Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#37851) MarkRenton


MarkRenton
csendes tag

Helló! Valaki találkozott már olyannal, hogy ha bekapcsolja a GPS-t, (mondjuk Google Maps) akkor a telefon visszavált 2G-re és az istennek nem hajlandó 3G-re váltani amíg újra nem indítom? Gyári 2.2 Tés ROM.

(#37852) had423


had423
aktív tag

Tegnap frissítettem a szoftvert.
Hogyan kell a nem market-ről való programokat telepíteni?
Meg most a böngésző kezdőlap beállítását sem találom.

(#37853) Mr X válasza had423 (#37852) üzenetére


Mr X
veterán

Felmásolod sd kártyára őket, aztán egy file-kezelővel (pl. ES File Explorer) megnyitod őket, ezzel telepítve.

(#37854) had423 válasza Mr X (#37853) üzenetére


had423
aktív tag

akkor gondolom, nem az alap filekezelő is jó rajta.
Akkkor nem a telepítés módjával volt gond, hanem a programmal.

(#37855) Psychonaut válasza ktmt (#37850) üzenetére


Psychonaut
addikt

pár app kikerült a systemből
Igy van, a SSF meg minimalabb, ezert is hasznalom azt. :K

(#37856) M0RGI


M0RGI
őstag

Halihó!
CM7 romra váltottam a tegnapi nap. Hívások után sötét marad a kijelző (egyébként a tököm tele van, hogy ez egyik romnál sem működik, mert vagy világít folyamatosan, vagy sötét marad...).
Namármost, be akartam kalibrálni a proximity szenzort, de a *983*0# kódot nem fogadja el a tárcsázó.
Most akkor ilyenkor mi van? Köszi!

(#37857) domerator


domerator
veterán

Épp töltöm lefele a gsf b20-at ;)

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#37858) SD killer válasza M0RGI (#37856) üzenetére


SD killer
csendes tag

"CM7 romra váltottam a tegnapi nap"

Itt a válasz, hogy miért nem működik a kód.

Egyébként meg használd Kelzsoca Face to Face romját, abban biztosan működik. :)

Vigyázat: A kenderkötéllel való akasztás függőséget okoz!

(#37859) M0RGI válasza SD killer (#37858) üzenetére


M0RGI
őstag

Miért? Nem megy a CM7 tárcsázójával?
Most csak ezért rakjak fel egy másik tárcsázót, mert ilyen alap dolgot kihagytak ebből? :W

(#37860) kungzi válasza M0RGI (#37859) üzenetére


kungzi
veterán

pontosan :R

(#37861) GraphX válasza ktmt (#37849) üzenetére


GraphX
csendes tag

Köszi, feltettem a z4root-ot...
Ahhoz, hogy Link2sd működjön ugyan úgy particionálnom kell a kártyát? Egy külön ext2-es részt?
Egyébként csak annyi változást látok a telefonon rootolás után, hogy van egy superuser program, ami egyelőre még tök üres, nincs benne tartalom.

(#37862) istnag válasza M0RGI (#37859) üzenetére


istnag
addikt

hiába vered a fejed a falba,ha tájékozódsz mielőtt felteszed nincs semmi gond... :U
Az SDIII-ban is megy a kód és a kijelző is ki/bekapcsol hívások közben.

(#37863) baxi320 válasza GraphX (#37861) üzenetére


baxi320
tag

Hát én is tarok pontosan:-)
Remélem sikerül valahogy megoldani a particiot.

(#37864) M0RGI válasza istnag (#37862) üzenetére


M0RGI
őstag

Jó, hát tudok élni nélküle, csak meglepődöm azon, hogy miért kell kiszedni valamit amit használnak/hatnak a userek.

SDIII volt fent ezelőtt és a kijelző nem kapcsolt be amíg be nem kalibráltam a proximityt, illetve 10-ből 5x nem kapcsolt ki.

