Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#38951) sagit válasza Rickeffe (#38949) üzenetére


sagit
addikt

nah így hogy a programok telepítésének helyét automatikusra raktam már jó is, gondolom így a telóra rakja...

erre nem is gondoltam... am nem csináltam ext2 partíciót elég a teló memóriája asszonykámnak

köszi a helpet :R

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#38952) apeelme válasza domerator (#38944) üzenetére


apeelme
addikt

én pl. opera mini-t használok, és opera link bekapcsolva, szinkronizálja mindig a könyvjelzőimet, romcsere után csak opera beállításainál bekapcsolom az opera link-et és kész minden ott van. (ingyenes reg.)

[ Szerkesztve ]

(#38953) Rickeffe válasza Mr X (#38950) üzenetére


Rickeffe
aktív tag

Rájöttem, hogy újra kirakva megjelenik, csak éppen nem fogom kipakolgatni újra meg újra.

Rickeffe

(#38954) Mr X válasza Rickeffe (#38953) üzenetére


Mr X
veterán

Nekem is ez volt az egyik oka, amiért letettem az ext partíció alkalmazásáról. Valamiért túl lassan olvassa bootkor a kártyámat.

[ Szerkesztve ]

(#38955) sonique


sonique
őstag

van már itthon alkatrész értékesités blade hez ?
mert ebay en nincs már elölap
és ma jol ráléptem :)

(#38956) domerator válasza apeelme (#38952) üzenetére


domerator
veterán

Az opera linkkel nincs is probléma... természetesen van fiókom, minden romcsere után (kivéve CW backup ugyebár) pár pillanat és ott vannak a linkek (igaz, a bejelentkezési adatokat nem menti el pl. ide sem)... én arról beszéltem, hogy ezekből a bookmarkokból párat kitennék a home-ra. :K... de ma megcsinálom kézzel...

Majd más miatt küldök egy PÜ-t...

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#38957) afecto válasza sonique (#38955) üzenetére


afecto
csendes tag

Itt próbáld, lehet hogy van neki még, én innen rendeltem.
http://mobil-telefon.vatera.hu/mobiltelefon_tartozek/elolap_hatlap_haz/zte_blade_san_francisco_haz_touch_is_1470701031.html

[ Szerkesztve ]

(#38958) sonique válasza afecto (#38957) üzenetére


sonique
őstag

köszi

neki már irtam
te csak elölapot vettél vagy középrésszel 1üt ?

mar ilyet is találtam de jo lenne ha nem kéne nekem ragasztgatni az üveget a helyére :D

[ Szerkesztve ]

(#38959) afecto válasza sonique (#38958) üzenetére


afecto
csendes tag

Én a házat komplett,elő- ill. hátlapot+digitizert.15 forint.
Hát igen,a ragasztgatás nem mindig előnyös.

[ Szerkesztve ]

(#38960) apeelme válasza afecto (#38959) üzenetére


apeelme
addikt

beraktad és működik is? semmi kalibráció vagy egyebek?

(#38956) domerator: küldjed :)

(#38961) sonique válasza afecto (#38959) üzenetére


sonique
őstag

megmondom öszintén nekem ez +15 öt nem ér már meg max 8-10 et

ha ennyiért nem találok veszek egy masik nem Zte telefont

(#38962) afecto válasza apeelme (#38960) üzenetére


afecto
csendes tag

Még nem raktam be, mert jövő héten veszem át, a srác külföldön van beszéltem vele.
Jövő hét elején beszámolok a beszerelés eredményéről.
Ha kalibrálnom kell,akkor hogyan?

#38961) sonique: Nekem megér ennyit főleg úgy, hogy magyar az eladó,és nem kínai,
így reklamációnál van esélyem./Kínaiul nem tudok. :)) /
Már ha ilyen f@sz voltam hogy eltörtem--- :O

[ Szerkesztve ]

(#38963) pista59 válasza Keeperv85 (#38868) üzenetére


pista59
senior tag

:C :C :C

A győztes féreg irtó baktérium

(#38964) apeelme válasza afecto (#38962) üzenetére


apeelme
addikt

hát igazából nekem fogalmam sincs, csak volt már erről itt szó a topicban hogy nem lehet otthon kivitelezni a touchpanel cserét, mivel idézet (#29590) Keeperv85 hozzászólásából:
Igen. Ez egy garanciális csere ok. Hibás a touch vezérlőd, nem lett kalibrálva valószínű. Vidd/küld vissza oda ahol vetted.
.......
szerk2:
(#29591) Thoty: Nem tudod sajnos. Ilyen szoftverem még nekem sincs. Sajnos nem csak szoftver, hanem eszköz is kell hozzá, ami fel-le tölti a kapacitív mátrixot.

de ha sikerül akkor itt sokakat fog érdekelni!

