Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#38851) MxM19 válasza syl5 (#38850) üzenetére


MxM19
aktív tag

nem romot.
Olvasd az azutáni hozzászólásokat.

KERESEK ZTE BLADE ELŐLAPOT OLCSÓN!!!!!Vagy olyan illetőt aki T-mobilnál dolgozik,stb...

(#38852) kmisi99


kmisi99
addikt

Kellene egy kis segítség valami baja van a telómnak. Ma reggel játszottam volna de kikapcsolt kapcsolnám be és a betöltő képnél (cyanogen) újraindul és csak usb ről megy. Felraktam egy two face 7 et itt is csak usb ről indul el a teló és megint a betöltőtépnél (android felirat) újraindul.

(#38853) umek7 válasza kmisi99 (#38852) üzenetére


umek7
őstag

Én töltőre tenném.

(#38854) marcusa válasza domerator (#38849) üzenetére


marcusa
addikt

Sajna Quickpic-ben ha kiválasztod a mappa elrejtését, akkor csak annyit csinál, hogy beletesz egy .nomedia fájlt, tehát sajnos zenelejátszóhoz ez nem jó megoldás. :N

:-)

(#38855) MxM19 válasza kmisi99 (#38852) üzenetére


MxM19
aktív tag

Ezek a cyanogen romok úgy szarok ahogy vannak.Nekem is produkálta ezt.És még mást is.
Ezért maradtam inkább a kiszivárgottnál.
CM7 ből normális verzió ami stabil is majd kb 1év múlva lesz TALÁN!!
Persze akik alig használják a telefont meg csak alap programokkal+nem játszanak rajta semmit meg nem neteznek+csak leteszik az asztalra és 4napot keresztül bámulják hogy mikor merül le azoknak bőven jó a mostani is.
Egyesek már abba a hibába esnek hogy félnek használni a telefont nehogy lemerüljön.És a kevés használat mellett elmondhatják a Pengéről hogy milyen sokáig bírta.

KERESEK ZTE BLADE ELŐLAPOT OLCSÓN!!!!!Vagy olyan illetőt aki T-mobilnál dolgozik,stb...

(#38856) umek7 válasza MxM19 (#38855) üzenetére


umek7
őstag

Te most komolyan hogy tudod ennyi böszmeséggel szennyezni állandó jelleggel a fórumot?

(#38857) MxM19 válasza umek7 (#38856) üzenetére


MxM19
aktív tag

Tehetség fiam.Tehetség. :DD :DD :DD :DD

KERESEK ZTE BLADE ELŐLAPOT OLCSÓN!!!!!Vagy olyan illetőt aki T-mobilnál dolgozik,stb...

(#38858) marcusa válasza umek7 (#38856) üzenetére


marcusa
addikt

+1 millió :DD

:-)

(#38859) kmisi99


kmisi99
addikt

Na megoldódott a probléma tényleg csak úgy lemerült hogy kb 5 percig tölöttem és utána már gond nélkül bekapcsolt

MxM19 Én már vagy 50-80 rom telepítésen túl vagyok és eddig a cyanogen nyújtotta a legtöbbet pedig csomó magyar romot is próbáltam.

(#38860) TRob1 válasza MxM19 (#38857) üzenetére


TRob1
veterán

Pedig szvsz már elég sokan unják a sok negatív faxságodat (amihez aztán kib. nagy tehetség kell). Akkor ez az ország majdhogynem csak tehetségekből áll... ha ezt nevezzük annak amit Te állandóan művelsz.

¤ R'n'R ¤

(#38861) _NCT válasza syl5 (#38840) üzenetére


_NCT
őstag

Hali!

