Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#38101) RtgLaci válasza Psychonaut (#38097) üzenetére


RtgLaci
tag

Megnéztem a megadott honlapon, ott 1500-at javasoltak, én soknak tartom, kódoltam korábban már telefonra 6-800-as rátával, jó volt. Valószínűleg igazad lehet, mert az eredeti anyag 1300-zal van tömörítve.

(#38098) Keeperv85
Értem én az eszmefuttatásod, tizenéve kódolok divx-eket.
A lényeg, hogy ennél a proginál a megadott paraméterekkel a végtermék kevésbé használható, mint az eredeti. És mint az előbb írtam, szerintem nem jó bitrátát javasolt a cikk írója. Majd kisérletezek vele, hogy meddig lehet csökkenteni látható képminőség romlás nélkül.

Angol nyelvleckéket adok - veszek :) <<Xiaomi Mi 10T... :)>>

(#38102) punkstyle


punkstyle
tag

Hali!

Nem rég beszereztem eme penge készüléket... x10miniről váltottam...
na már most (biztos írtátok, biztos mondja pár ember, h olvassak vissza... de időm 0 ilyenekre) kellene nekem valami használható Navi rendszer Mo. térképpel (offline) iGo v Ndrive esetleg Syngic... szal érdekelne, ezek közül melyik fut rendesen, melyiket érdemes felrakni??? ill. honnan lehet beszerezni? Ha létezik segítő kész ember és nem csak a lehurrogós írna, azt nagyon megköszönném... azért peace :)

Siemens M35i > Alcatel OT715 > Motorola e398 > SonyEricsson W810i > LG GT500 > Sony Xperia X10mini > ZTE Blade > Sony Xperia SP > Honor 6 > Huawei P9 > Huawei P20 > Xiaomi Mi10T Pro

(#38103) #19617792 válasza punkstyle (#38102) üzenetére


#19617792
törölt tag

mindegyik működik szépen, de az iGo hivatalosan nem beszerezhető. az Ndrive, Sygic Marketen megvásárolható és jól működnek.

(#38104) umek7 válasza punkstyle (#38102) üzenetére


umek7
őstag

Sygicet és Ndriveot dicsérni szokták. A Marketből megvásárolhatod bármikor.

(#38105) kelzsoca válasza ska-punk (#38100) üzenetére


kelzsoca
félisten

Igen.

(#38106) punkstyle válasza #19617792 (#38103) üzenetére


punkstyle
tag

A pénzköltésnek nem vok híve ilyen téren :) esetleg privátban tudna valaki segíteni? ;)

kb. ha a szomszédnak van szőlője, ink tőle kérek, mint sem megvegyem a piacon :)

Siemens M35i > Alcatel OT715 > Motorola e398 > SonyEricsson W810i > LG GT500 > Sony Xperia X10mini > ZTE Blade > Sony Xperia SP > Honor 6 > Huawei P9 > Huawei P20 > Xiaomi Mi10T Pro

(#38107) umek7 válasza punkstyle (#38106) üzenetére


umek7
őstag

ZTE Blade (2.rész) [Olvasd el az első hsz.-t! FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!]

(#38108) Keeperv85 válasza umek7 (#38107) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Hagyd szerintem, mert megint jön a flame... :U

(#38109) Psychonaut válasza punkstyle (#38106) üzenetére


Psychonaut
addikt

Akkor oldd meg magadnak, korulbelul ketto perc alatt kepes vagy a legnagyobb keresovel egy letoltesi linket osszeszedni...azert az mar eleg durva, hogy nem csak, hogy fizetni nem akarsz egy termekert, de mar lewarezolni is lusta vagy. :(

Valaki tudna nekem linkelni a Cyanogenmod nightly-k changelogjat? Hirtelen nem talalom.

SZERK: umek: Koszonom. :R

SZERK2: es tenyleg, pedig egyszer mar mintha rakerestem volna es akkor nem talaltam...

[ Szerkesztve ]

(#38110) umek7 válasza Psychonaut (#38109) üzenetére


umek7
őstag

[link]

Neked meg az itteni keresőt kellene megtanulni használni :)

[ Szerkesztve ]

(#38111) punkstyle válasza Psychonaut (#38109) üzenetére


punkstyle
tag

Na te bölcs és segítőkész ember eme kicsi országban :D a lustaságom és az idő hiányom nem ugyan az... de Te biztos jobban átlátod a helyzetem...

