Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Energiaital topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31551) Bjørgersson válasza rsanyi18 (#31549) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ketto mar nekem is lecsuszott ma, visszabb kellene vennem.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#31552) rsanyi18 válasza Bjørgersson (#31551) üzenetére


rsanyi18
tag

Ha tudod hol a saját határod, és ez belefért akkor egészségedre.:) Nekem napi egy az elég, de belefér a napi kettő.
De az a durva, ha az energiaitalokbak lenne koffeinmentes verziója de az ízük ugyan olyan lenne amilyen akkor ugyan úgy innám. Én (lehet hogy hülyének néztek) de csak az ízükért iszom, de ezt már kismilliószor leírtam:D

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#31553) callmeakos válasza rsanyi18 (#31546) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

Mondjuk lehet hogy magam ellen beszélek, de tegnap mielőtt jöttem haza, megittam egy nagy Rockstart (előtte reggel egy doboz nagy Relentless), de R* kb. annyira volt elég hogy a vérnyomásom felmenjen 200ra, a fejem meg szédhasadjon, de ébredtebb nem lettem :DDD
Szóval általában használ, de van hogy ellened fordul :D

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#31554) Bjørgersson válasza rsanyi18 (#31552) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Inkabb a pendz miatt, pedig egyebkent akar napi 3-4-et is meg tudnek inni szerintem rovidebb tavon. :D S egyebkent en is csak az izuk miatt iszom. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#31555) rsanyi18 válasza callmeakos (#31553) üzenetére


rsanyi18
tag

Nálam is van ilyen, sokan azt mondják hogy koffein érzékenység... De nálam is csak néha jön elő:D

(#31554) kovy29: Akkor már ketten vagyunk azok akik az ízük miatt isszuk:D

(#31556) Fr0z3n: Nem basszus, még mindig nem találtam. Sima tuttis:DDD

[ Szerkesztve ]

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#31556) Fr0z3n válasza rsanyi18 (#31549) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Epres? ;]

(#31557) #90933760 válasza DJ. Ru$y (#31550) üzenetére


#90933760
törölt tag

Fel is emelem a napi adagomat háromra azt hiszem.

(#31558) ToBeY válasza rsanyi18 (#31555) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Van aki nem az íze miatt issza? :D Csak mert az valószínű inkább kv-ik,de azt is minden nélkül (van ilyen haverom is)

(#31559) rsanyi18 válasza ToBeY (#31558) üzenetére


rsanyi18
tag

Mondjuk igaz, ha jobban átgondolom sokan valószínűleg pont azért ihatják mert ennek jobb az íze:DDD

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#31560) DJ. Ru$y válasza Fr0z3n (#31556) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Erről az Epres Wattról és a Tesco találkozásáról szerintem csak mondák szólnak. Ma voltunk vásárolni, de nem találtam... Igaz nem kisboltokban voltunk, de gondoltam március közepére, csak lesz már Tacskóban is... Multis Hell megint 1 db-se, gondolom lusták matricázni a vonalkódot... :O

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#31561) Fr0z3n válasza DJ. Ru$y (#31560) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Én is voltam most este a tesóban, multis Hell volt, epres meg sehol. De már a Reálokban sem találok, pedig voltam 3ban. Új Bombát nem találok sehol :(

(#31562) DJ. Ru$y válasza Fr0z3n (#31561) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Azt találtam Tescoban, 4 karton volt kint, vettem X Actokat is, lecsúszott most egy fél light így este, nem rossz, annak ellenére, hogy cukormentes, jó nem egy ízesített valami, kicsit édesítőszer ízű, de jobb, mint pár társa. Bomba meg 3-4 múlva kerül terítékre, szóval majd meglátjuk milyen.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#31563) Fr0z3n válasza DJ. Ru$y (#31562) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Nálam cukormentes alapból nem lehet nyerő, a Burn kóstoltam mikor kijött, nagyon dicsértétek, de nem az igazi. A mojitos nagyon bejön. Nincs olyan erős íze mint a bombának, de ez nem is baj. Feles fehér rum bele, és már jó is :DDD

