Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#30251) gfefe válasza apeelme (#30249) üzenetére


gfefe
őstag

recoveriből raktam természetesen de a cm et persze, hogy elindítottam... megoldom akkor :)

THX

DOWNLOAD ██████████████ 105%

(#30252) MxM19


MxM19
aktív tag

Sziasztok!
SweetDreams romon működik a gyári stopper?ha igen valaki el tudja nekem küldeni apk ba?
Vagy van jobb progi nála?

[ Szerkesztve ]

KERESEK ZTE BLADE ELŐLAPOT OLCSÓN!!!!!Vagy olyan illetőt aki T-mobilnál dolgozik,stb...

(#30253) MxM19 válasza MxM19 (#30252) üzenetére


MxM19
aktív tag

mert a romokban nincs.--......

KERESEK ZTE BLADE ELŐLAPOT OLCSÓN!!!!!Vagy olyan illetőt aki T-mobilnál dolgozik,stb...

(#30254) baal-amiga válasza MxM19 (#30252) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Én "gyári stopperrel" még nem találkoztam, de a StopWatch & Timert tudom ajánlani.

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#30255) unyadavid


unyadavid
senior tag

Sziasztok, én sajnos kiléptem a táborból (képernyő berepedt), viszont, ha vkit érdekelnek a tartozékok akkor itt (ZTE Blade alkatrész, tartozék eladó) talál.

(#30256) umek7 válasza unyadavid (#30255) üzenetére


umek7
őstag

(#30241) embe

(#30257) unyadavid válasza umek7 (#30256) üzenetére


unyadavid
senior tag

Köszönöm!

(#30258) kelzsoca válasza unyadavid (#30255) üzenetére


kelzsoca
félisten

Küldtem privátot.

(#30259) umek7 válasza kelzsoca (#30258) üzenetére


umek7
őstag

Összetákolsz egy telefont? ;]

(#30260) tpeti78 válasza unyadavid (#30255) üzenetére


tpeti78
senior tag

Szia!

Privi ment!

Galaxy Tab2 CM. 4.2.2

(#30261) tboldi válasza umek7 (#30259) üzenetére


tboldi
nagyúr

Lesz benne 2 magos proci, 1GB RAM, 7 inch-es kijelző, sztereó hangszórók... ;] :P

szerk: Kijelző-mod sztornó :DDD Betöröttel, nem sok mindent lehet kezdeni.

[ Szerkesztve ]

(#30262) domerator


domerator
veterán

kelzsoca:

Ha a SD1-re felteszem a NoFrills-t akkor az felülbírálja a benne levő saját CPU vezérlését? Kipróbálgatnám az egyes üzemmódokat (ondemand, conservative, stb.) Csak nem szeretném, ha a két vezérlés összeveszne.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#30263) kelzsoca válasza domerator (#30262) üzenetére


kelzsoca
félisten

Próbálgatás nélkül megmondom hogy a jelenlegi a legjobb, a többi nem sokat ér :)

(#30259) umek7

Még nem tudom.

[ Szerkesztve ]

(#30264) domerator válasza kelzsoca (#30263) üzenetére


domerator
veterán

OK, köszi.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#30265) Lagler


Lagler
tag

Sziasztok!

A recovery-ben a restore működik valakinek? Csináltam egy backup-ot ma, utána feltettem egy másik romot, nem tetszett, és most szeretném a jól belakott rendszerem visszakapni a restore-ral, de nem megy! Végigfut, utána bootanimáció (a kék droid a kék lángkörrel) és semmi. többször próbáltam, nem állítja vissza a mentett rendszerem. Wipe meg ilyenek megvoltak előtte!
Help please!

Üdv.
Á

CS 1.6...The One And Only ...::: Samsung Galaxy S2, Criskelo v26+speedmod 2-5 :::... ...::: SONY Vaio :::...

(#30267) baal-amiga válasza Lagler (#30265) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Igen, korábban 3.x-szel használtam többször. Gen1-en, gen2-n is. Most 4.x van, azzal nem próbáltam. (Restore esetében egyébként nem kell wipe meg format, mert azzal kezdi a folyamatot.)

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#30268) Lagler válasza #40993792 (#30266) üzenetére


Lagler
tag

Akkor mitől van az hogy nekem nem állítja vissza a restore?

CS 1.6...The One And Only ...::: Samsung Galaxy S2, Criskelo v26+speedmod 2-5 :::... ...::: SONY Vaio :::...

(#30269) róland válasza kelzsoca (#30137) üzenetére


róland
veterán

Köszönöm! Ránézek.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#30270) bunnyhu válasza vampire17 (#30245) üzenetére


bunnyhu
senior tag

1. lépés. USA-EU konverzióban 1 USD=1 EUR. Tehát máris 300 EUR.
2. lépés. Vám.
3. lépés. ÁFA
4. lépés: rájössz megint, rossz országban élsz.

https://divecenter.hu

(#30271) Glatius válasza DIEGO15 (#30250) üzenetére


Glatius
őstag

Rejtés opció nincs, de készíthetsz megjelenítési mappákat, így mindig csak azt a csoportot látod amelyiket szeretnéd.