De Én megköszönöm, h rámutattál a gúgli kihasználhatóságára, valószínű sose jöttem volna rá :)

és sorry a lámaságomért és off topicért...

Siemens M35i > Alcatel OT715 > Motorola e398 > SonyEricsson W810i > LG GT500 > Sony Xperia X10mini > ZTE Blade > Sony Xperia SP > Honor 6 > Huawei P9 > Huawei P20 > Xiaomi Mi10T Pro

(#38112) 3psilon


3psilon
aktív tag

Hali!

Most volt időm egy Telenoros 2.2 frissítésre. Eddig egy másik 2.2 saját ROM volt, de ez GEN2-t csinált a telefonból, ezért úgy gondoltam, megéri.

A hozzáértőbbeket kérdem: érdemes másik romot föltenni? Esetleg 2.3-ast. Igen, személyes preferenciák is jöhetnek. :U
Csak legyen gyors és legyen jó magyar nyelv támogatása.

Aztán, ha ez is jó, akkor meg marad.

Köszi a segítséget! :R

Üdv.

Specs: Ryzen 7 5800X, 48Gb RAM, RTX 3060Ti 8Gb, Fedora Linux | Kawasaki ER-6F 2006

(#38113) umek7 válasza 3psilon (#38112) üzenetére


umek7
őstag

A gyári ROM-nál bármi jobb. Az aláírásomban szereplő címen a ZTE Blade topikban találsz ROM főzőket, kelzsoca munkáit tudom ajánlani.

(#38114) spdrfx válasza atillaahun (#38057) üzenetére


spdrfx
tag

teljesen korrektul le van irva mit kell csinalni, en elsore is felfogtam tobbszori olvasassal csak az idomet pazaroltam volna. egyedul az vot a para hogy ne menyjen el az aram.. Megegyszer megkerdem miert nem jelennek meg a polygonokon a texturak 3d ben? csak feher kepernyo vagy fekete fogad par jateknal. cyano 2.3 rom, de amugy 2.2 vel is ilyen volt..

(#38115) RtgLaci válasza punkstyle (#38106) üzenetére


RtgLaci
tag

Annak, aki egy fórumban leírja azt a szót, hogy "vok" és nem a távolkeleti főzőedényt jelenti, akkor sem segítenék, ha tudnék :( Pirmitív dolog.

Angol nyelvleckéket adok - veszek :) <<Xiaomi Mi 10T... :)>>

(#38116) #19617792 válasza 3psilon (#38112) üzenetére


#19617792
törölt tag

2.2-ből a Swedish Spring (Telenoros készülékeken is jó), 2.3-ból pedig CM7 vagy Ginger Stir Fry (kelzsoca csinált ebből saját főzött ROM-ot, de nálam is már művelt egy-két érdekes dolgot).

(#38117) Keeperv85 válasza spdrfx (#38114) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Melyik is az a bizonyos játék, ami nem akar menni egy nem támogatott teszten kívül?

(#38118) punkstyle válasza RtgLaci (#38115) üzenetére


punkstyle
tag

A mai világban, a haladás a gyorsaság és a kényelmesség a fontos... a "vok" mint rövidítés egyre elterjedtebb, nem csak a tízen húszon évesek körében... amire Te gondolsz az a "wok" sztem még csak meg sem említtetem, tehát köszönöm azt az infót ami számomra értékes volt a hsz-edből (csak, hogy ismét rövidítsek) "akkor sem segítenék, ha tudnék" :C
A primitív dolgok nem itt kezdődnek mélyen tisztelt RtgLaci :R

Siemens M35i > Alcatel OT715 > Motorola e398 > SonyEricsson W810i > LG GT500 > Sony Xperia X10mini > ZTE Blade > Sony Xperia SP > Honor 6 > Huawei P9 > Huawei P20 > Xiaomi Mi10T Pro

(#38119) AnTigy


AnTigy
tag

Szép délutánt Mindenkinek :)

