Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#29301) hekmi válasza Mkalocsa (#29299) üzenetére


hekmi
tag

Szinkronizáld össze a gmail-os fiókoddal, aztán ott a címtárban kipipálod ami nem kell. Mondjuk ez duplánál még elmegy, meg nem olyan sok kontaktnál, de többnél lehet kicsit időigényes :)

(#29300) FoBCRaistlin

Kell egy ext partíció a kártyára, és az a2sd odapakolja a programokat, de mindig marad valamennyi a telón is.

(#29302) TRob1
Annyira mélyen nem merültem bele :DDD

[ Szerkesztve ]

(#29302) TRob1 válasza hekmi (#29301) üzenetére


TRob1
veterán

A gmail címtárban eleve van egy olyan funkció, hogy az egyezők egyesítése. Így nem tart sokáig :D

(#29304) Winner_hun: Van egy tök egyszerű megoldás rá: Saját wifi router :))

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#29303) #19617792 válasza FoBCRaistlin (#29300) üzenetére


#19617792
törölt tag

minden esetben marad némi maradék a belső tárhelyen.

(#29304) Winner_hun válasza gakoska (#29297) üzenetére


Winner_hun
félisten

Váá, végre:R Első nekifutásnak teljesen jó lesz.

Bár jó lenne ha nem kéne minden egyes vacaknál kirohangálni a konyhába hogy fogjam valamelyik szomszéd nyílt wifijét:D

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#29305) FoBCRaistlin válasza hekmi (#29301) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

Az AP2SD most is fent van, és amit lehet át is pakolok, de sok esetben nem lehet, vagy elég sok megmarad a telón. Custom Rommal kevesebb maradna a telón, vagy azt sem befolyásolja? :R

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#29306) stefi68 válasza Joshi (#29298) üzenetére


stefi68
addikt

Még én sem találtam meg az ideális billentyűzetet....

Az Anysoft-ban valóban kicsik a betűk, van amelyikben nincs balra dőlő ékezet (SMS íráshoz), van amelyikben nincsenek kurzor mozgató nyilak (igen hasznos pozicionáláshoz)...

Szóljon aki tud olyat, amiben minden kívánalom benne van...

ui: A hosszú nyomásra történő ékezet nem minden betűnél működik, mert pl. az "o" betűnél eleve 3 van: ó, ö, ő

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#29307) RtgLaci válasza XXX003 (#29289) üzenetére


RtgLaci
tag

Nekem is tegnap tanították: SD - DATA - BEATIFULWIDGETS - SKINS - WSKINS vagy valami ilyesmi. Volt, amelyik működött, volt amelyik félig és olyan is, ami nem...

Angol nyelvleckéket adok - veszek :) <<Xiaomi Mi 10T... :)>>

(#29308) barnam_ válasza gakoska (#29297) üzenetére


barnam_
nagyúr

Múltkor olyan jó mintát állítottam be, hogy 5-ből 4x én se tudtam feloldani :DDD

Várom a jövő hetet :)

(#29309) dragon1993 válasza stefi68 (#29306) üzenetére


dragon1993
őstag

A 2.3-as romokban van egy narancssárga valami amivel be tudod mozgatni a hova kell.
Én Smart Keyboard PRO-t használom.

(#29310) sto1911 válasza dragon1993 (#29309) üzenetére


sto1911
veterán

Sot, ha a space-t felfele swypeolod, akkor elojon negy nyil :D

(#29311) kelzsoca


kelzsoca
félisten

~1 óra múlva Two-Face_V, ha esetleg valakit érdekel.

(#29312) barnam_ válasza kelzsoca (#29191) üzenetére


barnam_
nagyúr

A svéd rls5 egy széthackelt rom, az minden csak nem gyári állapotú

Tudom mindig a Mybackup-al, és AOSP dialer-el jövök, ezért elnézést kérek :D
A kérdésem az lenne, hogy miért van az, hogy SS RLS5-ön gond nélkül vissza tudja állítani a Mybackup a programokat, HF_T1-el viszont nem. :F Az utóbbi tökéletes lenne, ha ez működne, de így nem jó, mert egy rom cserénél elveszik minden adatom.

