Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#29201) #19617792 válasza _NCT (#29200) üzenetére


#19617792
törölt tag

hát, a GSF az alap, csak az újabb SD-k már a korábbi SD-kre épülnek.

(#29202) kelzsoca válasza _NCT (#29200) üzenetére


kelzsoca
félisten

Úgy értem, hogy az általam tovább módosított romok (SD) többet tudnak, illetve fejlettebbek, mint bármelyik friss wbaw rom.

(#29199) trialboy

Talán ha nem gen1-es recovery-t tennél a gen2-es készülékre :)

(#29198) Surfym@n

Több alkalmazást sem lehet telepíteni a készülékre a rom használatakor.

[ Szerkesztve ]

(#29203) jano_77 válasza embe (#29162) üzenetére


jano_77
nagyúr

"Kelzsoca : azt a fájl kezelőt ami a korábbi romokban volt, nem lehet valahogy telepíteni (I)az SW3 romra(/I)?"

van egy újabb ROM, amiről esetleg lemaradtam vagy ez a Sweet Dreams=SD III akar lenni :F

írta vki, hogy led probléma van az SD III-nál. ez többeknél is előfordul vagy egyedi a dolog?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#29204) Surfym@n válasza kelzsoca (#29202) üzenetére


Surfym@n
senior tag

Én most 68 alkalmazásnál tartok.
Amit használok mind felment...

egyedül Andrea 1.0 - navigátor a virágboltból visszautasította a telepítést... :(

van esetleg "lista" vagy top10 progi ami nem ment fel erre?

mert akkor gondolkozok a váltáson, csak ez a fránya kényelem - power widget a státuszsorban, cm-extra settings...

csak lesz utódja, talán kihúzom addig... :D
esetleg van olyan cm alapú ROM-od, amiben "minden" működik?

28 év és 2.8-as rekesz felett már nincs mese...

(#29205) Keeperv85 válasza Surfym@n (#29204) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Próbálj rá SD kártyáról témákat rakni... ;)

(#29206) embe válasza kelzsoca (#29197) üzenetére


embe
nagyúr

Köszi, megmutatom neki!

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#29207) dragon1993


dragon1993
őstag

Hobbiból írogatok a szervizeknek , ma kaptam pár választ.
A Liba javítatását a E-Care Solutions fogja végezni megkérdeztem ,hogy a TM-es készülékek javítását át is ők fogják-e végezni ?

A T-Mobile készülékek javításáról még nincs végleges információ. Amint megszületik erről a végleges megállapodás, természetesen informáljuk Önöket is erről (természetesen nyitottak vagyunk és szívesen vennénk át T-Mobile válláról is ezt a feladatot)

(#29208) Keeperv85 válasza dragon1993 (#29207) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

"A Liba javítatását..."

Liba? Már nem is kell, én csak a csibéket kedvelem. ;] :DDD:DDD

(#29209) Surfym@n válasza Keeperv85 (#29208) üzenetére


Surfym@n
senior tag

+1 :DDD

28 év és 2.8-as rekesz felett már nincs mese...

(#29210) umek7 válasza dragon1993 (#29207) üzenetére


umek7
őstag

V-ről lehet tudni valamit? esetleg valaki vitte már gariba vodások közül?

(#29211) dragon1993 válasza umek7 (#29210) üzenetére


dragon1993
őstag

A csirkéket nem javítják azok selejtek :C

E-Care Solutions -nek elvileg a hó végén kezdi meg a ZTE Librák javítását szóval ők még nem javítanak semmit. (ZTE-t)

(#29212) Sztlaci


Sztlaci
aktív tag

Hali!