F2F alá szeretném visszatenni a ZTE-stock tárcsázót a szerviz-kódok miatt. Adna vki 1 linket erre vonatkozó leíráshoz? Persze ha lenne 5letetek arra, hogy miként lehet akár a CM7-es, akár a GSF tárcsázót rábírni a SzK-ok használatára, az épp olyan jó lenne. :K

Előre is köszi a segítséget :)
:R

Minél többet megismersz, annál világosabbá válik milyen keveset is tudsz

(#38120) umek7 válasza punkstyle (#38118) üzenetére


umek7
őstag

Teljesen jó hogy idetaláltál :)

(#38121) punkstyle válasza umek7 (#38120) üzenetére


punkstyle
tag

Gondolom mennyien örülnek :F
és elnézést mindenkitől... ha nem hagytam volna ki több mint fél évet a fórumozásból, valószínű nem követek el ilyen hibát, hogy felteszek egy ilyen kérdést/kérést...
Szóval sorry még egyszer a néptől... majd megpróbálok nem észre vehető lenni :) és ha időm futja egyszer huzamosabban átfutni a fórumot, hiszen egy a célunk, hogy tökéletesítsük a "pengénket"

Esetleg valaki tud CoPilot-ról véleményt mondani?

fateless: Valóban, már csak 1.5 órám marad alvásra... szóval tényleg igen drága az időm... de ezzel ugye bár csak Én vok tisztában... és miből gondolod, hogy ezen idő alatt, Én már nem találtam valamit? De mind1 is...

[ Szerkesztve ]

Siemens M35i > Alcatel OT715 > Motorola e398 > SonyEricsson W810i > LG GT500 > Sony Xperia X10mini > ZTE Blade > Sony Xperia SP > Honor 6 > Huawei P9 > Huawei P20 > Xiaomi Mi10T Pro

(#38122) fateless válasza punkstyle (#38111) üzenetére


fateless
veterán

16:59-kor írtad a kérdésedet, majd 17:18-kor írtad, hogy nincs időd keresgélni. Ez kb 20 perc. de tegyük fel, mást is csináltál ezen idő alatt, és csak 5 percet törődtél ennek a fórumnak az olvasásával, a hozzászólások megírásával, hiszen elfoglalt vagy, nincs időd.

Kipróbáltam kíváncsiságból (mivel nincs sem iGO, sem sygic navim), hogy mennyi idő kell a google-től egy crackelt program élő letöltési linkjéig eljutni. 3 perc volt úgy, hogy nem vagyok jártas e téren. Ennek ellenére nem linkelem be, mert nem akarom támogatni a lopást, valamint nem akarom a fórum szabályait felrúgni, csupán rávilágítani arra, hogy amit mondasz, az nem feltétlenül fedi a valóságot.

Persze eme hozzászólás elolvasása megint elvett a drága idődből, amiért ezúton is elnézést kérek. :R

Kívánok sok sikert a kereséshez, biztosan gyors eredményre fogsz jutni.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#38123) atillaahun válasza spdrfx (#38114) üzenetére


atillaahun
veterán

Nem is a leírás korrektségét kérdőjeleztem meg, hanem az átlag,- vagy az alatti tudású felhasználó szakértelmét/felfogóképességét.
Az áramszünet pedig nagyon egyszerűen kikerülhető laptoppal. Asztali gépről csak végső esetben kezdenék neki én is.

Sajnos nem tudom mi az a polygon, CM-ben elég sok teljesítménnyel/grafikával kapcsolatos extra beállítás van, talán azokat érdemes átnézni.

(#38111) punkstyle
Ment PÜ.

(#38119) AnTigy
Asszem GSF18-tól bele vannak építve a szerviz kódok a romba. system/app/emode.apk és zteemodehelper.apk. CM alá is próbálták behegeszteni, de amennyire olvastam kevés sikerrel.

