Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#30901) domerator


domerator
veterán

Ez egészen egyszerűen nem igaz... hogy a vérbe lehet, hogy egy 5-10 perces Opera Mini netezés EDGE hálózaton és az akksi több százalékponttal lejjebb merül???? Ilyen formán az akku állandó használat mellett 3 órát bírna... nem értem... ennyire eszi az energiát a droid, vagy a kijelző? A kijelző nem lehet, mert valaki azt írta, hogy majdnem fullon használja a kijelzőt és hihetetlen akkuidőt írt.

Mi a jó eget lehet tenni???

Nagyon idegesít ez az akku dolog. :((

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#30902) umek7


umek7
őstag

Mindjárt feltolom egy ismerősöm Telenoros Pengéjére a hivatalos frissítést. Remélhetőleg nem lesz tégla. ;]

(#30903) infectedmann válasza pista59 (#30866) üzenetére


infectedmann
őstag

Már 3szor tettem újra ezelőtt.

(#30904) pista59 válasza domerator (#30901) üzenetére


pista59
senior tag

Figyeld tovább. Az akku kijelzése nem "lineáris" , lehet, hogy gyorsan lemegy pár százalékot, utána sokáig úgy marad. (én ezt figyeltem meg)

A győztes féreg irtó baktérium

(#30905) pista59 válasza Glatius (#30897) üzenetére


pista59
senior tag

"10 perce a ROM-ot még wifin toltam fel az SD-re."
Na most az SD3-ra, vagy az SD kártyára?
Hüle kérdés vót ez :B

A győztes féreg irtó baktérium

(#30906) barnam_


barnam_
nagyúr

GSF B13-hoz Battery circlemod-os téma: [link]

(#30907) Glatius válasza pista59 (#30905) üzenetére


Glatius
őstag

Ha az SD3 ra toltam volna rá, akkor érthető lenne... de minden jó.
Sőt azóta volt egy dalvik cache ürítés eredménytelenül, egy ROM MD5 controll az SD kártyán, és egy újraflashelés. Eredmény: Továbra sincs wifim.

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#30908) pista59 válasza Glatius (#30907) üzenetére


pista59
senior tag

passz.

A győztes féreg irtó baktérium

(#30909) dragon1993 válasza pista59 (#30881) üzenetére


dragon1993
őstag

Facebook-on írták ,hogy 2.2-re fogja.

zozzoo
Nekem win7 x64 -en tovább ment annál a lógónál , lehet ,hogy a vírusirtód fogja meg mert a logo közben drivert telepít a háttérben. (kaspersky szerint)

[ Szerkesztve ]

(#30910) istnag válasza Psychonaut (#30894) üzenetére


istnag
addikt

azé mer sokaknak az a mániájuk,hogy az exe -s módszer téglát csinál a telefonból.... :U Amikor a t-mobos exe-s update kijött sikerült egy két embernek téglát és 000-s imeis telót kreálnia,de ez szerintem 1000-ből 1. Hát ezért, valószínű....

(#30911) pista59 válasza istnag (#30910) üzenetére


pista59
senior tag

Na-na, de hányan őszültek meg közben? :DDD

A győztes féreg irtó baktérium

(#30912) Keeperv85 válasza istnag (#30910) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

..a többiek meg nálam kötöttek ki privátban és ott panaszolták el, hogy tégla lett a teló....

(#30913) dragon1993 válasza Keeperv85 (#30912) üzenetére


dragon1993
őstag

Akinek tégla lett az írjon ide .

(#30914) Glatius válasza istnag (#30910) üzenetére


Glatius
őstag

Nem a módszer a rossz, és nem az alkalmazás, csak előfordul többféle felhasználó:
-könnyelmű
-felelőtlen
-figyelmetlen
-tudatlan
Ők mind 50% os kudarc-eséllyel kezdenek hozzá. :(
Lehet, hogy a kivégzés esélye még egy infinitezimális egységgel nagyobb is mint 50% :))

[ Szerkesztve ]

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#30915) kelzsoca válasza istnag (#30910) üzenetére


kelzsoca
félisten

Az az 1-2 ember, jóval több mint gondolod/gondoljátok, mivel általában nálunk kötöttek ki a hibás készülékkel, és nem a fórumra/fórumokra jöttek panaszkodni.

Mióta kijött az exe frissítés napi 1-2 tégla készül, de ez még mindig csak annyi amiről mi is tudunk :)

[ Szerkesztve ]

(#30916) zozzoo válasza dragon1993 (#30909) üzenetére


zozzoo
csendes tag

Mindent kikapcsoltam, amit csak lehetett (BitDefender), de ugyanúgy megakad. :S

(#30917) szezso15 válasza tlac (#30900) üzenetére


szezso15
addikt

Köszi, de sajna nem vagyok gép előtt :(

*Hajrá Loki!* i15+

(#30918) Keeperv85 válasza dragon1993 (#30913) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Ne hülyíts már? Tényleg? Azta... Hát ilyet.... Előbb regeljen be, hogy aztán megmondják neki, hogy user error... /facepalm...

