Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Energiaital topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15401) Nimrod válasza horush (#15323) üzenetére


Nimrod
addikt

Kipróbáltam nemrég a sima Monster-t is. Lo-Carb-hoz képest szinte semmi hatása nem volt.

(#15402) DJ. Ru$y válasza Jarod1 (#15400) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

A Watt kezdte ha jól emlékszem... :K

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#15403) #25954560 válasza CoDWaW07 (#15396) üzenetére


#25954560
törölt tag

oriasi csalodas az ss. nem savanyu. picit sem. eppen csak nem rohadt edes es ha nagyon akarod, akkor egy-ket savanykasabb bogyot erezhetsz rajta mellek-izkent (afonya pl). mas, mint a tobbi es egyebkent nem rossz. az illata valamelyik klasszikus gyumolcsrago/fogkrem.
franc. pedig nagyon biztam benne h savanyu lesz, vagy legalabb savanykas kicsit. remelem az europai valtozat jobb lesz.

(#15404) kataenergia válasza DJ. Ru$y (#15402) üzenetére


kataenergia
csendes tag

naigen. Watt, Bomba, aztán Adrenalin...

Energiaital blogom: http://kataenergia.blogspot.hu/

(#15405) vwpolopg válasza kataenergia (#15404) üzenetére


vwpolopg
őstag

aztán kobra... :D

(#15406) DJ. Ru$y válasza vwpolopg (#15405) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Megy + Narancs? Már a szaga is .... :D

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#15407) kataenergia válasza vwpolopg (#15405) üzenetére


kataenergia
csendes tag

ööö? azt hiszem, lemaradtam egy körről...egy hónapja nem vagyok pesten, aztán mik történnek!

Energiaital blogom: http://kataenergia.blogspot.hu/

(#15408) DJ. Ru$y válasza kataenergia (#15407) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Van vidéken is :D Csak műanyag, de ne akard... mellettem itták és a szagától a hányás kerülgetett kb.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#15409) vwpolopg válasza vwpolopg (#15405) üzenetére


vwpolopg
őstag

jah, műanyag és abból is a 2 lityós fajta... :D Meg akartam kóstolni de nem mertem :D

(#15410) kataenergia


kataenergia
csendes tag

Akkor nem akarom :D :DD

Energiaital blogom: http://kataenergia.blogspot.hu/

(#15411) Jarod1


Jarod1
addikt

Nem tudom nektek eszetekbe jutott e, de én vizionálok egy edrink felismerő, kostoló versenyről.. :P

(#15412) kataenergia válasza Jarod1 (#15411) üzenetére


kataenergia
csendes tag

az nekem nem menne :DD Viszont csukott szemmel, szag alapján meg tudom különböztetni egymástól a Coca-Colát és a Pepsit :DD

Régebben csináltam összehasonlító vakteszteket, és érdekes eredmények születtek:
http://kataenergia.blogspot.hu/2010/03/energiaital-teszt-1-teszt.html
http://kataenergia.blogspot.hu/2010/04/energiaital-teszt-2-teszt.html
http://kataenergia.blogspot.hu/2010/05/energiaital-teszt-3-teszt.html

[ Szerkesztve ]

Energiaital blogom: http://kataenergia.blogspot.hu/

(#15413) T-unit válasza Jarod1 (#15411) üzenetére


T-unit
őstag

Itthoniakat már nem is nagyon iszom, mert teszem félre pénzt inkább. Inkább nevezem magam energiaital gyűjtőnek csak, mint fogyasztónak, lévén én nem tartozom a napi rendszerességgel fogyasztók közé, volt már arra is példa közel 1hóig nem is ittam egy dobozzal se, és nem is hiányzott. Pláne mára ugy vagyok mindegy, csak alap tuttifruti íz ne legyen, az meg épp inkább külföldiekből lesz több.

üdv.

(#15414) CoDWaW07


CoDWaW07
őstag

Most januártól enyhült a chipsadó mennyisége, szerintetek lesz ez miatt árcsökkenés a British Store-ban?

[ Szerkesztve ]

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#15415) energy4ever


energy4ever
addikt

A Wild Touch energiaitalt melyik uzletben lehet beszerezni? :)
Most lattam par kepen, elvileg van feher, sarga, meg zold is.

(#15416) DJ. Ru$y válasza energy4ever (#15415) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Tacskó'

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#15417) kataenergia válasza energy4ever (#15415) üzenetére


kataenergia
csendes tag

Nahát, lemaradtál a nagy Teszkaus akcijóról, 99 Ft volt!

