Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Energiaital topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43501) james001


james001
veterán

Na a guavás Hell fincsi lett :K Nem a legjobb Hell íz (a mangós szerintem veri az összeset),de jobb mint a málnás az biztos :D

https://psnprofiles.com/kazama001

(#43502) vwpolopg válasza Laraxior (#43497) üzenetére


vwpolopg
őstag

Nekem nagy csalódás a mixxd. Ahhoz képest, hogy 45 g cukor van benne, nem túl édes... Ráadásul az eredeti mixxdhez semmi köze, az ezerszer finomabb volt. De ez elég tré...

(#43503) #90933760


#90933760
törölt tag

Az Ultra Red állat lett, a sok húgylé cukormentes után egy ami finom is. Beszarok.

(#43504) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Ezek várnak még kóstolásra, kíváncsi leszek. A fehér monster és a dinnyés R* németek. Nem lennék meglepve ha az ötből továbbra is a kaktuszos csodalé vinné a prímet :D

[ Szerkesztve ]

(#43505) Melack


Melack
veterán

Pink Bomba letudva. Nem rossz, de a színén túl semmi extra.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#43506) tipuka válasza #90933760 (#43503) üzenetére


tipuka
addikt

pont ma ittam egyet reggel, kecskesztikus érzés fogott el
(bár én mikor nem iszok valamit... na mindegy. :D )

(#43507) #90933760 válasza tipuka (#43506) üzenetére


#90933760
törölt tag

Frankó a fehér is, de a piros finomabb mondjuk. Édesítőszeres utóízt nem érezni egyáltalán nem tudom miért húzták le sokan, csak a cukor sűrűsége hiányzik amin rájössz hogy ez nem cukor mégis édes, meg más az édesség érzet.

Jók lettek, eddig a Burn, Hell Zero ami iható kategória volt, de azokon lehetett érezni hogy mivan és tényleg csak iható kategória volt az is. Ezek viszont még finomak is. Nem fogok raklapszám rohanni érte, de finomak az biztos.

(#43508) Bjørgersson válasza #90933760 (#43503) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Szerintem ugyanolyan hugylé, mint a többi. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#43509) rsanyi20


rsanyi20
tag

Nagy mákom van, fb megosztásos cuccban nyertem egy tálca sima tuttis Bomba energiaitalt meg egy sapit az egyik magyar ruhacég (BP Shop) jóvoltából, a jövőhétem kapom meg. Az ingyen energiaital a legjobb :DDD

És ha már bomba, nemtudom írta-e valaki már, de (legalábbis a kecskeméti prímában ami ügye cba) 200ft a pezsgőüveges bomba. Vettem pár üveggel:D

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#43510) callmeakos válasza Laraxior (#43497) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Akkor az enyém romlott lehetett, mert én sehol nem éreztem dinnyét. Inkább savanyú almát :DDD

All→M8

(#43511) $hiron válasza Ventur@ (#43498) üzenetére


$hiron
újonc

Köszi!

Everyone has a hard side,some of us don't know the softer sides...

(#43512) #90933760


#90933760
törölt tag

Hát ez a B barack igen érdekes, finom amúgy csak furcsa szénsavasan, az ember nem ahhoz szokott se a gyümölcslevekben, se a jegesteákban. A bodzás teljesen oké, az Oxxo mentás verzió jobb, de ez is frankó.

Az orig B az gané azt tudjuk, de az ízesítettek amiket kidobnak azok marha jók.

(#43513) vwpolopg válasza #90933760 (#43512) üzenetére


vwpolopg
őstag

Az engem konkrétan vizipipára emlékeztetett, redbullos dohánnyal... Nem jött be :D

A dinnyés R*-on legalább érezni a görögdinnyét, de ez sem lesz kedvenc.... :D

(#43514) #90933760 válasza vwpolopg (#43513) üzenetére


#90933760
törölt tag

Vízipipa, yeahhh. :DDD Kocsiban a legjobb. :DDD

(#43515) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Ez mekkora ötlet,lehet be is szerzek egyet ebay-ről.
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#43516) vwpolopg válasza ToBeY (#43515) üzenetére


vwpolopg
őstag

És ami a doboz tetején van ganyédzsuvabaci azt mind megiszod így, hellyeah :D

(#43517) ToBeY válasza vwpolopg (#43516) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Mindig megmosom a dobozt mielőtt iszom belőle,pedig szívószállal szoktam belőle inni :P

(#43518) oriic válasza ToBeY (#43515) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Sosem hagyom meg az edrinket sokáig, szóval nekem egy ilyen tök felesleges lenne. :D

Live-Die-Respawn

(#43519) ToBeY válasza oriic (#43518) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Nekem meg mindig probléma 500ml edrink elfogyasztása egyszerre.

