Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Energiaital topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15651) Bulitt válasza kataenergia (#15650) üzenetére


Bulitt
őstag

Nekem igen :)

(#15652) kataenergia válasza Bulitt (#15651) üzenetére


kataenergia
csendes tag

hát a kép az gagyi nagyon...de népszínház utcában lehet venni

Energiaital blogom: http://kataenergia.blogspot.hu/

(#15653) dragonfx válasza kataenergia (#15650) üzenetére


dragonfx
veterán

nekem is

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#15654) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Nagy hiányosságomat pótoltam.
Semmi meglepetés totál középszerű e-drink.
250ft+ árat viszont nem értem...

All→M8

(#15655) Bulitt válasza callmeakos (#15654) üzenetére


Bulitt
őstag

Az egyik Premium hazai energiaital a kettőből. Ne csodálkozz az árán :DDD

(#15656) ToBeY válasza Bulitt (#15655) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Az íze és a hatása viszont nagyon nem prémium.inkább középszerű átlagos.

(#15657) dragonfx válasza Bulitt (#15655) üzenetére


dragonfx
veterán

cba primába 170

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#15658) kataenergia


kataenergia
csendes tag

Ki kell termelni a reklámköltséget...

Energiaital blogom: http://kataenergia.blogspot.hu/

(#15659) callmeakos válasza Bulitt (#15655) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

"Prémium" :DDD :DDD
A doboza jól néz ki ;] :P

All→M8

(#15660) Bulitt válasza callmeakos (#15659) üzenetére


Bulitt
őstag

Erre a közleményre próbáltam meg kicsit ironizálni :) [link]

(#15661) callmeakos válasza Bulitt (#15660) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

hát ezt még nem láttam

2 A két prémium márka közül a Hell az egyik az biztos, a másik az az Oxxo lenne? Na ne már :DDD

All→M8

(#15662) Bulitt válasza callmeakos (#15661) üzenetére


Bulitt
őstag

Nem :)

Az ő meglátásuk szerint az Első a Red Bull volt, a második meg az OXXO. Hell-ről nincs benne szó :)

(#15663) callmeakos válasza Bulitt (#15662) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Elég erős egoizmus összehasonlítani magukat a RedBullhoz :D
Főleg a mai kóstolás után. Talán az Adrenalinhoz hasonlítanám, bár ez sértés arra nézve mert az egy jó e-drink, csak keveslem a szénsavat benne.

All→M8

(#15664) horush válasza callmeakos (#15661) üzenetére


horush
addikt

Már mitől lenne a hell prémium márka? :D Annak még az ára sem ezt mutatja.

(#15665) callmeakos válasza horush (#15664) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Attól mert hogy valami drága, az már prémium? :U
De jogos, a HELL rossz példa volt, elsőnek valamiért odaképzeltem a magyar szót is, így jött a Hell :D
De ha megdöglenek, akkor se lesz az OXXO prémiummárka :D
A Rockstar, az prémium :D

All→M8

(#15666) energy4ever


energy4ever
addikt

A British Store-ba most nagy a csond, semmi uj energiaital, meg a beharangozott MountainDew sem kaphato...
Valaki tudja, hogy miert nincsen semmi uj ott?

(#15667) #25954560 válasza callmeakos (#15665) üzenetére


#25954560
törölt tag

kotozkodes ON:
a r* miert premium?
ugyanaz van benne, mint az osszes tobbi e-italban es $3 ket doboz 16floz-s a hazajaban.
felre ne erts, elismerem h vannak jo italaik, en is szeretek parat. jo marka, jo cuccokkal. de mitol lenne premium? csak azert, mert itthon draga beszerezni?
kotozkodes OFF.

(#15668) callmeakos válasza #25954560 (#15667) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

pontosan

All→M8

(#15669) Bulitt válasza #25954560 (#15667) üzenetére


Bulitt
őstag

Most ezekbe így picit belegondolva, melyik italt lehetne egyáltalán premiumnak nevezni? :F

[ Szerkesztve ]

(#15670) #25954560 válasza Bulitt (#15669) üzenetére


#25954560
törölt tag

nemtom. pont ezert kerdeztem. en nem tudnam megindokolni egyik eseteben sem. monsta es r* talan azert lehetne premium marka, mert nagyon szeles a termekvalaszteka, de tipikusan nem ezert szoktunk valamit annak hivni. azt hiszem. hivhatnank akarmelyik emelt koffein (taurin, guarana, stb) tartalmu italt is premiumnak, mert energiaitalok kozott az az egyik merce. de amikor a gepsoron csak beallitas kerdese, ez sem szempont.
valogathatnank iz szerint is, de az meg olyan h pusztan izles kerdese.
lehetne benne vmi kulonleges osszetevo... franctudja.