Igen pont én mondom,mivel elvárja az ember,hogy azt kapja amit a dobozon feltűntetnek. Mellesleg akkor még ezeket a dolgokat nem tudtam mikor megvettem,mert még az elsők között rohantam érte a boltba mint a hülyegyerek....És tudom azt is hogy a többi telefon is "kínai" (csúnya szóval mondva). Kínában is tudnak minőséget csinálni ha akarnak,de általában azok drágábbak,nem a minőség a lényeg.... Ha tudtam volna hogy kamera fos,porosodik a kijelző +pixelhibás is volt,valamint a gombok olyanok lesznek mint az alcatel one touch-omnál (mármint nyikorgásra értem) akkor inkább kivárom ezt a pár hónapot és veszek valami izgalmasabb telefont. Jó dolog a mókolás akinek van erre ideje, de én inkább használni szeretem a telefont.... Fényképezőt lexarom amennyit én használom, drágább telefonok képei is szinte majdnem ugyan úgy teljesítenek erről letettem. Viszont zenehallgatásra sokat használnám ha tudnám, de inkább hallgatom nap mint nap a vonat zaját, minthogy Blade-ről kelljen recsegést hallgatnom. Sajnos ez van, ahogy lesz egy kis mellékes le is cserélem, de addig barátnő,nyaralás stb dolgok fontosabbak mint a pléd. És nem feltétlen Defy-re fogom cserélni,sajnálom azt a 60ezret kiadni érte.... Lesz jobb,szebb,minőségibb is más gyártótól,most már tudom hogy ki kell várni a "sorom".

Az újdonság varázsában természetesen nagyon jó volt a Blade is és a mai napig örömmel veszem elő,mindenki csodálja..... Viszont volt szerencsém megtapicskolni jó pár telefont az elmúlt hónapokban és a kezdeti lelkesedésem alábbhagyott.... De lehet hogy csak amolyan "minden nőtől van jobb nő" effektus....

[ Szerkesztve ]

(#38862) istnag válasza api29 (#38832) üzenetére


istnag
addikt

(#38863) Keeperv85 válasza MxM19 (#38855) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

"CM7 ből normális verzió ami stabil is majd kb 1év múlva lesz TALÁN!!"

A kiszivárgott bétából meg soha az életben! Helyben vagyunk...

"Persze akik alig használják a telefont meg csak alap programokkal+nem játszanak rajta semmit meg nem neteznek+csak leteszik az asztalra és 4napot keresztül bámulják hogy mikor merül le azoknak bőven jó a mostani is."

Persze, akik egy üresre pucolt, 0 tudású, a 2.2-nél is kevesebb funkcióval felvértezett és már béta fázisban megbuktatott szemetet tesznek a telefonjukra, azok meg ide járnak sírni, mitől fehér vajon a lopott Qadrant tesztben a kép...

Egyesek már abba a hibába esnek hogy félnek használni a telefont nehogy lemerüljön.És a kevés használat mellett elmondhatják a Pengéről hogy milyen sokáig bírta.

Logikai öngól. Vagy most magadról van szó? Félsz a CM7-től mert hamar merül? Jó ha tudod, mennyire mondtál hülyeséget: a legtöbb csúcs telefon ugyanis kb 1 napig bírja. Még a legújabb HTC-k is...

[ Szerkesztve ]

(#38864) JJ hunter


JJ hunter
aktív tag

sziasztok!

beléptem én is - asszony részről- a Bladesek táborába. :D jelenleg 2.2.2 van rajta. ahogy látom, ez most a legújabb rom?

Samu GalaxyS » S3 Neo » Mi A1

(#38865) TRob1 válasza JJ hunter (#38864) üzenetére


TRob1
veterán

Hivatalosan igen, nemhivatalosan 2.3.5 :K

¤ R'n'R ¤

(#38866) MxM19 válasza _NCT (#38861) üzenetére


MxM19
aktív tag

Ez van.Ennyi kockázatot vállalni kellett a Bladenél.
Nem hiába ez a legjobb telefon a kategóriájában.
Sőt még az "elvileg jobbakat" is néha lekörözi.
Én se akartam megvenni a felsorolt hibák miatt.
De végül megvettem.Még Decemberben.
Nincs pixelhiba,hangszóróhiba,gombok nyikorgása,hátlap nem illeszkedése,Kamerával meg vagyok elégedve mert nekem nagyon jó képeket készít,Igaz van 3 porszem de az semmi.
Egyedül a vaku hiányzik a telefonról.De kárpótol a nagy kijelő+nagy fényerő párosítás.
Persze aki nem tudta ezeket az elején az más tészta.Ezért kell mindig utána nézni mit akarsz venni.
Keeperv85: Nem magamról beszélek.A töltőt szoktam használni a kiszivárgott romnál is minden nap.Szóval ez nem jött be.
Most nem fogom leírni azt a sok hibát amit a CM7 156 verziója produkált.

[ Szerkesztve ]

KERESEK ZTE BLADE ELŐLAPOT OLCSÓN!!!!!Vagy olyan illetőt aki T-mobilnál dolgozik,stb...

