Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#30351) ux1 válasza TRob1 (#30350) üzenetére


ux1
addikt

Ember!
Ne szenvedj ezen megveszekedett melegben. Sert vedelj, s tengerben fetrengj.

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#30352) dilajoska1 válasza salieri. (#30292) üzenetére


dilajoska1
őstag

hát szerintem maga a zte kialakításával van a probléma mert sajnos nálam is ilyen.egyedül a gyári fülhallgató ileszkedik és szorul bele normálisan.a gyárihoz hasonló végű fülhallgatót kell kersni

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#30353) TRob1 válasza ux1 (#30351) üzenetére


TRob1
veterán

Serem persze vedelem, de tengerre nem megyek ezen melegben, mert gyermekem nem teljesen egy meg egy esztendeje elevenedett meg, s nem szeretne engemet, mert e tenger messze .... van :DD

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#30354) marcusa válasza dilajoska1 (#30352) üzenetére


marcusa
addikt

Érdekes, én másik fülessel is használom, és az autóban normál jack-jack kábellel fejegységre kötve, és teljesen passzol és szorul bele minden....

:-)

(#30355) SchiSa válasza Keeperv85 (#30347) üzenetére


SchiSa
tag

eme eledeleket nem ettem, de e nevek teljesen helytelenek. ezt jeleztem!

(#30356) baal-amiga válasza FoBCRaistlin (#30348) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Dehogy nincs. A hűtőmben: vodka -> javítás bűbáj -> málnalikőr :D

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#30357) FoBCRaistlin válasza baal-amiga (#30356) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

Kérek én is. :C

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#30358) tak.adi


tak.adi
csendes tag

sziasztok,

rászántam magam egy gen2-sítésre és egy SDIII felrakásra. Szétolvastam mindent, asszem fel is fogtam mit hogyan kell majd csinálnom.
kérdés: mikor zúzhatom le teljesen az sd kari tartalmát? fullon van szeméttel és csomó dologról nemtom hogy mi... mielőtt elkezdem a dolgokat, vagy inkább utána célszerű törölni?

előre is kösz

(#30359) SchiSa válasza tak.adi (#30358) üzenetére


SchiSa
tag

mielőtt elkezded!
mentsd le, és nullázd. particionáld kedved szerint, és hujjjrááá!

(#30360) tak.adi válasza SchiSa (#30359) üzenetére


tak.adi
csendes tag

asszem ez a rész elkerülte a figyelmem.... :D van ehhőő leírás vhol?

(#30361) xlife11


xlife11
senior tag

Nightly 127 óta történt valami változás ami miatt érdemes lenne cserélni?Amúgy a kernelt mikor cserélték?plusz kb 2-3 hete minden ROM alat akadozik a launcheproban a menü megnyitása.Launchert nem szertnék váltani, valami ésszerű magyarázat?

(#30362) SchiSa válasza tak.adi (#30360) üzenetére


SchiSa
tag

nincs. ez az én javaslatom.

ha gépet installálsz akkor is az a jó, ha előbb törölsz, nullázol minden adatot, és utána azt ami kell visszateszel.

esetünkben az az sd kártya a rendszer szerves része, és nem egy második winchester

[ Szerkesztve ]

(#30363) ux1


ux1
addikt

Ez vót má?.... :D

NEWS!

cm_blade_full-130.zip
md5sum: fece2d36adf9257907d4ad178ab65ad0

Changelog

[ Szerkesztve ]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#30364) tak.adi


tak.adi
csendes tag

ezt értem...
de hogyan csináljam?

(#30365) tak.adi


tak.adi
csendes tag

és még egy kérdés... raknak ezek a rom-ok vmi fontosat az sd-re? mi van ha most csak úgy fogom és törlöm a tartalmát?

(#30366) TRob1 válasza ux1 (#30363) üzenetére


TRob1
veterán

Ja vót má... fenn a telefonomon, és még van is... :DD (De szó még sztem nem vót róla)

¤ R'n'R ¤

(#30367) SchiSa válasza tak.adi (#30364) üzenetére


SchiSa
tag

a kártyát formázhatod a recovery-ből, vagy gépre kötve, vagy kártyaolvasóba téve
particionálás easeus programmal, akár telefonba, akár kártyaolvasóba

ha új romot raksz nem mindegy, hogy a régi mit rakott oda? ezért érdemes a rom felrakás előtt formázni az sd-t!

[ Szerkesztve ]

(#30368) apeelme


apeelme
addikt

ezt próbálta már vki? főleg ez a CarrierIQ kikapcs ami érdekes lehet...erről eddig nem is tudtam...

felraktam...teszt...

