Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#29651) kisbarack válasza albandy (#29649) üzenetére


kisbarack
aktív tag

Értem köszönöm de az a gondom hogy az elején már rögtön világít és nem megy be a gyári bútloderbe sem nem reagál a hangerő fel + bekapcsra sem. Csak világít a piros cucc és órákon keresztül sem megy tova a zöld andrófigurán. Nem áll föl a rendszer sem!

Defy/+, Lg F6, Xiaomi Redmi 3 pro, Huawei P 10, P30, P40 Pro

(#29652) umek7 válasza kisbarack (#29647) üzenetére


umek7
őstag

Érdekes. Akkor per pillanat a telefon a zöld droidnál tovább sem megy? illetve volt e rá telepítve custom ROM, vagy recovery?

Ha nem voltak ilyen beavatkozások akkor azért mégis csak megérné elvinni gariztatni, bár mivel ez a képernyő felválás egy nagyon új dolog itt, ezért szerintem a boltban is csak nézni fognak. Valamit nagyon nem csinált szakszerűen az biztos, mert 200 ezer oldalra visszamenőleg sem panaszkodott még ilyenre senki.

(#29653) joestone válasza joestone (#29641) üzenetére


joestone
addikt

Ez még lemaradt az előbb:
<apn carrier="Pannon NET"
mcc="216"
mnc="01"
apn="net"
user=""
server=""
password=""
authtype="0"
proxy=""
port=""
mmsproxy=""
mmsport=""
mmsc=""
type="default"
preferapp="" />

(#29654) Surfym@n válasza albandy (#29649) üzenetére


Surfym@n
senior tag

nem világít, hanem villog... :U

de ez nem ide tartozik, mert itt már eleve tégláról beszélhetünk, nincs mi betöltődjön/hibás a flash... ez saját vélemény, csak az elmondottak alapján (sikertelen csodazip eredménye)

ha nem lenne az, akkor is még ott a bajos kijelző.

sajnos már csak falazóelemnek, vagy kutyadobálásra jó!
hátlapja, akksija, memkártya gyorsan elmenne hardveraprón.

Ezt a telefont meg pont az ilyen esetek elkerülése végett csak boltból ajánlott venni nullkilométeresen.

[ Szerkesztve ]

28 év és 2.8-as rekesz felett már nincs mese...

(#29655) Keeperv85 válasza umek7 (#29652) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

"Érdekes. Akkor per pillanat a telefon a zöld droidnál tovább sem megy? illetve volt e rá telepítve custom ROM, vagy recovery?"

Első lehetőség: üres a boot partíció. Ez elég valószínűtlen, mert akkor a zöld droid sem néz szembe az emberrel

Második lehetőség: hibás recovery. Még a bootolás előtt megfogja a mikrokernel az egész rendszert. (lásd pl a tegnapi hibát, ami szóba került) Mérsékelten valószínű, de lehet

Harmadik lehetőség: ügyes gyerek megtémázta a telót. Persze nem olyan témát tett fel, ami az adott romra illik.... Bootloopba megy framework. Ez a legesélyesebb. A recovery partíció lehet ehhez üres is. (Esetlegesen újabb sikertelen próbálkozás közben formázta ugye...), Fastboot meg tudjuk: nincs G2 alatt.

Ez kérem tisztelettel: tégla... ha csak.... :U

Szerk:
"Ezt a telefont meg pont az ilyen esetek elkerülése végett csak boltból ajánlott venni nullkilométeresen."

Nem mondjunk hülyeségeket ha kérhetem, mert a többi felhasználó még ráharap és beveszi mint a kacsa a nokedlit... 10 perc alatt telefont lehet belőle csinálni, ami a szoftveres részt illeti.

[ Szerkesztve ]

(#29656) umek7 válasza Keeperv85 (#29655) üzenetére


umek7
őstag

Hát igen, magától biztosan nem történik ilyen. Az utolsó a legvalószínűbb..

(#29657) kisbarack válasza umek7 (#29652) üzenetére


kisbarack
aktív tag

Nos annyira nem volt beavatkozás hogy folyamatosan tokban volt tartva és a kijelző is szemüvegtörlővel volt csak takarítva és az egyetlen beavatkozás a Tpontos frissítés volt rajta. Semmi más nem!!!
Kár lenne téglának annál azért szebb a teló. Ilyet szerettem volna én is de a Döfit elémfúta a szél szülinapomra a kedvesemtől és hát nem bánom! XD
De a pengét nagyon sajnálnám. Semmilyen uccsó visszahozásosdi nincsen mint Döfinél?

