Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#29901) kelzsoca válasza mark5138888 (#29889) üzenetére


kelzsoca
félisten

Idézet az 1. hsz-ból:

Aki életében most vett először androidos telefont, tegyen meg annyit a fórumozók és a saját lelki nyugságáért, hogy végignyomkodja a beállítások menüpontot a telefonban! Sok kérdésre magától is megtalálja az ember a választ. Természetesen ha nem megy azért van a fórum szívesen segítünk (azt hiszem nem csak a magam nevében mondhatom ezt).

(#29902) SchiSa válasza Keeperv85 (#29895) üzenetére


SchiSa
tag

na ma is meleg lesz....

nekem is furcsa volt ez a szerkesztés gomb, mert a legtöbb fórumon nincs ilyen.
a másik, az ember sokszor csak automatikusan nyomja a válasz gombot
három, kicsit furcsa, hogy a feltett kérdésre egy előttem lévő hsz-ben kell keresnem a választ

(#29903) Keeperv85 válasza istnag (#29897) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Az a kis óra progi a büdös életben nem fog menni a Bladen, csak hogy mindenki lelke tiszta legyen ;) Amúgy meg: az pont egy AOSP licensz alá sorolt progi, ha minden igaz. vagyis: FREE...

@SchiSa:

Jó, de te nem egyszavas hsz-eket nyomsz be két percenként....Rendben is van, hogy válaszol, na de... érted szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#29905) sto1911 válasza dragon1993 (#29858) üzenetére


sto1911
veterán

Ezt a permissions-t atkuldened, vagy te, vagy valaki mas? Market link is johet, mert rakeresve minden progit kihozott, aminek a leirasaban szerepelt a szo...

(#29907) nfranto


nfranto
csendes tag

Sziasztok! Beújítottam egy gen1-es blade-et a szlovákiai orangeból, és szeretnék froyot tenni rá. De a főzött romokat mellőzném, csakis stock érdekelne. Meg is próbáltam a Finn Tele romját - FRY_SFIN_P729BV1.0.0B05, a FROYO_P729DLV1.0.0B04 nevű DELL XCD35 FROYO romját, de egyiken sem működik a market. Elindul, de ha valamit szeretnék letölteni kiírja, hogy starting download, majd pár másodperc múlva download paused, és dob egy hibaüzetet: "The application Market (process com.android.vending) has stopped unexpectedly". Valakinek valami ötlete, tippe?

(#29908) sto1911 válasza sto1911 (#29905) üzenetére


sto1911
veterán

Szerintem megvan: Permissions

(#29909) domerator válasza istnag (#29897) üzenetére


domerator
veterán

A warez téma szerintem nem ebből az óra widgetből kerekedett, hanem legfőképp abból, hogy az iGO hivatalosan nem létezik a droidon.

Vagy én siklottam át valamin?

Mindegy... van valami eredmény az óra widgettel? Nem lehet működésre bírni? Sweet Dreams 1-et használok.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#29910) kelzsoca válasza sto1911 (#29908) üzenetére


kelzsoca
félisten

Bizony ez lesz az, éppen most akartam linkelni :)

(#29911) domerator válasza nfranto (#29907) üzenetére


domerator
veterán

Az nem jó tipp, hogy főzött rom? :DD :DDD

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#29912) Glatius válasza nfranto (#29907) üzenetére


Glatius
őstag

Nem értem miért mellőznéd a főzött ROM-ot... semmivel sem rosszabbak mint a Stock romok, és sokkal jobbak is. Ha pedig mindenáron hasonló kell, akkor kelzsoca Fingerprintjei között nézz szét! Másik készülék változatlan ROM-ját használni pedig egyenesen butaságnak tartom.

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#29913) Keeperv85 válasza nfranto (#29907) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Csak tipp (én csak okoskodni járok ide....): a telefon azzal a szoftverrel a Svéd hálózati kiosztást és minden egyéb dolgot is megörökölt. Köztük a RIL-t is, amivel a magyar 3G hálózat nem biztos, hogy túl jóban van...

@domerator: kellenének a megosztott könyvtárai is, amit szeretne a szerencsétlen használni.. valamelyik *.so fájl a sok közül jó is...

[ Szerkesztve ]

(#29914) domerator válasza Keeperv85 (#29903) üzenetére


domerator
veterán

Keeper:

Miért nem megy az óra progi a pengén? Találtál valamit?

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#29915) #04441088 válasza Keeperv85 (#29895) üzenetére


#04441088
törölt tag

Én is mondtam már neki, de nem jutott el az agyáig.