Ginger Stir Fry Beta 13
Download: gsf-blade-b13.zip
Download size: 82.29mb
MD5: 7be842469c32dbb5ea5527be7bde6025
SHA1: f1484af10967bae81383e829c3528f7e7aece558
System size: 119mb

Changes...

Updated Android Market (lots of new features, improves reliability of Google backup & restore - info
Disabled CarrierIQ tracking software - info
Fixed (some) app force closes
Themeable framework-res.apk, decompiles & recompiles correctly, without the light grey lockscreen slider bug
Tweaked a few more settings to improve speed & battery life

[ Szerkesztve ]

(#30369) Zozoka73 válasza TRob1 (#30350) üzenetére


Zozoka73
tag

... szürcsized ... ha már! :DD

(#30370) TRob1 válasza Zozoka73 (#30369) üzenetére


TRob1
veterán

Jobban illene a szöveghez, az igaz, de ez nem koktél hogy "szürcsizd", ez SÖR :))

¤ R'n'R ¤

(#30371) Zozoka73 válasza TRob1 (#30370) üzenetére


Zozoka73
tag

No ez igaz, kijött, hogy 4 hónapja nem iszom ... :C

(#30372) Mr X


Mr X
veterán

Srácok, van valakinek tapasztalata a Blade CPU-jának túlhúzásában? Néztem, hogy ebben egy Qualcomm MSM7227 CPU van, 600MHz-en. Az Ace-ben ugyanez megy, de 800 MHz-en.

Szabad-e illetve érdemes-e húzni a Blade-en? Van valaki, aki így használja a készülékét?

[ Szerkesztve ]

(#30373) M0RGI válasza marcusa (#30354) üzenetére


M0RGI
őstag

Én egy Sennheiser HD-485-el használom aminek ilyesmi a kábelvége:
[link]

Azon kívül, hogy az illeszkedés tökéletes, hadd jegyezzem meg, hogy a blade-re kötve a hangminőség odab@xxa az iaudio mp3 lejátszómat és a hifimet is!
Szóval nagyon király!

(#30374) HXY válasza Glatius (#30297) üzenetére


HXY
addikt

Biztos. Amit linkeltél az egy 2008-as, vagy 2009-es cikk lehet.
Pár éve úgy volt, de azóta sok változás történt.

Egy aktuálisabb cikk: [link]

Jelen állás szerint 2015 jan.1. a leghamarabbi dátum.

(#30375) Zozoka73 válasza M0RGI (#30373) üzenetére


Zozoka73
tag

Ezzel a fülessel zenehallgatás közben kicsörög, ha hívnak? Valamint tudsz vele telefonálni, ha a készülék mikrofonjába beszélsz?

(#30376) SchiSa válasza Mr X (#30372) üzenetére


SchiSa
tag

mert megbukott a 800-as teszten ezért üzemel 600-on, csak nem adtak neki más nevet, címkét

ha szerencséd van működik

(#30377) mira72 válasza Mr X (#30372) üzenetére


mira72
őstag

Mert a pengébe van a selejt :DDD
Húzni lehet, de meddig.. meg mennyire.. szal sztem nem érdemes, csak a kisfarkúaknak ;]

MB PRO, M Defy , meg soksok kütyü-mütyü :)

(#30378) Mr X válasza mira72 (#30377) üzenetére


Mr X
veterán

Kisfarkúaknak? :D De rendben, annyit nem ér, hogy elbaszarintsam a készüléket. :)

(#30379) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Udvozletem!

Bejelentkeznek a topikba egy, a mai nap folyaman beszerzett OLED-es Orange San Franciscoval. Az elso hozzaszolast elolvastam (tobbszor is :D ), igyekeztem figyelmes lenni, de mindezek ellenere kerlek nezzetek el, ha nagyon kezdo kerdeseket tennek fel.

Tehat, igy elsore:
-hogyan rakhatom vissza a gyari ROM-ot a keszulekre? Az elso hozzaszolasban csak magyar szolgaltatok ROM-jainak a felrakasahoz/visszaallitasahoz volt utmutato. Jelenleg 2.2 Swedish Spring (RLS5) van a telefonon, ha ez szamit.
-mi ez a Gen1/Gen2 dolog? A linkelt alkalmazas szerint az en keszulekem Gen1-es, de ez mit is takar pontosan?
-van valami utalas a menuben arra, hogy OLED-es a keszulek, van-e valami kulonbseg a ROM-ok tekinteteben, vagy nincs se utalas, se kulonbseg, csak a melyebb fekete?
-ha jol ertem, az alkalmazasokhoz faradjak at a masik topikba, igaz? Tehat a "mit tegyek fel ... celra" kerdeseimet oda tartogassam?
-mekkora memoriakartyat kezel biztosan a keszulek? Sajnos Google keresestol nem lettem okosabb, sok az ellentmondo informacio.

