Szerkesztve ]

(#37660) Surfym@n válasza Sir Riccio (#37656) üzenetére


Surfym@n
senior tag

Sajnos nem tudom mi az a SIM Checker :o

28 év és 2.8-as rekesz felett már nincs mese...

(#37661) TRob1 válasza stefi68 (#37658) üzenetére


TRob1
veterán

Az oldalukról is letölthető: androidlost.apk

¤ R'n'R ¤

(#37662) RockHaRD válasza kelzsoca (#37659) üzenetére


RockHaRD
addikt

akkor most ez a two-face 7 jobb, mint a face to face? :))

a leírásában azt furcsálom, hogy most az általad módosított (és általam mostmár nagyon szeretett) Launchernél nem ADW-t írsz, hanem Launcher-t, de alatt meg azt írod, h ha kicseréljük, akkor egyből tölri az ADW-t. Most akkor melyik launcher is van benne? (mármint a most kirakott romba)

(#37663) istnag


istnag
addikt

Valaki megmondaná nekem,ha szépen megkérem,hogy az újabb nightlyk sem tartják meg a wifi kapcsolatot alvó állapotban?
Köszi előre is

(#37664) umek7 válasza RockHaRD (#37662) üzenetére


umek7
őstag

Nincs benne ADW (nem is véletlenül..), az gondolom csak a szokásos sablonszöveg amit elfelejtett átírni.

(#37665) kelzsoca válasza RockHaRD (#37662) üzenetére


kelzsoca
félisten

Igen, jobb nála.

A leírást mindjárt javítom, a romban nincs warez tartalom!

(#37666) Sir Riccio válasza Surfym@n (#37660) üzenetére


Sir Riccio
addikt

Ellenőrzi a SIM kártya azonosítóit, és ha nem szerepel az adott kártya a listáján akkor aktiválja magát meg bekapcsolja a különböző egyéb lopásgátló funkciókat.

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#37667) Winner_hun


Winner_hun
félisten

No kíváncsi leszek erre az oledre. Ha olyan hűdehúde jó akkor megtartom, ha mégse akkor egy eladó készülékem már biztosan van:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#37668) Surfym@n válasza kelzsoca (#37659) üzenetére


Surfym@n
senior tag

Ha TF6-ra húzom rá ezt a ROM-ot, akkor elég csak a wipe ugye?
Illetve, telepítés után megmarad a TF6 Launcher-e? :)

@Sir Riccio: köszi a választ, sajnos ezügyben nem tudok nyilatkozni, nem is tudtam, hogy skype rendelkezik ilyen funkcióval :)
ha esetleg az app menüjében van erre utalás, akkor utánanézek szívesen...

[ Szerkesztve ]

28 év és 2.8-as rekesz felett már nincs mese...

(#37669) kelzsoca válasza Surfym@n (#37668) üzenetére


kelzsoca
félisten

Mivel az a romban van benne, nem fog megmaradni, cserélődik a sima launcher2-re :)

(#37670) jano_77 válasza kelzsoca (#37665) üzenetére


jano_77
nagyúr

Szia Kelzsoca!
Jobb lett a TF6-nál is a 7-es? Miben javítottál rajta?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#37671) baxi320 válasza Pietrosz (#37634) üzenetére


baxi320
tag

Igen én igy csináltam eddig az elözö telefonon de a gépem képességei elég halványak mert több ora egy ilyen konvertálás nekem.
Köszönöm a gyors választ.

(#37672) umek7 válasza jano_77 (#37670) üzenetére


umek7
őstag

Levan írva miket javított rajta. A többi változást megtalálod a CM7 changelogban.

(#37673) baxi320 válasza Surfym@n (#37607) üzenetére


baxi320
tag

Köszönöm a gyors választ .
Le is töltöttem a leirt progit de nem müködik mert errort ir Lehet nincs rootolva a telom (igaz én amatör vagyok ebben az android témában 2 hete van meg a blade mi is az a root pontosan?).

(#37674) umek7 válasza baxi320 (#37673) üzenetére


umek7
őstag

Olvasd át az első hozzászólást. Egyébként a 'root' a rendszergazdai jogokkal való kezelés, nagyon leegyszerűsítve..

(#37675) baxi320 válasza umek7 (#37674) üzenetére


baxi320
tag

Köszi,igyekszem tanulni ezt az androidos dolgot lehet teszek még fel egy-két érdekes kérdést:-).