[ Szerkesztve ]

(#38965) afecto válasza apeelme (#38964) üzenetére


afecto
csendes tag

Próbálkozom.Tudod a kutya is abba döglött bele. :DD
Jövő héten okosabb leszek,természetesen közlöm veletek az eredményt.

[ Szerkesztve ]

(#38966) Tux4


Tux4
csendes tag

Van nekem egy ZTE Libra-m,de néha újra indul(írtam a librás fórumba is de ott még nem válaszoltak).

pl. néha a Sygic navigáció indulásakor sötétül el képernyő és indul újra a telefon majd bekéri a pin kódot és általában utána elindul szépen a Sygic.
Amit még találtam ahol újra indul mindig az a Apparatus LITE nevű játék, egy két pálya után mindig.

https://market.android.com/details?id=com.bithack.apparatuslite

Kitudnátok próbálni, hogy nektek is újra indul-e az Apparatus LITE játéktól?

Próbáltam memória kártya nélkül is, gyári állapotra vissza állítva de úgyis újra indul ettől a játéktól.

Valami ötlet esetleg?

Köszi.

(#38967) Bali01


Bali01
csendes tag

Jó hír: az EA féle Dead Space is remekül fut 2.3 alatt Bladen.

(#38968) TRob1 válasza Tux4 (#38966) üzenetére


TRob1
veterán

Nekünk Pengénk van, az nem indul újra az Apparatus Lite-tól. :N Meg semmi mástól, csak ha a reboot-ra "kattintunk". :D

(#38970) pista59: Dehogy gonosz! :N Csak őszinte. :K (Majd ha benyomok még egy pár Dió pálinkát, meg még néhány 7,2%-os Argus seritalt, akkor leszek gonosz :D

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#38969) picur220


picur220
veterán

Sziasztok!

Lett a családban egy Blade, és gondoltam, segíteni kéne rajta egy jó ROM-mal. Otthon vagyok az Androidban valamennyire, Optimus One-om van és Spicám volt ,szóval valószínűleg a rootolás meg a ROM Managerrel a recovery telepítés menni fog, ahogy ment a sajátomon is. A kérdésem csak az, hogy melyik az a ROM, amelyik a legstabilabbnak mondható? Nem kell, hogy mindenféle performance tweakkel legyen tele, csak legyen stabil, OC-s kernele és legyen stabil maga a ROM is. Senki sem szeret a fagyások miatt tökölődni az újabb és újabb ROM-okkal, szóval most meghallgatnám, ki mit ajánl.

Előre is köszi a segítséget.

UI: lusta vagyok, és nem szeretek több10k hsz-t elolvasni :DDD

Trob1: A diópálinka az vmi isteni!! :K

[ Szerkesztve ]

(#38970) pista59 válasza TRob1 (#38968) üzenetére


pista59
senior tag

Hinnye, de gonosz ;] ;]

A győztes féreg irtó baktérium

(#38971) Bali01 válasza picur220 (#38969) üzenetére


Bali01
csendes tag

Ezt a google képkeresőst nem ismertem de tetszik.

(#38973) D1Rect


D1Rect
félisten

Az uj rom-ban nincs live wallpaper. Hogy tudom visszatenni?

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#38974) TRob1 válasza D1Rect (#38973) üzenetére


TRob1
veterán

Nálam van az új Rom-ban (már csak az a kérdés, kinek mi éppen az új ;] )

szerk: Jah, már vágom, a cukrosbácsi. Valszeg kiszedte zsoca ("kiszokta"), majd lesz update. (Vagy lehet hogy jó a "régi" update is, nemtom, majd mondja)

(#38970) pista59: Nah ez már kicsit gonoszabb volt. :B

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#38975) D1Rect válasza TRob1 (#38974) üzenetére


D1Rect
félisten

Köszi, így megy is...

