Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Energiaital topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30951) #90933760


#90933760
törölt tag

Kínomban melóhelyen már kávét ittam. Jól esett. Kis koffeinhiány van ezek szerint. :DDD Edrinkhez kell jutnom, mert a kávét nem szeretem.

(#30952) rbalint88


rbalint88
addikt

Megvolt a mojito-s X-Act is. Nem rossz, mentás limonádé. Mondjuk túl sok hatást nem várok már ezektől, utóbbi időben annyira meg vagyok baszódva, hogy 4 monster után is bealszom, ha álmos vagyok. Ami azért furcsa, mert elvileg az inozitol meg mittoménmik ugyanazt tudják, mint a taurin, de valahogy mégsem. EGY darab osztrák monster elfogyasztása után duracellnyúl üzemmódba kapcsolok és végigpörgöm a napot, az itthoni löttyöknek ellenben semmi hatása nincs.

(#30953) ToBeY válasza rbalint88 (#30952) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Placebo hatás :P

[ Szerkesztve ]

(#30954) DJ. Ru$y válasza rbalint88 (#30952) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Hát én meg nem vettem észre semmit a taurinos (német) és hazai Hellek között... Ugyanolyan voltam egész nap kb. fél órára pontosan ugyanannyi alvással, pedig vártam, hogy legalább emelje rendesen a vérnyomásom, de "semmi", csak a szokásos.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#30955) rsanyi18 válasza rbalint88 (#30952) üzenetére


rsanyi18
tag

Én hülyeségnek tartom ezt a taurin vs más hasonló összetétel hatása dolgot... de valamilyen megmagyarázhatatlan okból én is ugyan így vagyok vele. :DDD

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#30956) laki40


laki40
csendes tag

Vmelyik nap vettem egy doboz sima adrenalint ... hát ki kellett öntenem .. annyira rossz volt :(
:(

(#30957) Laraxior


Laraxior
titán

Java Chai Hai elkelt :Y :W
Tudtam, hogy nem kéne halogatni, most meg nesze :( :O

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#30958) tatabike válasza #90933760 (#30951) üzenetére


tatabike
őstag

Én is kávézok inkább...5-6 naponta legurul. Hatása nulla, kivéve ha nem iszok, akkor este szétdurran a fejem, úgy fáj... :O
Mi ez a Lidlis energiaital (?) 70 forintért? Vagy valami ilyesmit láttam tegnap. X-act vagy mi...

[ Szerkesztve ]

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#30959) DJ. Ru$y válasza tatabike (#30958) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

A sima X Act (Lidl termék) 69-ért, az új ízesítettek és light pedig 99. [Előbbi akcióban van szerdáig]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#30960) #25954560 válasza callmeakos (#30950) üzenetére


#25954560
törölt tag

viszont a sirkove jol fog kinezni :D

(#30961) vwpolopg válasza DJ. Ru$y (#30959) üzenetére


vwpolopg
őstag

Ne is mondd ahol én most voltam, a lila már hiánycikk...

(#30962) tatabike válasza DJ. Ru$y (#30959) üzenetére


tatabike
őstag

És ez jó? Mármint a lötty maga ér valamit?

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#30963) Laraxior


Laraxior
titán

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#30964) DJ. Ru$y válasza tatabike (#30962) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Hatásra? Nem tudom nem ittam mostanában, hogy mi van benne és mennyi, ízre nem a legalja állítólag, de nekem nem jön be.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#30965) Laraxior


Laraxior
titán

Teljes sor :)) :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#30966) DJ. Ru$y válasza Laraxior (#30965) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nálam nem látszik az IMG. Értem, facebookos kép, és a szolgáltatóm DNS-e megint nincs a topon, nem szóltam.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#30967) rsanyi18 válasza Laraxior (#30965) üzenetére


rsanyi18
tag

Deszépekaztakutyafájátneki.:D

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#30968) callmeakos válasza Laraxior (#30963) üzenetére


callmeakos
veterán

Az az Export is hogy eltűnt. Ahogy jött, úgy tűnt is el.

All→M8

(#30969) EmberXY válasza Laraxior (#30965) üzenetére


EmberXY
addikt

:C
Lehet, hogy láma a kérdésem, de ha ennyi féle fajta van belőle, és mindegyik k*rva jól néz ki, miért nem lehet kapni egy adott országban az összeset, vagy miért nincsenek "márkaboltok" belőle? :F

Up the Irons!

(#30970) rsanyi18 válasza EmberXY (#30969) üzenetére


rsanyi18
tag

Mert elvileg "nem lenne keresete" pl itthon, és ezért nem éri meg behozni őket.
Pedig szerintem is elférnének, nem is kéne mindet elég lenne egy adott fajtából egy íz is. Pl a Javaból 1, punchedből 1 stb.:)

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#30971) EmberXY válasza rsanyi18 (#30970) üzenetére


EmberXY
addikt

De akkor mi alapján döntik el, hogy egy adott országban melyik fajtákat forgalmazzák? Ha legalább limited edition-ként bepróbálnák a többi fajtát, ugyanúgy elkapkodnák szerintem. Ha már ennyi variációja van, nem értem ezt a szelektálást...