(#31564) tipuka válasza #90933760 (#31557) üzenetére


tipuka
addikt

majd az 500ml-s Hell-ekkell emeld 3-ra a napi adagot. :D

emlékszem pár éve milyen jó volt, hogy vettem reggel 2 literes kobrát, mellé Burn/Monstert, amit éppen kívántam és egésznap CSAK ezt ittam és pörögtem, mint a vadkoca. :D (akkor még 32mg/100ml koffein volt taurinnal ezekben). durvább napon 2x 2 literes kobrát benyaltam, mert finom volt és imádtam ha pörget a cucc. :D (de ez volt 4-5 éve) most napi 1 a limit. vagy edzés előtt a hot blood 3.0 :D

DJ. Ru$y: elsők közt leszünk farkassal, látom előre! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#31565) DJ. Ru$y válasza Fr0z3n (#31563) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nyerő nálam sem, de nem rossz még egy sima Kobránál vagy Adrenalinnál is jobb, szerintem. :DDD

tipuka
Mindenki be lesz Magnumozva ;]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#31566) Fr0z3n válasza tipuka (#31564) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Akarod mondani, vadkecske ;] Mekkkk

(#31567) takacsbotond


takacsbotond
őstag

Ma végre találtam új Wattot Gyömrőn a CBAban.Nekem nagyon bejött, nálam 10/10.Valószínűleg idén is a limitált Watt lesz nálam a nyár kedvence. :D
Best Watt ever!

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#31569) #90933760


#90933760
törölt tag

Kíváncsi vagyok az idén mi lesz a Hellnek a Summercool kiadása vagy kiadásai.

(#31570) ToBeY válasza #90933760 (#31569) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Ha volna egy kis eszük és érdeklené őket,hogy a közönség mit akar,akkor kiírnának egy egy szavazást pl FB-ra.Persze ez is lehet bukta,ha olyan ízekre lehet csak szavazni ami tucat...

(#31571) #90933760 válasza ToBeY (#31570) üzenetére


#90933760
törölt tag

Vagy a sok ember a tucat ízre szavazna amúgy is....
Én azon se lennék meglepve ha ugyanazt nyomnák ki mint tavaly, mivel az oldalukon még mindig kint vannak a drinkek.

(#31572) ToBeY válasza #90933760 (#31571) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Én még láttam a helyi CBA-ban Summer cool-t.Szal,még van készleten belőle.

(#31573) DJ. Ru$y válasza #90933760 (#31571) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Az egyik biztos megy a levesbe, a másik marad, erről már korábban voltak infók, hogy melyik marad, azt nem tudni.

Azt viszont hallottátok, hogy ennyi volt a Multis Hell? Amennyit kiszórtak annyit gyártottak, ahol nincs ott nem is lesz kb. :Y

ToBeY
Azok nagykernél ragadhatnak be. Raktáron már nem hiszem, hogy van nekik.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#31574) Ventur@ válasza #90933760 (#31569) üzenetére


Ventur@
senior tag

Ehhez tartozó hír, bár hogy mennyire 100%-os az infó, azt nem tudom, szóval úgy kezeljétek ;) :

Egyelőre leállt a Hell a Multis e-drink gyártásával. Amik még kaphatóak azok az utolsó darabok...de, nyáron újból jön a Multis, szóval nem kell parázni :) .

DJ. Ru$y: Na akkor úgy látszik mégis igaz a Hell Multi hír :) .

kovy29: sikerült utána járni a Super Manki e-drinknek? Mert egy ilyet be kell szereznem, ha kapható bárhol itthon :DDD .

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#31575) DJ. Ru$y válasza Ventur@ (#31574) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Újra jön? Na ez újdonság, mert azt írták, hogy vége a szezonjának és azért nincs... Nyáron visszajön a tél vagy, hogy lesz ez? :DDD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#31576) #90933760 válasza DJ. Ru$y (#31575) üzenetére


#90933760
törölt tag

Vége a szezonnak lol, akkor talán el kellett volna kezdeni ősz végén kiadni.... Meg milyen szezon mikor nem is limitált, se nem Icecool. Ez csak félreduma. Vagy nem veszi senki vagy valami probléma van a gyártással, ami nem is lenne meglepő mert eléggé problémás volt a szórása is. Mondjuk annyira nem is érdekel, mert amúgy se szeretem a multi ízű cuccokat, kettőnél többet nem vettem volna. Bár azért kóstoltam volna.
Remélem a licsis jön vissza, az viszont jó volt.