Defy/+, Lg F6, Xiaomi Redmi 3 pro, Huawei P 10, P30, P40 Pro

(#29658) Keeperv85 válasza umek7 (#29656) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Jaj nekem... most olvastam visszább.. G2-es teló plusz csodazip... user error... :U

(#29659) Mr X válasza kisbarack (#29651) üzenetére


Mr X
veterán

nekem a recovery a hangerő le plusz bekapcsra aktiválódik. próbáld meg azzal.

(#29660) Surfym@n válasza Keeperv85 (#29655) üzenetére


Surfym@n
senior tag

nem véletlenül írtam azt, hogy AJÁNLOTT... ;)

természetesen vegyen bárki bárhonnan, csak akkor számoljon hasonló esetekkel :U

28 év és 2.8-as rekesz felett már nincs mese...

(#29661) kisbarack válasza Surfym@n (#29654) üzenetére


kisbarack
aktív tag

mire gondolsz sikertelen csodacipp eredménynél? hiszen már előtte sem csinált semmit és az az egyetlen amit hajlandó volt lefuttatni. Természetesen nem változtatott semmin sem sajnos.

Defy/+, Lg F6, Xiaomi Redmi 3 pro, Huawei P 10, P30, P40 Pro

(#29662) umek7 válasza Keeperv85 (#29658) üzenetére


umek7
őstag

Másodjára nézem, de nem látom hogy írta volna.

(#29657) kisbarack: Szoftveresen visszalehet hozni, persze nem mindent..

Szerk: Ja semmi, most már látom, csak ragad le a szemem..

[ Szerkesztve ]

(#29663) dragon1993 válasza Surfym@n (#29660) üzenetére


dragon1993
őstag

Porosodásra visszatérve, ha E-Care Solutions hivatalos szerviz lesz (zte parner , mert a librékat is ott fogják szervizelni.) és velük kitisztíttatom a port a kijelzőm alól akkor vajon ugrik a gari ,hiszen szakszerviz csinálta a javítást igaz nem a T.

Ha a T-Mob frissítette a telót akkor ,hogy indult el a csodazip , ha jól tudom akkor az csak akkor megy ha TPT-vel gen2-esítettek ?

[ Szerkesztve ]

(#29664) Surfym@n válasza kisbarack (#29661) üzenetére


Surfym@n
senior tag

Keeperv85 fórumtárs már fentebb kifejtette, hogy Gen2-es telefonra csodazippet engedni az egyértelműen téglát varázsol a pengéből (legalábbis nem tudok ellenkező esetről)

csodazippet csak 2.1-es rendszeren használták anno, mikor az volt a cél h. a gyári Tré 2.1-et visszakapd (jellemzően gariztatás előtt)

ha már valaki exe-vel G2-esít, onnan nincs visszaút G1 fele, csak az örök bitmezőkre

28 év és 2.8-as rekesz felett már nincs mese...

(#29665) Keeperv85 válasza kisbarack (#29661) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Pontosan arra, hogy azt nem kellett volna lefuttatni, ugyanis ha a T tényleg frissítette, akkor az egy G2-es telefon, amin meglepő hogy egyáltalán a csodazip lefut, de balesetek előfordulnak... viszont az csak ártott, nem használt...

Most ha nem volt szerencsétek:

Nincs IMEI szám
Nincs működő ROM
Nincs boot

..szerinted egy külsős szerviz saccra mennyiért csinálja meg neked? :U Jó kis felárat számolnak a 10-15 perc beavatkozásért. Ráadásul tisztítani is kell(ene)...
Meg lehet csinálni talán, mert még bekapcsol, de a garitól érzékeny búcsút lehet venni...

(#29666) Surfym@n válasza dragon1993 (#29663) üzenetére


Surfym@n
senior tag

honnan tudjam, nem vagyok bennfentes/szervízes :N

csak itt szóbakerült, h. a kollega telefonja több sebből vérzik, s ha még a szoftveres részt meg is oldják valahogy, akkor is még ott a poros kijelző.

28 év és 2.8-as rekesz felett már nincs mese...