(#15671) DJ. Ru$y válasza #25954560 (#15670) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Lévén IT fórum, ezért most ezt a példát hozom, magyarázd meg nekem miért prémium az Apple... ugyanazt a processzort és ugyanazt a VGA-t szereli a gépeibe, mint én saját két kezemmel megtehetem. Más a "tálalás"... én kb. ennyivel tudom megindokolni.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#15672) #25954560 válasza DJ. Ru$y (#15671) üzenetére


#25954560
törölt tag

jo otlet.
viszont akkor a redbull kozelebb all hozza: keves termek, atlag feletti arral. a minoseg kerdeses, en szeretem a redbull-t (de csak az eredeti cukrosat), de van akinek nem jon be. bar ez megallja a helyet az apple termekelre is.
es ilyen alapon az oxxo joggal nevezi magat premiummarkanak :)

(#15673) T-unit válasza energy4ever (#15666) üzenetére


T-unit
őstag

Fórumról is azóta boltvezető elég rendesen lelépett / nem ír bejegyzést. Szerintem annyi az oka, csomó energy rajtuk maradt, mert olyan árak mellett inkább csak gyűjtők veszik, és mivel hónapok óta gyak semmi értékelhető fém energy ujdonság már nem jött, igy aki gyűjti, már rég mind bevásárolt.
MTD-s történetet én sem értem, bár mondjuk ott az energy-s változata dobozosba már ami szintén rég megvan. Meg annyiból én megint inkább 2l sprite-ot veszek és még pénzem is marad...
Amugy én a RR-okat onnét (persze ami nem narancsos xdurance / fanta) heti szinten venném ha 400Ft-ért adnák, szóval alig drágábban csak mint a bolti hazai gyengébb ízű monstereket, na legyen 450Ft/db max. Remélem idővel tartanak majd fémdobozos RR-ból is kiárusítást. :D

üdv.

(#15674) albert8 válasza T-unit (#15673) üzenetére


albert8
addikt

Tényleg a narancs xdurance se jött már meg...

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#15675) T-unit válasza albert8 (#15674) üzenetére


T-unit
őstag

Fémbe nem is, csak abba a műanyag hulladékba. :)
Amúgy én ki is jelentem a RR coconut után a második létező legrosszabb ízű RR az a narancsos. Lévén amcsi kókuszost már féléve nem is kapni odaát se, így át is vette a legrosszabb ízű RR címet. :D Harmadik leggyengébb nálam az amcsi sárga limonádés. amcsik botrányul agyon cukrozták, EU-ban meg finom nekem mert használtak legalább kis citromsavat.
Részemről majd ha valamelyik másik RR menne 500 alá, akkor megyek csak BS-ba, ha más idei újdonságot darabig nem is terveznek.

Másik nagy csend és hullaszag: Mi ez a szintén nagy csönd drink4you-nál? Semmi beharangozott újdonság náluk se, és még a készleteket se töltötték újra, és lassan közelítünk hó közepe fele. Jött 1db go fast eddig ~1000-ért, ami meg ráadául lehet tök ugyanaz mint amit néha idehaza is kapni, lévén képet se tudtak feltenni. :D

üdv.

(#15676) vwpolopg válasza T-unit (#15675) üzenetére


vwpolopg
őstag

a heten jonnek az ujak allitolag, es akkor izzitom a rendeles raketait :D

(#15677) T-unit válasza vwpolopg (#15676) üzenetére


T-unit
őstag

Hát kíváncsi leszek akkor mik lesznek, és főleg mennyiért... :)

üdv.