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#30272) Glatius válasza bunnyhu (#30270) üzenetére


Glatius
őstag

Ha nem euró hanem dollár, akkor is csúfosan veri az összes kategóriatársát!

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#30273) embe válasza umek7 (#30256) üzenetére


embe
nagyúr

Köszi! Kapcsolat felvéve. :K
De mivel még bizonytalan a dolog, így továbbra is keresek ZTE Blade hátlapot.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#30274) Keeperv85 válasza embe (#30273) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Gondolom jobb alsó tüske. Diagnózis: kitörve. A helyén szép nagy lyuk. Eltaláltam? (eddig három ilyen telót láttam is, kettőről tudok még mellé, ráadásul az enyém is ilyen... :( )

(#30275) Lacka89


Lacka89
aktív tag

Hali all!

Valakinek elindult a spider-man játék? Aki tudna segíteni pls mondjon már egy verzió számot meg h milyen romon! SD3 van fent! Köszi előre is

(#30276) Glatius válasza Lacka89 (#30275) üzenetére


Glatius
őstag

És miért nem indul a blade-en a játék? Szerintem a Marketból származó, esetleg vásárolt cuccnak működnie kell, vagy ha mégsem, akkor vissza kell nekik tolni, a pénzt meg visszavenni. Úgy sejtem viszont hogy ehhez egyszerűen kevés a Penge. :(

[ Szerkesztve ]

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#30277) zsolt19900


zsolt19900
őstag

sziasztok

égetően fontos lenne a kérdés -ettől függ, hogy ma ztet nézek-e vagy sem-

az akkuidővel, készenléti idővel sikerült már valamit "okoskodni", kezdeni, mert láttam még annó a tesztben, hogy eléggé gyengusz az akkuja neki.

Bocsi, de visszaolvasnék, ha lenne rá több napom,de ma megyünk t-be telefont választani.

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#30278) Ricardo válasza zsolt19900 (#30277) üzenetére


Ricardo
félisten

Az akku idő nem az erőssége, de bármilyen hasonló tudású érintős okos kütyüt veszel, nem sokkal lesz jobb. max fél nap eltérésekről beszélünk. Amennyiben használod úgy mindegyik napi töltést igényel. Ha nem nyomkodod szanaszét akkor jobban bírja.

[ Szerkesztve ]

(#30279) ux1 válasza zsolt19900 (#30277) üzenetére


ux1
addikt

Akkor vegyél NoKia C1-et, nem tud ugyan semmit de azt sokáig :)

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#30280) zsolt19900 válasza ux1 (#30279) üzenetére


zsolt19900
őstag

az a munkásteló :D tökéletes arra amire a mobiltelefon eleve kitalálták :) telefonálni :)

Ricardo: köszönöm, csak azért kérdeztem, mert láttam, hogy lehet úgymond kalibrálást csinálni stb. stb. hogy azzal javítható-e egy pöppet a teljesítménye

[ Szerkesztve ]

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#30281) Ricardo válasza zsolt19900 (#30280) üzenetére


Ricardo
félisten

Van aki esküszik rá, és van olyan is aki szerint csak placebo.

(#30282) Mokush


Mokush
tag

Sziasztok!
ZTE Blade (meg egyáltalán Android) fronton még kezdő vagyok, ezért lenne két láma kérdésem:
-bekapcsolás után a figyelmeztetési területen megjelenik egy üzenet, miszerint SD kártya csatlakoztatva... ez a figyelmeztetés kikapcsolható?
-bejövő hívás fogadására van más módszer, mint a megjelenő ikon(?) jobbra ráncigálása?
Előre is köszönöm!

(#30283) ux1 válasza zsolt19900 (#30280) üzenetére


ux1
addikt

Az akku erősen használatfüggő, ha nyomkodod, megy a kijelző, WiFi, GPS stb. akkor merül. Ez viszont minden okostelefonnál így van. A Galaxy S is merül és az Optimus2 is. Reggeltől estig használod, éjjel meg töltőn van, te meg alszol.

(#30282) Mokush

- Inkább örülj hogy a készülék látja az SD-det. Nem értem miért a legértelmesebb üzenetet kellene kikapcsolni. :D

- Pl. asszem FullScreenCaller

[ Szerkesztve ]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#30284) sto1911 válasza Ricardo (#30281) üzenetére


sto1911
veterán

A kalibralas nem azert van, hgoy tobbet ki lehessen sajtolni az akkubol, hanem azert, hogy ne kelljen megvarni, mig magatol beall a pontos jelzesre - ezert a tevhit.