SOS

Svéd 5-ös rom alatt meghalt (GEN1) a kártyaolvasó rész, - hibakeresés a kártyán - ír és itt a vége.
Korábban már felejtett el SD-re telepített programot, de arra gondoltam, biztos rossz ikont dobtam ki és töröltem a progit. Vasárnap mindent programot elfelejtett, ami az SD-n volt telepítve.
Jött "szokásos" (mint XP esetén) újrapakolás. Előtte kb .2 hónapig SS4-es volt most SS5-öt tettem fel, fel is ment. Ma újraindítottam, mert lassúnak tűnt azóta nincs SD kártyám.
Laptopban minden OK Minden adat kép megvan a kártyán és nem is panaszkodott, hogy baja lenne a kártyával.
Milyen módszer ajánlott a készülék 2.1-re történő visszaállítására, SD nélkül persze.
Esetleg a gyári GEN 2-esítős módszer.

Acer Aspire A317-51G-77QX 17,3"; i7-10510U, 8GB, 512GB SSD

(#29213) Firstaye


Firstaye
tag

Jó estét emberek

Felhalmozódott bennem egy két kérdés.
A pengémen a gyári t-s 2.1 "fut" 512 mb romos. Naszóval még mindig az a körülményes romtelepítés van használatban, vagy van már helyette valami könnyebb? Biztosan menne a másik, csak így időt lehet spórolni : )
A másik: ugye ugye van itt az a call meter csudajó program, namármost, ha én legyalulom a pengét, akkor a program által összegyűjtött elraktározott adatok elvesznek, nem lehetne valahogy megmenteni őket, és helyreállítani, h pl az eddig kapott sms-k számát ugyan úgy jelezze, ne pedig csak a telepítős utánitól kapottakat?

És az utolsó: a move bike progit használom, ami igen szépen jegyzi is a sebbességet. Nemellesleg, elértem nemrégen a 70km/h-s álom sebességet egy buzizöld bmx-el, ezzel szeretnék is "jaszkarizni" a többiek előtt, csak az istenért sem tudom megjeleníteni az útvonalat a számítógépen. Telón megy minden, írja sebességet, mutatja a map segítségével merre tekertem, de valahogy nekem nem sikerül ezt gépen is megoldani, az adatokat el tudom küldeni, de az útvonal halott ügynek tűnik :S

Előre is köszi a segítséget : )

(#29214) umek7 válasza Firstaye (#29213) üzenetére


umek7
őstag

Recoveryből kb 2-4 perc feltenni a ROM-ot. A CallMetert meg nem tudom pontosan, de ha jól tudom akkor a Titanium Backup az adatait is visszateszi, azaz mutatni fogja az eddigi dolgokat.

(#29215) hjanos1 válasza Sztlaci (#29212) üzenetére


hjanos1
senior tag

Gen2-esítős módszer jó a gyári állapot visszaállítására (2.2 lesz).
Tedd vissza a gyári recovery-t (recoveryből telepítsd fel a zipet).
Aztán itt a hivatalos frissítés.

[ Szerkesztve ]

The Factory Must Grow

(#29216) atillaahun válasza Firstaye (#29213) üzenetére


atillaahun
veterán

Sms és Call log szinkronizálásra én Backup to Gmail-t használok. Legjobb.

(#29217) hjanos1 válasza Sztlaci (#29212) üzenetére


hjanos1
senior tag

Én azért még előtte kipróbálnám egy másik rommal, vagy újra feltenném az SS5-öst formázásokkal.

The Factory Must Grow

(#29218) FeRkE válasza kelzsoca (#29202) üzenetére


FeRkE
őstag

azt lehet tudni, miben fejlettebbek?

(#29219) kelzsoca válasza FeRkE (#29218) üzenetére


kelzsoca
félisten

(#29220) Sztlaci válasza hjanos1 (#29217) üzenetére


Sztlaci
aktív tag

ROM-ot tudok SD nélkül telepíteni, eddig csak SD-ről telepítettem.
Előbányásztam az eredeti kártyáját, azt sem ismeri fel.
Recovery alatt sem látja, vagy az már az is rendszer függő?
Ma alszom rá egyet, majd a hétvégén szórakozom vele. Felpucoltam minden érintkezőt, nagyítóval nézve szépek a forrasztások, biztos nem kontaktus hiba.
Volt egy csomó képem az SD-n azokat feltoltam a laptopra. nem panaszkodott.