(#43520) Laraxior válasza vwpolopg (#43516) üzenetére


Laraxior
titán

Sose lesz immunrendszered ha mindig mindent megmosol :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#43521) koshmar válasza rsanyi20 (#43509) üzenetére


koshmar
őstag

Nem máknak hívnám, ha Bombát nyernék :D

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#43522) rsanyi20 válasza koshmar (#43521) üzenetére


rsanyi20
tag

"ingyen még a szar is jó" :DDD
lecsúszik majd az a 24doboz valahogy:D

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#43523) scany


scany
újonc

Hát mivel nem volt kupakja mint a 9mm-esnek így csináltam egykis egyedit rá.

(#43524) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Ez maxx extreme circus csont ugyanaz mint nálunk a watt eper&guava (csak taurinnal),szerintem a buszesz is tölti ittthon

(#43525) DJ. Ru$y válasza ToBeY (#43524) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Írtam is neked múltkor.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#43526) ToBeY válasza DJ. Ru$y (#43525) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Tényéig :B Bocsi,valahogy elkerülte a figyelmemet

(#43527) DJ. Ru$y válasza ToBeY (#43526) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Se gáz. Viszont én a helyedben tuti megnézném még párszor azt a helyet a piacon, mert ennyiért még taurin nélkül is jó vétel...

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#43528) ToBeY válasza DJ. Ru$y (#43527) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Minden szombaton szoktam menni anyummal erre a piacra(mdf),de eddig még nem láttam ott semmi extrát.(wild touch,x-act,watt meg egy-két noname magyart.) De majd most szombaton rákészülök, és fölvásárlom ami csak van taurinosból. ;]

(#43529) Imilenni


Imilenni
addikt

Sziasztok,
Tudnátok valami jó kis bevállt energia italt ajánlani? :D
Ma este éjszakázom és nagyon fáradt vagyok már most, mivel lehetne kibírnom holnap reggel 7-ig?:D
Az nem hátrány ha finom, viszont az ilyen egzotikus ízeket kerülöm mint a guava meg társai :DDD

Press "F" to pay respects.

(#43530) Bjørgersson válasza Imilenni (#43529) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Hell Strongok közül valamelyik vagy esetleg valami taurinos cucc.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#43531) DJ. Ru$y válasza Imilenni (#43529) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Teljesen ízlés kérdése a dolog, alma, szőlő, cola, eper-guava (tudom guava, de inkább epret érzel). Egy éjszakára minimum 2 db 250 ml-s vagy 1 fél literes Monster.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#43532) Ventur@ válasza Imilenni (#43529) üzenetére


Ventur@
senior tag

Ajánlani nem ajánlok, mert minden ízlés kérdése. Inkább csak a tapasztalatomat írom le :) :

Hazaiak közül az ami nálam működik: Monster (sima, Rossi és Assault! Talán még az új red zero vagy mi a bánat :D ) és Hell Strong (ebből bármelyik) széria. A többi, ami kapható itthon, azokat szinte csak az íze miatt iszom :) . Talán még a Burn - abból is a sima - az ami hatásos szokott nálam lenni. Bomba, Watt, Redbull stb stb stb, csak íz miatt fogyasztom, mert hatásuk vajmi kevés volt nálam :) .

Ha tudsz valami taurinos import cuccot szerezz be. Na, azok engem rendesen felpörgetnek (Rockstar-ok pl).

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#43533) ToBeY válasza Imilenni (#43529) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Én inkább egy 500ml monstert ajánlanék ;)

(#43534) koshmar válasza Imilenni (#43529) üzenetére


koshmar
őstag

Bár ez egyéni ízlés kérdése, de mi Kovival az almás-körtés Wattot ajánljuk, abból nyugodtan megihatsz kettőt zsinórban :D

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#43535) Bjørgersson válasza koshmar (#43534) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Vagy mindet egyszerre. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#43536) Imilenni


Imilenni
addikt

Köszönöm a válaszokat,
Vettem egy sima zöld Monstert, egy Assault-ot és egy The Doctort.
Ezek közül gondolom az Assault a "legerősebb".. vagy nem? :D

Press "F" to pay respects.

