Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#37502) domerator


domerator
veterán

Urakok!

Kicsit tán off, de valakinek hasznos lehet...

A Connectify (házi wifi hotspot) megjelentette a 3.0 bétáját. Én az összes ezelőttivel küzdöttem, mint malac a jégen, ez talán jobbnak tűnik... a Vadállatnak látszólag stabilan adja a netet a kis netbookról.

Beteszem ide a linket, ha valakit érdekel:

Connectify 3.0 beta

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#37504) domerator válasza api29 (#37501) üzenetére


domerator
veterán

Ugyan már... lehet itt offolni, csak csínjával... nem mumusok azok ott a fórum túlvégén :DDD :DDD

Neked is figyelmedbe ajánlom a fenti wifi hotspot cuccost... arra is jó, ha valakinek otthon nincs wifi routere, csak drótnet, akkor ezzel ki tudja próbálni például a Bléd wifijét :K

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#37505) sto1911 válasza atillaahun (#37495) üzenetére


sto1911
veterán

De mar telepitettem ujra tobbszor is :( (azt se tudom mi volt fenn elotte :DD)

[ Szerkesztve ]

(#37507) TRob1 válasza domerator (#37504) üzenetére


TRob1
veterán

Van olyan hogy vkinek nincs otthon router? :DDD Hisz 4-5 doboz cigi áráért is adnak már. :U

(#37508) Zsolt_72: Persze csak viccnek szántam, de én kötelezővé tenném okostelefon vásárlása esetén. :))

szerk: Épp pár napja vettem egy újat, mert nem működött a régivel a google maps meg a netes market (nem jelenítette meg a képeket)

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#37509) domerator válasza TRob1 (#37507) üzenetére


domerator
veterán

Látod.... Zsolt_72....és lehet, hogy nem is dohányzik... :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#37510) TRob1 válasza domerator (#37509) üzenetére


TRob1
veterán

Még a végén kiderül, hogy telefonotok is csak 3210-es Nokia. :DDD

¤ R'n'R ¤

(#37512) Saccco válasza TRob1 (#37510) üzenetére


Saccco
nagyúr

És a net is csak betárcsázós?! ;]

szerk:
Gyorsan megnéztem, 3500forinttól már kapható router.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#37513) TRob1 válasza #40993792 (#37511) üzenetére


TRob1
veterán

Pont ezért is gondolkodtam, hogy idézőjelben tegyem a csak-ot, de aztán mégse, hisz már nem 2000-et írunk. És ha hiszed, ha nem, én is az 5110-et cseréltem 3210-re (nagyon jók voltak, akksi nagyon bírta). Még a telszámom is 6 jegyű volt, aztán kaptam elé egy 9-est (ma is azt használom) :K Aztán 3310, és utána váltottam SE-kre.

szerk: Ezt láttad? Újra árulják a Nokia 3210-est

(#37512) Saccco: Hehe, lehet. :D

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#37514) Saccco


Saccco
nagyúr

Up-time:

Még tart az uptime frenzy... ;]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#37516) RockHaRD


RockHaRD
addikt

névjegyzéket hogy lehet backupolni? lecserélem a Blade-em egy másikra, és mindent kimentek, ezért kérdem :)

(#37518) hetfield1 válasza RockHaRD (#37516) üzenetére


hetfield1
tag

névjegyek/menü/névjegyek be és kimásolása

(#37519) Zsolaf válasza RockHaRD (#37516) üzenetére


Zsolaf
addikt

Én is a Gmail-t használom nem kell minden egyes telepítésnél szórakozni vele automatikusan vissza áll az új romon ha beállítod a gmail fiókodat,

[ Szerkesztve ]

(#37520) IKuresZI


IKuresZI
tag

Telenoros 2.2-ből senki sem akar fingerprintet csinálni? Vagy mi, telenorosok ennyire le vagyunk ...va? Vodából ha jól emlékszem még aznap volt fingerprint, mikor kijött a hivatalos frissítő. Maximum másnap.

ZTE Blade Gen2 ROM: Sugar Daddy

(#37521) domerator válasza Saccco (#37514) üzenetére


domerator
veterán

Ez az uptime azt akarja jelenteni, hogy ennyi ideje nem volt reboot?

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#37522) domerator


domerator
veterán

Amiért az okostelefonokat utáljuk

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#37523) Psychonaut válasza domerator (#37521) üzenetére


Psychonaut
addikt

Azt jelenti, igen.

Mas: valaki tudja, milyen idokozonkent adjak ki a CM Stable verzioit?

(#37524) umek7 válasza domerator (#37521) üzenetére


umek7
őstag

Pontosan

(#37525) domerator válasza umek7 (#37524) üzenetére


domerator
veterán

Köszönöm.... akkor ez az ötszázvalahány óra figyelemre méltó... a winmo-s telefonok átlag 1 hetet bírtak softreset nélkül, még az újabb verziókkal is.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#37526) Saccco válasza domerator (#37525) üzenetére


Saccco
nagyúr

Igen a winmosok nem bírják az efféle strapát.