(#37865) norbesz74


norbesz74
aktív tag

tiszteletem.

a kepen hamis akku van-e, mert aszem az eredeti akkum haldoklik! alig tudja feltolteni es a hamis hit akku 10 orat siman elviszi. koszonom

http://norbesz76.uw.hu/bladeakku1.jpg

http://norbesz76.uw.hu/bladeakku2.jpg

[ Szerkesztve ]

(#37866) róland


róland
veterán

Hogyan tudom megnézni, mennyi helyet foglalnak a memóriakártyára átrakott programok? (Gyári Froyo és App2SD)

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#37867) had423


had423
aktív tag

Még egy kérdés:
Hogyan tudom, pl a játékaimat külön mappába rakni, hogy ne a menüben foglalják a helyet?

(#37868) Psychonaut válasza had423 (#37867) üzenetére


Psychonaut
addikt

Sajnos sehogy.

SZERK: legalabbis ADWLauncherrel es gyari launcherrel biztosan nem, en ezeket hasznaltam.

[ Szerkesztve ]

(#37869) TRob1 válasza had423 (#37867) üzenetére


TRob1
veterán

Pl. Go Launcher Ex-el. Magyarul stefitől: go_launcher_ex_magyarul

(#37868) Psychonaut: ??? szerk: Na így már 1 fokkal jobb a megfogalmazás. :D

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#37870) RtgLaci válasza domerator (#37857) üzenetére


RtgLaci
tag

Szerinted mit lehet még kihozni ebből a romból? Érdekel, hogy mit tapasztalsz ennél a verziónál.

Angol nyelvleckéket adok - veszek :) <<Xiaomi Mi 10T... :)>>

(#37871) marcusa


marcusa
addikt

Sziasztok! PowerAMP lejátsza szerintetek a .flac zenei formátumot?

:-)

(#37872) had423 válasza Psychonaut (#37868) üzenetére


had423
aktív tag

Nembaj, túlteszem magam rajta :D

(#37873) FeRkE válasza RtgLaci (#37870) üzenetére


FeRkE
őstag

A lot of it is based on the new Orange Monte Carlo rom now, rather than the earlier leaked gingerbread beta.

(#37874) TRob1 válasza marcusa (#37871) üzenetére


TRob1
veterán

Elméletileg igen:
plays mp3, mp4/m4a (including alac), ogg, wma*, flac, wav, ape, wv, tta (* wma pro files may require NEON support)

De már olvastam néhány kommentet, hogy nem. :U

¤ R'n'R ¤

(#37875) marcusa válasza TRob1 (#37874) üzenetére


marcusa
addikt

Köszi, akkor kénytelen leszek kipróbálni... :K

Amerika kapitány: Nem az volt a kérdésem hogy mit ír a Market, hanem hogy mi a többiek véleménye akik használják, mert én is olvastam hogy gondjai akadnak vele...

[ Szerkesztve ]

:-)

(#37876) Psychonaut válasza marcusa (#37871) üzenetére


Psychonaut
addikt

Pontosan annyit kellett volna tenned, hogy megkeresed a Marketen:
Key Features:
- plays mp3, mp4/m4a (including alac), ogg, wma*, flac, wav, ape, wv, tta (* some wma pro files may require NEON support)

...bar, hogy van-e ertelme, az egy masik kerdes.

SZERK: TRob megelozott. :(

[ Szerkesztve ]

(#37877) GraphX


GraphX
csendes tag

Már megint elakadtam :D
Z4root fenn van, microSD-t particionáltam ahogyan kellett, 1. FAT32 elsődleges, 2. EXT2 elsődleges.
Viszont a Link2SD hibát ír az elején: Azt írja nincs engedélye a root hozzáféréshez. És valahol be kéne állítanom (superuserben), hogy engedélyezze... no de ez hol van? Maga a Superuser program megvan, de ott nem találtam ilyen menüpontot.

Előre is köszönet!

[ Szerkesztve ]

(#37878) Keeperv85 válasza marcusa (#37871) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Lejátssza. Azzal használom. :K

--------------------------------------------------

Szervizkódok a CM7 alatt: nem kiszedték, hanem kihagyták. Nem alap ZTE tárcsázó van benne, hanem a hivatalos AOSP, amiben nincsen benne az a kódrész, amivel ez működne (Legalábbis nem valószínű, hogy tudomást venne pl az emode.apk-ról...)