[ Szerkesztve ]

(#38124) RtgLaci válasza punkstyle (#38118) üzenetére


RtgLaci
tag

Ha a te életedben TÉNYLEG ez a fontos, akkor haladjál, gyorsan siessél és nyugodtan keverd össze a lustaságot a kényelemmel, legfeljebb lemaradsz a lényeges dolgokról :K .
A "vok", mint rövidítés talán elmegy egy SMS-ben, táviratban, ahol korlátai vannak a karaktereknek, de egy ilyen, társalgási jellegű fórumban elég udvariatlan dolog használni. Ettől itt nem haladsz jobban. Elég szomorú, ha a tizen-huszon-százévesek körében ez számít normálisnak.
Én maradok - amíg csak tehetem - a jól bevált társasági jellegű magyar nyelv mellett, bármennyire is primitív :K
Bocsánat az off-ért, ebben a témában többször nem szólok, aki akarta, megértette.

Angol nyelvleckéket adok - veszek :) <<Xiaomi Mi 10T... :)>>

(#38126) atillaahun


atillaahun
veterán

Joestone, rá tudnál nézni a blogodbeli kérdésemre? Csak a wifiről érdeklődtem, hogy működik a romodban.

(#38127) pista59 válasza Keeperv85 (#38099) üzenetére


pista59
senior tag

Hű, a divx, meg xvid meg mpeg4. A kiterjesztése meg avi.

A győztes féreg irtó baktérium

(#38128) Keeperv85


Keeperv85
nagyúr

Megjött az n161-es CM7. Blade kernel javítás is van, az újabb fajta touchpanalek mellé. (Sajnos gyanítom a Libra-ban nem ez a fajta van... :( )

(#38129) etitkar


etitkar
csendes tag

Sziasztok!
Egy gyári tmobilos 2.2 rendszer a készülék gen2
Kérdésem az lenne fenn van a ClockworkMod 3.1.0.1
csináltam mentést a teljes rendszerről
egy 4GB sd kártya vann benn a teljes tartalmát elmentettem
ha elparticionálom megcsinálom a ext2 particiót és a többit meghagyom fat-nak majd vissza másolom a mentést , az olvasottak alapján a 2.2 automatikusan elkezdi használni a ext2 partíciót és megmarad a gyári 2.2. ?

(#38130) balalev


balalev
tag

Gyors kérdés: Ha leszedem a Pengémre pl az iGO-t, Marketről, akkor ingyenes lesz a GPS, vagy az adatforgalomért kell fizetni?

[ Szerkesztve ]

ZUK Z2 | Nexus 5X /// Régen: LG G2 OFFICIAL 4.2.2; Nexus 4 OFFICIAL 4.3

(#38131) Keeperv85 válasza balalev (#38130) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Ha nem szerkeszted ki ezt a hsz.-t időben, akkor pihenőre mész, csak úgy szólok, a miheztartás végett! TILOS a WAREZ! Ott van a topic címében!

(#38132) umek7 válasza balalev (#38130) üzenetére


umek7
őstag

Csak én nem látom az összefüggést?

Amúgy meg nem hiszem el hogy lehet valaki akkora retardált hogy nem fogja fel hogy TILOS A WAREZ, méghozzá bármilyen formában.

Szerk: Azért lenne kalózkodás mert kezdjük ott hogy ez hivatalosan nem is létezik Androidra, szóval hogyan raknád fel? Arról nem is beszélve hogy a "bármilyen formában" azt is takarja hogy beszélgetni sem lehet róla.

[ Szerkesztve ]

(#38133) atillaahun válasza balalev (#38130) üzenetére


atillaahun
veterán

Nem kell, mivel offline. Térkép viszont kell hozzá. Meg persze annyi, hogy Market-en nem találod meg.

Kicsit más.
Felraktam ma a hivatalos Google Navi-t, a régi tört helyére, és hatalmas megelégedésemre ebben már jó a hangos navigáció, értsd: nem ismétli önmagát, és nem marad le. Illetve az újratervezés is igen fürgén ment neki, ráadásul a szatellit térképpel sem küszködött. Mindezt ugye korlátozott mobilnettel. Szóval csak azért nem 5 csillag, mert Street View még nincs, bár ez nem feltétlen a Google hibája.

Még annyi, hogy a forgalmi térképen hajnalban is sárgálló autópályáink azért elég gyanúsak.

[ Szerkesztve ]

(#38134) Psychonaut válasza umek7 (#38132) üzenetére


Psychonaut
addikt

ez hivatalosan nem is létezik Androidra
Kis pontositas: letezik Androidra, Samsung Galaxy Spica-t ezzel arultak.