(#29667) dragon1993 válasza Surfym@n (#29666) üzenetére


dragon1993
őstag

Meg a Touch elválik az üvegtől.... szedd szét és add el darabokban.
A porosodásra visszatérve a saját telómra gondoltam nem az övére :B

(#29668) Surfym@n válasza Keeperv85 (#29665) üzenetére


Surfym@n
senior tag

erre mondják, hogy gazdasági totálkár...

mint ahogy ma a kis peugeot 106-osomra is mondták, miután kilinccsel nekicsúsztam egy villanyoszlopnak ...szipp

...és én voltam a hibás!

[ Szerkesztve ]

28 év és 2.8-as rekesz felett már nincs mese...

(#29669) Keeperv85 válasza dragon1993 (#29667) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Már nem azért, mert ma ilyen kötekedős napom van, de csak elmondanám, hogy a Touch és az üveg össze van préselve egyetlen alkatrészbe, illetve hogy konkrétabban fogalmazzak maga a touch az üveg...;)

(#29670) dragon1993 válasza Keeperv85 (#29669) üzenetére


dragon1993
őstag

Gyere ki a hóra !! :C

Rendben nekem kisbarack írásából más jött le én eddig nem nagyon szedtem szét telót.

(#29671) socketbind


socketbind
csendes tag

Ha valakit érdekel, állítólag Flash ARMv6-hoz. Én még nem próbáltam és elég nehezen hiszem el hogy ilyesmi létezhet. Hajrá :D

[link]

Állítólag működik Bladen is, de nem találom a microUSB kábelomat.

[ Szerkesztve ]

(#29672) umek7 válasza socketbind (#29671) üzenetére


umek7
őstag

Volt már. Kereső.

(#29673) Fail3D!


Fail3D!
addikt

felraktam ux1 romjat de cm bol nem vagyok toppon annyira:) hol tudom beallitani hogy wcdma ill a gyorsabb net kapcsolatot alkalmazza alapbol es nem akarjon gprs re at alllni... mert sd meg 2.2 ben ugyan ott lehett de itt meg nem talalok ilyen beallitast.

(#29674) Keeperv85 válasza Fail3D! (#29673) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

GPS-re adatforgalomból? :Y :C

Itt nem tudok olyan beállítást, ami GPRS-re ne engedné, viszont olyat tudok, hogy arra kényszeríti...

(#29675) Fail3D! válasza Keeperv85 (#29674) üzenetére


Fail3D!
addikt

milyen gpsrol beszelsz?:D netezni akarok es nem 3g megy a keszulek egy kis ido utan vissza valtott g halozatra ami tudomasom szerint gprs adatkapcsolat de semmikeppen nem gps...

(#29676) Keeperv85 válasza Fail3D! (#29675) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Upsz. Hát ezt sikerült csúnyán benéznem, az hittem te írtad rosszul, közben én nem látok. :Y :C

(#29677) Fail3D! válasza Keeperv85 (#29676) üzenetére


Fail3D!
addikt

most hogy ezt megbeszeltuk varom a megoldast:)

(#29678) Keeperv85 válasza Fail3D! (#29677) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Ha rám vársz, akkor fent leszel egy darabig, ugyanis tényleg nem tudok ilyen beállításról a CM7 alatt, emmelé pedig még az is társul, hogy ezen a telón még SOHA nem volt mobilnet aktiválva, mióta kijöttem vele boltból és első dolgom volt lenyomni....

(#29679) Fail3D! válasza Keeperv85 (#29678) üzenetére


Fail3D!
addikt

:)) hat reggel 7ig raerek hatha kitalalod:D hat elejen ugyvoltam vele minek mobilnet telefonra de rajottem nagyon jo dolog azota mar a wc n is indexet olvasok:D

(#29680) tpeti78 válasza Surfym@n (#29668) üzenetére


tpeti78
senior tag

Az ember nem is gondolná,hogy ilyen esetben vétkes lehet a soför....:)

Galaxy Tab2 CM. 4.2.2

(#29681) pista59 válasza Sztlaci (#29645) üzenetére


pista59
senior tag

Kavinton :DD :DD

A győztes féreg irtó baktérium

(#29682) aschil


aschil
csendes tag

T-s Blade eredeti 2.2 rendszert szeretnék rootolni nem műkszik a kikapcs hang+, bekapcs módszer ezért a főoldalon lévő >>> Új védelem: <<< alapján próbáltam:

A telepítéshez szükség lesz a marketből a ROM Manager nevű appra, valamint az Universal androotra.
Lépések:
- Telepítjük az Universal Androotot
- Rootoljuk vele a telefont (nem szabad újraindítani a telefont, mert akkor megszűnik a root jog)
... na már ez sem sikerül, kiirja a teló már rootolva van, rányomok, hogy újra rootolja és mégsem sikerül.