[ Szerkesztve ]

(#31577) Bjørgersson válasza Ventur@ (#31574) üzenetére


Bjørgersson
félisten

[link] :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#31578) DJ. Ru$y válasza #90933760 (#31576) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Jótól messze volt. Az egyik legrosszabb Hell... Nyilván ízlések...

Elbasztak valamit a vonalkóddal, és a Tesconál úgy működött csak, hogy le voltak matricázva a vonalkódok. Ezért is lehet inkább kisboltokban venni, ahol vagy nem ütközik a vonalkódja, vagy kézzel ütik be az árakat stb. Valami félrecsúszott náluk. Az, hogy nem viszik, szerintem képtelenség. :F

Ventur@
Biztonság kedvéért megpróbálok holnap beszerezni egy fél tálcával Multist... :DDD

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#31579) Ventur@ válasza DJ. Ru$y (#31575) üzenetére


Ventur@
senior tag

DJ. Ru$y: Passzolok. Csak ezt hallottam hogy nyáron újra jön, de ezért is írtam, hogy nem 100%-os az infó :) .

Baltoafarkas: Ízlések és pofonok :) . Nekem kifejezetten tetszik ez a Multis Hell, bár nálam még mindig a Red grape a No.1 Hell-ből. Viszont nyárra jól behűtve, biztos fasza lenne ez a Multis.

Majd meglátjuk mi lesz belőle. Nem fogok a kardomba dőlni, hogy ha ennyi volt :DDD .

kovy29: Óóhh fák! Pedig egy ilyet már csak a doboza miatt is jó lett volna szerezni. Na mindegy, akkor felkutatok egy észt dílert :DDD .

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#31580) #90933760 válasza DJ. Ru$y (#31578) üzenetére


#90933760
törölt tag

Akkor most új dobozokat gyártanak stb, a régieket meg várják hogy eltűnjön a boltokból? Mert visszahívni azért túlzás emiatt, meg nem vetne jó fényt se. Gondolom akkor ez az oka. Akkor vissza fog jönni, sőt miért is ne jönne vissza ha egyszer kategóriájában (nem sok multis energy van) első volt és még vették is mert finom.

(#31581) DJ. Ru$y válasza #90933760 (#31580) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Visszahívni nem fogják, ez biztos. Majd lesz valami. Brutálisan itatja magát, 2-3 simán lecsúszhat... :))

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#31582) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

Nahát "véletlenül" belebotlottam a multis Hellbe. :D
Ehh nem rossz, de a Monster Khaos teljesen detronizálná ezt a löttyöt :D
Mákja van a Hellnek hogy a VR jön.

All→M8

(#31583) ECHO2235


ECHO2235
aktív tag

a Khaost szanaszét veri a Multis Hell.
szerintem egyik legfinomabb Hell :)
és remélem tényleg visszajön, nyugodtan kiválthatná a fos kólásat :DDDD
márcsak azért is, mert senki nem veszi..
nemtudom volt e már, de az új designos colásból még kiszállítás se volt, mert még a saját raktárjuk is televan a régivel.

(#31584) rsanyi18 válasza ECHO2235 (#31583) üzenetére


rsanyi18
tag

Nekem a Khaos jobban ízlik, de ízlések és pofonok...:)

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#31585) DJ. Ru$y válasza ECHO2235 (#31583) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nem, hogy kiszállítás, de még töltés sem. :( Az a baj, hogy a legtöbben megkóstolták az első szériát, ami tényleg nem volt a legjobb, de még úgy is vert egy csomó olcsó kólát, és a második "keveréknél" nem csináltak a dobozra valami megújult formula, vagy változtatott íz stb. feliratot, ezért nem tudják az emberek, hogy változott...