Egyébként SDIII van rajta, még egy pár órát beleteszek. :)

Ez így most: 3 hét 2 nap 9 óra = 562 óra. :DD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#37527) Cool Face


Cool Face
aktív tag

Sziasztok!

A kérdésem az lenne, hogy recovery-vel csináltam egy ext partíciót hogy majd sd kártyára telepítek. A helyzet az hogy nem sikerült.... Letöltöttem találomra marketről egy programot (Angry Birds) de még mindig az internal memory-m fogy. :((( 512 mb hely "eltünt" az sd kártyámról. Root explorer-el nem látom az sd ext mappát. Igaz csak a ROM telepítése után csináltam meg. Fogalmam sincs mi lehet a baj.
ötlet..? valaki? :((

(#37528) Ronam válasza Cool Face (#37527) üzenetére


Ronam
addikt

Ki mondta neked,hogy recoveryvel particionáld az sd-t? Szedd ki a kártyát a telóból,rakd be egy kártyaolvasóba,töröld a partíciókat és Easeus-al particionáld.. Ha nincs kártyaolvasó,akkor recoveryből mount usb storage,és utána Easeus.

[ Szerkesztve ]

(#37529) kelzsoca válasza IKuresZI (#37520) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ha lesz időm, akkor majd megcsinálom....

ui: Estét az uraknak!

(#37530) Surfym@n válasza Cool Face (#37527) üzenetére


Surfym@n
senior tag

az álmoskönyv szerint (tapasztaltabbak szerint), ext partíciót EASEUS programmal készíts, ne recoveryből :)

@Kelzsoca: Estét!

[ Szerkesztve ]

28 év és 2.8-as rekesz felett már nincs mese...

(#37531) szezso15 válasza kelzsoca (#37529) üzenetére


szezso15
addikt

Adj Isten, szép estét! :)

*Hajrá Loki!* i15+

(#37532) Cool Face


Cool Face
aktív tag

Köszönöm a segítséget, rajta vagyok a témán :D

(#37533) kelzsoca


kelzsoca
félisten

Mint már páran tudjátok, a tegnapi napon megérkezett a WayteQ ZTE Libra készülékem.

Az első benyomások alapján azt kell mondjam jobban össze van rakva mint a Blade, a hátlap az első levételnél is finoman és puhán járt, semmi feszítést vagy komolyabb erőt igénylő ráhatást nem kellett alkalmazni.

A kamera rész kapott egy porszűrő "sapkát" ez kiemelkedik levett hátlap esetén, a hátlapon nincs kameravédő plexi lap, egyszerűen ki van vágva kör alakban a kamerának a helye (a kameravédő lencse nem nyúlik ki a hátlapból, így a karcolás elvileg elkerülhető.

A gombok finoman és főleg puhán járnak.

A touch panel eltér a Blade-ben használttól, itt egy minőségibb darab került beépítésre, ezt érezni is, illetve forrásból megerősítették :)

Gyárilag egy 2.2.2-es Froyo fut rajta, hivatalosan szoftverfrissítés (2.3) erre a modellre nem várható (és a Blade-re sem)

Sajnos egyéb dolgokra még nem volt időm a készülékkel kapcsolatban, remélem a hétvége felé már jobban ráérek ezzel is foglalkozni.

mod: A készülék gyárilag független, bár ezzel nyilván nem mondok semmi újdonságot. :)
A Libra szervizelését garanciális probléma esetén az:

E-Care Solutions Kft. végzi. (a jótállási jegyen ez van feltűntetve)

[ Szerkesztve ]

(#37534) Surfym@n válasza kelzsoca (#37533) üzenetére


Surfym@n
senior tag

Nem úgy volt, hogy Libra kap majd 2.3-at valamikor?

A Libra 3,5-es Jack kimeneténél is van olyan tervezési baki, mint a Pengénél, nevezetesen "normál" füles dugója kilökődik belőle? (ugyanis annyira szűk a hátlap kivágása, hogy nem lehet normálisan bepattintani)

Kamera akkor elvileg élesebb képet készít (egy műanyaggal kevesebb van a szenzor előtt...)

Hangerőt majd hasonlítsd össze a Blade-el.

Ronam beelőzött :)

[ Szerkesztve ]

28 év és 2.8-as rekesz felett már nincs mese...

(#37535) szezso15


szezso15
addikt

Találtam egy elég jól kinéző (szerintem) óra-betűtípust:

Akit érdekel, innen leszedheti az update-ot: [link]

*Hajrá Loki!* i15+

(#37536) domerator válasza szezso15 (#37535) üzenetére


domerator
veterán

Mecsoda ííízléjse vanennek a majifijatalságnak... :Y

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#37537) kelzsoca válasza Surfym@n (#37534) üzenetére


kelzsoca
félisten

Sajnos sem a Blade sem a Libra nem kap hivatalos 2.3-as frissítést, az információ pedig egyenesen az anyacégtől a ZTE -től van. ;)

Mindent ki fogok rajta próbálni, és igen, elvileg felrakott hálappal is szebb vagyis élesebb képet fog készíteni mint a Blade.

