Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#38501) szezso15


szezso15
addikt

Hogy legyen mivel mókolni, a CM7 user-eknek! :)

iPhone 3G téma, első nyilvános béta: Ide tessék kattintani

*Hajrá Loki!* i15+

(#38502) istnag válasza DarkByte (#38486) üzenetére


istnag
addikt

Sweet Dreams III at tedd fel. Abban működik minden normálisan.

(#38503) jano_77 válasza embe (#38497) üzenetére


jano_77
nagyúr

köszönöm :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#38504) M0RGI


M0RGI
őstag

Nekem túl kicsik voltak az ikonok, ezért ADW-ben beállítottam, hogy legyen színes hátterük.
De még így is szeretnék a méretükön növelni. A programtárban, NEM az asztalon!Lehetséges ez valahogyan? Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#38505) Nyertes480


Nyertes480
csendes tag

Sweet dreams 3 romot használok, mert a legtöbb szemponból ez a legjobb eddig.
VISZONT!! Van egy kis furcsasága, ami zavar eléggé és szerintem a telefon használhatóságát is erősen rontja.
Mindig automata fényerőre van állítva a képernyő, de valamiért mindig úgy állítja be, hogy éppen NE lehessen kényelmesen olvasni. Mindig egy árnyalatnyival sötétebb, mint kéne.

Nem lehetne ezt az egész automata skálázást egy kicsivel fentebb tolni? Más romokban még ilyen problémám nem volt. :(
Fontos lenne, mert csak emiatt biztosan nem cserélem le másra.

Mr X: Pont a fogyasztás miatt nem állítom fixre. Na meg a nagy fényerő sem kényelmes sötétben. Próbáltam, köszi. ;)

[ Szerkesztve ]

saját kezűleg épített OSB dobozos projektor

(#38506) Mr X válasza Nyertes480 (#38505) üzenetére


Mr X
veterán

Miért nem állítod fixre? Igaz, valamivel többet fogyaszt, de nem rettenetesen, és nincs vele szívás.

(#38507) sto1911 válasza Nyertes480 (#38505) üzenetére


sto1911
veterán

Asszem a widgetsoid tud olyat, hogy be lehet allitani az automata szintjeit, vess ra egy pillantast.

(#38508) apeelme válasza Nyertes480 (#38505) üzenetére


apeelme
addikt

így van én is azt használom, és tudja a max.3 szintet(ami egyénileg megadható) + auto beállítást

(#38509) netseft válasza lorcsi (#38490) üzenetére


netseft
aktív tag

Ez Sikai tok akar lenni szerintem. Ahogy írtad is, a tapintása gumiszerű, puha, érdes tapintású.

Eladó termékeim: https://tinyurl.com/sefteles

(#38510) Nyertes480 válasza lorcsi (#38490) üzenetére


Nyertes480
csendes tag

Nekem ilyen van, teljesen csúszásmentes. Versenygumi. :P Én elsősorban azért vettem ezt, mert akkor sem ér le a képernyő, ha pofával lefelé teszed le. (nem dísznek van, mert tényeg nem szép, de könnyű felrakni/levenni)

A többieknek pedig köszönöm a tippet! :) Tesztelem a widgetsoid-ot!

saját kezűleg épített OSB dobozos projektor

(#38511) Nyertes480 válasza sto1911 (#38507) üzenetére


Nyertes480
csendes tag

A Widgetsoid valóban tud három, az user által megadott fényerőt, de az automata fényerő szintjei sajnos a rendszer által meghatározottak maradnak. :(
Így azt hiszem marad a kapcsolgatás a jó öreg power widgettel.
Amúgy érdekelne, hogy ezt mások is észrevették SD3-al?? Mert ha nem, akkor nekem lett valami az érzékelővel.

saját kezűleg épített OSB dobozos projektor

(#38512) nonames


nonames
tag

Sziasztok! Egyszer volt particionálás a telefonon most szeretnek még egyszer és azt akarom kérdezni hogy a gyári recoveryt nem kell most telepítene ugye?
maradhat a recovery-clockwork-3.0.2.8 verziója?

(#38513) Psychonaut válasza nonames (#38512) üzenetére


Psychonaut
addikt

De, particionalashoz kell a gyari Recovery.

(#38514) RtgLaci válasza lorcsi (#38490) üzenetére


RtgLaci
tag

Szerintem jó, kellemes szilikongumi tapintása van. Nekem úton van még kettő.

Angol nyelvleckéket adok - veszek :) <<Xiaomi Mi 10T... :)>>

(#38515) nonames válasza Psychonaut (#38513) üzenetére


nonames
tag

köszönöm csinalom is

(#38516) MxM19


MxM19
aktív tag

Kelzsoca: 1 nagyon fontos kérdés: Nincs kedved csinálni a legújabb kiszivárgottból bétából egy romot? Vagy legalább csak lefordítani:)

Más: Nem tudom ki hogy van vele de én azzal dolgoznék ami stabil, energiatakarékos "gyárin alapuló rom".CM7ből felesleges csinálni romokat mert amiket megcsinálnak rá a +20 as verzióban már elromlik.