Elso Androidos keszulekem, szoval keretik igy valaszolni. :P

Koszonom elore is a segitseget mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

(#30380) sto1911 válasza Psychonaut (#30379) üzenetére


sto1911
veterán

Udv a klubban!

- van hozza leiras, a modacon, megkeresem majd (hacsak valaki nem gyorsabb). De minek akarod visszarakni? Lassabb, kevesebbet tud, stb...
- a gen2-on mas firmware van, igazabol szvsz nem lenyeg, hogy gen1 v 2 a gep. Vannak olyan rom-ok, amik csak gen2-re mennek fel, pl. 2.3.4-esek, meg a CM7.
- a gyari ROM megmondta volna, viszont a fozott romok mind LCD-t fognak kiirni. Tedd egy barmilyen masik keszulek melle, es latni fogod, h OLED.
- igen :D Ha rakeresel egy funkciora, pl. tarcsazo vagy sms, akkor biztos feldob nehany tippet itt is.
- az enyemben volt 8 gigas is, azt biztosan kezeli. Ettol fuggetlenul erdemes kiprobalni megvetel elott, vagy lebeszelni elore a cseret.

[ Szerkesztve ]

(#30381) xlife11 válasza mira72 (#30377) üzenetére


xlife11
senior tag

Hmm.Nekem 768on üzemel stabilan.Látható javulás, nem stock rommal, nightly 128 plusz Meizu téma, amiben átlátszóak a menük, és azért 600on nem a legjobb.Az elég közel van a 800hoz ;)

(#30382) Tonchi válasza Psychonaut (#30379) üzenetére


Tonchi
aktív tag

1.
Orange eredeti romot szerintem a Modaco fórumon találsz

2.
gen1=2.1-es oprendszerrel kiadott ketyere
gen2=2.2-es oprendszerrel kiadott ketyere

változás mélyreható, vannak átalakító csomagok, amiket szintén a modaco-n vagy ezen oldalon találsz

3.
oled-es készüléken is mennek a romok
örülj, hogy az :)

4.
igen

5.
16GB biztos, 32-t is de ez már annyira nem

és természetesen megelőztek :D

[ Szerkesztve ]

(#30383) mira72 válasza xlife11 (#30381) üzenetére


mira72
őstag

"Nekem 768on üzemel stabilan."

akkor nem használod... ennyi.... kapcsolj gps-t meg mobilnetet, meg full fénnyel menj el kinti 38 fokba geoládázni.. azt meglátod min is stabil :D

MB PRO, M Defy , meg soksok kütyü-mütyü :)

(#30384) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Van valami módszer a névjegyek szerkesztésére pc-n? Rom: Sweet Dreams 3. Nem tudom hogy lett mindegyikből 3-4db, eddig egyik rommal se fordult elő. Mikor importáltam az sd-ről, akkor még 187 volt, most mégis 600-on felüli a szám.Plusz nem lehet elkülöníteni melyik van a simen.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#30385) xlife11 válasza mira72 (#30383) üzenetére


xlife11
senior tag

Kb 3hete használom így, gyorsabban merül, mobilnet always on, a fényerő automatikus,wifi néha, zenehallgatás pedig minden nap kb 1óra.Ha nem hiszed, akkor nem tudom alátámasztani, mivel ezt csak én tapasztalom.;)

Szerk.: ha az számít valamit a droidwallal csak a böngészőnek van hozzáférése a nethez.

[ Szerkesztve ]

(#30386) TRob1 válasza Victoryus (#30384) üzenetére


TRob1
veterán

Szerkeszteni PC-n legjobb és legegyszerűbb a gmail fiókodban (címtár néven fut). Egyesíteni is tudod az egyformákat. A simről meg legjobb mindent törörlni.

¤ R'n'R ¤

(#30387) Psychonaut válasza sto1911 (#30380) üzenetére


Psychonaut
addikt

Jobban szeretnek a gyari rendszeren keresztul ismerkedni az Androiddal, ennyi az egesz. :)

Tudom en, hogy OLED, csak erdekelt, hogy van-e kulonbseg, vagy egyaltalan "hivatalos" volt-e ez a specifikacio (vagy csak veletlen szerencse az OLED kijelzo) - ezert a kerdes, hogy megjelenik-e a menuben.