(#37536) domerator

Nyilván van mondanivalója a font-nak, én ott peace jeleket látok :DDD

[ Szerkesztve ]

(#37538) szezso15 válasza domerator (#37536) üzenetére


szezso15
addikt

Peace! :Y :DD

(#37537) kelzsoca: Jól látod! :D

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#37539) domerator válasza kelzsoca (#37537) üzenetére


domerator
veterán

MIndig tudtam, hogy szezso békés természet.. ;) ... még akkor is, ha az avatarján kényszerzubbonyban van... vagy lehet, hogy csak azért? :DDD :DDD

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#37540) MxM19 válasza szezso15 (#37538) üzenetére


MxM19
aktív tag

Hi.
Vanilla Suprise II. TouchWiz Edition by szezso15ben hogy tudnám megoldani hogy bekapcsolásnál kijöjjön a screenshot,újraindítás,kikapcsolás stb.?

KERESEK ZTE BLADE ELŐLAPOT OLCSÓN!!!!!Vagy olyan illetőt aki T-mobilnál dolgozik,stb...

(#37541) vargalex


vargalex
félisten

Hi!

Valaki próbálta a Google Maps Navigation-t? Eddig azt írta, hogy ezen a helyen nem elérhető, mostantól viszont már nem. Azonban nálam SDII-n a cél megadása után FC-zik (de navigation-ból maps-ra kattintva - jobb felső ikon - is ugyan ez van). WiFi-vel próbáltam.

[ Szerkesztve ]

Alex

(#37542) joestone válasza szezso15 (#37538) üzenetére


joestone
addikt

Rosszul látjátok az a Kínában gyártott Merdeces luxusgépkocsi emblémája :D

Működik az fmrádió.
Arra nincs ötlet a frameworkben a LED villogtatás hol lehet elásva. ToastTest.java -ban javítottam az elérési utat . Kézzel simán tudom villogtatni akár a piros akár a zöld ledet akár felváltva is , de nem akar villogni nem fogadott hívás esetén .Esetleg valamelyik config.xml ?

(#37543) doktordrog válasza doktordrog (#37496) üzenetére


doktordrog
aktív tag

senki? :(

(#37544) kelzsoca válasza joestone (#37542) üzenetére


kelzsoca
félisten

Biztos hogy a framework-ben lesz?

(#37543) doktordrog

Gyári rom van a készüléken?

(#37545) MxM19

Mi az hogy kijöjjön, hova vagy mi? :)

[ Szerkesztve ]

(#37545) MxM19 válasza MxM19 (#37540) üzenetére


MxM19
aktív tag

senki?

KERESEK ZTE BLADE ELŐLAPOT OLCSÓN!!!!!Vagy olyan illetőt aki T-mobilnál dolgozik,stb...

(#37546) szezso15 válasza MxM19 (#37545) üzenetére


szezso15
addikt

A reboot opciókat bele tudod rakni, de elveszik a TouchWiz téma...
A screenshot-ot nem tudod belerakni...

domerator: Tetszik ez az avatar bár látom sokakat zavar :)

kelzsoca: Én kapcsoltam ;)

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#37547) domerator válasza doktordrog (#37543) üzenetére


domerator
veterán

Ha jól emlékszem volt rá válasz... valami olyasmi, hogy rom frissítés oldaná meg a problémát mert ez az első időkből származó, szoftveres touch gond. Szerintem simán tudsz találni megoldásokat magyar oldalakon is egy jóízű kereséssel.. ;) :K

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#37548) kelzsoca válasza domerator (#37547) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ez nem az a touch hiba amire gondolsz, egyébként az csak custom rom felrakása után jött elő, és a touch panel nem is reagált az érintésre.

Itt nyilván egy alap rom van fent, és egyszerűen hibás a panel, vissza kell vinni ahol vásárolta. (remélhetőleg boltból és nem kéz alól)

(#37549) joestone válasza kelzsoca (#37544) üzenetére


joestone
addikt

Nem vagyok benne biztos , de azt gondolom , hogy vagy a notification manager vagy az intent nek kellene kezelnie. Ahhoz , hogy működjön ahhoz pedig az eszköz elérési útjának valahol meg kell adva lennie.
/sys/devices/platform/pmic-leds-status/leds/red/blink egyre állítása elkezdi villogtatni , miután a brightness 255 lett állítva . Eredetileg ez helyett a szokásos /sys/class/leds -es útvonal szerepelt itt . Még esetleg a framework config xml -jében lehet állítani . De ha nem jól gondolom akkor javíts ki légyszíves.

(#37550) domerator válasza szezso15 (#37546) üzenetére


domerator
veterán

Zavarja a rossebet :DDD :N ... megszoktam már ;]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.