(#37676) Psychonaut válasza baxi320 (#37673) üzenetére


Psychonaut
addikt

Superuser jogokat kapsz (rendszerszintu modositasokhoz/hozzaferesekhez szukseges).

(#37677) Surfym@n válasza kelzsoca (#37669) üzenetére


Surfym@n
senior tag

Akkor ugrik a naranccsókos téma is...
az meg gondolom nem kompatibilis a TF7-el?

GPS-em meg a Tethering rakoncátlankodott TF6-ban szóval mindenképp váltok :)

28 év és 2.8-as rekesz felett már nincs mese...

(#37678) renzo79


renzo79
tag

Sziasztok egy lehet egyszerű kérdést tennék fel :D

-USB Host szolgáltatást tud e a Blade
Ezt a progit szeretném feldobni, az 5DmII-höz :D
http://androidhungary.com/2011/08/androidos-keszulekekkel-is-vezerelheto-nehany-canon-eos-dslr-kamera/

Köszi

(#37679) RtgLaci válasza Surfym@n (#37677) üzenetére


RtgLaci
tag

Én nagyon remélem, hogy nem ugrik, én is azt használom és még nem untam meg.
A F2F is CM-alapú, hátha...

Angol nyelvleckéket adok - veszek :) <<Xiaomi Mi 10T... :)>>

(#37680) ux1 válasza kelzsoca (#37659) üzenetére


ux1
addikt

Na végre megjött az eszed :DDD Forrásszinten lehet ezt igazán mókolni... :D Csak gratulálni tudok az elhatározáshoz. :R

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#37681) baxi320 válasza Psychonaut (#37676) üzenetére


baxi320
tag

Köszönöm kicsit világosabb a kép.

(#37682) Surfym@n válasza ux1 (#37680) üzenetére


Surfym@n
senior tag

Akkor meglesz a nagy "összeborulás"? :DD3

Mert akkor sört rántok... :DDD

28 év és 2.8-as rekesz felett már nincs mese...

(#37683) hjanos1 válasza Surfym@n (#37677) üzenetére


hjanos1
senior tag

Miket beszélsz? :Y
Az a téma bármelyik CM7 alapú rommal működik, teljesen mindegy, hogy milyen.
Akár egy nightlyn is menne. :C

[ Szerkesztve ]

The Factory Must Grow

(#37684) kelzsoca válasza ux1 (#37680) üzenetére


kelzsoca
félisten

Persze, ezt eddig is tudtuk nemde? :)

(#37682) Surfym@n

Eddig is egy csapat voltunk, szóval két sört is nyithatsz, egyet azért mert ezt nem tudtad, a másikat azért mert most már tudod :DDD

[ Szerkesztve ]

(#37685) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Sracok, ez most komoly, hogy nem segitetek ROM-fozessel kapcsolatos kerdesekben? Ha valakit erdekel, akkor ahelyett, hogy a tapasztaltabbak felkarolnak azokat, akik meg semmit nem tudnak, inkabb kvazi elhajtjak oket a francba? Ezt nem akarom elhinni.

(#37686) umek7 válasza Psychonaut (#37685) üzenetére


umek7
őstag

Miről van most szó?

(#37687) szezso15


szezso15
addikt

Jajj nem! :W :Y

*Hajrá Loki!* i15+

(#37688) kelzsoca válasza Psychonaut (#37685) üzenetére


kelzsoca
félisten

Szerinted naponta mennyi ilyen jellegű megkeresés érkezik?

Nálam a napi átlag 4-5 ember.

Kinek van ideje és türelme és mindene istápolni a kezdő usereket?

A külföldi rom modderek felé próbálkozz ilyen irányban, és látni fogod még válaszra se!! méltatnak. (sőt a privát lehetőségét is tiltják, nem véletlenül)

Persze ez külsős szemmel másképp jön le:

Tehát azt a szöveget nem is szeretném látni, hogy a hazai rom modderek el vannak szállva maguktól.

Amelyiknek mégis nagy lenne a szája, hát tessék, meg lehet mutatni, lehet nevelni a kezdőket.

Remélem ebből is egy flame kerekedik ki :DDD

Psychonaut a kérdés hogy mit szeretnél, vagy milyen szinten szeretnéd csinálni?