Up the Irons!

(#30972) oriic válasza Laraxior (#30965) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az a rózsaszín még mindig nagyon bántja a szemem. :DDD

Live-Die-Respawn

(#30973) DJ. Ru$y válasza EmberXY (#30971) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ami közkedvelt, azt terítik mindenhol egy sima az alap, mellé egy cukormentes megint alap, aztán talán valamilyen közvélemény-kutatásokra alapozva behozták a többit. Igazából jó megnézni, hogy a Rossis mennyire új, limitedként indult ráadásul és azt behozzák idén. Kis ország ide nem fognak legyártatni X ezer kávésat, nem is tudom, hogy a Coca tud-e itthon ilyen italt tölteni mondjuk stb. Nagyon sok minden áll(hat) egy ilyen dolog hátterében. Azért, ha annyira kifizetődő lenne nekik kis hazánkban is tartani az összes ízből biztos tartanának is....

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#30974) ToBeY válasza EmberXY (#30971) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Nem biztos,hogy egy szűk rétegen kívül lenne rá igény/pénz,Azért egy ~10 millás piac nagyon nem ugyan az mint egy ~300 milliós.

(#30975) EmberXY válasza DJ. Ru$y (#30973) üzenetére


EmberXY
addikt

+ToBeY:

Nyilván anyagi szempontok vannak a terjesztés mögött, de a "speciális" fajtákat is elérhetővé tehetnék, legalább egy-két márkaboltban, egy ilyen világhírű márkanév elbírná ezt szerintem. Ha nem is itt töltenék, de egy-két raklappal simán ideküldhetnének időnként a fajtákból...

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#30976) rsanyi18 válasza EmberXY (#30975) üzenetére


rsanyi18
tag

Ugymond erre van a szürkepiac, mint pl a British Store és a társai. Nem elérhetetlenek, de azért a különlegesebbeknek megvannak az áruk:D

[ Szerkesztve ]

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#30977) ToBeY válasza EmberXY (#30975) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Van erre pár shop itthon is.Ahol meg lehet venni különlegességeket,akinek erre van igénye/pénze.

[ Szerkesztve ]

(#30978) EmberXY válasza rsanyi18 (#30976) üzenetére


EmberXY
addikt

De az mégse ugyanaz, mintha lenne egy nagy Monster bolt, ahol az összes fajta megtalálható lenne... Szerintem turista látványosság lenne. :D

Up the Irons!

(#30979) james001 válasza oriic (#30972) üzenetére


james001
veterán

Kár hogy ebből nem lett semmi,gondold el ez milyen szépen mutatna ott ;]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#30980) laki40 válasza EmberXY (#30975) üzenetére


laki40
csendes tag

Minden egyes új dobozt ugye meg kell ismertetni a vásárlókkal és az egy időn túl nem mehet a többi kárára mert akkor ugye veszteségesek lennének és azokat az ízeket ki kellene vonni minél előbb és ezáltal piacot vesztenének.. nálunk ugye pl. a monster rosszul jár alapból mert teljesen meg kell változtatnia az italt viszont az íznek nem nagyon szabad változnia és ez megint plusz pénz . stb stb ..
azért ez a kib*szott adó nagyon megkeverte ezt .. :(

(#30981) rsanyi18 válasza EmberXY (#30978) üzenetére


rsanyi18
tag

Ha létezne, minden bizonnyal az lenne. De az is hogy az nem itt épűlne hanem Angiában vagy a Németeknél ;] :DDD

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#30982) EmberXY válasza laki40 (#30980) üzenetére


EmberXY
addikt

A koffein/taurin szabályozásra gondolsz? Mondjuk ebbe nem gondoltam bele, így akkor valóban nem lehetne csak úgy simán behozni.

rsanyi18: Pedig itt is lehetnének Nemzeti Monster boltok... :DDD

Up the Irons!

(#30983) ToBeY válasza EmberXY (#30978) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Ez viccnek jó,de nagyon nem reális.Magyarország túl kispont ehhez a világ térképén...

[ Szerkesztve ]

(#30984) EmberXY válasza ToBeY (#30983) üzenetére


EmberXY
addikt

Ha nem is itt valósulna meg először, de szerintem nem lenne hülyeség... 10 millió emberre csak fent lehetne tartani egy boltot, vagy legalább egy webshopot, megfelelő marketinggel...
Álmodozni még szabad... :D

Up the Irons!

(#30985) ToBeY válasza EmberXY (#30984) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Nem tudom hol lenne 10 millió fizetőképes vásáró egy termékre.Talán usaban,de lehet ott sincs.Azt szabad :DDD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.