(#29313) dReFiX


dReFiX
senior tag

sziasztok, a t-mobilnál újonnan vásárolt Blade-ek már alapból 2.2 rom al vannak ellátva ? :F :R

(#29314) kelzsoca válasza barnam_ (#29312) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ezek a backup programok arra vannak, hogy lemented a komplett romot vagy egyéb dolgait, majd probléma esetén ugyanazt a romot felteszed, és arra visszaállítod.

(#29315) hjanos1 válasza dReFiX (#29313) üzenetére


hjanos1
senior tag

Igen, gen2-es gyári 2.2

The Factory Must Grow

(#29316) barnam_ válasza kelzsoca (#29314) üzenetére


barnam_
nagyúr

Ezt értem, csak fura hogy egyik romon működik, másikon nem. Pl. az első Sweet Dreams romon menteni se tudtam vele a programokat. GSF-el meg működött. Ezért lennék kíváncsi rá, hogy szerinted mi lehet a különbség :)

(#29317) #04441088 válasza kelzsoca (#29311) üzenetére


#04441088
törölt tag

Yeaaaaah :R :R
Lesz benne valami nagy újítás?

(#29318) trialboy


trialboy
tag

Hogy kell gen2-es bladre recoveryt feltenni memóriakártyáról, mert valamit elrontottam tegnap és nem tudok gépről rátenni recoveryt és semmilyen billentyűkombinációra nem reagál a telefon!!!???

Előre is köszi!

(#29319) #19617792 válasza barnam_ (#29312) üzenetére


#19617792
törölt tag

érdekes, én "ősidők" óta Titanium Backupot használok és keresztbe-kasul mindenféle ROM között (2.1, 2.2, 2.3) tökéletesen elmentett mindent és vissza is állított. :DDD SS -> HF -> CM7 -> GSF -> SD3R (SD3 remastered), minden működik eddig.

(#29320) dragon1993 válasza trialboy (#29318) üzenetére


dragon1993
őstag

Android alól (rootolt rom kell hozzá) felteszed Terminal emulatorral.

Zte Blade Recovery Telepítése,
Ha főzött romot használsz akkor nem kell a z4root.

[ Szerkesztve ]

(#29321) kelzsoca válasza barnam_ (#29316) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nem tudom megmondani milyen függőségei lehetnek a programnak a romokkal kapcsolatosan, de talán a Titanium backup egy fokkal jobb ezekre a dolgokra.

(#29317) staker

Olyan nagy dolgot már nem igazán lehet vele csinálni.

[ Szerkesztve ]

(#29322) trialboy válasza dragon1993 (#29320) üzenetére


trialboy
tag

De olyan bajom van, h a zöld android logó után megáll a telefon, hiába nyomom úgy h fel vagy le gombokkal. Tegnap megcsináltam a gen2-s frissítést és utána telepíteni akartam a sd3 rom-ot és előtte formáztam valamit a recoverybe véletlen, azthiszem format boot vagy format system nem tudom már mit és azóta ezt csinálja...

(#29323) baal-amiga válasza #19617792 (#29319) üzenetére


baal-amiga
senior tag

+1
Van appom, ami a gyári 2.1 óta kísér, gond nélkül (2.1->2.2 főzött->2.3 főzött->gen2 gyári 2.2->Hf->cm-ek->sd1->sd2, a teljesség igénye nélkül). Hozzáteszem, rendszer dolgokat nem állítgatok vissza, mivel az nyilván az eltérő verziók miatt problémákat okozhat.

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#29324) Keeperv85


Keeperv85
nagyúr

Annnnyiirrra úúútttálllom... mikor valaki a kicseszett mondatvéri írásjeleket sem ismeri, de recovery-vel szarakodik.... :W :W :W

(#29325) Mr X válasza hjanos1 (#29315) üzenetére


Mr X
veterán

Nem. Egy hete vettem, 2.1 volt rajta. Gen2 volt, de az oprendszert nekem kellett frissítenem.