Sokan gondolták már úgy hogy ők belekezdenek, de végül a 99%-uk feladta, ezzel nem szeretném azt mondani hogy éppen Te is feladnád :)

[ Szerkesztve ]

(#37689) Sir Riccio válasza Surfym@n (#37668) üzenetére


Sir Riccio
addikt

Összekeveredtünk.. Ezer bocs, ilyen funkciója a Cerberusnak van nem a skypenak. A Skype tesztig még nem jutottam el. ;]

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#37690) umek7 válasza kelzsoca (#37688) üzenetére


umek7
őstag

Bizony ám, arról nem is beszélve hogy angol nyelv tudással, és Linux ismeretekkel azért a Google elég hasznos társ tud lenni. Arról nem is beszélve hogy XDA-n van csomó ehhez kapcsolódó cikk...

(#37691) ux1 válasza kelzsoca (#37688) üzenetére


ux1
addikt

Én még annyit hozzátennék, hogy egy kis googli, modaco, xda olvasással, kereséssel mindent el lehet sajátítani. Én is ezt az utat jártam...

(#37692) szezso15

Oktatás laikusoknak: most az egeret húzd ide... ;] Ja bocs ez pl linux itt parancssor van ;]

[ Szerkesztve ]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#37692) szezso15 válasza kelzsoca (#37688) üzenetére


szezso15
addikt

:R

Ebből mi lesz? :U

ux1: Ha-ha-ha :P

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#37693) Psychonaut válasza kelzsoca (#37688) üzenetére


Psychonaut
addikt

Szerinted naponta mennyi ilyen jellegű megkeresés érkezik?
Fogalmam sincs, elvegre nem en vagyok a ROM-fozo.

Kinek van ideje és türelme és mindene istápolni a kezdő usereket?
Nem tudom, en lehet irtam volna mar egy tutorialt, ha ekkora ra az igeny. Vagytok itt a forumon negyen-oten legalabb, nem telne sok idobe osszehozni - amennyi idot forditottatok ezek szerint privatok valaszolasara, annyibol mar biztosan megirtatok volna. :K

A külföldi rom modderek felé próbálkozz irány irányban, és látni fogod még válaszra se!! méltatnak.
Hat igen, ha itt nem kapok segitseget, kenytelen leszek mashova fordulni - valaki csak segitett nektek is elkezdeni. :))

Tehát azt a szöveget nem is szeretném látni, hogy a hazai rom modderek el vannak szállva maguktól.
Ezt nem is irtam. :N

a kérdés hogy mit szeretnél, vagy milyen szinten szeretnéd csinálni
Nyilvan magas szinten, de ez termeszetesen elerhetetlen jelenleg - de ettol fuggetlenul persze ez a cel (mint mindenkinek - nemde?). Amit szeretnek: egy teljesen minimal ROM-ot osszehozni magamnak, sajat hasznalatra. Persze nem feltetlen a semmibol kezdenem, az Akash-fele Froyo peldaul megfelelne kezdesnek.

Sokan gondolták már úgy hogy ők belekezdenek, de végül a 99%-uk feladta
Nem is mondom, hogy en nem adnam fel...ki tudja? De meg mindig jobb feladni, miint bele sem kezdeni.

SZERK: na, mire begepeltem, meg irtatok paran: igen, tudom, hogy MoDaCo es xda olvasassal sok mindent el lehet sajatitani. Valoszinuleg ez fog kovetkezni. De azert nezzetek mar kicsit magatokba: ha lennenek olyan emberek a kornyezetetekben, akiktol egyszerubben, gyorsabban, es magyarul kaphatnatok segitseget, akkor inkabb azt valasztanatok...vagy nem?

SZERK2: szezso: ebbol semmi nem lesz, nem kell aggodnod. Ha gondolod, semmifele segitseget nem kell adnod, nem fogok tobbet kerni. Sot, a forumba sem fogok ilyen iranyu kerdeseket feltenni tobbet.

SZERK3: ux1: ugyanmar, ne legy alszent. Lasd fentebb: ha lennenek olyan emberek a kornyezetetekben, akiktol egyszerubben, gyorsabban, es magyarul kaphatnatok segitseget, akkor inkabb azt valasztanatok...vagy nem?. Erre jok a tutorialok. Persze, rengeteg dolgot ossze lehet szedni kulonfele forrasokbol. De ha mar valaki ezek birtokaban van, miert nem osztja meg? Sharing is caring...persze nem azt akarom mondani, hogy mindenkeppen irjatok egyet...ha nem akartok, ne irjatok, ne segitsetek...ez a hozzaszolas nem arrol szol, hogy segitsetek nekem/masoknak. Csak igyekszem megerteni az allaspontotokat.