(#38867) _NCT válasza MxM19 (#38866) üzenetére


_NCT
őstag

Igen csak akkora hibaszórás van mint a Józsefvárosin...... Más márkánál pedig nem biztos hogy ez előfordul. :) :R

(#38868) Keeperv85 válasza MxM19 (#38866) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Nekem nem kell a CM7-es romot bemutatni, én is azt használom, az n3 óta... Viszont van egy előnye: azt csinálsz vele, amit akarsz vagy tudsz. Ha nem működik egy funkció, akkor kijavíthatod, ha képes vagy rá. A kiszivárgott romban ez esélytelen... Még a CM7 meglesz egy év múlva, addig a leaked romok szépen elbuknak, mert nem lehet hozzátenni semmit a működésükhöz.

(#38869) MxM19 válasza _NCT (#38867) üzenetére


MxM19
aktív tag

Az is igaz.
De őszintén megmondom hogyha nem mondták volna hogy porosodik a készülék észre se vettem volna azt a 3 porszemet.Meg szerintem más is így lett volna a pixelhibával meg a többivel.
1hiba volt ami mindenkit zavart az pedig a színelváltozás.Ami nekem is meg volt de egy update csomaggal javítva lett. :)

KERESEK ZTE BLADE ELŐLAPOT OLCSÓN!!!!!Vagy olyan illetőt aki T-mobilnál dolgozik,stb...

(#38870) TRob1 válasza MxM19 (#38866) üzenetére


TRob1
veterán

Most nem fogom leírni azt a sok hibát amit a CM7 156 verziója produkált.

Pedig jó lenne, hadd tudjuk mi is (és akkor legalább konkrét dolgot is írnál végre, nem úgy mint eddig :B ). Én személy szerint tényleg kiváncsi vagyok arra a sok hibára.

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#38871) lorcsi válasza lorcsi (#38838) üzenetére


lorcsi
veterán

elképesztő, de összejött végre :Y

(#38872) sto1911 válasza lorcsi (#38871) üzenetére


sto1911
veterán

:C :Y

(#38873) Keeperv85 válasza lorcsi (#38871) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Nagy gratual! Megosztod velünk is mi volt a gond? :C
-----------------------------------------------------------------------------

Más: aki eddig nem próbálta ki a Go Launcher Ex-et, az vesse rá magát, mert valami brutálisan gyors az új! Az én telóm nem nagyon szokott belassulni, de ez: :Y

(#38874) istnag válasza Keeperv85 (#38868) üzenetére


istnag
addikt

Akkor a wifit miért nem képes senki úgy megcsinálni, mint az SDIII-ben? ;]

(#38875) ne_nezze válasza MxM19 (#38844) üzenetére


ne_nezze
aktív tag

megkerestem letöltöttem feltelepítettem éééééééééés

mintha nem is csináltam volna semmit
az előző verzió legalább úgy ahogy működött igaz helyenként csíkozódott meg zöld szürke színekben játszott.

Intelligence is not the privilege of old age. »»───(knee)───►

(#38876) syl5 válasza _NCT (#38861) üzenetére


syl5
őstag

[link]

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#38877) umek7 válasza istnag (#38874) üzenetére


umek7
őstag

Talán mert a kiszivárgott cucc wifije teljesen más kernelen alapul.

(#38878) joestone válasza Keeperv85 (#38863) üzenetére


joestone
addikt

Teljesen egyetértek veled , forráskód nélkül nem lehet hibát javítani.
A quadrant advanced 1.1.6 a 4pda.ru regisztrált tagok számára elérhető , szóval nem biztos , hogy lopott.

(#38879) Keeperv85 válasza istnag (#38874) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Mondjuk mert a WiFi drivert a gyártók adják a chip mellé és nem tartozik a romhoz szorosan? Miből gondold hogy nem képesek? Esetlegesen a "nem akarják" a megfelelő kifejezés erre. Vannak annál magasabb prioritású hibák, amik fel sem tűnnek, de elsőbbséget élveznek, egy működési paraméter állítgatásánál.

(#38880) had423 válasza api29 (#38835) üzenetére


had423
aktív tag

T-mobilos android 2.2.
A "factory reset" az a formázás? :DDD
A biztonsági mentést hogy csináljam romcserénél?