--------------------------------------------------

@GraphX: Segítenék, de "lejárt a munkaidőm" :Y:DD Pontosabban kéne aludni végre. Elöljáróban annyit, hogy a SU magától el kéne induljon és egy kis ablakban közölnie kéne, hogy valami root jogot kér. Ha az megvan, akkor az "allow" gombra tapadva máris bekerül a cucc a listába... ha nem... na ezt meghagyom másnak...

[ Szerkesztve ]

(#37879) TRob1 válasza Keeperv85 (#37878) üzenetére


TRob1
veterán

Nah, gyűlnek a vájtfülüek, akik telefonon hallgatják a "szimfónikusokat". Nem is értem, minek vesznek az emberek 100ezrekért (milliókért) zenecuccot, ha pár ezresből is kijön a tuti... ;] :))

¤ R'n'R ¤

(#37880) marcusa válasza Keeperv85 (#37878) üzenetére


marcusa
addikt

Köszi! :)

TRob1: Ha egy picit komolyabb hangrendszer van az autódban, akkor elhiheted hogy észrevenni a különbséget az .mp3-hoz képest.

[ Szerkesztve ]

:-)

(#37881) Keeperv85 válasza TRob1 (#37879) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Szó nincs róla... zenélgetek én is és bántja a fülem az mp3, de nem ennyire. Lusta vagyok konvertálni viszont... :C

(#37882) etitkar válasza Keeperv85 (#37806) üzenetére


etitkar
csendes tag

Köszi a segítséget

Bele is fogtam a leírtak szerint.
Letöltöttem a e fájlt.
a z4root_blade.apk feltettem a telefonra telepítettem a leírtak szerint.
feltettem a RecoveryManager.apk telepítettem de mamikor futtatni akartam hibaüzit ír hogy

Az alkalmazás Recovery Manager (folyamatcom.podtwo.RecoveryManager)váratlanul leállt.Kérem próbálja újra.

számtalanszor próbáltam újra de ua. hát nem tudom valahogy nem akar ez össze jönni.

(#37883) TRob1 válasza marcusa (#37880) üzenetére


TRob1
veterán

Te autóban hallgatod a telefonról a zenét? :F Ha komolyabb hangrendszered van benne, akkor nincs hozzá komolyabb fejegység is? :Y Najó, ezek csak amolyan költői kérdések voltak ám, nem kötekedni akarok, és nem is kell rá válaszolni (tudom hogy minden emberenk van vmi ...), nem akarom mégjobban szétoffolni a topikot. :D

(#37884) Psychonaut: Te nem értesz hozzá... mint írtad is. :D Placebo hatás, és nem tudod meggyőzni az embereket az ellenkezőjéről, ha erősen hisznek benne. :N ;] ;]

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#37884) Psychonaut válasza marcusa (#37880) üzenetére


Psychonaut
addikt

Most lehet en vagyok a hulye - nem ertek hozza - de hiaba kotod ossze az autod hangrendszerevel a telefont, attol meg a dekodolast a telefon vegzi, ergo semmivel sem fogsz jobb hangminoseget kapni a nagy hangszorokon, mint amit a telefon kepes eloallitani - vagy nem?

(#37885) marcusa válasza TRob1 (#37883) üzenetére


marcusa
addikt

Dede :) és arról tény hogy jobb a zene, viszont nem szeretek se pendrive-ot se memóriakártyát magammal vinni folyton ha új zenét akarok hallgatni, a telefon meg mindig nálam van, és azon naprakész a repertoár. És ha már arról hallgatom, abból is szeretném a lehető legtöbbet kihozni. Egyébként megfelelő beállításokkal nagyon jó minőséget ki lehet hozni a pengéből, a gyenge hangerőt meg az erősítők kompenzálják... :))

:-)

(#37886) TRob1 válasza marcusa (#37885) üzenetére


TRob1
veterán

Akkor már megérte a drága fejegység... legalább jól mutat (a tolvajoknak) hehe :DDD