[ Szerkesztve ]

(#37694) ux1 válasza Psychonaut (#37693) üzenetére


ux1
addikt

Nem kell tutorial, csak gondolkodási képesség..... :)

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#37695) Surfym@n válasza kelzsoca (#37684) üzenetére


Surfym@n
senior tag

Akkor egészségetekre...

A harmadik azért, mert marad a narancsos téma... :))

@szezso15: 3lityó árpaszörp csak elfojtja a "flame"-t :DD

aki másképp gondolkozik, az igyon többet (legalább utána már nem ír semmit :D)

[ Szerkesztve ]

28 év és 2.8-as rekesz felett már nincs mese...

(#37696) umek7 válasza Psychonaut (#37693) üzenetére


umek7
őstag

SZERK: na, mire begepeltem, meg irtatok paran: igen, tudom, hogy MoDaCo es xda olvasassal sok mindent el lehet sajatitani. Valoszinuleg ez fog kovetkezni. De azert nezzetek mar kicsit magatokba: ha lennenek olyan emberek a kornyezetetekben, akiktol egyszerubben, gyorsabban, es magyarul kaphatnatok segitseget, akkor inkabb azt valasztanatok...vagy nem?

Természetesen nem elég az hogy írom pl. kelzsocát, aki naponta legalább csak 4-5 ember problémáját orvosolja, ROM-okat főz, mellesleg még a legbugyutább kérdésekre is türelmesen válaszol, a kezdetek óta segítőkész mindenkivel szemben bármilyen témában. Ennyi szabadidő mellett még azt mondod hogy kötelessége lenne ingyen, bérmentve, azt a minimális szabadidejét ami van még plusz valakire ráfordítani úgy, hogy egy alapismeretekkel sem rendelkező felhasználónak nem 15 perc, nem 30 perc, nem 2 óra hossza mindent elmagyarázni, ismertetni, megtanítani rá. Szerintem inkább neked kellene magadba nézni.

(#37697) szezso15 válasza Surfym@n (#37695) üzenetére


szezso15
addikt

Ebben van igazság! :DD

Egs!

*Hajrá Loki!* i15+

(#37698) kelzsoca válasza Psychonaut (#37693) üzenetére


kelzsoca
félisten

Alapozó írásokat itt-ott lehet találni, abból szerintem el lehet indulni.

Ha komolyan szeretnéd csinálni íme mi kell:

Linux ismeretek komolyabb szinten
Programozói ismeretek
Java, C ismeretek
Az Android rendszer megismerése
Rengeteg idő és gyakorlás (évek)
Kitartás és még több kitartás

Tessék egy kis alapozó: [link]

A magam nevében beszélek, de nekem tényleg semmi időm nincs olyan szinten kezdőket "betanítani" mint ami az elvárás lenne, majd nyitunk egy Android sulit :D

(#37699) Psychonaut

Nem kell ám mindent véresen komolyan venni, itt mindig mennek az oltások, oltogatások :)

[ Szerkesztve ]

(#37699) Psychonaut válasza umek7 (#37696) üzenetére


Psychonaut
addikt

írom pl. kelzsocát, aki naponta legalább csak 4-5 ember problémáját orvosolja, (...) mellesleg még a legbugyutább kérdésekre is türelmesen válaszol
Na latod, erre lenne jo egy tutorial.

Ennyi szabadidő mellett még azt mondod hogy kötelessége lenne ingyen, bérmentve, azt a minimális szabadidejét ami van még plusz valakire ráfordítani
Ezt egy szoval semi irtam. De tenyleg, honnan sikerult ezt kiolvasnod? Nagyon erdekelne...

Szerintem inkább neked kellene magadba nézni.
Indokold.

Es nyugodtan irhatsz privatot, mert a forumot ezek utan nem kivanom ilyen temaval "szemetelni".

(#37700) Mr X


Mr X
veterán

Urak, sajnálattal (esetleg néhányak számára örömmel :DDD) tudatom, hogy elhagyom a legvidámabb barakkot. Kb. két óra múlva már csak ex-blade tulaj leszek.

Köszönöm a sok segítséget, amit itt kaptam tőletek. :) :R

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.