A letöltött gyári 2.2-nek nincs kontroll száma? (MD5 szám)

[ Szerkesztve ]

Acer Aspire A317-51G-77QX 17,3"; i7-10510U, 8GB, 512GB SSD

(#29221) Sztlaci válasza hjanos1 (#29215) üzenetére


Sztlaci
aktív tag

A gyári recoveryt tudom gépről telepíteni?

Acer Aspire A317-51G-77QX 17,3"; i7-10510U, 8GB, 512GB SSD

(#29222) pch


pch
aktív tag

vodkafone üzent már valakinek?
Vagy már teljesen lesz@rják?

pch

http://sb-soft.hu - "A" számlázó

(#29223) trialboy válasza kelzsoca (#29202) üzenetére


trialboy
tag

De akkor, hogy tegyem fel a gen2-es recovery-t???

(#29224) hr2 válasza Sztlaci (#29212) üzenetére


hr2
őstag

Ugyan ilyen problémám van nekem is sajnos, annyi különbséggel, hogy nekem még felismeri a kártyát, csak hibásan másol az USB és maga a telefon is. Elsőnek azt hittem, hogy SD hiba de már kipróbáltam több kártyával is, ugyan az, az eredmény.
Érdekes, nekem általában akkor jön elő ha kicsit melegszik a teló hátulja.
Ez valami hardver hiba.

(#29226) zsloti válasza pch (#29222) üzenetére


zsloti
senior tag

Én július elsején kaptam sms-t a vodkától
hogy "a kért frissítés előreláthatólag a jövő hét folyamán lesz elérhető a honlapunkról"
Erre még semmi :(
Zs

Xiaomi max SPEmall kuponok https://goo.gl/P3v6B0 Hardverapro csoport: https://goo.gl/EPnfc1

(#29227) istnag


istnag
addikt

(#29229) istnag válasza api29 (#29228) üzenetére


istnag
addikt

Hát igen ez az ország már,csak ilyen...minden Pest Pest és Pest... :(((

(#29230) Glatius válasza api29 (#29228) üzenetére


Glatius
őstag

Azt azért ne várjuk, hogy egy budapesti cég Simontornyán fog akciózni.... :)

De a feljelentéseket biztosan nem kerülhetik el, nem tudom felkészültek-e a kontrollálhatatlan tömegre, aminek a 98-99%-a elégedetlen lesz, (nagyon kevés embernek fog jutni, a többiek pedig vagy szétszedik a boltot vagy nem) és a nagy áruházláncokra is vetettek már ki súlyos bírságot, mert úgy hirdettek akciót, hogy a készlet nem volt összemérhető a várható igénnyel.
Röviden szólva ez egyszerűen aljasság, jobb is hogy Budapesten szopatják vele a népet.

[ Szerkesztve ]

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#29231) zedok válasza Glatius (#29230) üzenetére


zedok
senior tag

Végül majd senki nem megy el és rajtuk marad a készlet :D :))

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#29232) Glatius válasza zedok (#29231) üzenetére


Glatius
őstag

Gyanítom, hogy egyszerűen botrányt akarnak, az a legjobb hírverés, egy tízmilliós promóciót válthat ki, ha áldozatként minden média megemlíti őket: Többezres vásárlótömeg rohanta meg a Gsmline boltját! Egyébként nem állította senki, hogy használható kártyákról van szó, lehet, hogy csak 40dkg gyártási hulladékról van szó.... :) :)

[ Szerkesztve ]

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#29233) Ádyka


Ádyka
őstag

Sziasztok!

2 napja elkezdett piszkosul recsegve / torzítva szólni a telóm hallgatókája. Főleg ha mélyebb hangú emberrel beszélek, a recsegés totál elnyomja már a hangját.
Ha leveszem a hangerőt, akkor nyilván jó, de úgy meg használhatatlan.