(#30919) pista59 válasza Glatius (#30914) üzenetére


pista59
senior tag

A maradék 50%-ból meg lejön még kb. 30, ezt az otthoni PC-k hardver, és szoftver állapota okozzam. A maradék 20%-ot meg nem tudom, hogy mi.

[ Szerkesztve ]

A győztes féreg irtó baktérium

(#30920) baal-amiga


baal-amiga
senior tag

Hmm, azért a Trés 2.2 frissítés leírása jóval részletesebb volt. Vagy a frissítő szól, hogy akku ki, dugd rá a telót etc?

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#30921) umek7 válasza Keeperv85 (#30918) üzenetére


umek7
őstag

:D

(#30922) netseft válasza kelzsoca (#30915) üzenetére


netseft
aktív tag

Próbálom rendszeresen követni a fórumot, de voltak alkalmak amikor elvesztem a sok (gyakran felesleges) hozzászólás között, ráadásul egy jó ideig csak átpörgettem a topicot.

Valaki megtenné, hogy összefoglalja miért nem érdemes azt a módszert követni ami a Telenor honlapján van, vagy mi is a gond a gyári frissítésekkel? Ha egy tapasztalattal rendelkező leírja/belinkeli hogyan érdemes frissíteni telenoros készülékeket 2.2-re garanciavesztés nélkül, akkor a fórumozóknak legalább egy része közelebb lesz a helyes megoldáshoz (azért csak egy része, mert tudom, hogy van akin ez sem segít). Többek között én is megköszönném. Ráadásul ha születne egy ilyen komment, lehetne rá hivatkozni a későbbiekben.

[ Szerkesztve ]

Eladó termékeim: https://tinyurl.com/sefteles

(#30923) gfefe


gfefe
őstag

FEltettem a cm hez a google appot.... semmi se változott.. majd újra nyomtam a rendszert és mielőtt meg lett volna az első boot feltettem az updatet... akkor se változott semmi.. van market ikon, de nem nyilik... a szinkronizálásnál meg továbbra sincs google szinkronizálás...

mit csinálok rosszúl?

DOWNLOAD ██████████████ 105%

(#30924) MxM19 válasza netseft (#30922) üzenetére


MxM19
aktív tag

Nyugodtan frissítsd ott!!!!
Ne hallgass senkire!
Nem hiába van ott a frissítés.....

KERESEK ZTE BLADE ELŐLAPOT OLCSÓN!!!!!Vagy olyan illetőt aki T-mobilnál dolgozik,stb...

(#30926) netseft válasza MxM19 (#30924) üzenetére


netseft
aktív tag

Én is azért lettem kíváncsi, mert gondolom a szolgáltató csak nem akar kiszúrni magával, hogy olyan leírást és szoftvert ad, ami sok esetben gondot okoz. De remélem valaki majd leírja az okosságot.

[ Szerkesztve ]

Eladó termékeim: https://tinyurl.com/sefteles

(#30928) pista59 válasza api29 (#30925) üzenetére


pista59
senior tag

A fizika is változik ám!
Régen a Nap forgott a Föld körül, most meg nem :K

[ Szerkesztve ]

A győztes féreg irtó baktérium

(#30929) Keeperv85 válasza netseft (#30922) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Ha a hivatalos frissítéseket válaszod, akkor a következő lépéseket kell megcsinálni:

1, letöltöd a frissítőcsomagot
2, Leellenőrzöd, hogy a Windows főkönyvtárban nincs-e egy sysdy nevű mappa, ha van, akkor törlöd.
3, Admin/rendszergazda módban elindítod az exe fájlt.
4, Teló kikapcs, akku ki
5, Hangerő gomb LE nyomva tartása mellett csatlakoztatod a telefont és megvárod még a gép felismeri
6, Ellenőrzöd az eszközkezelőben, hogy nincs-e felkiáltójel valamelyik eszköz mellett, ha igen, akkor a Windows mappában keletkezett sysdy (rejtett)mappában található driverinstaller.exe fájlt KÉZZEL lefuttatod
7, Most már aktívvá kellett, hogy váljon a Start gomb a frissítő alkalmazásban
8, Megvárod még a programban a "Success!" felirat megjelenik
9, Megvárod, hogy megjelenjen a boot képernyő. Most kihúzhatod a telefont
10, Akku vissza, bekapcsolás.

(#30930) Glatius válasza api29 (#30925) üzenetére


Glatius
őstag

Dehogy lehet! Csak kiegészíteném: Tök mindegy mennyit mutat a telefon, az akkumulátor mindenképpen ugyanannyóit fog kibírni. ha a 2-4 töltési-kisütési ciklus után is nagyon gyorsan merül, akkor viszont semmit sem lehet kezdeni az akkumulátorral, vissza kell vinni a boltba, és ledugni a torkukon.

netseft Az a bizonyos szolgáltató már bebizonyította, hogy magasról szarik az ügyfélre... még az is lehet, hogy aljas módon már megszereztek egy helyreállító flashert, és a garanciavesztett készülékeket 10-15000Ft-ért újraélesztik.