[ Szerkesztve ]

KERESEK ZTE BLADE ELŐLAPOT OLCSÓN!!!!!Vagy olyan illetőt aki T-mobilnál dolgozik,stb...

(#38517) Ronam válasza MxM19 (#38516) üzenetére


Ronam
addikt

Szerintem inkább hagyjad azt a Beta-t :). Én lemondtam róla. Szörnyű,hogy ha használod a wifi-t vagy 3g-t mennyit eszik az a ROM,rossz vicc....Egy ideje CM van fenn,jól bánik az akksival, dobd fel azt. Egy pozitívum azért van a B20-ban, a Dolby amit beledobott wbav, eléggé megdobja a hangot, valahogy nem lehetne belerakni CM romokba?

(#38518) watford123 válasza hanamichi (#38479) üzenetére


watford123
csendes tag

Ne legyen szóköz és ékezet a wifi hálózat nevében...

(#38519) domerator válasza Ronam (#38517) üzenetére


domerator
veterán

Igen, az a dolby nem rossz... igaz, hogy sok köze nincs az eredeti hanghoz, de használható és sokkal hangosabb, mint a gyári szint.
... vagy dualboot kellene a blédbe... zenéhez b20, minden másra ott a cukrosbácsi. :D

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#38520) angyall


angyall
tag

Helló!
Kis problémám akadt! :( Vissza akartam állítani a biztonsági mentést, de amikor reboot-oltam, vagy 10 percig ment a Knight Rider-es android felirat, de mást nem csinált. Akksi ki-be megvolt, újra ugyanez. Mi lehet a baj?
Köszi a választ!

Motorola Edge 40 , IPad 2021, Baseus Bowie M2s

(#38521) angyall válasza angyall (#38520) üzenetére


angyall
tag

Köszi, sikerült! :D Csak ijesztget ez a mocsok... :D

Motorola Edge 40 , IPad 2021, Baseus Bowie M2s

(#38522) domerator válasza Nyertes480 (#38511) üzenetére


domerator
veterán

Én is tapasztaltam... szerintem az összes kiszivárgott kernelre gyártott 2.3.4 rom ilyen. Nem hinném, hogy baj van az érzékelőddel. :(

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#38523) joestone válasza domerator (#38522) üzenetére


joestone
addikt

nem a kernelben szabályozódik a fényerő , hanem a frameworkben. Ma napsütésben megmértem hány lux fényerőt mutat az ambient light sensor és rájöttem , hogy állítanom kell a kapcsolási szinteken.
A legegyszerübben szerintem a my android sensors appal lehet meggyőzödni róla. Ha ott szerepel az ambient light sensor akkor kiválasztva lehet azt is látni , hogy működik-e rendesen . Ha szépen változnak a mutatott lux értékek akkor csak a framework szabályozási szintjén kell módosítani.

(#38524) nonames


nonames
tag

Nos akartam rakni kelzsoca romját szépen mindent ahogy kell de reboot-nal újra a recoery jön be ne indul a rom

hol lehet a baj

(#38525) Psychonaut válasza nonames (#38524) üzenetére


Psychonaut
addikt

Mit csinaltal eddig?

(#38526) szezso15 válasza nonames (#38524) üzenetére


szezso15
addikt

Rögtön partícionálás után? :U

Akkor más lesz a gond :(

*Hajrá Loki!* i15+

(#38527) MxM19 válasza Ronam (#38517) üzenetére


MxM19
aktív tag

Nekem szezso utsó CM romja volt fent.
GPS jó volt.
Tiszta jól át is alakítgattam full cm7 cyanogen színű volt az egész meg minden.(Boot,(akadásmentes)GOLaucherEX,Telefon téma,minden.)
Egy idő után már a Launcher akadt.(Ez idegesít mert mindegyiknél így van.:S)
+Wifi szar volt mert mindig eldobta és kb 1perc volt amire csatlakozott.
+Szar aksiidő.
B13 on meg 3mp alatt csatlakozik.
Jó aksiidő.
Valaki linkeli a B20at?:D

KERESEK ZTE BLADE ELŐLAPOT OLCSÓN!!!!!Vagy olyan illetőt aki T-mobilnál dolgozik,stb...

(#38528) mpire válasza MxM19 (#38527) üzenetére


mpire
tag

Ugye tisztában vagy vele, hogy a launcherekben van mindenféle beállítási lehetőség? Nézd át azokat. Soha senki nem panaszkodott még, hogy az ÖSSZES launcher akad.
De legalább valaki a GSF mellett van. A CM a wifi furcsaságok miatt még mindig használhatatlan kategória.