(#38881) MxM19 válasza TRob1 (#38870) üzenetére


MxM19
aktív tag

Ha ismered a CM et használod már régóta akkor tudod hogy miről beszélek.Ahogy Keeperv85 is tudja.De ha nagyon tudni akarod akkor olvasd vissza a többi embernek a hozzászólásait és még tegyél rá egy lapáttal.
Nálam ami állandóan idegesítő volt az a wifi.1-1.5perc alatt csatlakozott.Vagy semmikor.
amikor a kiszivárgott meg 3mp alatt csatlakozik ugyan arra a wifire.
Ja meg hogy nem töltött csak USB ről.Pedig 3x is újratettem a romot.
Ja meg hogy amikor néztük a csodálatos képeket amiket nem zoomolt állapotában mentett el a telefon, közben behülyült és a fényerő lecsökkent minimumra és nem lehetett sehol állítani.
+El se fordult a képernyő.Újra kellett indítani.Meg az állapotsorban ki volt rakva a zenelejátszó play/pause.És amikor rányomtam a pause-ra akkor a kis ikon nem változott.( <I II )
KB csak így ennyi.

KERESEK ZTE BLADE ELŐLAPOT OLCSÓN!!!!!Vagy olyan illetőt aki T-mobilnál dolgozik,stb...

(#38882) lorcsi válasza Keeperv85 (#38873) üzenetére


lorcsi
veterán

persze
úgy oldódott meg végül hogy a terminált feltelepítettem (ill. már hamarabb is) de egy újraindítás után gonoldtam megpróbálom..és ment a su -root voltam (előtte meg vagy 10x megnéztem és semmi :W)
innen már könnyű volt flash_image recovery /sdcard/recovery_fajl.img
feltelepült
restart
fejjel lefele bejötta recovery menüje
első indításra nem működtek a gombok
második restartra csak a hangerősek
harmadikra ment mind
elnavigáltam a menüben, format..majd kiválasztottam az sd3-at és itt már nyugi volt :)

(#38883) istnag válasza umek7 (#38877) üzenetére


istnag
addikt

Azta a qrva életbe nem mondod komolyan :O Nem is tudtam :))

Na,de ettől működhetne normálisan,vagy nem :F ?
Tudom,hogy mindenki lesz@rozza az leaked romokat,de minden működik benne,amit én látok,használok. A CM romok nagyon tetszenek váltanék is,ha a wifije nem menne aludni a kijlezővel együtt. Tudom van Regpon,de félmegoldás és,ha van olyan rom amiben működik normálisan,akkor ebben is tehetné. :K

(#38884) MxM19 válasza istnag (#38883) üzenetére


MxM19
aktív tag

Elvileg Szezso(Aki nem ír vissza privátban) csinált egy updatet a CM romokhoz.
De én nem próbáltam mert amikor kiadta én már lemondtam a CM ről.

KERESEK ZTE BLADE ELŐLAPOT OLCSÓN!!!!!Vagy olyan illetőt aki T-mobilnál dolgozik,stb...

(#38885) umek7 válasza MxM19 (#38884) üzenetére


umek7
őstag

Nem csinált semmit :)

(#38886) MxM19 válasza joestone (#38878) üzenetére


MxM19
aktív tag

joestone: Hogy alakul a rom?Lesz valaha olyan stabil mint a kiszivárgott?
Valaki írta hogy a rádióban meg kellene oldani a kihangosítást.Egyetértek vele.
Azt hiszem ez a funkció már a 2.2nél sem volt elérhető.(Főzött)

KERESEK ZTE BLADE ELŐLAPOT OLCSÓN!!!!!Vagy olyan illetőt aki T-mobilnál dolgozik,stb...

(#38887) TRob1 válasza MxM19 (#38881) üzenetére


TRob1
veterán

Asszem eléggé ismerem már a Cm-eket, mivel több hónapja (gen2-re váltás óta) csak és kizárólag azokat használom.
Az alábbi felsorolásodból egyedül a fotózás (nem zoomolt állapotban menti el) jött elő nálam, ill. a régebbi routeremnél (ha rejtve volt) akkor jött elő hogy nehezebben csatlakozott, viszont nemrég routercsere volt, és már semmi gond a csatlakozással (pedig az is rejtve van). Anyáméknál nincs rejtve, ott sose volt csatlakozási gond. Nem 3 mp, de 10-15 mp-en belül újracsatlakozik ha felébresztem a tel-t (és nem 1-1,5 perc). Fényerővel sose volt gondom, elfordulással se... Usb-ről sose töltöm, hálózatról ill. szivargyújtóról meg mindig, minden CM-el töltött normálisan.