(#43537) Bjørgersson válasza Imilenni (#43536) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Csak a nevében assault, ugyanúgy 32 mg / 100 ml koffein van mindegyikben. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#43538) Imilenni válasza Bjørgersson (#43537) üzenetére


Imilenni
addikt

Kár :D
Mintha valahol azt hallottam volna hogy erősebb :)

Press "F" to pay respects.

(#43539) rbalint88 válasza Imilenni (#43538) üzenetére


rbalint88
addikt

4-5 orankent ihatod oket nyugodtan, de igyal melle vizet is. Amugy mar onmagaban az is segit ebrenmaradni. Ha nem biztiboy leszel, hanem csinalsz is valamit, akkor konnyebb ebrenmaradni, de ha csak nezni kell a fejbol kifele, nekem semmi nem segit...

(#43540) ToBeY válasza Imilenni (#43536) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Ezek között csak ízben van eltérés.A zöld sima,dictor narancsos,az assault pedig cherry coke szerü valami...(de jó)

(#43541) Imilenni


Imilenni
addikt

Alapból feltudok lenni meg minden, csak a mai nap más :D

Press "F" to pay respects.

(#43542) horush válasza rbalint88 (#43539) üzenetére


horush
addikt

Ó, hidd el arra is van megoldás, csak az általában nem safe for work.. ;]

(#43543) #90933760


#90933760
törölt tag

Lenyomtam a két mangósat, finom mind a kettő bár nem kapott el a mégmégmég érzés.

A Hellé az egyszerűbb verzió az tiszta mangó, az Adrié kicsit büdösebb, mint a kivis Hell olyan, meg az ízén is érezni mintha kicsit éretlen mangó lenne, meg mikor a fóliasátorba bemész nyáron na kb az zöldség szag. Gondolom a brazil cherry miatt ilyen. Nem szar, csak érdekes. De jó mind a kettő.

Mivel csak egy maradt már az újakból letoltam azt is, az eperlime Adrit, hát nem tudom nekem eléggé mű íze van, nem rossz de többet se fogok venni. Nem sokkal jobb a Zeroepörnél.

(#43544) flexxx


flexxx
tag

Sziasztok,

Végül mi lett azzal a "rumor"-ral, hogy visszatér a Monster Mixxd?

(#43545) DJ. Ru$y válasza flexxx (#43544) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Punch sorozaton belül visszatért már.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#43546) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Egész jó ez a guavás hell,tetszik hogy nem olyan b@szott édes.Viszont emlékeztet az íze valamelyik régebbi summer coolra, talán arra a zöld dobozosra...

[ Szerkesztve ]

(#43547) DJ. Ru$y válasza ToBeY (#43546) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Tavaly lila fehér dobozban, 2 éve nyáron zöldben volt. Guva, lime -ként futott, szinte sejtettem, hogy csak átnevezik és ugyanaz lesz benne, ugyanolyan visszatérő, mint a kivis télen. :DDD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#43548) }{3@Đ$}{0ot


}{3@Đ$}{0ot
addikt

Valaki ilyet? Gondoltam megkóstolom.

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#43549) koshmar válasza }{3@Đ$}{0ot (#43548) üzenetére


koshmar
őstag

A bodzás echte kék üveges Fanta, semmi különös, a barackos elmegy, azt a harmadikat még nem volt merszem kipróbálni :D

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#43550) #90933760


#90933760
törölt tag

Erdei gyümis Nestea beszerezve, vicces hogy már egy hete volt a boltban, de ugyanazzal a piros kupakkal meg hasonló pirosas címkével mint az almás is és messziről én simán annak néztem azért se vettem eddig, nem szakadtak meg a dizájnerek. Illat, íz oké, kicsit fanyar az áfonyától, de azért édes és epresmálnás íz is megvan. Szokásos erdei gyümölcs ízösszeállítás, semmi extra, rendben van. De ennyiért nem kell többet vennem ebből se. Havas szilváért kiadom néha mert az rohadt jó, de ezek közel se érnek ennyit.
Cukor 4.5g, de mindegyikben ennyi már. Valamikor csinálhattak cukorcsökkentést, mert ennél több volt. Nem sűrűn veszek úgyhogy nem tudom, 2-3 éve volt először cukorcsökkentés a 30% sztívia feliratos dömpinggel, de akkor csak 7g körülire vitték le.

Mondtam, hogy a guava Hell az 3.0

Bodza Fanta jobb, egyáltalán nem ehcte a kettő.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.