Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Energiaital topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15501) Tnil


Tnil
tag

Sparos S-Budget energia ital, olyan isteni, hogy kár volt rányomtatni a nevét az árcédulájára... :D

(#15502) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Na, megjött vidékre is az "új" Buldózer...

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#15503) Viktor02


Viktor02
csendes tag

m4tthew! írtam privátot, ha bejelentkeznél és válaszolnál, megköszönném!

(#15504) DJ. Ru$y válasza Viktor02 (#15503) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Vajon ha a privátra nem válaszol (amiről kap e-mail értesítőt), akkor ezt látni fogja? :)

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#15505) Eflek válasza DJ. Ru$y (#15504) üzenetére


Eflek
tag

nem.

(#15506) kataenergia válasza DJ. Ru$y (#15502) üzenetére


kataenergia
csendes tag

Jaja, Egerben is van.
(mielőtt valaki megkérdezi, Katona téri Coop(?)-ban lehet venni)

Energiaital blogom: http://kataenergia.blogspot.hu/

(#15507) Eflek


Eflek
tag

:R

(#15509) oriic válasza vwpolopg (#15508) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pont most akartam linkelni én is. Én azt hittem hogy csak pletyka volt. :Y

Live-Die-Respawn

(#15510) pit stop válasza vwpolopg (#15508) üzenetére


pit stop
addikt

Kíváncsi leszek hatására; Hell elérte célját ;]
Szponzorációs kivonulás része is érdekes, az a kisebb piaci részesedés nagyobbik fele is abból származott szerintem leginkább, hogy szórakozóhelyeken stb. szinte csak őket lehetett kapni. Meg megy-e még feljebb az ára, ha csak viszonteladón keresztül lesz - cikkben hozott példa a Bacardi, aminek szintén szépen megkérik árát nálunk :(

[ Szerkesztve ]

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#15511) vwpolopg válasza pit stop (#15510) üzenetére


vwpolopg
őstag

ha gonosz lennék azt mondanám, nem kár értük... ugyanakkor ha számításba vesszük, hogy valószínűleg ugyanezen okok miatt nem lép be a piacra a Rockstar és még ki tudja hány más cég, vagy, hogy mikor követik többen a kivonulással a RB-t, baromira nem tesz jót a piacnak egy ilyen lépés...

(#15512) T-unit válasza vwpolopg (#15511) üzenetére


T-unit
őstag

Ehhez képest csak ugy megemlíteném, szlovákoknál, de még inkább lengyeleknél meg épp az elmúlt 1-2évben tört fel leginkább az edrink piac, aki ismeri jobban termékpalettát ezen országokba, tudhatja is ezt, mennyi különböző tipus, új márka lett odaát. De érdemes megnézni minden év elején az árcetliket itt, az élelmiszertől kezdve a postai árakig...mindennek nő minden év elején kb az ára, bezzeg a fizetés az nem növekszik minden évben, sőt, van hogy csökken is inkább ha épp nem stagnál. Ez jelenleg is Mo., teljesen megértem a Pepsi féle RR-t, ide belépni nem akarnak továbbra se, inkább Szlovákia meg környező országok akkor már jóval kisebb adó miatt. Ők is csak ugyanezt látják...amint nyugati fizetések lennének, azonnal lenne itt igény, és fogyasztás is! Szóval röviden adó az van bőven, fizetés nincs.

üdv.

(#15513) DJ. Ru$y válasza vwpolopg (#15508) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

"Megmondtam..." Akkor, hogy nekem esett mindenki...

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#15514) albert8 válasza DJ. Ru$y (#15513) üzenetére


albert8
addikt

Én támogattam. ;]

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#15515) T-unit válasza DJ. Ru$y (#15513) üzenetére


T-unit
őstag

Amugy pont ez sem igaz a cikk szerint, mármint hogy kivonul, cikk főcime is tipikus szenzáció hajhászás, mert erős túlzás az lemondott, ismét apróbetűs részben a lényeg. :) Mármint aki elolvassa, első mondatból is kiderül, nem is vonul ki, csak leépít. Létminimumra redukálja itt magát az, aki még 5éve is a legnagyobb volt, csakugy lazán alkalmazkodnak a magyar átlagfizetésekhez, teljesen érthető is. Ugyan szomorú az adó mértéke miatt, de őszintén megmondva magát a márkát nem sajnálom, 3-400Ft-okért már rég nem versenyképes márka idehaza, lehet máshol még mindig az, de itt nem, pláne ugy az 1-2éve osztrákoknál megjelent RB edition-öket se tudták ide hivatalosan behozni a normál tuttifrutti íz mellé (mai napig nem értem ennek is mi az oka...) ami 20éve változatlanul kapható már hazánkba is. Ha valami meg nem megy, kár is erőltetni mert veszteség lesz csak a vége, és az a legkisebb cégeknek is csak a rémálma. Eddig minden utcasarkon+bulihelyen kapható volt, most már nem így lesz, ennyi csak a cikk lényege.