(#29326) TRob1 válasza #19617792 (#29319) üzenetére


TRob1
veterán

+1 pipa a Titaniumnak.
Én is akárhányszor használtam, teljesen jó visszaállított minden appot adatokkal együtt. :K

(#29323) baal-amiga: Nekem a 2.1 az kimaradt (volt vagy 3 órát a pengémen mikor megvettem), de 2.2-től szépen ment minden mind1ik romra, 2.3 is. Rendszerdolgokat term. én se mentek/állítok vissza. :D

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#29327) barnam_ válasza kelzsoca (#29321) üzenetére


barnam_
nagyúr

Rendben, ki fogom próbálni :R

(#29328) Glatius válasza trialboy (#29322) üzenetére


Glatius
őstag

Ilyenkor ez a normális. A recoveryben ismét fel kell flashelned a ROM-ot, (install zip from SD card/choose zip from sdcard) utána pedig elfelejteni a recoveryt! Ha nem éred el a recoveryt, akkor az már kellemetlenebb akkor a fastbootos megoldást tudom elképzelni, mert lehet, hogy a recoveryt magát takarítottad le....

[ Szerkesztve ]

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#29329) kelzsoca


kelzsoca
félisten

===========
Two-Face_V
===========

[ Szerkesztve ]

(#29330) trialboy válasza Glatius (#29328) üzenetére


trialboy
tag

Igen én is ilyesmire tippelek. De akkor gen2-es most a telefon és olyan recoveryt tegyek rá ugye?

(#29331) Glatius válasza trialboy (#29330) üzenetére


Glatius
őstag

Természetes. Már ugye akkor, hogyha valóban sikeresen Gen2-esítetted... inne ez a pálya már elég síkos, ugyanis nem tudod eldönteni bootolható ROM nélkül, hogy Gen1, vagy Gen2.
Úgy kell tenned mindent, mintha jó lenne, Gen2 recovry fel az első lépés. Ezzel további kárt nem okozol. Ha nem működik, akkor egy Gen1-essel kell folytatni.

[ Szerkesztve ]

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#29332) Firstaye


Firstaye
tag

Van már hivatalos t-s frissités? Mit takar ez? Netán 2.2?
Honnan lehet szedni? Ha magam rakom fel, és mondjuk úgy gariztatom, akkor nem piszkálhatnak miatta ugye?

Sok lett picit a kérdés, nem?:D

(#29333) Glatius válasza Firstaye (#29332) üzenetére


Glatius
őstag

Hónapok óta van T-mobile-os frissítés, 2.2-es (Froyo) ROM-ot tesz fel. Szolgáltató oldalán elérhető, de okosabb egy T-pontban felrakatni, mert nem veszélytelen, elsőbálozóknak nem ajánlott, egyetlenegyszer elvégezhető művelet. A ROM verzióval új firmware is felkerül a készülékre, ami másfajta készülék partíciós táblát követel. Az IMEI-t tartalmazó állományt is át kell helyezni, így a művelet során keletkezett bármilyen sérülés vagy hiba végzetes lehet. Jó gépen, stabil és tiszta operációs rendszerről, jó USB kábellel, szünetmentes táppal és maximális odafigyeléssel otthon is elvégezhető, saját felelősségre. (Mivel a frissítő működőképes, minden meghibásodást felhasználói hibának tekintenek, és garanciavesztéssel jár.)

[ Szerkesztve ]

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#29334) trialboy válasza Glatius (#29331) üzenetére


trialboy
tag

Értem én. Tegnap amikor csináltam úgy jártam el mint a leírásban, megvártam a 100%-ot és utána a succes felíratot, újraindítottam meg minden, csak a romot kellet volna már feltenni. Valószínűleg ez lesz majd a hiba remélem.

(#29335) Firstaye válasza Glatius (#29333) üzenetére


Firstaye
tag

Újszülöttnek minden vicc új, na :B

Szolgáltató oldalán nem találtam hirtelen, merre keressem? :DDD
Mitől lenne olyan nehéz felrakni, vagy mit szúrhatnék el?

(#29336) trialboy válasza Glatius (#29331) üzenetére


trialboy
tag

Igen ez volt a probléme, kitörölte magát a recovery, fastbootban sikerült helyretennem, gen2-es recovery ment rá, tehát tegnap este sikerrel jártam, most megy rá az új rom. Köszi!

(#29337) spence225 válasza kelzsoca (#29329) üzenetére


spence225
aktív tag

Üdv !
Olvastam a most kidobott romod specifikációját és látom hogy agps... Az agps a Twoface IV-ben is benne volt ?