(#29916) #04441088 válasza Keeperv85 (#29895) üzenetére


#04441088
törölt tag

Hoppá, 2x... :O
SchiSa: Nem!

[ Szerkesztve ]

(#29917) SchiSa válasza Glatius (#29912) üzenetére


SchiSa
tag

hmmmm...
a Fingerprint feltehető gen1-re??

(#29918) havast


havast
aktív tag

eszméletlen ez a telefon. a wifi hotspot most megspórolta 1 usb-s modem árát :DDD arról nem is beszélve, hogy így nem felejtem ott sehol az usb-s modemet:)

(#29919) Glatius válasza SchiSa (#29917) üzenetére


Glatius
őstag

na ja az valóban nem.... :((
De az RLS4 - ami szintén svéd eredetű - az még van Gen1-re is.

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#29920) istnag válasza domerator (#29909) üzenetére


istnag
addikt

Igen, Te siklottál el valami felett...

[ Szerkesztve ]

(#29921) róland


róland
veterán

Milyen program van, amivel SD-re lehet mozgatni azokat az alkalmazásokat is, melyeket az APP2SD nem másol át?

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#29922) nfranto válasza Glatius (#29912) üzenetére


nfranto
csendes tag

Cyanogenmod 7-es próbáltam, de nagyon nem jött be. Én egy vanilla 2.2-t vagy 2.3-t szeretnék. Nem tudtok ilyenről? A Dell XCD35 nem más készülék, az is blade, csak más fantázianév alatt fut.

(#29923) SchiSa válasza Glatius (#29919) üzenetére


SchiSa
tag

ja és lehet, hogy a telefont nem is Magyarországon akarja használni, hisz Szlovákiában van Orenge szolgáltató ahol vette a telefont....

(#29924) domerator válasza Keeperv85 (#29913) üzenetére


domerator
veterán

Ha jól gondolom, akkor valamelyik fájl a system/lib mappájából... csak ki tudja azt beazonosítani...

Ha valaki sgs2 tulaj kiszedné a telójából, akkor lenne rá esély?

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#29925) nfranto


nfranto
csendes tag

így van, szlovákiában vagyok

(#29926) domerator válasza istnag (#29920) üzenetére


domerator
veterán

OK, istnag, bevállalom... wrz oldalon találtam ezt a digi óra widgetet... hívhatod a zsarukat, mert eltüntethetetlenül nyomát hagytam a bűnömnek.
Sőt... az is ki fog derülni, hogy a winrar-om sem legális, a pdf olvasóm sem, nem beszélve az office-ról, hovatovább a windowsom sem az.

Van még egypár, csak most nem jut eszembe... de nem is említettem a droid programjaimat bazz... ott is van bőven, ami fejbelövéssel jár...

Most megyek és keresek egy sgs2 tulajt és megpróbálom rábírni, hogy szedje ki a lib fájlt az órához, mert nem nyugszom, amíg elhurcolásom előtt nem gyönyörködhetek a widgetben.

Így jobb?

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#29927) Saccco válasza dragon1993 (#29858) üzenetére


Saccco
nagyúr

Jó ötlet, be is szereztem. :DD
THX

szerk:
(#29908) sto1911: Market link: Permissions Denied

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#29928) SchiSa válasza nfranto (#29925) üzenetére


SchiSa
tag

(#29929) Saccco válasza domerator (#29926) üzenetére


Saccco
nagyúr

Szerintem az XDA nem warez oldal....

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#29930) ux1 válasza domerator (#29926) üzenetére


ux1
addikt

Ha libet használ, akkor teljesen felesleges... Az bináris állomány, adott procira fordítják. Nem hiszem hogy az SGS2-ben 2db blade proci ketyegne :)

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#29931) kelzsoca válasza Saccco (#29929) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nem warez, csak nagytudás hackerek gyüjtőhelye :DDD

(#29932) Glatius válasza nfranto (#29925) üzenetére


Glatius
őstag

A Schisa linkjében szereplő gyors, stabil mindenevő Gen1-es Froyo ROM-ra gondoltam én is. Mennyibe fáj kinn egy feltöltőkártyás Blade jellegű készülék?

[ Szerkesztve ]

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#29933) domerator válasza Saccco (#29929) üzenetére


domerator
veterán

Én a mobilism oldalról szedtem... :(((

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#29934) Saccco válasza domerator (#29933) üzenetére


Saccco
nagyúr

De az XDA-n is fent van, tehát akkor nem igazán warez.