[ Szerkesztve ]

(#38529) domerator válasza joestone (#38523) üzenetére


domerator
veterán

joestone:

Köszi, a kernelt csak behatárolásképpen mondtam...

A CM-ben ezek szerint valahogy a frameworkbe nyúlunk bele azon a grafikus felületen, ami az extra settingsben van?

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#38530) nonames válasza szezso15 (#38526) üzenetére


nonames
tag

system: 136Mb
data: 260Mb
cache: 38Mb

ez volt +szezsó féle LG rom

utana jött ezen lépések alapjan

system: 128Mb
data: 310Mb
cache: 2Mb

minden szépen ahogy kell

wipe-ok formatok ahogy itt írja reboot utána újra recovery jön be s innen sehova

/nem nyomom a hangerő gombot :) /

(#38531) koszegii válasza domerator (#38529) üzenetére


koszegii
tag

Köszi a tippet,azóta is ez a rom( Akash Stock Froyo Gen2) van fent és tökéletesen működik.

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#38532) domerator válasza mpire (#38528) üzenetére


domerator
veterán

Pedig a kelzsoca féle Sugardaddy wifijével nekem nem volt gondom... szerintem egy naggyon tiszta telepítés kell neki.
Egyébként a GSF B20 nagyon ott van... egyrészt a dolbyja, másrészt a szokásos simaság a működésben... csak hát a BT hiányzik belőle (mármint nem megy) és a mobilnetes akkufogyasztása ugyanolyan nagy, mint az összes eddigi GBleak romnak. Nálam nagy esélyes volt a Sweetdreams3remastered.

(#38531) koszegii:

Ha megfelel, le ne cseréld... kihúzza a telefon élete végéig szerintem... nálam is esélyes volt.

(az esélyes romokról mind van egy belakott backupom) :K

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#38533) Psychonaut válasza nonames (#38530) üzenetére


Psychonaut
addikt

Szerintem most a system particion van a recovery. Telepitsd fel kulon a Clockworkmodot/AmonRA-t (itt megtalalod a legfrissebbeket), igy a recovery particiora kerul, ahol a helye is van. Ezutan rebootolj hangero le nyomvatartasaval, es telepitsd fel a ROM-ot.

(#38534) MxM19 válasza mpire (#38528) üzenetére


MxM19
aktív tag

Persze hogy jobb mint a CM.
Átnéztem pár lauchert.1ikben sincs olyan beállítás ami eltüntetné az akadást.
Pl:Telerakok 1 képernyőt teljesen és nem akad,lassul sehol csak amikor arra a képernyőre lapozok.
persze a Görgethető Háttérkép mindig be van kapcsolva.
Ha az nincs akkor nincsenek ilyen gondjaim.
Próbáltam már a sima,GolauncherEX,ADWEX,LP,
Megnéztem egy alap HTC Desire-t azon semmi akadás.
Jó:gyorsabb proci több ram stb......De azért elvárja az ember egy telefontól hogy ne akadjon.
Tudom akkor vegyek Desiret.De no money.

[ Szerkesztve ]

KERESEK ZTE BLADE ELŐLAPOT OLCSÓN!!!!!Vagy olyan illetőt aki T-mobilnál dolgozik,stb...

(#38535) nonames válasza Psychonaut (#38533) üzenetére


nonames
tag

melyik kell nekem és hogy rakom rá a kártyára felrakas megy mar

[ Szerkesztve ]

(#38536) Psychonaut válasza MxM19 (#38534) üzenetére


Psychonaut
addikt

Simple Stir Fry beta19 + ADWLauncher EX = semmi akadas
Cyanogenmod n161 + ADWLauncher EX = semmi akadas

...a hiba az on keszulekeben van.

SZERK: nonames: gondolom GEN2-es a telefonod, ebben az esetben:
recovery-RA-blade-gen2-v2.3-update_signed.zip
recovery-clockwork-4.0.1.4-blade-gen2-update_signed.zip

Es a Recoveryben van Toggle USB-MS opcio, ezzel csatlakoztatod a telefont a gephez.

SZERK2: MxM19: hogy-hogy tele van-e pakolva? Van meg hely a telefonon, de az altalam hasznalt alkalmazasok (eddig nem tul sok) fennvannak mind, igen.

[ Szerkesztve ]

(#38537) MxM19 válasza Psychonaut (#38536) üzenetére


MxM19
aktív tag

Vagy bennem.xD
tele van pakolva minden?

KERESEK ZTE BLADE ELŐLAPOT OLCSÓN!!!!!Vagy olyan illetőt aki T-mobilnál dolgozik,stb...