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#38976) picur220 válasza picur220 (#38969) üzenetére


picur220
veterán

Ennyire bonyolultat kérdeztem? :F

(#38977) giigz válasza picur220 (#38969) üzenetére


giigz
veterán

Blade Sweet Dreams III

Én ezt használom már hetek óta, és tökéletes számomra (átlagos használat mellett: film, zene, net, játék, beszélgetés stb.) :K

Szerk.: Jah igen, és húzni nem lehet vele a procit, de ez nem is olyan nagy probléma szvsz. :)

[ Szerkesztve ]

(#38978) ^Clown válasza picur220 (#38969) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Én nem használtam még OC-s romot, de nekem a kelzsoca féle Sweet Dreams 3 Remastered nagyon bejött. Gyors, atomstabil, wifi-t ébren tudja tartani, minden gyönyörűen megy és működik. Az OC-t leszámítva mindent tud ez a rom, bátran ajánlom!

(#38979) picur220 válasza giigz (#38977) üzenetére


picur220
veterán

Köszi, megnézem majd, jó ez így gyárival is, de lehet felrakom.:D Nagybátyámnak meglepibe! :D Csak nehogy brick legyen a meglepi, bladet még nem moddoltam, de hacsak nem szarja el az universal androot vagy a rom manager, nem lehet nagy baj:DDD

- 128mb systemre feltehető

Ez mit jelent, mi lenne, ha nem lenne feltehető? Ilyenről még nem hallottam sehol...

(#38980) umek7 válasza picur220 (#38979) üzenetére


umek7
őstag

A Bladet átszokták partícionálni mert a gyári kiosztás nagyon vacak. Alapból 220mbos a system, gyakorlatilag 136osnál nincs nagyobbra szükség. Van 128mbos flasher, ez jelenti azt hogy 128mbos sys alá is felfér. Értelemszerűen minél kissebb a sys, annál több hely jut az appnak.

(#38981) picur220 válasza umek7 (#38980) üzenetére


picur220
veterán

Köszi :R
Kezdtem már felfogni, ahogy olvasgattam tovább a leírást:DDD

[ Szerkesztve ]

(#38982) M0RGI válasza ^Clown (#38978) üzenetére


M0RGI
őstag

Én is ajánlom az SD3-at, minden rendben volt vele, az egyik legjobb romom volt. Én kizárólag OC miatt váltottam másikra.

Elárulja valaki miért ennyire fontos mindenkinek az, hogy a telefon eldobja-e a wifit amikor kikapcsol a kijelző?? Én általában bekapcsolt kijelző mellett szoktam netezni, vagy bármit használni amihez wifi kell.

(#38983) #19617792 válasza M0RGI (#38982) üzenetére


#19617792
törölt tag

olykor elfelejt visszacsatlakozni automatikusan, vagy nem tud visszacsatlakozni, mert sok wifi van. meg ha pl. telefonnal letöltünk valami nagy játékot, zenét, és magára hagyjuk, akkor megszakadna a letöltés.

egyébként meg alapvető és elvárt, hogy a wifi is úgy működjön ahogy kell, azaz, a beállításoknak megfelelően. ha én azt akarom, hogy wifi maradjon csatlakozva alvó állapotban is, akkor csinálja. ha nem így tesz, az hiba, ha tetszik, ha nem. nem a saját felhasználási szokásokat kell figyelembe venni, hanem, hogy ha egy készülék tud valamit, van rá beállítás, akkor annak megfelelően működjön és ne kelljen különféle appokkal bohóckodni...

(#38984) giigz válasza M0RGI (#38982) üzenetére


giigz
veterán

És megérte váltani, ha csak az OC-t vesszük figyelembe?

(#38985) ^Clown válasza #19617792 (#38983) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

bocs, hülyeség, write-only mode :)

vzaza: igen, netezni bekapcsolt képernyővel tudsz. Viszont nekem pl. a munkámból kifolyólag (is) fontos, hogy azonnal tudjak róla, ha jött egy e-mailem. A telefon csippant egyet, és kész. Szerintem ennek alapnak kéne lennie, ezért nem mertem még váltani CM7-es romra, mert ki tudja, hogy a wifi fix működik-e nálam.

[ Szerkesztve ]

(#38986) M0RGI válasza #19617792 (#38983) üzenetére


M0RGI
őstag

Értem, köszi! Szerencsére nekem ez nem jelentett gondot soha sem.