Keeperv85-nél meg mindig minden hiba előjön, még olyanok is amik soha nem is léteztek. :DD :))

szerk: jah, visszaolvasnom meg felesleges, hisz eléggé folyamatosan követem az eseményeket (és asszem pár hónappal régebb óta mint te...)

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#38888) barnam_ válasza marcusa (#38854) üzenetére


barnam_
nagyúr

Egyébként csak azért kell a gyári zenelejátszó, mert ennél írja ki a zár képernyőre a szám címet a CM7 :) (EQ meg van a DSP-vel)

(#38889) Keeperv85 válasza TRob1 (#38887) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

"Keeperv85-nél meg mindig minden hiba előjön, még olyanok is amik soha nem is léteztek. :DD :))"

WTF? :DDD Melyik vót' olyan he'? :DD

@Aggregátor:

Tudja azt a Poweramp is. :K

[ Szerkesztve ]

(#38890) MxM19 válasza TRob1 (#38887) üzenetére


MxM19
aktív tag

Én is csak néztem hogy milyen hibák voltak a romban.Pedig leírás szerint csináltam mindent stb...
Mind1 marad ez a rom egy jó darabig.Kb amíg joestone romja 100% os lesz.Azt mondják hogy nagyon ért hozzá. :)

KERESEK ZTE BLADE ELŐLAPOT OLCSÓN!!!!!Vagy olyan illetőt aki T-mobilnál dolgozik,stb...

(#38891) Osiris


Osiris
őstag

Sziasztok!
Olvastam az első hsz-ben, hogy nincs flash támogatás a készüléken. Ez ha jól sejtem azt is jelenti, hogy a youtube és hasonló videómegosztók videóit sem fogom tudni megnézni a telefonnal?

Esetleg tudtok ajánlani valami hasonló árú androidos készüléket, ami már multimédia terén is megüti a használható szintet (fényképek, videó, flash)?

[ Szerkesztve ]

(#38892) Sir Riccio


Sir Riccio
addikt

Le lehet valahogy tölteni Google Mapshez a komplett MO térképet, vagy csak részleteket? :)

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#38893) MxM19 válasza Osiris (#38891) üzenetére


MxM19
aktív tag

Youtubot tudsz nézni van hozzá program.
Skyfire böngészővel meg tudsz nézni majdnem mindent.
Ha ez sem elég telepítesz egy ÚJ CM7 romot+Adobe flash player ARMV6 ot és megy a flash szépen.

[ Szerkesztve ]

KERESEK ZTE BLADE ELŐLAPOT OLCSÓN!!!!!Vagy olyan illetőt aki T-mobilnál dolgozik,stb...

(#38894) umek7 válasza Osiris (#38891) üzenetére


umek7
őstag

Van külön YouTube app aminek segítségével tökéletesen nézhetsz bármilyen videót YT-n. Más videómegosztókat nézni reménytelen.

(#38895) Keeperv85 válasza Osiris (#38891) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Youtube van, az nem flash alapú. A többiekről nem tudok nyilatkozni.

(#38896) istnag válasza Sir Riccio (#38892) üzenetére


istnag
addikt

csak részleteket...

(#38897) barnam_ válasza Keeperv85 (#38889) üzenetére


barnam_
nagyúr

Azt annyira nem komálom, az lenne a jó, ha a MixZing is tudná.
szerk: vagyis a felhasználói felület nem tetszik benne

[ Szerkesztve ]

(#38898) ne_nezze válasza MxM19 (#38893) üzenetére


ne_nezze
aktív tag

az a flash egyáltalán nem működik. az előző még úgy ahogy megy.

Intelligence is not the privilege of old age. »»───(knee)───►

(#38899) MxM19 válasza ne_nezze (#38898) üzenetére


MxM19
aktív tag

10.1 es flash+cm7 rom és megy.Indavideót próbáltam nekem ott ment.Teljesképernyőben is.

KERESEK ZTE BLADE ELŐLAPOT OLCSÓN!!!!!Vagy olyan illetőt aki T-mobilnál dolgozik,stb...

(#38900) Sir Riccio válasza MxM19 (#38899) üzenetére


Sir Riccio
addikt

Valamiről lemaradhattam, mert én még ott tartok, hogy a CPU-nk hardveresen nem képes a flashre. Ezek szerint megoldódott?:)

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.