Megerne eselteg kesobb 2.3.4-es ROM-ot telepiteni? Lenyegeben a mostani "tervem" az, hogy megismerkedek a rendszerrel, kitapasztalom, melyik celra melyik alkalmazas fekszik nekem legjobban, es egy "gyari" vagy legalabbis az alapallapottol nem sokban eltero ROM-ot szabnek testre ezekkel. Egyebkent melyik a legkevesbe modositott ROM az egyediek kozul? 2.2 utani.

Memoriakartya ugyben: hat, en minimum 16 gigasra gondoltam, de a 32-esen is gondolkozom, eleg sok zenet raknek ra, meg aztan ki tudja meg, mi mast.

SZERK: Tonchi, koszonom neked is a segitseget, akkor a memoriakartyas kerdesben ennyivel elorebb vagyok. :R
Linket szinten koszi, megnezem.

Ja, es orulok, hogy OLED-es, direkt ilyet kerestem. :K

[ Szerkesztve ]

(#30388) TRob1 válasza Psychonaut (#30387) üzenetére


TRob1
veterán

Látom, te is vmi lakatlanszigetre készülsz 16-32GB-nyi zenével, ahol hetekig-hónapokig nem lesz se PC se net :)) :DD

¤ R'n'R ¤

(#30389) M0RGI válasza Victoryus (#30384) üzenetére


M0RGI
őstag

Én ezt használom: Android Manager WiFi

(#30390) robit1973 válasza mira72 (#30377) üzenetére


robit1973
aktív tag

Azért nem csak a pengében van a selejt:[link]
Ezeknek csak a negyede megy 800 MHz-en.

(#30387) Psychonaut:Nekem 16GB-os van. Semmi gond vele.

[ Szerkesztve ]

(#30391) xlife11 válasza robit1973 (#30390) üzenetére


xlife11
senior tag

Ami 800on is stabilan fut az MSM7227-1 es számú cucc.Azokat nyilván még lehet tovább is tekerni (de minek?)

(#30387) Psychonaut:16 nál nagyobbat ha akarnál se tudnál belerakni :)

[ Szerkesztve ]

(#30392) DIEGO15 válasza Psychonaut (#30387) üzenetére


DIEGO15
őstag

nekem kingmax 16gb-s van és no problemo :)

(#30393) SchiSa válasza Victoryus (#30384) üzenetére


SchiSa
tag

pc-n szerkeszteni MyPhoneExplorer

(#30394) Psychonaut válasza TRob1 (#30388) üzenetére


Psychonaut
addikt

Persze, miert is ne? :)
Ha a lehetoseg megvan ra, miert ne vinnem magammal a teljes zenetaramat? Nekem megeri azt a par ezer pluszt egy kisebb kartyahoz kepest.

Ja, igen, ujabb kerdes: ti milyen vedofoliat hasznaltok (ha hasznaltok egyaltalan)? Karcmentes a telefonom kepernyoje, es szeretnem, ha igy is maradna. Esetleg vedotokot is hasznaltok?

SZERK: tobbieknek: koszonom szepen mindenkinek a memoriakartyas kerdes megvalaszolasat, ezzel eldolt, 16GB-os lesz benne. :K

[ Szerkesztve ]

(#30395) robit1973 válasza xlife11 (#30391) üzenetére


robit1973
aktív tag

Persze, csak azt akartam mondani, hogy drágább és "márkásabb" készülékek is használják ezt a procit, mert sokan szerintem azt hiszik, hogy csak a kínaiak teszik ezt a "selejtes" szériát a telókba, hogy spóróljanak.

(#30396) Lacka89 válasza TRob1 (#30353) üzenetére


Lacka89
aktív tag

:C ez ott van :Y

(#30397) TRob1 válasza Psychonaut (#30394) üzenetére


TRob1
veterán

Tok a fontosabb, nem a fólia (mondjuk én mind2-t használok :U , fólia vmi olcsóbb "karcálló nevezetű", tok meg un. neoprén). Kijelző nehezen karcolódik, de ha olyan kerül mellé ami karcolja, az már valszeg fólián keresztül is :D

(#30396) Lacka89: :DDD

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#30398) Victoryus válasza TRob1 (#30386) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

No, most meglepődtem. A címjegyzék szinkronizálás ki volt kapcsolva, most is ki van, mégis van a gmail címjegyzékből minden névjegyből kettő is. :W

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#30399) DIEGO15 válasza TRob1 (#30397) üzenetére


DIEGO15
őstag

hát nekem a 3. napon sikerült megkarcolnom a kijelzőt úgy, hogy külvilágot nem is látott, végig az ágyamon hevert :S Kell a fólia !

(#30400) Psychonaut válasza TRob1 (#30397) üzenetére


Psychonaut
addikt

Ez a tok nekem eleg jonak tunik, hasznal valaki konkretan ilyet?

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.