A füleseknél szokott ilyen lenni, amikor belemgy egy hajszál.

T-nél miként állnak majd az ilyen problémához? Beveszik 2 hétre? Az nem volna túl jó.
Köszönöm
Á

Varta R2U 2100 mAh AAA 2799 Ft! Varta R2U 800 mAh AAA 2399 Ft!

(#29234) Pumika1975 válasza Glatius (#29232) üzenetére


Pumika1975
senior tag

Jó reggelt mindenkinek!
Szerintem csak egyszerüen nem gondolták végig a hírdetés következményeit.....
....vagy az akarják felmérni hány embert tudnak megmozgatni....

win 10, ....múkodj!

(#29235) barnam_ válasza api29 (#29228) üzenetére


barnam_
nagyúr

Tudod mennyi csóringer lesz ott...
Inkább kifizetem a SD kari árát, mint sorba álljak "alamizsnáért".
F.szom se alázkodna meg :W

Beleczkil: én is ugyanerre gondoltam. Ha tippelnem kéne, szerintem 2-4GB-s kártyák lesznek. Biztos nem 16-32GB-t fognak osztogatni :)

[ Szerkesztve ]

(#29236) Beleczkil válasza Glatius (#29232) üzenetére


Beleczkil
tag

Vagy olyan kártyákról amiket "elfelejtettek" odaadni az eladott telefonokhoz.

"10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem"

(#29237) kelzsoca válasza Pumika1975 (#29234) üzenetére


kelzsoca
félisten

Filléres kínai kártyákat szórnak ki valószínűleg, a lényeg a népszerűsítése a boltnak, de érdemes elolvasni a hír alatti kommenteket is :)

(#29238) alfaromeo33 válasza pch (#29222) üzenetére


alfaromeo33
aktív tag

Szerintem teljesen leszarják mivel Én folyamatosan zaklatom őket heti 2-3 alkalommal.Mindig csak a türelmem kérik,de az már teljesen beszart.Jelenleg napi 4-5 újra indítás mert állandóan kifagy,pedig alig tettem föl 5-6 programot direkt ez miatt.Volt olyan amit le kellett szednem mert a belső memót használta.Valószínűleg addig várnak amíg a szerviz háttér beindul.Akkor megkezdődik a labda dobálás.Vagy végső megoldásként marad a fogyasztóvédelem.Azt viszont jó lenne tudni,hogy az újra rendelhető készülékek jó ki osztással vehetők vagy még azok is a csökkent memóriával rendelkeznek.Mindenképp megvárom a hétfői napot mert akkor megy vissza dolgozni egy jó ismerősöm a helyi voda üzletbe Ö a tulajdonos és azt mondta okosban kicserélteti.Egyébként állandóan a szervizzel szarakodnak küldjem be majd megcsinálják,kérdeztem vajon,hogy akarják megcsinálni amikor nincs rá javított SW.Na jelenleg ez van.

Negyed mérföldről negyed mérföldre élünk! "Alfa nélkül lehet élni, de minek?"

(#29239) M0RGI


M0RGI
őstag

Csak annyi, hogy imádom a blade-emet, és az SD3 rom kiváló!!! :)) :DD

(#29240) MCBASSTION


MCBASSTION
aktív tag

Hello,

a ZTE Blademet megpróbáltam csatlakoztatni a gépemhez, de az nem ismeri fel, pedig rányomok a csatlakozás gombra. A Blade GEN2-es, gyári, semmi mod/root nincs rajta. A gépen kubuntu 11.04 64 bit fut, friss install, updattel és ati driverrel. Még semmilyen linuxos trükközést nem próbáltam ki ezzel kapcsolatban.

Valakinek volt már ezzel kapcsolatban tapasztalata? Esetleg megoldás erre?

Üdv,
Yours3lf

windows7sins.org

(#29241) Ricardo válasza Ádyka (#29233) üzenetére


Ricardo
félisten

Lehet hogy helyben szétszedik kipucolják, de ha nagyobb a gond (pl hangszórót kell cserélni felküldik).