(#15678) Jozzsi válasza T-unit (#15334) üzenetére


Jozzsi
csendes tag

Fentebb írtad, hogy kenyéren, meg vízen élsz a minimálbérből. Leszögezném az elején, hogy nem más zsebében akarok turkálni.
Csak pár kérdés a felvetésed kapcsán. Van családod, barátnőd, vagy feleséged? Szoktál neki virágot venni, vagy el szoktad vinni moziba, étterembe? Szoktál magadnak ruhát, cipőt venni? Sportolsz? Soraidból feltételezem, hogy szüleiddel élsz, vagy legalább valaki eltart, mert minimálbérből nem megy mindez. Internet, kaja, mobil számla, rezsi, és nap estig sorolhatnám a rengeteg kiadást, ami egy átlag embernek egy hónapban "elmegy". Sajnos minimálbérből segítség nélkül nem lehet egyszerű. Nem mondom, hogy lehetetlen, csak biztos van más is a háttérben. Szinte mindig közbejöhet valami váratlan kiadás. Drágul az üzemanyag is (persze, ha van kocsid/motrod). Nálunk a bérlet is drágult.. :D Stb.. stb...
A mai világba minden pénzbe kerül. (kicsit közhelyes már.. :D)
Én nem minimálbérből élek, de élek... van életem.
(Lehet kicsit sértően hathat, de Isten lássa lelkemet nem áll szándékomban megbántani.)

Én is gyűjtöm már pár éve a dobozokat, jelenleg 400 db körül van, de a legdrágább azt hiszem 2000 Ft volt.

(#15679) kataenergia válasza Jozzsi (#15678) üzenetére


kataenergia
csendes tag

autó, motor nélkül, BKV-n bliccelve, olcsó kajával, olcsó albérletben ki lehet jönni minimálbérből, de hogy dobozokra nem telik belőle...

Energiaital blogom: http://kataenergia.blogspot.hu/

(#15680) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Ma beszabadultam a Lehel csarnokba. Gondoltam ha már ottvagyok hátha lesz valami speckó energiaital. Hát nem volt. Mindenhol Bomba meg Hell. Az egyetlen nem tipikus ital az egy Real Madridos volt 170ért.
Ennél azért többet vártam.

(#15681) krisi047

Watt Light? Az még az iható kategória.

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#15681) krisi047


krisi047
aktív tag

Sziasztok! Ti talán tudtok nekem segíteni. Olyan üdítőt keresek, aminek ez a jellegzetes energiaitalos tutti frutti íze van, mint mondjuk a Hell-nek, de nincs benne semmilyen pörgető. Esetleg akár cukormentes is lehetne. Valami tipp? :)

(#15682) Eflek válasza callmeakos (#15680) üzenetére


Eflek
tag

Naná, az volt életem első energiaitala. Jobb, mint a sima watt :D

(#15683) T-unit válasza Jozzsi (#15678) üzenetére


T-unit
őstag

Ez hogy is jön ide amugy? Nem turkálsz mások zsebébe, de azért csak ugy szép finoman szólva rá vagy kattanva másnak mért van az, neked meg mért nincs/van, ebből nekem csak az jön le, miután kb 10sort képes voltál csak az én anyagi dolgaimra nyiltan kérdezgetni egy fórumon és képtelen vagy privátba jelezni felém, lévén olyan atom offba vagyunk ezzel, én már be se teszem offba max törölheti is felőlem egy itteni modi a hsz-em, a tieddel együtt :)
Van családom. Veszek ajándékot szeretteimnek. Járok edzőterembe, és teniszezem 15éve ami még jóval drágább sport is kondizásnál. Van bankban anyagi tartalékom is, tettem félre elmúlt évek alatt.
Korábban dohányoztam is majd 2évig, pont azt a pénzt spórolom mára dobozokra, amint anno halál feleslegbe csak elpöfékeltem, más akár elissza haverjaival, kb havi 10k-s összegekről beszélgetünk "csak", gyönyörűen be lehet amcsi darabokra is tök ugyanazt a pénzt forgatni, egyszerűen jól kell csak tudni bánni a pénzzel, és ami számodra igazán fontos, arra többé kevésbe jut is. Hozzá is teszem rögtön, rendes havi kereset mellett oldható ez csak meg persze.
Ki ennyit szán erre a hobbira, ki többet, ki az autóját tankolja többet benzinnel, valakinek autója sincs...
Nem hat sértően, inkább szimplán közöd nincs hozzá, nem együtt homokoztunk, nem ismerlek, te sem ismersz engem, nem tudod hogyan élek, hogyan tudok havi 80k-t beosztani, igy kár is ebbe ennél tovább belemenni.

üdv.