¤ R'n'R ¤

(#37887) GraphX


GraphX
csendes tag

Updateltem a Superusert.... most azt írja első induláskor, hogy nem kompatibilis verzió :D:D

(#37888) szezso15 válasza GraphX (#37887) üzenetére


szezso15
addikt

Most ez melyik ROM?
z4root-ban Temporary Root volt? :U

*Hajrá Loki!* i15+

(#37889) marcusa válasza TRob1 (#37886) üzenetére


marcusa
addikt

Drága fejegység tulajdonsága hogy levehető az előlap, de ez már egy 20ezres kategóriánál is megvan... Bár én úgy védekezem a tolvajok ellen hogy a kesztyűtartóba faragtam be a fejegységet, pont mert már törték fel az autót miatta... Így sehogysem mutat. És már csak azért megérte, mert a drága fejegységre kötve szinte bármiből lehet jó hangzást kihozni. Az a baj, hogy hiába mondom neked, mert ha még nem hallottad a különbséget komolyabb és kevésbé komoly rendszer között (vagy lehet nem is hallanád - nem mindenkinek van meg hozzá a füle) akkor neked tényleg felesleges. Nekem nem az.

:-)

(#37890) GraphX válasza szezso15 (#37888) üzenetére


GraphX
csendes tag

Gyári 2.2-es Froyo ROM Telnortól.
z4root-ot feltettem – újraindult a telefon.

(#37891) szezso15 válasza GraphX (#37890) üzenetére


szezso15
addikt

Oké, a Temporary Root-ot próbáld mégegyszer, mert most nincs rootolva a telefonod!

Akkor írkál ilyet a SuperUser...

*Hajrá Loki!* i15+

(#37892) domerator válasza RtgLaci (#37870) üzenetére


domerator
veterán

Ez a rom sokkal többet tartalmaz a Skate gyári 2.3.4 romjából, mint a kiszivárgott romból wbaw szerint. Még nem tettem fel és bevallottan van még benne hiba (bluetooth file transfer nem megy), de fel fogom tenni tesztre. Ami biztosan megszűnt benne az a sok sok hibakód a log fájlban. (most nem emlékszem mi volt az, de mindegyik GBleak romban benne volt)

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#37893) sellerbuyer


sellerbuyer
őstag

Sziasztok! Volt már itt téma, hogy FM transmitterként használható-e autóban a ZTE?

Itt van a forrás, ami miatt kérdezem (és persze azért is, mert kihasználnám ha lehet):
[link]

(#37894) RtgLaci válasza domerator (#37892) üzenetére


RtgLaci
tag

Hát köszi, én akkor inkább tesztelem még Kelzsoca TF7 romját :)

Angol nyelvleckéket adok - veszek :) <<Xiaomi Mi 10T... :)>>

(#37895) umek7


umek7
őstag

Gsf20b: A launcher2 eszméletlen smooth :U

(#37896) etitkar válasza etitkar (#37882) üzenetére


etitkar
csendes tag

Bocsi!

De én voltam a hibás most már minden ok feltettem és meg van a backup jöhet a következő lépés a bizgetésben most már van mentésem a oprendszerről.

(#37897) domerator válasza umek7 (#37895) üzenetére


domerator
veterán

Máris teszteled?? :Y Na várj csak... mindjárt megy fel nekem is :K

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#37898) GraphX válasza szezso15 (#37891) üzenetére


GraphX
csendes tag

Semmi mást nem látok, mint ezt:
[link]
Hol vna olyan gomb, hogy temporary root?

(#37899) umek7 válasza domerator (#37897) üzenetére


umek7
őstag

Most ment fel nemrég, felhasználói szinten eddig jó, ha gépnél leszek majd belülről is tanulmányozom.

(#37900) Skullen válasza RtgLaci (#37894) üzenetére


Skullen
tag

Általam módosított b20-ra (OC kernel hiányában) 600MHz-n Antutu 1300 pontokat adogat és a log sem teljes piros már. Eddig egész szimpatikusnak mondanám ezt a ROM-ot.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.