(#29931) kelzsoca:
Ez már más kérdés. :DDD :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#29935) nfranto válasza Glatius (#29932) üzenetére


nfranto
csendes tag

A feltöltőkártyás Blade 160€ és San Francisco néven árulják. Az orange évek óta nem zárolja a készülékeket, tehát bármilyen kártyával használhatóak. Én egy ún. "snov" előfizettéssel vettem, amivel kaptam 55 perc hívást bárhová, 2000 percet orangera, +1 sim kártyát amit bármennyit hívhatok ingyen. Ez havi 20€ és így a telefont 1€-árt kaptam. Ha érdekel nézz szét az o2-nál is, ők is kártyafüggetlen telefonokat árulnak: http://www.o2.sk/pre-vas/e-shop/vsetky-telefony

(#29936) Glatius


Glatius
őstag

A "tiltott helyek listája" nagyon aranyos téma :))

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#29937) dragon1993 válasza domerator (#29933) üzenetére


dragon1993
őstag

warez oldalakat sem reklámoznék itt.

Saccco
Egy napig kerestétek ? :DDD

(#29938) domerator válasza dragon1993 (#29937) üzenetére


domerator
veterán

reklámozza a rosseb :((

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#29939) domerator válasza Glatius (#29936) üzenetére


domerator
veterán

ez a tiltott helyek listája mi és hol van?

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#29940) Saccco válasza dragon1993 (#29937) üzenetére


Saccco
nagyúr

Nem kerestük, aludtunk (legalábbis én). :DD

(#29939) domerator:
Minden ami warez tiltott.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#29941) ux1 válasza domerator (#29933) üzenetére


ux1
addikt

Vannak ott free-appok is rendesen...

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#29942) istnag válasza domerator (#29926) üzenetére


istnag
addikt

Te olvasol is,vagy csak írsz... :Y???????????????
Én épp megvédtelek,ugyanis Glatius szerint volt warez... :(((

[ Szerkesztve ]

(#29943) Glatius válasza domerator (#29938) üzenetére


Glatius
őstag

Ne kattanj már rá egy szándékosan kétértelmű megjegyzésre... nem érdemel több szót a dolog. De sosem az a bunkó aki figyelmeztet a síkos témára, hanem az a szerzői-jog védő aki bezáratja a topikot, esetleg fórumot, ha valami jogelleneset talál. Ne hívjuk ki magunk ellen a sorsot, a jog nem a racionalitásról szól.

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#29944) kelzsoca válasza Glatius (#29943) üzenetére


kelzsoca
félisten

Hát igen, csak azt kell megérteni, hogy nem azért szólunk a warez miatt, mert az minket zavar, hanem azért mert a Prohardver oldalain/fórumain tilos a warez, ellenkező esetben a topicot akár be is zárhatják, vagy x időre szüneteltetik, ameddig nem tisztulnak ki a fejek.

[ Szerkesztve ]

(#29945) domerator válasza Glatius (#29943) üzenetére


domerator
veterán

Jóvanna...

PEACEEEE mindenkinek!!

(és felejtsétek el a windowsomat... tudatmódosító hatása alatt írtam) :D :DD

Most akkor lehetséges a digi clock widgetbe életet lehelni vagy nem. Azt csak találgattam, hohy lib kell neki, nem értek hozzá.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#29946) Surfym@n válasza róland (#29921) üzenetére


Surfym@n
senior tag

Move2SD enabler lesz a te programod... fenn van marketen
root kell hozzá, s widgeteket, rendszerprogikat ne mozgasd át :)

28 év és 2.8-as rekesz felett már nincs mese...

(#29947) Simba86 válasza mark5138888 (#29884) üzenetére


Simba86
senior tag

egy jó irányzott mozdulattal föld körüli pályára állítod a kütyüt és ott a ŰRrepülőgép üzemmód :P

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#29948) fckvwls válasza Simba86 (#29947) üzenetére


fckvwls
csendes tag

még a bekapcsolás sem megy, de márisújromotakarokmertarégibiztosszzar...facepalm

[ Szerkesztve ]

(#29949) pista59 válasza Simba86 (#29947) üzenetére


pista59
senior tag

:Y :Y

A győztes féreg irtó baktérium

(#29950) FoBCRaistlin


FoBCRaistlin
őstag

Tudtok valami orvosságot az Ó Ő Ű sms problémára?
Ha már volt, akkor sry, kövezzetek meg :)

Azt jól látom, hogy pl a vodkás 2.2 esetén írja a visszalévő karakterek számát, addig a telenoros 2.1 nem?!

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.