Energiaital blogom: http://kataenergia.blogspot.hu/

(#15418) energy4ever válasza kataenergia (#15417) üzenetére


energy4ever
addikt

Miert, mar nem kapni, vagy mar nem annyiba kerul? :F Sajnos 3 honap gyujtest kihagytam, igy ezekrol nem tudok semmit.... :(

(#15419) james001 válasza energy4ever (#15418) üzenetére


james001
veterán

Nem,még kapni,csak 99 ft helyett már 129 ft asszem.

Amúgy British Store-ba várható vmi új mostanság?

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#15420) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Friss és finom:

(#15421) Bulitt


Bulitt
őstag

BS-ban jan.30. érkezik a Mountain Dew Game Fuel. Remélem fém dobozos lesz :)

(#15422) T-unit válasza vwpolopg (#15420) üzenetére


T-unit
őstag

Befutott, szép, egyedi!

Bulitt: Tudtommal annak pont köze nincs az energiaitalokhoz, szóval engem nem érint...

üdv.

(#15423) T-unit


T-unit
őstag

Ráadásul berakják az energiaitalokhoz a full üdítő mtd-t, mint majd frissen érkező újdonság. :D Tudtommal mai napig egyetlen aludobozos energiaitala (emelt koffeines) van-volt a márkának, és az gyönyörűen ott is található ideje polcukon. :)
De most direkt utána is néztem, és nem is tévedtem. [link]

[ Szerkesztve ]

üdv.

(#15424) energy4ever válasza T-unit (#15423) üzenetére


energy4ever
addikt

Van egy olyan erzesem, hogy ez a pet-palackos valtozat lesz... :((

Valakinek van hire, hogy a B.S.-ben melyik lesz? A dobozos, vagy a palackos?

(#15425) T-unit válasza energy4ever (#15424) üzenetére


T-unit
őstag

De mint írtam engem ugyse érintene ha eleve a rendes fém lenne, nem energiaital hanem sima üditőital, rossz mezőnybe is hirdetik, azt röhögöm. :D

üdv.

(#15426) T-unit válasza T-unit (#15425) üzenetére


T-unit
őstag

Ja és még azért trollkodok most én is picit, év elejét sokan szokják mindig:
Jön! Mountain Dew Game Fuel Várható érkezés: 2012. január 30. ;]

üdv.

(#15427) vwpolopg válasza T-unit (#15422) üzenetére


vwpolopg
őstag

De be ám :) Végre :D Köszi )

(#15428) energy4ever


energy4ever
addikt

Ti is eszrevettetek, hogy kb az utobbi fel evben, a natur tutti-fruttis energiaitalok szama igencsak visszacsokkent?
Kb egy eve magyarorszagon belul annyi nem tutti-fruttis femdobozos energiaital volt mindossze, hogy az egyik kezemen is osszetudom szamolni, hany db volt mas izzu. Erre mara hatalmasat dobbantott a nem tutti-fruttis italok szama.
Ez mind szep is jo is, de szerintem egy adott szempontbol rossz sajnos. Eddig a nagyobb markakat mint pl Burn-t, vagy Hell-t, vagy akar egy ujabb mint a Monster-t azert vettuk meg, mert nem volt rossz izzuk, es esetlegesen a szurke kodbol kituntenk. Most ha beletekintunk a gyartok termekpalletaiba, akkor azt vesszuk eszre, hogy a kisebb gyartok(vagy nem kisebb, de silany minoseguek) is probalkoznak uj dolgokkal, mely azt eredmenyezi, hogy a nagyobb markaju energiaitalokan nem fogjak vasarolni. Egy ritka brutal pelda, kb 180-230ft a 2literes kobra, ami narancsos cseresznyes(vagy valami hasonlo) izzu, es a Monster meg mar egyre kozelebb van az 500ft-hoz, melynek urtartalma negyed akkora. Hany ember kezeben lattatok Monstert az elmult par honapban?

Egy kicsit nyersen, hibazgattva fogalmaztam, de errol mi a velemenyetek? :)

(#15429) DJ. Ru$y válasza energy4ever (#15428) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Az, hogy akinek van ízlése, az egyszer megveszi a szart (Kobra; stb "aljamárkák") és többet soha. Aki meg ezzel érzi magát menőnek, vagy "mindegy mi csak energiaital" alapon vásárol, az igya a szart. Sajnos mivel divattá vált 1-2 éve így mára sokan vásárolják 2012 utolsó 2-3 hónapjában minden reggel megfordultam nyitáskor közvetlen Intersparban és bőven láttam emberek kezében Bombat, Hellt, Wattot szóval annyira nem esik vissza a kereslet, elismerem, hogy a Monster aránytalanul drága én sem vásárolom még néha sem.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#15430) horush válasza energy4ever (#15428) üzenetére


horush
addikt

Monster 300-350ft, szoktam is venni heti 1-2-t. Ezen kívül watt cherry, mert jó, s még olcsó is (100ft sokszor), vagy hell red grape, amit még gyakran veszek. (Meg volt most itt helyben egy kis benzinkúton 180-ért fél literes burn, abból vettem jópárat). Én amúgy nem érzékelem az általad leírt hatást, olcsó szart jóval kevesebbet látok, mint középkategóriát.