üdv.

(#15516) #25954560 válasza DJ. Ru$y (#15513) üzenetére


#25954560
törölt tag

szerintem ez a letezo egyik leghaszontalanabb kifejezes :D

de hogy on is legyek: a supersours feljavithato c-vitaminnal. es akkor _tenyleg_ jo :D

[ Szerkesztve ]

(#15517) T-unit válasza #25954560 (#15516) üzenetére


T-unit
őstag

C vitamin...kapásból facsarnék bele egy fél citromot, ha valóbban annyira édes az, neve ellenére. Jenkik honnan vették ezt a cukorra még cukorpotlót izesítést is azt se tudom.

üdv.

(#15518) Eflek


Eflek
tag

Egyébként nem tudja valaki, hogy miért Buszesz?

Ennél hülyébb nevet ritka nehéz lenne kitalálni. :DDD

(#15519) vwpolopg válasza Eflek (#15518) üzenetére


vwpolopg
őstag

A régi Budapesti Szeszipari Vállalat-ból ered.

(#15520) Eflek válasza vwpolopg (#15519) üzenetére


Eflek
tag

Akkor már lett volna mondjuk Budaszeszi, vagy valami kimondható :D

(#15521) Jarod1 válasza Eflek (#15520) üzenetére


Jarod1
addikt

Szerintem a Bkv buszjárataira utal: Busz ez?

(#15522) r4z


r4z
nagyúr

De régen ittam már Rockstar Punched Guavat... isteni nedű :)

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#15523) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

OXXO Energy Drink
SAJNÁLATUNKAT ÉS EGYÜTTÉRZÉSÜNKET FEJEZZÜK KI
azzal kapcsolatban, hogy tegnap felröppent egy sajtóhír a két prémium energiaital gyártója közül az egyikőjük magyarországi nehézségeiről.

A másik prémium termék gyártójaként szeretnénk mindenkit megnyugtatni, hogy az OXXO Energy eddigi növekedési ütemét ebben az évben is képes lesz tartani, sőt, tovább fogjuk azt növelni.

Emellett örömmel jelentjük be, hogy kínálatunk hamarosan új ízzel bővül.

Új italunkon kívül pedig tavasszal vadonatúj OXXO Energy termékekkel is jelentkezünk - de azt sajnos még nem árulhatjuk el, pontosan mik is lesznek ezek. Ezzel kapcsolatban kérjük szíves türelmetek.

Addig is találkozzunk a boltokban: az OXXO Energy Drink és az OXXO Life Fresh Drink az alábbi láncokban kaphatók: MOL, Agip, Match, CBA, Reál, TESCO, DM és Coop-üzletek.

Továbbra is azon dolgozunk, hogy napról-napra egye kényelmesebben jussatok hozzá OXXO-tokhoz.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#15524) horush válasza DJ. Ru$y (#15523) üzenetére


horush
addikt

Az oxxo mióta lett prémium? :DDD Egyáltalán mitől prémium egy energiaital gyártó?

(#15525) DJ. Ru$y válasza horush (#15524) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Copy - Paste... fogalmam sincs.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#15526) Bulitt


Bulitt
őstag

"... a két prémium energiaital gyártója közül az egyikőjük..."

RB és OXXO... oké. De a HELL-t zsigerből nem számolják? :DDD

(#15527) vwpolopg válasza Bulitt (#15526) üzenetére


vwpolopg
őstag

a Monster is csak egy zugmárka... :D

(#15528) oriic válasza vwpolopg (#15527) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Azt se tudják miaz. :DDD

Live-Die-Respawn

(#15529) pit stop


pit stop
addikt

Összes energiaital gyártó milyen bullshit dumákat tud kiadni, ez valami iparági jellemző... :U

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#15530) r4z válasza vwpolopg (#15527) üzenetére


r4z
nagyúr

A Rockstarról ne is beszéljünk :D

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#15531) tajcsi válasza T-unit (#15512) üzenetére


tajcsi
senior tag

...tudomasom szerint csokkent 10%ot ez az az ev eleje ota es a minimalber is emelkedett...javits ki ha tevedek

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#15532) vwpolopg válasza tajcsi (#15531) üzenetére


vwpolopg
őstag

hatalmas emelkedés volt...

(#15533) tajcsi válasza vwpolopg (#15532) üzenetére


tajcsi
senior tag

Ha nem tetszik koltozz romaniaba vagy szerbiaba...szanalmas ez a rinyalas komolyan mondom...ha nem tetszik te fizethetsz ezutan is 10%-al tobbet a rezsiert es a minimalber feletti reszedrol is lemondhatsz :-) (vagy amennyivel a beremeles ota tobbet keresel)...