(#15684) Jarod1


Jarod1
addikt

mennyire más az íze ezeknek a red, blue edition redbulloknak? egyébként néztétek a Burn beszállt az F1 be:) :Y

(#15685) DJ. Ru$y válasza Jarod1 (#15684) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Mennyire? Teljesen. Köze nincs a tutti fruttihoz. Az ital is lila, piros a szürke pedig majdnem átlátszó (szóda szerű) ízre nekem nagyon patent mind a 3, nem tudnám mihez hasonlítani őket. Nyáron ittam vagy még tavasszal, de brutálisan jók.

Írtam róla itt, mikor megjelent a Lotus autója.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#15686) energy4ever válasza krisi047 (#15681) üzenetére


energy4ever
addikt

Oxxo Life
Energiaital(tutti-frutti) izu, szensavas uditoital. Koffeint, Taurint, es tarsait NEM tartalmazza.

(#15687) Bulitt válasza Jarod1 (#15684) üzenetére


Bulitt
őstag

(#15688) The Lord


The Lord
tag

Watt Isotonic Energy kapható az ÁzsiaCenterben!! 150,- forint!

Asus Sabertooth Z77\Intel i5-2500K\Corsair Vengeance 2x4Gb 1600Mhz\Gigabyte GTX 650 Ti 2048MB DDR5\Samsung SataII 320GB\Scythe Stronger 500W táp\LG DVD-R,DVDRW\

(#15689) horush válasza energy4ever (#15686) üzenetére


horush
addikt

Bar a feher oxxo ize szerintem eleg szornyu.

(#15690) Bulitt válasza The Lord (#15688) üzenetére


Bulitt
őstag

A teljesen arany színű?

(#15691) adamalfabusz válasza Bulitt (#15687) üzenetére


adamalfabusz
csendes tag

Épp a hűtőben várja a reggelt ,hogy el tudjam fogyasztani az enyémet . :D

(#15692) Bulitt


Bulitt
őstag

32MG póló :) Privátba ha esetleg valaki szeretne egyet -not for free-. Elől-hátul nyomott, minőségi póló :)

[ Szerkesztve ]

(#15693) The Lord válasza Bulitt (#15690) üzenetére


The Lord
tag

nem! Ilyen

Asus Sabertooth Z77\Intel i5-2500K\Corsair Vengeance 2x4Gb 1600Mhz\Gigabyte GTX 650 Ti 2048MB DDR5\Samsung SataII 320GB\Scythe Stronger 500W táp\LG DVD-R,DVDRW\

(#15694) kataenergia válasza horush (#15689) üzenetére


kataenergia
csendes tag

Szörnyű? A legfinomabb ital, amit az utóbbi egy évben ittam.

Energiaital blogom: http://kataenergia.blogspot.hu/

(#15695) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Aki akar rendelni drink4yourol, az keressen meg!

(#15696) CoDWaW07


CoDWaW07
őstag

Nemár, megszűnik a visszazárható alap Monster DUB edition? :(

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#15697) T-unit válasza CoDWaW07 (#15696) üzenetére


T-unit
őstag

Még mindig nincs meg a "sima" 550ml-es? Akkor pont itt az alkalom. :)
Amúgy a tavaly rég megszűnt RR coconut-ot is visszahozta most d4u limitált db számig..."potom" 4500Ft-ért persze, azt értik hogy kell lehúzni a gyűjtő népet jóideje. :D

Fehér oxxo nekem is bejött ízre, 200Ft körül néha kapni match-ba, de tényleg csak sima lefekvés előtti üditős...mint ahogy a RR Relax is. Utóbbi is nekem csak azért van meg mert kemény 300Ft-ért sikerült ismerőstől megvenni az üresdobozt hálég. :D

[ Szerkesztve ]

üdv.

(#15698) CoDWaW07 válasza T-unit (#15697) üzenetére


CoDWaW07
őstag

Már elég rég megvan,csak elég nagy kedvencem volt, és nem biztos hogy a 2 új DUB is olyan jó:S:)
Meg nem 550ml-es visszazárhatóak,hanem sima 473-mas:

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#15699) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Beszereztem ma egy ilyet. Bár ne tettem volna :U

All→M8

(#15700) #25954560 válasza callmeakos (#15699) üzenetére


#25954560
törölt tag

a fa for men az deo, nem ital! :D de durva vagy, ha megkostoltad :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.