[ Szerkesztve ]

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#30931) pista59 válasza Keeperv85 (#30929) üzenetére


pista59
senior tag

Fene sem hitte, hogy tudsz értelmeset is írni :DDD :DDD

A győztes féreg irtó baktérium

(#30932) Keeperv85 válasza pista59 (#30931) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Kapbbe'! :P :DDD :DDD Nem elég hogy hamisítod az aláírásom még kötekedsz is? Mindjárt megyek a modkerbe! ;] :DDD

(#30933) MxM19


MxM19
aktív tag

Akkor hogy valami érdekes is legyen!:
Valaki használja ezt a programot?: rámegyek arra hogy explore és nem mutatja a térképet....Csak ha be van kapcsolva a wifi.. is.....Valami tipp?
Vagy használ valaki ehhez hasonló programot?ahol működik is rendesen a gps rész?
Mert én olyat keresek:D

KERESEK ZTE BLADE ELŐLAPOT OLCSÓN!!!!!Vagy olyan illetőt aki T-mobilnál dolgozik,stb...

(#30934) Saccco válasza Keeperv85 (#30932) üzenetére


Saccco
nagyúr

Micsoda személyeskedés.... ;]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#30935) pista59 válasza Keeperv85 (#30932) üzenetére


pista59
senior tag

nagykerbe vetted az aláírásodat áfa nélkül :P

A győztes féreg irtó baktérium

(#30936) pista59 válasza MxM19 (#30933) üzenetére


pista59
senior tag

endomondo-t próbáltam, jó.

A győztes féreg irtó baktérium

(#30938) netseft válasza Keeperv85 (#30929) üzenetére


netseft
aktív tag

Köszönöm. :R

Fel se merem vetni a kérdést, hogy ez miért nincs így kirészletezve a "hivatalos" forrásnál, ha egyszer ezek elmulasztása gondot okozhat...

@Glatius: nem tudom melyik "T"-re célzol, de sajnos a hozzáállás mindenhol nagyjából azonos, tisztelet a kivételnek.

[ Szerkesztve ]

Eladó termékeim: https://tinyurl.com/sefteles

(#30939) umek7


umek7
őstag

Ezen perce csináltam meg a hivatalos frissítéssel egy ismerősömnek a telenoros készülékét, minden rendben lefutott.

(#30940) Keeperv85 válasza api29 (#30937) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Én csak akkor jeletek be valakit, ha ténylegesen warezol és teljen egyértelmű utalásokat tesz rá mennyire büszke ara, hogy sikerült meglopni valakit....

Az OFF gomb kérem arra való, hogy OFF üzeneteket lehessen vele írni. Hol van szabálysértés?

(#30942) MxM19 válasza pista59 (#30936) üzenetére


MxM19
aktív tag

Én most próbálom.Sima verzióját...Ugyan az mint az előző proginál.........Nem jeleníti meg a térképet....
Sygicben próbáltam a gpst itt működött és nem is egy műholdat talált.....
Akkor mi lehet a baj?

KERESEK ZTE BLADE ELŐLAPOT OLCSÓN!!!!!Vagy olyan illetőt aki T-mobilnál dolgozik,stb...

(#30943) umek7 válasza #40993792 (#30941) üzenetére


umek7
őstag

:DDD :DDD

Hát igen, a profizmus.. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#30944) pista59 válasza umek7 (#30939) üzenetére


pista59
senior tag

Gratula :DDD

A győztes féreg irtó baktérium

(#30945) Keeperv85 válasza #40993792 (#30941) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Tudom, én az OFF témára kívántam főként reagálni ;)

(#30946) pista59 válasza MxM19 (#30942) üzenetére


pista59
senior tag

Nem tudom. Az endomondo a google maps-ra rajzolja, merre jártál, nálam működik.

A győztes féreg irtó baktérium

(#30947) MxM19 válasza pista59 (#30946) üzenetére


MxM19
aktív tag

Nem futottam de elvileg azt is kéne mutatnia hogy per pill hol vagyok nem?

KERESEK ZTE BLADE ELŐLAPOT OLCSÓN!!!!!Vagy olyan illetőt aki T-mobilnál dolgozik,stb...

(#30949) pista59 válasza MxM19 (#30947) üzenetére


pista59
senior tag

Nem tudom, megnyomom a start gombot, utána az end-et, közben nem néztem.

A győztes féreg irtó baktérium

(#30950) TRob1 válasza MxM19 (#30942) üzenetére


TRob1
veterán

Nálam müxik mindkettő. Eddig endomondot használtam néha-néha, de mikor kijött a sports tracker, váltottam, mert jobban tetszik (perpill mind2 fenn van még a telefonon).

(#30951) MxM19 : A GPS nagyon is jó benne (és nem én állítom ezt, hanem kb mindenki, aki használja) Menj ki az utcára, várj vagy amíg nem talál vmelyik navi appod műholdakat (lehet akár 10 perc is), aztán onnantól már gyors lesz. Ha elutazol jó messze navi nélkül, és ott újra próbálkozol, akkor megint előfordulhat hogy viszonylag sokára talál jelet. De ez így működik az autós naviknál is...

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.