Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Energiaital topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30928) rbalint88


rbalint88
addikt

Hogy ontopik duma is legyen: a Lidl-ös új feketeribizlis X-Act 99Ft-ért jó cucc, nincs semmi rossz mellék- vagy utóíze, a dizájn sem olyan 0Ft-os, mint a Spar-osé. Vettem molyirtósat is, az majd dél körül lesz műsoron így a virrasztás után.

(#30929) r4z válasza rbalint88 (#30928) üzenetére


r4z
nagyúr

Az nekem is bejött, egy ideig best buy lesz nálam :K

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#30930) takacsbotond válasza rbalint88 (#30928) üzenetére


takacsbotond
őstag

Nekem annyira nem ízlett, a mojitos jobb volt, mondjuk én alapból nem szeretem a feketeribizlit...

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#30931) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

No ittam uj Wattot, szerintem kurva jo. :D Megvan az almas-kortes uj rivalisa. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#30932) ToBeY válasza Bjørgersson (#30931) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Remélem nagyobb boltokba is hamar megérkezik,mert itt kb csak az van.

(#30933) Bjørgersson válasza ToBeY (#30932) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ja igen, a sulinkban egy kiscsaj Sparos kupont osztogat, igy 299 helyett 199 a pet palackos 0,6-os Bomba.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#30934) rsanyi18 válasza Bjørgersson (#30933) üzenetére


rsanyi18
tag

az a szar 100ft-ot se ér meg, nemhogy 200-at:D

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#30935) Bjørgersson válasza rsanyi18 (#30934) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Budiba kionteni jo az. ;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#30936) DJ. Ru$y válasza Bjørgersson (#30933) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ehhh, az még kapható? Nem úgy volt, hogy annyira nem ment itthon, hogy kivonták? :Y [Tacskóba szoktunk járni, ott meg csak üveges van, meg dobozos]

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#30937) rsanyi18 válasza Bjørgersson (#30935) üzenetére


rsanyi18
tag

Nem kínzom a WC csészét ilyen szarokkal. :DDD

[ Szerkesztve ]

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#30938) ToBeY válasza Bjørgersson (#30933) üzenetére


ToBeY
nagyúr

A bomba még alu dobozosként is ócska,pet palackban meg pláne.

(#30939) sztanozs válasza oriic (#30871) üzenetére


sztanozs
veterán

zöldben stevia van

baszki, azt hittem egy héttel ezelőtti hsz-ra válaszoltam, azt mégsem...

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#30940) Laraxior


Laraxior
titán

3 értesítő a postaládámban... ;]
Egy Rockstar Juiced bontatlan, ezt be is rántom örömömben :D
Egy Übermonster üveg,egy Monster Export, Monster Rehab Peach, és Monster Ultra Citron...

Alig várom, hogy mehessek értük :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#30941) DJ. Ru$y válasza Laraxior (#30940) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Csak megjött a szlovák posta? ;]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#30942) Laraxior válasza DJ. Ru$y (#30941) üzenetére


Laraxior
titán

:K :C
Lehet agyalni, hogy hova pakoljak... most írom az üzenetet ebayre a srácnak, hogy kellene még 3 Monster, de egy postával... :B :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#30943) DJ. Ru$y válasza Laraxior (#30942) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Múltkor mondtam, hogy adok egy telefonszámot, a srác Debrecenben maszekol (néha), már rég kész lenne. :DDD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#30944) Laraxior válasza DJ. Ru$y (#30943) üzenetére


Laraxior
titán

Hát nem tudom, hogy mi lesz, lassan megvan az összes Monster, talán bele tudom gyűrni a vitrinbe :DDD Majd rásegítek lábbal ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#30945) callmeakos válasza Laraxior (#30944) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

Azért az én adagomnak is szorítsál helyet :D

All→M8

(#30946) Laraxior válasza callmeakos (#30945) üzenetére


Laraxior
titán

Na baszki.... :Y Majd este csinálok fotót, hogy hogy állok helyügyileg. :(

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#30947) ToBeY válasza Laraxior (#30946) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Szerintem csináltass egy "kis" vitrint aminben kényelmesen elférnek a dobozok.

(#30948) DJ. Ru$y válasza Laraxior (#30944) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Amelyik üres abból alul felül vágj le 1-1 centit, hátha jobb lesz. :DDD Fix polcos amúgy a vitrin? Mert ha nem, mi van akkor ha kiveszed az összes polcot és egymásra állítgatod őket? Nem nyersz vele helyet?

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#30949) Laraxior válasza DJ. Ru$y (#30948) üzenetére


Laraxior
titán

Már kihasználtam ezt az adut, két polcot kivettem, így maradt 3 polc, amin van 6 sor üdítő :O

(#30947) ToBeY: Az a gond, hogy ez is csináltatott, ill készen vettem a Lidl-ben, de rohadtdrága, nem akarok többet :(

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#30950) callmeakos válasza Laraxior (#30946) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

Túlnőtt rajtad ez a dolog :D

All→M8

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.