Megoldás?

köszi!

(#29683) bigdadylaci


bigdadylaci
tag

hogyan/Mivel lehetne mentés csinálni a készüléken?
Valami progival?

(#29685) kelzsoca válasza aschil (#29682) üzenetére


kelzsoca
félisten

Kellene hozzá a megfelelő program pl z4root, innen le tudod szedni: az első link

(#29686) aschil válasza kelzsoca (#29685) üzenetére


aschil
csendes tag

A RecoveryManager indítás után hibát ír ki és leáll!
..hogyan tovább?

(#29687) Strauss válasza aschil (#29682) üzenetére


Strauss
senior tag

Z4 root tal ment nekem is csak ( a modacos féle buherált ) Úgy műxik :P Sima z4root nem viszi , kiírja , h ok rootolva, de csak kamuzik :)

[ Szerkesztve ]

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#29688) Strauss válasza bigdadylaci (#29683) üzenetére


Strauss
senior tag

-vagy recoveryből, vagy titanium backup , vagy my backup

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#29689) kelzsoca válasza aschil (#29686) üzenetére


kelzsoca
félisten

Akkor leszeded ezt, majd fájlkezelőből telepíted: [link]

A programot elindítod, rányomsz a push gombra és megcsinálja.

ui: ehhez rootolt készülék kell.

(#29690) raynon


raynon
csendes tag

Sziasztok
Kérdésem az volna hogy van arra lehetőség hogyha nincs rom a telón és össze dugom a géppel akkor tudjak másolni egy romot az sd-re?Nincs itthon kártya olvasó és nem találom a micro sd adaptert se amibe betéve beraknám egy fényképezőbe pl (full wipe volt a telón sd-n rajta az új rom természetesen md5 ellenőrzés megvolt , tenném föl Rc-ol azt írja hibás zip no most itt tartok, persze a környéken mindenki nyaral akinek micro sd foglalatu gépe van

A sör nem alkohol , a medve nem játék ....Székely közmondás

(#29692) raynon válasza #40993792 (#29691) üzenetére


raynon
csendes tag

de ott hol is? mount and storage és ott tovább?
Már megvan thx :)

[ Szerkesztve ]

A sör nem alkohol , a medve nem játék ....Székely közmondás

(#29693) mark5138888


mark5138888
tag

Hy All.

Nemrég vettem ezt a telót és szeretnék rá átalakított romot rakni

Pannonos kivan függetlenítve rck-val (nck rca pass XD 3 betűs ...xd) és vodás vagyok.

valaki tudna ajánlani egy megbízhatom romot? amivel nem lesz gond lehetőleg magyart 2.3-ast vagy ha 2.2-est akkor abból a legfrissebbet . köszi előre is. És valaki tudna adni egy linket ahonnan eltudok indulni? még nem tettem fel átalakított romot eddig telóra de gyorsan tanulok.

Ja és egy linket hogy honnan töltsem le, arról a romról amit ajánlasz hogy használjak..

előre is thx .

[ Szerkesztve ]

(#29695) mark5138888 válasza #40993792 (#29694) üzenetére


mark5138888
tag

kösz :)

(#29696) infectedmann válasza mark5138888 (#29693) üzenetére


infectedmann
őstag

Legfrissebb Sweet Dreams vagy Vanilla Suprise. Ez egy kiszivárgott Gingerbread ROM-ra épülnek, tehát nagyon stabilak és gyorsak.

Ha esetleg kell pár extra beállítás meg proci húzás, akkor a CM7 romokból készült Two Face sorozatot ajánlom.

(#29697) mark5138888 válasza infectedmann (#29696) üzenetére


mark5138888
tag

hú kösz :) és te mi ajánlasz? Sweet Dreams vagy Vanilla Suprise ?

Ja és ezek magyar romok? gondolom..

köszi nekem elég az a teljesítmény növelés mait majd a romok adnak :)

nem kell proci húzás

[ Szerkesztve ]

(#29698) aschil válasza kelzsoca (#29689) üzenetére


aschil
csendes tag

Köszönöm, ez így sikerült!
:C

(#29700) jagada


jagada
őstag

Sziasztok!

Ha a telón való gépelés közben elütök egy betűt és csak később veszem észre a kurzort hogyan lehet mozgatni?? Az újjal való böködés a megfelelő helyre eléggé nehézkes.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.