(#38538) DarkGubi


DarkGubi
aktív tag

Na én belefutottam egy problémába a legújabb kelzsoca főzeten (Sweeet Daddy). A GO Launcher EX-ben az áttetsző hátterű widget-eket rosszul jeleníti meg. Itt egy kép a problémámról:

Másnál is van ilyen?
Időközben megnéztem a gyári Launcher-t is. Annál nincs ilyen probléma. A GO Launcher EX-t újratelepítettem, nulláztam, visszaállítottam, de a probléma még így is fennáll.

Video games ruined my life. Good thing i have two extra lives.

(#38539) ux1


ux1
addikt

kelzsoca fordíthatsz. :D
review.cyanogenmod.com/#q,status:open+project:CyanogenMod/android_device_zte_blade,n,z

[link]

[ Szerkesztve ]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#38540) umek7 válasza ux1 (#38539) üzenetére


umek7
őstag

(#38541) TRob1 válasza MxM19 (#38534) üzenetére


TRob1
veterán

Tudom akkor vegyek Desiret.De no money - Nekem meg inkább akadjon, minthogy ilyen bullshitért akár 1 fillérrel is többet adjak 1 telefonért. (egyébként meg amennyire akad - azon az oldalon ahol a Go Contacts Widget van full képernyőn -, az számomra teljesen elviselhető, a többi oldalon nincs akadás, pedig tele vannak ikonnal + 1-1 widgettel) Jah, a Rom természetesen csakis CM. :K

¤ R'n'R ¤

(#38542) Ronam válasza MxM19 (#38534) üzenetére


Ronam
addikt

hülyeségeket ne beszélj már :) LauncherPro-ban pl: Advanced menüpont alatt 3 ilyen beállítási lehetőség is van.4 oldalnyi widget van kinn nálam és semmi akadás,se a Homescreen-en sem az appdrawer-ben (CM7)

(#38538) DarkGubi: Sweeeeeeet Daddy :DDD

[ Szerkesztve ]

(#38543) nonames válasza Psychonaut (#38536) üzenetére


nonames
tag

mindkettőt fel kell rakni?
sorrend mindegy?

(#38544) bigdadylaci


bigdadylaci
tag

Hi.
1. Ezeken az alapokom kivül még miket is kell megcsinálni romcserénél. olyan hosszú a fórum ne találom:

- format boot
- format system
- format data
- format cache

2. TF 6-ot beackupolom azt sugar dady után is vissza tudom állitsni?

(#38545) MxM19 válasza Psychonaut (#38536) üzenetére


MxM19
aktív tag

Hát a képernyő.
Amúgy meg nekem kb 40mb max ami szokott lenni szabadon a telefonban.

KERESEK ZTE BLADE ELŐLAPOT OLCSÓN!!!!!Vagy olyan illetőt aki T-mobilnál dolgozik,stb...

(#38546) umek7 válasza bigdadylaci (#38544) üzenetére


umek7
őstag

Wipe data/factory reset, Wipe Cache Partition, Wipe Dalvik Cache

Ha CWM backuppot csinálsz akkor semmi akadálya. (mi az a beackup?)

[ Szerkesztve ]

(#38547) MxM19 válasza Ronam (#38542) üzenetére


MxM19
aktív tag

Proci alapon?
Melyik az a 3 beállítás?(Mert szerintem az alapból ki/be van kapcsolva.)
Ja és még annyi a CM7 hez:Amikor lefényképezek valamit zommolva nem azt a képet menti el.+Zoomoláskor akadozik.Míg a Bétáknál nem.
Ez is idegesített.

KERESEK ZTE BLADE ELŐLAPOT OLCSÓN!!!!!Vagy olyan illetőt aki T-mobilnál dolgozik,stb...

(#38548) Ronam válasza MxM19 (#38547) üzenetére


Ronam
addikt

Ha ennyire Beta párti vagy akkor minek szarozol a CM romokkal? B20 [link]

de ez tényleg nagyon csúnyán zabálja az akksit, kivéve ha fekszik az asztalon a teló :)
Amúgy LauncherPro: Advanced menüpont: Homescreen közötti scroll gyorsaság,app drawer megnyitás,homescreen preview megnyitás gyorsasága. Próbáld meg, elsőt 100-ra másik 2-őt 10-re venni, szerintem érezhető a különbség. Amúgy a proci alapon.

[ Szerkesztve ]

(#38549) Psychonaut válasza nonames (#38543) üzenetére


Psychonaut
addikt

Nem, ez ket kulon Recovery. Csak egyet rakj fel...szabadon valasztott...de mondjuk ha ennyire vagy tisztaban a temaval, akkor eleg bator dolog flashelgetni a telot.

MxM19: negy ikon van kint meg egy widget. De en ennyit hasznalok.

(#38550) bigdadylaci válasza umek7 (#38546) üzenetére


bigdadylaci
tag

thx. backupot akartam irni :)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.