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#31586) Bulitt válasza DJ. Ru$y (#31585) üzenetére


Bulitt
őstag

Én nem rég ittam egyet, és szerintem semmi különbség. De mivel, ahogy írtad nincs megkülönböztethető jelzés rajta, így akár egy első szériás is lehetett a polcon

(#31587) DJ. Ru$y válasza Bulitt (#31586) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Minden gyártónak van rosszabb meg jobb szériája, nekem az első Watt Cherry mondjuk ízlett, aztán ott is történt valami, a mostani, már nem az én világom. De mivel emberek vagyunk különbözőek, ezért nem írom le azt az embert, aki mondjuk megissza, mert neki ízlik.

Más:

Nagy meló volt egész délelőtt, kevés volt a Hell így mivel csak 15 mg-os a Bomba és kérte a szervezetem a cukrot, így megittam a Málnásat, hát első korty, de jó íze van, második utáni utóíz mi ez a pezsgő tabletta?! 1-2x iható, de kedvenc nem lesz. Vállalható cucc lett.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#31588) rsanyi18


rsanyi18
tag

Vicc amit ma a Spárban műveltek... venni akartam egy Wattot, mondom úgyis akciós, 99-et megér. Megyek a kasszához, csaj lehuzza, ki van írva hogy 99ft, már adnám a 100-ast, erre a csaj megszólal: Még 89ft hiányzik...
Mondom hogy ez 99ft, pont annyit adtam.. Erre a csaj a kasszában: Ez 189ft. Én meg mondtam hogy 99, annyi van a polcra és a kijelzőre(vagy mi az) is írva... De a csaj ott magyarázott hogy el van írva meg minden, az akkor is 189.
Kihívta az áruházvezetőt és jól lebaszta a kasszást hogy az mátol 99ft.. A csaj kb 1perc alatt 8szot kért bocsánatot...:DDD

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#31589) james001 válasza ECHO2235 (#31583) üzenetére


james001
veterán

Kinek mi,szerintem a multis Hell eléggé rossz,de mint írtam már még jó múltkor hogy mostanában számomra egyik újabb Hell se ízlett. A fránya tutti miatt biztos :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#31590) Laraxior válasza ECHO2235 (#31583) üzenetére


Laraxior
titán

Monstertől nincs jobb! ;]

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#31591) DJ. Ru$y válasza Laraxior (#31590) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Csak a RB Silver mi? :DDD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#31592) Laraxior válasza DJ. Ru$y (#31591) üzenetére


Laraxior
titán

Végül eladtak másnak mire ertementem... 2 talca volt osszesen.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#31593) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Sparban találkozott már valaki az új watt-al?Holnap benéznék, ha volna az jó lenne.

(#31594) Fr0z3n válasza ToBeY (#31593) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Most voltam, nincsen. Viszont 300 a Monster. Le is csúszott egy assault.

(#31595) Ventur@ válasza ToBeY (#31593) üzenetére


Ventur@
senior tag

Ha van a környékeden Reál, akkor nézz be oda. Én ma találtam ott és 140 gombot kérnek érte :) (Miskolcon).

Amúgy csatlakozom DJ. Ru$y-hoz. Tényleg második kortyra már átmegy pezsgőtablettába :D . Elsőre hmmm de jó epres íz. Másodikra meg már nem volt túl őszinte az a hmmm tőlem :D .

140-ért vállalható :) .

kovy29: Hogy az isten verné meg :D . Ezt benéztem :D . Na mindegy. Ki nem törlöm már :D . Szóval érdekes nekem az új Watt...és ezzel ki is húztam magam a csávából :D .

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#31596) Bjørgersson válasza Ventur@ (#31595) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ok, de Rusy a Bombarol beszelt, a malnarol nem volt gyanus? :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#31597) Fr0z3n válasza Bjørgersson (#31596) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Koffein túladagolás, ne is törődj vele :DDD

(#31598) DJ. Ru$y válasza ToBeY (#31593) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Instersparban nem volt tegnap. Bomba mennyivel jobban tolja, mindenhol van aztán marketing....

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#31599) rbalint88 válasza Ventur@ (#31595) üzenetére


rbalint88
addikt

;] :P :DDD

(#31600) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Most kaptam facebookon a képet, nem tudom ki a feltöltő.

Soroksári úti Tesco!

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.