(#38984) giigz:CM7-el pórul jártam, de ez a Cyan Suprise II. ez van olyan jó eddig, mint a SD3. Tetszik a jobb testreszabhatóság, az OC, ugyanakkor megvan minden előny benne ami a SD3-ban volt: jó üzemidő, stabilitás, jó proximity szenzor (én ez utóbbi nem megfelelő működésével sokat szívtam)

[ Szerkesztve ]

(#38987) Glatius válasza M0RGI (#38982) üzenetére


Glatius
őstag

Én elárulom: A "peer to peer" fájlcsere általában a háttérben zajlik... aki nem tud mobilnetre váltani, azt bizony zavarja, hogy nem megy a torrent. Nagyon sokan vannak azok is, akik folyamatos információszükségleteiket elégítik ki a neten, vagy csak beszopódtak a facebookba, és leszakadna az ég, ha nem kapnnának azonnal értesítés egy like-ról. Hülyén hangzik, de olyan szolgáltatást szeretnének, amit nem akarnak, vagy nem tudnak megfizetni... mert a mobilnet az amire ezeket a kütyüket tervezik, a wifi csak könnyebbség.

[ Szerkesztve ]

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#38988) TRob1


TRob1
veterán

2.51-re frissült a magyar Go Launcher Ex stefi jóvoltából: go_launcher_ex_magyarul.
Köszönjük. :R

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#38989) tvse1995 válasza TRob1 (#38988) üzenetére


tvse1995
senior tag

Észrevehető a különbség az előzőhöz képest?

(#38990) TRob1 válasza tvse1995 (#38989) üzenetére


TRob1
veterán

Sebességben én - másokkal ellentétben - nem látok(én eddig is gyorsnak láttam) :U

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#38991) dilajoska1


dilajoska1
őstag

egy kérdés?kezd betelni az ext partícióm.ha a kártyán hozk létre egy másik pl ext4 partíciót akkor azt is fogja tudni használni a rendszer?amúgy az SDIII tudja kezelni az ext4 oartíciót vagy csak ext3-ig tudja?

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#38992) umek7 válasza dilajoska1 (#38991) üzenetére


umek7
őstag

Tudtommal nem fog úgy menni, de majd kijavít valaki ha tévednék. EXT2 partíciót csinálj, az a legbiztosabb.

(#38993) dilajoska1 válasza umek7 (#38992) üzenetére


dilajoska1
őstag

ok.akkor még várok más válaszára is.köszi

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#38994) nonames válasza api29 (#38805) üzenetére


nonames
tag

Kedves Api!

Azért mert te profi androidos vagy az még nem jelenti azt hogy más is! :(
Úgy gondolom ha nekem nem egyértelmű valami akkor kérdezek, és ha nem válaszol senki akkor kérdezek tovább, aztánn valaki majd csak méltat arra hogy megírja hogy TE ez így nem frankó esetleg ezt hagyd rá mert nem működik! :(

De hála égnek azért van aki Méltatja a hülyeségeket kérdezőket is válaszra!! itt a pl.

Mr. X: köszönöm segítséged! :R

(#38995) Glatius válasza dilajoska1 (#38991) üzenetére


Glatius
őstag

Gondoltál már arra, hogy az Easeussal átméretezed a meglévő partíciót???

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#38996) dilajoska1 válasza Glatius (#38995) üzenetére


dilajoska1
őstag

igen igen de félek hogy elveszik mindenem.szerinted nem fog?

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#38997) Glatius válasza dilajoska1 (#38996) üzenetére


Glatius
őstag

Az újraformázással minden veszne, de az Easeus windows alól képes az adatok mozgatására. Az egyetlen megoldás, hogy megmaradjon a meghajtó tartalma. (Kivéve persze azt, hogy linux alól mentesz, és utána visszaírod....)

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#38998) dilajoska1 válasza Glatius (#38997) üzenetére


dilajoska1
őstag

windows alól

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#38999) bigdadylaci válasza szezso15 (#38501) üzenetére


bigdadylaci
tag

Cyan suprise 2 re feltelepitetttem az iphone 3g témádat de theme chooser nem hozza és progtamok között sincs. Hogy lehet bekapcsolni?

(#39000) molac válasza picur220 (#38969) üzenetére


molac
csendes tag

Helló!

Én is csatlakozom azokhoz akik lelkes használói a SDIII Remasterednek.
Gyors, stabil, keveset eszik.

Viszont a VPN Connections v0.97 progival próbáltam VPN kapcsolatot létesíteni, sajna kidobál, váratlanul leállt szöveggel ... :-(
Tudtok-e valami javítási megoldást (esetleg más működő VPN alkalmazást) ?

Köszi,
mola©

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.