(#29242) Glatius válasza kelzsoca (#29237) üzenetére


Glatius
őstag

És szerintem már dörzsölik a markukat azok a "szerencsétlenek" is, akiket sorbanállás miatt/közben a tömegben fog rettentő lelki trauma érni.... és kártérítést fog követelni.

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#29243) atillaahun válasza Ádyka (#29233) üzenetére


atillaahun
veterán

Ha hallgatóka alatt fülhallgatót értesz, akkor abból illene, hogy adjanak egy újat, de szerintem ez boltfüggő lesz, hogy van-e náluk fennmaradt alkatrész korábbi cseretelefonból, mert bontatlan dobozból biztos nem vesznek ki egyet, inkább azt mondják, hogy nincs, vagy menj át máshova.
Ha hangszóróra gondoltál, akkor jó eséllyel cserélik a készüléket, nálam is így tett a miskolci tré szervíz (recsegett, valszeg por ment bele). Szervizelést, bevizsgálást, vagy bármi cserén kívüli felajánlást hülyeség elfogadni, inkább kötözködj velük egy kicsit, ha az se segít, akkor másik üzlet.

[ Szerkesztve ]

(#29244) baal-amiga válasza MCBASSTION (#29240) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Nekem nem volt ilyen gondom k/ubuntu 10.04/10.10/11.04 alatt, de létező probléma. Talán ez segíthet.

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#29245) Pumika1975 válasza kelzsoca (#29237) üzenetére


Pumika1975
senior tag

na ja nágyon occó kártyát adnak az tuti, de a kommentekre jó, hogy felhívtad a figyelmem. itt is nézegettem a telefonokat....nem egy megbízható üzlet! :(

nem tudod ux1 merre van? lement a térképről? :D

[ Szerkesztve ]

win 10, ....múkodj!

(#29246) MCBASSTION válasza baal-amiga (#29244) üzenetére


MCBASSTION
aktív tag

nincs ilyen file a megadott mappában :)
megpróbáltam az 1. hsz-ben levő "hogyan bírjuk működésre az adb-t" az sem segített

windows7sins.org

(#29247) MCBASSTION válasza baal-amiga (#29244) üzenetére


MCBASSTION
aktív tag

viszont az usb_modeswitch eltávolítása megoldotta thx :)
habár ez később nem tudom milyen problémákat fog okozni... mindenesetre ezt a kubuntu-t direkt androidos fejlesztés céljából raktam fel, szóval szerintem tökmind1

windows7sins.org

(#29248) Beleczkil válasza Pumika1975 (#29245) üzenetére


Beleczkil
tag

Én jó pár telefont vettem náluk, egyikkel sem volt gond, bár egyszer nekem is arab telefont hoztak, ki és abban nem volt memóriakártya bár járt hozzá, amikor szóltam nekik igen hamar cserélték. Nemrég lányomnak vettem egy Xperia 8-at, abból is megpróbálták kispórolni, amikor balhéztam gyorsan adtak egyet, de az is inkább billegő asztal alá való minőségű.
De egyértelműen a telefonokkal nem volt gond sose.

Viszont az is igaz mindenki eldönti hol és mit akar vásárolni és távol álljon tőlem, hogy a védelmembe vegyem őket.

"10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem"

(#29249) baal-amiga válasza MCBASSTION (#29247) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Ha jól tudom, a modeswitch pl. a telefon modem üzemmódjáért felel. Ha így nem akarod használni, nem fogod érezni a hiányát.

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#29250) ux1 válasza Pumika1975 (#29245) üzenetére


ux1
addikt

Dógozom... És majd készítem estére az új unofficial CM 7.1 buildet :D

Tegnap elment a kedvem a sok hülyeség elolvasása után a mexólalástól :D

Olvasom, hogy van akinek 2 hét alatt kisujjában van az android, így labdába se rúghatok... :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.