(#30285) Glatius válasza zsolt19900 (#30277) üzenetére


Glatius
őstag

Az akkuja nagyon jó.... más kérdés. hogy ugyanannyit tud mint a nagy telefonok, ezért ugyanannyit is fogyaszt.Az SD 3 nekem legutóbb tübb mint két és fél napot bírt ki rátöltés nélkül, 10% maradékkal, de kímélve volt kicsit. Okostelefon.... mind ilyen fogyasztású, kivéve ha van +100.000,- Ft-od, mert akkor kaphatsz extra akkus csodagépet, ami majdnem három napot tud...

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#30286) stefi68 válasza Mokush (#30282) üzenetére


stefi68
addikt

1.) Úgy tudom nem kikapcsolható
2.) Több program is van rá melyek használatával kiküszöbölhető a csuszkás hívásfogadás, próbáld ki melyik szimpatikusabb (nem mind műk. jól minden ROM-on): Advanced Telephone, Easy Answer Button Free, Easy Call, EZAnswer, Incoming Call Plus BETA...

[ Szerkesztve ]

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#30287) Mokush válasza stefi68 (#30286) üzenetére


Mokush
tag

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!

(#30288) HXY


HXY
addikt

Már a ZTE Blade-t is hamisítják... :D [link]

(#30289) Glatius válasza HXY (#30288) üzenetére


Glatius
őstag

Nem hamisítvány ez... a látványelemeket vették kölcsön, de csak messziről nézve sötétben kicsit hunyorítva hasonlít egy kicsit. :)
Az a kihúzható botantenna például valami felháborító....
Bekapcsológomb nem felül hanem a jobb oldalon, hangerőgombok a bal élen, a bélés nem is hasonlít a kamera kirakva szélre....

[ Szerkesztve ]

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#30290) Taqler válasza HXY (#30288) üzenetére


Taqler
csendes tag

mondjuk arra kivi lennék hogy a mai "digi" világba mien adót fogna be a tv...........
ezért is írtam tök fölösnek tartom azt a szutykot mármint antenna csak promocio meg villogásnak van benne de értelme nincs.

[ Szerkesztve ]

(#30291) Glatius válasza Taqler (#30290) üzenetére


Glatius
őstag

Magyarországon pár hónapig a három földi adót esetleg meg lehet kísérelni, de van ahol 29 elemes yagival is körülményes.... :)))

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#30292) salieri.


salieri.
őstag

sziasztok!

mi a megoldas a jack ellen?
allandoan kiugrik belole, nem lehet zsebre sem tenni a telot. :F

(#30293) Glatius válasza salieri. (#30292) üzenetére


Glatius
őstag

Ha szabványos dugót használsz, akkor annak bennkell magát tartania, ha mégsem akkor szervizbe kell vinni, mer az biztosan sérült.

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#30294) salieri. válasza Glatius (#30293) üzenetére


salieri.
őstag

sennheiser MX 500 at hasznalok

(#30295) HXY válasza Glatius (#30291) üzenetére


HXY
addikt

Magyarországon csak évek múlva lesz digitális átállás...

(#30296) Glatius válasza salieri. (#30294) üzenetére


Glatius
őstag

Gyanítom, hogy az megfelelne, ha a penge jobb lenne... meg kell mutatni a telót boltban ahol vetted, a gáz az, hogy garanciális elbánáshoz mechanikai sérülésnél bizonyítani kell(ene), hogy az a gyártó, vagy a forgalmazó hibájából keletkezett, ami gyakorlatilag lehetetlen. :(((

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#30297) Glatius válasza HXY (#30295) üzenetére


Glatius
őstag

Egészen biztos?

salieri.
Én is így gondolom, meg kell próbálni ártatlan pofával javítást kérni, vagy egy hölgyismerőssel bevitetni a fogalmazóhoz, aki riadt szemmel ecseteli, hogy "most akartam először használni, és nem lehet..."
Ha nem akarják garanciálisan javítani (mert sértetlennek ugyan nem kell lennie, de azt, hogy rendeltetésszerű használat volt a hiba oka, tehát nem sérülésről van szó, hanem korai/gyors elhasználódásról at ők biztosan nem fogják csak úgy megállapítani.) akkor csak a KERMI-nek hajlandók hinni.

[ Szerkesztve ]

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#30298) salieri. válasza Glatius (#30296) üzenetére


salieri.
őstag

probaljam meg visszavinni a telot? mert ez igy hasznalhatatlan.. :U

(#30299) pChriss


pChriss
tag

Sracok, SOS.ben kellene egy kis help.
adott ugye egy telenor fuggo blade, eredetileg gen1es volt, modacos leíras alapjan csinaltam belole gen2.est. eddig oke is, majd felment ra egy kelzsoca fele sweet dreams III.as rom. itt jon a problema, hogy ha mobilt hívok vele letrejon a kapcsolat de hang az nincs, ha hívnak akkor is ugyan ez. Egyszer volt h feltudtak hívni vezetekesrol...
Otletek tippek ?

Igen, szerintem is... "P10 ds "

(#30300) Tonchi válasza HXY (#30288) üzenetére


Tonchi
aktív tag

Hanyadszorra látom már.... :(((

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.