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#15534) Bulitt válasza tajcsi (#15533) üzenetére


Bulitt
őstag

Én már azt se értettem, hogy az előző bejegyzésednek mi köze van az energiaitalos FAIL kijelentéshez. Ezt meg főleg nem értem... :F

[ Szerkesztve ]

(#15535) tajcsi válasza Bulitt (#15534) üzenetére


tajcsi
senior tag

Akkor olvasd vissza az elso offos hozzaszolasmat ezen az oldalon, majd nezd meg kinek az uzenetre valaszoltam. Ilyen nehez olvasni? :F

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#15536) pit stop válasza tajcsi (#15535) üzenetére


pit stop
addikt

Te evezel olyan vizekre ami nem ide való szerintem is, de akkor már ketten vagyunk.
Bullshit kommunikáció megvan mint energiaital gyártóknál de térjünk vissza az italokhoz-dobozokhoz szűkebb mederben :)

Hell Ice coolt nagy láncok hiperláncok közül egyik se árulja, vagy én vagyok mindíg rossz helyen?

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#15537) vwpolopg válasza pit stop (#15536) üzenetére


vwpolopg
őstag

tescoban van, meg az intersparban is :)

(#15538) tajcsi válasza pit stop (#15536) üzenetére


tajcsi
senior tag

NE farassz, konyorgom.

T-unit irta, IDEZEM

``..De érdemes megnézni minden év elején az árcetliket itt, az élelmiszertől kezdve a postai árakig...mindennek nő minden év elején kb az ára, bezzeg a fizetés az nem növekszik minden évben..``

erre en ezt valaszoltam, IDEZEK

``...tudomasom szerint csokkent 10%ot ez az az ev eleje ota es a minimalber is emelkedett...javits ki ha tevedek.``

es itt ke\dodtek az okoskodasok, hogy ez nem nagy szam meg stb, mindezt offban jegyeztem meg halkan.
Sott elozoleg kulon kertem, elobb olv\asson aztan irjon valamit barki...
Ennyi.

Akkor nem voltal SPAR hipermarketben, Pecsen az arkadban vettem ketto kartonnal :D

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#15539) DJ. Ru$y válasza tajcsi (#15538) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Az Árkád ISparban mindig raklapszám áll a Hell meg a Watt az energiaitalos részlegen :D

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#15540) tajcsi válasza DJ. Ru$y (#15539) üzenetére


tajcsi
senior tag

Kek hellbol mar nagyon keves volt...

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#15541) Nimrod válasza pit stop (#15536) üzenetére


Nimrod
addikt

Nekem is rémlik, hogy többször láttam Tesco-ban mostanság.

(#15542) T-unit válasza tajcsi (#15531) üzenetére


T-unit
őstag

Nem emelkedett a minimálbér mi cégünknél, és ugymond multinál is vagyok. :D Ugyanis pont azon vagyok jelenleg sulim mellett, és zsír ugyanannyi a fizum mint tavaly is. Ennyit erről mit cikkeznek helyenként, és mi a valóság... ;)

(#15532) vwpolopg: :DDD

Kék Hell meg Bp-en a Köki Tesco-ban is található kartonszámra 250Ft körül asszem, tegnap voltam épp. Watt ízesítettek is épp 100Ft-ba mennek, annyiért még jó is.

üdv.

(#15543) tajcsi válasza T-unit (#15542) üzenetére


tajcsi
senior tag

Ki az oka, hogy ez a te jo multi ceged nem tartja be az allmbacsi szabalyait? ;]

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#15544) albert8


albert8
addikt

Na hát egy kis vélemény

Recovery limonade. Érdekes izvilága van. Olyan mint a citromos tea/filteres/ cukor nélkül, vagy nagyon kevés cukorral. Nem lesz a kedvencem, de új izt adott.

USA xdurance fehér. Ez még mindig nagyon finom, talán a legjobb.Egy picit intenzivebb mint a GB változat és talán jobban is üt.

Punched apple még bontatlan. :)

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#15545) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Eddig csak a tecsóban láttam 99 petákért, elég finom az Almás, a Szőlősről nem tudok nyilatkozni.

All→M8

(#15546) r4z válasza callmeakos (#15545) üzenetére


r4z
nagyúr

Jaja, egész ihatóra sikerültek ezek a Wild Touchok.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#15547) Eflek válasza callmeakos (#15545) üzenetére


Eflek
tag

WOW, milyen tescoban vetted? :Y

Még nem láttam ilyet soha.

[ Szerkesztve ]

(#15548) oriic válasza Eflek (#15547) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Itt Pesten bármelyik Tescoban lehet kapni.

Live-Die-Respawn

(#15549) DJ. Ru$y válasza Eflek (#15547) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Pár hete - 1 hónapja ezzel tömtük a fórumot... 99-ért adták akcióban, sima, alma, szőlő.

Szerintem valamelyik dolgozó lelépett a Helltől és vitt egy kis titkot a Touch-hoz :D De még mindig a Hell az igazi, legalábbis nekem.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#15550) SlayR


SlayR
senior tag

Adjátok már meg a címet mert én itt vettem a tescoba ilyen WTból a simát de olyan maximálisan rettentően ihatatlanul rossz volt hogy az nemkifejezés :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.