DJ. Ru$y: Szvsz a red bull aránytalanul drága.. 300ft felett van kb. mindenhol a 0,25l-es, s még csak nem is jó. Red bullt mondjuk tényleg nagyon keveset látni, de régebben sem emlékszem, hogy túl sokan itták volna.

[ Szerkesztve ]

(#15431) DJ. Ru$y válasza horush (#15430) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nem említettem sehol a RB-t nem véletlen... :(

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#15432) energy4ever válasza horush (#15430) üzenetére


energy4ever
addikt

Ep ezt mondom, hogy most tobb marka is kihozott tobb jonak mondhato reformot, amit kedvelnek a fogyasztok ilyen pl a:
watt cherry, hell red grape/apple/kiwi, mixxed up fire/ice, bomba szollo/meggy, stb,
es egybol mar nem a Monstert veszik, mert elvesztette azt a kulonlegesseget, melyben nem veszik el a kodben, es mar 150ft alatt tudsz finomat is venni, ami nem az alap tutti-frutti.
Regebben CSAK a nagy markaktol voltak nem tutti-frutti izzesitesu termekek kaphatoak, igy azert vettuk oket, hiaba voltak dragak(relative dragak, regen a Monster 200ftvolt kb)...

(#15433) kataenergia


kataenergia
csendes tag

Én részemről még mindig a tutti-frutti híve vagyok, nekem nem jönnek be az ilyen mindenféle ízű szarok. Na, itt most nem az olyanokról beszélek, mint például a Bomba meggy, mert az éppen tök finom, hanem mindenféle gusztustalan gány piákról, melyeket volt szerencsém (inkább szerencsétlenségem) az elmúlt években megkóstolni. Nem egy, és nem két extrém ízesítésű borzalom ment a levesbe, mert a szart nem vagyok hajlandó meginni, akármennyibe is került. Én sajnálom, hogy kevesebb lett a tutti-frutti íz, mert én csak azokat iszom, ami megy a gyűjteménybe, azon felül nem igazán veszek pluszban, mert már így is többet iszok, mint kellene.
Ez volt a legutóbbi: Buldózer - új dizájn, ez mondjuk pont tutti-frutti, és pont nem a legfinomabb.

Energiaital blogom: http://kataenergia.blogspot.hu/

(#15434) Bulitt válasza kataenergia (#15433) üzenetére


Bulitt
őstag

Érdekes megközelítés. Engem pont, hogy az átlagon felüli (jó/rossz), ami érdekel :) Mint a Monster DUB. Az valami fenomenálisan jó :Y Még olyan is azt mondta rá, aki egyébként egyáltalán nem iszik energiaitalt, de rá vettem, hogy kóstolja meg :)

(#15435) kataenergia válasza Bulitt (#15434) üzenetére


kataenergia
csendes tag

Elhiszem :) Persze olyat még nem ittam. Nem igazán szeretem a Monstert amúgy, amikor legutóbb Ausztriában vettem zöldet, egyből ment a csapba.

Energiaital blogom: http://kataenergia.blogspot.hu/

(#15436) T-unit


T-unit
őstag

Már angol M rehab-ból is megkezdték outlet-et 600-ért. :D

üdv.

(#15437) Eflek válasza T-unit (#15436) üzenetére


Eflek
tag

Nem baj

(#15438) T-unit válasza Eflek (#15437) üzenetére


T-unit
őstag

Szerintem ugy írtam mintha az lenne. :D (nem) Ugyse rendelnek belőle többet gondolom és raktársöprés abból is.

üdv.

(#15441) #25954560


#25954560
törölt tag

US sarga rr recovery:
rosszabb, mint a monsta sarga teaja. hasonlit, de ennek van egy kellemetlen kesernyes utoize is (talan a hasznalt citrom-aromatol). szoval meg lehet kulonboztetni oket, csak nem erdemes :) raadasul cukormentes (pontosabban csak 1g van 240ml-ben), szoval edesnek is edesitoszer-izuen edes. szoval ha hihetunk annak h a mesterseges edesitoszerek meg karosabbak, mint a cukor, akkor egeszen rossz valasztas. ha lenne plecsnim, olyat kapna h 'csak gyujtoknek' :D

[ Szerkesztve ]

(#15448) tajcsi


tajcsi
senior tag

Melyik a hazai piacvezető energiaital gyártó? Tudomásom szerint a HELL, ezután jön aBOMBA. Javítsatok ki ha tévedek, szükségem van erre az infóra. Esetleg örülnék ha valahol olvashatnék erről.

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.