SZERK: ami persze nem valtoztat azon, hogy teljes mertekben igazad van.

[ Szerkesztve ]

(#38135) balalev válasza Psychonaut (#38134) üzenetére


balalev
tag

Elnézést. Azt hittem ez nem számít Wareznek.

ZUK Z2 | Nexus 5X /// Régen: LG G2 OFFICIAL 4.2.2; Nexus 4 OFFICIAL 4.3

(#38136) Psychonaut


Psychonaut
addikt

ROM-maniakusok figyelmebe: par napja megjelent egy uj ROM MoDaCo-n, Phenom Black & White neven fut, a 2.6.35-os kernel az alapja, 2.3.4-es.

(#38137) umek7 válasza Psychonaut (#38136) üzenetére


umek7
őstag

Nincs benne olyan változás ami a korábbiakhoz képest meglepetés lenne. A témán van a hangsúly jelen esetben.

(#38138) Psychonaut: Mondjuk valóban van 1-2 ROM függő, ugye Zsolt72? ;]

[ Szerkesztve ]

(#38138) Psychonaut válasza umek7 (#38137) üzenetére


Psychonaut
addikt

Tudom, en nem is akarom felrakni...csak beirtam, hatha erdekel valakit, nehanyan amilyen maniakus ROM-kiprobalok itt... :P

(#38139) #19617792 válasza AnTigy (#38119) üzenetére


#19617792
törölt tag

CM7 alapú ROM-okba sehogy sem lehet ZTE tárcsázót tenni szervizkódokkal együtt.

(#38141) OrLiX


OrLiX
tag

A "vok" és a "vagyok" között a különbség az
"AGY"

:-)

ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ.

(#38142) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Na, atparticionaltam a keszuleket custom Gen2 v7b kiosztasura. Igy most:
2MB cache, 140 MB system, 314MB data

Ment hozza AmonRA 2.3-mas CM Recoveryje, illetve a 161-es nightly.

(#38143) domerator válasza OrLiX (#38141) üzenetére


domerator
veterán

:C :C :C :R

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#38144) MxM19


MxM19
aktív tag

Ez a legördülő állapotsor felirat.ZTEBLADE egy nagyon jó ötlet volt.
Végre valaki nem Samsung,LG HTC íteni akarja a ZTE-Blade telefont.
Ez a blackandwhite rom a kiszivárgottra épül vagy cm7 es rom?
Erre gondoltam.

[ Szerkesztve ]

KERESEK ZTE BLADE ELŐLAPOT OLCSÓN!!!!!Vagy olyan illetőt aki T-mobilnál dolgozik,stb...

(#38145) Psychonaut válasza MxM19 (#38144) üzenetére


Psychonaut
addikt

Kiszivargottra.

(#38146) Rickeffe válasza MxM19 (#38144) üzenetére


Rickeffe
aktív tag

A talpas font nagyon „illik” oda :)

Rickeffe

(#38147) #19617792 válasza Rickeffe (#38146) üzenetére


#19617792
törölt tag

az egész sáv kicsit gagyi. :DDD

(#38148) domerator


domerator
veterán

Urak,

Milyen programmal szoktátok megnézni és módosítani a romban levő xml fájlokat? Tudna valaki javasolni egyet? Köszönöm. :R

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#38149) MxM19 válasza Rickeffe (#38146) üzenetére


MxM19
aktív tag

:K
Ha lenne magyar nyelv és felmenne 128mb os partíciókiosztásra akkor biztos feltenném és maradna is rajta.Most b13 van a telómon.GPS próbáltam 1x MIGO Val.Házban.Kevesebb mint 1 perc alatt talált jelet 1.re.AGP-s nélkül.
Wifi pedig tökéletes.:)

KERESEK ZTE BLADE ELŐLAPOT OLCSÓN!!!!!Vagy olyan illetőt aki T-mobilnál dolgozik,stb...

(#38150) Tonchi válasza domerator (#38148) üzenetére


Tonchi
aktív tag

Nem feltétlen ide tartozik, ezért más úton-módon közöltem

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.