(#29338) kelzsoca : Értem, köszönöm a választ, akkor felteszem ezt mert most a IV van fent és volt hogy nehezebben talált a gps jelet, és azt hittem hogy az árnyékolások végett (ami persze lehet) de akkor ebben benna van.

Egyébként gratula a twoface romokhoz, ezeket használom és nagyon jól mennek.

[ Szerkesztve ]

(#29338) kelzsoca válasza spence225 (#29337) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nem volt, csak a face to face-ben (illetve sweet dreams-ben) de az hibás volt, így töröltem a romot.

[ Szerkesztve ]

(#29339) Glatius válasza Firstaye (#29335) üzenetére


Glatius
őstag

Itt a frissítés.

Nem nehéz, épp ezért könnyelműségre ragadtathatja magát az ember, és még maximális odafigyelés mellett is történhet baj, mert a program írója(írói) nem tesztelhetett mindenféle konfiguráción. Ha meg tudod oldani T-pontban, az a legegészségesebb.

Igényesebbeknek és nagyobb tudásúaknak (és nagyobb önbizalműaknak) léteznek más kiosztású partíciós táblák, amik a T-mobile érthetetlenül pazarló 220Mb-os /system partícíójából 80-90MB-ot átrak a /data-partícióba, égy nagyobb a belső, telepítésre használható tárterület.

[ Szerkesztve ]

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#29340) pista59 válasza Keeperv85 (#29324) üzenetére


pista59
senior tag

Tegnap már nem voltam, most olvastam mivel ijesztgettél ;]

A győztes féreg irtó baktérium

(#29341) Firstaye válasza Glatius (#29339) üzenetére


Firstaye
tag

Rendben, akkor inkább majd beviszem :)
Köszi szépen azért :D

(#29342) szezso15


szezso15
addikt

Sziasztok!

Olybá tűnik, hogy nyár végéig boldogítani foglak titeket, addig biztos megmarad a telefonom, mivel az akciót lekéstem inkább gyűjtök még pénzt azt veszek valami kétmagos cuccot :D

Mivel most nyaralok ezért 15-e után várható tőlem újabb ROM, addig csak kibírjátok valahogy kelzsoca ROMjaival is :DD

*Hajrá Loki!* i15+

(#29343) gakoska válasza kelzsoca (#29329) üzenetére


gakoska
tag

Melyik most az ajánlott Gen2-es recovery? (3.0.2.7 van most)

(#29344) sing1ep1ayer


sing1ep1ayer
őstag

1.) Blast Monkeys fut valakinek Blade-en? Nálam CM120-ra látszólag gond nélkül feltelepül, de indításkor hibaüzenettel azonnal leáll és érdekes módon a Market sem látja a My Apps fülön.

2.) Tudtok olyan progit Blade-re mint SGS-en a Nitrality, amivel kigyomlálhatom azokat a programokat, amit a ROM alapból feltelepít? (pl: gyári keyboard és launcher... stb.). Vagy az alkalmazások menüpontban gond nélkül törölhetem ezeket?

(#29345) #19617792 válasza sing1ep1ayer (#29344) üzenetére


#19617792
törölt tag

nem kell külön program a ROM kigyomlálásához, megnyitod TC-ben a ROM-ot és a system/app-ból azt szedsz ki, amit akarsz, de jónéhány app kell, hogy működjön is.

(#29346) TRob1 válasza szezso15 (#29342) üzenetére


TRob1
veterán

A francba :O ;]

¤ R'n'R ¤

(#29348) Pumika1975 válasza gakoska (#29343) üzenetére


Pumika1975
senior tag

4.0.0.5 jól formázza az sd-t is. szóval eddig mindenben jó volt.

[ Szerkesztve ]

win 10, ....múkodj!

(#29349) szezso15 válasza #40993792 (#29347) üzenetére


szezso15
addikt

Benne vagyok, dobhatjátok :D

*Hajrá Loki!* i15+

(#29350) ux1 válasza barnam_ (#29316) üzenetére


ux1
addikt

Legfőképpen azért mert más szerkezetű az sqllite db fájl.

(#29309) dragon1993
+1 szvsz a legjobb. elmenthető a beállítás, szószedet, saját szótár, stb. Majd egy ROM-nál egy pillanat alatt viszatölthető...

(#29329) kelzsoca

Szezsó nyomdokaiba léptél :D ;]

[ Szerkesztve ]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.